Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερααα κοριτσια μουυυυ❤️❤️❤️❤️ τα σημερινά τεστακια μου❤️ νομίζω πάει καλά🙏

IMG_7904.jpeg

IMG_7903.jpeg

Μόνο καλά... Πυροβολεί...  Πλάκα κάνεις έτσι ήταν το τεστ μου μετά την καθυστέρηση. 🥰🤰🤰🤰🤰 Άντε είπα και εγώ τον προηγούμενο μήνα . Αποκλείεται αυτή είναι έγκυος. 

Και η γκιρλι να δεις μέχρι τον Ιούνιο θα ναι έγκυος.  Και θα κάνει και τεστ στο άσχετο χαψαψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@ditakiμεγαλωνουμε κορίτσι μου. Είμαστε ακριβως στην ιδια ηλικια. Οπως διαπιστωνω εγω μετα τα 35 οντως δυσκολεύουν καπως τα πράγματα. Εγω στις 2 πρωτες μ εγκυμοσυνες δ ειχα θεμα με τιποτα. Ολες οι εξετασεις καλες. Τ καλοκαιρι που ήμουν εγκυος ειχα λίγο τσιμπημενο τ ζαχαρο νηστειας και το κρατουσα υπο ελεγχο με διατροφη. Κιλα δεν εχω. Αλλα να που σ αυτη την εγκυμοσύνη το ειχα στο νου μου και έπρεπε να προσεχω. Μαλιστα θα με εβαζε να κανω καμπύλη στις 14 βδομαδες.

@Mpourmpoulo σουπερ τ τεστακι σου κοριτσι μου. Μην ξανα ασχοληθεις με τα τεστ. Περινενε τη χοριακη σου κ κανε μια επαναληπτικη την Παρασκευή. Και ολα θα πανε τελεια αυτξ τη φορα.

Χαχχαχαχ μου ζητάς πράγματα τα οποία δεν ξερω αν μπορώ να τηρήσω😂 μέχρι να κάνω και την δεύτερη χοριακη θα είμαι στην τσίτα και θέλω να κάνω τεστακια να βλέπω πως πάει! Όσο για την επαναληπτική χοριακη θα δω τι θα μου πει σήμερα ο γιατρός που θα του στείλω τα αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μόνο καλά... Πυροβολεί...  Πλάκα κάνεις έτσι ήταν το τεστ μου μετά την καθυστέρηση. 🥰🤰🤰🤰🤰 Άντε είπα και εγώ τον προηγούμενο μήνα . Αποκλείεται αυτή είναι έγκυος. 

Και η γκιρλι να δεις μέχρι τον Ιούνιο θα ναι έγκυος.  Και θα κάνει και τεστ στο άσχετο χαψαψ

Νομίζω είναι καλό καθώς ειμαι 12η μέρα από την σπερματεγχυνση🙏 την προηγούμενη φορά δεν σκούρυναν καθόλου τα τεστ μου όποτε τώρα πιστεύω προς το παρών πως πάει καλα🙏 ανυπομονώ για την χοριακη 🙏

αχχ μακάρι ζαηρα μου και η γκερλι μας να το πιάσει συντομα αλλά αφού το λες εσυ θα γίνει 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ τι ωραιααα με το καλοοοο🥰🙏 εγώ περιμενω πρώτη χοριακη έπειτα σίγουρα θα κάνω και επαναληπτική αύριο και μετά λογικα θα μου πει ποτέ να με δει εκτός αν μου πει να κάνω και Τρίτη χοριακη μιας και τις ξεκίνησα νωρίς δλδ έκανα χθες και ήμουν 11η μέρα από την σπερματεγχυνση! Θα περιμενουμε νέα σου🥰🙏

Άντε περιμένουμε με αγωνία ❤️❤️❤️

Θα σας στείλω σίγουρα αύριο 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ααα και εσύ δηλαδή δεν πέρασες και πολύ καλα

