Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Οκτωβρίου 2024❤️❤️


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Είμαι πολύ καλύτερα αλλά εντάξει θα δούμε πως θα πάει με πιο πολύ ξεκούραση γιατί τώρα έχω κ τον μικρό στο σπίτι 😂 μόνο κ μόνο π δε πάω δουλεια κάτι είναι!! 
 

εγω φοβαμαι να σταματήσω μαγνησιο θα το παιρνω όσο παίρνω την ασπιρίνη γιατί βοηθάει στην αιμάτωση του πλακούντα κ στην πίεση βασικά…

εμενα μου απαγόρεψε οποιαδήποτε άσκηση 😂 βασικά μου λέει να κινείσαι αλλά δε θελουμε να κουράζεσαι πολύ για να δίνουμε όσο περισσότερο μπορούμε ενέργεια οξυγόνο στο έμβρυο… όποτε πάει κ αυτό τώρα ότι γίνει… μπορεί λίγο περπάτημα να κάνω κ αν δω ότι πάει καλά κ πάμε μακρύτερα θα κάνω κ εγώ μπάλα καθίσματα… 

Οι υδατάνθρακες χρειάζονται οποσδηποτε μη τους κόβεις τελειως…να τρως κ να μετριέσαι εσυ τα ξερεις πιο καλά πρακτικά εγώ μόνο θεωρητικά τα ξέρω 

Σου σταμάτησε τελείως τελικά την γυμναστική Ε;;; Δεν πειράζει, ξέρω ότι σου έκανε καλό αλλά τώρα τι έμεινε….2 μήνες το πολύ! 
Θα τον ξεκινήσεις σχολείο τον μικρό ή όχι;;; 
Για τους υδατάνθρακες εγώ το ξέρω αλλά ο γυναικολόγος μου με πιέζει να τους μειώνω αρκεί να κρατάμε το ζάχαρο ρυθμισμένο. Ευτυχώς ο ενδοκρινολόγος προτιμάει να κάνω ινσουλίνη και να τρώω παρά να τα κόψω όλα. Και πεινάω η καημένη….τις τελευταίες μέρες πεινάω συνέχεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Σου σταμάτησε τελείως τελικά την γυμναστική Ε;;; Δεν πειράζει, ξέρω ότι σου έκανε καλό αλλά τώρα τι έμεινε….2 μήνες το πολύ! 
Θα τον ξεκινήσεις σχολείο τον μικρό ή όχι;;; 
Για τους υδατάνθρακες εγώ το ξέρω αλλά ο γυναικολόγος μου με πιέζει να τους μειώνω αρκεί να κρατάμε το ζάχαρο ρυθμισμένο. Ευτυχώς ο ενδοκρινολόγος προτιμάει να κάνω ινσουλίνη και να τρώω παρά να τα κόψω όλα. Και πεινάω η καημένη….τις τελευταίες μέρες πεινάω συνέχεια!!!!

Ο μικρός μου πάει ήδη σχολείο αλλά λόγο του ότι τώρα είμαστε με άδεια είπα να μην τον πάω να τον αφήσω σπίτι μαζί μου κ να τον ξανά πάω 26/8 π θα επιστρέψουμε πίσω δουλεια, ο άντρας μου δλδ. 
 

αφου εχεις το οκ από τον ενδοκρινολόγο εγώ πάντως θα έτρωγα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/8/2024 at 12:09 ΠΜ, ο/η ditaki είπε:

 

Ρε κορίτσια τις τελευταίες μέρες νοιωθω έντονη πίεση στην κύστη, μέχρι εδώ οκ λογικό μου είχε συμβεί και στις άλλες εγκυμοσύνες. Το θέμα είναι απόψε που νοιωθω μια συνεχόμενη πιέση στην κύστη όταν είμαι όρθια. Με το που σηκωθώ νοιωθω ότι θέλω να ουρήσω και αν κάνω ένα δυο βήματα νοιωθω τόσο έντονη πίεση που με το ζόρι κρατιέμαι, ενώ έχω πάει ήδη τουαλέτα. Δεν είναι πολύ νωρις για τέτοια πίεση;;;  Τα μωρά είναι πιο ψηλά σε αυτές τις εβδομάδες νομίζω

Εσείς το νιώθετε αυτό;;;; 

