Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου...ααα δεν ήξερα πως με ανεβασμένη προλακτίνη γίνεται κάτι τέτοιο....δεν μου το ανέφεραν ούτε γυναικολόγος ούτε ενδοκρινολόγος!! Ναι ναι μου έχουν γράψει εξετάσεις ορμονολογικες επομένως περιμένω να έρθει η περίοδος και να πάω....έχω πάρει duphaston για δέκα ημέρες κ τα σταμάτησα εχθές.... περιμένω!! 

Ναι προσπαθούμε για μωράκι... είναι η πρώτη φορά που παρακαλώ να έρθει η περίοδος!! 🤣🤣 

Άσε όταν είδα το υγρό το μυαλό μου πήγε στο χειρότερο!!!! Πφφφφ

Ναι όταν έχεις ανεβασμένη προλακτινη το έχει ως σύμπτωμα αυτό, να το ψάξεις καλό είναι να το ρυθμίσεις γιατί εμποδίζει στην σύλληψη 

καλη επιτυχία με τις προσπαθείς εύχομαι σύντομα θετικό αποτέλεσμα 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι όταν έχεις ανεβασμένη προλακτινη το έχει ως σύμπτωμα αυτό, να το ψάξεις καλό είναι να το ρυθμίσεις γιατί εμποδίζει στην σύλληψη 

καλη επιτυχία με τις προσπαθείς εύχομαι σύντομα θετικό αποτέλεσμα 😊 

Ναι ναι θα το ψάξω τώρα μόλις έρθει περίοδος θα πάω για τις εξετάσεις που μου έχουν γράψει!! 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! Μακάρι να έρθει γτ έχω αρχίσει κ απογοητεύομαι!! 

Εσύ αν δεν κάνω λάθος είσαι έγκυουλα;;; ( Συγχωραμε αλλά είναι πολλά τα κορίτσι και επειδή δεν μπαίνω κάθε μέρα μπερδεύομαι 🙏🏼🤣)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε δεύτερολεπτα βγήκε!!!!είναι θετικό????μου ήρθαν σήμερα τελικά και μόλις το έκανα!!!!!

IMG20240216120936.jpg

Και εγώ θετικότατο το βλέπω. . Κάνει μπααααααμ!!!! Μπράβο ρε κορίτσι μου!!! 🫶🫶🫶🫶🫶🫶 Συγχαρητήρια όλα καλά εύχομαι 🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΤΟ ΘΕΟ κορίτσια θα τρελαθώ!!!το τεστ από τόσο έντονη που βγήκε η γραμμή μετά έφυγε και έγινε έτσι.....αν μπορείτε κιόλας να την διακρίνετε!!!!!! Δεν πάμε καλά ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΛΑ ΣΕ ΜΕΝΑ????

IMG20240216123218.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

ΜΑ ΤΟ ΘΕΟ κορίτσια θα τρελαθώ!!!το τεστ από τόσο έντονη που βγήκε η γραμμή μετά έφυγε και έγινε έτσι.....αν μπορείτε κιόλας να την διακρίνετε!!!!!! Δεν πάμε καλά ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΛΑ ΣΕ ΜΕΝΑ????

IMG20240216123218.jpg

Εεεε;; Πώς γίνεται αυτό;; Τώρα η αλήθεια εγώ δεν την διακρίνω καθόλου!! Ψυχραιμία όμως ...μην τρελαίνεσαι!! Έχεις κάνει χοριακη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

ΜΑ ΤΟ ΘΕΟ κορίτσια θα τρελαθώ!!!το τεστ από τόσο έντονη που βγήκε η γραμμή μετά έφυγε και έγινε έτσι.....αν μπορείτε κιόλας να την διακρίνετε!!!!!! Δεν πάμε καλά ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΛΑ ΣΕ ΜΕΝΑ????

IMG20240216123218.jpg

Εδώ δεν βλέπω τίποτα😢 μα πως έγινε αυτό τώρα;;;; Μήπως είναι ελαττωματικό το τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε δεύτερολεπτα βγήκε!!!!είναι θετικό????μου ήρθαν σήμερα τελικά και μόλις το έκανα!!!!!

