Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μεγάλη χοριακή


Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα! Θα ήθελα τη γνώμη σας για τη χοριακή μου!

Κύκλος 26 ημερών.

ΤΕΡ 19/01

14/02 πρώτη χοριακή 496

16/02 1.327

23/02 15.740

Σύμφωνα με το ημερολόγιο σήμερα 23/02 είμαι 5w0d. Δεν είναι πολύ μεγάλη η χοριακή μου ρε κορίτσια;  τι πιστεύετε; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ είχα μεγάλες χοριακες, ο γιατρός μου είπε ότι ανησυχούμε όταν είναι μικρές μόνο, ή δεν διπλασιαζονται όπως πρέπει. 

Βέβαια είχα ψάξει όλο το διαδίκτυο κ βρήκα πράγματα που με φόβισαν, τα οποία τελικά δεν ίσχυαν. Όλα πήγαν καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Gif-e είπε:

Και εγώ είχα μεγάλες χοριακες, ο γιατρός μου είπε ότι ανησυχούμε όταν είναι μικρές μόνο, ή δεν διπλασιαζονται όπως πρέπει. 

Βέβαια είχα ψάξει όλο το διαδίκτυο κ βρήκα πράγματα που με φόβισαν, τα οποία τελικά δεν ίσχυαν. Όλα πήγαν καλά 

Ευχαριστώ για την απάντηση! Κ γω τα ίδια κάνω... διάβασα για μύλη κύηση κ αγχώθηκα. Τετάρτη έχω τον πρώτο υπέρηχο, υπομονή μέχρι τότε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/2/2024 at 7:47 ΜΜ, ο/η Pinacolada είπε:

Καλησπέρα στην παρέα! Θα ήθελα τη γνώμη σας για τη χοριακή μου!

Κύκλος 26 ημερών.

ΤΕΡ 19/01

14/02 πρώτη χοριακή 496

16/02 1.327

23/02 15.740

Σύμφωνα με το ημερολόγιο σήμερα 23/02 είμαι 5w0d. Δεν είναι πολύ μεγάλη η χοριακή μου ρε κορίτσια;  τι πιστεύετε; 

 

Μια χαρά είναι η χοριακη σου κοπέλα μου!! Από 16 μέχρι 23 του μήνα απέχει μια εβδομάδα. Με καθαρους διπλασιασμους 18 θα ήταν χονδρικά 2700 20 5400 22 10800. Εσυ εκανες 23 του μήνα την τελευταία. Ουσιαστικά διπλασιαζόταν ανα 2 μέρες κ ανέβαινε κ λίγο παραπάνω. Σούπερ είσαι!! Με το καλό να ακούσετε καρδούλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...