Μετάβαση σε περιεχόμενο

🍒Ιούνης τρέφει κεράσια στ' αμπέλι, και τα πολυπόθητα μωράκια μας στέλλει! 🍒🧿👶🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 48 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

φαντάζομαι τωρα με τις ζέστες και το βάρος της κοιλιάς είναι λίγο δύσκολα τα πράγματα..γιόρταζε και εμας εδω αθηνα η εκκλησία κοντά στο σπίτι μου και είχε πανηγύρι κλπ..καλά ήταν για μια βολτίτσα..

Μέχρι τώρα έβρισκα πράγματα να κάνω για να ξεχνιέμαι...αυτές οι 3 τελευταίες μέρες θα είναι δύσκολες :P εχω κάποια τσιμπήματα δεξιά κ αριστερά ειδικα το σκ που έκανα κάποιες δουλειές σπίτι και την Κυριακή το βράδυ με έπιασε για κανα 10λεπτο ένας πόνος στην αριστερή ωοθήκη..και το καλό είναι ότι δεν έχω ακόμη μπεζ καφέ υγρά που έχω συνήθως 3-4 μέρες πριν μου έρθει περίοδος..έχω κάποια διαφανή αλλά σε μικρότερη ποσότητα απ ότι έχουμε στην ωορρηξία..για να δουμε ✌️ 

Με το βάρος γενικά είναι ένα θέμα!!! χιχι🤭 Μην ψάχνεις για συμπτώματα βρε κορίτσι μου τόσο νωρίς. Κάνε λίγη υπομονή ακόμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Γειά σας κορίτσια!! Εμείς σήμερα πήγαμε το σπερμα στο μικροβιολογικο, η ποσότητα ήταν λίγη βέβαια,  δε ξέρω μήπως επηρεασε επειδή δεν βγήκε πολύ φυσική η διαδικασία και θέλαμε να προλάβουμε κιολας , θα δούμε τώρα τα αποτελέσματα αύριο πως θα ναι 

Κατά τ'άλλα είμαι 12η μέρα σήμερα,  δεν έχω ξεκινήσει τα τεστακια , θα τα ξεκινήσω τώρα που θα ξεκινήσουμε να έχουμε επαφές αφού δώσαμε το δείγμα και μπορούμε τώρα να έχουμε επαφές κανονικά 

Καλά αποτελέσματα να έχετε κορίτσι μου. Πότε θα βγουν σας είπαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε; Πως περάσατε το τριήμερο;

Εγώ κρατιέμαι να μην κάνω τεστ.. (δεν) περιμένω την Παρασκευή.. 🙏

Καλά κάνεις κοριτσάκι μου κ κρατιέσαι!!! Από το πρωί σε σκέφτομαι κ λέω όχι δεν θα της βάλεις πρίζες για τεστ🤣🤣🤣 δεν είναι σωστό!!! Μόνη μου η τρελή.. Εμείς τριήμερο ήσυχα πήγαμε στο χωριό, κατεβήκαμε κ για ένα μπανάκι με τα μικρά κ σήμερα δουλειά.. Εγώ δεν περιμένω τη Δευτέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλά κάνεις κοριτσάκι μου κ κρατιέσαι!!! Από το πρωί σε σκέφτομαι κ λέω όχι δεν θα της βάλεις πρίζες για τεστ🤣🤣🤣 δεν είναι σωστό!!! Μόνη μου η τρελή.. Εμείς τριήμερο ήσυχα πήγαμε στο χωριό, κατεβήκαμε κ για ένα μπανάκι με τα μικρά κ σήμερα δουλειά.. Εγώ δεν περιμένω τη Δευτέρα!!

χαχαχα ευτυχώς θα πω που είμαστε κοντά στις μέρες και μας πιάνει παρέα η παράνοια..😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

χαχαχα ευτυχώς θα πω που είμαστε κοντά στις μέρες και μας πιάνει παρέα η παράνοια..😂

Έχεις τεστ εσύ;; Εγώ για καλή μου τύχη έχω ξεμείνει 🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Έχεις τεστ εσύ;; Εγώ για καλή μου τύχη έχω ξεμείνει 🤣🤣🤣 

ειχα ξεμείνει και εγώ και παρήγγειλα την προηγούμενη εβδομάδα..λογικά αύριο θα τα έχω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλά αποτελέσματα να έχετε κορίτσι μου. Πότε θα βγουν σας είπαν;

Αύριο μέχρι το μεσημέρι θα τα έχουμε τα αποτελέσματα από το σπερμοδιαγραμμα, δεν κάναμε καλλιέργεια, θέλω να πιστεύω και γω πως καλά θα είναι τα αποτελέσματα!

