Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα μέσα της Άνοιξης ο Απρίλης, πολλά σποράκια στις κοιλίτσες μας να στείλει 🌸🌼


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Είμαι 3 μέρες πριν την περίοδο.. την Τετάρτη ήταν να μου έρθει αλλά μου ήρθε πιο νωρίς μάλλον.. δεν έχω "ροή" έχω λίγες ενοχλήσεις και στο σκούπισμα μια σταγόνα αίμα κόκκινο.. κάπως έτσι μου ξεκίναει συνήθως 

Δεν πειράζει. Ψήλα το κεφάλι και πάμε για τον επόμενο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, καλή Κυριακή εύχομαι!!  Κορίτσια είχα λίγο αίμα σήμερα στο σκούπισμα οπότε λογικά θα μου έρθει η ακατονομαστη..  

Εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όσες είναι σε αναμονή... @nobody και @Maria98 πως είστε κορίτσια;; Ποιο άλλο κορίτσι περιμένει;;

Καλημέρα κορίτσια,  καλή Κυριακή!!!

 Πάντως παρακολουθησε το γιατί και μια φιλη μου είχε μια περίοδο ελαφριά που ήταν η εμφύτευση της

Εμένα και το σημερινό τεστακι μου 11η μέρα αρνητικό ήταν...σήμερα δεν ξύπνησα με καλή διάθεση...νιώθω λίγο περίεργα χαμηλά κυρίως από την αριστερή πλευρά όπου είχα και όλα τα προηγούμενα ποναλακια αλλά δε ξέρω μήπως τώρα είναι το έντερο μου ...ας δούμε τι θα δούμε 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Είμαι 3 μέρες πριν την περίοδο.. την Τετάρτη ήταν να μου έρθει αλλά μου ήρθε πιο νωρίς μάλλον.. δεν έχω "ροή" έχω λίγες ενοχλήσεις και στο σκούπισμα μια σταγόνα αίμα κόκκινο.. κάπως έτσι μου ξεκίναει συνήθως 

Και γω την Τετάρτη περιμένω...δε ξέρω εάν θέλω να ρθει η Τετάρτη 🤣😮💨🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, καλή Κυριακή εύχομαι!!  Κορίτσια είχα λίγο αίμα σήμερα στο σκούπισμα οπότε λογικά θα μου έρθει η ακατονομαστη..  

Εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όσες είναι σε αναμονή... @nobody και @Maria98 πως είστε κορίτσια;; Ποιο άλλο κορίτσι περιμένει;;

Καλημέρα. Ξεκίνησε να πονάει η κοιλιά μου και να νιώθω δυσφορία. Λογικά έρχεται η περίοδος. @Maria98 & @Mantarini ας ελπίσουμε μέχρι τέλους 🤞

@Mantarini έχεις κάνει τεστακι; Πολλές κοπέλες είχαν ενώ ήταν έγκυες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια,  καλή Κυριακή!!!

 Πάντως παρακολουθησε το γιατί και μια φιλη μου είχε μια περίοδο ελαφριά που ήταν η εμφύτευση της

Εμένα και το σημερινό τεστακι μου 11η μέρα αρνητικό ήταν...σήμερα δεν ξύπνησα με καλή διάθεση...νιώθω λίγο περίεργα χαμηλά κυρίως από την αριστερή πλευρά όπου είχα και όλα τα προηγούμενα ποναλακια αλλά δε ξέρω μήπως τώρα είναι το έντερο μου ...ας δούμε τι θα δούμε 

Και γω την Τετάρτη περιμένω...δε ξέρω εάν θέλω να ρθει η Τετάρτη 🤣😮💨🤞

Μαζί πάμε εμείς 😅 κι εγώ Τρίτη περιμένω, Τετάρτη το πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η nobody είπε:

Μαζί πάμε εμείς 😅 κι εγώ Τρίτη περιμένω, Τετάρτη το πολύ.

Μακάρι και εσενα η δυσφορία που νιώθεις να είναι κάτι ευχάριστο 🤞

Δεν έχεις κάποιο άλλο σύμπτωμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Μακάρι και εσενα η δυσφορία που νιώθεις να είναι κάτι ευχάριστο 🤞

Δεν έχεις κάποιο άλλο σύμπτωμα;

Όχι τίποτε άλλο. Είναι αυτές οι κράμπες-πονος που λες ωχ έρχεται! Έχω φούσκωμα κλασσικά και δεν μπαίνω σε κανένα παντελόνι για τις μέρες αυτές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Δεν πειράζει. Ψήλα το κεφάλι και πάμε για τον επόμενο. 

