Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Και ότι θα σε ρώταγα. Ούτε πόνος, ούτε καφέ, τίποτα;

Τίποτα κάλε! Μόνο υγρα έχω άλλωστε άσπρα όπως πριν την περίοδο και άλλωστε διαφανές σαν ασπράδι αυγού🤔 γενικα ότι να ναι! 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

@Naty_ @Kate1992 τι ωραία βρε κορίτσια, όλα κυλούν τέλεια όπως και για την @Θέτις Κ.!!!❤️

@ChrisElen μακάρι κορίτσι μου να έρθει το σπορακι σας🤞

@Mpourmpoulo ένα βήμα την φορά,  η περιοδος θα ρθει το μονο σιγουρο , εκτος και αν σας προλαβει τιποτα αλλο 🤞🤞🤞

Καταλαβαινω την ανυπομονησία σου κορίτσι μου!! Λιγάκι ακόμα υπομονή 

@annie! @anna_30 μακάρι κορίτσια να σας επισκεφθεί το σπορακι και να μας στείλετε την ροζ γραμκοτγραμμούλα 🤞🤞🤞

Ποια άλλη κοπέλα περιμένουμε; 

Κορίτσια να σας ρωτήσω,  μετά την ωορρηξία πως τα πάτε με τις επαφές και γενικά τις μέρες αυτές της αναμονής; είναι καλό να είμαστε λιγότερες ενεργές; να έχουμε κανονικά την καθημερινότητά μας ; έτσι μια συμβουλή για πείτε, έχετε παρατηρήσει τον εαυτό σας να κάνει κάτι διαφορετικό;

Αχ μακάρι ρε κοριτσι μου να έρθει και να μην έχει συμβεί τίποτα μετά την απόξεση🙏 για μπεμπε με τίποτα καθώς μόνο μια επαφή είχαμε την ημέρα του θετικου! 
κανονικα κανεις επαφές αν θέλεις δεν επηρεάζει κάπου! Λίγη προσοχή θέλει μια εβδομάδα περίπου μετά την ωορρηξια στα βαρη και στην κούραση σε τυχόν εμφυτευση που γινετε από την 6η μέχρι και 12η μέρα μετά την ωορρηξια! Όποτε λίγη προσοχή αυτές τις μέρες που σου ανέφερα🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου!!!!!! Σήμερα εμείς επο φυσαλίδα γίναμε ιππόκαμπος!!! Και έχουμε και καρδουλιτσα❤️❤️❤️❤️ που χτυπάει δυνατά τα τα τα 🫠😍🥰  αχχχχ ποσό μαγικός ήχος κορίτσια μ!!!🙏🥰🧿 είναι όλα καλα μας είπε ο γιατρός και μ είπε ν ξαναπάω σε δυο βδομαδες τώρα! Μ έδωσε ακόμα σίδηρο και ασβέστιο να ξεκινήσω!!! Αυτά τα νέα μ!!! 
καλη εβδομάδα 😍😍

Άντε μπράβο κορίτσι μου όλα κανε καλά μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 

οι ναυτιες σου πως πάνε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου εγώ μόλις γυρησα από το λαϊκό! Ξεμπέρδεψα και με την εξέταση κυστικης ινωσης! Τα από τελεσματα θα μου έρθουν στο μειλ σε κενά μηνα μου είπαν το αργότερο! Αν με το καλό μείνω έγκυος θα πάει και ο σύντροφος να κάνει αν βρουμε ραντεβού στο λαϊκό αλλιώς θα την κάνει ιδιωτικά ( έτσι το σκέφτομαι εγώ) ο γιατρός δεν ξερω τι θα μας πει! Πάντως ξεμπέρδεψα πολύ γρηγορα! Είχα ραντεβού 12:15 πήγα 12:00 και μέχρι 12:15 είχα ξεμπερδέψει και έφυγα!  Την Τετάρτη έχω ραντεβού με τον γιατρό να με δει ! Ακόμη η περίοδος τιποτααααα 54η μέρα σήμερα πφφφφφφφ! 😩

Ααα ξεμπέρδεψες γρήγορα με την εξέταση μπράβο δεν ταλαιπωρήθηκες ευτυχώς 

εγω πιστεύω αν είναι εντάξει η δίκη σου εξέταση αφού κανείς και το 90% δεν χρειάζεται να κάνει ο σύντροφος σου , εκτός αν βρεις ραντεβού στο λαϊκό αλλιώς δεν χρειάζεται να δώσει 300- 400 ευρώ κορίτσι μου.. 

