Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια εγώ σήμερα 18η μέρα, ενώ εχθές ήταν κάπως αχνό σήμερα είναι σκουρο το τεστακι μου , βέβαια το έκανα τώρα το πρωί, θα το επαναλάβω και το μεσημεράκι 

17145462448874622525547673310857.jpg

Κοριτσάκι μου βουρ για επαφές εσυυυυ🥳❤️ σήμερα αυτό και μεθαύριο🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

Ωστόσο κάθε φορά που κάποια κοπέλα μένει έγκυος και ανεβάζει τέστ ή χοριακη, εγώ χαίρομαι λες και είμαι εγώ 😂😂😂 μάλλον πρέπει να το κοιτάξω 😂😂😂

Θα σου κάνω παρέα χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Θα σου κάνω παρέα χαχαχαχαχ

Χα χα χα χα χα 

Δεν έχω και άλλες αντιδράσεις!!

Παρά ήμουν αντιδραστική σήμερα 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια!! Αν κ φαίνεται ότι ξεκίνησε με τις καλύτερες προδιαγραφές!! Μεγάλες χοριακες κ  καλούς διπλασιασμούς εύχομαι στα κορίτσια @Θέτις Κ. @Kate1992και με το καλο να πάρουν  σειρά όλα τα κορίτσια που το επιθυμούν!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια! 

@Θέτις Κ.αν θες σου δίνω και τα στοιχεία της δικής μου γυναικολόγου, είναι στο κέντρο Θεσσαλονίκης.

@marinamanoulitsaεγώ δεν βλέπω γραμμή αλλά ίσως εμφανιστεί τις επόμενες ημέρες.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα κοριτσια μου!!!! 🌺🌻🌼🌷💐🪷🌸🫶🫶🫶

Δν γραφω συχνα στην ομαδα σας αλλα διαβαζω τα νεα σας κ εχω κατασυγκινηθει!!!!!!🥹🥹🥹🥰🥰🥰🥰🥰 

Η χαρα μου ειναι απιστευτη κ για την @Kate1992 κ για τη @Θέτις Κ.!!!!! Συγχαρητηρια κοριτσια μου!!!! Νομιζω δν θα μπορουσε να μπει καλυτερα ο Μαιος!!!! 🥳🥳🥳

Καιτη μου καλους διπλασιασμους ευχομαι κι ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου!!!🙏🤰❤️🧿️Μετα απο τοση προσπαθεια, θεληση, πιστη στο στοχο και επιμονη ηρθε το θαυματακι σας!!! 🎯👶🎈

Θετις μου η χοριακη θα ειναι σιγουρα μεγαλη μ τοσο εντονη γραμμη!!! Με το καλο ολα κοριτσι μου!!!! 😍😍😍🤰❤️🙏🧿🌈 Ειναι πολυ συνηθες μετα απ μια βιοχημικη να ερχεται το μωρακι!!! Εχει συμβει σε 2 φιλες μου κ αν θυμαμαι καλα κ στην @Elli13!!! 

Θα διαβαζω τα νεα σας!!! Εύχομαι ο,τι καλυτερο!!!

Κ με το καλο να εχουν θετικα τεστακια κ τα υπολοιπα κοριτσια!!!🤞🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μ μίλησα μ το γιατρό! Μ είπε ότι όντως είναι θετική και για τόσες μέρες πριν την καθυστέρηση το νούμερο είναι καλό! Μ είπε ν σταματήσω από τη δουλειά γιατί μέχρι τη Τετάρτη τ Πάσχα δν θ μπορώ ν ξανακάνω χοριακη καθώς όλα τ μικροβιολογικά θ είναι κλειστά όποτε θ είμαστε στα τυφλά ! Επίσης επειδή έχω κ τ ελάχιστα καφέ μ είπε ότι θ μ δώσει προγεστερονη ενέσεις prolutex πρωί βράδυ και μια κρέμα ένδοκολπικα και ουτροτζεσταν ενδοκολπικα ! Τ λέω όλα αυτά γ τα καφέ π έχω ! Κ μ λέει ναι! Εγώ θ κάνω το μέγιστο που μπορώ γ ν διαφυλάξω αυτό το πολύτιμο π υπάρχει μέσα σ! Και επειδή παλέψατε αρκετά γ ν το αποκτήσετε θ το προστατέψουμε μέχρι εκει που δν πάει!!! 🥺🥺🥺🙏🙏 αυτά τ νέα μ!!! 
@Θέτις Κ.σμου ν πας οπωσδήποτε γι χοριακη αύριο γιατί Παρασκευή πιθανόν ν είναι κλειστά όπως μ πε ο γιατρός ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Έλα το πρωτομαγιάτικο ποστ!! 💐🌹🌺🌷🌸🌼🏵️🌻

Κορίτσια να κάνω εγώ την αρχή;;; Ζαΐρα μου @Παρασκευαιδου μήπως χθες που έλεγες Ιούλιο/Αύγουστο εννοούσες ότι τότε θα μάθουμε το φύλλο;;; 🤭🤭🤭

Κορίτσια είμαι σε σοκ! Μετάνιωσα που δεν έκανα τη μοριακή χθες και σήμερα εδώ είναι κλειστά! Και πετάμε για Ελλάδα το απόγευμα, έχω καταχγωθει πως θα πάει γιατί επιστρέφω στις 22/05! Πρέπει να ψάξω γιατρούς Θεσσαλονίκη, δε θα αντέξω να περιμένω μέχρι να γυρίσω εδώ...!