εγω στην πρώτη δεν μπορούσα να φάω έκανα εμετούς είχα χασει και κιλα

σε αυτήν πάλι έχω πολύ όρεξη τρώω τα πάντα σχεδόν εκτός από χοιρινό αρνί φέτα αυτά μου μυρίζουν αλλά όλα τα αλλά τα τρώω με μεγάλη ευκολία το θέμα είναι μετα τα βγάζω 😕

Κ εγώ έχασα κιλά στο πρώτο τρίμηνο, τώρα προς το παρών τα τρώω όλα νομίζω 6-7η εβδομάδα αρχίζουν αυτά τα συμπτώματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχχαχαχ μου ζητάς πράγματα τα οποία δεν ξερω αν μπορώ να τηρήσω😂 μέχρι να κάνω και την δεύτερη χοριακη θα είμαι στην τσίτα και θέλω να κάνω τεστακια να βλέπω πως πάει! Όσο για την επαναληπτική χοριακη θα δω τι θα μου πει σήμερα ο γιατρός που θα του στείλω τα αποτελέσματα! 

Πάρε το αίμα σου πίσω μέχρι και 6 μηνών έκανα τεστ εγκυμοσύνης Χ;χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχχαχαχ μου ζητάς πράγματα τα οποία δεν ξερω αν μπορώ να τηρήσω😂 μέχρι να κάνω και την δεύτερη χοριακη θα είμαι στην τσίτα και θέλω να κάνω τεστακια να βλέπω πως πάει! Όσο για την επαναληπτική χοριακη θα δω τι θα μου πει σήμερα ο γιατρός που θα του στείλω τα αποτελέσματα! 

Έκανα κ εγώ σήμερα ένα τεστ γιατί θα έσκαγα γιατί δεν έκανα επαναληπτική χοριακη κ έγινε πολύ έντονο όποτε ξε αγχώθηκα 

59962518-A9F1-42A6-BE22-C95CA574E6FA.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πάρε το αίμα σου πίσω μέχρι και 6 μηνών έκανα τεστ εγκυμοσύνης Χ;χαχαχαχα

Αγαπημένη @Παρασκευαιδου καμία πρόβλεψη, για εμένα έχεις, μιας και οτι λες γινεται 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πάρε το αίμα σου πίσω μέχρι και 6 μηνών έκανα τεστ εγκυμοσύνης Χ;χαχαχαχα

Χαχχαχαχ ναι καλεεεε μέχρι να τελειώσουν τα τεστ θα κάνω😂😂😂 εσυ πιο τρελή από εμένα😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Έκανα κ εγώ σήμερα ένα τεστ γιατί θα έσκαγα γιατί δεν έκανα επαναληπτική χοριακη κ έγινε πολύ έντονο όποτε ξε αγχώθηκα 

59962518-A9F1-42A6-BE22-C95CA574E6FA.jpeg

Ωωωω τελειο τούμπανιαρικο  τεστ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Άντε περιμένουμε με αγωνία ❤️❤️❤️

Θα σας στείλω σίγουρα αύριο 

Κ εγώ έχασα κιλά στο πρώτο τρίμηνο, τώρα προς το παρών τα τρώω όλα νομίζω 6-7η εβδομάδα αρχίζουν αυτά τα συμπτώματα 

Θα περιμενουμε κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου  ρίξε ένα μάτι στη σφαίρα σου και για μένα, σε ποιο κύκλο θα πετύχω; να ξέρω μην αρχίσω να ξοδεύω τεστ εγκυμοσύνης τσάμπα, να περιοριστώ σε ωορρηξίας! 🙄🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

@Παρασκευαιδου  ρίξε ένα μάτι στη σφαίρα σου και για μένα, σε ποιο κύκλο θα πετύχω; να ξέρω μην αρχίσω να ξοδεύω τεστ εγκυμοσύνης τσάμπα, να περιοριστώ σε ωορρηξίας! 🙄🙄🙄

Εσύ πως πας;;;άρχισαν τα καφέ ή όχι;;;πόσες μέρες πριν κανονικά σου αρχιζουν τα καφέ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μόνο καλά... Πυροβολεί...  Πλάκα κάνεις έτσι ήταν το τεστ μου μετά την καθυστέρηση. 🥰🤰🤰🤰🤰 Άντε είπα και εγώ τον προηγούμενο μήνα . Αποκλείεται αυτή είναι έγκυος. 

