Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

 

22η ✌️ κύκλος 26-27..

🥳🥳🥳🥳 Συγνώμη αλλά μου θυμίζουν τα συμπτώματα μου όταν πήρα το θετικό μου τεστ. Ακριβώς 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

 

22η ✌️ κύκλος 26-27..

Μην κάνεις ακόμα τεστ καλή μου. Περίμενε λίγες μέρες...

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

χαχαχαχ ας πουμε ότι ήταν απλά ένα τυχαίο γεγονός :P 

Ποιό απ' όλα;;; Είναι πολλά τα τυχαία γεγονότα τελευταία!!!😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ στη πρώτη εγκυμοσυνη ελάχιστα είχα συμπτώματα κ είναι αγόρι, τώρα με εμετούς ζαλάδες καούρες ναυτίες υπογλυκαιμίες πιστεύω είναι κορίτσι… αλλά η γιατρος μ είπε δεν έχουν σημασία αυτά είναι καθαρά ορμονών! Κ αυτή τη φορά κ ο πλακούντας μ είναι καλύτερος π πιστεύω για αυτό είχα περισσότερα συμπτώματα αν και πιστεύω είναι κορίτσι αλλά θα ήθελα άλλο ένα αγόρι κ να βγει κ ίδιο σαν το πρώτο ζιζάνιο 😂

Ποτε θα το κανείς αυτό το παρτυ να μάθουμε εκεί εμείς το φύλλο πια 😂

ναι μπορεί να παίζει τον ρόλο του και ο πλακουντας στα συμπτώματα που είναι πιο έντονα 🤷‍♀️

και εγω για κορίτσι σε έχω έτσι μια πρόβλεψη κάνω να δω αν θα πέσω μέσα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα πάλι, εκανα χοριακη 13 μέρες μετά την σπερματέγχυση, δηλαδή 27μερα του κύκλου και βγήκε 34,5 είναι χαμηλή πιστεύετε; Ο γιατρός μου είπε ότι προφανώς είναι επειδή είναι ακόμα πολύ νωρίς και να επαναλάβω σε 2 μέρες να δούμε πως πάει αλλά κοντεύω να τρελαθώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

🥳🥳🥳🥳 Συγνώμη αλλά μου θυμίζουν τα συμπτώματα μου όταν πήρα το θετικό μου τεστ. Ακριβώς 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο.

γρρρ μου τελείωσαν οι αντιδράσεις για σήμερα! μα καλά τι περιορισμοί είναι αυτοί; :P 

τι άλλα συμπτώματα είχες κοπέλα μουυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Μην κάνεις ακόμα τεστ καλή μου. Περίμενε λίγες μέρες...

Ποιό απ' όλα;;; Είναι πολλά τα τυχαία γεγονότα τελευταία!!!😂

μωρε θα προσπαθήσω να μην κάνω αλλά τα περιμένω σήμερα με κούριερ και δεν ξέρω αν θα κρατηθώ :P

χαχαχα συγγνώμη μόνο αυτό έπεσε στην αντίληψη μουυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna_30 είπε:

γρρρ μου τελείωσαν οι αντιδράσεις για σήμερα! μα καλά τι περιορισμοί είναι αυτοί; :P 

τι άλλα συμπτώματα είχες κοπέλα μουυ;

Πέντε μέρες πριν συχνοουρία, καφέ, κούραση/υπνηλία και όνειρα έντονα (τα οποία και είχα για μέρες κιόλας, ειδικά συχνοουρία είχα και μέχρι τον τελευταίο μου υπέρηχο κι ας μην προχώραγε κανονικά). Σκέψου ήμουν άνθρωπο που ξύπναγε 6 το πρωί και δεν άνοιγε το μάτι ενώ κοιμόμουν από τις 20:00. Κάποιες μέρες μετά πονάκια και τραβήγματα στην κοιλία και μέση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

μωρε θα προσπαθήσω να μην κάνω αλλά τα περιμένω σήμερα με κούριερ και δεν ξέρω αν θα κρατηθώ :P

χαχαχα συγγνώμη μόνο αυτό έπεσε στην αντίληψη μουυυ

Εγώ πάντως είχα πήρα θετικό τεστ 5 μέρες πριν την αναμενόμενη. Αλλά ήταν πρώιμης ανίχνευσης. 🧿🧿🧿🧿

