Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Λογικό είναι να έχεις άγχος κορίτσι μου! 1000 σκέψεις περνάνε από το μυαλό σου και σίγουρα οι περισσότερες δεν είναι θετικές!! Να σου πω να μην αγχώνεσαι?? Δεν νομίζω ότι έχει νόημα!! Εγώ είμαι πολύ θετική για σένα! Έχεις πολλές πιθανότητες 🥰🥰 

Εγώ στα ίδια! Την επόμενη Δευτέρα έχω ραντεβού σε κέντρο εξωσωματικής για να κάνουμε το επόμενο βήμα! Ελπίζω μόνο να μας βοηθήσουν με την επιτροπή γιατί δεν την μπορώ καθόλου την χαρτουρα 

Άντε με το καλό να ξεκινήσεις κ εσύ Ανίτα μου!! Ναι αυτό με την χαρτουρα είναι θέμα... Από ότι λένε κ τα κορίτσια στο άλλο θεματακι βοηθάνε πολύ εκεί για το τι χαρτιά χρειάζεσαι ελπίζω να σε βοηθήσουν κ εσένα να τα κάνεις γρήγορα κ να ξεκινήσεις σύντομα 🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχχχχ κοριτσια μου σας ευχαριστωωωω παρά πολυυυυ❤️ εύχομαι τώρα από έσω και περα να μη προλαβαίνουμε και τα δικά σας θετικα τεστακια❤️❤️❤️❤️❤️

Όταν σας τα έστειλα δεν είχε περάσει το 5 λεπτό τα έβγαλα κατευθείαν φωτό ! Δείτε πως είναι μετά το πεντάλεπτο 👇

IMG_7897.jpeg

IMG_7896.jpeg

Μπράβο κορίτσι μου🥳🥳🥳 (εμεις τα είπαμε και με μνμ) αλλά στα γράφω και εδώ  συγχαρητήρια  εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και όμορφη να το χαρείς  🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Τα τεστ για 11 ημέρα είναι μια χαρά φαίνονται  με χρώμα πολύ καλά 🥰🍼🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η cat12 είπε:

Άντε με το καλό να ξεκινήσεις κ εσύ Ανίτα μου!! Ναι αυτό με την χαρτουρα είναι θέμα... Από ότι λένε κ τα κορίτσια στο άλλο θεματακι βοηθάνε πολύ εκεί για το τι χαρτιά χρειάζεσαι ελπίζω να σε βοηθήσουν κ εσένα να τα κάνεις γρήγορα κ να ξεκινήσεις σύντομα 🙏 

Καλή αρχή και σε εσενα κορίτσι μου με το καλό να μας στείλεις το θετικό σου τεστ σε λίγο καιρό 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Καλή αρχή και σε εσενα κορίτσι μου με το καλό να μας στείλεις το θετικό σου τεστ σε λίγο καιρό 😊

Μακάρι elk μου! Περιμένω τόσους μήνες να δω το θετικό μου τέστ ελπίζω να καταφέρω να το δω κ εγώ σύντομα ♥️ εσύ πως είσαι γενικά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια μου ποσά μηνύματα μου έχετε στειλειιι❤️ τι ομορφα που νοιωθω με τα μνματα σας να ξερετεεεεεε❤️❤️❤️

αχ δεν μπορώ να συγκεντρωθώ και να απαντήσω σε μια μια ξεχωριστά😂 😂😂

λοιπον από συμπτώματα είχα τα τσιμπήματα που είχα και την προηγούμενη φορά και τα είχα προχθές και χθες αλλά πιο ελάχιστα! Επίσης όταν σκύβω πιάνω ασυναίσθητα την κοιλιά μου όπως και την προηγούμενη φορά ! Πονο στις θηλές απλά σήμερα έχω πιο ελάχιστο πονο και ανησυχω λίγο! Επίσης αυτή τη φορά αλλά δεν ξερω αν είναι συμπτωμα εγκυμοσύνης είχα διάρροια προχθές το βράδυ ξημερώματα και σήμερα το πρωί με πολύ πονο! 
επισης ενημέρωσα τον γιατρό και μου είπες να κάνω χοριακη ! Επειδη όμως είναι μακρυα και ο σύντροφος δουλεύει ή θα πάω το μεσημερι που θα σχολάσει ή αύριο το πρωί ! Του το είπε και κου είπε εντάξει! Σήμερα είμαι 11η μέρα από την σπερματεγχυνση και χοριακη θα έκανα την Πέμπτη! Αυτααααα από εμένα😂

σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για το ενδιαφέρον🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 είμαι σιγουρη ότι αυτόν τον μηνα θα δούμε πολλα θετικα τεστακια εδώ μέσα🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχχχχ κοριτσια μου σας ευχαριστωωωω παρά πολυυυυ❤️ εύχομαι τώρα από έσω και περα να μη προλαβαίνουμε και τα δικά σας θετικα τεστακια❤️❤️❤️❤️❤️

Όταν σας τα έστειλα δεν είχε περάσει το 5 λεπτό τα έβγαλα κατευθείαν φωτό ! Δείτε πως είναι μετά το πεντάλεπτο 👇

IMG_7897.jpeg

IMG_7896.jpeg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Όλα τα καλά σ εύχομαι! Περιμένουμε την χοριακη σου❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ κοριτσια μου ποσά μηνύματα μου έχετε στειλειιι❤️ τι ομορφα που νοιωθω με τα μνματα σας να ξερετεεεεεε❤️❤️❤️

αχ δεν μπορώ να συγκεντρωθώ και να απαντήσω σε μια μια ξεχωριστά😂 😂😂

λοιπον από συμπτώματα είχα τα τσιμπήματα που είχα και την προηγούμενη φορά και τα είχα προχθές και χθες αλλά πιο ελάχιστα! Επίσης όταν σκύβω πιάνω ασυναίσθητα την κοιλιά μου όπως και την προηγούμενη φορά ! Πονο στις θηλές απλά σήμερα έχω πιο ελάχιστο πονο και ανησυχω λίγο! Επίσης αυτή τη φορά αλλά δεν ξερω αν είναι συμπτωμα εγκυμοσύνης είχα διάρροια προχθές το βράδυ ξημερώματα και σήμερα το πρωί με πολύ πονο! 
επισης ενημέρωσα τον γιατρό και μου είπες να κάνω χοριακη ! Επειδη όμως είναι μακρυα και ο σύντροφος δουλεύει ή θα πάω το μεσημερι που θα σχολάσει ή αύριο το πρωί ! Του το είπε και κου είπε εντάξει! Σήμερα είμαι 11η μέρα από την σπερματεγχυνση και χοριακη θα έκανα την Πέμπτη! Αυτααααα από εμένα😂

σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για το ενδιαφέρον🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 είμαι σιγουρη ότι αυτόν τον μηνα θα δούμε πολλα θετικα τεστακια εδώ μέσα🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα διάρροια 2 ημερες πριν το θετικό!!! Είναι σύμπτωμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχχχχ κοριτσια μου σας ευχαριστωωωω παρά πολυυυυ❤️ εύχομαι τώρα από έσω και περα να μη προλαβαίνουμε και τα δικά σας θετικα τεστακια❤️❤️❤️❤️❤️

Όταν σας τα έστειλα δεν είχε περάσει το 5 λεπτό τα έβγαλα κατευθείαν φωτό ! Δείτε πως είναι μετά το πεντάλεπτο 👇

IMG_7897.jpeg

IMG_7896.jpeg

Τι ωραία νέα είναι αυτάααα. Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Εύχομαι μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 κορίτσι μ απόλυτα φυσιολογικά αυτα π νιωθεις. Αλλα επιτελους εισαι εκει π τοσο καιρο περιμενες να βρεθεις! Στο τελευταίο βημα για να γινει τ ονειρο σου πραγματικότητα. Βημα βημα και συντομα εδω θα είμαστε να δουμε κ το δικο σου τεστακι. Ειμαι απολυτα σίγουρη ότι θα πετύχεις με την πρωτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo μπουρμπουλίνιιιιιιιι μπράβοοοοοοοοοοοοοοο συγχαρητήριαααααααα!!!!!!!!!