Kι εγώ το αισθάνομαι αυτό @ditaki

Με το που μπήκα στον 8ο. Νομίζω είναι λογικό να πιέζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ έχω θέμα με το πέτρωμα. Δεν ξέρω τι γίνεται και τι φταίει αλλά μου πετρώνει συνέχεια η κοιλιά. Κάποιες φορές όπως χθες νιώθω ένα τσούξιμο στο δέρμα από μέσα μέχρι έξω, δίπλα στον αφαλό. Δλδ λες κ είναι το παιδί σε συγκεκριμένο σημείο κ με ξύνει από μέσα κ με πονάει μέχρι το δέρμα. Χθες έβαλα τα κλάματα γτ είχα αυτόν τον πόνο , πετρωνε κ η κοιλιά κ δεν μπορούσα να περπατήσω. Καλά ήταν κ η πρώτη μέρα στη δουλειά... Σήμερα έχω ραντεβού με τη γυναικολόγο θα το συζητήσω μαζί της να δω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Pinacolada είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ έχω θέμα με το πέτρωμα. Δεν ξέρω τι γίνεται και τι φταίει αλλά μου πετρώνει συνέχεια η κοιλιά. Κάποιες φορές όπως χθες νιώθω ένα τσούξιμο στο δέρμα από μέσα μέχρι έξω, δίπλα στον αφαλό. Δλδ λες κ είναι το παιδί σε συγκεκριμένο σημείο κ με ξύνει από μέσα κ με πονάει μέχρι το δέρμα. Χθες έβαλα τα κλάματα γτ είχα αυτόν τον πόνο , πετρωνε κ η κοιλιά κ δεν μπορούσα να περπατήσω. Καλά ήταν κ η πρώτη μέρα στη δουλειά... Σήμερα έχω ραντεβού με τη γυναικολόγο θα το συζητήσω μαζί της να δω. 

Αυτό που λες μοιάζει με σύσπαση. Ναι πες μας τι θα σου πει… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Apostolia88 είπε:

Kι εγώ το αισθάνομαι αυτό @ditaki

Με το που μπήκα στον 8ο. Νομίζω είναι λογικό να πιέζει

Μάλλον κάθεται και σένα πάνω στην κύστη σου και σε πιέζει το κεφάλι. Κυκλικές κινήσεις με την λεκάνη βοηθάει. 
 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Pinacolada είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ έχω θέμα με το πέτρωμα. Δεν ξέρω τι γίνεται και τι φταίει αλλά μου πετρώνει συνέχεια η κοιλιά. Κάποιες φορές όπως χθες νιώθω ένα τσούξιμο στο δέρμα από μέσα μέχρι έξω, δίπλα στον αφαλό. Δλδ λες κ είναι το παιδί σε συγκεκριμένο σημείο κ με ξύνει από μέσα κ με πονάει μέχρι το δέρμα. Χθες έβαλα τα κλάματα γτ είχα αυτόν τον πόνο , πετρωνε κ η κοιλιά κ δεν μπορούσα να περπατήσω. Καλά ήταν κ η πρώτη μέρα στη δουλειά... Σήμερα έχω ραντεβού με τη γυναικολόγο θα το συζητήσω μαζί της να δω. 

Συσπάσεις είναι αυτό που περιγράφεις. Να το επισημάνεις στην γιατρο γιατί είναι νωρις να έχεις τόσο έντονες συσπάσεις που να πονάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ο μικρός μου πάει ήδη σχολείο αλλά λόγο του ότι τώρα είμαστε με άδεια είπα να μην τον πάω να τον αφήσω σπίτι μαζί μου κ να τον ξανά πάω 26/8 π θα επιστρέψουμε πίσω δουλεια, ο άντρας μου δλδ. 
 

αφου εχεις το οκ από τον ενδοκρινολόγο εγώ πάντως θα έτρωγα 😂

Ναι καλε να περάσετε και λίγο χρόνο μαζί!!! Θα πηγαίνει σχολείο για πολλά χρόνια ακόμα δεν χάθηκε ο κόσμος για λίγες μέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τώρα που παρατήρησα το ντομπλερ στις 29+4 που πήγα ο πλακούντας μου λέει είναι grade 2 είναι φυσιολογικός στις εβδομαδες αυτες να είναι grqde 2. Η ροη οπως σας είπα είναι μια χαρά απλά το μωρό δε βάζει βάρος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γύρισα από γιατρό. Μου είπε ότι δεν είναι συσπάσεις αλλά το μωρό που τεντώνεται. Μ είπε ότι οι συσπάσεις σε πιάνουν κ σε αφήνουν ρυθμικά. Εγώ τ παθαίνω κάθε φορά π αλλάζω θέση ή σηκώνομαι οπότε κ το μωρό αλλάζει θέση . Το τσούξιμο στο δέρμα είναι εκεί π έχει το κρανίο του κ είναι το πιο σκληρό του οστό οπότε γ αυτό με πονάει. Μου είπε ξεκούραση, μαγνήσιο και να αρχίσω λίγο περπάτημα γτ δεν ασκούμαι καθόλου κ θα δυσκολευτω στη γέννα. 

