Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις Just now, ο/η anna_30 είπε:

ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός..νομίζω ότι πας λίγο βλέποντας και κάνοντας με τα τεστ..μου έχει τύχει να έχω τεστ μεσημέρι ένα τσικ λιγότερο έντονο από την γραμμή ελέγχου και το απόγευμα να είναι θετικό..επίσης μου έχει τύχει την μια μέρα να είναι αχνό εντελώς και την επόμενη να βγει στο πικ του..λένε ότι αυτό μπορεί να συμβεί σε κοπέλες με ΣΠΩ αλλά δεν είναι και κάτι σίγουρο..πήγαινε το χαλαρά στην αρχή και μπορείς να μας τα ανεβάζεις να σου λέμε την γνώμη μας για την γραμμή :) 

🙏🙏🙏 Ευχαριστώ!!!!!!!!

Επίσης, είπα στον άντρα μου ότι θα σταματήσω τα τεστ για να μην το σκέφτεται. Να είναι χαλαρός ένας από τους δυο μας 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

🙏🙏🙏 Ευχαριστώ!!!!!!!!

Επίσης, είπα στον άντρα μου ότι θα σταματήσω τα τεστ για να μην το σκέφτεται. Να είναι χαλαρός ένας από τους δυο μας 😅

Κορίτσι μου ευχομαι ν είναι η πρώτη και η τελευταία σ φορά που χρησιμοποιείς τεστ ωορρηξιας και ν πιάσεις κατευθείαν το σποράκι σ!!! 
λοιπον συμφωνώ όπως είπαν και τα κορίτσια! Παρατήρησε απλα τη γραμμή πως σκουραινει και πως πηγαίνει! Αν θες ανέβαζε τα εδώ γ ν σ λέμε κ μείς ! Μην σε νοιάξει ν φτάσεις το πικ κ ν γίνει ίδιο με τη γραμμή ελέγχου! Δν είναι απόλυτο! Εγώ αυτό το μήνα δν την έπιασα τη γραμμή έλεγχου και ν που το σποράκι μ έπιασε 😍❤️ παράλληλα εσυ επαφουλες με τα τεστ! Εμείς είχαμε 4 μέρες συνεχόμενες πριν το τεστ και 2 μετά! Ευχομαι ν σ πάνε ολα καλά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσι μου ευχομαι ν είναι η πρώτη και η τελευταία σ φορά που χρησιμοποιείς τεστ ωορρηξιας και ν πιάσεις κατευθείαν το σποράκι σ!!! 
λοιπον συμφωνώ όπως είπαν και τα κορίτσια! Παρατήρησε απλα τη γραμμή πως σκουραινει και πως πηγαίνει! Αν θες ανέβαζε τα εδώ γ ν σ λέμε κ μείς ! Μην σε νοιάξει ν φτάσεις το πικ κ ν γίνει ίδιο με τη γραμμή ελέγχου! Δν είναι απόλυτο! Εγώ αυτό το μήνα δν την έπιασα τη γραμμή έλεγχου και ν που το σποράκι μ έπιασε 😍❤️ παράλληλα εσυ επαφουλες με τα τεστ! Εμείς είχαμε 4 μέρες συνεχόμενες πριν το τεστ και 2 μετά! Ευχομαι ν σ πάνε ολα καλά ❤️

Μακάρι να έχω μια υπέροχη κατάληξη όπως εσύ! 🧿 Σ' ευχαριστώ!

Θα σας ενημερώνω γιατί η βοήθεια σας είναι πολύτιμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου!!!

Έτοιμη η χοριακη!! 173.70!!!!!! Σήμερα είναι η 14η μέρα από την σπερματεγχυση 🎉🎉🥰

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη λοιπόν κι ένα γερό μωράκι στος τέλος της στην αγκαλιά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου!!!