IMG_20240501_071501.jpg

Θα τρελαθωωωωωωωωωω!!! Συγχαρητήριαααααα!!! Εάν δε βρεις πιο κοντά γιατρό ο δικός μου είναι ανατολικά να σου στείλω στοιχεία!! Με το καλοοοοο

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια εγώ σήμερα 18η μέρα, ενώ εχθές ήταν κάπως αχνό σήμερα είναι σκουρο το τεστακι μου , βέβαια το έκανα τώρα το πρωί, θα το επαναλάβω και το μεσημεράκι 

17145462448874622525547673310857.jpg

Θετικό είναι κορίτσι μου βουρ για επαφές!!!

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια έχω μια ερώτηση! Έχω ραντεβού γ νύχια τώρα ! Μπορώ λέτε ν τ κάνω ημιμονιμο η ν τ κάνω καλυτερα ένα απλό μανό; 
τι σκέφτομαι κ γώ τέτοια ώρα αλλά επειδή είχα τ ραντεβού και είναι ήδη πληρωμένο από την κουνιαδα μ δν μπορούσα ν τ ακυρώσω! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Εμένα με άφηνε ημιμονιμο κανονικά 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ ποσό ομορφοοοοοοοο❤️❤️❤️❤️❤️ και έχει κ ουράνιο τόξο μέσα στη κοιλιά ! Απίστευτη εικόνα 

Ποσό υπέροχο!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια βγήκε η χοριακη! 

5F3E043D-81DF-40F0-B40F-EBACA5C6B009.png

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μ μίλησα μ το γιατρό! Μ είπε ότι όντως είναι θετική και για τόσες μέρες πριν την καθυστέρηση το νούμερο είναι καλό! Μ είπε ν σταματήσω από τη δουλειά γιατί μέχρι τη Τετάρτη τ Πάσχα δν θ μπορώ ν ξανακάνω χοριακη καθώς όλα τ μικροβιολογικά θ είναι κλειστά όποτε θ είμαστε στα τυφλά ! Επίσης επειδή έχω κ τ ελάχιστα καφέ μ είπε ότι θ μ δώσει προγεστερονη ενέσεις prolutex πρωί βράδυ και μια κρέμα ένδοκολπικα και ουτροτζεσταν ενδοκολπικα ! Τ λέω όλα αυτά γ τα καφέ π έχω ! Κ μ λέει ναι! Εγώ θ κάνω το μέγιστο που μπορώ γ ν διαφυλάξω αυτό το πολύτιμο π υπάρχει μέσα σ! Και επειδή παλέψατε αρκετά γ ν το αποκτήσετε θ το προστατέψουμε μέχρι εκει που δν πάει!!! 🥺🥺🥺🙏🙏 αυτά τ νέα μ!!! 
@Θέτις Κ.σμου ν πας οπωσδήποτε γι χοριακη αύριο γιατί Παρασκευή πιθανόν ν είναι κλειστά όπως μ πε ο γιατρός ! 

Ανατρίχιασα αλήθεια!!! Τέλεια η χοριακη καλούς διπλασιασμούς!!!😍😍😍

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μ μίλησα μ το γιατρό! Μ είπε ότι όντως είναι θετική και για τόσες μέρες πριν την καθυστέρηση το νούμερο είναι καλό! Μ είπε ν σταματήσω από τη δουλειά γιατί μέχρι τη Τετάρτη τ Πάσχα δν θ μπορώ ν ξανακάνω χοριακη καθώς όλα τ μικροβιολογικά θ είναι κλειστά όποτε θ είμαστε στα τυφλά ! Επίσης επειδή έχω κ τ ελάχιστα καφέ μ είπε ότι θ μ δώσει προγεστερονη ενέσεις prolutex πρωί βράδυ και μια κρέμα ένδοκολπικα και ουτροτζεσταν ενδοκολπικα ! Τ λέω όλα αυτά γ τα καφέ π έχω ! Κ μ λέει ναι! Εγώ θ κάνω το μέγιστο που μπορώ γ ν διαφυλάξω αυτό το πολύτιμο π υπάρχει μέσα σ! Και επειδή παλέψατε αρκετά γ ν το αποκτήσετε θ το προστατέψουμε μέχρι εκει που δν πάει!!! 🥺🥺🥺🙏🙏 αυτά τ νέα μ!!! 
@Θέτις Κ.σμου ν πας οπωσδήποτε γι χοριακη αύριο γιατί Παρασκευή πιθανόν ν είναι κλειστά όπως μ πε ο γιατρός ! 

