Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Naty_ είπε:

Πως είστε κορίτσια οι εγκυούλες σε όλα τα τρίμηνα 😊
 

@Kate1992 πως πάνε οι ναυτίες; 
@Θέτις Κ. όλα καλά με την επιστροφή, πώς είσαι; 

Οι υπόλοιπες;

Εγώ τέζα στον καναπέ, λες και δεν μπορώ να κάνω τίποτα αφου τόση ώρα λέω θα πάω για ντους και δεν έχω κουράγιο 🤦🏻‍♀️ Δευτέρα θα παω στη γιατρό να δούμε τι γίνεται με το αιμάτωμα και τι κάνει το μικράκι 🙏🏼

Καλημέρα!!!! Εγώ ξεκίνησα με δυο χάπια τη μέρα κ ήμουν κομπλέ! Τωρα έχω να πάρω από χθες το μεσημέρι! Τωρα με αρχίζουν σιγά σιγά αλλά λέω ν κρατηθώ όσο μπορώ κ ν μην πάρω !!!θα δείξει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Κορίτσια την Τρίτη θα κάνω υστεροσκόπηση, φοβάμαι τόσο πολύ.. μου λέτε ότι δεν είναι κάτι, αλλά εγώ τρέμω στην ιδέα!

Λογικό αλλά αυτό που σου λέμε το εννοούμε. Δεν στο λέμε απλά για κουράγιο. Κι εγώ την πρώτη φόρα πήγαινα φοβισμένα, τη 4 φορά πήγα λες και πάω για καφέ. Μάλιστα τη 4 φορά κράτησε πολύ ώρα και οι δικοί μου είχαν αγχωθεί εξώ κι εγώ βγήκα με ύφος σιγά πως κάνετε έτσι 🤣. Ο άντρας μου με έλεγε αναίσθητη🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Λογικό αλλά αυτό που σου λέμε το εννοούμε. Δεν στο λέμε απλά για κουράγιο. Κι εγώ την πρώτη φόρα πήγαινα φοβισμένα, τη 4 φορά πήγα λες και πάω για καφέ. Μάλιστα τη 4 φορά κράτησε πολύ ώρα και οι δικοί μου είχαν αγχωθεί εξώ κι εγώ βγήκα με ύφος σιγά πως κάνετε έτσι 🤣. Ο άντρας μου με έλεγε αναίσθητη🤣

4 φορές??? Κορίτσι μου ! Τι δύναμη έχουμε οι γυναίκες μέσα μας !

Είμαι πολύ φοβιτσιαρα εγώ και κλαψιαρα🤣 ευτυχώς που μου  το έκλεισε σύντομα να έρθει η μέρα να σταματήσω να σκέφτομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η flowerv είπε:

4 φορές??? Κορίτσι μου ! Τι δύναμη έχουμε οι γυναίκες μέσα μας !

Είμαι πολύ φοβιτσιαρα εγώ και κλαψιαρα🤣 ευτυχώς που μου  το έκλεισε σύντομα να έρθει η μέρα να σταματήσω να σκέφτομαι! 

σκέψου ότι κάθε τι που κάνεις σε φέρνει πιο κοντά στον σποράκι σου ❤️ 

@flowerv @ChrisElen κορίτσια μου σας εύχομαι να μην ταλαιπωρηθείτε άλλο και σύντομα να έχετε σποράκια στις κοιλίτσες ❤️ είμαστε πιο δυνατές απ όσο νομίζουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η flowerv είπε:

4 φορές??? Κορίτσι μου ! Τι δύναμη έχουμε οι γυναίκες μέσα μας !

Είμαι πολύ φοβιτσιαρα εγώ και κλαψιαρα🤣 ευτυχώς που μου  το έκλεισε σύντομα να έρθει η μέρα να σταματήσω να σκέφτομαι! 

Οοοοο ΝΑΙ, 4η και κάθε φορά που επισκέπτομαι το γιατρό χαίρομαι και μόνο που δεν πάω για 5η 🤣.

Κρύβουμε πολύ δύναμη, παρά το φόβο μας, την αγωνία μας και το κλάμα μας!

