Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου μη πιεζεσαι οι επαφές άου ήταν τέλειες έτσι και αλλιώς! 🤞

Αύριο έχω ραντεβού 4 η ωρα και δεν περνανε οι μέρες και οι ώρες με τιποταααααααααααα😩

Κορίτσι μου εγώ πιστεύω είναι συμπτώματα για μπεμπε🙏 εγώ και στις δυο εγκυμοσύνες είχα ωορρηξια από νωρίς πριν το θετικο τεστ! Επίσης και τις δυο φορές το τεστ έδειξε θετικο 11η μέρα μετά την σπερματεγχυνση ! Όσο για τα καφέ στην πρώτη εγκυμοσυνη είχα καφέ την ημέρα που είδα το θετικο 11η μέρα μετά την σπερματεγχυνση και στη δεύτερη είχα λιγα μετά την 5η εβδομάδα! Όσο για τα τεστ αν θέλεις να κανεις να κανεις απλά να μη στεναχωρηθείς αν βγει αρνητικο καθώς είναι νωρίς❤️🙏 περιμενουμεεε τα ομορφα νέα σου αυτές τις μέρες🥰

Κορίτσι μου εγώ είχα αυξημένη Ε2 την δεύτερη φορά που έκανα σπερματεγχυνση που είχα κάνει και ενέσεις και είχα πάρει και κλομιφαινη μαζί και η τιμή της ήταν 764 όπου είδαμε δυο αυγουλακια στον υπερηχο αλλά και οι ωοθήκες ήταν τούμπανο και γλυτωσα στο Τσακ την υπερδιέγερση! Την εξέταση την είχα κάνει 2 μερεσ Πριν την σπερματεγχυνση αν θυμαμαι καλά , πάντως όχι μετά την σπερματεγχυνση (ωορρηξια).Η αυξημένη τιμή λοιπόν δείχνει ότι έκανες παραπάνω από ένα αυγουλακι πιστεύω! Σε είδε με υπερυχο;;;;

αχ σας ευχαριστώ όλες που μοιράζεστε τις δικές σας εμπειρίες ❤️ ναι, δεν θα με πάρει από κάτω αν κάνω νωρίτερα τεστ και είναι αρνητικό..ξέρω ότι δεν δείχνει πολλές φορές ακόμη κι όταν είσαι στην αναμενόμενη ημερομηνία..στην αναμονή λοιπόν :) 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Θα περιμένουμε με αγωνία ❤️ πότε περιμενεις;;

Σάββατο ή Κυριακή περιμένω :) ή μάλλον δεν θέλω να περιμένω :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Μακαρι το ευχομαι κ γω!!! 2χρονια προσπαθω κ καθε μηνα αρνητικα τεστ.❤️🙏🙏🤍🤍🤍

κοπέλα μου στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μουυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Μακαρι το ευχομαι κ γω!!! 2χρονια προσπαθω κ καθε μηνα αρνητικα τεστ.❤️🙏🙏🤍🤍🤍

Θα είναι η τυχερή σου χρονιά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Ελα.κοριτσι μου με ειδε με υπερηχο κ μ ειπε ολα καλα Μ ειπε ειδε 2 ωοθυλακια κ με πηγε με προγραμματισμενες επαφες απο 11 εως 15 μερα

 Ευτυχως καταφερα ολες τις μερες επαφες. Κ τωρα που του τηλεφωνησα μ ειπε πως ειναι πολυ καλες πι τιμες λογω του ΣΠΩ γτ στον 1ο κυκλο σερπαφαρ ηταν 0.58 η προγεστερονη κ η ε2 40. Ευχεται να εχω πιασει οπως μ ειπε.

