Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

@Mpourmpoulo τέλεια πάει το σπιτάκι ♥️♥️ αν και εγώ περίμενα και το σημερινό τεστακι που θα έχει σκουρινει και έμεινα με την όρεξη 🤣🤣 @marinamanoulitsa κορίτσι μου λυπάμαι!! Μακάρι να έρθει τον επόμενο μήνα!! Εγώ είμαι σε φάση που περιμένω την Δευτέρα για να κάνω το ραντεβού μου με την γιατρό να ξεκινήσουμε σιγά σιγά την διαδικασία την εξωσωματικής!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η flowerv είπε:

Kορίτσια μπορει να γινει σπερματέγχυση σε φυσικό κύκλο? Ή πρέπει να γίνει με λήψη φαρμάκων?

Κορίτσι μου εγώ έκανα πριν ένα μήνα σπερμματεγχηση σε φυσικό κύκλο!! Δεν πήρα τίποτα από φάρμακα εκτός από την ένεση ovitrelle για να είμαστε σίγουροι ότι θα σκάσει το αυγουλάκι!! Πανευκολη διαδικασία 5 λεπτά υπόθεση είναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κ εγώ έχω χαμηλή ΑΜΗ το πρώτο μου μωράκι 2 χρόνια προσπάθειας ειχα κ λίγο αυξημένη προλακτινη! Πήρα χάπι για την προλακτινη κ είπαμε αν μέχρι το καλοκαίρι δεν τότε να προχωρήσουμε σε κάτι άλλο γιατί 2 γιατροί μ πρότειναν σπερματέγχυση μετά τα αποτελέσματα π είχαμε ΑΜΗ κ λίγο μέτριο σπερματοδιαγραμμα! Τελικά μενω εγκυος φυσικά, κ τώρα 2 χρόνια Μετά ξανά μενω εγκυος χωρις να κάνουμε προσπάθεια ήταν ενας ο μηνας π είπαμε ας αρχίσουμε σιγά σιγά γιατί πιστευα θα μας έπαιρνε παρά πολύ καιρό πάλι! Όποτε μην απογοητεύεσαι 

Τι ωραία που σας ήρθανε μπράβο κορίτσι μου σας εύχομαι τα καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

18η μέρα σήμερα, είδα και σήμερα λίγο καφέ βλεννιτσα στο χαρτακι

20240222_152231.jpg

Κορίτσι μου η βλέννα μπορεί να είναι και ωορρηξίας!! Μπορει να είναι και εμφύτευση! Για να είναι εμφύτευση όμως αυτό σημαίνει ότι έκανες πολύ νωρίς ωορρηξία! Αν θυμάμαι καλά όμως ο κύκλος σου είναι σταθερός σχετικά 27-29 μέρες και λόγο μετά την αποξεση έχει χαλάσει σωστά?? Με 29 μέρες κύκλο έπρεπε να είχες κάνει ωορρηξία την 14-16 μέρα!! Συνέχισε τα τεστ αλλά εγώ θα σου πρότεινα να κλείσεις ένα ραντεβού σε ενδοκρινολόγο να δεις τις ορμόνες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η flowerv είπε:

Kορίτσια μπορει να γινει σπερματέγχυση σε φυσικό κύκλο? Ή πρέπει να γίνει με λήψη φαρμάκων?

Νομίζω πως γίνεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα τη γιατρό μου, να την ρωτήσω για σπερματεγχυση ! Και αυτή μου είπε να κάνουμε υστεροσκόπηση !

Με τρόμαξε, και έχω πελαγώσει! Πότε κάνει μια γυναίκα υστεροσκόπηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Πήρα τη γιατρό μου, να την ρωτήσω για σπερματεγχυση ! Και αυτή μου είπε να κάνουμε υστεροσκόπηση !

Με τρόμαξε, και έχω πελαγώσει! Πότε κάνει μια γυναίκα υστεροσκόπηση?