τωρα για την περίοδο δεν ξέρω τι να πω υπομονή την Τετάρτη θα πας να σε δει ο γιατρός να δείτε εαν μπορείτε να πάρετε κάποιο χάπι να το βοηθήσεις λίγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ααα ξεμπέρδεψες γρήγορα με την εξέταση μπράβο δεν ταλαιπωρήθηκες ευτυχώς 

εγω πιστεύω αν είναι εντάξει η δίκη σου εξέταση αφού κανείς και το 90% δεν χρειάζεται να κάνει ο σύντροφος σου , εκτός αν βρεις ραντεβού στο λαϊκό αλλιώς δεν χρειάζεται να δώσει 300- 400 ευρώ κορίτσι μου.. 

τωρα για την περίοδο δεν ξέρω τι να πω υπομονή την Τετάρτη θα πας να σε δει ο γιατρός να δείτε εαν μπορείτε να πάρετε κάποιο χάπι να το βοηθήσεις λίγο 

Λες να μη χρειαστεί αν βγει εμένα καλή η εξέταση; Μόλις γυρησει ο συντροφοσ Από το ταξίδι θα μπούμε να δούμε αν έχει ραντεβού και για αυτόν (αν και δεν νομίζω) και θα ρωτήσω και τον γιατρό να δούμε τι θα μου πει! Με καλύπτει άραγε το 90%; Αντε να περάσει και η αυριανή μέρα να πάω στο γιατρό να δούμε τι θα μου πει😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

 

Τι υπέροχα νέα κορίτσια μου! Πααααρα πολύ καλά ❤️❤️❤️❤️ ανυπομονώ κι εγώ να πάω αύριο το πρωί!! Πώς είστε γενικά;

Εγώ είχα αρκετές κράμπες Παρασκευή που σας είχα γράψει, Σάββατο τίποτα, και χθες πάλι προς το βράδυ. Βέβαια ήμουν έξω βόλτα για 3 ώρες κι ίσως απ' την κούραση. Σήμερα τίποτα προς το παρόν από κράμπες. Ενέργεια 2/10, δε ξέρω πως την παλεύετε εσείς, εγώ δε θέλω να κάνω τίποτα 😅 θέλω μόνο να τρώω και να κοιμάμαι - δεν έχω βάλει παραπάνω από 1 κιλό αλλά με βλέπω γρήγορα να παίρνω την κατηφορα αν συνεχίσω να κυλιεμαι σε καναπέδες και κρεβάτια 🤣🤣

Αναμένουμε τα ευχάριστα κι από σενα αυριο!!! 🌺

πφφ άσε η κούραση δεν περιγράφεται. Όπως τα λες, δεν έχω όρεξη να κάνω τίποτα και μετά επίτηδες κάνω κάτι να μην με φάει μονο ο καναπές. 🙈 Ηδη τα τζιν μου με πιέζουν και διατροφικά δεν άλλαξε κάτι! Μη σου πω τρώω και λιγότερο γιατί φουσκώνω αμέσως. Οι κράμπες ειναι νορμάλ πάντως, γινεται χώρος! Εγώ πονοκέφαλο έχω τις τελευταίες μέρες.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Λες να μη χρειαστεί αν βγει εμένα καλή η εξέταση; Μόλις γυρησει ο συντροφοσ Από το ταξίδι θα μπούμε να δούμε αν έχει ραντεβού και για αυτόν (αν και δεν νομίζω) και θα ρωτήσω και τον γιατρό να δούμε τι θα μου πει! Με καλύπτει άραγε το 90%; Αντε να περάσει και η αυριανή μέρα να πάω στο γιατρό να δούμε τι θα μου πει😩

