Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!!!καλά πάει τρένο το θεματακι μας Ε;;;;;💝💝💝🥳🥳🥳🥳🥳

@Παρασκευαιδου ναι αλλά ποια άνοιξε το θέμα του Φεβρουαρίου;;;;;εγώ η γουρλου!!!οποτε ανοίγω θέμα φέρνω πολλά θετικά τεστακια!!!!και χαίρομαι φουλ!!Σάββατο γεννημένη βλέπεις😉😂  

Σε εμένα πότε θα φέρω γούρι δεν ξέρω 😜😜  

Girls παρήγγειλα hometest όχι ταινίες αλλά τα κανονικά τεστ τα έχει έκπτωση 50% να ξέρετε....μπείτε αν θέλετε να πάρετε.... Τα περιμένω Δευτέρα και ξεκινάω από Δευτέρα τα τεστ μιας και θα πάρω 10!!!αααα περίοδο περιμένω την ερχόμενη Πέμπτη!!!!αυταααααα τα δικά μου νέα 

@Mpourmpoulo εσύ πότε θα ξεκινήσεις τεστ!??? Είμαστε ακριβώς μαζί.....το θυμάμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα....να κάνω μια ερώτηση μήπως έχει συμβεί κ σε κάποια άλλη κοπέλα , εδώ κ ένα 2 μηνός ανακάλυψα ότι από την μια θηλή μου όταν την πιέσω βγάζω διάφανο προς το μπεζακι υγρό! Η γυναικολόγος μου είπε να έρθω περιοδο κ να πάω να κάνω μια μαστογραφία που λόγω ηλικίας έπρεπε να την έχω κάνει και έναν υπέρηχο! Η περίοδος όμως μου κάνει πάλι νερά και εφόσον είδα ότι αργεί πήγα κ σε έναν μαστολογο να πάρω μια γνώμη....με ψηλαφήσε και μου είπε ότι δεν πιάνει κάτι που να τον ανησυχεί και πως να μην δώσω σημασία στο υγρό απλά όταν έρθω περιοδο να πάω για την μαστογραφία κ τον υπέρηχο! Σήμερα όμως είδα ίχνος υγρόυ στη θηλή χωρίς να το πιέσω! Με ανησύχησε πάλι αλλά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω , παρά μόνο να περιμένω να έρθει περίοδος κ να πάω για τις εξετάσεις!!

Συγγνώμη για το σεντόνι!! Αλλά θα ήθελα αν κάποια κοπέλα είχε παρόμοια εμπειρία να μου πει!! 

Σας ευχαριστώ από καρδιάς και εύχομαι θετικά τεστακια σε όλες μας  όσες προσπαθούμε !! 🙏🏼🙏🏼🙏🏼💗💗💗💗💗💗

Λοιπόν πιστεύω αυτό μου βγάζεις από το στήθος είναι γαλα  (  γιατρός δεν είμαι ) πιστεύω πως έχεις υψηλή προλακτινη αυτήν οφείλεται που κατεβάζεις γαλα 

Όταν αδιαθετήσεις να ζητήσεις ορμονικές εξετάσεις να δεις της προλακτινη σου  θα πας να τα κανείς 2-3 ημέρα τις περιόδου και προσοχή να πας σε ενδοκρινολόγο πολυ σημαντικό να δει τις ορμονικές εξετάσεις  όχι σε γυναικολόγο δεν έχουν ιδέα από ορμόνες 

τωρα αφού σου είπε να κανείς υπέρηχο και μαστογραφία  στήθος ο γιατρός να τα κανείς και αυτά για σίγουρα..

αν είναι ανεβασμένη η προλακτινη σου και προσπαθείς για μωρακι δεν κανείς καλή ωορρηξία αλλά με ένα χαπάκι το θέμα λύνετε 

είχα παρόμοιο πρόβλημα, είχα ανεβασμένη προλακτινη γαλα δεν είχα αλλά με ρώτησε η Ενδοκρινολογος αν έχω παρατηρήσει αυτά τα συμπτώματα που έγραψες παρά πάνω.. ξανά λέω γιατρός  δεν είμαι, τι πιστεύω πως είναι λέω 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

@ditaki @Raf123 @Apostolia88 συγχαρητήρια κορίτσια για τις εγκυμοσύνες σας!