Όλα θα πάνε καλά, θα δεις 💪 Έχεις την στήριξη μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ChrisElen είπε:

Οοοοο ΝΑΙ, 4η και κάθε φορά που επισκέπτομαι το γιατρό χαίρομαι και μόνο που δεν πάω για 5η 🤣.

Κρύβουμε πολύ δύναμη, παρά το φόβο μας, την αγωνία μας και το κλάμα μας!

Όλα θα πάνε καλά, θα δεις 💪 Έχεις την στήριξη μας!

Μακάρι Παναγία μου 🙏 ευχαριστώ τόσο πολύ για τα λόγια συμπαράστασης! Όσο κλάμα έχω ρίξει τους τελευταίους μήνες δεν έχω ρίξει ξανά στη ζωή μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Μακάρι Παναγία μου 🙏 ευχαριστώ τόσο πολύ για τα λόγια συμπαράστασης! Όσο κλάμα έχω ρίξει τους τελευταίους μήνες δεν έχω ρίξει ξανά στη ζωή μου! 

Ταύτιση!❤️ Που θα το κάνεις; Αθήνα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έκανα κορίτσι μου το απόγευμα αλλά κατάλευκο ! Δεν παίζει εγκυμοσυνη μάλλον ωορρηξια! Θα πάω να με δει ο γιατροσ την Τετάρτη 4 η ωρα !

Καλημέρα κορίτσι! Ελπίζω να σου έρθει άμεσα περίοδος! Να σου πω τι μου έτυχε εμένα για να το έχεις απλά στα υπόψη.. 
Στην πρώτη μου αποβολή έκανα απόξεση και περίμενα περίοδο.. τίποτα.. Πάω στον γιατρό μου λεει βλέπω θα σου έρθει.. τιποτα! Παίρνω primolut τιποτα! πέρασαν 3 μήνες από την απόξεση... Πέφτω τελείως τυχαία πάνω σε αυτό το άρθρο https://parents.org.gr/forum/topic/23474-afanti-i-periodos-meta-apo-apoxesi/ 
Ξανακλείνω ραντεβού στον γιατρό και του λέω, είμαι σιγουρη πως έχω συμφύσεις στον τράχηλο, και έρχεται περίοδος κανονικά περίοδος, αλλά το αίμα γυρίζει πίσω και απορροφάται από τον οργανισμό!..
Μου λεει ναι, μάλλον έτσι ειναι..
Οπότε κάναμε την επόμενη μέρα κιόλας υστεροσκόπηση, όντως βρήκα συμφύσεις στον τράχηλο, μου τις έλυσε και μετά όλα πήγαν καλά.. 
Θ΄έλει βέβαια έλεγχο μετά για να δεις αν θα ξαναβγούν..  Εμ΄ένα ξαναβγήκαν και τις ξανάελυσα.. Αλλά από τη 2η υστεροσκόπηση και μετά κανένα πρόβλημα! 
Δεν θέλω να σε τρομάξω φυσικά.. Και οι πιθανότητες να συμβούν είναι πολύ σπάνιες, αλλά έχε το στο πίσω μ΄έρος του μυαλού σου..

Στην 2η αποβολή ο γιατρός δεν μου έκανε απόξεση, για να μην τις ξανα εμφανίσω.. Δεν φταίει σε κάτι ο γιατρός είναι το δέρμα που τις δημιουργει..
Οποτε παρόλο που ήταν 10η βδομάδα απέβαλα φυσιολογικά γιατί σε ενδεχόμενη απόξεση πάλι θα έβγαζα.

