Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Nα κάνω μια ερώτηση σχετικά με τα utrogestan όσες πήρατε ή τα παίρνετε. Το στήθος πονάει εξ' αιτίας των χαπιών και η υπνηλία και η κούραση επίσης εξ αιτίας τους ή είναι λόγω της εγκυμοσύνης; Ή συνδυασμός και των δύο;

Έχω κάτι άκυρες απορίες ώρες ώρες.. 😄

Εγώ που δεν τα πήρα... τα είχα όλα τα παραπάνω + ναυτίες κι εμετούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ που δεν τα πήρα... τα είχα όλα τα παραπάνω + ναυτίες κι εμετούς!

Ήσουν από τις "τυχερές" χαχα

εγώ που δεν έχω ναυτίες έντονες; να ανησυχήσω γι' αυτό;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Naty_ είπε:

Ήσουν από τις "τυχερές" χαχα

εγώ που δεν έχω ναυτίες έντονες; να ανησυχήσω γι' αυτό;!

ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ Τι να σου πω! Και μου κράτησε και ολόκληρους τους πρώτους 4 μήνες, αφού μπήκα στον 5ο άρχισα να ηρεμώ!

Ούτε καν!!! Πολλές φίλες μου αν δεν έπαιρναν κιλά και δεν έβλεπαν τα μωρά στον υπέρηχο δεν καταλάβαιναν πως είναι έγκυες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα λίγο καφέ αίμα στο σκούπισμα κάπου την 5η βδομάδα και τα έπαιρνα 1 κάθε βράδυ στην αρχή κολπικά μετά επειδή δεν μ αρέσε ζήτησα χάπι. Δεν είχα κάποια υπνηλία , καθόλου ναυτιες, καθόλου ζαλάδες , μόνο  πρησμένο στήθος το πρωι. Κ μέσα στη νύχτα που ξυπνούσα  για τουαλέτα δεν άνοιγε το μάτι. Πήγαινα με το ένα μάτι στα γκαβα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Πάντως ο γιατρός μου είχε πει ότι 2 μέρες πριν την ωορρηξία είναι η ιδανικά γόνιμη μέρα!! 🤞🏼🤞🏼 

Ναι;;;;; Τι να πω… Ελπίζω να τα καταφέραμε🌈🌈

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Nα κάνω μια ερώτηση σχετικά με τα utrogestan όσες πήρατε ή τα παίρνετε. Το στήθος πονάει εξ' αιτίας των χαπιών και η υπνηλία και η κούραση επίσης εξ αιτίας τους ή είναι λόγω της εγκυμοσύνης; Ή συνδυασμός και των δύο;

Έχω κάτι άκυρες απορίες ώρες ώρες.. 😄

Και τα 2 είναι κοριτσάκι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Ήσουν από τις "τυχερές" χαχα

εγώ που δεν έχω ναυτίες έντονες; να ανησυχήσω γι' αυτό;!

Καθόλου!!! Εγώ μέχρι την 8η βδομάδα δεν είχα τίποτα κ είχα κ δίδυμα κ φουλ προγεστερονη κ ενέσιμη κ κολπικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καθόλου!!! Εγώ μέχρι την 8η βδομάδα δεν είχα τίποτα κ είχα κ δίδυμα κ φουλ προγεστερονη κ ενέσιμη κ κολπικά 

Κοίτα να δεις! Τελικά κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Κοίτα να δεις! Τελικά κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός 

Ισχύει! Εγώ παίρνω κολπικά προγεστερόνη από την 3η ΜΤΩ! Τις πρώτες 3-5 μέρες φουλ υπνηλία αλλά κανένα άλλο "συμπτώμα". Από την 5η εβδομάδα το στήθος δεν έχει σταματήσει να πονάει, το πρήξιμο ενώ ήταν παρόν, έχει 4 μέρες που υποχώρησε, ενώ από θέμα υπνηλίας, άρχισα να κοιμάμαι και μεσημέρι, ενώ το βράδυ που το παίρνω κοιμάμαι σχεδόν αμέσως. Με εξαίρεση το προχθεσινό και χθεσινό βράδυ που είχα την αγωνία του υπερήχου και χθες του ταξιδιού 😅 δε μ έπιασε λόγω αγώνας 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά. Δεν πρόλαβα να διαβάσω τα σημερινά μνμ σας!