Τελεια κοριτσάκι μουυυυυυυυυ πολύ χαιρομαιιιιι❤️❤️❤️❤️ αχ περιμενουμε τα νέα σου σε λίγες μέρες🤞🤞🤞🤞🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

αχ σας ευχαριστώ όλες που μοιράζεστε τις δικές σας εμπειρίες ❤️ ναι, δεν θα με πάρει από κάτω αν κάνω νωρίτερα τεστ και είναι αρνητικό..ξέρω ότι δεν δείχνει πολλές φορές ακόμη κι όταν είσαι στην αναμενόμενη ημερομηνία..στην αναμονή λοιπόν :) 

Σάββατο ή Κυριακή περιμένω :) ή μάλλον δεν θέλω να περιμένω :P 

Περιμενουμε τοτε και τα δικά σου ομορφα νέα σε λίγες μέρα🤞🤞🤞❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

κοπέλα μου στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μουυυυ

Μακαρι κοριτσι μου να εχουμε ολες μονο ευχαριστα νεα αυτο το καλοκαιρι!!!!🙏🙏🙏🙏🤰🤰🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τελεια κοριτσάκι μουυυυυυυυυ πολύ χαιρομαιιιιι❤️❤️❤️❤️ αχ περιμενουμε τα νέα σου σε λίγες μέρες🤞🤞🤞🤞🥰🥰🥰🥰🥰

Μακαρι κοριτσακι μου @Mpourmpouloμου γλυκο σε ολεςμας να ειναι ευχαριστα τα νεα🤰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Θα είναι η τυχερή σου χρονιά ❤️

@ChrisElenμου γλυκο μου κοριτσι να ειναι γ ολες μας η τυχερη μας χρονια με πολλα μωρακια κ μονο ευχαριστα νεα αυτο το καλοκαιρι🤰🙏🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

κοπέλα μου στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μουυυυ

@anna30μακαρι κοριτσι μου ολες μας να εχουμε ευχαριστα νεα κ να ειναι τ καλοκαιρι μας🙏🤰🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα τελος Ιούνη! Είχαμε ένα χειρουργείο του μικρού τώρα κ δεν ηθελα να κάνω κάτι πριν είχα αυτό το άγχος! Αφού ξέχασα ότι είμαι εγκυος 🤪😅 όποτε τώρα το προετοιμάζω αυτό! 

Το κάνετε δηλαδή ; Όλα καλά; Καλή ανάρρωση να έχει το παιδάκι σου κορίτσι μου 

ωραια θα περιμένουμε και εμείς τα νέα λοιπόν από το παρτυ 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie!δεν έκανα ακόμα κατά τις 3 λέω....από τις 11 πινω ακόμα καφέ μέχρι κ τώρα 13:32 λες να επηρεάσει;;; 

@Mpourmpoulo πριν λίγες μέρες είχε βγει ξανά έτσι....και μάλιστα η εφαρμογή το επιασε πικ ενώ δεν ήταν έντονο ήταν το ίδιο σχεδόν με αυτό που ανέβασα..ετα ξανά άχνη γραμμή κ εχθές πάλι έτσι....θα σας ανεβάσω κ το σημερινό!! Πφφφ με παίζουν τα τέστ δεν γίνεται 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ που σκέφτομαι ονόματα από τώρα; Του τρελού έτσι;!! 

Κορίτσια είμαι σίγουρη όσες είστε στην προσπάθεια μέσα στο καλοκαίρι θα έχουμε ευχάριστα. 😍🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Naty_ είπε:

Εγώ που σκέφτομαι ονόματα από τώρα; Του τρελού έτσι;!! 

Άντε καλέ... Εγώ τα έχω αποφασίσει εδώ και 10 χρόνια... 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Εγώ που σκέφτομαι ονόματα από τώρα; Του τρελού έτσι;!! 

Κορίτσια είμαι σίγουρη όσες είστε στην προσπάθεια μέσα στο καλοκαίρι θα έχουμε ευχάριστα. 😍🙏🏼

Χαχαχα εγώ σκεφτόμουν πριν καν μείνω έγκυος 🤣🤣 

Αχ μακάρι μακάρι μακάρι!!! ❤️❤️🙏🏼🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Εγώ που σκέφτομαι ονόματα από τώρα; Του τρελού έτσι;!! 

Κορίτσια είμαι σίγουρη όσες είστε στην προσπάθεια μέσα στο καλοκαίρι θα έχουμε ευχάριστα. 😍🙏🏼

Kαι καλά κάνεις!! Οι θετικές σκέψεις είναι το καλύτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Εγώ που σκέφτομαι ονόματα από τώρα; Του τρελού έτσι;!! 