@annie! @anna_30 κορίτσια μακάρι να μας στείλετε 2 ροζ γραμμούλες 🫶 όπως επίσης και η @Mpourmpoulo μας 🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Αύριο μέχρι το μεσημέρι θα τα έχουμε τα αποτελέσματα από το σπερμοδιαγραμμα, δεν κάναμε καλλιέργεια, θέλω να πιστεύω και γω πως καλά θα είναι τα αποτελέσματα!

@annie! @anna_30 κορίτσια μακάρι να μας στείλετε 2 ροζ γραμμούλες 🫶 όπως επίσης και η @Mpourmpoulo μας 🤞🤞🤞🤞

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου κ εύχομαι ένα σούπερ ντούπερ σπερμοδιαγραμμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα! Βοηθήστε με σας παρακαλώ γιατί δεν βγάζω άκρη! Μου βγάλει peak την 11η μέρα αλλά δεν είναι πολύ έντονο κόκκινο , πως γίνεται ; Επίσης να σας πω ότι έχω 30-32 μέρες κύκλο αρα μου φαίνεται απίθανο να έχω κανει ωορρηξία την 11η μέρα… 

IMG_2510.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Βοηθήστε με σας παρακαλώ γιατί δεν βγάζω άκρη! Μου βγάλει peak την 11η μέρα αλλά δεν είναι πολύ έντονο κόκκινο , πως γίνεται ; Επίσης να σας πω ότι έχω 30-32 μέρες κύκλο αρα μου φαίνεται απίθανο να έχω κανει ωορρηξία την 11η μέρα… 

IMG_2510.jpeg

Μπορείς να μας στείλεις μια εικόνα τα τεστακια σου ; μπορεί να φαίνεται καλύτερα κάποια διαφορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

@anna_30 @Mpourmpoulo από συμπτώματα πως πάτε;;; Εγώ πάντως είμαι κατά φαντασιαν έγκυος🤣🤣🤣

Καλε και εγώ 😂 έχω τσιμπήματα, δεν έχω πόνους περιόδου ακόμη ούτε καφέ που έχω συνήθως πριν μου έρθει..κομβική μερα αύριο.. εσυ πως πας; 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

@annie! και @anna_30 περιμένουμε με αγωνία τα τεστάκια σας!! κρατηθείτε λίγο ακόμα!! 

παρήγγειλα και εγώ τα one test αυτή την φορά..  

α τέλεια! Είναι και πρώιμης αυτά..εύχομαι να είναι τυχερά ✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Βοηθήστε με σας παρακαλώ γιατί δεν βγάζω άκρη! Μου βγάλει peak την 11η μέρα αλλά δεν είναι πολύ έντονο κόκκινο , πως γίνεται ; Επίσης να σας πω ότι έχω 30-32 μέρες κύκλο αρα μου φαίνεται απίθανο να έχω κανει ωορρηξία την 11η μέρα… 

IMG_2510.jpeg

Αυτό που έγινε 21/6 φαίνεται σαν να μην έχει στεγνώσει εντελώς..Επισης 22/6 έκανες τεστακι; Πιο έντονο μου φαίνεται στο ματι εμένα αυτό που έγινε 24/6 11:39..αλλα ακόμη όχι έντονο φουλ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Βοηθήστε με σας παρακαλώ γιατί δεν βγάζω άκρη! Μου βγάλει peak την 11η μέρα αλλά δεν είναι πολύ έντονο κόκκινο , πως γίνεται ; Επίσης να σας πω ότι έχω 30-32 μέρες κύκλο αρα μου φαίνεται απίθανο να έχω κανει ωορρηξία την 11η μέρα… 

IMG_2510.jpeg

Οχι κοριτσάκι μου δεν έχεις ακόμα θετικό.Την 11η μέρα να δεις που έβαλε άλλου τις γραμμές η εφαρμογή κ από εκεί κράτησα το έντονο. Λογικά κεντραρε στο πράσινο κ τη γραμμή ελέγχου. Μου έχει συμβεί κ μένα.

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Καλε και εγώ 😂 έχω τσιμπήματα, δεν έχω πόνους περιόδου ακόμη ούτε καφέ που έχω συνήθως πριν μου έρθει..κομβική μερα αύριο.. εσυ πως πας; 😂

Ότι θες έχω καλε🤣🤣 Στήθος ευαίσθητο με αίσθηση ότι γεμίζει γάλα, τραβήγματα στη μήτρα κ πρήξιμο🤣🤣🤣 Τι σας λέω κατά φαντασίαν έγκυος;;;; Η τρελή του χωριουυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Μπορείς να μας στείλεις μια εικόνα τα τεστακια σου ; μπορεί να φαίνεται καλύτερα κάποια διαφορά 

Δυστυχώς δεν τα κρατάω γιατί σκέφτομαι ότι τα έχω στην εφαρμογή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Αυτό που έγινε 21/6 φαίνεται σαν να μην έχει στεγνώσει εντελώς..Επισης 22/6 έκανες τεστακι; Πιο έντονο μου φαίνεται στο ματι εμένα αυτό που έγινε 24/6 11:39..αλλα ακόμη όχι έντονο φουλ 