Γύρισα σπίτι! Πήγαμε στον γιατρό και κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο!!!αχχχ είχα τεράστια ανυπομονησία!! Όοολα καλά κορίτσια μου! είδαμε σάκο και λεκιθικο. Είμαι 5w+1d όπως μου βγάζει και η εφαρμογή. Θα ξαναπάμε την άλλη Τετάρτη τώρα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου γλυκά. Δεν πρόλαβα να διαβάσω τα σημερινά μνμ σας!

Γύρισα σπίτι! Πήγαμε στον γιατρό και κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο!!!αχχχ είχα τεράστια ανυπομονησία!! Όοολα καλά κορίτσια μου! είδαμε σάκο και λεκιθικο. Είμαι 5w+1d όπως μου βγάζει και η εφαρμογή. Θα ξαναπάμε την άλλη Τετάρτη τώρα. 

 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! 
Εύχομαι απο καρδιάς όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου γλυκά. Δεν πρόλαβα να διαβάσω τα σημερινά μνμ σας!

Γύρισα σπίτι! Πήγαμε στον γιατρό και κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο!!!αχχχ είχα τεράστια ανυπομονησία!! Όοολα καλά κορίτσια μου! είδαμε σάκο και λεκιθικο. Είμαι 5w+1d όπως μου βγάζει και η εφαρμογή. Θα ξαναπάμε την άλλη Τετάρτη τώρα. 

 

Μπράβο κοριτσάκι μου συγχαρητήρια!!! Όλα θα πάνε καλαααααα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου συγχαρητήρια!!! Όλα θα πάνε καλαααααα❤️❤️❤️

Καλησπέρα σας!!! Πρώτη φορά γράφω. Κλείνω τα 30 μου τον Ιούλιο και είμαι σε περίοδο εξετάσεων πριν την εξωσωματική. 

Εύχομαι σε όλες τις υποψήφιες μανούλες μια θετική χοριακη , ένα υγιέστατο μωράκι ή γιατί όχι και 2 σύντομα στην αγκαλιά μας♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου γλυκά. Δεν πρόλαβα να διαβάσω τα σημερινά μνμ σας!

Γύρισα σπίτι! Πήγαμε στον γιατρό και κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο!!!αχχχ είχα τεράστια ανυπομονησία!! Όοολα καλά κορίτσια μου! είδαμε σάκο και λεκιθικο. Είμαι 5w+1d όπως μου βγάζει και η εφαρμογή. Θα ξαναπάμε την άλλη Τετάρτη τώρα. 

 

Μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια όλα πηγαίνουν καλά 🥰

με το καλό να ακούσετε και την καρδούλα του 🩷🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου γλυκά. Δεν πρόλαβα να διαβάσω τα σημερινά μνμ σας!

Γύρισα σπίτι! Πήγαμε στον γιατρό και κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο!!!αχχχ είχα τεράστια ανυπομονησία!! Όοολα καλά κορίτσια μου! είδαμε σάκο και λεκιθικο. Είμαι 5w+1d όπως μου βγάζει και η εφαρμογή. Θα ξαναπάμε την άλλη Τετάρτη τώρα. 

 

Εξαιρετικά κορίτσι μου! Με το καλό την άλλη βδομάδα 🙏🙏🙏 έναν όμορφο ηχηρό χτύπο εύχομαι 💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Έπεσε σήμερα αρα λογικά σήμερα γίνετε η ωορρηξία 

Πάντως εμένα μου είχε δώσει το οκ και πριν την πρώτη περίοδο να κάνω ελεύθερα επαφες κανονικά 

εγω γνωστή που δεν είχε έρθει η περίοδος αποξεση και έμεινε εγκυος και όλα πήγαν μια χαρά 😊