Έτοιμη η χοριακη!! 173.70!!!!!! Σήμερα είναι η 14η μέρα από την σπερματεγχυση 🎉🎉🥰

Ελααααα μπραβοοο και επισημα λοιπόν εγκυος κορίτσι μου αυτό το μωρακι ήρθε και θα μείνει μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι και σε εσενα 🥳🥳🥳🥳🌈

αυτό το ταξίδι για το δεύτερο μωρακι να το κάνετε παρέα με την @Elli13 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου!!!

Έτοιμη η χοριακη!! 173.70!!!!!! Σήμερα είναι η 14η μέρα από την σπερματεγχυση 🎉🎉🥰

Συγχαρητήρια βρε κοριτσάρα 🥰🥰🥰🥳🥳🥳

Σήμερα είναι μέρα για πάρτυ 🥳🥳🥳🥳

Όλα να πάνε καλά και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 👣👣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου!!!

Έτοιμη η χοριακη!! 173.70!!!!!! Σήμερα είναι η 14η μέρα από την σπερματεγχυση 🎉🎉🥰

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! και επίσημα έγκυος!!! καλούς διπλασιασμούς!!! Ήρθε για να μείνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ChrisElen είπε:

🙏🙏🙏 Ευχαριστώ!!!!!!!!

Επίσης, είπα στον άντρα μου ότι θα σταματήσω τα τεστ για να μην το σκέφτεται. Να είναι χαλαρός ένας από τους δυο μας 😅

Όπως σου είπαν τα κορίτσια μεσημέρι καλύτερα κ όταν δεις ότι σκουρηνε αρκετά κάνε κ ένα 2ο το απόγευμα. Καλά στέλνε τις φωτό με τα τεστ για αρχή εδώ κ θα βοηθήσουμε όλες!!! Πολύ καλά έκανες κ τον έβγαλες στην απέξω. Κ μένα δεν έχει ιδέα ότι κάνω τεστ.. Εγώ τώρα τελειώνω με την περίοδο (5η μέρα) κ σιγά σιγά θα ξεκινήσω επαφούλες κ τεστακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Όπως σου είπαν τα κορίτσια μεσημέρι καλύτερα κ όταν δεις ότι σκουρηνε αρκετά κάνε κ ένα 2ο το απόγευμα. Καλά στέλνε τις φωτό με τα τεστ για αρχή εδώ κ θα βοηθήσουμε όλες!!! Πολύ καλά έκανες κ τον έβγαλες στην απέξω. Κ μένα δεν έχει ιδέα ότι κάνω τεστ.. Εγώ τώρα τελειώνω με την περίοδο (5η μέρα) κ σιγά σιγά θα ξεκινήσω επαφούλες κ τεστακια!!!

Ανοίγεις λοιπόν το νέο πρόγραμμα του μήνα 🥰!

Εύχομαι σε λίγες μέρες να κάνεις και την αρχή με τα θετικά τεστ 🌈!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Ανοίγεις λοιπόν το νέο πρόγραμμα του μήνα 🥰!

Εύχομαι σε λίγες μέρες να κάνεις και την αρχή με τα θετικά τεστ 🌈!

Μακάρι κοριτσάκι μου!!! Ελπίζω ο Ιούνιος να είναι ο τυχερός μήνας για όλες μας!!!🤞🏻🤞🏻🙏🏻🙏🏻🌈🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ελααααα μπραβοοο και επισημα λοιπόν εγκυος κορίτσι μου αυτό το μωρακι ήρθε και θα μείνει μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι και σε εσενα 🥳🥳🥳🥳🌈

αυτό το ταξίδι για το δεύτερο μωρακι να το κάνετε παρέα με την @Elli13 🥰

Μαζί θα το κάνουμε με την αγαπημένη μου @Girly!! 

Τέλειο το νούμερο σου κορίτσι μου μπράβο, το μικρουλι σου ήρθε για να μείνει 🥳🥳🥳🥳🙏🙏🙏

Εγώ θα πάω σήμερα για υπέρηχο. Ο γιατρός είπε στο τέταρτο παιδί θα μου κάνει έκπτωση 😂😂 Δεν έχει νόημα είπε η χοριακη, να πάω κατευθείαν να το δούμε. Και ενώ ήμουν πολύ ήρεμη ξαφνικά έχω αγχωθει πολύ αν θα είναι όλα καλά 😔😔😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μακάρι κοριτσάκι μου!!! Ελπίζω ο Ιούνιος να είναι ο τυχερός μήνας για όλες μας!!!🤞🏻🤞🏻🙏🏻🙏🏻🌈🌈

Θα είναι ο μήνας μας!! Το νιώθω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μαζί θα το κάνουμε με την αγαπημένη μου @Girly!! 