Ευχαριστώ κορίτσι μου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Συγχαρητήρια.. τελικά καλά είπα θα γεμίσουμε σκορπιούς λέμε.. να κάνετε τα ερωτικά ζώδια .. 😅 

Με το καλό σου εύχομαι. Αν και νομίζω πιο νωρίς έγινε η ωορρηξία σου. 

Χαχαχα ευχαριστώ αν κ νομίζω θα βγει ζυγός 🥲😅😅

οταν πήγα για τεστ παπ 30/1 μου είπε η γιατρος ότι  έγινε  η ωορρηξία μου και τελευταία περίοδο είχα 15/1 αλλά τεστ ωορρηξιας εγώ το πιο έντονο το βρήκα 29η ημέρα ενώ ήθελε ακόμη να βγει θετικό κ πιστευα θα έβγαινε την επόμενη αλλά την επόμενη ήταν αρνητικό κ η ωορρηξία ήδη έγινε με βάση υπέρηχο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! @marinamanoulitsa κ εγώ εκεί γύρω είμαι, Τετάρτη-Πέμπτη περιμένω ! 
Αλλά από Κυριακή-Δευτέρα θα ξέρω, θα αρχίσουν τα καφέ. 
Δεν είχαμε πολύ καλές επαφές ο΄ύτε αυτό το μήνα.
Παρ. 02/02 επαφή
Δευ. 05/02 επαφή 
Τετ.  07/02 θετικό + ωορρηξία το βράδυ
Πε.  08/02 επαφή το χάραμα 

Όσο δεν προσπαθούσαμε, είχαμε καθημερινά, τώρα δεν ξέρω τι συμβαίνει με την ατυχία. Νομίζω ότι πιο πιθανό είναι να τα καταφέρω με τον κρίνο 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Λοιπόν πιστεύω αυτό μου βγάζεις από το στήθος είναι γαλα  (  γιατρός δεν είμαι ) πιστεύω πως έχεις υψηλή προλακτινη αυτήν οφείλεται που κατεβάζεις γαλα 

Όταν αδιαθετήσεις να ζητήσεις ορμονικές εξετάσεις να δεις της προλακτινη σου  θα πας να τα κανείς 2-3 ημέρα τις περιόδου και προσοχή να πας σε ενδοκρινολόγο πολυ σημαντικό να δει τις ορμονικές εξετάσεις  όχι σε γυναικολόγο δεν έχουν ιδέα από ορμόνες 

τωρα αφού σου είπε να κανείς υπέρηχο και μαστογραφία  στήθος ο γιατρός να τα κανείς και αυτά για σίγουρα..

αν είναι ανεβασμένη η προλακτινη σου και προσπαθείς για μωρακι δεν κανείς καλή ωορρηξία αλλά με ένα χαπάκι το θέμα λύνετε 

είχα παρόμοιο πρόβλημα, είχα ανεβασμένη προλακτινη γαλα δεν είχα αλλά με ρώτησε η Ενδοκρινολογος αν έχω παρατηρήσει αυτά τα συμπτώματα που έγραψες παρά πάνω.. ξανά λέω γιατρός  δεν είμαι, τι πιστεύω πως είναι λέω 😊

Καλημέρα κορίτσι μου...ααα δεν ήξερα πως με ανεβασμένη προλακτίνη γίνεται κάτι τέτοιο....δεν μου το ανέφεραν ούτε γυναικολόγος ούτε ενδοκρινολόγος!! Ναι ναι μου έχουν γράψει εξετάσεις ορμονολογικες επομένως περιμένω να έρθει η περίοδος και να πάω....έχω πάρει duphaston για δέκα ημέρες κ τα σταμάτησα εχθές.... περιμένω!! 