22/06 δεν εκανα γιατί έλειπα εκτός και εμένα όμως το 24/06 μου φάνηκε πιο έντονο, σκέφτομαι να μην βλέπω την εφαρμογή αλλά να περιμένω μέχρι να δω το πιο έντονο!🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Οχι κοριτσάκι μου δεν έχεις ακόμα θετικό.Την 11η μέρα να δεις που έβαλε άλλου τις γραμμές η εφαρμογή κ από εκεί κράτησα το έντονο. Λογικά κεντραρε στο πράσινο κ τη γραμμή ελέγχου. Μου έχει συμβεί κ μένα.

Ότι θες έχω καλε🤣🤣 Στήθος ευαίσθητο με αίσθηση ότι γεμίζει γάλα, τραβήγματα στη μήτρα κ πρήξιμο🤣🤣🤣 Τι σας λέω κατά φαντασίαν έγκυος;;;; Η τρελή του χωριουυυυυυυυ

Μια χαρά μια χαρά 😂😂 μετράμε αντίστροφα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

22/06 δεν εκανα γιατί έλειπα εκτός και εμένα όμως το 24/06 μου φάνηκε πιο έντονο, σκέφτομαι να μην βλέπω την εφαρμογή αλλά να περιμένω μέχρι να δω το πιο έντονο!🙏🏻

Εμένα με μπέρδευε η εφαρμογή και δεν τα ανέβαζα εκεί..τα έβγαζα φωτογραφία την ημέρα που τα έκανα, τα κράταγα σε ένα άλμπουμ στο κινητό και έβλεπα ποτε είναι το έντονο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eirinistz μολις σ βγει θετικο θα τ καταλαβεις. Λογικα 16η 17η ίσως κ 18η μερα θα σ βγει θετικο. Μια απο αυτες δηλαδη. Συνεχισε τα και θα τηβ βρεις. Σε κανα 2 κύκλους θα κανεις σχεδόν ακριβως τη μερα τ θετικου. Δεβ θα τ ξεκιναε τοσο νωρις. Εύχομαι βεβαια να μη χρειαστεί και να τ πιασετε αμεσως. Αλλα συνεχισε τ τεστ. Καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Εμένα με μπέρδευε η εφαρμογή και δεν τα ανέβαζα εκεί..τα έβγαζα φωτογραφία την ημέρα που τα έκανα, τα κράταγα σε ένα άλμπουμ στο κινητό και έβλεπα ποτε είναι το έντονο..

Ναι ίσως να κάνω αυτό από τον άλλο μήνα, γι αυτόν το μήνα ίσως σταματήσω γιατί μέχρι στιγμής μόνο με μπερδεύει αυτό το προγραμμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

@Eirinistz μολις σ βγει θετικο θα τ καταλαβεις. Λογικα 16η 17η ίσως κ 18η μερα θα σ βγει θετικο. Μια απο αυτες δηλαδη. Συνεχισε τα και θα τηβ βρεις. Σε κανα 2 κύκλους θα κανεις σχεδόν ακριβως τη μερα τ θετικου. Δεβ θα τ ξεκιναε τοσο νωρις. Εύχομαι βεβαια να μη χρειαστεί και να τ πιασετε αμεσως. Αλλα συνεχισε τ τεστ. Καλη επιτυχια!

Σε ευχαριστώ πολύ!!🌸Αυτο θα κάνω! Ίσως τα ξεκινήσω από τον άλλο μήνα πιο σωστά. Να μην τα ξεκινήσω τόσο νωρίς και να τα κάνω και την ίδια ώρα όπως μου είπε μια άλλη καπέλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!🌸Αυτο θα κάνω! Ίσως τα ξεκινήσω από τον άλλο μήνα πιο σωστά. Να μην τα ξεκινήσω τόσο νωρίς και να τα κάνω και την ίδια ώρα όπως μου είπε μια άλλη καπέλα. 

Συνέχισε  τα τεστ μέχρι την 19 ημέρα του κύκλου σου.. να τα κρατάς έστω και τώρα σε τετράδιο να τα κολλάς πάνω  η εφαρμογή δεν είναι πολύ βοηθητική εγω δεν την χρησιμοποίησα καμία φορά είναι λίγο μπέρδεμα 

και είναι αρχή ακομα μην σε παίρνει από κάτω με τα τεστ θέλει λίγο χρόνο 😊

Για αυτό λέμε να κρατάς και τα τεστ να μας στέλνεις φωτο εκείνα να μπορούμε να σε βοηθαμε και εμείς από την εφαρμογή δεν μπορούμε να καταλάβουμε να τα δούμε καλά 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...