Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Γιατί δν είναι καλη; Είχες ξανακάνει; 
συγνώμη αλλα δν θυμάμαι τόσες που είστε ! 

Ναι....

Τετάρτη ήταν 131

Παρασκευή 179.6

Σήμερα 210

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Ναι....

Τετάρτη ήταν 131

Παρασκευή 179.6

Σήμερα 210

Ωχ κορίτσι μ λυπάμαι πολύ!!!! Για να δούμε τι θ σ πει κ η γιατρός σ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Demisar είπε:

Ναι θα την πάρω πιο μετά να δω.... Πότε δεν ξςρεις βέβαια πως μπορεί να εξελιχθεί αλλά θα δούμε...

Ακριβώς κορίτσι μ 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demisar είπε:

Κορίτσια δεν έχω καλά νέα! 😔

210 χοριακη κ 13 προγεστερόνη. Δεν εξελίσεται σωστά λογικά. Θα μιλήσω με τη γιατρό αν και μου ειχε πει την Παρασκευή ότι θα με δει την άλλη δευτερα. 

Λυπάμαι πολυ κοπέλα μου😢 Ελπίζω να τα καταφέρει το σποράκι σου.

στις πριν 37 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσια και εγω δεν εχω καλά νέα.. Η χοριακή πέφτει..μαλλον το αιμα που ειχα ηταν της αποβολής..μου είπε σε μια εβδομάδα να επαναλάβω χοριακή να δούμε ότι βγαίνει αρνητική..

Λυπάμαι παρα πολύ κορίτσι μου😢 Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Πάρε το χρόνο σου να ηρεμήσεις. Σου στέλνω μια  τεράστια αγκαλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

179.6 k 15.86 προγεστερονη

Άρα θέλουμε 288 Μ θα πρέπει να κάνεις σίγουρα θα πρέπει να κάνεις και άλλη χοριακη. Προγεστερόνη δεν έκανα ποτέ. Δεν γνωρίζω τι και πόσο πρέπει να εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Άρα θέλουμε 288 Μ θα πρέπει να κάνεις σίγουρα θα πρέπει να κάνεις και άλλη χοριακη. Προγεστερόνη δεν έκανα ποτέ. Δεν γνωρίζω τι και πόσο πρέπει να εχουμε

Έχω κάνει σύνολο 3 χοριακες. Σήμερα ήταν 210.Θα δούμε.... Προγεστερονη τα όρια είναι από 11 μέχρι δεν θυμάμαι πόσο σε εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Demisar

@anna_30 λυπάμαι πολύ κορίτσια... Ούτε και εγώ έχω καλά νέα....ο γιατρός μου είπε ότι μιλάμε για βιοχημική κύηση...η χοριακή είναι μόλις 11,57 και έχω 10 ημέρες καθυστέρησης...θα έπρεπε να είναι υψηλή η τιμή....θα αδιαθετησεις σύντομα μου είπε ☹️   

Τώρα περιμένουμε την @Θέτις Κ. Εύχομαι να έχουμε καλά νέα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Demisar

@anna_30 λυπάμαι πολύ κορίτσια... Ούτε και εγώ έχω καλά νέα....ο γιατρός μου είπε ότι μιλάμε για βιοχημική κύηση...η χοριακή είναι μόλις 11,57 και έχω 10 ημέρες καθυστέρησης...θα έπρεπε να είναι υψηλή η τιμή....θα αδιαθετησεις σύντομα μου είπε ☹️   

Τώρα περιμένουμε την @Θέτις Κ. Εύχομαι να έχουμε καλά νέα 🙏

Δεν υπάρχει υποψία καθυστερημένης σύλληψης; δεν χρειςζεται να επαναλάβεις την εξέταση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Ναι....

Τετάρτη ήταν 131

Παρασκευή 179.6

Σήμερα 210

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Demisar

@anna_30 λυπάμαι πολύ κορίτσια... Ούτε και εγώ έχω καλά νέα....ο γιατρός μου είπε ότι μιλάμε για βιοχημική κύηση...η χοριακή είναι μόλις 11,57 και έχω 10 ημέρες καθυστέρησης...θα έπρεπε να είναι υψηλή η τιμή....θα αδιαθετησεις σύντομα μου είπε ☹️   

Τώρα περιμένουμε την @Θέτις Κ. Εύχομαι να έχουμε καλά νέα 🙏

@anna_30 αχ βρε κορίτσια μου τι ατυχία είναι αυτήν λυπάμαι τι να πω πολύ κρίμα πραγματικά 

@Θέτις Κ. κορίτσι μου μόνο η δικιά σου έμεινε να περιμένουμε ;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anna_30 @marinamanoulitsa @Demisar κορίτσια μου λυπάμαι πάρα πολύ γι αυτή την εξέλιξη, ειλικρινά 😥 δε θυμάμαι εάν έχετε βιώσει απώλεια και παλαιότερα, αλλά εγώ δυστυχώς το γνωριζω πολύ καλά αυτό το συναίσθημα μετά από μια παλινδρόμη που είχα πέρυσι και σας καταλαβαίνω απόλυτα 😞 δεν υπάρχουν λόγια, μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ αγκαλιά σε όλες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Elk είπε:

 

@anna_30 αχ βρε κορίτσια μου τι ατυχία είναι αυτήν λυπάμαι τι να πω πολύ κρίμα πραγματικά 

@Θέτις Κ. κορίτσι μου μόνο η δικιά σου έμεινε να περιμένουμε ;;; 

Περιμένω ακόμα, ναι... θα με φάει η αγωνία, μ έπιασαν τώρα και κάτι κράμπες αλλά εχω ξαπλαρωσει και προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά 🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Περιμένω ακόμα, ναι... θα με φάει η αγωνία, μ έπιασαν τώρα και κάτι κράμπες αλλά εχω ξαπλαρωσει και προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά 🙏 

Μπράβο θετικά να σκέφτεσαι και όλα να πάνε καλά.. εμένα είναι το χειρότερο μου  αναμονή της χοριακης.. υπομονή και στέλνω όλη την θετικη μου ενέργεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Δεν υπάρχει υποψία καθυστερημένης σύλληψης; δεν χρειςζεται να επαναλάβεις την εξέταση;

Εμένα σίγουρα γιατί δεν είχα καν περίοδο τον Φεβρουάριο οπότε δεν ξέρω τι γίνεται γενικά..... Θα φανεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

@anna_30 @marinamanoulitsa @Demisar κορίτσια μου λυπάμαι πάρα πολύ γι αυτή την εξέλιξη, ειλικρινά 😥 δε θυμάμαι εάν έχετε βιώσει απώλεια και παλαιότερα, αλλά εγώ δυστυχώς το γνωριζω πολύ καλά αυτό το συναίσθημα μετά από μια παλινδρόμη που είχα πέρυσι και σας καταλαβαίνω απόλυτα 😞 δεν υπάρχουν λόγια, μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ αγκαλιά σε όλες ❤️

Εγώ δεν έχω βιώσει απώλεια παλαιότερα . Κάτσε να δούμε και τώρα τι θα γίνει. 

Πάντως πιστεύω ότι γίνει θα είναι για καλό! Απλά δεν μπορώ αυτή την αναμονή .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Περιμένω ακόμα, ναι... θα με φάει η αγωνία, μ έπιασαν τώρα και κάτι κράμπες αλλά εχω ξαπλαρωσει και προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά 🙏 

ευχομαι να έχουμε από εσένα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Demisar

@anna_30 λυπάμαι πολύ κορίτσια... Ούτε και εγώ έχω καλά νέα....ο γιατρός μου είπε ότι μιλάμε για βιοχημική κύηση...η χοριακή είναι μόλις 11,57 και έχω 10 ημέρες καθυστέρησης...θα έπρεπε να είναι υψηλή η τιμή....θα αδιαθετησεις σύντομα μου είπε ☹️   

Τώρα περιμένουμε την @Θέτις Κ. Εύχομαι να έχουμε καλά νέα 🙏

Τι έγινε βρε κορίτσια..... 😩 Εγώ θα πεθάνω από την αγωνία μου. φοβάμαι για εξωμήτριο αν και μου είπε η αδερφή μου που δουλεύει σε γυναικολογικο ότι είναι σχεδόν απίθανο με παχύ ενδομήτριο να είναι εξωμήτρια κύηση .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Εγώ δεν έχω βιώσει απώλεια παλαιότερα . Κάτσε να δούμε και τώρα τι θα γίνει. 

Πάντως πιστεύω ότι γίνει θα είναι για καλό! Απλά δεν μπορώ αυτή την αναμονή .

Έχεις δίκιο, ο,τι είναι να γίνει θα γίνει, εύχομαι τον καλύτερο σενάριο κορίτσι μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Εμένα σίγουρα γιατί δεν είχα καν περίοδο τον Φεβρουάριο οπότε δεν ξέρω τι γίνεται γενικά..... Θα φανεί!

Είπαμε ότι παρακολουθουσες την ωορρηξία σου ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Είπαμε ότι παρακολουθουσες την ωορρηξία σου ;

Όχι τίποτα δεν παρακολουθούσα ήταν τελείως ραντομ οι επαφές....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα η γιατρός μου μου είπε να πάω αύριο από εκεί να μιλήσουμε . Λογικά θα με εξετάσει κιόλας και βλέποντας και κάνοντας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Κορίτσια εμένα η γιατρός μου μου είπε να πάω αύριο από εκεί να μιλήσουμε . Λογικά θα με εξετάσει κιόλας και βλέποντας και κάνοντας...

Κορίτσι μου εύχομαι να γίνει το καλύτερο δυνατό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι να γίνει το καλύτερο δυνατό 

Ευχαριστώ! Κι εγώ εύχομαι να γίνει ότι είναι να γίνει αλλά γρήγορα... Η αναμονή αυτή με διαλύει ψυχολογικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...