Κορίτσι μου κι εγώ όταν είχα κάνει δεν χρειάστηκε να κάνει ο σύντροφος γιατί εγώ βγήκα αρνητική. Αλλιώς θα έκανε. Ναι ρώτα και το γιατρό σου και αποφασίζετε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Εγώ δεν έβγαλα ποτέ άκρη με την θερμόμετρηση, μονο σ ένα κύκλο το κράτησα αλλά νομίζω δε το έκανα καθόλου σωστά 😕 ποτέ (δεν) περιμένεις κορίτσι μου;; Τι καλά που πλησιάζει ο καιρός για τεστακια, μακάρι να δούμε πολλές γραμμουλες 🙏🙏❤️❤️

Εγώ με τη θερμοκρασία βγάζω άκρη για την ωορρηξία κ όταν πεφτει πάλι μου έρχεται περίοδος. Βάσει ωορρηξίας 3/06

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

@Naty_ @Kate1992 τι ωραία βρε κορίτσια, όλα κυλούν τέλεια όπως και για την @Θέτις Κ.!!!❤️

@ChrisElen μακάρι κορίτσι μου να έρθει το σπορακι σας🤞

@Mpourmpoulo ένα βήμα την φορά,  η περιοδος θα ρθει το μονο σιγουρο , εκτος και αν σας προλαβει τιποτα αλλο 🤞🤞🤞

Καταλαβαινω την ανυπομονησία σου κορίτσι μου!! Λιγάκι ακόμα υπομονή 

@annie! @anna_30 μακάρι κορίτσια να σας επισκεφθεί το σπορακι και να μας στείλετε την ροζ γραμκοτγραμμούλα 🤞🤞🤞

Ποια άλλη κοπέλα περιμένουμε; 

Κορίτσια να σας ρωτήσω,  μετά την ωορρηξία πως τα πάτε με τις επαφές και γενικά τις μέρες αυτές της αναμονής; είναι καλό να είμαστε λιγότερες ενεργές; να έχουμε κανονικά την καθημερινότητά μας ; έτσι μια συμβουλή για πείτε, έχετε παρατηρήσει τον εαυτό σας να κάνει κάτι διαφορετικό;

Εμείς συνεχίζουμε κανονικά επαφές απλά εγώ λίγο πριν την περίοδο δεν έχω καθόλου όρεξη όποτε τελευταία βδομάδα εμπάργκο🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Naty μου δν μ λέει αναλυτικά ο γιατρός ποσό είμαι! Μ είπε πως κοντεύω στην 8η και την ακούσαμε την καρδιά την κατάλληλη στιγμή και όπως έπρεπε! Εμένα το χαρτί πάνω γράφει 152 παλμούς! Η εφαρμογή μ λέει ότι είμαι 7+4 σήμερα! Μ είπε σε δυο βδομαδες ν πάω να με δει πάλι! Μπράβο ρε κοριτσάκι μ Βαράνε  δυνατά τα τα τα οι καρδουλιτσες τους ❤️❤️❤️❤️
 

@Θέτις Κ. εγώ κούραση και ναυτία ! Και το χάπι ν πάρω τελείως καλά δν με κάνει! Φαΐ δν μπορώ ν φάω ! Μπορεί να λαχτάρηςω κατι γ ν φάω και μετά ν το δω μπροστά μ και ν αηδιάσω! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

@Elkμου μ είπε πως το χάπι αυτό το δίνουν για τους εμετούς! Αν εγώ χω μόνο ναυτίες αν μπορώ ν μην το παίρνω! Όχι ότι κάνει κάποιο κακο αλλά όσο ν ναι μ λέει βάζεις άλλο ένα χάπι στον οργανισμό σ! Αν τυχόν μ ξεκινησουν οι εμετοί τότε ν το ξεκινήσω πάλι! Είδωμεν! 
 