Μια γυναίκα κάνει υστεροσκοπηση όταν υπάρχει ανεξήγητη υπογονιμότητα η όταν από τον υπέρηχο η την σαλπιγγογραφια υπάρχει κάποια υπόνοια για πολύποδε, ινομυωματα , ενδομητριωση !! Γενικά η υστεροσκοπηση μόνο καλό κάνει γιατί μπορείς και βλέπεις ξεκάθαρα τι κατάσταση επικρατεί στον εσωτερικό σου κόσμο να το πω έτσι!! Αλλά γενικά δεν είναι από τα πρώτα βήματα που κάνουν!! Δηλαδή εγώ που προσπαθώ 2.5 χρόνια ακόμα δεν μου το έχει προτείνει κανένας γιατρός να το κάνω! Ίσως επειδή δεν έχω κάποια υπόνοια ότι έχω κάτι αλλά αυτό δεν πάει να πει ότι είναι και σωστό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Μια γυναίκα κάνει υστεροσκοπηση όταν υπάρχει ανεξήγητη υπογονιμότητα η όταν από τον υπέρηχο η την σαλπιγγογραφια υπάρχει κάποια υπόνοια για πολύποδε, ινομυωματα , ενδομητριωση !! Γενικά η υστεροσκοπηση μόνο καλό κάνει γιατί μπορείς και βλέπεις ξεκάθαρα τι κατάσταση επικρατεί στον εσωτερικό σου κόσμο να το πω έτσι!! Αλλά γενικά δεν είναι από τα πρώτα βήματα που κάνουν!! Δηλαδή εγώ που προσπαθώ 2.5 χρόνια ακόμα δεν μου το έχει προτείνει κανένας γιατρός να το κάνω! Ίσως επειδή δεν έχω κάποια υπόνοια ότι έχω κάτι αλλά αυτό δεν πάει να πει ότι είναι και σωστό!!

Υπάρχει μια υπόνοια πολυποδα που κάτι ανιχνεύθηκε στη σαλπιγγογραφια αλλά μου είπαν ότι μπορεί να είναι και αιματακι περιοδου που δεν έφυγε.. δε ξέρω έχω πανικοβληθει και δηλαδή εάν κάνουμε την εξέταση και δεν υπάρχει ο πολύποδας τσάμπα η διαδικασία όλη? Από τη στιγμή που μου αναφέρει ότι και πολυποδας να είναι δεν επηρεάζει στη σύλληψη! Δε ξέρω θα σκάσω! Έχω μπερδευτεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Τι ωραία που σας ήρθανε μπράβο κορίτσι μου σας εύχομαι τα καλύτερα 

Κ εγώ σου εύχομαι τα καλύτερα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοώ στη γενικότερη ακτίνα των βορείων προαστίων. Συγγνώμη. Μαρούσι, Κηφισιά ακόμη και Ν. Ηράκλειο ή Ν. Φιλαδέλφεια. Σε μια κοντινή ακτίνα. Εννοώ ΄όχι νότια ή κέντρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Εγώ από βδομάδα, πιάνεται;; 😜

Τι όμορφο συναίσθημα κορίτσι μου! Και μόνο απ' την περιγραφή σου ένιωσα κι εγώ τη συγκίνηση ❤️❤️

Σούπερ κορίτσι μου!! Καλούς διπλασιασμους! Πότε θα πας στον γυναικολόγο για υπέρηχο;;

Και εγώ πιστεύω ότι είναι η σειρά σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Apostolia88 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα

Πήγα για την 1η επίσκεψη σήμερα και το είδαμε. Είναι μικρούλι ακόμη αλλά ακούσαμε καρδούλα. 120 παλμούς. Προς το παρόν ΄όλα φυσιολογικά :) Ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποια να συστήσει γυναικολόγο στα βόρεια της Αττικής γιατί θα ήθελα να αλλάξω γιατρό.

Ωραία αίσθηση ε....σε νοιώθω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ τι ωραιιι κοριτσάκι μου❤️❤️❤️ με το καλό την επόμενη εβδομάδα 🙏🥰

Σε ευχαριστώ!!!!

Καλά η χοριακή σου πάει σφαίρα....

Πότε σου έχει υπέρηχο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Μπράβο τέλεια τα νέα σας!!!! την επόμενη Πέμπτη θα την ακούσετε μια χαρά ❤️❤️❤️
 

Άρα 3 μερες πίσω δλδ είσαι;; 

Έτσι μου είπε αλλά θα το σιγουρλεψουμε πάλι όταν μεγαλώσει λίγο. 