Ναι προσπαθούμε για μωράκι... είναι η πρώτη φορά που παρακαλώ να έρθει η περίοδος!! 🤣🤣 

Άσε όταν είδα το υγρό το μυαλό μου πήγε στο χειρότερο!!!! Πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ μακάρι να ερθω κ γώ σ αυτό το κλαμπ και να διαψεύσω και γώ τους γιατρούς με ένα θετικό τεστακι 🧿🙏

Θα τους διαψεύσεις!! Κ μεις με μέτριο σπερμα με κακή μορφολογία πιάσανε φυσιολογικά άσχετα αν δεν προχώρησε!! Αφού έγινε μια φορά θα ξαναγίνει 

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!καλά πάει τρένο το θεματακι μας Ε;;;;;💝💝💝🥳🥳🥳🥳🥳

@Παρασκευαιδου ναι αλλά ποια άνοιξε το θέμα του Φεβρουαρίου;;;;;εγώ η γουρλου!!!οποτε ανοίγω θέμα φέρνω πολλά θετικά τεστακια!!!!και χαίρομαι φουλ!!Σάββατο γεννημένη βλέπεις😉😂  

Σε εμένα πότε θα φέρω γούρι δεν ξέρω 😜😜  

Girls παρήγγειλα hometest όχι ταινίες αλλά τα κανονικά τεστ τα έχει έκπτωση 50% να ξέρετε....μπείτε αν θέλετε να πάρετε.... Τα περιμένω Δευτέρα και ξεκινάω από Δευτέρα τα τεστ μιας και θα πάρω 10!!!αααα περίοδο περιμένω την ερχόμενη Πέμπτη!!!!αυταααααα τα δικά μου νέα 

@Mpourmpoulo εσύ πότε θα ξεκινήσεις τεστ!??? Είμαστε ακριβώς μαζί.....το θυμάμαι 

Μήπως να ανοίγεις εσυ κάθε μήνα ;;;;

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @marinamanoulitsa κ εγώ εκεί γύρω είμαι, Τετάρτη-Πέμπτη περιμένω ! 
Αλλά από Κυριακή-Δευτέρα θα ξέρω, θα αρχίσουν τα καφέ. 
Δεν είχαμε πολύ καλές επαφές ο΄ύτε αυτό το μήνα.
Παρ. 02/02 επαφή
Δευ. 05/02 επαφή 
Τετ.  07/02 θετικό + ωορρηξία το βράδυ
Πε.  08/02 επαφή το χάραμα 

Όσο δεν προσπαθούσαμε, είχαμε καθημερινά, τώρα δεν ξέρω τι συμβαίνει με την ατυχία. Νομίζω ότι πιο πιθανό είναι να τα καταφέρω με τον κρίνο 😂😂😂

Μην το λες κοριτσάκι μου. Κ μια επαφή αρκεί κ είμαστε πολλές εδώ που το αποδειξαμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Θα τους διαψεύσεις!! Κ μεις με μέτριο σπερμα με κακή μορφολογία πιάσανε φυσιολογικά άσχετα αν δεν προχώρησε!! Αφού έγινε μια φορά θα ξαναγίνει 

Μήπως να ανοίγεις εσυ κάθε μήνα ;;;;

Μην το λες κοριτσάκι μου. Κ μια επαφή αρκεί κ είμαστε πολλές εδώ που το αποδειξαμε.. 

κ μείς το ίδιο! Πρώτο θετικό τεστ μετά από 3 χρόνια προσπαθειών τον προηγούμενο μήνα! 
Άραγε μπορεί ν γίνει τόσο σύντομα π ν δούμε κ αυτόν τον μήνα θετικό ; 🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα....να κάνω μια ερώτηση μήπως έχει συμβεί κ σε κάποια άλλη κοπέλα , εδώ κ ένα 2 μηνός ανακάλυψα ότι από την μια θηλή μου όταν την πιέσω βγάζω διάφανο προς το μπεζακι υγρό! Η γυναικολόγος μου είπε να έρθω περιοδο κ να πάω να κάνω μια μαστογραφία που λόγω ηλικίας έπρεπε να την έχω κάνει και έναν υπέρηχο! Η περίοδος όμως μου κάνει πάλι νερά και εφόσον είδα ότι αργεί πήγα κ σε έναν μαστολογο να πάρω μια γνώμη....με ψηλαφήσε και μου είπε ότι δεν πιάνει κάτι που να τον ανησυχεί και πως να μην δώσω σημασία στο υγρό απλά όταν έρθω περιοδο να πάω για την μαστογραφία κ τον υπέρηχο! Σήμερα όμως είδα ίχνος υγρόυ στη θηλή χωρίς να το πιέσω! Με ανησύχησε πάλι αλλά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω , παρά μόνο να περιμένω να έρθει περίοδος κ να πάω για τις εξετάσεις!!