Σήμερα είμαι 31&4 το λακτακι μου 1890γρ με το κεφαλι πανω. Τράχηλος ψηλός, πλακούντας οπίσθιος κ ψηλά grade 1. Τα βρήκε όλα φυσιολογικά όλα μια χαρά. Μ έγραψε όλες τις εξετάσεις να δούμε πως θα πάμε από βιταμίνες. Ραντεβού ξανά σε 1 μήνα. 

Εσείς που κάνατε ντομπλερ, πως είναι η εξέταση; Σαν την α&β επιπέδου ή είναι αυτό με τη ζώνη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Pinacolada είπε:

Κορίτσια γύρισα από γιατρό. Μου είπε ότι δεν είναι συσπάσεις αλλά το μωρό που τεντώνεται. Μ είπε ότι οι συσπάσεις σε πιάνουν κ σε αφήνουν ρυθμικά. Εγώ τ παθαίνω κάθε φορά π αλλάζω θέση ή σηκώνομαι οπότε κ το μωρό αλλάζει θέση . Το τσούξιμο στο δέρμα είναι εκεί π έχει το κρανίο του κ είναι το πιο σκληρό του οστό οπότε γ αυτό με πονάει. Μου είπε ξεκούραση, μαγνήσιο και να αρχίσω λίγο περπάτημα γτ δεν ασκούμαι καθόλου κ θα δυσκολευτω στη γέννα. 

Σήμερα είμαι 31&4 το λακτακι μου 1890γρ με το κεφαλι πανω. Τράχηλος ψηλός, πλακούντας οπίσθιος κ ψηλά grade 1. Τα βρήκε όλα φυσιολογικά όλα μια χαρά. Μ έγραψε όλες τις εξετάσεις να δούμε πως θα πάμε από βιταμίνες. Ραντεβού ξανά σε 1 μήνα. 

Εσείς που κάνατε ντομπλερ, πως είναι η εξέταση; Σαν την α&β επιπέδου ή είναι αυτό με τη ζώνη? 

Σαν τις αλλες. Η εξέταση με τη ζώνη είναι το nst! 
 

Τέλεια νέα κορίτσι μου!! Ποτέ θα ξανά πας;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σαν τις αλλες. Η εξέταση με τη ζώνη είναι το nst! 
 

Τέλεια νέα κορίτσι μου!! Ποτέ θα ξανά πας;;; 

Δεν ξέρω αν Μ έκανε ντομπλερ σήμερα. Αλλά κάποια στιγμή είπε άντε πάει κ το ντομπλερ. Δεν πλήρωσα παραπάνω όμως. Όπως πάντα με κοίταξε που τα κοιτάει όλα. 19 Σεπτεμβρίου θα ξαναπάω. Κατά 99% 10/10 γεννάω! Έπειτα από συζήτηση καταλήξαμε να γεννήσω λιγο νωρίτερα γτ της το ζήτησα εγώ λόγω ημερομηνίας και συμφωνίσε γτ έχω μεγάλο μωρό και αν πάρω και τις 40 θα ζοριστω πολύ για φυσιολογικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Pinacolada πολύ καλά τα νέα σου!!! Μεγαλώνει μια χαρα το λακτακι και θα είναι ένα όμορφο ζουμερό μωρό!!!

Αν κοίταξε αρτηρίες και ροές αίματος τότε σου έκανε ντόπλερ. Ούτε εμένα το χρεώνει έξτρα ο γιατρός μου που το κάνει μόνος του. 
Πάλι καλά που δεν ήταν συσπάσεις…

@Raf123grade 2 πιο μετά ξέρω και γώ. Ίσως και για αυτό να σου είπαν να ξεκουραστείς και να σταματήσεις  απ την δουλειά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Pinacolada είπε:

Δεν ξέρω αν Μ έκανε ντομπλερ σήμερα. Αλλά κάποια στιγμή είπε άντε πάει κ το ντομπλερ. Δεν πλήρωσα παραπάνω όμως. Όπως πάντα με κοίταξε που τα κοιτάει όλα. 19 Σεπτεμβρίου θα ξαναπάω. Κατά 99% 10/10 γεννάω! Έπειτα από συζήτηση καταλήξαμε να γεννήσω λιγο νωρίτερα γτ της το ζήτησα εγώ λόγω ημερομηνίας και συμφωνίσε γτ έχω μεγάλο μωρό και αν πάρω και τις 40 θα ζοριστω πολύ για φυσιολογικό. 