Ναι ναι δεν απογοητεύομαι όλα καλά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις πήγα για ένα πιπί μου...είδα λίγο κόκκινο στο βρακι και μετά σκουπιστηκα αχνό αίμα ροζ χωρίς καθόλου βλεννα , δε ξέρω θα το παρακολουθήσω...η περιοδος είναι να ρθει σε 3 μέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλή Κυριακή κορίτσια. Εμένα προχθές μου ήρθε περίοδος, 40 μέρες κύκλος αυτή την φορά. Και με τον μικρό μου καταφέραμε να θηλάζει μόνο το βράδυ πριν κοιμηθεί, είμαι πολύ ευχαριστημένη με την πρόοδο μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια μόλις πήγα για ένα πιπί μου...είδα λίγο κόκκινο στο βρακι και μετά σκουπιστηκα αχνό αίμα ροζ χωρίς καθόλου βλεννα , δε ξέρω θα το παρακολουθήσω...η περιοδος είναι να ρθει σε 3 μέρες

Παρακολούθησε το… Εάν δεν έρθει κάνε μεθαύριο το πρωί τεστ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Παρακολούθησε το… Εάν δεν έρθει κάνε μεθαύριο το πρωί τεστ.. 

Πφφφ τι ήρθε και αυτό τώρα να μας αναστατώσει...ναι θα το παρακολουθήσω και βλέπουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου να σας ρωτήσω αν ξερει καμία ! Είμαι 11 μέρες μετά την απόξεση και έκανα τεστ ωορρηξιας για να δω ποτέ θα βγει θετικο έτσι ωστε να υπολογίσω ποτέ περίπου θα αδιαθετησω! Έκανα και ένα τεστ εγκυμοσύνης ! Το ωορρηξιας θέλει λίγο ακόμη για να είναι στο πικ ! Το εγκυμοσύνης βγαίνει ακόμη αχνό δεν έχει πέσει τελείως η ορμονη (λογικο) ! Τώρα για το τεστ ωορρηξιας λέτε να βγαίνει ψευδώς λόγω την χοριακης ή όντως να κοντεύω για ωορρηξια; Έχω και κάτι πονάκια αυτές τις μέρες αριστερα αλλά θεώρησα μήπως είναι λόγω συσπάσεων της μήτρας από την απόξεση ! Για πείτε τι πιστεύετε !

image.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου να σας ρωτήσω αν ξερει καμία ! Είμαι 11 μέρες μετά την απόξεση και έκανα τεστ ωορρηξιας για να δω ποτέ θα βγει θετικο έτσι ωστε να υπολογίσω ποτέ περίπου θα αδιαθετησω! Έκανα και ένα τεστ εγκυμοσύνης ! Το ωορρηξιας θέλει λίγο ακόμη για να είναι στο πικ ! Το εγκυμοσύνης βγαίνει ακόμη αχνό δεν έχει πέσει τελείως η ορμονη (λογικο) ! Τώρα για το τεστ ωορρηξιας λέτε να βγαίνει ψευδώς λόγω την χοριακης ή όντως να κοντεύω για ωορρηξια; Έχω και κάτι πονάκια αυτές τις μέρες αριστερα αλλά θεώρησα μήπως είναι λόγω συσπάσεων της μήτρας από την απόξεση ! Για πείτε τι πιστεύετε !

image.jpg

Κορίτσι μου είναι ακόμα αρκετά εντονο το εγκυμοσυνης όποτε το ωορρηξιας πιστεύω είναι λαθος 

εγω μετά την αποξεση έκανα ένα  25 μερες μετά και φαινόταν ίσα ίσα η γραμμή πιο πολύ έμοιαζε με εξατμίσεις η δικιά μου.. θέλει χρόνο ακόμα να πέσει ήσουν αρκετά πιο προχωρημένη από εμένα όποτε πιστεύω πως αν δεν πέσει η χοριακη μην τα δίνεις πολύ σημασία τα ωορρηξιας ακόμα 

