Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

Καλησπέρα κι απο εμένα κορίτσια!

Δεν εχω προλάβει να διαβάσω απαντήσεις. Δεν ξερω αν είστε ολες εγκυουλες εδώ. 

Εύχομαι να γεμίσει απο εγκυουλες πάντως.

Με λένε Τόνια και την Παρασκευή ανακαλυψα την εγκυμοσύνη μου!

Ειμαι πολυ πολυ αρχες , μολις 4+5.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tonia. είπε:

Καλησπέρα κι απο εμένα κορίτσια!

Δεν εχω προλάβει να διαβάσω απαντήσεις. Δεν ξερω αν είστε ολες εγκυουλες εδώ. 

Εύχομαι να γεμίσει απο εγκυουλες πάντως.

Με λένε Τόνια και την Παρασκευή ανακαλυψα την εγκυμοσύνη μου!

Ειμαι πολυ πολυ αρχες , μολις 4+5.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου🥳 με το καλό να έχεις μια όμορφη εγκυμοσυνη❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

άντε να δειτε το σποράκι να ξεαγχωθείς και εσύ λίγο! τα συμπτώματα σου συνεχίζονται και είναι καλό αυτό..θετικές σκέψεις ❤️ 

ίσως κάνω αύριο το πρωι το τεστ..εχω απογοητευτεί λίγο σημερα..χθες βράδυ είχα διάφανα υγρά και λίγο αίμα σαν κλωστή..σήμερα δεν έχω τίποτα από υγρά..εχω κάποια τσιμπήματα που και που χαμηλά στην κοιλιά και παρατήρησα ότι άλλαξε η διάθεση μου..σαν να μου φταίνε όλα..σαν να μην ξέρω τι θελω :P τι σου κάνουν και αυτές οι ορμόνες..

Όλα όσα περιγράφεις είναι θετικαααααααα όποτε περιμενουμε και το θετικο σου τεστακι❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

 

 

Κοριτσια μου γυρησα από γιατρό! Μου είπε να μην ανησυχώ όλα είναι καλά και η περίοδος θα μου έρθει! Το ενδομητριο ήταν 10χιλιοστα όποτε όπου να ναι θα έρθει! Αν δεν έρθει μέχρι 15 Ιουνίου βαριά να τον παρω τηλ!μου έδωσε και οδηγίες πως να παρω τα χάπια και τος ενέσεις διέγερσης και μου είπα να παρω και κορτιζόνη όταν έρθει η περίοδος!οποτε τωραααα αγωνιώ να έρθει για να κάνω την σπερματεγχυνση🙏🙏🙏🙏

Κορίτσι μου χίλια συγγνώμη..εκ παραδρομής έγραψα το παραπάνω..μπερδεύτηκα με την girly..

ευχομαι να έρθει γρήγορα η περίοδος σου και να προχωρήσετε τις διαδικασίες με το καλό ❤️❤️ μέσα στο καλοκαίρι να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! Υπομονή και πίστη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όλα όσα περιγράφεις είναι θετικαααααααα όποτε περιμενουμε και το θετικο σου τεστακι❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🙏

αγωνιώ και αναμένω για το τι θα έρθει 😊 σε ευχαριστω για την θετική ενέργεια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσι μου χίλια συγγνώμη..εκ παραδρομής έγραψα το παραπάνω..μπερδεύτηκα με την girly..

ευχομαι να έρθει γρήγορα η περίοδος σου και να προχωρήσετε τις διαδικασίες με το καλό ❤️❤️ μέσα στο καλοκαίρι να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! Υπομονή και πίστη ❤️

Δεν πειράζει κορίτσι μου☺️ σε ευχαριστωωωω πολύ ❤️ έχω εύχομαι να έρθει συντομα γτ έχω πολύ αγωνίαααα θα σκασωωωω μέχρι να έρθει!

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

αγωνιώ και αναμένω για το τι θα έρθει 😊 σε ευχαριστω για την θετική ενέργεια ❤️

Περιμενουμε το τεστακι σου❤️🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Tonia. είπε:

Καλησπέρα κι απο εμένα κορίτσια!

Δεν εχω προλάβει να διαβάσω απαντήσεις. Δεν ξερω αν είστε ολες εγκυουλες εδώ. 

Εύχομαι να γεμίσει απο εγκυουλες πάντως.

Με λένε Τόνια και την Παρασκευή ανακαλυψα την εγκυμοσύνη μου!

Ειμαι πολυ πολυ αρχες , μολις 4+5.

