Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Επιστρέφω από το δεύτερο ραντεβού με την ειδικό γονιμότητας. Για το σύζυγο είπε όλα καλά, ακόμα κι η κινητικότητα που ήταν οριακά δεν είναι θέμα ανησυχίας γιατί πολύ πιθανό να ήταν αποτέλεσμα του πυρετού και της γρίπης. Του είπε να συνεχίσει τις βιταμίνες, καλή διατροφή και άσκηση όπως ήδη κάνει.

Για μένα μου είπε ότι πολύ πιθανό να έχω ΣΠΩ με βάση την υψηλή ΑΜΗ και βλέποντας τον υπέρηχο μου. Είπε ότι πολύ πιθανό, αν είχα και έχω γενικά θετικά τεστ ωορρηξίας, να μην έκανα ωορρηξία τον περασμένο κύκλο. Εξού το λεπτό ενδομήτριο,η απουσία κυρίαρχης ωοθήκης που έδειξε ο υπέρηχος στη 12η μέρα και που ήρθε περίοδος μόλις 9 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας. Με καθησύχασε όμως γιατί είπε ότι είναι πολύ σημαντικό που έχω περίοδο κάθε μήνα κι η LH δείχνει να ανεβαίνει, απλά ίσως χρειαστεί να κάνουμε αγωγή για διέγερση. Προς το παρόν μου έγραψε σαλπιγγογραφια την οποίο έκλεισα να κάνω μετά την πιθανή ερχόμενη περίοδο το Μάρτιο. Επίσης μου έγραψε βιταμίνες myo-inositol και d-chiro inositol που βοηθούν με την ωορρηξία με ΣΠΩ.

Οπότε θα τις αρχίσω από σήμερα κιόλας μιας και είμαι στις γόνιμες ήδη. 

Νιώθω έτσι μια ανακούφιση με τις εξετάσεις κι ότι υπάρχει ένας μπουσουλας, αλλά για να είμαι ειλικρινής, πήρα και μια ξενερα όταν μου είπε ότι δεν κάνω ωορρηξία 😕 τέλος πάντων, τουλάχιστον τώρα ψιλοξερουμε τι μας γίνεται και πάμε με ένα κάποιο πλάνο 💪 δεν προουμαστε, ο συζυξ κανόνισε και date night απόψε οπότε εμείς βουρ στον πατσά κι ο,τι γίνει ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Καλημέρα μπουρμπουλο μ! Τέλη Φλεβάρη τελειώνει βιταμίνες όποτε αρχές μαρτη! 
τι κανείς εσυ; Πωε είσαι;

Καλημερα κοριτσάκι μου! Αντεεε πλησιαζει ο καιρός🙏 πιστεύω πως θα έχει διορθωθεί αρκετα το σπερμα του συζύγου☺️

εγω ας τα λέμε καλά! Πονάω λιγακι χαμηλά στην κοιλιά επειδη ήταν ερεθισμένες οι ωοθήκες από την διεγερση αλλά το παλεύω! Όσο μπορώ καθομαι ξαπλωμένη και δεν κάνω πολλές δουλειες  στο σπίτι, βαζω τον σύντροφο και τις κανει!  Σήμερα είμαι 5η μέρα μετά την σπερματεγχυνση όποτε είμαι στη φάση της παράνοιας😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Επιστρέφω από το δεύτερο ραντεβού με την ειδικό γονιμότητας. Για το σύζυγο είπε όλα καλά, ακόμα κι η κινητικότητα που ήταν οριακά δεν είναι θέμα ανησυχίας γιατί πολύ πιθανό να ήταν αποτέλεσμα του πυρετού και της γρίπης. Του είπε να συνεχίσει τις βιταμίνες, καλή διατροφή και άσκηση όπως ήδη κάνει.