IMG_7109.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου να σας ρωτήσω αν ξερει καμία ! Είμαι 11 μέρες μετά την απόξεση και έκανα τεστ ωορρηξιας για να δω ποτέ θα βγει θετικο έτσι ωστε να υπολογίσω ποτέ περίπου θα αδιαθετησω! Έκανα και ένα τεστ εγκυμοσύνης ! Το ωορρηξιας θέλει λίγο ακόμη για να είναι στο πικ ! Το εγκυμοσύνης βγαίνει ακόμη αχνό δεν έχει πέσει τελείως η ορμονη (λογικο) ! Τώρα για το τεστ ωορρηξιας λέτε να βγαίνει ψευδώς λόγω την χοριακης ή όντως να κοντεύω για ωορρηξια; Έχω και κάτι πονάκια αυτές τις μέρες αριστερα αλλά θεώρησα μήπως είναι λόγω συσπάσεων της μήτρας από την απόξεση ! Για πείτε τι πιστεύετε !

image.jpg

Βρε κοριτσάκι μου... Εγώ το έχω ξανά πει πολλές φορές, είμαι κατά των τεστ. Αλλά... άφησε λίγο το μυαλουδάκι σου και το κορμί σου να ηρεμήσουν! Δώσε χρόνο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια μόλις πήγα για ένα πιπί μου...είδα λίγο κόκκινο στο βρακι και μετά σκουπιστηκα αχνό αίμα ροζ χωρίς καθόλου βλεννα , δε ξέρω θα το παρακολουθήσω...η περιοδος είναι να ρθει σε 3 μέρες

Ωχ τι μας έπιασε όλες και μας ήρθε νωρίτερα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

 

Κορίτσι μου είναι ακόμα αρκετά εντονο το εγκυμοσυνης όποτε το ωορρηξιας πιστεύω είναι λαθος 

εγω μετά την αποξεση έκανα ένα  25 μερες μετά και φαινόταν ίσα ίσα η γραμμή πιο πολύ έμοιαζε με εξατμίσεις η δικιά μου.. θέλει χρόνο ακόμα να πέσει ήσουν αρκετά πιο προχωρημένη από εμένα όποτε πιστεύω πως αν δεν πέσει η χοριακη μην τα δίνεις πολύ σημασία τα ωορρηξιας ακόμα 

IMG_7109.jpeg

Ναι για αυτό είπα να σας στείλει να μου πείτε γνώμες ! Όποτε μάλλον είναι ψευδώς θετικο το ωορρηξιας! Θα μου πει και ο γιατρός την Πέμπτη που θα πάω αν πχ έγινε ωορρηξια!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Βρε κοριτσάκι μου... Εγώ το έχω ξανά πει πολλές φορές, είμαι κατά των τεστ. Αλλά... άφησε λίγο το μυαλουδάκι σου και το κορμί σου να ηρεμήσουν! Δώσε χρόνο... 

τα έκανα για να δω περίπου ποτέ θα αδιαθετησω! Έχω αρχίσει να ηρεμώ απλά ο χρόνος μας σαν ζευγάρι είναι περιορισμένος γτ ο σύντροφος θα λείπει όλο το καλοκαιρι όποτε αγχώνομαι αν θα μπορέσουμε να εχουμε επαφές ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου να σας ρωτήσω αν ξερει καμία ! Είμαι 11 μέρες μετά την απόξεση και έκανα τεστ ωορρηξιας για να δω ποτέ θα βγει θετικο έτσι ωστε να υπολογίσω ποτέ περίπου θα αδιαθετησω! Έκανα και ένα τεστ εγκυμοσύνης ! Το ωορρηξιας θέλει λίγο ακόμη για να είναι στο πικ ! Το εγκυμοσύνης βγαίνει ακόμη αχνό δεν έχει πέσει τελείως η ορμονη (λογικο) ! Τώρα για το τεστ ωορρηξιας λέτε να βγαίνει ψευδώς λόγω την χοριακης ή όντως να κοντεύω για ωορρηξια; Έχω και κάτι πονάκια αυτές τις μέρες αριστερα αλλά θεώρησα μήπως είναι λόγω συσπάσεων της μήτρας από την απόξεση ! Για πείτε τι πιστεύετε !

image.jpg

Λογικά είναι ψεύδη τα αποτελέσματα του ωορρηξίας μπερδεύεται με τη χοριακη. Εμένα που ήταν βιοχημικη μου ήρθε περίοδος στις 32 μέρες με κύκλο 26-28 ημερών. Εσένα που ήταν προχωρημένη η κύηση λογικά θα αργήσει αρκετά. Να σε ρωτήσω κοριτσάκι μου θα προσπαθήσετε μόνοι σας ή θα πάτε πάλι με σπερματέγχυση;