Κορίτσι μου, ολα θα πάνε καλά! Κάνε αυτό που σου λέει ο γιατρός σου, προφανώς θέλει το καλύτερο για σένα και το σποράκι 🙏

Τα καφέ μήπως ήταν από την εμφύτευση; Έχεις ακόμη; Άλλα συμπτώματα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kate1992 κορίτσι μου στη μεγαλη μου ειχα καφε σχεδον μια βδομαδα. Φορουσα κανονικα σερβιετακι σκεψου γτ λερώνομουν,δ ηταν μονο στο σκουπισμα πχ. Κ μενα οι οδηγίες ηταν οι ιδιες. Πηγα απο τ ιατρειο μ εκανε μια ενεση προγεστερονης κ μ εδωσε ουτροτζεσταν. Ηταβ χειμωνας ειχε παγωνια κ μ λεεο μέχρι να δουμε τι γίνεται παλουκωνεσαι σπιτι. Η πρώτη χοριακη μ ηταν 78 μοναδες. Η επομενη ηταν ακριβως μια βδομαδα μετα εφτασε 1370. Φετος θα κλείσει τα 7!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλό μήνα κορίτσια...Πόσο ωραία ξεκινάει ο μήνας ρε κορίτσια θα τρελαθώ!!! 😁

@Θέτις Κ. πόσο πολύ χάρηκα..στο είπα χτες ότι θα ξεκινήσει καλά ο μήνας σου 🙏🙏
@Kate1992 συγχαρητήρια κορίτσι μου 😍 

Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kate1992 κορίτσι μου στη μεγαλη μου ειχα καφε σχεδον μια βδομαδα. Φορουσα κανονικα σερβιετακι σκεψου γτ λερώνομουν,δ ηταν μονο στο σκουπισμα πχ. Κ μενα οι οδηγίες ηταν οι ιδιες. Πηγα απο τ ιατρειο μ εκανε μια ενεση προγεστερονης κ μ εδωσε ουτροτζεσταν. Ηταβ χειμωνας ειχε παγωνια κ μ λεεο μέχρι να δουμε τι γίνεται παλουκωνεσαι σπιτι. Η πρώτη χοριακη μ ηταν 78 μοναδες. Η επομενη ηταν ακριβως μια βδομαδα μετα εφτασε 1370. Φετος θα κλείσει τα 7!

Αχ κορίτσι μ !εγω δν έχω τόσα η αλήθεια είναι! Σαν ακαθαρσιεσ  περισσότερο χωρισ Ν είναι υγρά !!! όλοι μ λέγανε δν είναι τίποτα τ καφέ ! Κ ο γιατρός μ είπε πως δν είναι κατι ανησυχητικό αλλά δν μπορούμε ν ξέρουμε πως θ εξελιχθεί αν εσυ πας γ δουλειά η δν πάρεις προγεστερονη!!! Όποτε έλα το απόγευμα από το ιατρείο ν σ δείξω πως γίνονται οι ενέσεις κ κάτσε σπιτάκι σ αγκαλιά μ το σκυλάκι σ 😍🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μ μίλησα μ το γιατρό! Μ είπε ότι όντως είναι θετική και για τόσες μέρες πριν την καθυστέρηση το νούμερο είναι καλό! Μ είπε ν σταματήσω από τη δουλειά γιατί μέχρι τη Τετάρτη τ Πάσχα δν θ μπορώ ν ξανακάνω χοριακη καθώς όλα τ μικροβιολογικά θ είναι κλειστά όποτε θ είμαστε στα τυφλά ! Επίσης επειδή έχω κ τ ελάχιστα καφέ μ είπε ότι θ μ δώσει προγεστερονη ενέσεις prolutex πρωί βράδυ και μια κρέμα ένδοκολπικα και ουτροτζεσταν ενδοκολπικα ! Τ λέω όλα αυτά γ τα καφέ π έχω ! Κ μ λέει ναι! Εγώ θ κάνω το μέγιστο που μπορώ γ ν διαφυλάξω αυτό το πολύτιμο π υπάρχει μέσα σ! Και επειδή παλέψατε αρκετά γ ν το αποκτήσετε θ το προστατέψουμε μέχρι εκει που δν πάει!!! 🥺🥺🥺🙏🙏 αυτά τ νέα μ!!! 
@Θέτις Κ.σμου ν πας οπωσδήποτε γι χοριακη αύριο γιατί Παρασκευή πιθανόν ν είναι κλειστά όπως μ πε ο γιατρός ! 