Έχεις ολόψυχα τις ευχές μου και την θετική μου σκέψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! Είμαι καινουρια στο φόρουμ! Προσπαθούμε και εμείς για παιδάκι εδώ και 5 μήνες και η αλήθεια το άγχος με έχει κυριεύσει παρά πολύ αυτούς τους μήνες. Έχω ΣΠΩ και δυστυχώς ξέρω ότι είναι αρκετά δύσκολο να πιάσω τόσο εύκολα. Διαβάζω εδώ και καιρό το φόρουμ και παίρνω κουράγιο απο τις ιστορίες σας🩷

Καλώς ήρθες κορίτσι μου. Γράψε μας αν θέλεις λίγες παραπάνω πληροφορίες για σένα. Έχω κι εγώ ΣΠΩ αλλά επειδή έπαιρνα για χρόνια αντισυλληπτικά κάπως είχαν ρυθμιστεί τα πράγματα κι έπιασα με τη μια. Γράφε όσο περισσότερο μπορείς μέχρι να βγεις απο δοκιμαστικό μέλος για να φαίνονται οι δημοσιεύσεις σου κατ' ευθείαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

μωρε θα προσπαθήσω να μην κάνω αλλά τα περιμένω σήμερα με κούριερ και δεν ξέρω αν θα κρατηθώ :P

χαχαχα συγγνώμη μόνο αυτό έπεσε στην αντίληψη μουυυ

Ε ναι γιατί τα υπόλοιπα δεν έχει χρειασστεί να αναφερθούν εδώ μεσά... Αλλά ότι να 'ναι γενικά είμαι τις τελευταίες μέρες! 

Κρατήσου... Μπορείς... Πιστεύω σε σένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Πέντε μέρες πριν συχνοουρία, καφέ, κούραση/υπνηλία και όνειρα έντονα (τα οποία και είχα για μέρες κιόλας, ειδικά συχνοουρία είχα και μέχρι τον τελευταίο μου υπέρηχο κι ας μην προχώραγε κανονικά). Σκέψου ήμουν άνθρωπο που ξύπναγε 6 το πρωί και δεν άνοιγε το μάτι ενώ κοιμόμουν από τις 20:00. Κάποιες μέρες μετά πονάκια και τραβήγματα στην κοιλία και μέση.

χμ χθες είχα κάποια τσιμπήματα στις ωοθήκες..σήμερα έχω σαν πονάκια αλλά ελάχιστα..

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Εγώ πάντως είχα πήρα θετικό τεστ 5 μέρες πριν την αναμενόμενη. Αλλά ήταν πρώιμης ανίχνευσης. 🧿🧿🧿🧿

Έχεις ολόψυχα τις ευχές μου και την θετική μου σκέψη.

θα μου έρθουν σήμερα τα τεστ που είχα παραγγείλει οπότε θα δω το απόγευμα αν θα κάνω..

σε ευχαριστω πολύ ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anna_30 αν ειναι να κανεις νωρίτερα καλύτερα αστο τουλάχιστον για αυριο τ πρωι. Ακομα κ να εισαι, τοσο νωρις με απογευματινα ουρα δ νομιζω να δείξει. Ειδικα αν εχεις συχνοουρια οπως λες κ πηγαινεις συχνα τουαλέτα. Κρατησου τουλ μεχρι αυριο τ πρωι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@anna_30 αν ειναι να κανεις νωρίτερα καλύτερα αστο τουλάχιστον για αυριο τ πρωι. Ακομα κ να εισαι, τοσο νωρις με απογευματινα ουρα δ νομιζω να δείξει. Ειδικα αν εχεις συχνοουρια οπως λες κ πηγαινεις συχνα τουαλέτα. Κρατησου τουλ μεχρι αυριο τ πρωι.

@anna_30 σ αυτό συμφωνώ. Πρωινά ούρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ChrisElen είπε:

@anna_30 σ αυτό συμφωνώ. Πρωινά ούρα!

