Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Η αλήθεια ναι σκέφτομαι κ τις δύο περιπτώσεις αλλά δεν μπορείς να προετοιμαστείς ποτέ για το αρνητικό τέστ... Στις 20 του μήνα έχω χοριακη...  Διάβασα ότι είδες τον μικρούλη σου 🥰 πόσο χαίρομαι που όλα πάνε καλά κορίτσι μου!

Την Τετάρτη είναι να κάνω την χοριακη...  Έχω δύο τεστ ταινίες... Τις κρατάω για Δευτέρα... Ναι έβαλα 5 ημερών... Τι να πω είναι τα φάρμακα που με έχουν τρελάνει.. 

Μακάρι κορίτσι μου να είναι το ίδιο κ σε εμένα αλλά δυστυχώς αυτοί οι πόνοι είναι καθημερινοί κ με έχουν επηρεάσει αρκετά... Κάπως έτσι είμαι κ εγώ έτοιμη να βάλω τα κλάματα κ συνέχεια νυστάζω δεν μπορώ να σταθώ όρθια... Απλά έχω κουραστεί τόσον καιρό να ελπίζω για θετικό τεστ κ να μην έρχεται... Κ τώρα το βλέπω να επαναλαμβάνεται κ δεν έχω άλλες βλαστοκυστες... Σε ευχαριστώ πολύ για την ενθάρρυνση σου... Μακάρι να συμβεί κ σε μένα...♥️

Γιατί δεν θέλω να απογοητευτω πλήρως από τώρα 😂 τουλάχιστον αν είναι αρνητικό να είναι στις μέρες κοντά στην χοριακη για να μην έχω ελπίδες ότι το έκανα νωρίς κ μπορεί να μην δείξει...

Σε ευχαριστώ πολύ κ εμένα έτσι ήταν αλλά κατά διαστήματα είχα πόνους όχι όλη μέρα σχεδόν... Εύχομαι να κάνω λάθος κ να είναι καλό σύμπτωμα αυτό...

 

Κορίτσια μου χίλια συγνώμη μου σας ρίχνω με την απογοήτευση μου... Είναι άσχημο το ξέρω... δυστυχώς δεν μπορώ να το ελέγξω όλο αυτό κ με έχει ρίξει ψυχολογικά...εύχομαι σε όλες σας ότι καλύτερο... Κ σας ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση σας 🙏❤️

Τι λες ρε κορίτσι;;;για αυτό είμαστε σε αυτή την ομάδα...για να στηρίζει η μία την άλλη σε αυτή την μακρά διάρκεια για κάποιες από εμας προσπάθεια να κάνουμε ένα μωράκι.... 🙏🩷 Είμαστε δίπλα σου σε ότι θες... Μπράβο που κανείς υπομονή και δεν κάνεις ΤΕΣΤ...και εγώ και στις δύο μου εγκυμοσύνες στα παιδιά μου έλεγα συνέχεια νιώθω πως θα μου έρθει πως είμαι έγκυος...είναι σύμπτωμα να ξες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια μου πηγα στο γιατρό μας έβαλε να ακούσουμε για λίγο καρδουλα❤️ 144 παλμούς μετρήσαμε και πήγε 8 χιλιοστά ! Σήμερα είμαι 7 εβδομάδων και στον υπερηχο φαινετε το σπορακι μας 6&5 μικρή η διαφορα! Τώρα κλείσαμε ραντεβού για τις 28/03 δλδ σε δυο εβδομάδες περίπου! Με πήρε και ο ενδοκρινολόγος και από αύριο ξεκινάω χάπι προληπτικά για τον θυρεοειδή ! Όλα καλά από εμένα🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου πηγα στο γιατρό μας έβαλε να ακούσουμε για λίγο καρδουλα❤️ 144 παλμούς μετρήσαμε και πήγε 8 χιλιοστά ! Σήμερα είμαι 7 εβδομάδων και στον υπερηχο φαινετε το σπορακι μας 6&5 μικρή η διαφορα! Τώρα κλείσαμε ραντεβού για τις 28/03 δλδ σε δυο εβδομάδες περίπου! Με πήρε και ο ενδοκρινολόγος και από αύριο ξεκινάω χάπι προληπτικά για τον θυρεοειδή ! Όλα καλά από εμένα🙏❤️