Τι ωραία μπράβο εχεις κ ωραία ημερομηνία!!! Μίλησε κ με μαία να σε βοηθήσει να γυρίσετε το μωράκι!! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η ditaki είπε:

@Pinacolada πολύ καλά τα νέα σου!!! Μεγαλώνει μια χαρα το λακτακι και θα είναι ένα όμορφο ζουμερό μωρό!!!

Αν κοίταξε αρτηρίες και ροές αίματος τότε σου έκανε ντόπλερ. Ούτε εμένα το χρεώνει έξτρα ο γιατρός μου που το κάνει μόνος του. 
Πάλι καλά που δεν ήταν συσπάσεις…

@Raf123grade 2 πιο μετά ξέρω και γώ. Ίσως και για αυτό να σου είπαν να ξεκουραστείς και να σταματήσεις  απ την δουλειά. 

Ναι ισως…άσε από την μια λεω δεν πρέπει να αγχώνομαι γιατί ότι κ να είναι θα γεννήσω αλλά από την άλλη δε θέλω να κάνω καισαρικη ενώ είχα τόσο εύκολο τοκετό στο πρώτο μου κ μ έλεγαν όλοι ότι τώρα θα είναι ακόμα πιο εύκολα κ τώρα καπως απογοητεύτηκα, ότι εγώ φταίω π ενώ είπα ότι δε θα πολύ ζορίζομαι στη δουλεια ειχα πιεστεί πολύ όταν μ έφεραν την άλλη για τρεινινγκ κ νιώθω ότι εγώ το προκάλεσα αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 κοριτσι μ αυτό π σκεφτεσαι βγαλτο απο το κεφάλι σου. Σε καμια περίπτωση δν φταις εσυ για τον πλακουντα. Να εισαι απολυτα σιγουρη γι αυτο. Το τσιγάρο πχ επηρεάζει τν προωρη γήρανση τ πλακουντα. Τ οτι δουλευες μεχρι τώρα, σε συνθήκες γραφείου πιστεύω,  οχι. Ολα καλα θα πανε. Ακομα κ νωρίτερα ν γεννησεις δ ειναι αναγκη να γεννησεις με καισαρικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Raf123 κοριτσι μ αυτό π σκεφτεσαι βγαλτο απο το κεφάλι σου. Σε καμια περίπτωση δν φταις εσυ για τον πλακουντα. Να εισαι απολυτα σιγουρη γι αυτο. Το τσιγάρο πχ επηρεάζει τν προωρη γήρανση τ πλακουντα. Τ οτι δουλευες μεχρι τώρα, σε συνθήκες γραφείου πιστεύω,  οχι. Ολα καλα θα πανε. Ακομα κ νωρίτερα ν γεννησεις δ ειναι αναγκη να γεννησεις με καισαρικη.

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Ούτε καπνίζω ούτε πινω αλκοόλ ίσα ίσα κάνω μια πολύ υγιηνη ζωή με γυμναστήριο όσο μπορω με ένα άλλο παιδάκι 1.5χρονων. Η δουλεια μου είναι πολύ απαιτητική κ είναι εκτός γραφείου κ φετος ειδικά είχαμε κ καύσωνα κ ήταν χειρότερο… 

η γιατρος είπε θα το δούμε είναι ανάλογα με το βάρος του μωρού δλδ αν είναι πολύ μικρό δε θα το ρισκάρουμε. 
 

στον γιο μου ενώ είχα χειρότερα αποτελέσματα πλακούντα δλδ η αντίσταση δεν έπεσε ποτέ σε καμπύλη πάντα συνέχιζε στην 10η εν τέλη έκανα πίεση 36εβ γέννησα 37+6 φυσιολογικά. Η γιατρος μ είναι πολύ υπέρ του φυσιολογικού αλλά δε πιστεύω να το ρισκάρει αν είναι ένα μωρό μικρουλι κ δε το αντέχει!
 

Θέλω να έχω πίστη στο μωρό μου ότι θα τα καταφέρει αλλες 5 εβδομαδες έχω βάλει στόχο…να πάω στις 36 τουλάχιστον κ να έχει φτάσει τα 2 κιλά  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Σαν τις αλλες. Η εξέταση με τη ζώνη είναι το nst! 
 