IMG20240216120936.jpg

Αααα είσαι εγκυος!!!!! Συγχαρητήρια 💕💕💕💕 με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Θα είμαστε μαζί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

ΜΑ ΤΟ ΘΕΟ κορίτσια θα τρελαθώ!!!το τεστ από τόσο έντονη που βγήκε η γραμμή μετά έφυγε και έγινε έτσι.....αν μπορείτε κιόλας να την διακρίνετε!!!!!! Δεν πάμε καλά ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΛΑ ΣΕ ΜΕΝΑ????

IMG20240216123218.jpg

Ααα τώρα το είδα αυτό, μα πως γίνεται τώρα αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsaμου να κάνεις ακόμα ένα αύριο,  ειδάλλως ας κάνεις μια χοριακή, αχχχ εγώ δίνω θετική ενέργεια 🤞🤞🤞

@Elkπεριμένουμε και τα δικά σου νέα από το μπεμπακιιιι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια όλα καλά είναι περιμένω την Τρίτη και την εξέταση αίματος 

Αυτός με είπε μάλλον κορίτσι 😂🩷

Την άλλη φορα που θα πας γιατρο θα φανεί σίγουρα!!! Όλα καλά δλδ!! Μπράβο κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια όλα καλά είναι περιμένω την Τρίτη και την εξέταση αίματος 

Αυτός με είπε μάλλον κορίτσι 😂🩷

Τελειαααα❤️❤️❤️❤️γιουπιιιιιιι❤️ μάλλον θα βγω αληθινή τελικά❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Melikara86 @Maria98 @Mpourmpoulo πάλι χάρηκα άδικα...δεν ξέρω τι να πω πια;;;;; Όλα σε εμένα τα κουλά;;;;;;  Μα όλα πια!?????🥴😪😓😓😓 

Θα κάνω αύριο το πρωί πάλι.....μην τα χαλάω τζάμπα...

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια όλα καλά είναι περιμένω την Τρίτη και την εξέταση αίματος 

Αυτός με είπε μάλλον κορίτσι 😂🩷

Μπράβο ρε κορίτσι μου!!! χαίρομαι που όλα πάνε καλά 🙏🙏🙏 με το καλό το κορίτσακι σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Melikara86 @Maria98 @Mpourmpoulo πάλι χάρηκα άδικα...δεν ξέρω τι να πω πια;;;;; Όλα σε εμένα τα κουλά;;;;;;  Μα όλα πια!?????🥴😪😓😓😓 

Θα κάνω αύριο το πρωί πάλι.....μην τα χαλάω τζάμπα...

 

 

Μα πραγματικά όλα τα κουλά σε εσενα! Καλό θα ήταν να στείλεις στην εταιρία ότι σου συνεβει αυτό! Όχι μη τα χαλάς τσάμπα ουτος η άλλος είναι νωρίς ακόμη αν η ωορρηξια σου έγινε την προηγούμενη Πέμπτη! Θα περιμενουμε την εξέλιξη🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kokkinoskoufitsa τις καλυτερες μερες εκανες επαφες. Εχεις παρα πολλες πιθανοτητες. Ειδικα εκεινη το χαραμα η καλύτερη. 

@Elkαντε κορίτσι μου πάει κι αυτο! 

@marinamanoulitsa και γω θα συμφωνησω μη χαλας αλλα τεστ. Ειναι παααρα πολυ νωρις ακομα. 

Καλησπέρα και στα υπολοιπα κορίτσια! Για να δουμε πως θα παει κι αυτος ο μηνας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια όλα καλά είναι περιμένω την Τρίτη και την εξέταση αίματος 

Αυτός με είπε μάλλον κορίτσι 😂🩷

Τέλεια...με το καλό κορίτσι μου...όλα να πάνε τέλεια!!! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Melikara86 @Maria98 @Mpourmpoulo πάλι χάρηκα άδικα...δεν ξέρω τι να πω πια;;;;; Όλα σε εμένα τα κουλά;;;;;;  Μα όλα πια!?????🥴😪😓😓😓 

Θα κάνω αύριο το πρωί πάλι.....μην τα χαλάω τζάμπα...