Μπράβο κορίτσι μου....όλα καλά! Χαίρομαι πολύ για σένα!!! 🧿🫶🧿🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου πηγα στο γιατρό μας έβαλε να ακούσουμε για λίγο καρδουλα❤️ 144 παλμούς μετρήσαμε και πήγε 8 χιλιοστά ! Σήμερα είμαι 7 εβδομάδων και στον υπερηχο φαινετε το σπορακι μας 6&5 μικρή η διαφορα! Τώρα κλείσαμε ραντεβού για τις 28/03 δλδ σε δυο εβδομάδες περίπου! Με πήρε και ο ενδοκρινολόγος και από αύριο ξεκινάω χάπι προληπτικά για τον θυρεοειδή ! Όλα καλά από εμένα🙏❤️

Μπράβο κορίτσι μου σας εβαλε την ακούσατε κιολας πολύ ωραία μαγικος ο ηχος 🩷🩵

όλα πάνε καλά  είδες πως ανέβηκαν οι παλμοί τέλεια !!!  εγω 7 εδβ είχε 124 παλμούς και 8 εβδ 158

Εεε εντάξει μικρή διαφορά 2 μερούλες πίσω τίποτα μέχρι την αυχενική θα είναι πιο σίγουρο ποσο εβδ είσαι 😊

με το καλό !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου πηγα στο γιατρό μας έβαλε να ακούσουμε για λίγο καρδουλα❤️ 144 παλμούς μετρήσαμε και πήγε 8 χιλιοστά ! Σήμερα είμαι 7 εβδομάδων και στον υπερηχο φαινετε το σπορακι μας 6&5 μικρή η διαφορα! Τώρα κλείσαμε ραντεβού για τις 28/03 δλδ σε δυο εβδομάδες περίπου! Με πήρε και ο ενδοκρινολόγος και από αύριο ξεκινάω χάπι προληπτικά για τον θυρεοειδή ! Όλα καλά από εμένα🙏❤️

Μπράβο κοριτσάκι μου τι καλά!! Ετοιμαστείτε για την μπουμπου σας 😜❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου....όλα καλά! Χαίρομαι πολύ για σένα!!! 🧿🫶🧿🤗🤗

Ευχαριστω πολυ κορίτσι μου εύχομαι και σε εσενα πολύ συντομα να έρθει τη σπορακι σου❤️❤️❤️

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μπράβο κορίτσι μου σας εβαλε την ακούσατε κιολας πολύ ωραία μαγικος ο ηχος 🩷🩵

όλα πάνε καλά  είδες πως ανέβηκαν οι παλμοί τέλεια !!!  εγω 7 εδβ είχε 124 παλμούς και 8 εβδ 158

Εεε εντάξει μικρή διαφορά 2 μερούλες πίσω τίποτα μέχρι την αυχενική θα είναι πιο σίγουρο ποσο εβδ είσαι 😊

με το καλό !!! 

