Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Έτσι μου είπε αλλά θα το σιγουρλεψουμε πάλι όταν μεγαλώσει λίγο. 

Και στο δεύτερο θυμάμαι που δεν ξέραμε πότε τελικά έκανα ωορρηξία στην α επιπέδου μου είπε τελικά σε ποια βδομάδα ήμουν στην πραγματικότητα.

Το είπα στα παιδιά....ξετρελάθηκαν!!!! Όλη μέρα φιλιά στην κοιλιά και χαμόγελα. Ο μικρός βέβαια με ρώτησε σε πόσες μέρες θα γεννήσω αλλά δεν βαριέσαι....

Εμένα μου κακοφάνηκε λίγο γιατί στο πρώτο ίδια εβδομάδα είδαμε την καρδούλα να πάλλεται ενώ τώρα μόνο σακο, αλλά νομίζω επειδή τώρα μάλλον είχε μεγαλύτερο κύκλο ενώ τότε ειχα μικρότερο κ με έβγαζε μεγαλύτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Πολύ ευχάριστα τα νέα σας. Εμένα η περίοδος ακόμη άφαντη, σήμερα είμαι 37η μέρα του κύκλου.....

Γιατί δε κανεις ένα τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα μου κακοφάνηκε λίγο γιατί στο πρώτο ίδια εβδομάδα είδαμε την καρδούλα να πάλλεται ενώ τώρα μόνο σακο, αλλά νομίζω επειδή τώρα μάλλον είχε μεγαλύτερο κύκλο ενώ τότε ειχα μικρότερο κ με έβγαζε μεγαλύτερο 

Να δεις που υπερηχογραφικά θα είσαι με μερικές μέρες απόκλιση απ ότι με βάση την περίοδο αφού έχεις μεγαλύτερο κύκλο τώρα.

@Stardust_83 έχεις κάνει τεστ;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Αν έχεις τέτοιο κύκλο γιατί και εγω τέτοιο είχα θα κανείς αργά ωορρηξία όπως είπε και η Annitakianna 22 ημέρα του κύκλου και εγω τότε έκανα και έμεινα εγκυος ακριβώς μετά την αποξεση 

το αιματακι ίσως ήταν και κάποιος ελαφρύς τραυματισμός από τις πολλές επαφες 🤷‍♀️

 

Τώρα που δεν έχω μπούσουλα με κατευθύνουν λίγο και τα τεστακια,  σήμερα 19η μέρα του κύκλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Να δεις που υπερηχογραφικά θα είσαι με μερικές μέρες απόκλιση απ ότι με βάση την περίοδο αφού έχεις μεγαλύτερο κύκλο τώρα.

@Stardust_83 έχεις κάνει τεστ;;; 

Έκανα αλλά είμαι μετά από βιοχημική και δεν είχα ωορρηξία σε αυτόν τον κύκλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Έκανα αλλά είμαι μετά από βιοχημική και δεν είχα ωορρηξία σε αυτόν τον κύκλο 

Λογικό να έχει πάει πατατράκ ο κύκλος σου. Κ γω δεν ξέρω ποτε να περιμένω τώρα.. Είσαι σίγουρη ότι δεν έκανες ωορρηξία; Σε είδε ο γιατρός κ στο είπε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Λογικό να έχει πάει πατατράκ ο κύκλος σου. Κ γω δεν ξέρω ποτε να περιμένω τώρα.. Είσαι σίγουρη ότι δεν έκανες ωορρηξία; Σε είδε ο γιατρός κ στο είπε ;

100% όχι, δεν είμαι σίγουρη, αλλά πιστεύω πώς δεν έκανα. Περιμενω να αδιαθετησω για να κάνω ορμονικες εξετάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ELENNA11 είπε:

Κι εμένα στη σαλπιγγογραφία είχαν αναφέρει πολύποδα, όπου και είχα τελικά ενώ ότι τους είχα αφαιρέσει και στον υπέρηχο δεν φαινόταν. Ξανά μπήκα για αφαίρεση. Η διαδικασία είναι απλή και δεν θέλει άγχος, έχω αφαιρέσει 4 φορές.