Λοιπόν επειδή το υπερβολικό δεν είναι ποτέ σωστό...εγώ όλα αυτά για λίγα καφέ τα βρίσκω υπερβολικά...εμένα στον γιο μου τον δεύτερο που είχα λίγα καφέ και πονακια μόνο utregostan μου έδωσε...κρέμα γιατί να βάλεις;;;τι κρέμα είναι αυτή;;;και αυτές οι ενέσεις γιατί;;;;

Δεν ξέρω οι άλλες μανούλες τι λέτε;;;;εμένα μου φαίνονται πάρα πολλά και χωρίς λόγο γιατί να παίρνεις φάρμακα;

Με το καλοοοο 🙏🙏🙏🙏 σούπερ είναι η χοριακή...στον δεύτερο γιο μου είχα μόλις 40 μονάδες με τρεις ημέρες καθυστέρησης και τώρα είναι 9 ετών 🤪🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κορίτσια τελικά πήγα ενδοκρινολόγο να με δει με έκανε υπέρηχο όλα καλά με είπε τελικά δεν χρειάζομαι τίποτα να παρω απλά θα το παρακολουθώ κάθε μήνα όπως έκανα μέχρι τώρα στις κλασικές εξετάσεις αίματος 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μ μίλησα μ το γιατρό! Μ είπε ότι όντως είναι θετική και για τόσες μέρες πριν την καθυστέρηση το νούμερο είναι καλό! Μ είπε ν σταματήσω από τη δουλειά γιατί μέχρι τη Τετάρτη τ Πάσχα δν θ μπορώ ν ξανακάνω χοριακη καθώς όλα τ μικροβιολογικά θ είναι κλειστά όποτε θ είμαστε στα τυφλά ! Επίσης επειδή έχω κ τ ελάχιστα καφέ μ είπε ότι θ μ δώσει προγεστερονη ενέσεις prolutex πρωί βράδυ και μια κρέμα ένδοκολπικα και ουτροτζεσταν ενδοκολπικα ! Τ λέω όλα αυτά γ τα καφέ π έχω ! Κ μ λέει ναι! Εγώ θ κάνω το μέγιστο που μπορώ γ ν διαφυλάξω αυτό το πολύτιμο π υπάρχει μέσα σ! Και επειδή παλέψατε αρκετά γ ν το αποκτήσετε θ το προστατέψουμε μέχρι εκει που δν πάει!!! 🥺🥺🥺🙏🙏 αυτά τ νέα μ!!! 
@Θέτις Κ.σμου ν πας οπωσδήποτε γι χοριακη αύριο γιατί Παρασκευή πιθανόν ν είναι κλειστά όπως μ πε ο γιατρός ! 

Μπράβο κορίτσι μου να ακολουθήσεις τις οδηγίες τις γιατρού σου και όλα να πάνε καλά σου εύχομαι 😊

καφε εγω είχα στην 7 εδβ έως 9 εβδ  μου έδωσε προγεστερονη 3 την μέρα τα δυο κολπικά το ένα το επινα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κορίτσια!Εγώ εδώ ακόμα παλεύω να βγω από τη δοκιμαστική περίοδο στο φόρουμ :) Έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες για δεύτερο παιδάκι καθώς ο πρώτος μου είναι πλέον 2.5 χρονών. Περιμένω ή και όχι περίοδο την Τρίτη βάσει της εφαρμογής που έχω αλλά νομίζω έκανα ωορρηξία δύο μέρες νωρίτερα ( είδα λίγο αιματάκι και πόνεσα εκείνη την ώρα) άρα μάλλον την Κυριακή. Έκανα ένα τεστακι σήμερα και λογικά αρνητικό. Λέω λογικά γιατί ξέρετε ότι μετά από λίγο που το κοιτάς αλληθωρίζοντας βλέπεις σκιές εκεί που δεν υπάρχουν :) τουλαάχιστον έχω το γνώθι σαυτόν :) Άντε να δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Λοιπόν επειδή το υπερβολικό δεν είναι ποτέ σωστό...εγώ όλα αυτά για λίγα καφέ τα βρίσκω υπερβολικά...εμένα στον γιο μου τον δεύτερο που είχα λίγα καφέ και πονακια μόνο utregostan μου έδωσε...κρέμα γιατί να βάλεις;;;τι κρέμα είναι αυτή;;;και αυτές οι ενέσεις γιατί;;;;

Δεν ξέρω οι άλλες μανούλες τι λέτε;;;;εμένα μου φαίνονται πάρα πολλά και χωρίς λόγο γιατί να παίρνεις φάρμακα;

Με το καλοοοο 🙏🙏🙏🙏 σούπερ είναι η χοριακή...στον δεύτερο γιο μου είχα μόλις 40 μονάδες με τρεις ημέρες καθυστέρησης και τώρα είναι 9 ετών 🤪🥰🥰