Μου έγραψε ασβέστιο να το ξεκινήσω όποτε μπορέσω  και σίδηρο να το ξεκινήσω τώρα μέσα στη βδομάδα όποτε θέλω! Το ασβέστιο μ λέει Αργούμε λίγο ν τ δώσουμε γιατί χαλάει τ στομαχι γενικά ! Φυλικο έπαιρνα και πριν μείνω έγκυος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Κορίτσι μου κι εγώ όταν είχα κάνει δεν χρειάστηκε να κάνει ο σύντροφος γιατί εγώ βγήκα αρνητική. Αλλιώς θα έκανε. Ναι ρώτα και το γιατρό σου και αποφασίζετε. 

Εσυ είχες κάνει το 90% ή παραπάνω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Λες να μη χρειαστεί αν βγει εμένα καλή η εξέταση; Μόλις γυρησει ο συντροφοσ Από το ταξίδι θα μπούμε να δούμε αν έχει ραντεβού και για αυτόν (αν και δεν νομίζω) και θα ρωτήσω και τον γιατρό να δούμε τι θα μου πει! Με καλύπτει άραγε το 90%; Αντε να περάσει και η αυριανή μέρα να πάω στο γιατρό να δούμε τι θα μου πει😩

Κοριτσάκι μ εμένα ο άντρας μ δν έχει κάνει γ κυστικη! Και γώ το 90% έχω κάνει! Μ είπαν πως εφόσον η δίκη μ βγήκε καθαρή δν χρειάζεται ν κάνει ο άντρας μ! Και ο γυναικολόγος μ το ίδιο είπε ! οποτε μην αγχώνεσαι! 
περιμενουμε τα νέα σου από το γιατρό!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κοριτσάκι μ εμένα ο άντρας μ δν έχει κάνει γ κυστικη! Και γώ το 90% έχω κάνει! Μ είπαν πως εφόσον η δίκη μ βγήκε καθαρή δν χρειάζεται ν κάνει ο άντρας μ! Και ο γυναικολόγος μ το ίδιο είπε ! οποτε μην αγχώνεσαι! 
περιμενουμε τα νέα σου από το γιατρό!!!! 

Ααα τελεια όποτε να μην αγχωθώ🙏 μακάρι να βγει καλή σε εμένα και να μη χρειαστεί ! Αντε να περάσουν γρηγορα οι μέρες να πάω🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εσυ είχες κάνει το 90% ή παραπάνω;

Είχα κάνει το 99% αλλά και το 90 καλύπτει μεγάλο ποσοστό. Πολλοί δεν το κάνουν καν μένουν στο 50%. Βέβαια εγώ είμαι υπέρ να γίνεται και το μεγαλύτερο ποσοστό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Είχα κάνει το 99% αλλά και το 90 καλύπτει μεγάλο ποσοστό. Πολλοί δεν το κάνουν καν μένουν στο 50%. Βέβαια εγώ είμαι υπέρ να γίνεται και το μεγαλύτερο ποσοστό 

Θα το συζητήσω και με τον γιατρό να μου πει την γνώμη του🙏 σε ευχαριστώ κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Θα το συζητήσω και με τον γιατρό να μου πει την γνώμη του🙏 σε ευχαριστώ κορίτσι μου❤️

Εγω πιστεύω πως το 90% φτάνει αν βγει η δίκη σου καλή να μην κάνει ο σύντροφος σου 

Εγω έκανα το 99% δεν έκανα ο αντρα μου αλλά νομίζω το ίδιο ισχύει και για το 90%… εαν εκανες το 50% τότε ίσως να χρειαζόταν 

ρωτησε το πρώτα μην δίνεις τζάμπα ένα σωρό λεφτά στα ιδιωτικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

@Naty μου δν μ λέει αναλυτικά ο γιατρός ποσό είμαι! Μ είπε πως κοντεύω στην 8η και την ακούσαμε την καρδιά την κατάλληλη στιγμή και όπως έπρεπε! Εμένα το χαρτί πάνω γράφει 152 παλμούς! Η εφαρμογή μ λέει ότι είμαι 7+4 σήμερα! Μ είπε σε δυο βδομαδες ν πάω να με δει πάλι! Μπράβο ρε κοριτσάκι μ Βαράνε  δυνατά τα τα τα οι καρδουλιτσες τους ❤️❤️❤️❤️
 