Και στο δεύτερο θυμάμαι που δεν ξέραμε πότε τελικά έκανα ωορρηξία στην α επιπέδου μου είπε τελικά σε ποια βδομάδα ήμουν στην πραγματικότητα.

Το είπα στα παιδιά....ξετρελάθηκαν!!!! Όλη μέρα φιλιά στην κοιλιά και χαμόγελα. Ο μικρός βέβαια με ρώτησε σε πόσες μέρες θα γεννήσω αλλά δεν βαριέσαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Apostolia88 είπε:

Εννοώ στη γενικότερη ακτίνα των βορείων προαστίων. Συγγνώμη. Μαρούσι, Κηφισιά ακόμη και Ν. Ηράκλειο ή Ν. Φιλαδέλφεια. Σε μια κοντινή ακτίνα. Εννοώ ΄όχι νότια ή κέντρο.

Κορίτσι μ Μαρούσι είναι ο κ. Παρτσινέβελος Γεώργιος. Εξαιρετικός γιατρός, Τίμιος κ φοβερός επιστήμονας. Εγώ εκεί έκανα  την πρώτη μ εξωσωματική κ εννοείτε αν κατοικούσα Αθήνα θα συνέχιζα με τον ίδιο γιατρό.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου η βλέννα μπορεί να είναι και ωορρηξίας!! Μπορει να είναι και εμφύτευση! Για να είναι εμφύτευση όμως αυτό σημαίνει ότι έκανες πολύ νωρίς ωορρηξία! Αν θυμάμαι καλά όμως ο κύκλος σου είναι σταθερός σχετικά 27-29 μέρες και λόγο μετά την αποξεση έχει χαλάσει σωστά?? Με 29 μέρες κύκλο έπρεπε να είχες κάνει ωορρηξία την 14-16 μέρα!! Συνέχισε τα τεστ αλλά εγώ θα σου πρότεινα να κλείσεις ένα ραντεβού σε ενδοκρινολόγο να δεις τις ορμόνες!! 

Ο κύκλος μου πρέπει να ταν γύρω στις 35 με 36 μέρες μέσο όρο, γιαυτό δεν μπορώ να υπολογίσω ακριβώς και τώρα μετά την αποξεση που είχα 7 Δεκεμβρίου ήρθε περίοδος 5 Φλεβάρη , τώρα η επόμενη περίοδος που (δεν) θα ρθει υπολογίζω πως θα ναι γύρω στις 6 Μάρτη και μετά εκεί κοντά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η flowerv είπε:

Πήρα τη γιατρό μου, να την ρωτήσω για σπερματεγχυση ! Και αυτή μου είπε να κάνουμε υστεροσκόπηση !

Με τρόμαξε, και έχω πελαγώσει! Πότε κάνει μια γυναίκα υστεροσκόπηση?

Μη τρομάζεις κορίτσι μου. Συγχώρεσε με δε θυμάμαι τι έχεις κάνει από εξετάσεις κ πόσο καιρό προσπαθείτε. Αλλά εφόσον έχετε μια υπόνοια με την υστεροσκοπηση θα φύγει. Και ξέρεις κοπέλες που δεν είχαν καμία υπόνοια για τίποτα βρήκαν πραγματάκια.  Εγώ για παράδειγμα παρόλο που στο προηγούμενο κεντρο μου είπαν ότι την προτείνουν μετά από δύο τρεις αποτυχημένες ετ . Στο επόμενο κέντρο ήταν βασική προϋπόθεση. Και ενώ είχα κ μια φυσική σύλληψη κ η τοπική γιατρός έλεγε εσύ δεν έχεις πρόβλημα είχες προχωρημένη εγκυμοσυνη Μη πετάς τα λεφτά σου, την έκανα κ είχα ενδομητρίτιδα. Από μένα είναι ναι πέντε λεπτά υπόθεση με μέθη και ξέρεις τι σου γίνεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Ο κύκλος μου πρέπει να ταν γύρω στις 35 με 36 μέρες μέσο όρο, γιαυτό δεν μπορώ να υπολογίσω ακριβώς και τώρα μετά την αποξεση που είχα 7 Δεκεμβρίου ήρθε περίοδος 5 Φλεβάρη , τώρα η επόμενη περίοδος που (δεν) θα ρθει υπολογίζω πως θα ναι γύρω στις 6 Μάρτη και μετά εκεί κοντά 

