Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Πιστεύω είναι το πικ σου κορίτσι μου!! Κάνε και το απόγευμα, αλλά σίγουρα θέλουμε επαφουλες σήμερα, αύριο και μεθαύριο ❤️ καλή επιτυχία 💞

Μακάρι να μπορέσουμε και να μας βγει για επαφές...μέχρι τώρα είχαμε πολλές επαφές, πχ και χθες 2 επαφές...Να δούμε τώρα αυτές τις μέρες πως θα πάει 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Μακάρι να μπορέσουμε και να μας βγει για επαφές...μέχρι τώρα είχαμε πολλές επαφές, πχ και χθες 2 επαφές...Να δούμε τώρα αυτές τις μέρες πως θα πάει 🤞

Εξναι στο πικ τ!!! Τα ερωτικά καλεσματα ν συνεχίσουν παρακαλώ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Εξναι στο πικ τ!!! Τα ερωτικά καλεσματα ν συνεχίσουν παρακαλώ ❤️

Λείπει κατά την διάρκεια της ημέρας το αγόρι για εξωτερικές δουλειές αλλά για να δούμε το βραδάκι αν φάμε το γλυκο 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια!!!! Γλυκιά αναμονή για τα κορίτσια που περιμένουν τις χοριακες τους!!!

Εμένα το σημερινό τεστακι μου νομίζω δείχνει το peak...17η μέρα του κύκλου,  θα κάνω ξανά και το απόγευμα 

20240401_132325.jpg

Ναι αυτό είναι το πικ είναι πιο σκούρο από την ελέγχου βουρ επαφες και συνέχισε τα τεστ να δεις ποτε θα πέσει ☺️ άντε και σε δυο βδομαδες το θετικό τεστ εγκυμοσυνης ✌️🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι αυτό είναι το πικ είναι πιο σκούρο από την ελέγχου βουρ επαφες και συνέχισε τα τεστ να δεις ποτε θα πέσει ☺️ άντε και σε δυο βδομαδες το θετικό τεστ εγκυμοσυνης ✌️🤰

Αχ μακάρι να τα καταφέρουμε 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορεί να μη γράφω, γιατί έχω πολλή δουλειά, αλλά αλήθεια μ' έχει πονέσει το μυαλό να σκέφτομαι χοριακές κάθε 2 λεπτά και να μπαίνω. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΕ ΒΛΕΠΩ!!!!!!!!!! 🙄🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

μπορεί να μη γράφω, γιατί έχω πολλή δουλειά, αλλά αλήθεια μ' έχει πονέσει το μυαλό να σκέφτομαι χοριακές κάθε 2 λεπτά και να μπαίνω. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΕ ΒΛΕΠΩ!!!!!!!!!! 🙄🙄🙄

Χαχαχαχ εμένα πριν τις 4 παρά δεν νομίζω να βγουν.... Είμαι και στη δουλειά ... μου χουν κοπεί τα πόδια 😵💫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τι να κάνω;;;και εγώ θα σκάσω....αλλά κάνω υπομονή...άντε να δούμε...τι θα δούμε 

Μμμ θα έλεγα ποιο απόγευμα τώρα θέλω χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Θέτις Κ. Η χοριακη αυξάνεται κάθε 2 μέρες, εφόσον χθες το απόγευμα είχες την ίδια άχνη μάντεψε .

Σε εμένα να φανταστείς ήταν το πρωινό αχνό σαν να μην υπάρχει το απόγευμα πιο έντονο και το βράδυ πιο αχνό τα πόδια μου είχαν κοπεί, αλλά τελικά με την γραμμή δεν μπορείς να ξέρεις έκανα κάθε μέρα τεστ και δεν μπορώ να πω ότι αυξανόταν η γραμμή πραγματική γραμμή είδα ωορρηξία+14 μέρες . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια!!!! Γλυκιά αναμονή για τα κορίτσια που περιμένουν τις χοριακες τους!!!

Εμένα το σημερινό τεστακι μου νομίζω δείχνει το peak...17η μέρα του κύκλου,  θα κάνω ξανά και το απόγευμα 

20240401_132325.jpg

Μπορςι δεν μπορεί ξεζουμισε τον σήμερα αύριο και μεθαύριο. Μην το αφήσεις ούτε για δείγμα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααα καλό μηνααααα 🦋🌺🦋🌺

Θα μας σκάσετε σήμερα με την αναμονή 🤗🤗🤗

Εγώ και ο μικρός μου μπουμπούκος που τρελαίνεται να με κλωτσαει σας στέλνουμε υπέροχη και θετική μπεμπεδοσκονη 🧿🧿🧿🧿🧿🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Δε διάβασα τα χθεσινά και σημερινα μηνύματα, έχω μείνει λίγο πίσω λόγω του ότι είχαμε τραπέζι χθες στο σπίτι μας για το καθολικό Πάσχα με φίλους!

Εγώ που λέτε πήγα το πρωί για χοριακη και περιμένω αποτελέσματα είτε σήμερα το απόγευμα είτε αύριο το πρωί! 🤞

Έκανα τεστ και χθες και σήμερα με τα πρωινά ούρα και οι γραμμές είναι το ίδιο αχνές... Πιστεύω ότι φταίνε τα πρωινά ούρα γιατί και του Σαββάτου με τα απογευματινά είχα το πιο έντονο τεστακι μου μέχρι τώρα. Ίσως η συγκέντρωση είναι καλύτερη σε μένα μεσημέρι/απόγευμα, γιατί και με τα τεστ ωορρηξίας 7μμ έχω τα καλύτερα αποτελέσματα!