Τέλειο το νούμερο σου κορίτσι μου μπράβο, το μικρουλι σου ήρθε για να μείνει 🥳🥳🥳🥳🙏🙏🙏

Εγώ θα πάω σήμερα για υπέρηχο. Ο γιατρός είπε στο τέταρτο παιδί θα μου κάνει έκπτωση 😂😂 Δεν έχει νόημα είπε η χοριακη, να πάω κατευθείαν να το δούμε. Και ενώ ήμουν πολύ ήρεμη ξαφνικά έχω αγχωθει πολύ αν θα είναι όλα καλά 😔😔😔

περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, 

Νέα στο φόρουμ. Γερά παιδιά σε όλες κ καλές κ τέλειο μήνες εγκυμοσύνες στις έγκυες!!!Έχω στο ιστορικό μου , μια αποβολή το 2019 μετά μια επιτυχημένη εγκυμοσύνη, όπου γέννησα την κόρη μου 4,5 χρονών τώρα κ άλλη μια αποβολή τον Οκτώβριο του 23. Έχει τώρα δύο μήνες που ξεκίνησα πάλι προσπάθεια αλλά δεν απέδωσε ακόμα. Πιο πριν ήμουν ψυχολογικά κουρέλι, σωματικά όλο άρρωστη από τη κόρη μου που πηγαίνει σχολείο. Είπα να ξεκινήσω κ εγώ με τεστ ωορρηξίας clearblue από τον επόμενο μήνα, γιατί αυτό είχαμε κάποια άλλα θέματα κ πάλι χάσαμε την ευκαιρία . Διαβάζω ότι πολλές κάνετε το μεσημέρι,στις οδηγίες γράφει το πρωί. Με το clearblue,τι κάνουμε τελικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μαζί θα το κάνουμε με την αγαπημένη μου @Girly!! 

Τέλειο το νούμερο σου κορίτσι μου μπράβο, το μικρουλι σου ήρθε για να μείνει 🥳🥳🥳🥳🙏🙏🙏

Εγώ θα πάω σήμερα για υπέρηχο. Ο γιατρός είπε στο τέταρτο παιδί θα μου κάνει έκπτωση 😂😂 Δεν έχει νόημα είπε η χοριακη, να πάω κατευθείαν να το δούμε. Και ενώ ήμουν πολύ ήρεμη ξαφνικά έχω αγχωθει πολύ αν θα είναι όλα καλά 😔😔😔

Τι ώρα έχεις ραντεβού κορίτσι μου; Περιμένουμε τα νέα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Σε τεστ ωορρηξίας να πάρω hometest ή one step; Παλιά έπαιρνα τα ψηφιακά, αλλά τώρα μέχρι να στρώσει ο κύκλος μου, δεν με συμφέρουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μαζί θα το κάνουμε με την αγαπημένη μου @Girly!! 

Τέλειο το νούμερο σου κορίτσι μου μπράβο, το μικρουλι σου ήρθε για να μείνει 🥳🥳🥳🥳🙏🙏🙏

Εγώ θα πάω σήμερα για υπέρηχο. Ο γιατρός είπε στο τέταρτο παιδί θα μου κάνει έκπτωση 😂😂 Δεν έχει νόημα είπε η χοριακη, να πάω κατευθείαν να το δούμε. Και ενώ ήμουν πολύ ήρεμη ξαφνικά έχω αγχωθει πολύ αν θα είναι όλα καλά 😔😔😔

Άντε ωραία θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου όλα καλά θα είναι θα το δεις μην σκέφτεσαι τίποτα αρνητικό 😊

σίγουρα δεν έχει νοημα η χοριακη ίσως ακούσετε και την καρδούλα του σήμερα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Μαζί θα το κάνουμε με την αγαπημένη μου @Girly!! 

