Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλω να γίνω μαμα


ilda_1

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια.

Προσφατα πήγα στο μοναστήρι της Αγίας Ειρήνης να πάρω το μηλαρακι και την ζώνη. Μου είπαν για 3ημερη νηστεία , αλλά την τρίτη μέρα εγώ έφαγα παγωτό το πρωί το ξέχασα και την4η μέρα έφαγα το μηλαρακι κανονικά. Δεν ξέρω τι έπαθα εκείνη την ημέρα και το ξέχασα τελειωσ ότι έκανα νηστεία ...

Τώρα θεωρείτε άκυρο; 

Να ξαναπάρω μηλαρακι να ξεκινήσω πάλι απ' την αρχή;  Είμαι πάρα πολύ στεναχωρημένη ... Προσπαθώ 3 χρόνια για μωράκι αλλά δεν έρχεται ..😔😔😔😔😥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει κατά λάθος το  έκανες δε νομίζω ότι πειράζει. Η πίστη σου σε οδήγησε εκεί κ να μπεις στη διαδικασία και δε θα "τιμωρηθεις" για κάτι που έγινε άθελά σου. Έτσι λέει η λογική μου. Βέβαια μπορείς να ρωτήσεις κ στο μοναστήρι αν σε κάνει να αισθάνεσαι καλύτερα. Εύχομαι με τη βοήθεια του Θεού, της επιστήμης αν το επιλέξεις,  της τύχης σύντομα να είσαι εγκυούλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ilda_1 είπε:

Γεια σας κορίτσια.

Προσφατα πήγα στο μοναστήρι της Αγίας Ειρήνης να πάρω το μηλαρακι και την ζώνη. Μου είπαν για 3ημερη νηστεία , αλλά την τρίτη μέρα εγώ έφαγα παγωτό το πρωί το ξέχασα και την4η μέρα έφαγα το μηλαρακι κανονικά. Δεν ξέρω τι έπαθα εκείνη την ημέρα και το ξέχασα τελειωσ ότι έκανα νηστεία ...

Τώρα θεωρείτε άκυρο; 

Να ξαναπάρω μηλαρακι να ξεκινήσω πάλι απ' την αρχή;  Είμαι πάρα πολύ στεναχωρημένη ... Προσπαθώ 3 χρόνια για μωράκι αλλά δεν έρχεται ..😔😔😔😔😥

Κορίτσι μου και μείς 3 χρόνια προσπαθούμε! Έχετε κάποιο θέμα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ilda_1 είπε:

Γεια σας κορίτσια.

Προσφατα πήγα στο μοναστήρι της Αγίας Ειρήνης να πάρω το μηλαρακι και την ζώνη. Μου είπαν για 3ημερη νηστεία , αλλά την τρίτη μέρα εγώ έφαγα παγωτό το πρωί το ξέχασα και την4η μέρα έφαγα το μηλαρακι κανονικά. Δεν ξέρω τι έπαθα εκείνη την ημέρα και το ξέχασα τελειωσ ότι έκανα νηστεία ...

Τώρα θεωρείτε άκυρο; 

Να ξαναπάρω μηλαρακι να ξεκινήσω πάλι απ' την αρχή;  Είμαι πάρα πολύ στεναχωρημένη ... Προσπαθώ 3 χρόνια για μωράκι αλλά δεν έρχεται ..😔😔😔😔😥

Μη στεναχωριεσαι κοριτσι μου γλυκο αθελα σου εγινε κ ξεχαστηκες κ μν αυτοτιμωρεισαι. Να ρωτησεις κ στο μοναστηρι τι θα σ πουν.η πιστη μας μετραει ...κ εμεις προσπαθουμε 2 χρονια τωρα κοντα για παιδακι αλλα δεν...πηγαμε κ στη νεα μακρη στον αγιο εφραιμ κ προσευχηθηκα κ εκει...μενουμε επαρχια εμεις κ δεν εχουμε ευκολα προσβαση. Ελπιζω η αγια ειρηνη να σ χαρισει το θαυμα🙏🙏🙏🙏🙏...κ σε ολες μας...αυτο τ μηλαρακι εκτος απο τ μοναστηρι π αλλου μπορεις να το βρεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...