@Kate1992 Εγώ που βέβαια τελείως διαφορετική περίπτωση καθώς ήμουν από εξωσωματική, όταν ξεκίνησα με καφέ δεν έδωσε καμμία σημασία, την επόμενη μέρα είχα αιμορραγία κ μ έστειλε να κάνω μια ένεση lentogest φουλ προγεστερονη πέρα από τις prolutex που έκανα λόγω εξωσωματικής. Επίσης μου έδωσε ουτρο το βράδυ κάθε μέρα. Μέχρι τον 4ο που είχα καφέ μόνιμα έπαιρνα ουτρο. Θεωρώ πως κάθε περίπτωση είναι διαφορετική κ πως μόνο ο γιατρός μας ξέρει τη δική μας περίπτωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Έλα το πρωτομαγιάτικο ποστ!! 💐🌹🌺🌷🌸🌼🏵️🌻

Κορίτσια να κάνω εγώ την αρχή;;; Ζαΐρα μου @Παρασκευαιδου μήπως χθες που έλεγες Ιούλιο/Αύγουστο εννοούσες ότι τότε θα μάθουμε το φύλλο;;; 🤭🤭🤭

Κορίτσια είμαι σε σοκ! Μετάνιωσα που δεν έκανα τη μοριακή χθες και σήμερα εδώ είναι κλειστά! Και πετάμε για Ελλάδα το απόγευμα, έχω καταχγωθει πως θα πάει γιατί επιστρέφω στις 22/05! Πρέπει να ψάξω γιατρούς Θεσσαλονίκη, δε θα αντέξω να περιμένω μέχρι να γυρίσω εδώ...!

IMG_20240501_071501.jpg

Συγχαρητήρια!!! Όλα να πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kate1992πολυ καλή η χοριακη!

να κανεις ότι σου είπε ο γιατρός σου. 
και γώ είχα καφε στο πρώτο μου παιδί και έπαιρνα κολπικά προγεστερονη. 
Αχ κορίτσια έπεσα εχθές που είχα ραντεβού στον γιατρο στην σκάλα έξω απ το ιατρείο και πονάω στη μέση. 
Ευτυχως δεν ήταν κάτι σοβαρό αλλά όταν ξαπλώνω ειδικά με πονάει το άτιμο…
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kate1992@Θέτις Κ. πολλά πολλά συγχαρητήρια κορίτσια μου με το καλό!!! Καλούς διπλασιασμούς και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη μ' ένα γερό μωρό στην αγκαλιά! Kate μου εγώ ενημέρωσα την κοπέλα που μου φτιάχνει τα νύχια γιατί υπάρχουν υλικά που δεν μπορεί να χρησιμοποιήσει σε εγκυμονούσες και ΌΛΑ πάνε μια χαρά μέχρι τώρα που είμαι 23+5! Ο γιατρός μου μου είπε ότι απλά θέλει μπαίνοντας στον 7ο να είναι καθαρά χωρίς κανένα υλικό! Θέτις μου πραγματικά προσεύχομαι για σένα αυτόν το μήνα! Ήρθε για να μείνει κορίτσι μου αυτήν τη φορά! Θα περιμένουμε τη χοριακή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλό μας μήνα υπέροχα μου κορίτσια!!! Ο μήνας μας ξεκινάει με τοοοση χαρά και θετική ενεργειαααα!!! Καλές εγκυμοσύνες να έχουμε και όλες τελειομηνες! Ο Μάης μας ήδη είναι πολλά υποσχόμενος!!!!

Καλό μήνα με χαμόγελα πολλά και καρδιά γεμάτη υπέροχα συναισθήματα ❤️ 🤗 

Τώρα δε μένει άλλο απ' το να δω το δικό σου θετικό εδώ σε αυτή την ομιλία 🫣🥰 καλά εμένα στειλ το πρώτα σε πριβέ πρωί πρωί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Θέτις Κ. @Kate1992κοριτσια κάνατε τη λήξη του μήνα μοναδική !! Εύχομαι καλά νουμερακια σε χοριακουλες κ καλούς διπλασιασμούς! 
ακουστε τους γιατρούς σας γιατί κάτι ξέρουν σε ότι συμβουλή δίνουν… 

ευχομαι από καρδιάς να κρατήσετε γερά μωράκια αρχές του 25!!! Τα πρώτα μωρά του 25 θα είναι 🌈🤞

εγω έκανα ένα τεστ αλλά δεν βλέπω τίποτα … είμαι 26η ημέρα κ (δεν) περιμένω το Σάββατο … έχω κάτι στεναχώριες κ νιώθω ότι ούτε αυτό θα μου πάει καλά αυτόν τον μήνα… σχεδόν κλαίω όλη μέρα , λίγο για τα αλλα θέματα αλλα που κ που μου έρχεται κ αυτό.. εγώ ποτε θα γίνω μάνα ; 😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

