Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποτέ βλέπω έμβρυο;


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα. Ελπίζω να είστε όλες καλά.. και να έχουμε πολλές χαμένες περιόδους αυτόν τον μήνα. Λοιπόν για να μπω στο θεμα… είμαι 4εβδομαδων και 6 ημερών αύριο με το καλό κλείνω την 5η εβδομάδα. Σήμερα 4+6 είχα χοριακή 7223. Δεν είναι λίγο αυξημένη εκτός από δίδυμα μπορεί να σημαίνει και κάτι άλλο;; Κακό;; Έχει κάποια κοπέλα παρόμοια εμπειρία; Την Κυριακή 5+1 έχω ραντεβού για υπέρηχο θα δω μόνο το σάκο; Υπάρχει περίπτωση να δω το έμβρυο γιατί έχω λίγο άγχος μήπως είναι άδειος ο σάκος… σε ποια εβδομάδα θα το δω ή θα ακούσω καρδούλα;
γνωστη μου με δίδυμα 4+4 είχε χοριακή 1579 και εγώ 4+2 1501. Και είναι δεδομένες οι μέρες κύησης γιατί έκανα τεστ ωορρηξίας ψηφιακό clear blue, όποτε δεν παίζει λάθος υπολογισμός σύλληψης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Ελπίζω να είστε όλες καλά.. και να έχουμε πολλές χαμένες περιόδους αυτόν τον μήνα. Λοιπόν για να μπω στο θεμα… είμαι 4εβδομαδων και 6 ημερών αύριο με το καλό κλείνω την 5η εβδομάδα. Σήμερα 4+6 είχα χοριακή 7223. Δεν είναι λίγο αυξημένη εκτός από δίδυμα μπορεί να σημαίνει και κάτι άλλο;; Κακό;; Έχει κάποια κοπέλα παρόμοια εμπειρία; Την Κυριακή 5+1 έχω ραντεβού για υπέρηχο θα δω μόνο το σάκο; Υπάρχει περίπτωση να δω το έμβρυο γιατί έχω λίγο άγχος μήπως είναι άδειος ο σάκος… σε ποια εβδομάδα θα το δω ή θα ακούσω καρδούλα;
γνωστη μου με δίδυμα 4+4 είχε χοριακή 1579 και εγώ 4+2 1501. Και είναι δεδομένες οι μέρες κύησης γιατί έκανα τεστ ωορρηξίας ψηφιακό clear blue, όποτε δεν παίζει λάθος υπολογισμός σύλληψης.

Κορίτσι μου η χοριακή έχει πολύ μεγάλο εύρος, κ εγώ τώρα στη δεύτερη εγκυμοσύνη 3η μέρα καθυστέρησης είχα σχεδόν 2 χιλιάδες χοριακή, με ένα έμβρυο όπως αποδείχτηκε! Συνήθως καρδούλα ακούμε από 6η εβδομαδα κ μετά! Μην ανησυχείς περίμενε να πας και θα τα δείτε όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Ελπίζω να είστε όλες καλά.. και να έχουμε πολλές χαμένες περιόδους αυτόν τον μήνα. Λοιπόν για να μπω στο θεμα… είμαι 4εβδομαδων και 6 ημερών αύριο με το καλό κλείνω την 5η εβδομάδα. Σήμερα 4+6 είχα χοριακή 7223. Δεν είναι λίγο αυξημένη εκτός από δίδυμα μπορεί να σημαίνει και κάτι άλλο;; Κακό;; Έχει κάποια κοπέλα παρόμοια εμπειρία; Την Κυριακή 5+1 έχω ραντεβού για υπέρηχο θα δω μόνο το σάκο; Υπάρχει περίπτωση να δω το έμβρυο γιατί έχω λίγο άγχος μήπως είναι άδειος ο σάκος… σε ποια εβδομάδα θα το δω ή θα ακούσω καρδούλα;
γνωστη μου με δίδυμα 4+4 είχε χοριακή 1579 και εγώ 4+2 1501. Και είναι δεδομένες οι μέρες κύησης γιατί έκανα τεστ ωορρηξίας ψηφιακό clear blue, όποτε δεν παίζει λάθος υπολογισμός σύλληψης.

Θα δεις μόνο σακο ή σάκους όπου θα επιβεβαιώσεις ότι είναι ενδομήτριο    και ίσως λεκιθικο ασκό δεν θα μπορέσεις να δεις κάτι άλλο σε εκείνη την βδομαδα  που θα πας 

καρδουλα ακούς μετά την την 6 εβδομάδα καποιες κοπέλες ακούν στην 7 εβδ.. 

εγω θα πρότεινα να μην κανείς άλλες χοριακες δεν έχει νοημα κορίτσι μου κανε λίγο υπομονή θα τα δείτε όλα σιγά σιγά στον υπέρηχο αν είναι δυο τα μωράκια

ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός με τις αυξήσεις που μπορεί να εχει η χοριακη,  ακόμα και από εγκυμοσύνη σε εγκυμοσύνη διαφέρουν πχ στην κόρη είχα τριπλασιασμό στο νούμερο ενώ τώρα είχα σχεδόν διπλασιασμό (παρά κάτι μοναδες)  

εύχομαι με το καλό 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...