Και η γκιρλι να δεις μέχρι τον Ιούνιο θα ναι έγκυος.  Και θα κάνει και τεστ στο άσχετο χαψαψ

Μια χαρά είναι το τεστ και εμένα κάπως ετσι ήταν 12 ημέρα, το τεστ σου πάει μια χαρά 😊

Και εγω έκανα πολλά τεστ είναι η αλήθεια αλλά είναι λίγο δίκοπο μαχαίρι από τη μια ηθελα να δω τι γίνετε με τα τεστ και απο την άλλη δεν είναι τόσο αντιπροσωπευτικά γιατί είχε τυχει να κάνω και να μου βγει πιο αχνό από το προηγούμενο και είχα αγχωθεί χωρίς λόγο.. αλλά εγω συνέχισα έκανα μερικά ακόμα μόλις βγηξε η δεύτερη χοριακη τα σταμάτησα αλλά με δυσκολία 😂

@Raf123 καλά το δικό σου το τερμάτισες το τεστ χαχαχα 😂 θυμάσαι σε πια μέρα μετά με την ωορρηξία σου είσαι και σου βγάζει τέτοιο τεστ; 
 @marinamanoulitsa ανυπομονούμε να μας πεις και εσυ τα νέα σου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερααα κοριτσια μουυυυ❤️❤️❤️❤️ τα σημερινά τεστακια μου❤️ νομίζω πάει καλά🙏

IMG_7904.jpeg

IMG_7903.jpeg

Καλέ αυτό έγινε πολύ σκούρο!! Τέλεια πάει 🥰🥰🥰🥳🥳 μεγάλη διαφορά έχει με το χθεσινό!! Μπράβο κορίτσι μου!! Περιμένουμε την χοριακή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εσύ πως πας;;;άρχισαν τα καφέ ή όχι;;;πόσες μέρες πριν κανονικά σου αρχιζουν τα καφέ;

Κανονικά έχω 2 μέρες καφέ και την επόμενη αρχίζει η κανονική ροή. Τώρα είμαι 26η μέρα, ε συνήθως 23-24η αρχίζουν τα καφέ. Εντάξει μπορεί να έτυχε μεγάλος κύκλος, από πέρυσι το Μάιο είχα και 2 φορές 28άρη!
Αναμένουμε. Είχαμε και μια επαφή πουρνό πουρνό σήμερα, μπας και επιταχύνω τη διαδικασία και έρθει επιτέλους! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Μια χαρά είναι το τεστ και εμένα κάπως ετσι ήταν 12 ημέρα, το τεστ σου πάει μια χαρά 😊

Και εγω έκανα πολλά τεστ είναι η αλήθεια αλλά είναι λίγο δίκοπο μαχαίρι από τη μια ηθελα να δω τι γίνετε με τα τεστ και απο την άλλη δεν είναι τόσο αντιπροσωπευτικά γιατί είχε τυχει να κάνω και να μου βγει πιο αχνό από το προηγούμενο και είχα αγχωθεί χωρίς λόγο.. αλλά εγω συνέχισα έκανα μερικά ακόμα μόλις βγηξε η δεύτερη χοριακη τα σταμάτησα αλλά με δυσκολία 😂

@Raf123 καλά το δικό σου το τερμάτισες το τεστ χαχαχα 😂 θυμάσαι σε πια μέρα μετά με την ωορρηξία σου είσαι και σου βγάζει τέτοιο τεστ; 
 @marinamanoulitsa ανυπομονούμε να μας πεις και εσυ τα νέα σου 🥰

Ωορρηξία έκανα ή 29/1 ή 30/1 όποτε είμαι 21-22 ημερες μετά  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Ωορρηξία έκανα ή 29/1 ή 30/1 όποτε είμαι 21-22 ημερες μετά  

Γιατί τα home λένε μετά την 18 ημέρα από την ωορρηξία σκούραινει και για αυτό σε ρωταω να έχω ένα μετρο συγκρίσεις 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Γιατί τα home λένε μετά την 18 ημέρα από την ωορρηξία σκούραινει και για αυτό σε ρωταω να έχω ένα μετρο συγκρίσεις 😊 