Ήρθε το σποράκιιιιιιιιιιι!!!!! ❤️❤️❤️

Άντε με το καλό όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι; εγώ εγώ, η εκνευριστική αρνητική του φόρουμ!

Εγώ είμαι 25η μέρα, έπρεπε να έχουν αρχίσει τα καφέ οπωσδήποτε, οι κύκλοι μου είναι πια 25-26 ημερών και τα καφέ τα έχω 2-3 μέρες πριν. Επίσης δεν έχω τη γνωστή υπερδραστηριότητα εντέρου που με πιάνει αυτές τις μέρες, αντιθέτως ένα φούσκωμα και δυσκοιλιότητα. Η μέση μου πονάει πολύ... Μπορεί να είναι κάτι κακό;;; Επειδή εννοείται μια νορμάλ εγκυμοσύνη δεν πιστεύω ότι θα μου έρθει, κανένα εξωμήτριο πχ μπορεί να είναι;; 
Αλλά ΄έκανα ένα τεστ σήμερα κ είναι ολόλευκο, λογικά δε θα έδειχνε σίγουρα κάτι 2 μέρες πριν;; Και τότε, πού είναι τα συμπτώματά μου;;; 🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kokkinoskoufitsa κατσε να τ πάρουμε απο την αρχη. Εκανες τεστ ωορηξιας? Ξερεις δηλ ακριβως ποτε περιμενεις? 

Τ εξωμητριο πως σ ηρθε ρε κουκλα μου, πες μου λίγο. Πρωτον θα είχες σιγουρα θετικο τεστ. Και δευτερον θα επιβεβαιωνοταν αρκετα αργοτερα στον υπερηχο. Μην σκέφτεσαι αρνητικα. Καθε κύκλος δ ειναι ο ιδιος, ουτε τ συμπτωματα τ ιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημεραααααα κοριτσια θα τρελαθωωωωω🥰

IMG_7892.jpeg

IMG_7891.jpeg

I' m so excited... and I just can't hide it!!! Με το καλό κοριτσάκι μου και η θετική χοριακή!!! Την Πέμπτη θα την κάνεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι; εγώ εγώ, η εκνευριστική αρνητική του φόρουμ!

Εγώ είμαι 25η μέρα, έπρεπε να έχουν αρχίσει τα καφέ οπωσδήποτε, οι κύκλοι μου είναι πια 25-26 ημερών και τα καφέ τα έχω 2-3 μέρες πριν. Επίσης δεν έχω τη γνωστή υπερδραστηριότητα εντέρου που με πιάνει αυτές τις μέρες, αντιθέτως ένα φούσκωμα και δυσκοιλιότητα. Η μέση μου πονάει πολύ... Μπορεί να είναι κάτι κακό;;; Επειδή εννοείται μια νορμάλ εγκυμοσύνη δεν πιστεύω ότι θα μου έρθει, κανένα εξωμήτριο πχ μπορεί να είναι;; 
Αλλά ΄έκανα ένα τεστ σήμερα κ είναι ολόλευκο, λογικά δε θα έδειχνε σίγουρα κάτι 2 μέρες πριν;; Και τότε, πού είναι τα συμπτώματά μου;;; 🙄🙄

Αχ μωρέ δικιά μου είσαι εσυ!!!! Κ γω μόνο τα κακά και τα περίεργα σκεφτόμουν! Έχω όμως κάνα δυο μήνες που γύρισε τούμπα το μυαλό και προσπαθώ ν σκέφτομαι μόνο θετικά! 
μέσω κ γω καφέ πριν την περίοδο ωστόσο υπάρχουν κ κύκλοι π δν έχω ! Όποτε μη σε ανησυχεί! 
μεν δν έρθει επανέλαβε τεστακι και ευχομαι ν είναι κρυψίνους και ν φανεί τις επόμενες μέρες μια ροζ γραμμή ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@kokkinoskoufitsa κατσε να τ πάρουμε απο την αρχη. Εκανες τεστ ωορηξιας? Ξερεις δηλ ακριβως ποτε περιμενεις? 