Για μένα μου είπε ότι πολύ πιθανό να έχω ΣΠΩ με βάση την υψηλή ΑΜΗ και βλέποντας τον υπέρηχο μου. Είπε ότι πολύ πιθανό, αν είχα και έχω γενικά θετικά τεστ ωορρηξίας, να μην έκανα ωορρηξία τον περασμένο κύκλο. Εξού το λεπτό ενδομήτριο,η απουσία κυρίαρχης ωοθήκης που έδειξε ο υπέρηχος στη 12η μέρα και που ήρθε περίοδος μόλις 9 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας. Με καθησύχασε όμως γιατί είπε ότι είναι πολύ σημαντικό που έχω περίοδο κάθε μήνα κι η LH δείχνει να ανεβαίνει, απλά ίσως χρειαστεί να κάνουμε αγωγή για διέγερση. Προς το παρόν μου έγραψε σαλπιγγογραφια την οποίο έκλεισα να κάνω μετά την πιθανή ερχόμενη περίοδο το Μάρτιο. Επίσης μου έγραψε βιταμίνες myo-inositol και d-chiro inositol που βοηθούν με την ωορρηξία με ΣΠΩ.

Οπότε θα τις αρχίσω από σήμερα κιόλας μιας και είμαι στις γόνιμες ήδη. 

Νιώθω έτσι μια ανακούφιση με τις εξετάσεις κι ότι υπάρχει ένας μπουσουλας, αλλά για να είμαι ειλικρινής, πήρα και μια ξενερα όταν μου είπε ότι δεν κάνω ωορρηξία 😕 τέλος πάντων, τουλάχιστον τώρα ψιλοξερουμε τι μας γίνεται και πάμε με ένα κάποιο πλάνο 💪 δεν προουμαστε, ο συζυξ κανόνισε και date night απόψε οπότε εμείς βουρ στον πατσά κι ο,τι γίνει ♥️

Μπράβο τώρα ξέρετε πως να προχωρήσετε και τι να κοιτάξετε 

κορίτσι μου πολλές κοπέλες το έχουμε αυτο το πρόβλημα με την ωορρηξία είναι αλήθεια αλλά με την κατάλληλη αγωγή πιστεύω θα την βοηθήσεις να γίνετε 😊

ενδοκρινολόγο έχεις πάει ; Συγγνώμη αν το έχεις ξανά πει αλλά βλέπεις είμαστε αρκετές εδώ και δεν τα συγκρατώ όλα 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Μπράβο τώρα ξέρετε πως να προχωρήσετε και τι να κοιτάξετε 

κορίτσι μου πολλές κοπέλες το έχουμε αυτο το πρόβλημα με την ωορρηξία είναι αλήθεια αλλά με την κατάλληλη αγωγή πιστεύω θα την βοηθήσεις να γίνετε 😊

ενδοκρινολόγο έχεις πάει ; Συγγνώμη αν το έχεις ξανά πει αλλά βλέπεις είμαστε αρκετές εδώ και δεν τα συγκρατώ όλα 😅

Καλέ μη ζητάς συγγνώμη, είμαστε πολλές κι η καθεμία διαφορετική περίπτωση - σ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον ♥️

Παρακολουθούμαι από ενδοκρινολόγο γιατί έχω υποθυρεοειδισμό ούτως ή άλλως. Όλα είναι ρυθμισμένα και έχω κάνει ο,τι εξετάσεις μου είχε βάλει η ενδοκρινολόγος μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; Εγώ τελείωσα με την αποβολή, έπεσε η χοριακη κ όλα καλά!! Βουρ στον πατσά λοιπόν κ που θα πάει θα έρθει!! Αφού ήρθε μια φορά θα ξαναγίνει πιστεύω. Υπάρχει κάποια άλλη πέρα από εμένα που να είχε βιοχημική κ να έπιασε μετά;

Καλημερα κοριτσάκι μου🙏 με το καλό τώρα στην νέα προσπαθειαα🙏 δωσε πονοοο στις γόνιμες και είμαι σιγουρη πως θα έρθει το σπορακι σου❤️ εγώ είχα βιοχημικη τον Δεκέμβριο αλλά προς το πέρων δεν έχει έρθει το σπορακι! Πριν 5 μέρες έκανα σπερματεγχυνση και περιμενω να δω αν τελικά έχει έρθει 💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Στην πραγματικότητα έχει γίνει έλεγχος των σαλπιγγών στο χειρουργείο που έκανα πέρσι τον Νοέμβριο. Αλλά είπαμε να το κάνουμε ως τελευταίο στάδιο. Πραγματικά έχουμε ελέγξει τα πάντα.

