Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα μέσα της Άνοιξης ο Απρίλης, πολλά σποράκια στις κοιλίτσες μας να στείλει 🌸🌼


Recommended Posts

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μ καλημέρα! Εκανα κ σήμερα ένα τεστ 5 η ώρα το πρωί καθώς δν μπορούσα ν κοιμηθώ όλο το βράδυ και μ ρθε εκείνη την ώρα για κατούρημα και λέω καντο! 😜 είναι λίγο σκοτεινή βέβαια! 

 

8D0F0A17-7B53-4DDF-B27B-3A2803B1DD81.jpeg

Τι λες τώρα ;!;! Φαίνεται ολοκάθαρα νομίζω !! 
Εύχομαι με το καλό κ η χ οριακή!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Τι λες τώρα ;!;! Φαίνεται ολοκάθαρα νομίζω !! 
μελανά κ εγώ σήμερα πάλι γιατί αλήθεια δεν κρατιέμαι.. πως σαν φαίνεται ;; Εγώ νομίζω βλέπω να αχνίζει κάτι..

IMG_7125.jpeg

Σαν κάτι να υπάρχει... Αλλά μπορώ να πω με σιγουριά!! Σε ποια μέρα είσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Σαν κάτι να υπάρχει... Αλλά μπορώ να πω με σιγουριά!! Σε ποια μέρα είσαι;;

@Elenaki12 μετάφερσου στο άλλο θεματάκι! Και καν ανεβασε την φωτό σου γτ εμένα δν μ την ανοίγει!!!! Είσαι πριν από καθυστέρηση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλημέρα κορίτσι!! Η αλήθεια είναι ότι κι εμένα μου φαίνεται λιγότερο σκούρο το σημερινό σου σε σχέση με τα προηγούμενα 😕 βέβαια αυτό συμβαίνει με ΣΠΩ, όλα είναι πιθανά! Κι εμένα μου χει τύχει να χω αχνό και την επόμενη κιόλας μέρα νταν καρανταν κόκκινο! Και φαντάσου δεν έχω ΣΠΩ απλά πολυκυστικη μορφολογία!

Επίσης θα δε συμβούλευα να καταχωρείς τα τεστακια σου στο "others" γιατί οι μάρκες τεστ που συνεργάζεται η εφαρμογή έχουν συγκεκριμένο τρόπο μέτρησης - τα easy at home μετρούν ποιοτικά (δλδ την ένταση της γραμμής), ενώ τα premom ποσοτικά (δλδ απο την ένταση της γραμμής και καλά σου δείχνει πόσο ml LH ορμόνης έχεις στα ούρα. 

Τώρα για την ώρα μη σε πολύ απασχολούν οι μετρήσεις, μετά από 2-3 κύκλους θα χει νόημα αυτό για να βλέπεις την αυξομείωση της τιμής. Ελπίζω να σε βοήθησα ☺️

Καλημέρα γλυκούλα μου....ναι με βοήθησες πολύ!! 💗 Θα συνεχίσω τα τεστακια να δω τι γίνεται!!! Νομίζω βέβαια ότι ωορρηξία δεν θα κάνω ...πάει αυτός ο μήνας!!! 

Οκ θα τα αποθηκεύω εκεί που μου είπες!!! Σε υπέρ ευχαριστώ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

image.thumb.jpg.0c29e13cd500dbf3375ec2d813335f8a.jpgΚοριτσιιιιια είναι σε σοοοοοοοκ!!!!! Δν μπορώ ν το πιστέψω!!!!! Εκανα τώρα ένα έτσι απλα  γ ν πω πτι εκανα ! Και το βλέπω και έπαθα σοκ 

Ναιιι Είναι θετικό!! Συγχαρητήρια!! Όλα θα πάνε υπέροχα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/4/2024 at 10:12 ΜΜ, ο/η Girly είπε:

Ασεεεεε έχω τρελλαθειιιιι η ζαιρα είπε και ελαλησε!!!! Μετά ξέρετε θα την κάνουμε προτομή και επίτιμο μέλος!!!! 

Παναγία μου όλα καλά να πάνε. Όλα για καλό. 

@Kate1992 και @marinamanoulitsa τι μου κάνατε βραδιάτικα. Εύχομαι να σας το ανταποδώσω σύντομα 😉😉😉

Τώρα το δα αυτό ψαψαψαψαψαψαχαχαχααψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...