@Θέτις Κ. εγώ κούραση και ναυτία ! Και το χάπι ν πάρω τελείως καλά δν με κάνει! Φαΐ δν μπορώ ν φάω ! Μπορεί να λαχτάρηςω κατι γ ν φάω και μετά ν το δω μπροστά μ και ν αηδιάσω! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

@Elkμου μ είπε πως το χάπι αυτό το δίνουν για τους εμετούς! Αν εγώ χω μόνο ναυτίες αν μπορώ ν μην το παίρνω! Όχι ότι κάνει κάποιο κακο αλλά όσο ν ναι μ λέει βάζεις άλλο ένα χάπι στον οργανισμό σ! Αν τυχόν μ ξεκινησουν οι εμετοί τότε ν το ξεκινήσω πάλι! Είδωμεν! 
 

Μου έγραψε ασβέστιο να το ξεκινήσω όποτε μπορέσω  και σίδηρο να το ξεκινήσω τώρα μέσα στη βδομάδα όποτε θέλω! Το ασβέστιο μ λέει Αργούμε λίγο ν τ δώσουμε γιατί χαλάει τ στομαχι γενικά ! Φυλικο έπαιρνα και πριν μείνω έγκυος! 

Θα συμφωνήσω με τον γιατρό σου για το χάπι είναι για τους πολλούς  εμετούς για να μην αφυδατωθείς,  για την ναυτία και μόνο ίσως είναι λίγο υπερβολή να το πάρεις το χάπι.. δες το πως θα πάει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω πιστεύω πως το 90% φτάνει αν βγει η δίκη σου καλή να μην κάνει ο σύντροφος σου 

Εγω έκανα το 99% δεν έκανα ο αντρα μου αλλά νομίζω το ίδιο ισχύει και για το 90%… εαν εκανες το 50% τότε ίσως να χρειαζόταν 

ρωτησε το πρώτα μην δίνεις τζάμπα ένα σωρό λεφτά στα ιδιωτικά 

Τελικά είδα ότι υπάρχει ραντεβού και έκλεισε και ο σύντροφος να κάνει στο λαϊκό😂 αν βγει κάτι σε εμένα τουλάχιστον να έχει κάνει και ο σύντροφος να ξερουμε και αφού θα λείπει το καλοκαιρι να το εχουμε κάνει και οι δυο🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/5/2024 at 9:32 ΠΜ, ο/η Lisaki 80 είπε:

Ναι  στην 2η αποβολή χάπια μου έδωσε.. πήγαν όλα πολύ καλά.. Τι κάνουν τα αγόρια σου; ! 

Καλα είναι ξεκίνησς και ο μικρός να περπατάει πάει σαν παππούς πέφτει όπου βρει χαχαχαμ εσένα πως είναι ; Ο μεγάλος τώρα πάει Τετάρτη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα τι κάνετε;; 

Εμένα νι΄ώθω ότι τελείωσαν οι γόνιμες μου μέρες με αποκορύφωμα εχτές που είχα αρκετά υγρα... Αν και είχα απογοητευτεί ΄ότι δεν θα καταφέρουμε να έχουμε τις σωστές επαφές, ευτυχώς έπεσε ΣΚ και καταφέραμε να κάνουμε τις επαφούλες μας... τώρα αναμονή για το αποτέλεσμα... 

Σας ανεβάζω και το πινακάκι της εφαρμογής με τις επαφές μας...  

441380681_369077076153781_3462144642970907697_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τελικά είδα ότι υπάρχει ραντεβού και έκλεισε και ο σύντροφος να κάνει στο λαϊκό😂 αν βγει κάτι σε εμένα τουλάχιστον να έχει κάνει και ο σύντροφος να ξερουμε και αφού θα λείπει το καλοκαιρι να το εχουμε κάνει και οι δυο🙏

Ααα ωραία έτσι τότε αξίζει να πάει να το κάνει αφού δεν πληρώνεις πολλά εκεί γιατί αλλιώς δεν συμφέρει να πας ιδιωτικά να το κανείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλα είναι ξεκίνησς και ο μικρός να περπατάει πάει σαν παππούς πέφτει όπου βρει χαχαχαμ εσένα πως είναι ; Ο μεγάλος τώρα πάει Τετάρτη?