Ναι για πολύ λίγο 😂 ούτε που πρόλαβε ο σύντροφος να βγάλει βίντεο😂 ναι μικρή η διαφορα ☺️ μας άφησε να πάμε και ταξιδάκι στα πεθερικά μου για τριήμερο🙏❤️ ευχαριστώ κοριτσάκι μου και σε εσενα με το καλό💝

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου τι καλά!! Ετοιμαστείτε για την μπουμπου σας 😜❤️

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️❤️❤️ λες να είναι μπουμπου;;;;; Και εγώ αυτό το προαισθημα έχω αλλά όλοι μου λένε ότι μάλλον θα γίνω αγορομανα🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστω πολυ κορίτσι μου εύχομαι και σε εσενα πολύ συντομα να έρθει τη σπορακι σου❤️❤️❤️

Ναι για πολύ λίγο 😂 ούτε που πρόλαβε ο σύντροφος να βγάλει βίντεο😂 ναι μικρή η διαφορα ☺️ μας άφησε να πάμε και ταξιδάκι στα πεθερικά μου για τριήμερο🙏❤️ ευχαριστώ κοριτσάκι μου και σε εσενα με το καλό💝

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️❤️❤️ λες να είναι μπουμπου;;;;; Και εγώ αυτό το προαισθημα έχω αλλά όλοι μου λένε ότι μάλλον θα γίνω αγορομανα🤪

Έτσι πιστεύω!!! Αρχικά το αίσθημα της μανούλας συνήθως βγαίνει! Κ επίσης, τόσους παλμούς είχε κ η μικρή μας, ενώ των φίλων μου που είχαν αγοράκια έφτανε μαξ 130 ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστω πολυ κορίτσι μου εύχομαι και σε εσενα πολύ συντομα να έρθει τη σπορακι σου❤️❤️❤️

Ναι για πολύ λίγο 😂 ούτε που πρόλαβε ο σύντροφος να βγάλει βίντεο😂 ναι μικρή η διαφορα ☺️ μας άφησε να πάμε και ταξιδάκι στα πεθερικά μου για τριήμερο🙏❤️ ευχαριστώ κοριτσάκι μου και σε εσενα με το καλό💝

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️❤️❤️ λες να είναι μπουμπου;;;;; Και εγώ αυτό το προαισθημα έχω αλλά όλοι μου λένε ότι μάλλον θα γίνω αγορομανα🤪

Μακάρι Παναγίτσα μου!!! 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Σε ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκούλα μου 💗❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; εγώ πρωινή πρωινή σήμερα, χθες 40η μέρα του κύκλου είδα λίγη καφέ βλεννιτσα το βράδυ στο χαρτάκι άρα λογικά την περιμένω σήμερα από ώρα σε ώρα την κυρία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; εγώ πρωινή πρωινή σήμερα, χθες 40η μέρα του κύκλου είδα λίγη καφέ βλεννιτσα το βράδυ στο χαρτάκι άρα λογικά την περιμένω σήμερα από ώρα σε ώρα την κυρία 

Καλημέρα κορίτσι...έκανες κανένα τεστ; Μέχρι να δούμε κόκκινο αίμα ελπίζουμε 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου πηγα στο γιατρό μας έβαλε να ακούσουμε για λίγο καρδουλα❤️ 144 παλμούς μετρήσαμε και πήγε 8 χιλιοστά ! Σήμερα είμαι 7 εβδομάδων και στον υπερηχο φαινετε το σπορακι μας 6&5 μικρή η διαφορα! Τώρα κλείσαμε ραντεβού για τις 28/03 δλδ σε δυο εβδομάδες περίπου! Με πήρε και ο ενδοκρινολόγος και από αύριο ξεκινάω χάπι προληπτικά για τον θυρεοειδή ! Όλα καλά από εμένα🙏❤️

Μπράβο κορίτσι μου!! τέλεια!!με το καλό,🙏🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό τριήμερο κορίτσια...εμείς ετοιμαζόμαστε με τα παιδιά και θα πάμε στη γιαγιά και στο παππού στο χωριό 😁 🩷 έχουν τρελαθεί τα μικρά γιατί έχουμε να πάμε από το καλοκαίρι και έχουν ξυπνήσει από τις 6 το πρωί και λένε πότε θα φύγουμε 😂 

Φιλιά σε όλες....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλό τριήμερο κορίτσια...εμείς ετοιμαζόμαστε με τα παιδιά και θα πάμε στη γιαγιά και στο παππού στο χωριό 😁 🩷 έχουν τρελαθεί τα μικρά γιατί έχουμε να πάμε από το καλοκαίρι και έχουν ξυπνήσει από τις 6 το πρωί και λένε πότε θα φύγουμε 😂 

Φιλιά σε όλες....