Mετα πρέπει να αφήσεις 2 κύκλους να περάσουν??? Για να ξανά προσπαθήσεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ELENNA11 είπε:

Μετά από έναν κύκλο με σωστή περίοδο, έτσι μου έλεγε ο γιατρός. Με τουλάχιστον 5 μέρες και σωστή ροή, με αρχή μέση και τέλος. Να ξέρει ότι με πολύποδες δεν μπορείς να μείνεις έγκυος. Εγώ προσπαθούσα πολλούς μήνες αλλά όλο είχα πολύποδες. Τον 10ο έβγαλα τον τελευταίο μου και 12ο έμεινα έγκυος, άλλο που δεν εξελίχθηκε όμως ευχάριστα.

Εσένα οι πολύποδες φαίνονται στους υπερηχους ?? Γιατί εμένα οι υπερηχοι είναι καθαροί μια υπόνοια ποκυποδα υπάρχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ELENNA11 είπε:

Από τους 4 μόνο οι 3 φαίνονταν στον υπέρηχο. Ο ένας φάνηκε μόνο στην σαλπιγγογραφία. Γι αυτό στο λέω! Ο γιατρός έχει δίκιο. Καλύτερα να κάνεις διαγνωστική και αφαιρετική υστεροσκόπηση. Δηλαδή όταν ο γιατρός κάνει την εξέταση και δει όντως κάτι, να το αφαιρέσει και αμέσως. Να μην ξανά μπαίνεις σ αυτή την διαδικασία.

Ναι αν το αποφασίσω αυτό θα κάνουμε! Είναι δύσκολη η μετά ανάρρωση? Πονάς πολύ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ELENNA11 είπε:

Καθόλου!!! Έχεις ένα πρήξιμο την ημέρα εκείνη και μια ενόχληση σαν να ξεκινάει περίοδος. Την επόμενη μέρα τίποτα, μέχρι και στην δουλεία μπορείς να πας. Εκτός εάν η δουλεία σου έχει να κάνει με βάρος που δεν κάνει να σηκώνεις βάρος για λίγες μέρες.

Έτσι τα περιέγραψε και η γιατρός μου ! Εγώ φοβάμαι πολύ! Σ'ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε; Είπα να σας στείλω και τα σημερινά μου τεστακια! 

IMG_7916.jpeg

Και καλά έκανες!! Μας φτιάχνεις την ημέρα με αυτές τις υπέροχες γραμμές!! Πες μου λίγο κάτι? Το έχεις συνειδητοποιήσει??? Είσαι έγκυος 🤰🤰🤰🫘🫘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε; Είπα να σας στείλω και τα σημερινά μου τεστακια! 

IMG_7916.jpeg

στις πριν 11 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Και καλά έκανες!! Μας φτιάχνεις την ημέρα με αυτές τις υπέροχες γραμμές!! Πες μου λίγο κάτι? Το έχεις συνειδητοποιήσει??? Είσαι έγκυος 🤰🤰🤰🫘🫘

Τα μάτια έτσι έγιναν 😍 απ' αυτα τα τεστάκια!!
Αυτό που λέει η φίλη @annitakianna - πώς είσαι; το πιστεύεις;;; πες μας και συμπτωματάκια αν θέλεις, μία σούμα του τί έχεις νιώσει μέχρι στιγμής ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ELENNA11 είπε:

Μα μην κάνεις άλλα χαχαχαχα. Είσαι εγκυούλα, πρέπει να το συνειδητοποιήσεις ❤️

 

@Θέτις Κ. κορίτσι μου εσύ τι σχέδια έχεις? Αν δεν ερθει το σποράκι,που σου εύχομαι να τα έχετε καταφέρει αυτό το μήνα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Και καλά έκανες!! Μας φτιάχνεις την ημέρα με αυτές τις υπέροχες γραμμές!! Πες μου λίγο κάτι? Το έχεις συνειδητοποιήσει??? Είσαι έγκυος 🤰🤰🤰🫘🫘

Ακόμη οχιιιι😂😂😂 χθες ενοιωθα και ένα άγχος μια υπερένταση να το πω και δεν ξερω γτ! Ηπια ένα χαμομηλακι και ηρέμησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η flowerv είπε:

@Θέτις Κ. κορίτσι μου εσύ τι σχέδια έχεις? Αν δεν ερθει το σποράκι,που σου εύχομαι να τα έχετε καταφέρει αυτό το μήνα!!! 

