Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσι μου εγώ πριν ένα μήνα με το έμβολιο της ερυθράς ! Μ είπε ένας γιατρός πως δν έχω αντισώματα και πως θ πρέπει ν κάνω κ πάλι το εμβόλιο αλλά για 3 μήνες δν πρέπει ν προσπαθώ γ παιδί! Ρώτησα πολλούς γιατρούς αλλοι λέγανε 6 αλλοι 3 αλλοι 1 αλλοι καθόλου! Όπως καταλαβαίνεις μια παράνοια! Προτίμησα λοιπόν ν κάνω ξανά την εξέταση αντισωμάτων και φάνηκε πως είχα ! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Τι ακτινογραφία ν κανείς; Πάλι δλδ ακτινοβολία; Εγώ ξέρω πως η ακτινοβολία δν κάνει καλό ούτε όταν προσπαθείς γ παιδακι ούτε όταν είσαι έγκυος! 
 

Έτσι μου είπε... τι να πω.. δεν ξέρω!!!! Και βασικά δεν θέλω να πάω καθόλου😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ELENNA11 είπε:

Εμάς δεν μας αφήσαν να κάνουμε ελεύθερες επαφές τον μήνα που έκανα την σαλπιγγογραφία. Είχα κάνει με το σκιαγραφικό υγρό.

Σκέφτομαι να ρωτήσω και τον ακτινολόγο. Να δω, θα μου πει ότι και ο γιατρός???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Έτσι μου είπε... τι να πω.. δεν ξέρω!!!! Και βασικά δεν θέλω να πάω καθόλου😩

Θέλεις ν σ στείλω σε προσωπικό στο γιατρό π εκανα εγώ την σαλπιγγογραφια με υπέρηχο; 
Διαφορετικά εγώ θ πρότεινα ν αφήσεις ένα μήνα αφού θ κανείς με σκιαγραφικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Μέχρι στιγμής είμαστε καλά από επαφές, ελπίζω να γίνει το θαυματακι, όσο για το τεστακι θέλω να το δω και σήμερα οως είναι!!

Τελειαα❤️ περιμενουμε να δούμε και το σημερινο σου τεστακι🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ για τα ενθαρρυντικά σας λόγια θα προσπαθήσουμε με σπερματεγχυση για αυτό έκανα τις παραπάνω εξετάσεις, ακολούθησα την ίδια διαδικασία με την πρώτη φορά, τώρα έχω 29/2 διαδικτυακό ραντεβού με τον γιατρό της υποβοηθούμενης και θα του πω τα αποτελέσματα και τα δικά μου και του άντρα μου και θα δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Θέλεις ν σ στείλω σε προσωπικό στο γιατρό π εκανα εγώ την σαλπιγγογραφια με υπέρηχο; 
Διαφορετικά εγώ θ πρότεινα ν αφήσεις ένα μήνα αφού θ κανείς με σκιαγραφικό 

Ναι φυσικά, σε ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

@Μαρικαλλη εγώ εγώ!! Πριν 3 χρόνια με αμη 0,24! 32,5 τότε! Με ορμονικό προφίλ 43!! 1ο παιδάκι εξωσωματική! 2ο πριν 1 χρόνο φυσική σύλληψη!!  Μην αγχώνεσαι λοιπόν!!❤️

Να τα χαίρεσαι τα θαυματακια σου μακάρι να τα καταφέρουμε και εμείς για το 2ο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ για τα ενθαρρυντικά σας λόγια θα προσπαθήσουμε με σπερματεγχυση για αυτό έκανα τις παραπάνω εξετάσεις, ακολούθησα την ίδια διαδικασία με την πρώτη φορά, τώρα έχω 29/2 διαδικτυακό ραντεβού με τον γιατρό της υποβοηθούμενης και θα του πω τα αποτελέσματα και τα δικά μου και του άντρα μου και θα δούμε 

Περιμενουμε τα νέα σου κορίτσι μου❤️καλή επιτυχια εύχομαι💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα.. ποια είναι να κάνει τεστ αυτές τις μέρες.. να κάνει.  Εχω φιλιγκ μου οτι θα δω θετικό τεστ . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Να τα χαίρεσαι τα θαυματακια σου μακάρι να τα καταφέρουμε και εμείς για το 2ο ❤️

Κ εγώ έχω χαμηλή ΑΜΗ το πρώτο μου μωράκι 2 χρόνια προσπάθειας ειχα κ λίγο αυξημένη προλακτινη! Πήρα χάπι για την προλακτινη κ είπαμε αν μέχρι το καλοκαίρι δεν τότε να προχωρήσουμε σε κάτι άλλο γιατί 2 γιατροί μ πρότειναν σπερματέγχυση μετά τα αποτελέσματα π είχαμε ΑΜΗ κ λίγο μέτριο σπερματοδιαγραμμα! Τελικά μενω εγκυος φυσικά, κ τώρα 2 χρόνια Μετά ξανά μενω εγκυος χωρις να κάνουμε προσπάθεια ήταν ενας ο μηνας π είπαμε ας αρχίσουμε σιγά σιγά γιατί πιστευα θα μας έπαιρνε παρά πολύ καιρό πάλι! Όποτε μην απογοητεύεσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.. ποια είναι να κάνει τεστ αυτές τις μέρες.. να κάνει.  Εχω φιλιγκ μου οτι θα δω θετικό τεστ . 