@Θέτις Κ. @Kate1992κοριτσια κάνατε τη λήξη του μήνα μοναδική !! Εύχομαι καλά νουμερακια σε χοριακουλες κ καλούς διπλασιασμούς! 
ακουστε τους γιατρούς σας γιατί κάτι ξέρουν σε ότι συμβουλή δίνουν… 

ευχομαι από καρδιάς να κρατήσετε γερά μωράκια αρχές του 25!!! Τα πρώτα μωρά του 25 θα είναι 🌈🤞

εγω έκανα ένα τεστ αλλά δεν βλέπω τίποτα … είμαι 26η ημέρα κ (δεν) περιμένω το Σάββατο … έχω κάτι στεναχώριες κ νιώθω ότι ούτε αυτό θα μου πάει καλά αυτόν τον μήνα… σχεδόν κλαίω όλη μέρα , λίγο για τα αλλα θέματα αλλα που κ που μου έρχεται κ αυτό.. εγώ ποτε θα γίνω μάνα ; 😭

Κοριτσάκι μου υπομονή και επιμονή🙏 και εγώ έτσι είμαι αυτές τις μέρες πολύ κλάμα κρυφά για να μη με βλέπουν και σκέψεις πολλές ! Ένα μόνιμο γιατί καρφωμένο στο μυαλό μου😢

Όλα θα πανε καλά που θα πάει θα έρθει το μωρακι μας🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

@Θέτις Κ. @Kate1992κοριτσια κάνατε τη λήξη του μήνα μοναδική !! Εύχομαι καλά νουμερακια σε χοριακουλες κ καλούς διπλασιασμούς! 
ακουστε τους γιατρούς σας γιατί κάτι ξέρουν σε ότι συμβουλή δίνουν… 

ευχομαι από καρδιάς να κρατήσετε γερά μωράκια αρχές του 25!!! Τα πρώτα μωρά του 25 θα είναι 🌈🤞

εγω έκανα ένα τεστ αλλά δεν βλέπω τίποτα … είμαι 26η ημέρα κ (δεν) περιμένω το Σάββατο … έχω κάτι στεναχώριες κ νιώθω ότι ούτε αυτό θα μου πάει καλά αυτόν τον μήνα… σχεδόν κλαίω όλη μέρα , λίγο για τα αλλα θέματα αλλα που κ που μου έρχεται κ αυτό.. εγώ ποτε θα γίνω μάνα ; 😭

Μην στεναχωριέσαι, θα έρθει και αυτό κάποια στιγμή. Και εγώ με τον σταυρό στο χέρι πάω, δεν ξέρω αν κάνω ωορρηξία, αλλά ελπίζω σε κάποιον κύκλο να το πετύχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Συγχαρητήρια @Θέτις Κ... Εύχομαι να φωλιάσει το σποράκι σας και να έχεις μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη. 

Μακάρι ο Μάϊος να φέρει σε όλες μας χαρμόσυνα νέα!!!!!!🙏

στις πριν 6 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

@Θέτις Κ.τι ομορφη εικόνα ❤️ 

Καλό μηνα κορίτσια μου..υγεια να έχουμε και να περάσουμε όμορφα αυτές τις μέρες..

εγώ είχα θετικό τεστ ωορρηξίας 21/4 βράδυ, πήγα γυναικολόγο 23/4 και δεν είχε γίνει ακόμη η ωορρηξία..χθες και προχθες είχα κάποιους σφάχτες για 1-2 λεπτά και σήμερα έχω χαμηλά μια μικρή ενόχληση..βάση εφαρμογής περιμένω Τρίτη του Πάσχα..

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλεεεεεε τι χαρούμενα και πασχαλιάτικα νέα είναι αυτααααα❤️❤️❤️ρε θετικα τεστακια έρχονται το ένα μετά το άλλο🥰 @Kate1992εισαι γουρλου κοριτσάκι μουυυυυ❤️❤️❤️ @Θέτις Κ. μου συγχαρητηριααααα κοριτσάκι μου ήρθε το ουράνιο τόξο σου🌈🌈🌈 τι υπεροχα νέα είναι αυτααα! Με το καλοοο οι χωριακες σας κοριτσια μου και καλούς διπλασιασμούς🙏🙏🙏

μπηκε πολύ ομορφα ο Μάιος 🥳 μπραβο κοριτσια μου! Τώρα ακολουθεί και η @Girlyμας και φυσικά όλα τα κοριτσιααααα ❤️ εύχομαι όλες μαζί μας από εδώ και περα να εχουμε θετικα τεστακια ❤️🙏❤️

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλο μήνα κορίτσια αν και βλέπω πως ο μήνας ξεκίνησε παρά πολύ καλά 🤰🥰