Δεν έχω κάποιο συγκεκριμένο πλάνο κορίτσι μου - δε θέλω να αγχώνομαι και να προτρέχω προκαταβολικά, είμαι γενικά τύπος του "ένα βήμα τη φορά". Ειδικά αφότου κάναμε τις εξετάσεις και βγήκαν όλα σχετικά καλά, ε, κάπως μέσα μου ηρέμησα ότι εμείς ό,τι ήταν στο χέρι μας το κάναμε και θα το κάνουμε, απο εκεί και πέρα όποτε έρθει καλοδεχούμενο ❤️

Τώρα στις 7 Μαρτίου, μετά την (μη) αναμενόμενη περίοδο (φτου φτου να μην έρθει 😅), έχω προγραμματισμένη τη σαλπιγγογραφία όπως έκανες κι εσύ και η ειδικός γονιμότητας είπε ότι με βάση τα αποτελέσματα αυτής θα κινηθούμε αναλόγως - μίλησε για διέγερση ωοθηκών σαν πιθανό σενάριο, αλλά, γενικά, κι αυτή μου έβαλε ένα φρένο, λέγοντάς μου ότι, εμμέσως πλην σαφώς, ό,τι είναι θα το αντιμετωπίσουμε. Οπότε είμαι ζεν αυτό το μήνα, γιατί έχω κάτι να περιμένω, είτε στη μία, είτε στην άλλη περίπτωση 😌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Τα μάτια έτσι έγιναν 😍 απ' αυτα τα τεστάκια!!
Αυτό που λέει η φίλη @annitakianna - πώς είσαι; το πιστεύεις;;; πες μας και συμπτωματάκια αν θέλεις, μία σούμα του τί έχεις νιώσει μέχρι στιγμής ❤️

🥰🥰🥰 σε λίγο  θα κάνουν έτσι και με το δικό σου τεστ🥰❤️

δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη!  
απο συμπτώματα δεν θα έλεγα ότι έχω κάτι το τρομερό! Απλά κουράζομαι πιο ευκολα και λαχανιάζω και ξεκίνησα να έχω ψιλό υπνηλία αλλά όχι τρομερή! Τώρα όσο για το στήθος με πονούσε μέχρι την 12η μέρα και μετά μια σταματούσε μια πονούσε , τώρα ας πούμε δεν με ποναει σχεδόν καθόλου! 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ELENNA11 είπε:

Μα μην κάνεις άλλα χαχαχαχα. Είσαι εγκυούλα, πρέπει να το συνειδητοποιήσεις ❤️

 

Θα κάνω και το σκ και από Δευτέρα που θα κάνω την 3η χοριακη θα τα σταματήσω! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Δεν έχω κάποιο συγκεκριμένο πλάνο κορίτσι μου - δε θέλω να αγχώνομαι και να προτρέχω προκαταβολικά, είμαι γενικά τύπος του "ένα βήμα τη φορά". Ειδικά αφότου κάναμε τις εξετάσεις και βγήκαν όλα σχετικά καλά, ε, κάπως μέσα μου ηρέμησα ότι εμείς ό,τι ήταν στο χέρι μας το κάναμε και θα το κάνουμε, απο εκεί και πέρα όποτε έρθει καλοδεχούμενο ❤️

Τώρα στις 7 Μαρτίου, μετά την (μη) αναμενόμενη περίοδο (φτου φτου να μην έρθει 😅), έχω προγραμματισμένη τη σαλπιγγογραφία όπως έκανες κι εσύ και η ειδικός γονιμότητας είπε ότι με βάση τα αποτελέσματα αυτής θα κινηθούμε αναλόγως - μίλησε για διέγερση ωοθηκών σαν πιθανό σενάριο, αλλά, γενικά, κι αυτή μου έβαλε ένα φρένο, λέγοντάς μου ότι, εμμέσως πλην σαφώς, ό,τι είναι θα το αντιμετωπίσουμε. Οπότε είμαι ζεν αυτό το μήνα, γιατί έχω κάτι να περιμένω, είτε στη μία, είτε στην άλλη περίπτωση 😌

Μπράβο κορίτσι πολύ σε θαυμάζω! Εγώ η αλήθεια είναι ότι εχω πανικοβληθεί, μάλλον χωρίς ιδιαίτερο λόγο! Η γιατρός μου η έρημη τα έχει παίξει δεν ξέρει τι να με κάνει να με ηρεμήσει! 

Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σας!✌️ Εμείς ενώ αυτό το μήνα είχαμε καλές επαφές για κάποιο λόγο τον έχω βγάλει από το μυαλό μου και σκέφτομαι τα επόμενα βήματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η flowerv είπε:

Μπράβο κορίτσι πολύ σε θαυμάζω! Εγώ η αλήθεια είναι ότι εχω πανικοβληθεί, μάλλον χωρίς ιδιαίτερο λόγο! Η γιατρός μου η έρημη τα έχει παίξει δεν ξέρει τι να με κάνει να με ηρεμήσει! 

Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σας!✌️ Εμείς ενώ αυτό το μήνα είχαμε καλές επαφές για κάποιο λόγο τον έχω βγάλει από το μυαλό μου και σκέφτομαι τα επόμενα βήματα! 

Κορίτσι μου έτσι ήμουν και εγωωω είχα πελαγώσει όλο το διάστημα που προσπαθούσαμε! Εν τελεί πήγαμε με σπερματεγχυνση τον Δεκέμβριο οπου πέτυχε αλλά δεν προχώρησε! Τον Ιανουάριο θα πηγαίναμε σε δεύτερη σπερματεγχυνση και μου την ακύρωσε ο γιατρός γτ λέει δεν του άρεσε αυτός ο κύκλος και εκεί φρικαλέα ενώ είχα προετοιμαστεί ότι θα γίνει και είχα χαρεί αλλά μου κόπηκαν τα φτερά ! Προσπαθούμε μόνοι μας τον μηνα εκείνο αλλά τίποτα και τώρα καναμε τη σπερματέγχυση και πέτυχε πάλι και προς το παρών προχωραει! 
αυτο που θέλω να πω είναι ότι σε καταλαβαίνω που νοιωθεις έτσι είναι πολύ δύσκολη η προσμονή και στο τελος να βλεπεις ότι δεν έχει αποτελεσμα ! Όμως θα ερθειιιι θα το δεισσσσς εκεί που πέφτεις εκεί και να σηκώνεσαι ! Σου στέλνω μια αγκαλια❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Μπράβο κορίτσι πολύ σε θαυμάζω! Εγώ η αλήθεια είναι ότι εχω πανικοβληθεί, μάλλον χωρίς ιδιαίτερο λόγο! Η γιατρός μου η έρημη τα έχει παίξει δεν ξέρει τι να με κάνει να με ηρεμήσει! 

Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σας!✌️ Εμείς ενώ αυτό το μήνα είχαμε καλές επαφές για κάποιο λόγο τον έχω βγάλει από το μυαλό μου και σκέφτομαι τα επόμενα βήματα! 

Μη με βλέπεις έτσι ζεν τώρα, κι εγώ εκεί που είσαι ήμουν - απλά για κάποιο λόγο βαρέθηκα να στεναχωριέμαι γι αυτό το πράγμα συνέχεια, κουράστηκα κάπως ψυχικά. Οπότε εστιάζω στον εαυτό μου και στην οικογένεια που ήδη έχω με το σύντροφό μου, να περνάμε καλά και να είμαστε καλύτερα. Φυσικά κι αν μου ρθει περιόδος την ερχόμενη εβδομάδα θα μου' ρθει η γνωστή ξινίλα (όλες ξέρετε τι εννοώ 😅) αλλά έχω κανονίσει τριημεράκι με τον σύζυξ για να εναποθέσω την ενέργεια της ξινίλας σε ξεγνοιασιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

🥰🥰🥰 σε λίγο  θα κάνουν έτσι και με το δικό σου τεστ🥰❤️

δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη!  
απο συμπτώματα δεν θα έλεγα ότι έχω κάτι το τρομερό! Απλά κουράζομαι πιο ευκολα και λαχανιάζω και ξεκίνησα να έχω ψιλό υπνηλία αλλά όχι τρομερή! Τώρα όσο για το στήθος με πονούσε μέχρι την 12η μέρα και μετά μια σταματούσε μια πονούσε , τώρα ας πούμε δεν με ποναει σχεδόν καθόλου! 