Επεξεργάστηκε από annie!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Λογικά είναι ψεύδη τα αποτελέσματα του ωορρηξίας μπερδεύεται με τη χοριακη. Εμένα που ήταν βιοχημικη μου ήρθε περίοδος στις 32 μέρες με κύκλο 26-28 ημερών. Εσένα που ήταν προχωρημένη η κύηση λογικά θα αργήσει αρκετά. Να σε ρωτήσω κοριτσάκι μου θα προσπαθήσετε μόνοι σας ή θα πάτε πάλι με σπερματέγχυση;

Γαμωτο και χαρηκα ! Όπως και να έχει θα το σιγουρεψω την Πέμπτη που θα πάω στον γιατρό!  Από ότι μου είχε πει ο γιατρός θα προσπαθησουμε μόνοι μας γτ λέει ότι τώρα έχω 60% παραπάνω πιθανοτητες από ότι πριν με δυτικές επαφές ! Βέβαια θα το συζητήσω τώρα που θα πάω πάλι μαζί του για σπερματεγχυνση γτ ο σύντροφος θα λείπει συνέχεια το καλοκαιρι λόγω δουλειάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι για αυτό είπα να σας στείλει να μου πείτε γνώμες ! Όποτε μάλλον είναι ψευδώς θετικο το ωορρηξιας! Θα μου πει και ο γιατρός την Πέμπτη που θα πάω αν πχ έγινε ωορρηξια!

τα έκανα για να δω περίπου ποτέ θα αδιαθετησω! Έχω αρχίσει να ηρεμώ απλά ο χρόνος μας σαν ζευγάρι είναι περιορισμένος γτ ο σύντροφος θα λείπει όλο το καλοκαιρι όποτε αγχώνομαι αν θα μπορέσουμε να εχουμε επαφές ! 

Ναι πιστεύω είναι ψεύδος θετικό το ωορρηξιας πηγαινε να σε δει και ο γιατρός σου βέβαια μπορεί στον υπέρηχο να έχει καλύτερη εικόνα εκεινος για το αν κανείς ωορρηξία τώρα 

πάντως ξέρω κοπέλες που έχουν μείνει εγκυος πριν της έρθει η περιοδος από την αποξεση και πήγαν όλα καλά 

Το αίμα σου σταμάτησε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι πιστεύω είναι ψεύδος θετικό το ωορρηξιας πηγαινε να σε δει και ο γιατρός σου βέβαια μπορεί στον υπέρηχο να έχει καλύτερη εικόνα εκεινος για το αν κανείς ωορρηξία τώρα 

πάντως ξέρω κοπέλες που έχουν μείνει εγκυος πριν της έρθει η περιοδος από την αποξεση και πήγαν όλα καλά 

Το αίμα σου σταμάτησε ;

Ναι έχω διαβάσει και εγώ τέτοια περιστατικά απλά δεν θα το ρίσκαρα να έκανα τώρα επαφές μη πάθω καμία μόλυνση μιας και η μητρα είναι σαν ανοιχτή πληγή ακόμη! Ο γιατρός μου είπε να μην ερθουμε σε επαφή μέχρι να με δει! Κάποιες σταγόνες προς το καφέ έχω  ανα διαστήματα πλέον ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια περίεργα πράγματα συμβαίνουν... Είμαι 9 μέρες μετά το πρώτο θετικό τεστ ωορρηξίας (8 μέρες μετά από το peak) και η εφαρμογή με βγάζει 7dpo (ότι η ωορρηξία έγινε μια μέρα μετά το peak). Σηκώθηκα γιατί ξύπνησε η μπέμπα, πήγα τουαλετα και είχα σκούρο καφέ στο εσώρουχο μαζί με βλεννες (συγγνώμη για την περιγραφή). Να ήρθε η περίοδος τόσο νωρίς; Να φταίει που ακόμα δεν έχει φτιάξει ο κύκλος μετά τον τοκετό; Να φταίει ο θηλασμός; Πφφφ όπως φαίνεται η κυρία μας επισκέφθηκε όλες νωρίτερα αυτό το μηνα 🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσια περίεργα πράγματα συμβαίνουν... Είμαι 9 μέρες μετά το πρώτο θετικό τεστ ωορρηξίας (8 μέρες μετά από το peak) και η εφαρμογή με βγάζει 7dpo (ότι η ωορρηξία έγινε μια μέρα μετά το peak). Σηκώθηκα γιατί ξύπνησε η μπέμπα, πήγα τουαλετα και είχα σκούρο καφέ στο εσώρουχο μαζί με βλεννες (συγγνώμη για την περιγραφή). Να ήρθε η περίοδος τόσο νωρίς; Να φταίει που ακόμα δεν έχει φτιάξει ο κύκλος μετά τον τοκετό; Να φταίει ο θηλασμός; Πφφφ όπως φαίνεται η κυρία μας επισκέφθηκε όλες νωρίτερα αυτό το μηνα 🤔🤔