Συγγνώμη για το σεντόνι!! Αλλά θα ήθελα αν κάποια κοπέλα είχε παρόμοια εμπειρία να μου πει!! 

Σας ευχαριστώ από καρδιάς και εύχομαι θετικά τεστακια σε όλες μας  όσες προσπαθούμε !! 🙏🏼🙏🏼🙏🏼💗💗💗💗💗💗

Έχεις θηλάσει στο παρελθόν? Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης? 

Κανονικά δεν κάνει να πιέσουμε τη θηλή. Αποκλείουμε πιθανότητα εγκυμοσύνης πρώτα και μετά κάνουμε και ορμονικές εξετάσεις. Μην ξανά πιέσεις τη θηλή σου όμως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ μακάρι να ερθω κ γώ σ αυτό το κλαμπ και να διαψεύσω και γώ τους γιατρούς με ένα θετικό τεστακι 🧿🙏

Αργα η γρήγορα θα έρθουν όλες σε αυτό το κλαμπ και μετά θα σας εύχομαι καλά ξενύχτια 🫣🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!καλά πάει τρένο το θεματακι μας Ε;;;;;💝💝💝🥳🥳🥳🥳🥳

@Παρασκευαιδου ναι αλλά ποια άνοιξε το θέμα του Φεβρουαρίου;;;;;εγώ η γουρλου!!!οποτε ανοίγω θέμα φέρνω πολλά θετικά τεστακια!!!!και χαίρομαι φουλ!!Σάββατο γεννημένη βλέπεις😉😂  

Σε εμένα πότε θα φέρω γούρι δεν ξέρω 😜😜  

Girls παρήγγειλα hometest όχι ταινίες αλλά τα κανονικά τεστ τα έχει έκπτωση 50% να ξέρετε....μπείτε αν θέλετε να πάρετε.... Τα περιμένω Δευτέρα και ξεκινάω από Δευτέρα τα τεστ μιας και θα πάρω 10!!!αααα περίοδο περιμένω την ερχόμενη Πέμπτη!!!!αυταααααα τα δικά μου νέα 

@Mpourmpoulo εσύ πότε θα ξεκινήσεις τεστ!??? Είμαστε ακριβώς μαζί.....το θυμάμαι 

Μα και εσύ πας για Σκορπιό.. θυμάσαι με ποια θα σε έγκυος ? Με @Θέτις Κ..   

Γουρλου δε με λες εμένα .. τουρλού με λες χαχαχαψα

Εγώ ζαιρα είμαιβ🥰😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα ευχαριστώ αν κ νομίζω θα βγει ζυγός 🥲😅😅

οταν πήγα για τεστ παπ 30/1 μου είπε η γιατρος ότι  έγινε  η ωορρηξία μου και τελευταία περίοδο είχα 15/1 αλλά τεστ ωορρηξιας εγώ το πιο έντονο το βρήκα 29η ημέρα ενώ ήθελε ακόμη να βγει θετικό κ πιστευα θα έβγαινε την επόμενη αλλά την επόμενη ήταν αρνητικό κ η ωορρηξία ήδη έγινε με βάση υπέρηχο 

Για να δούμε.. την επόμενη εβδομάδα σίγουρα θα δεις και καρδούλα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Είναι μεγάλη ιστορία αλλά θα σου την κάνω σύντομη. Είχαμε σχέση πριν 7 χρόνια... Εγώ εχώ ακόμα κόλλημα μαζί του. Το Νοέμβριο πήγα "διακοπές" σε 'κείνον (Ολλανδία) και είχαμε 2 επαφές.  Εκείνος μετακομίζει μόνιμα μεν στη Λευκάδα που μένω αλλά όχι λόγω εμού! Ακόμα δεν έχει αποφασίσει τι θα κάνει με το παιδί του. Είδωμεν! Η οικογένεια μου είναι δίπλα μου και με στηρίζει. Ούτε η πρώτη θα είμαι ούτε η τελευταία μονογονεϊκή οικογένεια...