 

Φαντάζομαι τον ενθουσιασμό τους! 

Καλό τριήμερο, καλά να περάσετε! 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλό τριήμερο κορίτσια...εμείς ετοιμαζόμαστε με τα παιδιά και θα πάμε στη γιαγιά και στο παππού στο χωριό 😁 🩷 έχουν τρελαθεί τα μικρά γιατί έχουμε να πάμε από το καλοκαίρι και έχουν ξυπνήσει από τις 6 το πρωί και λένε πότε θα φύγουμε 😂 

Φιλιά σε όλες....

 

Καλημεραααα...... χαχαχ παιδική ανυπομονησία 🫶να περάσετε τέλεια!! Καλό τριήμερο!! 🙏🏼❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα καλό τριήμερο και να περάσετε όμορφα οτι κ αν κάνετε!! 

Λοιπόν δεν ξέρω τι γίνεται,όπως σας είχα πει την 23 μέρα του κύκλου μου είδα λίγα καφέ στο σκουπισμα , αυτό κράτησε 5 μέρες, και από αυτές την μια μέρα είδα λίγο σκούρο αιματακι! 

Φανταστείτε στην Σερβιετα ίσα ίσα ....στο σκούπισμα ήταν πιο πολύ!! Πονακια σαν περίοδο είχα κ από εχθές με πονάει κ η μέση μου αλλά τα καφέ σταμάτησαν..... Νιώθω υγρά κ όλο πάω τουαλέτα νομίζοντας πως κατέβηκε αλλά τίποτα!!  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα καλό τριήμερο και να περάσετε όμορφα οτι κ αν κάνετε!! 

Λοιπόν δεν ξέρω τι γίνεται,όπως σας είχα πει την 23 μέρα του κύκλου μου είδα λίγα καφέ στο σκουπισμα , αυτό κράτησε 5 μέρες, και από αυτές την μια μέρα είδα λίγο σκούρο αιματακι! 

Φανταστείτε στην Σερβιετα ίσα ίσα ....στο σκούπισμα ήταν πιο πολύ!! Πονακια σαν περίοδο είχα κ από εχθές με πονάει κ η μέση μου αλλά τα καφέ σταμάτησαν..... Νιώθω υγρά κ όλο πάω τουαλέτα νομίζοντας πως κατέβηκε αλλά τίποτα!!  

 

Εκανες κάποιο τεστ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εκανες κάποιο τεστ; 

Όχι....δεν ξέρω τι θεωρώ πολύ νωρίς....και από την άλλη φοβάμαι μην απογοητευτω πάλι!!! Πιστεύω πως μπορεί να είναι καμία ανωμαλία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; εγώ πρωινή πρωινή σήμερα, χθες 40η μέρα του κύκλου είδα λίγη καφέ βλεννιτσα το βράδυ στο χαρτάκι άρα λογικά την περιμένω σήμερα από ώρα σε ώρα την κυρία 

Καλημέρα!

Όπως είπε κι ένα άλλο κορίτσι, μέχρι να δούμε κόκκινο αίμα ελπίζουμε! Εγώ ακόμα δεν έχω αδιαθετήσει... περιμένω μέχρι τις 20 του μήνα και μετά θα ψαχτώ. Έχω πονάκια περιόδου βέβαια αλλά τα έχω καιρό , τώρα τι να πω!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου πηγα στο γιατρό μας έβαλε να ακούσουμε για λίγο καρδουλα❤️ 144 παλμούς μετρήσαμε και πήγε 8 χιλιοστά ! Σήμερα είμαι 7 εβδομάδων και στον υπερηχο φαινετε το σπορακι μας 6&5 μικρή η διαφορα! Τώρα κλείσαμε ραντεβού για τις 28/03 δλδ σε δυο εβδομάδες περίπου! Με πήρε και ο ενδοκρινολόγος και από αύριο ξεκινάω χάπι προληπτικά για τον θυρεοειδή ! Όλα καλά από εμένα🙏❤️

Καλημέρα!