Τι εννοείς;;!! Εννοείται έχω κάνει λίστα εδώ και 2 χρόνια με τα τοπ 5 για αγόρι και κορίτσι 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η arntalia είπε:

Μακαρι το ευχομαι κ γω!!! 2χρονια προσπαθω κ καθε μηνα αρνητικα τεστ.❤️🙏🙏🤍🤍🤍

Κ εγώ στην πρώτη μου 2 χρόνια!!! Εύχομαι κορίτσι μου από την καρδιά μου αυτή τη φορά να είναι θετικό ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Τι εννοείς;;!! Εννοείται έχω κάνει λίστα εδώ και 2 χρόνια με τα τοπ 5 για αγόρι και κορίτσι 🤣🤣

😂 αν είναι αγόρι δεν έχω επιλογές ο πεθερός άσκησε βέτο! Αν είναι κορίτσι κάτι μπορεί να γίνει. Αλλά θα τα συζητήσουμε αργότερα αυτά χαχα

Πώς είσαι, απόγευμα πας να ακούσεις/δεις το μπουμπούκι σου;! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Melikara86 εγω κορίτσι μ γυρω στις 11 τ πρωι πηγαινω τουαλέτα τελευταία φορα κ μετα παιρνω καφεδακι κ τ πινω σχεδον ως τις 2 π κανω το τεστ. Τη μερα του θετικου παντα ειναι κατα κοκκινο. Δεν τ επηρεαζει κάπου. Αν επινα ενδιαμεσα και 2 λιτρα νερο δ ξερω τι θα γινοταν. Αλλα εγω σ αυτο τ διαστημα πινω ενα φρεντο κ συνηθως ενα ποτήρι νερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Melikara86 εγω κορίτσι μ γυρω στις 11 τ πρωι πηγαινω τουαλέτα τελευταία φορα κ μετα παιρνω καφεδακι κ τ πινω σχεδον ως τις 2 π κανω το τεστ. Τη μερα του θετικου παντα ειναι κατα κοκκινο. Δεν τ επηρεαζει κάπου. Αν επινα ενδιαμεσα και 2 λιτρα νερο δ ξερω τι θα γινοταν. Αλλα εγω σ αυτο τ διαστημα πινω ενα φρεντο κ συνηθως ενα ποτήρι νερο.

Κάπως έτσι κ εγώ κορίτσι μου νερό δεν πίνω καθόλου μόνο τον καφέ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

😂 αν είναι αγόρι δεν έχω επιλογές ο πεθερός άσκησε βέτο! Αν είναι κορίτσι κάτι μπορεί να γίνει. Αλλά θα τα συζητήσουμε αργότερα αυτά χαχα

Πώς είσαι, απόγευμα πας να ακούσεις/δεις το μπουμπούκι σου;! 

κάνε εσύ τις λίστες σου από τώρα γιατί μετά θα μας πιάσουν για τα καλά οι ορμόνες 🤣🤣🤣 εγώ είπε στους δικούς μου πολλά χρόνια πριν ότι δε θα συνεχίσω την παράδοση με τα ονοματα, οπότε δε περιμένει κανείς τίποτα 😅 αν και μας αρέσει πάρα πολύ της γιαγιάς μου για κορίτσι, φοβάμαι ότι αν το βάλω θα δώσω χώρο και σε άλλους να προσμένουν, οπότε προσπαθούμε να το αποφύγουμε. έχουμε καιρό ακόμα.

Καλά είμαι, αγωνιώ φουλ για σήμερα, απλά νιώθω πολλές κρυάδες σήμερα και με ξανα έπιασαν κάτι πονάκια χαμηλά που με αγχ΄ωνουν ρε γαμώτο... προσπαθώ να διατηρήσω την ψυχραιμία μου, μετρώντας αντίστροφα τις ώρες 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν σας λέω εγώ ότι με δουλεύουν κ τα τέστ....τελικά ούτε αυτό τον μήνα θα κάνω ωορρηξία μάλλον!! 😢😢 Σας ανεβάζω λ το σημερινό τέστ!! Καμία σχέση με εχθές 

IMG_20240528_143618.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...