Κατάλαβα... Εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου!!! Θα περιμένουμε νέα σου😊🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Επιστρέφω από το δεύτερο ραντεβού με την ειδικό γονιμότητας. Για το σύζυγο είπε όλα καλά, ακόμα κι η κινητικότητα που ήταν οριακά δεν είναι θέμα ανησυχίας γιατί πολύ πιθανό να ήταν αποτέλεσμα του πυρετού και της γρίπης. Του είπε να συνεχίσει τις βιταμίνες, καλή διατροφή και άσκηση όπως ήδη κάνει.

Για μένα μου είπε ότι πολύ πιθανό να έχω ΣΠΩ με βάση την υψηλή ΑΜΗ και βλέποντας τον υπέρηχο μου. Είπε ότι πολύ πιθανό, αν είχα και έχω γενικά θετικά τεστ ωορρηξίας, να μην έκανα ωορρηξία τον περασμένο κύκλο. Εξού το λεπτό ενδομήτριο,η απουσία κυρίαρχης ωοθήκης που έδειξε ο υπέρηχος στη 12η μέρα και που ήρθε περίοδος μόλις 9 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας. Με καθησύχασε όμως γιατί είπε ότι είναι πολύ σημαντικό που έχω περίοδο κάθε μήνα κι η LH δείχνει να ανεβαίνει, απλά ίσως χρειαστεί να κάνουμε αγωγή για διέγερση. Προς το παρόν μου έγραψε σαλπιγγογραφια την οποίο έκλεισα να κάνω μετά την πιθανή ερχόμενη περίοδο το Μάρτιο. Επίσης μου έγραψε βιταμίνες myo-inositol και d-chiro inositol που βοηθούν με την ωορρηξία με ΣΠΩ.

Οπότε θα τις αρχίσω από σήμερα κιόλας μιας και είμαι στις γόνιμες ήδη. 

Νιώθω έτσι μια ανακούφιση με τις εξετάσεις κι ότι υπάρχει ένας μπουσουλας, αλλά για να είμαι ειλικρινής, πήρα και μια ξενερα όταν μου είπε ότι δεν κάνω ωορρηξία 😕 τέλος πάντων, τουλάχιστον τώρα ψιλοξερουμε τι μας γίνεται και πάμε με ένα κάποιο πλάνο 💪 δεν προουμαστε, ο συζυξ κανόνισε και date night απόψε οπότε εμείς βουρ στον πατσά κι ο,τι γίνει ♥️

Από την μεριά του συζύγου είναι τελεια τα νέα❤️ βέβαια και από την δικιά σου δεν τα λες άσχημα τα νεα γτ ξερεις τι πρέπει να διορθώσεις ! Εγώ και εγώ ΣΠΩ και μου έχει δώσει από βιταμίνες τις Inofert combi. Όσο για την ωορρηξια δεν σημαίνει ότι δεν κανεις συνέχεια ωορρηξια απλά ίσως σε κάποιους κύκλους να μην κανεις, αυτό μπορείς να το διαπιστώσεις με υπερήχους  ! Για εμένα καλό θα ήταν να κανεις και μια καμπύλη ινσουλίνης και καμπύλη ζαχαρου ωστε να δεις αν έχουν επηρεαστεί για να σου δώσει αγωγη για να ρυθμιστούν! Με το καλοοοοο στις γόνιμες τωρααααα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Είμαι 10η μέρα από την ωορρηξία κ περιμένω γύρω στις 16 😊 είναι η πρώτη φορά που δεν είχα άγχος αυτόν τον κύκλο γιατί ξέρω ότι αμέσως μετά έχω την έμβρυομεταφορά 🙏🙏🙏

Πλησιαζεισσς στο ονειρο κοριτσάκι μου❤️❤️❤️ αντεεεε να μας ανακοινώσεις και εσυ τα ευχαριστα σε λίγο 🎁❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Πλησιαζεισσς στο ονειρο κοριτσάκι μου❤️❤️❤️ αντεεεε να μας ανακοινώσεις και εσυ τα ευχαριστα σε λίγο 🎁❤️