Ευχομαι να πάνε ΄όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια περιμένουμε καμία σύντομα να κάνει τεστ εγκυμοσύνης;;;;😁☺️😘

Εγώ είμαι σε φάση ωορρηξίας..λογικά σήμερα θα βγει θετικό...εχθές ήταν στο τσακ... κάνω τα ηλεκτρονικά και δεν χαμογέλασε αλλά με βάση την σκουροτητα της γραμμής μέσα που είδα ..σήμερα λογικά θα βγει θετικό.... Ωραία έπεσε πάλι Σαββατοκύριακο η ωορρηξία,😘  τέλεια όταν πέφτει ΣΚ γιατί δεν έχουμε σχολεία, διάβασματα κλπ.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Ταύτιση!❤️ Που θα το κάνεις; Αθήνα είσαι;

Θεσσαλονίκη στο Γενεσις ! Εσύ κορίτσι μου παιδεύεστε καιρό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η flowerv είπε:

Κορίτσια την Τρίτη θα κάνω υστεροσκόπηση, φοβάμαι τόσο πολύ.. μου λέτε ότι δεν είναι κάτι, αλλά εγώ τρέμω στην ιδέα!

Καλημέρα κορίτσι μου, εγώ θα την κάνω την Δευτέρα και εαν πω οτι δεν σε νιώθω, θα είναι μεγάλο ψέμα 🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Έκλεισες ραντεβού δηλαδή ωραία να πας να σε ριξει μια μάτια κορίτσι μου δεν ξέρω αν επιτρέπεται να σου δώσει και κανένα χάπι για να σε βοηθήσει να έρθει ή πρέπει να το αφήσουν να λειτουργήσει μόνος του ο οργανισμός 🤷‍♀️

Ναι ναι έκλεισα για Τετάρτη! Δεν έχω ιδέα τι θα μου πει ! Έχω αγχωθεί παρά πολύ γτ μου είχε πει μέχρι και 50 μέρες μπορεί να κανει και λόγω το ΣΠΩ γτ είχαμε σταματήσει το γλουκοφαζ και τις βιταμίνες! Σήμερα είμαι 51η ! Αν μου δώσει χάπια να αδιαθετησω σε ενδεχόμενη εγκυμοσυνη με την επαφή που είχα προχθές τα χάπια αυτά κάνει να τα παρω;; Και δεν θέλω και να του πω ότι ήρθαμε ελεύθερα σε επαφή γτ μπορεί να με κράξει μιας και μας το είχε απαγορέψει! Πολλές σκέψεις στο μυαλό και πολύ άγχος πφφφ! Και είχα χαρεί ότι θα κάνουμε σπερματεγχυνση και περιμενα πως και πως τη περίοδο 😢 τώρα πάλι στο μηδέν 😩

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Άρα μηδένισε η χοριακή από την προηγούμενη κύηση και έκανες ωορρηξία....Τώρα να δούμε εφόσον είχες επαφή αν έρθει φυσιολογικά 😀 εμένα με είχε πει συνήθως πιάνουν εύκολα μετά από απόξεση... άσχετα που σε εμένα δεν έγινε...και εγώ απευθείας προσπάθησα...δεν χρειάζεται αναμονή με είχε πει ο τελευταίος γιατρός... Ενώ στην πρώτη απόξεση με έλεγε ένα μήνα....

Να είμαι τόσο τυχερη;;;; Δύσκολο μου φαινετε ! Μια επαφή είχαμε την ημέρα του θετικου! Εγώ συνήθως κάνω ωορρηξια δυο μέρες μετά το θετικο ! Πραγματικά η ψυχολογία μου είναι στα πατώματα!

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Ελπίζω να σου έρθει άμεσα περίοδος! Να σου πω τι μου έτυχε εμένα για να το έχεις απλά στα υπόψη.. 
Στην πρώτη μου αποβολή έκανα απόξεση και περίμενα περίοδο.. τίποτα.. Πάω στον γιατρό μου λεει βλέπω θα σου έρθει.. τιποτα! Παίρνω primolut τιποτα! πέρασαν 3 μήνες από την απόξεση... Πέφτω τελείως τυχαία πάνω σε αυτό το άρθρο https://parents.org.gr/forum/topic/23474-afanti-i-periodos-meta-apo-apoxesi/ 
Ξανακλείνω ραντεβού στον γιατρό και του λέω, είμαι σιγουρη πως έχω συμφύσεις στον τράχηλο, και έρχεται περίοδος κανονικά περίοδος, αλλά το αίμα γυρίζει πίσω και απορροφάται από τον οργανισμό!..
Μου λεει ναι, μάλλον έτσι ειναι..
Οπότε κάναμε την επόμενη μέρα κιόλας υστεροσκόπηση, όντως βρήκα συμφύσεις στον τράχηλο, μου τις έλυσε και μετά όλα πήγαν καλά.. 
Θ΄έλει βέβαια έλεγχο μετά για να δεις αν θα ξαναβγούν..  Εμ΄ένα ξαναβγήκαν και τις ξανάελυσα.. Αλλά από τη 2η υστεροσκόπηση και μετά κανένα πρόβλημα! 
Δεν θέλω να σε τρομάξω φυσικά.. Και οι πιθανότητες να συμβούν είναι πολύ σπάνιες, αλλά έχε το στο πίσω μ΄έρος του μυαλού σου..