@Kate1992 @Θέτις Κ. κοριτσια μου πολλά συγχαρητήρια είστε εγκυουλες μπράβο σας εύχομαι τελειομηνες εγκυμοσύνες με το καλοοοπ 🥳🥳🥳🥳🥳 

@marinamanoulitsa φαίνεται γραμμή αλλά δεν μπορω να καταλάβω αν είναι εξατμίσεις ή όχι θα πρέπει να περιμενεις λίγο ακόμα και εύχομαι να είναι κατά κόκκινο σε λιγες μερες 🥰IMG_7234.thumb.jpeg.a97c274b97b388f4ad91f24694f70459.jpeg

στις πριν 6 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μην ξεχνάς το +- 3 μήνες 🥰🥰 

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου με το καλό το πρωτομαγιάτικο δωράκι. Καλέ τι σκας καλύτερα που πας Ελλάδα κάνεις και μια χοριακη εκεί αύριο και μια χαρά 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Zenia z είπε:

Καλό μήνα κορίτσια!! Αν κ φαίνεται ότι ξεκίνησε με τις καλύτερες προδιαγραφές!! Μεγάλες χοριακες κ  καλούς διπλασιασμούς εύχομαι στα κορίτσια @Θέτις Κ. @Kate1992και με το καλο να πάρουν  σειρά όλα τα κορίτσια που το επιθυμούν!! ❤

στις πριν 6 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια! 

@Θέτις Κ.αν θες σου δίνω και τα στοιχεία της δικής μου γυναικολόγου, είναι στο κέντρο Θεσσαλονίκης.

@marinamanoulitsaεγώ δεν βλέπω γραμμή αλλά ίσως εμφανιστεί τις επόμενες ημέρες.

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλο μηνα κοριτσια μου!!!! 🌺🌻🌼🌷💐🪷🌸🫶🫶🫶

Δν γραφω συχνα στην ομαδα σας αλλα διαβαζω τα νεα σας κ εχω κατασυγκινηθει!!!!!!🥹🥹🥹🥰🥰🥰🥰🥰 

Η χαρα μου ειναι απιστευτη κ για την @Kate1992 κ για τη @Θέτις Κ.!!!!! Συγχαρητηρια κοριτσια μου!!!! Νομιζω δν θα μπορουσε να μπει καλυτερα ο Μαιος!!!! 🥳🥳🥳

Καιτη μου καλους διπλασιασμους ευχομαι κι ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου!!!🙏🤰❤️🧿️Μετα απο τοση προσπαθεια, θεληση, πιστη στο στοχο και επιμονη ηρθε το θαυματακι σας!!! 🎯👶🎈

Θετις μου η χοριακη θα ειναι σιγουρα μεγαλη μ τοσο εντονη γραμμη!!! Με το καλο ολα κοριτσι μου!!!! 😍😍😍🤰❤️🙏🧿🌈 Ειναι πολυ συνηθες μετα απ μια βιοχημικη να ερχεται το μωρακι!!! Εχει συμβει σε 2 φιλες μου κ αν θυμαμαι καλα κ στην @Elli13!!! 

Θα διαβαζω τα νεα σας!!! Εύχομαι ο,τι καλυτερο!!!

Κ με το καλο να εχουν θετικα τεστακια κ τα υπολοιπα κοριτσια!!!🤞🥰

στις πριν 5 ώρες, ο/η annie! είπε:

Θα τρελαθωωωωωωωωωω!!! Συγχαρητήριαααααα!!! Εάν δε βρεις πιο κοντά γιατρό ο δικός μου είναι ανατολικά να σου στείλω στοιχεία!! Με το καλοοοοο

Θετικό είναι κορίτσι μου βουρ για επαφές!!!

Εμένα με άφηνε ημιμονιμο κανονικά 

Ποσό υπέροχο!!

 

Ανατρίχιασα αλήθεια!!! Τέλεια η χοριακη καλούς διπλασιασμούς!!!😍😍😍

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tina23 είπε:

Καλησπέρα και καλό μήνα κορίτσια...Πόσο ωραία ξεκινάει ο μήνας ρε κορίτσια θα τρελαθώ!!! 😁

@Θέτις Κ. πόσο πολύ χάρηκα..στο είπα χτες ότι θα ξεκινήσει καλά ο μήνας σου 🙏🙏
@Kate1992 συγχαρητήρια κορίτσι μου 😍 

Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη ❤️

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

@Kate1992@Θέτις Κ. πολλά πολλά συγχαρητήρια κορίτσια μου με το καλό!!! Καλούς διπλασιασμούς και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη μ' ένα γερό μωρό στην αγκαλιά! Kate μου εγώ ενημέρωσα την κοπέλα που μου φτιάχνει τα νύχια γιατί υπάρχουν υλικά που δεν μπορεί να χρησιμοποιήσει σε εγκυμονούσες και ΌΛΑ πάνε μια χαρά μέχρι τώρα που είμαι 23+5! Ο γιατρός μου μου είπε ότι απλά θέλει μπαίνοντας στον 7ο να είναι καθαρά χωρίς κανένα υλικό! Θέτις μου πραγματικά προσεύχομαι για σένα αυτόν το μήνα! Ήρθε για να μείνει κορίτσι μου αυτήν τη φορά! Θα περιμένουμε τη χοριακή σου!