Εάν θηλάζεις θα σου πω ότι η κυρά κάνει τα δικά της σήμερα είμαι με 12 μέρες καθυστέρηση. Εάν δεν έρθει περισσότερο αίμα τότε είναι καλό σημάδι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι έχω διαβάσει και εγώ τέτοια περιστατικά απλά δεν θα το ρίσκαρα να έκανα τώρα επαφές μη πάθω καμία μόλυνση μιας και η μητρα είναι σαν ανοιχτή πληγή ακόμη! Ο γιατρός μου είπε να μην ερθουμε σε επαφή μέχρι να με δει! Κάποιες σταγόνες προς το καφέ έχω  ανα διαστήματα πλέον ! 

Μπουρμπουλακι μου γλυκό  καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου. Αλλά κοριτσάκι μου γλυκο κάνε υπομονή  δώσε χρόνο στο σώμα σου . Αυτό το σώμα θέλει ξεκούραση θέλω ηρεμία , τα λόγια δεν λένε αυτά που νιώθω και ξέρω ακριβώς πώς νιώθεις μετρούσα τις μέρες τις ώρες πάλευα κάθε μέρα να ακούσω αρνητική χοριακη.  Γτ μόνο τότε μπορούσα να βάλω μπρος .άσε χρόνο στο γλυκό μου μπουρμπουλακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Γαμωτο και χαρηκα ! Όπως και να έχει θα το σιγουρεψω την Πέμπτη που θα πάω στον γιατρό!  Από ότι μου είχε πει ο γιατρός θα προσπαθησουμε μόνοι μας γτ λέει ότι τώρα έχω 60% παραπάνω πιθανοτητες από ότι πριν με δυτικές επαφές ! Βέβαια θα το συζητήσω τώρα που θα πάω πάλι μαζί του για σπερματεγχυνση γτ ο σύντροφος θα λείπει συνέχεια το καλοκαιρι λόγω δουλειάς!

Σίγουρα το σώμα σου θα χρειαστεί κάποιο χρόνο για να αναρρώσει. Ο γιατρός θα σου δώσει το οκ για προσπάθειες. Από κει κ πέρα το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι πως αν πάτε με σπερματέγχυση μήπως σκεφτείτε να καταψυξετε σπερμα εφόσον θα λείπει ο σύντροφος σου το καλοκαίρι έτσι ώστε να μην χάσεις χρόνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι έχω διαβάσει και εγώ τέτοια περιστατικά απλά δεν θα το ρίσκαρα να έκανα τώρα επαφές μη πάθω καμία μόλυνση μιας και η μητρα είναι σαν ανοιχτή πληγή ακόμη! Ο γιατρός μου είπε να μην ερθουμε σε επαφή μέχρι να με δει! Κάποιες σταγόνες προς το καφέ έχω  ανα διαστήματα πλέον ! 

Εννοεται ότι θα πάρεις το οκ πρώτα και εγω έκανα την αποξεση πήγα μετά από μια βδομαδα με είδε ότι ήμουν οκ και μου είπε μπορω να αρχίσω επαφες ελεύθερα από τώρα 

εγω είχα ελεύθερες επαφες αλλά δεν έκανα τεστ ωορρηξιας είχα επαφή οποτε ηθελα μετά που ήρθε η περιοδος πήγα στοχευμένα με τεστ

Θετικό που δεν έχεις αίμα θα καθαρίσουν και τα καφέ θα πας να σε δει να μιλήσετε και βλέπετε πως θα προχωρήσετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...