Στην 2η αποβολή ο γιατρός δεν μου έκανε απόξεση, για να μην τις ξανα εμφανίσω.. Δεν φταίει σε κάτι ο γιατρός είναι το δέρμα που τις δημιουργει..
Οποτε παρόλο που ήταν 10η βδομάδα απέβαλα φυσιολογικά γιατί σε ενδεχόμενη απόξεση πάλι θα έβγαζα.

Ευχομαι να πάνε ΄όλα καλά!!!

Λες να έχω βγάλει και εγώ καμία σύμφυση;;; Πωωω πολύ το φοβάμαι γτ ακόμη η περίοδος να φανεί😢 Αντε να περάσουν τώρα οι μέρες να πάω να με δει να δούμε τι θα μου πει😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια περιμένουμε καμία σύντομα να κάνει τεστ εγκυμοσύνης;;;;😁☺️😘

Εγώ είμαι σε φάση ωορρηξίας..λογικά σήμερα θα βγει θετικό...εχθές ήταν στο τσακ... κάνω τα ηλεκτρονικά και δεν χαμογέλασε αλλά με βάση την σκουροτητα της γραμμής μέσα που είδα ..σήμερα λογικά θα βγει θετικό.... Ωραία έπεσε πάλι Σαββατοκύριακο η ωορρηξία,😘  τέλεια όταν πέφτει ΣΚ γιατί δεν έχουμε σχολεία, διάβασματα κλπ.

 

Καλή επιτυχια κοριτσάκι μουυυυ🤞🤞🤞❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tina23 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, εγώ θα την κάνω την Δευτέρα και εαν πω οτι δεν σε νιώθω, θα είναι μεγάλο ψέμα 🤭

Όλη μέρα σκέφτομαι αυτό το πράγμα τι θα γίνει τι θα βρουν, πως θα είμαι μετά! Χίλιες σκέψεις! Καλή επιτυχία και σε εσένα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Θεσσαλονίκη στο Γενεσις ! Εσύ κορίτσι μου παιδεύεστε καιρό???

Νοέμβρη του 2022 και Δεκέμβρη 2023 πήρα το πρώτο θετικό τεστ. Αλλά δεν τα καταφέραμε 👼 Εσείς; Έχεις άλλο παιδάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tina23 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, εγώ θα την κάνω την Δευτέρα και εαν πω οτι δεν σε νιώθω, θα είναι μεγάλο ψέμα 🤭

Καλή επιτυχία κι σε σένα! Να σκέφτεστε το σκοπό μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ChrisElen είπε:

Νοέμβρη του 2022 και Δεκέμβρη 2023 πήρα το πρώτο θετικό τεστ. Αλλά δεν τα καταφέραμε 👼