Σήμερα ή αύριο γτ εγώ συνήθως αδιαθετώ 16 μέρες μετά το θετικο ! Αν είμαστε σε μουντ γτ ο σύντροφος είναι πολύ κουρασμένος θα ερθουμε σε επαφή και σήμερα αλλιώς δεν πειράζει ότι έγινε έγινε! Τώρα το ρισκαραμε ότι είναι να γίνει θα γίνει😂

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Έχω την εντύπωση πως σου λένε να περιμένεις μια περίοδο ώστε και αν τύχει μια εγκυμοσύνη να έχουν ένα μπούσουλα , εμένα καθυστέρησε να έρθει,  από τις 7/12 που έγινε η απόξεση είχε έρθει 5/2 ενώ είχε δει η γυναικολογος ωορρηξία κ μου είχε πει πως να την περιμένω κοντά στα μεσα Γενάρη , δεν είχε έρθει ποτέ, αλλά εκείνο το διάστημα ήταν περίεργο, είχα κάνει και γω τεστ εγκυμοσύνης, λέω τι έγινε μην έγινε καμία στραβή φοβόμουν μην μου ρθει πριν την περίοδο, βέβαια αρνητικό ήταν αλλά εκείνο το διάστημα μέχρι να ρθει η πρώτη περιοδος ήταν πολύ κάπως γενικά 

Ναι και εγώ πιστεύω γ αυτό μου είπε να μην κάνουμε ελεύθερα! 58 μέρες περίπου σου έκανε πφφφ! Καλά και εμένα από ότι φαινετε θα φτάσει 64 αν όντως κάνω ωορρηξια τώρα ! Σήμερα είμαι 49η 😩😩😩  να έρθει να ησυχάσω γτ είμαι σε ανάμενα Κάρβουνα και θέλω να περάσουν οι μέρες γρηγορα να κάνω την σπερματεγχυνση🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ChrisElen λυπάμαι πολυ κορίτσι μ γι αυτο π περασες. Εγω εκανα αποξεση στην 11η βδομαδα. Ο κύκλος μ εκανε 3 4 μηνες να στρωσει. Δωσε χρονο στο σωμα σου.. εύχομαι να είσαι γρήγορα κ παλι εγκυος! Οσον αφορα τ τεστ ωορηξιας μεχρι το πικ μπορει να παιζει. Μια μερα να ειναι λιγο πιο εντονο μια πιο αχνο, ειδικα αν τ κανεις πχ 10η μερα κ κανεις ωορηξια την 16η. Διαφορα εντονη εγω βλεπω μια μερα πριν το θετικο και τη μερα τ θετικου. Μπορει την 11η να ειναι αχνο, τη 12η πιο αχνο, τη 13η να πλησιαζει στο θετικο και τη 14 να ειναι τερμα κόκκινο.

@Girly μπραβο κορίτσι μου! Χαρηκα πολυ μς.την εγκυμοσύνη σου. Ειμαο σίγουρη οτι θα παει τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου γλυκά. Δεν πρόλαβα να διαβάσω τα σημερινά μνμ σας!

Γύρισα σπίτι! Πήγαμε στον γιατρό και κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο!!!αχχχ είχα τεράστια ανυπομονησία!! Όοολα καλά κορίτσια μου! είδαμε σάκο και λεκιθικο. Είμαι 5w+1d όπως μου βγάζει και η εφαρμογή. Θα ξαναπάμε την άλλη Τετάρτη τώρα. 

 

Συγχαρητήρια και επισήμως κορίτσι μου🥳🥳🥳🥳🥳🥳όλα θα πανε κατευχην🙏🤰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Πρώτη φορά κ εγώ με τεστ ωορρηξίας σε ταινίες και κάπου μπερδεύτηκα! Πριν την εγκυμοσύνη έκανα ψηφιακά, αλλά τώρα θεώρησα ότι δεν θα έχω σταθερό κύκλο και πήρα ταινίες hometest. Στον προηγούμενο κύκλο έκανα ωορρηξία 21η μέρα (δεν είχαμε επαφές και δεν επιβεβαίωσα με τεστ, αλλά την ένιωσα και η περίοδος ήρθε στις 14 μέρες). Τώρα είμαι 10η μέρα και έχω αυτό το αποτέλεσμα. Νομίζω πλησιάζει πολύ σύντομα Ε; 