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@anna_30 αν ειναι να κανεις νωρίτερα καλύτερα αστο τουλάχιστον για αυριο τ πρωι. Ακομα κ να εισαι, τοσο νωρις με απογευματινα ουρα δ νομιζω να δείξει. Ειδικα αν εχεις συχνοουρια οπως λες κ πηγαινεις συχνα τουαλέτα. Κρατησου τουλ μεχρι αυριο τ πρωι.

αντε καλά με πείσατε! :P θα περιμένω λίγο ακόμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ποτε θα το κανείς αυτό το παρτυ να μάθουμε εκεί εμείς το φύλλο πια 😂

ναι μπορεί να παίζει τον ρόλο του και ο πλακουντας στα συμπτώματα που είναι πιο έντονα 🤷‍♀️

και εγω για κορίτσι σε έχω έτσι μια πρόβλεψη κάνω να δω αν θα πέσω μέσα 😂

Χαχαχα τελος Ιούνη! Είχαμε ένα χειρουργείο του μικρού τώρα κ δεν ηθελα να κάνω κάτι πριν είχα αυτό το άγχος! Αφού ξέχασα ότι είμαι εγκυος 🤪😅 όποτε τώρα το προετοιμάζω αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα σε ολες. Θα θελα να σας ρωτησω

 Τελειωσα τα σερπαφαρ κ τωρα 21ημερα κυκλου μετρησα προγεστερονη κ ειναι 33μ6 κ οιστρογονα 446.66. Μ ειπε.ο γιατρος οτι εγινε πολλαπλη ωορηξξια.ειχε ποτε καποια κοπελα τετπιες τιμες??? Τι λετε απο την εμπειρια σας??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου δυστυχώς δεν καταφέρνω να μπαίνω κάθε μέρα λόγω αυξημένων υποχρεώσεων! 

Μεγαλώνουν τα μωράκια σας....χαίρομαι πάρα πολύ όλα καλά πάμε !! ❤️❤️ 

Εγώ ζω ένα δράμα 🤣🤣🤣 κάνω τεστακια κάθε μέρα εκεί που είναι λίγο πιο έντονο κ λέω έλα πάει κάτι να γίνει, τσουπ μετά να το πάλι αχνό....και ξανά μανα τα ίδια!! 

Δεν ξέρω με τρολαρουν μάλλον κ τα τεστακια!!

Θα σας ανεβάσω το χθεσινό να δείτε 17η μέρα κύκλου...( Και δυστυχώς δεν έχω επιστρέψει ακόμα να πάω στην γυναικολόγο για υπέρηχο!!)

 

IMG_20240527_204028.jpg

Είσαι σε καλό δρόμο αγάπη!! Έκανες σήμερα; 

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

ναι κοπέλα μου..συνήθως πήγαινα 5-6 φορές..τις τελευταίες 2 μέρες πάω 10-11..αφού σημείωνα γιατί έλεγα κάτι δεν πάει καλά :P επίσης χθες μετά από επαφή είχα υγρά περίεργα σαν καφέ ανοιχτό με λίγο αίμα..το ίδιο είχα και στις επαφές 2-3 μέρες πριν μάθω για την προηγούμενη εγκυμοσύνη..ίσως κάνω σήμερα ενα τεστάκι..

Πάντως εγώ στα δίδυμα 2 μέρες πριν κάνω χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα…. Κρατήσου μέχρι το πρωί!!! Κ ξημερώματα να σηκωθείς κ να μας στείλεις το θετικό δε θα μας πειράξει αλήθεια🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

χμ χθες είχα κάποια τσιμπήματα στις ωοθήκες..σήμερα έχω σαν πονάκια αλλά ελάχιστα..

 

θα μου έρθουν σήμερα τα τεστ που είχα παραγγείλει οπότε θα δω το απόγευμα αν θα κάνω..