Συγχαρητηρια κοπέλα μου! Καλη και τελειομηνη εύχομαι! 
εχεις κάνει χοριακη; :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Συγχαρητηρια κοπέλα μου! Καλη και τελειομηνη εύχομαι! 
εχεις κάνει χοριακη; :) 

Σ'ευχαριστώ!! Εχω κανει μονο μια. Το Σάββατο που ηταν 153. Δεν θα κανω αλλη. Τωρα θα περιμένω υπομονετικά μέχρι τις 10/6. Αιωνας μου φαίνεται...

Μου ειπε αν ηθελα να πηγαινα την αλλη Τετάρτη αντι για 10/6 αλλα προτιμησα να περιμένω λιγο για να δείξει και κατι ο υπέρηχος. Στο προηγούμενο παιδι μου που ειχα παει νωρις, ειχαμε δει μονο  σακο και ο γιατρός (ενας αλλος, οχι ο δικος μου) με ειχε αγχωσει. Δεν θελω να μπω σε αυτή τη διαδικασία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Tonia. είπε:

Σ'ευχαριστώ!! Εχω κανει μονο μια. Το Σάββατο που ηταν 153. Δεν θα κανω αλλη. Τωρα θα περιμένω υπομονετικά μέχρι τις 10/6. Αιωνας μου φαίνεται...

Μου ειπε αν ηθελα να πηγαινα την αλλη Τετάρτη αντι για 10/6 αλλα προτιμησα να περιμένω λιγο για να δείξει και κατι ο υπέρηχος. Στο προηγούμενο παιδι μου που ειχα παει νωρις, ειχαμε δει μονο  σακο και ο γιατρός (ενας αλλος, οχι ο δικος μου) με ειχε αγχωσει. Δεν θελω να μπω σε αυτή τη διαδικασία...

Πρότυπο υπομονής η Τόνια!! Αλλά ναι, τότε θα δείξει σίγουρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Tonia. είπε:

Σ'ευχαριστώ!! Εχω κανει μονο μια. Το Σάββατο που ηταν 153. Δεν θα κανω αλλη. Τωρα θα περιμένω υπομονετικά μέχρι τις 10/6. Αιωνας μου φαίνεται...

Μου ειπε αν ηθελα να πηγαινα την αλλη Τετάρτη αντι για 10/6 αλλα προτιμησα να περιμένω λιγο για να δείξει και κατι ο υπέρηχος. Στο προηγούμενο παιδι μου που ειχα παει νωρις, ειχαμε δει μονο  σακο και ο γιατρός (ενας αλλος, οχι ο δικος μου) με ειχε αγχωσει. Δεν θελω να μπω σε αυτή τη διαδικασία...

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη 🤰

η χοριακη μια χαρά νούμερο είναι άντε με το καλό !!!

να μας στέλνεις τα νέα σου όποτε μπορείς να τα λέμε να περάσουν οι μερες γρήγορα μεχρι να πας στον γιατρό 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια ενώ θέλω να φάω τρωω δυο μπουκιές και μετά νιώθω το στομαχι μιυ τσίτα! Λαχτάρα ω γ ν φάω κ άλλο και δν μπορώ γιατί μ τεντώνει παρά πολύ ! Μετά το φαΐ θέλω ν κάτσω σαν αστερίας , τραβάω το στηθος μ ψηλα γ ν απελευθερωθεί το στομαχι! Τι θ γίνει όταν φτάσω στον 7ο 8η μήνα; 😱😱

Μολις περάσει το πρώτο τρίμηνο θα είσαι πολύ καλύτερα!! Ειδικά τον 5ο μήνα ότι δεν μπορείς να τρως τώρα θα το φας τότε! Μην αγχώνεσαι…

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tonia. είπε:

Καλησπέρα κι απο εμένα κορίτσια!

Δεν εχω προλάβει να διαβάσω απαντήσεις. Δεν ξερω αν είστε ολες εγκυουλες εδώ. 

Εύχομαι να γεμίσει απο εγκυουλες πάντως.

Με λένε Τόνια και την Παρασκευή ανακαλυψα την εγκυμοσύνη μου!

Ειμαι πολυ πολυ αρχες , μολις 4+5.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 
 

@Mpourmpoulo πολύ καλά νέα!!! Όποτε αναμένουμε την περίοδο να συνεχίσεις!!! Άντε με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

 

 

Κοριτσια μου γυρησα από γιατρό! Μου είπε να μην ανησυχώ όλα είναι καλά και η περίοδος θα μου έρθει! Το ενδομητριο ήταν 10χιλιοστα όποτε όπου να ναι θα έρθει! Αν δεν έρθει μέχρι 15 Ιουνίου βαριά να τον παρω τηλ!μου έδωσε και οδηγίες πως να παρω τα χάπια και τος ενέσεις διέγερσης και μου είπα να παρω και κορτιζόνη όταν έρθει η περίοδος!οποτε τωραααα αγωνιώ να έρθει για να κάνω την σπερματεγχυνση🙏🙏🙏🙏

Ωραια κοριτσι μου. Εθχομαι ο μηνας αυτος να ειναι ο τυχερος σου🙏🙏🙏κ να μας πεις τα ευχαριστα!!!!🩷🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου!!! Επέστρεψα από τον γιατρό!!! 

