Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η fpolyxen είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου έχει μήπως τελειώσει σε κάποια κοπέλα η άδεια η 9 μήνη;

Καλησπέρα! Τον Απρίλιο είχε τελειώσει η δική μου από το 1ο μου παιδάκι. Πώς μπορώ να σε βοηθήσω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/2/2024 at 2:44 ΜΜ, ο/η Tonakiv είπε:

Καλησπέρα! Τον Απρίλιο είχε τελειώσει η δική μου από το 1ο μου παιδάκι. Πώς μπορώ να σε βοηθήσω;

Μου είχαν πει κάποια στιγμή ότι στο τέλος της άδειας μου θα μου βάλουν το επίδομα άδειας και κάποιο ποσό από το δώρο Πάσχα που αναλογεί ακόμα δεν έχω πάρει κατι και όταν πήρα τηλέφωνο να τους ξανά ρώτησω μου είπαν αργεί να μπει αυτό το ποσό. Σε εσένα συνέβη αυτό μπήκε όντως στο τέλος κάποιο ποσό; Άργησε να καταβληθεί; Ξέρεις με τις δημόσιες υπηρεσίες είναι πολύ δύσκολο να βγάλεις άκρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η fpolyxen είπε:

Μου είχαν πει κάποια στιγμή ότι στο τέλος της άδειας μου θα μου βάλουν το επίδομα άδειας και κάποιο ποσό από το δώρο Πάσχα που αναλογεί ακόμα δεν έχω πάρει κατι και όταν πήρα τηλέφωνο να τους ξανά ρώτησω μου είπαν αργεί να μπει αυτό το ποσό. Σε εσένα συνέβη αυτό μπήκε όντως στο τέλος κάποιο ποσό; Άργησε να καταβληθεί; Ξέρεις με τις δημόσιες υπηρεσίες είναι πολύ δύσκολο να βγάλεις άκρη 

Εγώ είχα στείλει μέιλ. Κ μετά από 1 μήνα σχεδόν μου τα έβαλαν! Αυτό είναι ανάλογα τον ΟΑΕΔ που ανήκεις, τι φόρτο εργασίας έχουν κ κατά πόσο δουλεύουν! Στείλε ένα μέιλ για να έχεις κ ένα αποδεικτικό στοιχείο ( το προφορικό δεν αρκεί). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/2/2024 at 10:30 ΠΜ, ο/η Tonakiv είπε:

Εγώ είχα στείλει μέιλ. Κ μετά από 1 μήνα σχεδόν μου τα έβαλαν! Αυτό είναι ανάλογα τον ΟΑΕΔ που ανήκεις, τι φόρτο εργασίας έχουν κ κατά πόσο δουλεύουν! Στείλε ένα μέιλ για να έχεις κ ένα αποδεικτικό στοιχείο ( το προφορικό δεν αρκεί). 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ειλικρινά γιατί ρωτάω εδώ και μέρες τον ΟΑΕΔ και τον λογιστή και απάντηση δεν παίρνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...