σε ευχαριστω πολύ ❤️ 

Σε αυτή την εγκυμοσύνη είχα κ Εγώ σε πρώτο σύμπτωμα την συχνοουρία κ μετά 2 μερες πριν το θετικό τεστ τσιμπήματα κ μετά πόνους περιόδου βασικά τη μέρα π θα μου ερχόταν κ μια μέρα πριν είχα πόνους αφού νόμιζα θα έρθει έβαλα κ σερβιέτα! Κ ομως δεν υποψιάστηκα τίποτα 😂 αλλά είχα συχνοουρία λιγες μερες πριν κ μέσα στον ύπνο μου ξυπνούσα για τουαλέτα π εγώ δεν συνηθίζω να πηγαίνω στο ύπνο μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Είσαι σε καλό δρόμο αγάπη!! Έκανες σήμερα; 

Πάντως εγώ στα δίδυμα 2 μέρες πριν κάνω χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα…. Κρατήσου μέχρι το πρωί!!! Κ ξημερώματα να σηκωθείς κ να μας στείλεις το θετικό δε θα μας πειράξει αλήθεια🤣🤣🤣

χαχαχα μου βάζετε ιδέες και μ αρέσει :P σήμερα δεν έχω καφέ..έχω πολλά υγρά σαν ωορρηξίας..μακάρι κορίτσια μου.. όχι τίποτα άλλο να βγάλουμε και το ένστικτο της ζαίρα :P 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σε αυτή την εγκυμοσύνη είχα κ Εγώ σε πρώτο σύμπτωμα την συχνοουρία κ μετά 2 μερες πριν το θετικό τεστ τσιμπήματα κ μετά πόνους περιόδου βασικά τη μέρα π θα μου ερχόταν κ μια μέρα πριν είχα πόνους αφού νόμιζα θα έρθει έβαλα κ σερβιέτα! Κ ομως δεν υποψιάστηκα τίποτα 😂 αλλά είχα συχνοουρία λιγες μερες πριν κ μέσα στον ύπνο μου ξυπνούσα για τουαλέτα π εγώ δεν συνηθίζω να πηγαίνω στο ύπνο μου 

η αλήθεια είναι πως δεν ξυπνάω για τουαλέτα αλλά παω πολλές φορές μέσα στη μέρα..και καλύτερα κιόλας γιατί είναι το χειρότερο μου να χαλάει ο ύπνος μου :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου δυστυχώς δεν καταφέρνω να μπαίνω κάθε μέρα λόγω αυξημένων υποχρεώσεων! 

Μεγαλώνουν τα μωράκια σας....χαίρομαι πάρα πολύ όλα καλά πάμε !! ❤️❤️ 

Εγώ ζω ένα δράμα 🤣🤣🤣 κάνω τεστακια κάθε μέρα εκεί που είναι λίγο πιο έντονο κ λέω έλα πάει κάτι να γίνει, τσουπ μετά να το πάλι αχνό....και ξανά μανα τα ίδια!! 

Δεν ξέρω με τρολαρουν μάλλον κ τα τεστακια!!

Θα σας ανεβάσω το χθεσινό να δείτε 17η μέρα κύκλου...( Και δυστυχώς δεν έχω επιστρέψει ακόμα να πάω στην γυναικολόγο για υπέρηχο!!)

 

IMG_20240527_204028.jpg

Καλημερα κορίτσι μου άου έχει ξαναβγεί έτσι αυτές τι μέρες ή χθες σου βγήκε έτσι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ChrisElen είπε:

Χθες τα κατάφερα, σήμερα ελπίζω να βρω χρόνο γιατί δεν είχα υπολογίσει καλά και έκλεισα βόλτες μετά την δουλεία 🤦‍♀️

Κορίτσι μου μη πιεζεσαι οι επαφές άου ήταν τέλειες έτσι και αλλιώς! 🤞

στις πριν 2 ώρες, ο/η ChrisElen είπε:

Σήμερα έχει γιατρό κορίτσι μου; Να μας ενημερώσεις τι σου είπε. Όλα θα είναι καλά 🤞

Αύριο έχω ραντεβού 4 η ωρα και δεν περνανε οι μέρες και οι ώρες με τιποταααααααααααα😩

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

ναι κοπέλα μου..συνήθως πήγαινα 5-6 φορές..τις τελευταίες 2 μέρες πάω 10-11..αφού σημείωνα γιατί έλεγα κάτι δεν πάει καλά :P επίσης χθες μετά από επαφή είχα υγρά περίεργα σαν καφέ ανοιχτό με λίγο αίμα..το ίδιο είχα και στις επαφές 2-3 μέρες πριν μάθω για την προηγούμενη εγκυμοσύνη..ίσως κάνω σήμερα ενα τεστάκι..