Οοοολα καλααα 🎉🎉 είδανε το υπέροχο μικρακι μας και αντιλήφθηκα σαν φωτάκι που αναβοσβηνε την καρδούλα!!! Ρώτησα τον γιατρό η καρδούλα είναι???? Μου λέει ναι!! Κ με έβαλε ίσα ίσα ένα δευτερόλεπτο να την ακούσουμε! Τι να σας πω τρελλαθηκαμε!! Μου είπε τώρα σε 15 μέρες περίπου να ξαναπάω !!!!🎉🎉❤️🎉

Το μνμ γράφτηκε πριν μια ώρα...μόλις είδα ότι δεν πατήθηκε το κουμπί αποστολή 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μολις περάσει το πρώτο τρίμηνο θα είσαι πολύ καλύτερα!! Ειδικά τον 5ο μήνα ότι δεν μπορείς να τρως τώρα θα το φας τότε! Μην αγχώνεσαι…

 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 
 

@Mpourmpoulo πολύ καλά νέα!!! Όποτε αναμένουμε την περίοδο να συνεχίσεις!!! Άντε με το καλο

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Ωραια κοριτσι μου. Εθχομαι ο μηνας αυτος να ειναι ο τυχερος σου🙏🙏🙏κ να μας πεις τα ευχαριστα!!!!🩷🩷🩷

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου❤️ αναμένω με αγωνία 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κοριτσαρες μου!!! Επέστρεψα από τον γιατρό!!! 

Οοοολα καλααα 🎉🎉 είδανε το υπέροχο μικρακι μας και αντιλήφθηκα σαν φωτάκι που αναβοσβηνε την καρδούλα!!! Ρώτησα τον γιατρό η καρδούλα είναι???? Μου λέει ναι!! Κ με έβαλε ίσα ίσα ένα δευτερόλεπτο να την ακούσουμε! Τι να σας πω τρελλαθηκαμε!! Μου είπε τώρα σε 15 μέρες περίπου να ξαναπάω !!!!🎉🎉❤️🎉

Το μνμ γράφτηκε πριν μια ώρα...μόλις είδα ότι δεν πατήθηκε το κουμπί αποστολή 😁

Εμείς τα ειπαμε και ιδιωτικά❤️ τωρααα χαλαρωσεεεεε και απολαυσεεε την κοιλιτσα σου🤰💝🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tonia. είπε:

Καλησπέρα κι απο εμένα κορίτσια!

Δεν εχω προλάβει να διαβάσω απαντήσεις. Δεν ξερω αν είστε ολες εγκυουλες εδώ. 

Εύχομαι να γεμίσει απο εγκυουλες πάντως.

Με λένε Τόνια και την Παρασκευή ανακαλυψα την εγκυμοσύνη μου!

Ειμαι πολυ πολυ αρχες , μολις 4+5.

Καλώς μας ήρθες! Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Σε αυτό το θέμα είμαστε ανάμεικτες. Εγώ π.χ. είμαι έγκυος στον 7ο (27+5) μήνα και περιμένω κοριτσάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tonia. είπε:

Σ'ευχαριστώ!! Εχω κανει μονο μια. Το Σάββατο που ηταν 153. Δεν θα κανω αλλη. Τωρα θα περιμένω υπομονετικά μέχρι τις 10/6. Αιωνας μου φαίνεται...

Μου ειπε αν ηθελα να πηγαινα την αλλη Τετάρτη αντι για 10/6 αλλα προτιμησα να περιμένω λιγο για να δείξει και κατι ο υπέρηχος. Στο προηγούμενο παιδι μου που ειχα παει νωρις, ειχαμε δει μονο  σακο και ο γιατρός (ενας αλλος, οχι ο δικος μου) με ειχε αγχωσει. Δεν θελω να μπω σε αυτή τη διαδικασία...

Άντε καλέ, σιγά. Κι εγώ 1ο υπέρηχο έκανα 7 εβδομάδων. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κοριτσαρες μου!!! Επέστρεψα από τον γιατρό!!! 