Θα κάνω και το σκ και από Δευτέρα που θα κάνω την 3η χοριακη θα τα σταματήσω! 😂

Σωστά είναι νωρίς ακόμα για πολλά πολλά - προτρέχουμε κι εμείς 🤣

Εύχομαι ν ανθίζει και να μεγαλώνει το σποράκι σας κορίτσι μου, θα περιμένουμε πως και πως τα νέα σου απ τις εξελίξεις 🤞
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου έτσι ήμουν και εγωωω είχα πελαγώσει όλο το διάστημα που προσπαθούσαμε! Εν τελεί πήγαμε με σπερματεγχυνση τον Δεκέμβριο οπου πέτυχε αλλά δεν προχώρησε! Τον Ιανουάριο θα πηγαίναμε σε δεύτερη σπερματεγχυνση και μου την ακύρωσε ο γιατρός γτ λέει δεν του άρεσε αυτός ο κύκλος και εκεί φρικαλέα ενώ είχα προετοιμαστεί ότι θα γίνει και είχα χαρεί αλλά μου κόπηκαν τα φτερά ! Προσπαθούμε μόνοι μας τον μηνα εκείνο αλλά τίποτα και τώρα καναμε τη σπερματέγχυση και πέτυχε πάλι και προς το παρών προχωραει! 
αυτο που θέλω να πω είναι ότι σε καταλαβαίνω που νοιωθεις έτσι είναι πολύ δύσκολη η προσμονή και στο τελος να βλεπεις ότι δεν έχει αποτελεσμα ! Όμως θα ερθειιιι θα το δεισσσσς εκεί που πέφτεις εκεί και να σηκώνεσαι ! Σου στέλνω μια αγκαλια❤️ 

Και κάπως έτσι όπως  μου μιλάς εσύ, εγώ απλά έχω βάλει τα κλάματα! Χαίρομαι απίστευτα για εσένα το άξιζες, ξέρω ότι και εσύ το παλεύες καιρό, πρέπει τον ίδιο χρόνο να προσπαθούμε περίπου! 

Καταλαβαίνω απόλυτα αυτά που μου λες, σαν να έχει πέσει μια κουρτίνα μπροστά μου και τα βλέπω όλα μαύρα! Θα προσπαθήσω όμως να το δω αλλιώς ευχαριστώ κορίτσια για την θετική ενέργεια και τον χρόνο σας!🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Μη με βλέπεις έτσι ζεν τώρα, κι εγώ εκεί που είσαι ήμουν - απλά για κάποιο λόγο βαρέθηκα να στεναχωριέμαι γι αυτό το πράγμα συνέχεια, κουράστηκα κάπως ψυχικά. Οπότε εστιάζω στον εαυτό μου και στην οικογένεια που ήδη έχω με το σύντροφό μου, να περνάμε καλά και να είμαστε καλύτερα. Φυσικά κι αν μου ρθει περιόδος την ερχόμενη εβδομάδα θα μου' ρθει η γνωστή ξινίλα (όλες ξέρετε τι εννοώ 😅) αλλά έχω κανονίσει τριημεράκι με τον σύζυξ για να εναποθέσω την ενέργεια της ξινίλας σε ξεγνοιασιά. 

Μπράβο κορίτσι μου το έχεις πάρει ολυ ωραία το όλο θέμα 🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε; Είπα να σας στείλω και τα σημερινά μου τεστακια! 

IMG_7916.jpeg

Νομίζω πως ήρθε η ώρα να σταματήσεις με τα τεστάκια κοριτσάκι μου και να αρχίσεις να απολαμβάνεις την εγκυμοσύνη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...