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

@Θέτις Κ. @Kate1992κοριτσια κάνατε τη λήξη του μήνα μοναδική !! Εύχομαι καλά νουμερακια σε χοριακουλες κ καλούς διπλασιασμούς! 
ακουστε τους γιατρούς σας γιατί κάτι ξέρουν σε ότι συμβουλή δίνουν… 

ευχομαι από καρδιάς να κρατήσετε γερά μωράκια αρχές του 25!!! Τα πρώτα μωρά του 25 θα είναι 🌈🤞

εγω έκανα ένα τεστ αλλά δεν βλέπω τίποτα … είμαι 26η ημέρα κ (δεν) περιμένω το Σάββατο … έχω κάτι στεναχώριες κ νιώθω ότι ούτε αυτό θα μου πάει καλά αυτόν τον μήνα… σχεδόν κλαίω όλη μέρα , λίγο για τα αλλα θέματα αλλα που κ που μου έρχεται κ αυτό.. εγώ ποτε θα γίνω μάνα ; 😭


Σας ευχαριστώ όλες σας αγαπες μου ❤️ Ευχαριστώ για τη στήριξη και την ενθάρρυνση σ ολο αυτό το ταξίδι 

Σε όσες μου έχουν στεναχωρηθεί με απώλειες και αδημονούν για το ουράνιο τόξο τους, ΘΑ ΕΡΘΕΙ! Ο πόνος της απώλειας είναι δυσβάσταχτος, εγώ το βίωσα διπλά μέσα σ ένα χρόνο, Απρίλη του '23 και Απρίλη του '24... Κι εκεί που πια είχα απελπιστεί κι έλεγα ο Απρίλης πλέον δε με συμπαθεί, να που συλλάβαμε το σποράκι μας - κι αυτό το διπλό ουράνιο τόξο μας, ελπίζω να είναι κι αυτό που θα κρατάμε στην αγκαλιά μας σε 9 μήνες 🌈🌈❤️ Πίστη, υπομονή κι επιμονή! ΔΕ ΠΑΡΑΔΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΟΠΛΑ, Ω ΡΕ! ΟΛΕΣ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΓΟΝΕΙΣ!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου αφού ξέρεις τι να προσέξεις και ελέγχεις τις τιμές του ζαχάρου σου νομίζω θα είσαι εντάξει. Αφού ήξερες ότι έχεις διαβήτη κύησης λογικό να βγει η καμπύλη εκτός ορίων. Εγώ θα πήγαινα σε διατροφολόγο να με κατατοπίσει κτλ αλλά έχοντας κατά νου ότι είναι η πρώτη εγκυμοσύνη μου. Τώρα εσύ αφού έχεις δει τι σου ανεβάζει το ζάχαρο και το ελέγχεις με το μηχάνημα, δεν θέλει άγχος!!
    • Το ειδα κορίτσι μου ότι μνμ το διάβασε στο Viber το εστειλα..  Από την στιγμή που κρατησε απόσταση στο θέμα επικοινωνίας  εγω δεν μπορω να ενοχλήσω στην τελική ξέρω ότι είχα θέμα με το ζαχαρο από την αρχή δεν είναι πρώτη φορά που έχω θέμα με το ζαχαρο στην εγκυμοσύνη  ξέρω τι πρέπει να προσέξω και έχω το μηχανάκι που μετράω, η διατροφη ξέρω πια είναι που πρέπει να ακολουθήσω δεν θεωρώ ότι είναι κάτι επείγων για αυτό δεν με πιάνει άγχος να τον ψαξω.. για τον θυρεοειδή επειδή δεν γνώριζα δεδομένου ότι δεν ξανά είχα πρόβλημα ποτε τέτοιες τιμές εκεί αγχώθηκα είναι αλήθεια 
    • Εμένα 41 Χιλ έγραφε αλλά τον μέτρησε από την κοιλιά που δεν είναι τόσο ακριβείας η μέτρηση υποτίθεται 
    • Θα σου πει κι ο γιατρός πώς θα το διορθώσετε και θα είσαι οκ!!
    • Λες κι εγώ που μπαίνω την Παρασκευή στον 7ο να φτάσαμε κιλό;;; Μακάρι! Αν και την αισθάνομαι πιο δυνατή όσο περνάει ο καιρός!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...