Κορίτσι μου εγώ πιστεύω είναι συμπτώματα για μπεμπε🙏 εγώ και στις δυο εγκυμοσύνες είχα ωορρηξια από νωρίς πριν το θετικο τεστ! Επίσης και τις δυο φορές το τεστ έδειξε θετικο 11η μέρα μετά την σπερματεγχυνση ! Όσο για τα καφέ στην πρώτη εγκυμοσυνη είχα καφέ την ημέρα που είδα το θετικο 11η μέρα μετά την σπερματεγχυνση και στη δεύτερη είχα λιγα μετά την 5η εβδομάδα! Όσο για τα τεστ αν θέλεις να κανεις να κανεις απλά να μη στεναχωρηθείς αν βγει αρνητικο καθώς είναι νωρίς❤️🙏 περιμενουμεεε τα ομορφα νέα σου αυτές τις μέρες🥰

στις πριν 25 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια καλημερα σε ολες. Θα θελα να σας ρωτησω

 Τελειωσα τα σερπαφαρ κ τωρα 21ημερα κυκλου μετρησα προγεστερονη κ ειναι 33μ6 κ οιστρογονα 446.66. Μ ειπε.ο γιατρος οτι εγινε πολλαπλη ωορηξξια.ειχε ποτε καποια κοπελα τετπιες τιμες??? Τι λετε απο την εμπειρια σας??? 

Κορίτσι μου εγώ είχα αυξημένη Ε2 την δεύτερη φορά που έκανα σπερματεγχυνση που είχα κάνει και ενέσεις και είχα πάρει και κλομιφαινη μαζί και η τιμή της ήταν 764 όπου είδαμε δυο αυγουλακια στον υπερηχο αλλά και οι ωοθήκες ήταν τούμπανο και γλυτωσα στο Τσακ την υπερδιέγερση! Την εξέταση την είχα κάνει 2 μερεσ Πριν την σπερματεγχυνση αν θυμαμαι καλά , πάντως όχι μετά την σπερματεγχυνση (ωορρηξια).Η αυξημένη τιμή λοιπόν δείχνει ότι έκανες παραπάνω από ένα αυγουλακι πιστεύω! Σε είδε με υπερυχο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! Είμαι καινουρια στο φόρουμ! Προσπαθούμε και εμείς για παιδάκι εδώ και 5 μήνες και η αλήθεια το άγχος με έχει κυριεύσει παρά πολύ αυτούς τους μήνες. Έχω ΣΠΩ και δυστυχώς ξέρω ότι είναι αρκετά δύσκολο να πιάσω τόσο εύκολα. Διαβάζω εδώ και καιρό το φόρουμ και παίρνω κουράγιο απο τις ιστορίες σας🩷

Καλημερα κορίτσι μου! Είμαστε πολλές με ΣΠΩ από τις οποίες πολλές εμειναν έγκυος και πολλές ακόμη προσπαθούν ! Πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι όλες θα μείνουμε έγκυος και θα κρατήσουμε το μωρακι μας στην αγκαλια μας απλά ίσως να χρειάζεται για εμας λίγο παραπάνω χρόνος από ότι σε άλλες κοπέλες! Πες μας αν θέλεις τις ηλικίες σας και κάποια πράγματα για το ιστορικό σας εξετάσεις που έχετε κάνει κτλ! Στη δικιά μου περίπτωση πάντως συμβαίνει να έχω υπερινσουλιναιμια η οποία είναι ένας παράγοντας που εμποδίζει εύκολη εγκυμοσυνη διότι επηρεάζονται τα ωάρια ως προς την ποιότητα ! Μου έχει δώσει ο γιατρός γλουκοφαζ και ινοσιτολη! Φυσιολογικά δεν έχουμε καταφέρει μέχρι τώρα να μείνω έγκυος, μόνο με σπερματεγχυνσεις έμεινα και μάλιστα δυο φορές απλά η μια ήταν βιοχημικη και η δεύτερη παλινδρομη και διαγνωστικέ ότι είχα κοριτσάκι και είχε σύνδρομο turner (τυχαίο γεγονός) μιας και οι εξετάσεις που κάναμε με το σύντροφο βγήκαν καθαρές!  Δωσε χρόνο καθώς 5 μήνες είναι μικρό το χρονικό διάστημα που που προσπαθείτε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου μη πιεζεσαι οι επαφές άου ήταν τέλειες έτσι και αλλιώς! 🤞