IMG_6344.jpeg

Κορίτσι μου καλησπέρα...και εγώ έχω ξεκινήσει τα ίδια τεστακια και είμαι μπερδεμένη... άστατη περίοδο κ εγώ με ΣΠΩ και τον προηγούμενο κύκλο δεν έκανα ωορρηξία όπως όλα έδειξαν!! Τώρα προσπαθώ να δω τι γίνεται σε αυτόν είμαι 12 ημέρα και ακόμη δεν έχω δει θετικό τέστ!  Θέλω να σε ρωτήσω 

Το αποτέλεσμα στην φώτο μετά από πόση ώρα είναι;;; Την ώρα που κάνεις το τέστ εμφανίζεται αμέσως η έντονη γραμμή η όταν το αφήσει κ το δεις μετά;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου γλυκά. Δεν πρόλαβα να διαβάσω τα σημερινά μνμ σας!

Γύρισα σπίτι! Πήγαμε στον γιατρό και κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο!!!αχχχ είχα τεράστια ανυπομονησία!! Όοολα καλά κορίτσια μου! είδαμε σάκο και λεκιθικο. Είμαι 5w+1d όπως μου βγάζει και η εφαρμογή. Θα ξαναπάμε την άλλη Τετάρτη τώρα. 

 

συγχαρητήρια κοπέλα μου! Μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη ε΄΄υχομαι :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Κορίτσι μου καλησπέρα...και εγώ έχω ξεκινήσει τα ίδια τεστακια και είμαι μπερδεμένη... άστατη περίοδο κ εγώ με ΣΠΩ και τον προηγούμενο κύκλο δεν έκανα ωορρηξία όπως όλα έδειξαν!! Τώρα προσπαθώ να δω τι γίνεται σε αυτόν είμαι 12 ημέρα και ακόμη δεν έχω δει θετικό τέστ!  Θέλω να σε ρωτήσω 

Το αποτέλεσμα στην φώτο μετά από πόση ώρα είναι;;; Την ώρα που κάνεις το τέστ εμφανίζεται αμέσως η έντονη γραμμή η όταν το αφήσει κ το δεις μετά;; 

καλημέρα..στον προηγούμενο κύκλο έκανες κάθε μέρα τεστ;

εγω τα τεστ τα διαβάζω μόλις στεγνώσουν καλά για να φαίνεται ξεκάθαρα και το αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@ChrisElen λυπάμαι πολυ κορίτσι μ γι αυτο π περασες. Εγω εκανα αποξεση στην 11η βδομαδα. Ο κύκλος μ εκανε 3 4 μηνες να στρωσει. Δωσε χρονο στο σωμα σου.. εύχομαι να είσαι γρήγορα κ παλι εγκυος! Οσον αφορα τ τεστ ωορηξιας μεχρι το πικ μπορει να παιζει. Μια μερα να ειναι λιγο πιο εντονο μια πιο αχνο, ειδικα αν τ κανεις πχ 10η μερα κ κανεις ωορηξια την 16η. Διαφορα εντονη εγω βλεπω μια μερα πριν το θετικο και τη μερα τ θετικου. Μπορει την 11η να ειναι αχνο, τη 12η πιο αχνο, τη 13η να πλησιαζει στο θετικο και τη 14 να ειναι τερμα κόκκινο.

@Girly μπραβο κορίτσι μου! Χαρηκα πολυ μς.την εγκυμοσύνη σου. Ειμαο σίγουρη οτι θα παει τελεια!

Καλημέρα σ' όλα τα κορίτσια. Μου έκανε εντύπωση ότι ενώ τη Τρίτη είχα αχνό, χθες δεν είχε καν γραμμή. Θα δω και σήμερα 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Κορίτσι μου καλησπέρα...και εγώ έχω ξεκινήσει τα ίδια τεστακια και είμαι μπερδεμένη... άστατη περίοδο κ εγώ με ΣΠΩ και τον προηγούμενο κύκλο δεν έκανα ωορρηξία όπως όλα έδειξαν!! Τώρα προσπαθώ να δω τι γίνεται σε αυτόν είμαι 12 ημέρα και ακόμη δεν έχω δει θετικό τέστ!  Θέλω να σε ρωτήσω 