Μόνη της έγινε η συλληψη ??? Πολύ σημαντικό! Και εγώ περίπου μαζί με εσένα και ακόμα τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι έκλεισα για Τετάρτη! Δεν έχω ιδέα τι θα μου πει ! Έχω αγχωθεί παρά πολύ γτ μου είχε πει μέχρι και 50 μέρες μπορεί να κανει και λόγω το ΣΠΩ γτ είχαμε σταματήσει το γλουκοφαζ και τις βιταμίνες! Σήμερα είμαι 51η ! Αν μου δώσει χάπια να αδιαθετησω σε ενδεχόμενη εγκυμοσυνη με την επαφή που είχα προχθές τα χάπια αυτά κάνει να τα παρω;; Και δεν θέλω και να του πω ότι ήρθαμε ελεύθερα σε επαφή γτ μπορεί να με κράξει μιας και μας το είχε απαγορέψει! Πολλές σκέψεις στο μυαλό και πολύ άγχος πφφφ! Και είχα χαρεί ότι θα κάνουμε σπερματεγχυνση και περιμενα πως και πως τη περίοδο 😢 τώρα πάλι στο μηδέν 😩

Να είμαι τόσο τυχερη;;;; Δύσκολο μου φαινετε ! Μια επαφή είχαμε την ημέρα του θετικου! Εγώ συνήθως κάνω ωορρηξια δυο μέρες μετά το θετικο ! Πραγματικά η ψυχολογία μου είναι στα πατώματα!

Λες να έχω βγάλει και εγώ καμία σύμφυση;;; Πωωω πολύ το φοβάμαι γτ ακόμη η περίοδος να φανεί😢 Αντε να περάσουν τώρα οι μέρες να πάω να με δει να δούμε τι θα μου πει😩

Επαφή είχατε αλλά ολοκλήρωσε μέσα ; 
δεν ξέρω καθόλου κορίτσι μου φαντάζομαι πως δεν επιτρέπονται τα χάπια σε ενδεχόμενο εγκυμοσυνης 

ειχα διαβάσει και περιπτώσεις που μπορεί να κάνει να έρθει και 60 μερες είναι η αλήθεια μετά από αποξεση 

Αχ αυτήν η αναμονή είναι δύσκολη να πάρει η ευχή 

Εύχομαι να σε προλάβει η περιοδος και να μην χρειαστεί να πας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Όλη μέρα σκέφτομαι αυτό το πράγμα τι θα γίνει τι θα βρουν, πως θα είμαι μετά! Χίλιες σκέψεις! Καλή επιτυχία και σε εσένα❤️

Κορίτσι μου θα δεις που όλα θα πανε τελεια! Ότι και να βρεθεί εκείνη την στιγμή θα γίνει η επέμβαση ! Ούτε που θα καταλάβεις κάτι καθώς θα σου κάνουν μέθη και θα κοιμηθείς! Εμένα έκανε φίλη μου υστεροσκοπηση καθώς ο γιατρός μου (εχουμε τον ίδιο ) τις βρήκε τρεις πολύποδες τον υπερυχο και στην υστεροσκοπηση βρέθηκαν τελικά 5 όπου τους αφαίρεσαν και όλα πήγαν καλά! Το μόνο μείον ας το πω έτσι ήταν ότι της είπε να περιμένει δυο κύκλους και μετά να ξεκινήσει προσπάθειες για μωρακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Όλη μέρα σκέφτομαι αυτό το πράγμα τι θα γίνει τι θα βρουν, πως θα είμαι μετά! Χίλιες σκέψεις! Καλή επιτυχία και σε εσένα❤️

Εγώ ξέρω οτι θα βρουν πολυποδάκι και διάφραγμα σίγουρα γιατί τα έχουμε δει και σε υπέρηχο αλλά και στην σαλπιγγογραφία που έκανα τον προηγούμενο μήνα. Το μόνο που δεν ξέρω είναι εάν έχω ουλές από μια απόξεση που είχα κάνει το 2013 όταν έχασα το 1ο μου μωράκι.