Ναι τα home test θέλουν καθυστέρηση για να δείξουν σίγουρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πάρε το αίμα σου πίσω μέχρι και 6 μηνών έκανα τεστ εγκυμοσύνης Χ;χαχαχαχα

Είσαι ΘΕΆ!!!!!!!!!!!! Κλαίω απο τα γέλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μια χαρά είναι το τεστ και εμένα κάπως ετσι ήταν 12 ημέρα, το τεστ σου πάει μια χαρά 😊

Και εγω έκανα πολλά τεστ είναι η αλήθεια αλλά είναι λίγο δίκοπο μαχαίρι από τη μια ηθελα να δω τι γίνετε με τα τεστ και απο την άλλη δεν είναι τόσο αντιπροσωπευτικά γιατί είχε τυχει να κάνω και να μου βγει πιο αχνό από το προηγούμενο και είχα αγχωθεί χωρίς λόγο.. αλλά εγω συνέχισα έκανα μερικά ακόμα μόλις βγηξε η δεύτερη χοριακη τα σταμάτησα αλλά με δυσκολία 😂

@Raf123 καλά το δικό σου το τερμάτισες το τεστ χαχαχα 😂 θυμάσαι σε πια μέρα μετά με την ωορρηξία σου είσαι και σου βγάζει τέτοιο τεστ; 
 @marinamanoulitsa ανυπομονούμε να μας πεις και εσυ τα νέα σου 🥰

Της hometest είναι πιο αχνό αλλά πιο σκουρο από το χθεσινό hometest! Το one step είναι πολύ πιο σκουρο από το χθεσινό! Και εγώ μετά την δεύτερη χοριακη αν όλα πανε καλα δεν νομίζω να συνεχίσω μα κάνω κάθε μέρα άσε που θα τελειώσουν έτσι όπως το πάω😂 

@marinamanoulitsaκοριτσακι μου περιμενουμε και τα δικά σου νέα❤️❤️❤️ ποτέ θα κανεις τεστακι;;;; Μας έχεις αφήσει σε αγωνία🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερααα κοριτσια μουυυυ❤️❤️❤️❤️ τα σημερινά τεστακια μου❤️ νομίζω πάει καλά🙏

IMG_7904.jpeg

IMG_7903.jpeg

Κοριτσάκι μου πάει πολύ καλά άντε να σου στείλουν κ την χοριακη!!! 🙏🥰 Όλα τέλεια θα πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλέ αυτό έγινε πολύ σκούρο!! Τέλεια πάει 🥰🥰🥰🥳🥳 μεγάλη διαφορά έχει με το χθεσινό!! Μπράβο κορίτσι μου!! Περιμένουμε την χοριακή 

Ναι είναι πιο σκούρα σήμερα🙏🙏🙏 αχ μακάρι να πάει καλα🙏ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου❤️ για πες μας τα νέα σου! Έχω αποσυντονιστεί τελείως από χθες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κοριτσάκι μου πάει πολύ καλά άντε να σου στείλουν κ την χοριακη!!! 🙏🥰 Όλα τέλεια θα πάνε!

Μακάρι κορίτσι μου μακάρι❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσιαααα! Ελπίζω να είστε ΄΄ολες καλά! @Mpourmpoulo με το καλό η χοριακή, εύχομαι ένα μεγάλο νούμερο!!

Δεν γράφω συχνά γιατί σαν δοκιμαστικό μέλος αργούν να ανέβουν οι απαντήσεις μου και λογικό είναι να θάβονται πίσω πίσω.. ξέρει κάποια πόσες φορές πρέπει να γράψω για να μου το αφήσει ελεύθερο;

Τα δικά μου νέα..έκανα μαγνητική στην υπόφυση για να δούμε αν οφείλεται εκεί η υψηλή προλακτίνη που έχω..και την πέμπτη θα κάνω συμπληρωματική με σκιαγραφικό. Εύχομαι να ξεμπερδεύω σύντομα και να μπω ξανά σε πρόγραμμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...