Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΡΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


Recommended Posts

Καλησπέρα σας κορίτσια.

Είμαι καινούρια εδώ μέσα.! Πριν λίγες μέρες έμαθα ότι έγκυος. έχω κάνει μια χοριακή και ο γιατρός μου είπε να πάω να με δει στις 29 του ΄΄μήνα και άγχωθεί πολύ είναι η αλήθεια. Από συμπτώματα δεν εχω ιδιαιτερα πιο πολύ πρησμένο στήθος. Εσείς πως ήσασταν στην αρχή; Περιμένω τις απαντήσεις σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σου ζήτησε να επαναλάβεις την χοριακή για να δείτε αν διπλασιάζεται;;

Τα συμπτώματα ποικίλουν από γυναίκα σε γυναίκα και από εγκυμοσύνη σε εγκυμοσύνη. 

Εγώ πχ είχα συχνοουρία στις προηγούμενες δύο και σε αυτή έχω ζαλάδες. 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχει μια όμορφη και τελειόμηνη κύηση!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Δεν σου ζήτησε να επαναλάβεις την χοριακή για να δείτε αν διπλασιάζεται;;

Τα συμπτώματα ποικίλουν από γυναίκα σε γυναίκα και από εγκυμοσύνη σε εγκυμοσύνη. 

Εγώ πχ είχα συχνοουρία στις προηγούμενες δύο και σε αυτή έχω ζαλάδες. 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχει μια όμορφη και τελειόμηνη κύηση!!!1

Σε ευχαριστώ πολύ, με το καλό το μωράκι σου..όχι δεν μου ειπε να κάνω άλλη κι σκεφτόμουν από μόνη μου να πάω να κάνω επειδή έχω αγχωθεί! Από χθες ανακατεύομαι πολύ που τις προηγούμενες μέρες δεν το είχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/4/2024 at 1:11 ΜΜ, ο/η VASIA95 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια.

Είμαι καινούρια εδώ μέσα.! Πριν λίγες μέρες έμαθα ότι έγκυος. έχω κάνει μια χοριακή και ο γιατρός μου είπε να πάω να με δει στις 29 του ΄΄μήνα και άγχωθεί πολύ είναι η αλήθεια. Από συμπτώματα δεν εχω ιδιαιτερα πιο πολύ πρησμένο στήθος. Εσείς πως ήσασταν στην αρχή; Περιμένω τις απαντήσεις σας!

Καλησπέρα! Κι εγώ είχα πολύ πρησμένο στήθος πριν καν την αναμενόμενη περίοδο. Όπως επίσης και πονάκια στην κοιλιά. Που και τα 2 ήταν για μένα και συμπτώματα περιόδου. Λίγο πιο μετά ξεκίνησα να έχω και συχνοουρια και ναυτία.

Με το καλό σου εύχομαι, να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η afr είπε:

Καλησπέρα! Κι εγώ είχα πολύ πρησμένο στήθος πριν καν την αναμενόμενη περίοδο. Όπως επίσης και πονάκια στην κοιλιά. Που και τα 2 ήταν για μένα και συμπτώματα περιόδου. Λίγο πιο μετά ξεκίνησα να έχω και συχνοουρια και ναυτία.

Με το καλό σου εύχομαι, να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!

Σε ευχαριστώ πολύ..!! Κι εγώ με πρησμένο στήθος ξεκίνησα όπως βέβαια και στην περίοδο και επειδή δεν έχω σταθερό κύκλο δεν περίμενα να είμαι έγκυος. Για πλάκα έκανα το τεστ κι όταν βγήκε θετικό έπαθα σοκ.!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...