Τι ωραίο συναίσθημα να ακούς  την καρδούλα! Σαν να καλπάζουν άλογα μου είχε φανεί! Όσο για το φύλο, κι εμένα 145 παλμούς είχε στις ίδιες εβδομάδες με εσένα και βγήκε κοριτσάκι! Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει βέβαια αυτό! Τι τιμή έχει ο θυροει΄δής σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; εγώ πρωινή πρωινή σήμερα, χθες 40η μέρα του κύκλου είδα λίγη καφέ βλεννιτσα το βράδυ στο χαρτάκι άρα λογικά την περιμένω σήμερα από ώρα σε ώρα την κυρία 

 κορίτσι μου εαν έρθει σήμερα λογικά η ωορρηξία σου έγινε 24-26 ημέρα του κύκλου σου 

Άργησε λίγο να σου έρθει είναι η αλήθεια αλλά δώσε λίγο χρόνο στο σώμα σου γιατί πέρασε και μια αποξεση 

εγω από βιταμίνες πήρα inofert plus που βοηθάει στην ωορρηξία δεν ξερω αν πραγματικά κάνει δουλειά αλλά εγω είχα πάρει και στις δυο εγκυμοσύνες μου.. αυτό που παίρνεις δεν το γνωριζω καθόλου εγω είναι για καλύτερη ωορρηξία ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Όχι....δεν ξέρω τι θεωρώ πολύ νωρίς....και από την άλλη φοβάμαι μην απογοητευτω πάλι!!! Πιστεύω πως μπορεί να είναι καμία ανωμαλία!!

Σε πια μέρα του κύκλου σου είσαι; Δεν περιμενεις να αδιαθετήσεις δηλαδή; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Η αλήθεια ναι σκέφτομαι κ τις δύο περιπτώσεις αλλά δεν μπορείς να προετοιμαστείς ποτέ για το αρνητικό τέστ... Στις 20 του μήνα έχω χοριακη...  Διάβασα ότι είδες τον μικρούλη σου 🥰 πόσο χαίρομαι που όλα πάνε καλά κορίτσι μου!

Την Τετάρτη είναι να κάνω την χοριακη...  Έχω δύο τεστ ταινίες... Τις κρατάω για Δευτέρα... Ναι έβαλα 5 ημερών... Τι να πω είναι τα φάρμακα που με έχουν τρελάνει.. 

Μακάρι κορίτσι μου να είναι το ίδιο κ σε εμένα αλλά δυστυχώς αυτοί οι πόνοι είναι καθημερινοί κ με έχουν επηρεάσει αρκετά... Κάπως έτσι είμαι κ εγώ έτοιμη να βάλω τα κλάματα κ συνέχεια νυστάζω δεν μπορώ να σταθώ όρθια... Απλά έχω κουραστεί τόσον καιρό να ελπίζω για θετικό τεστ κ να μην έρχεται... Κ τώρα το βλέπω να επαναλαμβάνεται κ δεν έχω άλλες βλαστοκυστες... Σε ευχαριστώ πολύ για την ενθάρρυνση σου... Μακάρι να συμβεί κ σε μένα...♥️

Γιατί δεν θέλω να απογοητευτω πλήρως από τώρα 😂 τουλάχιστον αν είναι αρνητικό να είναι στις μέρες κοντά στην χοριακη για να μην έχω ελπίδες ότι το έκανα νωρίς κ μπορεί να μην δείξει...