Τρελαινομαιιιιι😍😍😍😍 Πεθαίνω με τα πρώτα βήματα!!! Μπράβο στο αστεράκι σου!!! Εμένα ο μικρός πήγαινε σαν ζόμπι🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τελικά είδα ότι υπάρχει ραντεβού και έκλεισε και ο σύντροφος να κάνει στο λαϊκό😂 αν βγει κάτι σε εμένα τουλάχιστον να έχει κάνει και ο σύντροφος να ξερουμε και αφού θα λείπει το καλοκαιρι να το εχουμε κάνει και οι δυο🙏

Τέλεια!!

Που κλείνεις τα ραντεβού; Στην γράφει ο γιατρός;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα κι άλλο τεστ τώρα, είναι ακόμα πιο αχνό από αυτό χθες το απόγευμα. Να συνεχίσω τα τεστ κι τις άλλες μέρες; ή είναι εντάξει; Τι λέτε;

Υπάρχει θέμα να ξεκινήσω από μόνη μου UTROGESTAN μήπως το βοηθήσω; ή το υπεραναλύω πολύ; Αχ χαστουκίστε με 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλα είναι ξεκίνησς και ο μικρός να περπατάει πάει σαν παππούς πέφτει όπου βρει χαχαχαμ εσένα πως είναι ; Ο μεγάλος τώρα πάει Τετάρτη?

Αχ έχουν πολύ πλακά στα πρώτα βήματα, θυμάμαι τα ανίψια μου. Έλιωνα! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

 

Τι υπέροχα νέα κορίτσια μου! Πααααρα πολύ καλά ❤️❤️❤️❤️ ανυπομονώ κι εγώ να πάω αύριο το πρωί!! Πώς είστε γενικά;

Εγώ είχα αρκετές κράμπες Παρασκευή που σας είχα γράψει, Σάββατο τίποτα, και χθες πάλι προς το βράδυ. Βέβαια ήμουν έξω βόλτα για 3 ώρες κι ίσως απ' την κούραση. Σήμερα τίποτα προς το παρόν από κράμπες. Ενέργεια 2/10, δε ξέρω πως την παλεύετε εσείς, εγώ δε θέλω να κάνω τίποτα 😅 θέλω μόνο να τρώω και να κοιμάμαι - δεν έχω βάλει παραπάνω από 1 κιλό αλλά με βλέπω γρήγορα να παίρνω την κατηφορα αν συνεχίσω να κυλιεμαι σε καναπέδες και κρεβάτια 🤣🤣

Εγώ δεν μπορούσα να φάω τίποτα απο τις αναγούλες. Μέχρι τον 3ο δεν είχα βάλει γραμμάριο. Κι εγώ κοιμόμουν συνέχεια. Ευτυχ'ως που δε δούλευα. Κράμπες που έχεις; Εμένα τώρα στον 7ο μου εμφανίστηκαν στα πόδια. Και ξεκίνησα μαγνήσιο. Θα περιμένουμε τα νέα σας αύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια καλησπέρα τι κάνετε;; 

Εμένα νι΄ώθω ότι τελείωσαν οι γόνιμες μου μέρες με αποκορύφωμα εχτές που είχα αρκετά υγρα... Αν και είχα απογοητευτεί ΄ότι δεν θα καταφέρουμε να έχουμε τις σωστές επαφές, ευτυχώς έπεσε ΣΚ και καταφέραμε να κάνουμε τις επαφούλες μας... τώρα αναμονή για το αποτέλεσμα... 

Σας ανεβάζω και το πινακάκι της εφαρμογής με τις επαφές μας...  

441380681_369077076153781_3462144642970907697_n.jpg

Μαζί, τις ίδιες μ΄έρες ήμουν κι εγώ.

Θα σου έλεγα να κάνετε και μια επαφή σήμερα! Μετά χαλαρώστε και απολαύστε το όποτε σας έρθει!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...