Αν είναι 35 μέρες ο κύκλος σου τότε λογικά κάνεις ωορρηξία 19-22 μέρα!! Άρα είναι πολύ νωρίς για ωορρηξία και η βλέννα που είχες δεν είναι από την ωορρηξία ούτε από εμφύτευση!! Συνέχισε τα τεστ μέχρι την 23η μέρα του κύκλου τουλάχιστον ναι σίγουρα θα βρεις το θετικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Γύρισα από τον γυναικολόγο....είδαμε μια τοσοδούλα καρδούλα να πάλετε και με πολύ προσπάθεια ακούσαμε λίγο τον χτύπο της!!! Θα πάω την άλλη Πέμπτη πάλι για να την ακούσουμε καλύτερα και να δούμε ότι όλα πάνε καλά...

Με έβγαλε υπερηχογραφικά 3 μέρες πίσω και μου είπε ότι αν πήγαινα εχθές μπορεί να μην την ακούγαμε γιατί είναι πολύ μικρούλη ακόμα!

 

Συγχαρητήρια τι υπέροχο αίσθημα . Ήθελα να τον ακούω κάθε λεπτό.. τώρα όλα πάνε πολύ καλά..β

στις πριν 8 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια μου σήμερα την περίμενα...και ήρθε πρωινή πρωινή η κυρία....😤😤😤 Μην χάσει....οπότε πάει και αυτός ο μήνας.....

 

Εσύ έχεις έναν ακόμα μήνα.. κανόνισε.. τον άλλο μήνα θέλω να με κάνεις ταγκ με θετικό τεστ ! Γτ είδα τον επόμενο μήνα 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ σε μια βδομάδα! Πιάνεται;;;;; 🤪🤪🤪🤪

Εννοείται πιάνεται 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@marinamanoulitsa εμεις μαζι παμε. Χθες πρωι αδιαθετησα εγω. Πρωτος μήνας προσπαθειων μεν κ δεν περιμενα εννοειται κατι. Αλλα πλησιαζει η πητ που θα ειχα κ με εχει πάρει λίγο απο κατω γενικα.

Σε εμένα έκανε και συσπάσεις η μητρα είχα έντονους πόνους περιόδου την ημέρα της ΠΗΤ ενώ δεν βρισκόμουν καν σε περίοδο περιόδου κτλ και όμως το σώμα θυμόταν :-( παρόλα αυτά ακριβώς ένα χρόνο μετά γεννούσα. Πώς μου τα έφερε τελικά η ζωή ..  

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις μου ήρθε η χοριακη και είναι 132,33 μονάδες! Η πρώτη χοριακη την οποία έκανα την Δευτέρα ήταν 34,85! 

Καλά ε.  Τι σου είπα ? Πάνω από 100..!είναι πολύ καλή. Με το καλό κορίτσακι μου..  η ταμίας @Girly θα σας στείλει απόδειξη για πληρωμή γυάλας χαχαχ μη μου φυσάς αδιάφορα χχαχαχα πάμε για αγοράκι 

στις πριν 6 ώρες, ο/η flowerv είπε:

Kορίτσια μπορει να γινει σπερματέγχυση σε φυσικό κύκλο? Ή πρέπει να γίνει με λήψη φαρμάκων?

Ναι γίνεται αλλά γτ να μην πάρεις να αυξήσεις τις πιθανότητες? 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏 σήμερα είμαι 14μερες μετά την σπερματεγχυνση όποτε θεωρητικά σήμερα θα ήταν η αναμενόμενη!

🤰🤰🤰🤫🥰🥰🥰

στις πριν 5 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Εγώ από βδομάδα, πιάνεται;; 😜

Τι όμορφο συναίσθημα κορίτσι μου! Και μόνο απ' την περιγραφή σου ένιωσα κι εγώ τη συγκίνηση ❤️❤️

Σούπερ κορίτσι μου!! Καλούς διπλασιασμους! Πότε θα πας στον γυναικολόγο για υπέρηχο;;

Εννοείται ότι πιάνετε εσένα ξέρουμε και ΠΗΤ.  🤫🥰

στις πριν 3 ώρες, ο/η flowerv είπε:

Υπάρχει μια υπόνοια πολυποδα που κάτι ανιχνεύθηκε στη σαλπιγγογραφια αλλά μου είπαν ότι μπορεί να είναι και αιματακι περιοδου που δεν έφυγε.. δε ξέρω έχω πανικοβληθει και δηλαδή εάν κάνουμε την εξέταση και δεν υπάρχει ο πολύποδας τσάμπα η διαδικασία όλη? Από τη στιγμή που μου αναφέρει ότι και πολυποδας να είναι δεν επηρεάζει στη σύλληψη! Δε ξέρω θα σκάσω! Έχω μπερδευτεί! 