Εύχομαι να είναι όλα καλά και σε σένα και να προσπάθησε όσο μπορείς να σκέφτεσαι τα θετικά και τον σκοπό που το κάνεις ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι έκλεισα για Τετάρτη! Δεν έχω ιδέα τι θα μου πει ! Έχω αγχωθεί παρά πολύ γτ μου είχε πει μέχρι και 50 μέρες μπορεί να κανει και λόγω το ΣΠΩ γτ είχαμε σταματήσει το γλουκοφαζ και τις βιταμίνες! Σήμερα είμαι 51η ! Αν μου δώσει χάπια να αδιαθετησω σε ενδεχόμενη εγκυμοσυνη με την επαφή που είχα προχθές τα χάπια αυτά κάνει να τα παρω;; Και δεν θέλω και να του πω ότι ήρθαμε ελεύθερα σε επαφή γτ μπορεί να με κράξει μιας και μας το είχε απαγορέψει! Πολλές σκέψεις στο μυαλό και πολύ άγχος πφφφ! Και είχα χαρεί ότι θα κάνουμε σπερματεγχυνση και περιμενα πως και πως τη περίοδο 😢 τώρα πάλι στο μηδέν 😩

Να είμαι τόσο τυχερη;;;; Δύσκολο μου φαινετε ! Μια επαφή είχαμε την ημέρα του θετικου! Εγώ συνήθως κάνω ωορρηξια δυο μέρες μετά το θετικο ! Πραγματικά η ψυχολογία μου είναι στα πατώματα!

Λες να έχω βγάλει και εγώ καμία σύμφυση;;; Πωωω πολύ το φοβάμαι γτ ακόμη η περίοδος να φανεί😢 Αντε να περάσουν τώρα οι μέρες να πάω να με δει να δούμε τι θα μου πει😩

Πονάς μήπως;; Εγώ μετά την απόξεση πήρα cyclacur, όταν τα τελείωσα τη 3 μέρα είχα κάτι δυνατούς πόνους στη κοιλία συνεχόμενους ανυπόφορους σε σημείο να κάνω εμετούς. Και πήγα έκτακτα να με δει και είδε ότι απλά το αίμα της απόξεσης είχε κάνει κάπαλο και είχε κλείσει το δρόμο στο αίμα, το έφτιαξε απευθείας και έφυγε το αίμα. Μου είπε να πάρω σαν πρώτη μέρα περιόδου τους πόνους. Μπορεί να είναι κάτι πιο απλό. Μην πάει το μυαλό σου στο κακό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Επαφή είχατε αλλά ολοκλήρωσε μέσα ; 
δεν ξέρω καθόλου κορίτσι μου φαντάζομαι πως δεν επιτρέπονται τα χάπια σε ενδεχόμενο εγκυμοσυνης 

ειχα διαβάσει και περιπτώσεις που μπορεί να κάνει να έρθει και 60 μερες είναι η αλήθεια μετά από αποξεση 

Αχ αυτήν η αναμονή είναι δύσκολη να πάρει η ευχή 

Εύχομαι να σε προλάβει η περιοδος και να μην χρειαστεί να πας 

Ναι ναι είχαμε ελεύθερη και τελείωσε μέσα ! Αν μου πει να μου δώσει χάπια θα του πω να περιμενω 1 εβδομάδα ακόμη και να τα παρω αν δεν έρθει έτσι ωστε να έχουν περάσει 14 μέρες από την υποτιθεμενη ωορρηξια (αν έκανα) δλδ δεν θα του πω τον λόγο απλά θα του πω να περιμενω ακόμη μια εβδομάδα; Έχω  διαβάσει και εγώ κοπέλες που τους ήρθε και 70+ μέρες μετά! Και μια κοπέλα έσω μου είπε ότι της άργησε πολύ αν θυμαμαι καλά η @Maria98 έτσι δέν είναι κορίτσι μου ; Θυμαμαι καλά;

αχχχ έχω τρελαθειιιι πραγματικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Μόνη της έγινε η συλληψη ??? Πολύ σημαντικό! Και εγώ περίπου μαζί με εσένα και ακόμα τίποτα! 

Ναι μόνη της. Σκέψου περίμενα την περίοδο του Γενάρη για να κάνω ενέσεις εξωσωματικής. Και το Νοέμβρη είχα κάνει μια αποτυχημένη σπερματέγχυση. Είμαστε μαζί δλδ εμείς.

Εγώ καθυστέρησα και πολύ λόγω των τριών υστεροσκοπησεων για πολύποδα. Κάθε φορά σε άλλο σημείο. Η τελευταία υστεροσκοπηση Οκτώβρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...