Αχ μακάρι mpourmpoulo μου να το δούμε όλες μας αυτό το θετικό τεστ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Από την μεριά του συζύγου είναι τελεια τα νέα❤️ βέβαια και από την δικιά σου δεν τα λες άσχημα τα νεα γτ ξερεις τι πρέπει να διορθώσεις ! Εγώ και εγώ ΣΠΩ και μου έχει δώσει από βιταμίνες τις Inofert combi. Όσο για την ωορρηξια δεν σημαίνει ότι δεν κανεις συνέχεια ωορρηξια απλά ίσως σε κάποιους κύκλους να μην κανεις, αυτό μπορείς να το διαπιστώσεις με υπερήχους  ! Για εμένα καλό θα ήταν να κανεις και μια καμπύλη ινσουλίνης και καμπύλη ζαχαρου ωστε να δεις αν έχουν επηρεαστεί για να σου δώσει αγωγη για να ρυθμιστούν! Με το καλοοοοο στις γόνιμες τωρααααα❤️

Σ ευχαριστώ για την απάντηση και την ενθάρρυνση κορίτσι μου ❤️ Κοίταξα αυτές τις Inofert combi που λες και έχουν ίδια συστατικά μ αυτές που μου έγραψε - λέγονται Dikirogen D Plus. Εντάξει κάθε χώρα έχει τα δικά της πιστεύω, αλλά με ίδια σύσταση και δράση. Αχ ρε γαμώτο, όντως, μου το είχατε πει για καμπύλη ινσουλίνης και καμπύλη ζαχαρου και ξέχασα να της πω - βέβαια όταν τη ρώτησα για περαιτέρω ορμονολογικές και άλλες εξετάσεις (π.χ. ανδρογόνα, κτλ) μου είπε ότι δε χρειάζεται κάτι άλλο, πάμε με τη σαλπιγγογραφία. Ίσως πιάσω την ενδοκρινολόγο μου για το ζάχαρο και την ινσουλίνη. 

Προς το παρόν, baby dancing mode ON  💃🕺 ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα σε κλινική σήμερα για εξετάσεις...είχα φοβερή αδυναμία και ρίγος και ταχυκαρδία...και είδαμε ότι έπεσε ο θυρεοειδής....είναι μεν στα φυσιολογικά όρια αλλά χαμηλά...θα πάω σε ενδοκρινολόγο από εβδομάδα να με δει ...να με σώσει κι άλλες εξετάσεις....μπας και ευθύνεται ο θυρεοειδής γιατί δεν βρέθηκε κάτι άλλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσάκι μου🙏 με το καλό τώρα στην νέα προσπαθειαα🙏 δωσε πονοοο στις γόνιμες και είμαι σιγουρη πως θα έρθει το σπορακι σου❤️ εγώ είχα βιοχημικη τον Δεκέμβριο αλλά προς το πέρων δεν έχει έρθει το σπορακι! Πριν 5 μέρες έκανα σπερματεγχυνση και περιμενω να δω αν τελικά έχει έρθει 💝

Σε 9 μέρες θα ξέρεις κοριτσάκι μου!! Οι πιθανότητες είναι υπέρ σου!! Περιμένω μια μεγαααααλη χοριακη!!🙏🏻🙏🏻❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσάκι μου🙏 με το καλό τώρα στην νέα προσπαθειαα🙏 δωσε πονοοο στις γόνιμες και είμαι σιγουρη πως θα έρθει το σπορακι σου❤️ εγώ είχα βιοχημικη τον Δεκέμβριο αλλά προς το πέρων δεν έχει έρθει το σπορακι! Πριν 5 μέρες έκανα σπερματεγχυνση και περιμενω να δω αν τελικά έχει έρθει 💝

Είμαστε μαζί εμείς 💝💝💝 μακάρι να δούμε θετικά τεστακια 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Έτσι τρώει κ ο άντρας μ πλέον . Τ έχει υδατάνθρακες ολικής , πολύ πολύ σαλάτα κ 5 φρούτα την ημέρα! 
φτιάχνει άραγε η μορφολογία κ η ποσότητα ;