Ισχύει κορίτσι μου... είναι μαγικές αυτές οι στιγμές... Ευτυχώς δεν είμαι μόνη μου στους υπερήχους... 

κορίτσι μου είναι δύσκολο όλο αυτό που περνάς αλλά όταν θα έρθει το θαυματακι σου δεν θα σε ενδιαφέρει τιποτααα! Αφού έχεις και την βοήθεια από την οικογενεια σου να μην ανησυχείς όλα θα πανε τελεια! Όλα γινονται για κάποιο λόγο 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Apostolia88 είπε:

Ευχαριστώ πολύ @Kate1992
Είχαμε κάνει ένα σπερμοδιάγραμμα τον Αύγουστο κ ήταν όλα χάλια. Αριθμος, φυσιολογικές μορφές 0%, κινητικότητα..στα τάρταρα. Μας είχαν βγάλει μέχρι και μικρόβιο που σε επαναληπτικό έλεγχο έδειξε ότι δεν υπήρχε εν τέλει. 
Είχαμε κάνει ραντεβού με εξωσωματικό για να δούμε πως στο μελλον μπορούμε να προχωρήσουμε και τότε μας ειχαν προτείνει τη μικρογονιμοποίηση και μας είχαν πει: ´μια φορά στα δέκα χρόνια πετυχαίνει εγκυμοσύνη φυσιολογικά με αυτή την εικόνα σπέρματος ´. 
Οπότε το είχαμε πάρει απόφαση πως οταν είμαστε έτοιμοι, θα προχωρήσουμε έτσι.

Και έγινε αυτό… απίστευτο.

Ή τα αποτελέσματα ήταν λάθος ή οι βιταμίνες που πήρε για δυο μήνες έκαναν όντως δουλειά.

Γι αυτό επειδη και παλιότερα είχα μοιραστεί το πρόβλημα μας στο φορουμ, ηθελα να μοιραστω και τη χαρά και να δώσω ελπίδα σε οποιο ζευγαρι προσπαθεί για ενα παιδακι. Γιατι μικρά θαυματάκια γίνονται κάθε μερα τελικα!!

Φοβερή και απίστευτη ιστορια κορίτσι μου😲 όμως η ιστορία αυτή έχει πολύ ομορφο τελος❤️με το καλό κοριτσάκι μου🥰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι 11 τι 14 .. τόσες μέρες έκανες υπομονή κάνε λιγάκι ακομα

Θα προσπαθησωωωωωωωωωωωω🙏 δεν βλέπω όμως την πρόβλεψη σου γ αυτόν τον μηνα και ανησυχώ 😲

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!καλά πάει τρένο το θεματακι μας Ε;;;;;💝💝💝🥳🥳🥳🥳🥳

@Παρασκευαιδου ναι αλλά ποια άνοιξε το θέμα του Φεβρουαρίου;;;;;εγώ η γουρλου!!!οποτε ανοίγω θέμα φέρνω πολλά θετικά τεστακια!!!!και χαίρομαι φουλ!!Σάββατο γεννημένη βλέπεις😉😂  

Σε εμένα πότε θα φέρω γούρι δεν ξέρω 😜😜  

Girls παρήγγειλα hometest όχι ταινίες αλλά τα κανονικά τεστ τα έχει έκπτωση 50% να ξέρετε....μπείτε αν θέλετε να πάρετε.... Τα περιμένω Δευτέρα και ξεκινάω από Δευτέρα τα τεστ μιας και θα πάρω 10!!!αααα περίοδο περιμένω την ερχόμενη Πέμπτη!!!!αυταααααα τα δικά μου νέα 