Ο πολύποδας εξαρτάται πόσο μεγάλος και σε τι θέση βρίσκεται ώστε να δημιουργηθεί θέμα με τη σύλληψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Συγχαρητήρια τι υπέροχο αίσθημα . Ήθελα να τον ακούω κάθε λεπτό.. τώρα όλα πάνε πολύ καλά..β

Εσύ έχεις έναν ακόμα μήνα.. κανόνισε.. τον άλλο μήνα θέλω να με κάνεις ταγκ με θετικό τεστ ! Γτ είδα τον επόμενο μήνα 

Εννοείται πιάνεται 

Σε εμένα έκανε και συσπάσεις η μητρα είχα έντονους πόνους περιόδου την ημέρα της ΠΗΤ ενώ δεν βρισκόμουν καν σε περίοδο περιόδου κτλ και όμως το σώμα θυμόταν :-( παρόλα αυτά ακριβώς ένα χρόνο μετά γεννούσα. Πώς μου τα έφερε τελικά η ζωή ..  

Καλά ε.  Τι σου είπα ? Πάνω από 100..!είναι πολύ καλή. Με το καλό κορίτσακι μου..  η ταμίας @Girly θα σας στείλει απόδειξη για πληρωμή γυάλας χαχαχ μη μου φυσάς αδιάφορα χχαχαχα πάμε για αγοράκι 

Ναι γίνεται αλλά γτ να μην πάρεις να αυξήσεις τις πιθανότητες? 

🤰🤰🤰🤫🥰🥰🥰

Εννοείται ότι πιάνετε εσένα ξέρουμε και ΠΗΤ.  🤫🥰

Ο πολύποδας εξαρτάται πόσο μεγάλος και σε τι θέση βρίσκεται ώστε να δημιουργηθεί θέμα με τη σύλληψη 

Οχι δεν υπάρχει πολύποδας! Στον υπέρηχο δεν φαίνεται κάτι! Φάνηκε μια σκιά στην σαλπιγγογραφία και εικάζουν η ότι ίσως είναι πολύποδας η αιματακι που θα φύγει με την περιοδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Ο κύκλος μου πρέπει να ταν γύρω στις 35 με 36 μέρες μέσο όρο, γιαυτό δεν μπορώ να υπολογίσω ακριβώς και τώρα μετά την αποξεση που είχα 7 Δεκεμβρίου ήρθε περίοδος 5 Φλεβάρη , τώρα η επόμενη περίοδος που (δεν) θα ρθει υπολογίζω πως θα ναι γύρω στις 6 Μάρτη και μετά εκεί κοντά 

Αν έχεις τέτοιο κύκλο γιατί και εγω τέτοιο είχα θα κανείς αργά ωορρηξία όπως είπε και η Annitakianna 22 ημέρα του κύκλου και εγω τότε έκανα και έμεινα εγκυος ακριβώς μετά την αποξεση 

το αιματακι ίσως ήταν και κάποιος ελαφρύς τραυματισμός από τις πολλές επαφες 🤷‍♀️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

Κορίτσι μ Μαρούσι είναι ο κ. Παρτσινέβελος Γεώργιος. Εξαιρετικός γιατρός, Τίμιος κ φοβερός επιστήμονας. Εγώ εκεί έκανα  την πρώτη μ εξωσωματική κ εννοείτε αν κατοικούσα Αθήνα θα συνέχιζα με τον ίδιο γιατρό.  

Eυχαριστώ πολύ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια . Είμαι νέα στην ομάδα . Δυστυχως έχει υπογονιμότητα ο άντρας μου και θα προχωρήσουμε σε βιοψία και στην συνέχεια σε εξωσωματική . Στο Ιασώ . Την Τρίτη περνάω επιτροπή . Καμία συμβουλή ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...