Αύριο έχω ραντεβού 4 η ωρα και δεν περνανε οι μέρες και οι ώρες με τιποταααααααααααα😩

Κορίτσι μου εγώ πιστεύω είναι συμπτώματα για μπεμπε🙏 εγώ και στις δυο εγκυμοσύνες είχα ωορρηξια από νωρίς πριν το θετικο τεστ! Επίσης και τις δυο φορές το τεστ έδειξε θετικο 11η μέρα μετά την σπερματεγχυνση ! Όσο για τα καφέ στην πρώτη εγκυμοσυνη είχα καφέ την ημέρα που είδα το θετικο 11η μέρα μετά την σπερματεγχυνση και στη δεύτερη είχα λιγα μετά την 5η εβδομάδα! Όσο για τα τεστ αν θέλεις να κανεις να κανεις απλά να μη στεναχωρηθείς αν βγει αρνητικο καθώς είναι νωρίς❤️🙏 περιμενουμεεε τα ομορφα νέα σου αυτές τις μέρες🥰

Κορίτσι μου εγώ είχα αυξημένη Ε2 την δεύτερη φορά που έκανα σπερματεγχυνση που είχα κάνει και ενέσεις και είχα πάρει και κλομιφαινη μαζί και η τιμή της ήταν 764 όπου είδαμε δυο αυγουλακια στον υπερηχο αλλά και οι ωοθήκες ήταν τούμπανο και γλυτωσα στο Τσακ την υπερδιέγερση! Την εξέταση την είχα κάνει 2 μερεσ Πριν την σπερματεγχυνση αν θυμαμαι καλά , πάντως όχι μετά την σπερματεγχυνση (ωορρηξια).Η αυξημένη τιμή λοιπόν δείχνει ότι έκανες παραπάνω από ένα αυγουλακι πιστεύω! Σε είδε με υπερυχο;;;;

Ελα.κοριτσι μου με ειδε με υπερηχο κ μ ειπε ολα καλα Μ ειπε ειδε 2 ωοθυλακια κ με πηγε με προγραμματισμενες επαφες απο 11 εως 15 μερα

 Ευτυχως καταφερα ολες τις μερες επαφες. Κ τωρα που του τηλεφωνησα μ ειπε πως ειναι πολυ καλες πι τιμες λογω του ΣΠΩ γτ στον 1ο κυκλο σερπαφαρ ηταν 0.58 η προγεστερονη κ η ε2 40. Ευχεται να εχω πιασει οπως μ ειπε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

χαχαχα μου βάζετε ιδέες και μ αρέσει :P σήμερα δεν έχω καφέ..έχω πολλά υγρά σαν ωορρηξίας..μακάρι κορίτσια μου.. όχι τίποτα άλλο να βγάλουμε και το ένστικτο της ζαίρα :P 

η αλήθεια είναι πως δεν ξυπνάω για τουαλέτα αλλά παω πολλές φορές μέσα στη μέρα..και καλύτερα κιόλας γιατί είναι το χειρότερο μου να χαλάει ο ύπνος μου :P 

Θα περιμένουμε με αγωνία ❤️ πότε περιμενεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Ελα.κοριτσι μου με ειδε με υπερηχο κ μ ειπε ολα καλα Μ ειπε ειδε 2 ωοθυλακια κ με πηγε με προγραμματισμενες επαφες απο 11 εως 15 μερα

 Ευτυχως καταφερα ολες τις μερες επαφες. Κ τωρα που του τηλεφωνησα μ ειπε πως ειναι πολυ καλες πι τιμες λογω του ΣΠΩ γτ στον 1ο κυκλο σερπαφαρ ηταν 0.58 η προγεστερονη κ η ε2 40. Ευχεται να εχω πιασει οπως μ ειπε.

Καλή επιτυχία ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...