Είπα να μην κάνω άλλα για να μη με τρελαίνουν, οπότε περιμένουμε χοριακη 🤞

Κορίτσι μου με τις ταινιες επειδή και εγω έκανα κάθε μέρα το πρωί το επαθα και εγω είχα όλες τις μερες αναδο στην γραμμή και ξαφνικά ένα πρωί ήταν πιο αχνό και φοβήθηκα αλλά τελικά ήταν όλα οκ 😊 περίμενε την χοριακη σου και εύχομαι ένα μεγάλο νούμερο 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε ρε κορίτσια θα σκάσουμε εδώ!!! Λοιπόν γράψτε τα τηλέφωνα από τα μικροβιολικα που πήγατε να τους ξεσκίσουμε στα τηλέφωνα μέχρι να σας τα στείλουν 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν έχω καλά νέα! 😔

210 χοριακη κ 13 προγεστερόνη. Δεν εξελίσεται σωστά λογικά. Θα μιλήσω με τη γιατρό αν και μου ειχε πει την Παρασκευή ότι θα με δει την άλλη δευτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@Θέτις Κ. Η χοριακη αυξάνεται κάθε 2 μέρες, εφόσον χθες το απόγευμα είχες την ίδια άχνη μάντεψε .

Σε εμένα να φανταστείς ήταν το πρωινό αχνό σαν να μην υπάρχει το απόγευμα πιο έντονο και το βράδυ πιο αχνό τα πόδια μου είχαν κοπεί, αλλά τελικά με την γραμμή δεν μπορείς να ξέρεις έκανα κάθε μέρα τεστ και δεν μπορώ να πω ότι αυξανόταν η γραμμή πραγματική γραμμή είδα ωορρηξία+14 μέρες . 

 

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου με τις ταινιες επειδή και εγω έκανα κάθε μέρα το πρωί το επαθα και εγω είχα όλες τις μερες αναδο στην γραμμή και ξαφνικά ένα πρωί ήταν πιο αχνό και φοβήθηκα αλλά τελικά ήταν όλα οκ 😊 περίμενε την χοριακη σου και εύχομαι ένα μεγάλο νούμερο 💕

Αχ δε ξέρω, μ έχουν απογοητεύσει τα τεστ εγκυμοσύνης της easy@home! Τα της ωορρηξίας μου αρέσουν τόσο πολύ, η γραμμή βγαίνει πάντα κατάμαυρη χαχαχα τέλος πάντων προσπαθώ να μη δίνω τόσο σημασία στην ένταση των γραμμών, ούτως ή άλλως είμαι 15η ΜΤΩ και μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη, ποιος ξέρει. Σας ευχαριστώ για τα ενθαρρυντικά μηνύματα κορίτσια μου ❤️

Εν αναμονή της χοριακης λοιπόν 🙈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Demisar είπε:

Κορίτσια δεν έχω καλά νέα! 😔

210 χοριακη κ 13 προγεστερόνη. Δεν εξελίσεται σωστά λογικά. Θα μιλήσω με τη γιατρό αν και μου είπε να με δει την άλλη δευτερα. 

Αχ κορίτσι μου καταλαβαίνω πως η ψυχολογία τώρα δεν είναι και ότι καλύτερο...λιγάκι υπομονή να μιλήσεις με την γιατρό σου και βλέπετε πως θα κινηθείτε...μην στεναχωριέσαι και να προσπαθείς να σκέφτεσαι θετικά 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maria98 είπε:

Αχ κορίτσι μου καταλαβαίνω πως η ψυχολογία τώρα δεν είναι και ότι καλύτερο...λιγάκι υπομονή να μιλήσεις με την γιατρό σου και βλέπετε πως θα κινηθείτε...μην στεναχωριέσαι και να προσπαθείς να σκέφτεσαι θετικά 🤞

Ναι εντάξει είμαι λίγο ντάουν αλλά περιμένω να μιλήσω μαζί της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και εγω δεν εχω καλά νέα.. Η χοριακή πέφτει..μαλλον το αιμα που ειχα ηταν της αποβολής..μου είπε σε μια εβδομάδα να επαναλάβω χοριακή να δούμε ότι βγαίνει αρνητική..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Κορίτσια δεν έχω καλά νέα! 😔

210 χοριακη κ 13 προγεστερόνη. Δεν εξελίσεται σωστά λογικά. Θα μιλήσω με τη γιατρό αν και μου ειχε πει την Παρασκευή ότι θα με δει την άλλη δευτερα. 

Η προηγούμενη χοριακη ποσο ήταν ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Κορίτσια δεν έχω καλά νέα! 😔

210 χοριακη κ 13 προγεστερόνη. Δεν εξελίσεται σωστά λογικά. Θα μιλήσω με τη γιατρό αν και μου ειχε πει την Παρασκευή ότι θα με δει την άλλη δευτερα. 

Γιατί δν είναι καλη; Είχες ξανακάνει; 
συγνώμη αλλα δν θυμάμαι τόσες που είστε ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσια και εγω δεν εχω καλά νέα.. Η χοριακή πέφτει..μαλλον το αιμα που ειχα ηταν της αποβολής..μου είπε σε μια εβδομάδα να επαναλάβω χοριακή να δούμε ότι βγαίνει αρνητική..

Εσένα πάλι ποσό ήταν η προηγούμενη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...