Το αποτέλεσμα στην φώτο μετά από πόση ώρα είναι;;; Την ώρα που κάνεις το τέστ εμφανίζεται αμέσως η έντονη γραμμή η όταν το αφήσει κ το δεις μετά;; 

Καλημέρα κορίτσι μου! Το τεστακι μου ήταν έτσι στα 5 πρώτα λεπτά που «καθάρισε», αλλά η φωτό είναι στο δεκάλεπτο. Πραγματικά είναι περίπλοκα αυτά τα τεστακια…εγώ σκέφτηκα πως όταν το βλέπω σκούρο έστω όπως το χθεσινό μου, θα έχουμε επαφή κ ας μην είναι θετικό, ώστε να μη χάσουμε κάποια στιγμή το ενδεχόμενο πικ 🤷🏻‍♀️ πάντως μπορεί να κανεις κ αργότερα…τσέκαρε το κάθε μέρα κ βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ChrisElen ναι μ εχει συμβει και μενα. Αλλα η ορμονη υπάρχει στον οργανισμό μας γενικα. Θεωρητικα τ τεστ μπορει να την ανιχνεύσει σε οποιαδήποτε μερα. Αλλα μετα το πικ της γινεται η ωορηξια. Συνεχισε τα τεστακια και θα καταλάβεις. Αν ο κυκλος σου ειναι 30 31 ημερων θα γινει θετικο 16η με 17η μερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Το τεστακι μου ήταν έτσι στα 5 πρώτα λεπτά που «καθάρισε», αλλά η φωτό είναι στο δεκάλεπτο. Πραγματικά είναι περίπλοκα αυτά τα τεστακια…εγώ σκέφτηκα πως όταν το βλέπω σκούρο έστω όπως το χθεσινό μου, θα έχουμε επαφή κ ας μην είναι θετικό, ώστε να μη χάσουμε κάποια στιγμή το ενδεχόμενο πικ 🤷🏻‍♀️ πάντως μπορεί να κανεις κ αργότερα…τσέκαρε το κάθε μέρα κ βλέπουμε.

Το τεστ κορίτσι μου της home τα ωορρηξιας θα τα κοιτάς στο 10 λεπτό όχι νωρίτερα.. 

εγω έμεινα ευχαριστημένη με τα τεστ της home.. θέλει λίγο χρόνο θα τα καταλάβεις δεν αξίζει να δίνεις ένα σωρό λεφτά για τα αλλά

επισης και εγω είχα σκαμπανεβάσματα καποιες μερες είναι πιο εντονο καποιες πιο αχνό μέχρι να βρω το πικ αυτό δεν σε πειράζει ( δεν ξέρω αν το είχες πει εσυ αλλά νόμιζα καποια κοπέλα το είχε αναφέρει 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Το τεστ κορίτσι μου της home τα ωορρηξιας θα τα κοιτάς στο 10 λεπτό όχι νωρίτερα.. 

εγω έμεινα ευχαριστημένη με τα τεστ της home.. θέλει λίγο χρόνο θα τα καταλάβεις δεν αξίζει να δίνεις ένα σωρό λεφτά για τα αλλά

επισης και εγω είχα σκαμπανεβάσματα καποιες μερες είναι πιο εντονο καποιες πιο αχνό μέχρι να βρω το πικ αυτό δεν σε πειράζει ( δεν ξέρω αν το είχες πει εσυ αλλά νόμιζα καποια κοπέλα το είχε αναφέρει 😅

Δηλαδή μέχρι να δείξει θετικό μπορεί να είναι έντονο κ μετά αχνό κλπ; Γιατί χθες νόμιζα πως ήταν έτοιμο να γίνει θετικό, μετά το βράδυ έγινε πολυυ αχνό και σήμερα είναι πάλι πιο αχνό από χθες το πρωί. Ένας χαμός δηλαδή και άντε να βγάλω άκρη. Σκέφτηκα μήπως το θετικό ήταν προχθές πχ που δεν έκανα τεστ, αλλά ήμουν 9η μέρα και η περίοδος τελείωσε την 7η 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...