@Mpourmpoulo εσύ πότε θα ξεκινήσεις τεστ!??? Είμαστε ακριβώς μαζί.....το θυμάμαι 

Κορίτσι μου είσαι πολύ γουρλουυυυ❤️🙏

ειμαστε μαζιιι ναιιι🙏 λέω να ξεκινήσω την Δευτέρα εκτός αν καταφέρω να περιμενω ακόμη λίγο ! Την χοριακη θα την κάνω την Πέμπτη ! Καλή επιτυχια να εχουμεεε❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @marinamanoulitsa κ εγώ εκεί γύρω είμαι, Τετάρτη-Πέμπτη περιμένω ! 
Αλλά από Κυριακή-Δευτέρα θα ξέρω, θα αρχίσουν τα καφέ. 
Δεν είχαμε πολύ καλές επαφές ο΄ύτε αυτό το μήνα.
Παρ. 02/02 επαφή
Δευ. 05/02 επαφή 
Τετ.  07/02 θετικό + ωορρηξία το βράδυ
Πε.  08/02 επαφή το χάραμα 

Όσο δεν προσπαθούσαμε, είχαμε καθημερινά, τώρα δεν ξέρω τι συμβαίνει με την ατυχία. Νομίζω ότι πιο πιθανό είναι να τα καταφέρω με τον κρίνο 😂😂😂

Μια χαρααα είναι οι επαφουλες σας🙏 καλή επιτυχια κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε δεύτερολεπτα βγήκε!!!!είναι θετικό????μου ήρθαν σήμερα τελικά και μόλις το έκανα!!!!!

IMG20240216120936.jpg

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε🙏🙏🙏🙏 αποκλείεται να είναι εξάτμισης καθώς είναι σκούρα η γραμμή για εξάτμισης 🙏 θα τρελαθωωωωωωωωωω🙏 καλεεεε ποια μέρα είσαι σήμερα;;;;;;;;;;; 8η μέρα και βγήκε θετικοοοοοοο;;; Μήπως έκανες νωρίτερα ωορρηξια;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε δεύτερολεπτα βγήκε!!!!είναι θετικό????μου ήρθαν σήμερα τελικά και μόλις το έκανα!!!!!

IMG20240216120936.jpg

Κορίτσι μου 2η γραμμή ξεκάθαρα φαίνεται αλλά αν όπως λες είσαι μια εβδομάδα μετά την ωορρηξία μου φαίνεται αρκετά νωρίς για να δείξει το τεστ...μπορεί όμως να έκανες πιο νωρίς ωορρηξία και να ξεκινησει ήδη το πάρτυ 🥳🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε δεύτερολεπτα βγήκε!!!!είναι θετικό????μου ήρθαν σήμερα τελικά και μόλις το έκανα!!!!!

IMG20240216120936.jpg

Είναι το πιο καραμπινάτο τεστ σου που μας έχεις στείλει πραγματικά είναι θετικοοο 🥳🥳🥳🥳🥳

περιμένουμε χοριακη κορίτσι μου σίγουρα θα είναι θετικη περιμένω νέα σου

@Mpourmpoulo είμαι στο ιατρείο περιμένω να μπω μέσα να κάνω την εξέταση 🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Είναι το πιο καραμπινάτο τεστ σου που μας έχεις στείλει πραγματικά είναι θετικοοο 🥳🥳🥳🥳🥳

περιμένουμε χοριακη κορίτσι μου σίγουρα θα είναι θετικη περιμένω νέα σου

@Mpourmpoulo είμαι στο ιατρείο περιμένω να μπω μέσα να κάνω την εξέταση 🙏 

Με το καλό κορίτσι μου❤️ θα περιμενουμε τα νέα σου🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε δεύτερολεπτα βγήκε!!!!είναι θετικό????μου ήρθαν σήμερα τελικά και μόλις το έκανα!!!!!

IMG20240216120936.jpg

Κορίτσι μου αφού το είδε και η @kokkinoskoufitsa είναι σίγουρα θετικό!! Τρέχα για χοριακή 🥰🥰♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...