Οοοολα καλααα 🎉🎉 είδανε το υπέροχο μικρακι μας και αντιλήφθηκα σαν φωτάκι που αναβοσβηνε την καρδούλα!!! Ρώτησα τον γιατρό η καρδούλα είναι???? Μου λέει ναι!! Κ με έβαλε ίσα ίσα ένα δευτερόλεπτο να την ακούσουμε! Τι να σας πω τρελλαθηκαμε!! Μου είπε τώρα σε 15 μέρες περίπου να ξαναπάω !!!!🎉🎉❤️🎉

Το μνμ γράφτηκε πριν μια ώρα...μόλις είδα ότι δεν πατήθηκε το κουμπί αποστολή 😁

Υπέροχα!!! 😍😍 Με το καλό ο επόμενος υπέρηχος. Σου είπε πάνω κάτω πόσο είσαι σε εβδομαδες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κοριτσαρες μου!!! Επέστρεψα από τον γιατρό!!! 

Οοοολα καλααα 🎉🎉 είδανε το υπέροχο μικρακι μας και αντιλήφθηκα σαν φωτάκι που αναβοσβηνε την καρδούλα!!! Ρώτησα τον γιατρό η καρδούλα είναι???? Μου λέει ναι!! Κ με έβαλε ίσα ίσα ένα δευτερόλεπτο να την ακούσουμε! Τι να σας πω τρελλαθηκαμε!! Μου είπε τώρα σε 15 μέρες περίπου να ξαναπάω !!!!🎉🎉❤️🎉

Το μνμ γράφτηκε πριν μια ώρα...μόλις είδα ότι δεν πατήθηκε το κουμπί αποστολή 😁

Μπράβο κορίτσι μου. Τέλεια και τα δικά σου τα νέα. Ηρέμησε τώρα κι εσύ κι άρχισε να την απολαμβάνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

 

 

Κοριτσια μου γυρησα από γιατρό! Μου είπε να μην ανησυχώ όλα είναι καλά και η περίοδος θα μου έρθει! Το ενδομητριο ήταν 10χιλιοστα όποτε όπου να ναι θα έρθει! Αν δεν έρθει μέχρι 15 Ιουνίου βαριά να τον παρω τηλ!μου έδωσε και οδηγίες πως να παρω τα χάπια και τος ενέσεις διέγερσης και μου είπα να παρω και κορτιζόνη όταν έρθει η περίοδος!οποτε τωραααα αγωνιώ να έρθει για να κάνω την σπερματεγχυνση🙏🙏🙏🙏

Μπράβο κορίτσι μου. Εύχομαι αυτή η φορά να είναι και αυτή που θα φτάσει μέχρι τέλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου. Εύχομαι αυτή η φορά να είναι και αυτή που θα φτάσει μέχρι τέλους!

Μακάρι μακάρι μακαριιιιιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️ σε ευχαριστώ κορίτσι μου🥰

@Παρασκευαιδουπου εισαιιιι;;;; Μου είπες τον Ιούνιο θα έρθει το σπορακι μου 🙏 Ε Ιούνιο θα κάνω την σπερματεγχυνση 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo δόξα το θεό,όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου και η @Παρασκευαιδουθα έχει πέσει μέσα ❤️.

@Girly και @Tonia. πολλά συγχαρητήρια, ολόψυχα μια ήσυχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη 🧿. Μην αγχώνεστε και ευχαριστηθείτε το δωράκι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, σήμερα ξύπνησα και από τη μια μέρα στην άλλη το στήθος μου δεν με καίει όπως τις προηγουμενες μέρες, το νιώθω και ελαφρώς ξεπρησμένο και εννοείται με έπιασε μία μίνι παράνοια γιατί να συμβαίνει αυτό. Σαν την τρελή κάθε πρωί τσεκάρω πόσο με πονάει το στήθος και πόσο πρησμένο είναι! Πφφφ
Σε μια ώρα έχω γιατρό πάλι καλά! 
Αλλά ξεκάθαρα ανησυχώ κάπως 😌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια, σήμερα ξύπνησα και από τη μια μέρα στην άλλη το στήθος μου δεν με καίει όπως τις προηγουμενες μέρες, το νιώθω και ελαφρώς ξεπρησμένο και εννοείται με έπιασε μία μίνι παράνοια γιατί να συμβαίνει αυτό. Σαν την τρελή κάθε πρωί τσεκάρω πόσο με πονάει το στήθος και πόσο πρησμένο είναι! Πφφφ
Σε μια ώρα έχω γιατρό πάλι καλά! 
Αλλά ξεκάθαρα ανησυχώ κάπως 😌

Να μην ανησυχείς καθόλου. Τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν. Θα έχεις κι εσύ τα όμορφα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...