Τέλειο το νούμερο σου κορίτσι μου μπράβο, το μικρουλι σου ήρθε για να μείνει 🥳🥳🥳🥳🙏🙏🙏

Εγώ θα πάω σήμερα για υπέρηχο. Ο γιατρός είπε στο τέταρτο παιδί θα μου κάνει έκπτωση 😂😂 Δεν έχει νόημα είπε η χοριακη, να πάω κατευθείαν να το δούμε. Και ενώ ήμουν πολύ ήρεμη ξαφνικά έχω αγχωθει πολύ αν θα είναι όλα καλά 😔😔😔

Τι ώρα θα πας;; Να μην αγχώνεσαι καθόλου όλα θα είναι τέλεια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου!!!

Έτοιμη η χοριακη!! 173.70!!!!!! Σήμερα είναι η 14η μέρα από την σπερματεγχυση 🎉🎉🥰

Τέλεια!!!!καλούς διπλασιασμους😍😍😍🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου!!!

Έτοιμη η χοριακη!! 173.70!!!!!! Σήμερα είναι η 14η μέρα από την σπερματεγχυση 🎉🎉🥰

Συγχαρητήρια 🎉 🎉 🎉 🎉 κορίτσι μου.Καλους διπλασιασμους και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη.❤️🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου υπέροχα δεν έχω άλλες αντιδράσεις. Σας ευχαριστώ τοοοοοσο μα τόσο πολύ για τις ευχές!! Είμαι πλέον αισιόδοξη ότι όλα βαίνουν καλώς και έτσι θα συνεχίσουν!! 

Ειμαι πολύ πολύ σίγουρη πως το καλοκαίρι αυτό , αυτό το παρεάκι με πολλή χαρά θα διαλυθεί και θα έχουμε όλες μεταφερθεί σε άλλο θέμα πια! Μέχρι το τέλος του καλοκαιριού είμαι σίγουρη πως όλες, παλιές /νέες, θα είναι έγκυες! Βάλτε τα δυνατά σας, βάλτε τα μεταξωτά σας ,βάλτε τους άντρες σας κάτω να μη πάρουν ανάσα!!! 

🔥🔥🔥🔥🔥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Μαζί θα το κάνουμε με την αγαπημένη μου @Girly!! 

Τέλειο το νούμερο σου κορίτσι μου μπράβο, το μικρουλι σου ήρθε για να μείνει 🥳🥳🥳🥳🙏🙏🙏

Εγώ θα πάω σήμερα για υπέρηχο. Ο γιατρός είπε στο τέταρτο παιδί θα μου κάνει έκπτωση 😂😂 Δεν έχει νόημα είπε η χοριακη, να πάω κατευθείαν να το δούμε. Και ενώ ήμουν πολύ ήρεμη ξαφνικά έχω αγχωθει πολύ αν θα είναι όλα καλά 😔😔😔

Συγχαρητήρια 🎉 🎉 όλα θα πάνε καλά.Αναμενουμε νεότερα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 , Έλλη μου αγαπημένηηηη. Μαζί θα φουσκώνουμε!! Τι ευτυχία ☺️

Αναμένουμε νεότερα γιατί μας έχει φάει η αγωνία αν είδατε και φύλο εσείς σήμερα 😂😂

Οβερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Σε τεστ ωορρηξίας να πάρω hometest ή one step; Παλιά έπαιρνα τα ψηφιακά, αλλά τώρα μέχρι να στρώσει ο κύκλος μου, δεν με συμφέρουν. 

Ρένα μου εγώ πια πιστεύω ότι καλύτερα για τεστ ωορρηξίας είναι τα home test. Τα one step ίσως είναι υπερευαίσθητα και δεν μπορείς ευκολα να βρεις την ωορηξια . Για μένα τουλάχιστον τα home test στα ωορηξιας δούλεψαν καλύτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...