 

 

Μην απογοητεύσαι γλυκιά μου... πέτυχες κ σαββατοκύριακο!! Εγώ θα έλεγα να πας Δευτέρα για μια χοριακη!! Και αν έχεις υπομονή να μην κάνεις άλλο τέστ, ακόμη καλύτερα!!  Πάντως να ξέρεις αυτό είχε συμβεί κ σε μια φίλη μου κ τελικά έκανε χοριακη κ ήταν θετική!!!  Επομένως θετική σκέψη και μην χάνεις την χαρά σου ακόμα!! 🫶🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου είναι επείγον. Χρειαζόμαστε 0 αρνητικό για το κοριτσάκι μας που σας έλεγα, με λευχαιμία...

Σας παρακαλώ ενημερώστε κ αν βρεθεί έστω ένας που μπορεί να δώσει, πείτε μου να σας δώσω στοιχεία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

ΜΑ ΤΟ ΘΕΟ κορίτσια θα τρελαθώ!!!το τεστ από τόσο έντονη που βγήκε η γραμμή μετά έφυγε και έγινε έτσι.....αν μπορείτε κιόλας να την διακρίνετε!!!!!! Δεν πάμε καλά ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΛΑ ΣΕ ΜΕΝΑ????

IMG20240216123218.jpg

Μας μπέρδεψες τώρα δηλαδή μετά από λίγη ώρα από το παράθυρο  εξαφανίστηκε η γραμμή ; 
Και μετά το άνοιξες ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melikara86 είπε:

Μην απογοητεύσαι γλυκιά μου... πέτυχες κ σαββατοκύριακο!! Εγώ θα έλεγα να πας Δευτέρα για μια χοριακη!! Και αν έχεις υπομονή να μην κάνεις άλλο τέστ, ακόμη καλύτερα!!  Πάντως να ξέρεις αυτό είχε συμβεί κ σε μια φίλη μου κ τελικά έκανε χοριακη κ ήταν θετική!!!  Επομένως θετική σκέψη και μην χάνεις την χαρά σου ακόμα!! 🫶🫶🫶

Αλήθεια;;;;;;;; Οοοο μου δίνεις ελπίδες!!!!!♥️♥️♥️ Σε ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μας μπέρδεψες τώρα δηλαδή μετά από λίγη ώρα από το παράθυρο  εξαφανίστηκε η γραμμή ; 
Και μετά το άνοιξες ; 

Ε ναι ρε συ !!!είναι δυνατόν;;;;;;έγινε πολύ αμυδρή......θα κάνω και αύριο το πρωί τώρα και βλέπουμε....εχω ακόμα μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Κορίτσια μου είναι επείγον. Χρειαζόμαστε 0 αρνητικό για το κοριτσάκι μας που σας έλεγα, με λευχαιμία...

Σας παρακαλώ ενημερώστε κ αν βρεθεί έστω ένας που μπορεί να δώσει, πείτε μου να σας δώσω στοιχεία. 

Δυστυχώς δεν ταιριάζει με το δικό μου αλλά σας εύχομαι μέσα από την ψυχή μου περαστικά 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ε ναι ρε συ !!!είναι δυνατόν;;;;;;έγινε πολύ αμυδρή......θα κάνω και αύριο το πρωί τώρα και βλέπουμε....εχω ακόμα μέρες...

Πραγματικά αυτό δεν το έχω ξανά ακούσει τι να πω αν είναι και αυτό λαθος θα μας τρελάνουν 🤬

κανα λίγο υπομονή αφού είναι νωρίς ακόμα και περιμένουμε αυτήν την φορά θα είναι θετικοοο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa πόσα θες να μας τρελάνεις???

Διαβάζω αμέριμνη το 3 σέλιδο που είχα αδιάβαστο και μου κάνεις διπλή ανατροπή!!!!!! 

Περιμένουμε με ανυπομονησία τα νέα σου...καρδιοχτυπούμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...