Τ εξωμητριο πως σ ηρθε ρε κουκλα μου, πες μου λίγο. Πρωτον θα είχες σιγουρα θετικο τεστ. Και δευτερον θα επιβεβαιωνοταν αρκετα αργοτερα στον υπερηχο. Μην σκέφτεσαι αρνητικα. Καθε κύκλος δ ειναι ο ιδιος, ουτε τ συμπτωματα τ ιδια.

ναι ωορρηξία είχα 07/02 βράδυ ή 08/02 πρωί και περίοδος έρχεται στις 12-13 μέρες δηλ σήμερα μέχρι Τετάρτη πρέπει να ρθει. Σήμερα 11η μέρα, τα συμπτώματα και τα καφέ αρχίζουν κανονικά 2-3 μέρες πριν. 

Δεν ξέρω, το εξωμήτριο το σκέφτομαι επειδή η μάνα μου είχε 2, και νομίζω ότι θα πάρω κ εγώ σειρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kokkinoskoufitsa τ εξωμητριο βγαλτο απο τ μυαλο σου σε παρακαλω. Τωρα εφοσον περιμενεις την Τετάρτη κανε λιγο υπομονη ακομα. Μεχρι κ 16 μερες μετα τ θετικο τεστ ειναι φυσιολογικο να ρθει περιοδος. Βγαλε τις αρνητικες σκεψεις απο τ μυαλο σου. Εύχομαι ειλικρινά να εοσαο εγκυος. Θυμαμαι οι επαφες σου ήταν σε πολυ καλες μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θεματακι μας πήρε φωτιά 🔥🔥🔥🔥🔥 μα πόσο γούρι φέρνω πια;;;;;χαίρομαι τοσοοοοο πολυυυυυυ!!!!!τώρα να πάνε όλα τέλεια μέχρι να έχετε όλες ένα όμορφο 9μηνο🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@cat12 κορίτσι μ απόλυτα φυσιολογικά αυτα π νιωθεις. Αλλα επιτελους εισαι εκει π τοσο καιρο περιμενες να βρεθεις! Στο τελευταίο βημα για να γινει τ ονειρο σου πραγματικότητα. Βημα βημα και συντομα εδω θα είμαστε να δουμε κ το δικο σου τεστακι. Ειμαι απολυτα σίγουρη ότι θα πετύχεις με την πρωτη.

Έχει περάσει τόσος καιρός που τώρα που ήρθε η ώρα να ελπίζω σε κάτι καλό με έχουν πιάσει όλα τι να πω... Μακάρι να γίνει το θέλω όσο τίποτε άλλο... Λίγες μέρες ακόμα 🤞🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

ναι ωορρηξία είχα 07/02 βράδυ ή 08/02 πρωί και περίοδος έρχεται στις 12-13 μέρες δηλ σήμερα μέχρι Τετάρτη πρέπει να ρθει. Σήμερα 11η μέρα, τα συμπτώματα και τα καφέ αρχίζουν κανονικά 2-3 μέρες πριν. 

Δεν ξέρω, το εξωμήτριο το σκέφτομαι επειδή η μάνα μου είχε 2, και νομίζω ότι θα πάρω κ εγώ σειρά! 