Η @marinamanoulitsaσιγουρα ❤️! Δεν θυμαμαι αλλά κοριτσια για πολύ συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Γύρισα από τον γυναικολόγο....είδαμε μια τοσοδούλα καρδούλα να πάλετε και με πολύ προσπάθεια ακούσαμε λίγο τον χτύπο της!!! Θα πάω την άλλη Πέμπτη πάλι για να την ακούσουμε καλύτερα και να δούμε ότι όλα πάνε καλά...

Με έβγαλε υπερηχογραφικά 3 μέρες πίσω και μου είπε ότι αν πήγαινα εχθές μπορεί να μην την ακούγαμε γιατί είναι πολύ μικρούλη ακόμα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Γύρισα από τον γυναικολόγο....είδαμε μια τοσοδούλα καρδούλα να πάλετε και με πολύ προσπάθεια ακούσαμε λίγο τον χτύπο της!!! Θα πάω την άλλη Πέμπτη πάλι για να την ακούσουμε καλύτερα και να δούμε ότι όλα πάνε καλά...

Με έβγαλε υπερηχογραφικά 3 μέρες πίσω και μου είπε ότι αν πήγαινα εχθές μπορεί να μην την ακούγαμε γιατί είναι πολύ μικρούλη ακόμα!

 

Αααχ συγκινήθηκα. Τι όμορφο συναίσθημα που θα είναι αυτό. Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου. Υπομονή τώρα μέχρι την επόμενη φορά!!!!!!!!!!!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σήμερα την περίμενα...και ήρθε πρωινή πρωινή η κυρία....😤😤😤 Μην χάσει....οπότε πάει και αυτός ο μήνας.....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια μου σήμερα την περίμενα...και ήρθε πρωινή πρωινή η κυρία....😤😤😤 Μην χάσει....οπότε πάει και αυτός ο μήνας.....

 

Κρίμα βρε κορίτσι μου ... Κ το θετικό τεστ που είχες? Μήπως πρέπει να ρωτήσεις τον γιατρό γιατί σου βγαίνει συχνά θετικό κ μετά σου έρχεται η περίοδος? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Γύρισα από τον γυναικολόγο....είδαμε μια τοσοδούλα καρδούλα να πάλετε και με πολύ προσπάθεια ακούσαμε λίγο τον χτύπο της!!! Θα πάω την άλλη Πέμπτη πάλι για να την ακούσουμε καλύτερα και να δούμε ότι όλα πάνε καλά...

Με έβγαλε υπερηχογραφικά 3 μέρες πίσω και μου είπε ότι αν πήγαινα εχθές μπορεί να μην την ακούγαμε γιατί είναι πολύ μικρούλη ακόμα!

 

Αχ και γω ακριβώς αυτό θυμάμαι από την 2η επισκεψη μου ❣️❣️ είναι τόσο όμορφο ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.. ποια είναι να κάνει τεστ αυτές τις μέρες.. να κάνει.  Εχω φιλιγκ μου οτι θα δω θετικό τεστ . 

Εγώ σε μια βδομάδα! Πιάνεται;;;;; 🤪🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

18η μέρα σήμερα, είδα και σήμερα λίγο καφέ βλεννιτσα στο χαρτακι

20240222_152231.jpg

Έχει σκουρινει αλλά συνέχισε τα τεστ κανονικά μην σταματάς μπορεί σκουρινει και άλλο 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια μου σήμερα την περίμενα...και ήρθε πρωινή πρωινή η κυρία....😤😤😤 Μην χάσει....οπότε πάει και αυτός ο μήνας.....

 

Κρίμα αυτήν την φορά πραγματικά περίμενα να έχει έρθει 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κρίμα βρε κορίτσι μου ... Κ το θετικό τεστ που είχες? Μήπως πρέπει να ρωτήσεις τον γιατρό γιατί σου βγαίνει συχνά θετικό κ μετά σου έρχεται η περίοδος? 

Δεν ήταν θετικό...βγήκε μια γραμμή η οποία εξαφανίστηκε μετά...ήταν ελαττώματικο προφανώς...το είχα πει στα κορίτσια ότι εξαφανίστηκε μετά η γραμμή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa εμεις μαζι παμε. Χθες πρωι αδιαθετησα εγω. Πρωτος μήνας προσπαθειων μεν κ δεν περιμενα εννοειται κατι. Αλλα πλησιαζει η πητ που θα ειχα κ με εχει πάρει λίγο απο κατω γενικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια μου σήμερα την περίμενα...και ήρθε πρωινή πρωινή η κυρία....😤😤😤 Μην χάσει....οπότε πάει και αυτός ο μήνας.....

 

Θετική σκέψη…τουλάχιστον είναι σταθερός ο κύκλος σου! Πολύ θετικό αυτό…θα έρθει και το μωράκι!!!!❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Έχει σκουρινει αλλά συνέχισε τα τεστ κανονικά μην σταματάς μπορεί σκουρινει και άλλο 😊

Ναι θα συνεχίσω εννοείται και βλέπουμε 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...