Σε ευχαριστώ πολύ κ εμένα έτσι ήταν αλλά κατά διαστήματα είχα πόνους όχι όλη μέρα σχεδόν... Εύχομαι να κάνω λάθος κ να είναι καλό σύμπτωμα αυτό...

 

Κορίτσια μου χίλια συγνώμη μου σας ρίχνω με την απογοήτευση μου... Είναι άσχημο το ξέρω... δυστυχώς δεν μπορώ να το ελέγξω όλο αυτό κ με έχει ρίξει ψυχολογικά...εύχομαι σε όλες σας ότι καλύτερο... Κ σας ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση σας 🙏❤️

Καλημέρα!! Καλό 3ημερο σε όλες!

Κατ θα σου πω το εξής (και δεν στο λέω για να σε καθησυχάσω). Στην 1η μου εμβρυομεταφορα είχα την πεποίθηση ότι είμαι έγκυος. Πρόσεχα, δεν εσκυβα, δεν δεν δεν... Και πήρα μια ωραιότατη αρνητική χοριακη. 

Στην 2η είχα μια απογοήτευση ότι δεν θα έχει πετύχει. Περπάταγα φουλ γτ μετά την εμβρυομεταφορα είχαμε πάει διακοπές, έβγαζα βόλτα το σκύλο, δεν πρόσεχα καθόλου. Μέχρι και ο άντρας μου μου είχε πει, πρόσεχε λίγο μέχρι την χοριακη κι αν βγει αρνητική τότε κάνε ότι θέλεις. Ωστόσο εγώ είχα υπνηλία, πολύ έντονες καούρες και λαχανιαζα με το παραμικρό. Είχα πει στον άντρα σου συγκεκριμένα "δες τι κάνουν τα παλιό φάρμακα. Λες και είμαι έγκυος." Να μην στα πολυλογω αυτή τη στιγμή έχω απέναντι που την 2χρονη κόρη μου που κάνει κακακια αυτή τη στιγμή που σου γράφω 😂😂😂

 

Οπότε κάνε λίγο υπομονή και μην προδικάζεις! Ίσως να μην έχεις μείνει έγκυος, όμως μπορεί και να έχεις μείνει!!! Πίστη να έχεις και λίγο υπομονή και σε λίγες μέρες θα μάθουμε τι έχει γίνει!❤️🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Καλημερα κορίτσια να περάσετε όμορφα αυτό τριήμερο να πιέτε να το χαρειτε να φάτε τα σαρακοστιανά σας τώρα που μπορείτε 😊

Εμείς οι εγκυουλες υπομονή του χρόνου να φάμε και να πιούμε 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!

Είναι λίγο εκνευριστικό να περιμένω εγκρίσεις στα ποστς μου, καθώς αργούν πολύ και ή χάνονται ή φαίνονται άκυρα 😒 ! Τέλος πάντων , εμένα η περίοδος ακόμα να φανεί, δεν ξέρω τι συμβαίνει! Ουσιαστικά είναι όντως σαν να έχασα μία περίοδο καθώς τον Φεβρουάριο πέρα από κάποια ροζοκαφέ που είχα για 2-3 μέρες, δεν είχα ΄τίποτα άλλο.... Τελευταία ΤΕΡ έχω 12/01, όσα τεστ εμου είχαν ξεμείνει και τα έκανα, βγήκαν αρνητικά. Έχω παραγγείλει κι άλλα βέβαια , οπότε θα περιμένω λίγο ακόμα.... 

Καλές απόκριες να έχετε και καλή σαρακοστή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Σε πια μέρα του κύκλου σου είσαι; Δεν περιμενεις να αδιαθετήσεις δηλαδή; 

Η περίοδος μου δεν είναι σταθερή. Την τελευταία είχα πολύ μεγάλο κύκλο  σχεδόν 80 ημερών) και πήρα χάπι να κατέβει!! Τώρα στις 23 μέρες κύκλου έγινε αυτό !!  Πφφφφ 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...