Και εσύ όπως και εγώ πάντα σκέφτομαι τα αρνητικά 😂😂 βρε συ σκέψου ΘΕΤΙΚΑ!!!!! κοίτα είσαι πριν την καθυστέρηση άρα ναι μπορεί και να μην δείχνει ακόμα....εμένα σε κανένα από τα δύο παιδιά μου ΔΕΝ έδειξε πριν από 3 ημέρες καθυστέρησης...αλήθεια τώρα....όλα ήταν αρνητικά πριν την καθυστέρηση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Και εσύ όπως και εγώ πάντα σκέφτομαι τα αρνητικά 😂😂 βρε συ σκέψου ΘΕΤΙΚΑ!!!!! κοίτα είσαι πριν την καθυστέρηση άρα ναι μπορεί και να μην δείχνει ακόμα....εμένα σε κανένα από τα δύο παιδιά μου ΔΕΝ έδειξε πριν από 3 ημέρες καθυστέρησης...αλήθεια τώρα....όλα ήταν αρνητικά πριν την καθυστέρηση!!!!

αληθεια;;; παρατηρώ ότι εδώ μέσα όλο βλέπουμε θετικά νωρίς και θεώρησα δεδομένο ότι αποκλείεται να βγαίνει αρνητικό 2-3 μ΄ερες πριν την αναμενόμενη, αν είσαι... Τι να πω, πρέπει να αποβάλω την αρνητικότητα κάπως! Θα εναποθέσω τις σκέψεις μου πάνω σου και θα περιμένω την Πέμπτη το δικό σου θετικό!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kokkinoskoufitsaμου, εμένα ο γυναικολόγος κάποια στιγμή μου είχε πει ότι είναι σύνηθες 1-2 φορές τον χρόνο να έχουμε κάποια μικρή διαφοροποίηση στον κύκλο μας. Δεν είναι κάτι ανησυχητικό....

Επίσης δεν δείχνουν όλα τα τεστ νωρίς. Έχει να κάνει με την συγκέντρωση της χοριακής στα ούρα την δεδομένη στιγμή που κάνεις το τεστ. Γι αυτό και συνιστούν να περιμένεις μέχρι την μέρα που είναι να έρθει. 

@cat12περνάς μια φάση και είναι φυσιολογικό! Μην τα κρατάς μέσα σου...καλά κάνεις και τα εκφράζεις...τα μοιράζεσαι και ελαφρώνεις! Εύχομαι ολόψυχα σύντομα η επιθυμία σου να γίνει πραγματικότητα.... ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

@kokkinoskoufitsaμου, εμένα ο γυναικολόγος κάποια στιγμή μου είχε πει ότι είναι σύνηθες 1-2 φορές τον χρόνο να έχουμε κάποια μικρή διαφοροποίηση στον κύκλο μας. Δεν είναι κάτι ανησυχητικό....

Επίσης δεν δείχνουν όλα τα τεστ νωρίς. Έχει να κάνει με την συγκέντρωση της χοριακής στα ούρα την δεδομένη στιγμή που κάνεις το τεστ. Γι αυτό και συνιστούν να περιμένεις μέχρι την μέρα που είναι να έρθει. 

@cat12περνάς μια φάση και είναι φυσιολογικό! Μην τα κρατάς μέσα σου...καλά κάνεις και τα εκφράζεις...τα μοιράζεσαι και ελαφρώνεις! Εύχομαι ολόψυχα σύντομα η επιθυμία σου να γίνει πραγματικότητα.... ❤️ 

Σε ευχαριστώ πολύ ditaki μου ελπίζω κ εγώ να έχω καλά νέα στο τέλος 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχχχχ κοριτσια μου σας ευχαριστωωωω παρά πολυυυυ❤️ εύχομαι τώρα από έσω και περα να μη προλαβαίνουμε και τα δικά σας θετικα τεστακια❤️❤️❤️❤️❤️

Όταν σας τα έστειλα δεν είχε περάσει το 5 λεπτό τα έβγαλα κατευθείαν φωτό ! Δείτε πως είναι μετά το πεντάλεπτο 👇

IMG_7897.jpeg

IMG_7896.jpeg

Υπέροχα ξεκίνησε η εβδομάδα! Εύχομαι όλα να πάνε καλά 🙌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...