Τέλεια νέα κορίτσι μου!! Ποτέ θα ξανά πας;;; 

Ραφ κ γω δεν νομίζω να τον γερασες με την καθημερινότητα. Λίγη ξεκούραση και θα τις πιάσεις σίγουρα τις 36! Τώρα παίρνουν και βάρος οπότε θα τσουπωσει κ η μικρή και θα είστε μια χαρά!!!! Κορίτσια άρχισα να κοιτάω για νυχτικά για το μαιευτήριο. Δεν ξέρω τι να πάρω! Πρέπει να είναι με κουμπάκια; Οκτωβρη τι θα θέλουμε? Μακρυμάνικο; Κοντομανικες; Τιράντε με ρόμπα; Σε μπλούζα παντελόνι θα βολεύει ή μόνο νυχτικά να βλέπουν όλοι τ βρακί μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Pinacolada είπε:

Ραφ κ γω δεν νομίζω να τον γερασες με την καθημερινότητα. Λίγη ξεκούραση και θα τις πιάσεις σίγουρα τις 36! Τώρα παίρνουν και βάρος οπότε θα τσουπωσει κ η μικρή και θα είστε μια χαρά!!!! Κορίτσια άρχισα να κοιτάω για νυχτικά για το μαιευτήριο. Δεν ξέρω τι να πάρω! Πρέπει να είναι με κουμπάκια; Οκτωβρη τι θα θέλουμε? Μακρυμάνικο; Κοντομανικες; Τιράντε με ρόμπα; Σε μπλούζα παντελόνι θα βολεύει ή μόνο νυχτικά να βλέπουν όλοι τ βρακί μου??

Τι να πω μακαρι

εμενα για τον τοκετό με βόλεψε το νυχτικό μετά έβαλα πιτζάμες. Εμένα επειδή ήταν δεκεμβρης ο γιος μου είχα μακρυμάνικα. Στον τοκετό ήταν κρύο μετά στο δωμάτιο ζεσταινόμουν αλλά ήταν θέμα ορμονών όποτε είχα κοντομάνικο από πάνω κ μακρύ από κάτω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Τι να πω μακαρι

εμενα για τον τοκετό με βόλεψε το νυχτικό μετά έβαλα πιτζάμες. Εμένα επειδή ήταν δεκεμβρης ο γιος μου είχα μακρυμάνικα. Στον τοκετό ήταν κρύο μετά στο δωμάτιο ζεσταινόμουν αλλά ήταν θέμα ορμονών όποτε είχα κοντομάνικο από πάνω κ μακρύ από κάτω. 

Για τώρα τι σκέφτεσαι να πάρεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Pinacolada είπε:

Για τώρα τι σκέφτεσαι να πάρεις? 

Σκέφτομαι κοντομάνικο νυχτικό κ πιτζάμες μακρύ παντελόνι με κοντή φανέλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Pinacolada είπε:

Μόλις βγήκα θετική στον κοβιντ!! Δεύτερη φορά στην εγκυμοσύνη. Ευτυχώς έχω μόνο πονόλαιμο 

Πάλι;;; Περαστικά…❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ρε κορίτσια πείτε μου λίγο πως λειτουργεί το πράγμα με τις μαίες? Πώς την βρισκω? Την πληρωνω με την ώρα; Γενικά δεν έχω ιδεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123οχι δεν τον γεράσεις εσύ τον πλακούντα!!!!! Θέλω να χαλαρώσεις, είσαι σε καλά χέρια, ότι είναι να προσέξεις στο έχουν επισημάνει και αν ήταν κάτι πολύ πολύ ανησυχητικό θα στο είχαν πει πιστεύω!!!!

@Pinacoladaπεραστικα!!! Ελπίζω να μην σε πάρει βαριά, αν και τώρα τελευταία στο φτερό τον περνάνε οι περισσότεροι. 
Για το μαιευτήριο εγώ που είχα γεννήσει καλοκαίρι είχα καλοκαιρινές νυχτικιές, με είχαν βολέψει πολύ, κυρίως στην καισαρική που μου έκαναν αλλαγές και εγώ δεν ήθελα τίποτα να με πιέζει κοντά στην τομή. Ούτε εσώρουχο κανονικό δεν φορούσα τις πρώτες μέρες. Είχα πάρει αυτά τα μιας χρήσης που είναι σαν δίχτυ.
Και τώρα καλοκαιρινές πήρα με τιράντα για να κατεβαίνει εύκολα για θηλασμό, και ρόμπα μακρυμάνικη από πάνω, όχι χοντρή την κανονική.  Ένα νυχτικό που είχα με κουμπιά μπροστά δεν με βόλεψε στον θηλασμό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...