9 μηνών κοιμάται δίπλα μου, 6 χρ με ζαλίζει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/2/2024 at 10:42 ΠΜ, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερααα κοριτσάκι μου❤️ πήγα χθες στον γιατρό και είδαμε προς το παρών ένα αυγουλακι και το ενδομητριο ήταν 6,5 αλλά είναι νωρίς καθώς ήμουν 10η μέρα και με τα χάπια συνήθως κάνω ωορρηξια 17η όποτε έχω χρόνο μπροστά για να παχύνει! Χθες έκανα την δεύτερη ενεση και αύριο το πρωι με έβαλε να κάνω fsh,lh,E2 και προγεστερονη και να τους πω να τα βγάλουν σε μια μέρα ωστε το απόγευμα να πάω να με δει ο γιατρός πάλι και μα δει και τις εξετάσεις και να δούμε πως θα συνεχισουμε🙏

Αυτό καταλάθος μπηκε

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ πιστεύω πως με διατροφή και βιταμίνες διορθώνετε ως ένα σημείο κορίτσι μου! Ο ουρολόγος ξερει τι λέει! Ποτέ θα κάνετε επαναληπτικό σπερμοδιαγραμμα;

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Καλημέρα μπουρμπουλο μ! Τέλη Φλεβάρη τελειώνει βιταμίνες όποτε αρχές μαρτη! 
τι κανείς εσυ; Πωε είσαι;

Θελει διατροφή, βιταμίνες.. επίσης να ξέρετε και η ζωή μας παίζει ρόλο .. άγχος Τζιν καυσαέρια στενά μποξερακια ζεστή κτλ κτλ όλα αυτά επηρεάζουν. Για αυτό τα τελευταία χρόνια αυξήθηκαν τα ζευγάρια που προσπαθούν περισσότερο . Κατε θα δείτε διαφορα είμαι σίγουρη

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια πήγα σε κλινική σήμερα για εξετάσεις...είχα φοβερή αδυναμία και ρίγος και ταχυκαρδία...και είδαμε ότι έπεσε ο θυρεοειδής....είναι μεν στα φυσιολογικά όρια αλλά χαμηλά...θα πάω σε ενδοκρινολόγο από εβδομάδα να με δει ...να με σώσει κι άλλες εξετάσεις....μπας και ευθύνεται ο θυρεοειδής γιατί δεν βρέθηκε κάτι άλλο....

Ο θυρεοειδής ευθύνεται για αποβολές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Σ ευχαριστώ για την απάντηση και την ενθάρρυνση κορίτσι μου ❤️ Κοίταξα αυτές τις Inofert combi που λες και έχουν ίδια συστατικά μ αυτές που μου έγραψε - λέγονται Dikirogen D Plus. Εντάξει κάθε χώρα έχει τα δικά της πιστεύω, αλλά με ίδια σύσταση και δράση. Αχ ρε γαμώτο, όντως, μου το είχατε πει για καμπύλη ινσουλίνης και καμπύλη ζαχαρου και ξέχασα να της πω - βέβαια όταν τη ρώτησα για περαιτέρω ορμονολογικές και άλλες εξετάσεις (π.χ. ανδρογόνα, κτλ) μου είπε ότι δε χρειάζεται κάτι άλλο, πάμε με τη σαλπιγγογραφία. Ίσως πιάσω την ενδοκρινολόγο μου για το ζάχαρο και την ινσουλίνη. 

Προς το παρόν, baby dancing mode ON  💃🕺 ❤️

Βουρρρρ στο ψητοοοοοο τώρα❤️ καλή επιτυχια κορίτσι μου🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια πήγα σε κλινική σήμερα για εξετάσεις...είχα φοβερή αδυναμία και ρίγος και ταχυκαρδία...και είδαμε ότι έπεσε ο θυρεοειδής....είναι μεν στα φυσιολογικά όρια αλλά χαμηλά...θα πάω σε ενδοκρινολόγο από εβδομάδα να με δει ...να με σώσει κι άλλες εξετάσεις....μπας και ευθύνεται ο θυρεοειδής γιατί δεν βρέθηκε κάτι άλλο....

Περαστικά κοριτσάκι μου❤️ να πας να πας να τα δείτε όλα! Περιμενουμε τα νέα σου κορίτσι μου🙏

ειμαστε μαζιιι εμείς μακάρι να εχουμε χαρούμενα νέα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annie! είπε:

Σε 9 μέρες θα ξέρεις κοριτσάκι μου!! Οι πιθανότητες είναι υπέρ σου!! Περιμένω μια μεγαααααλη χοριακη!!🙏🏻🙏🏻❤️💙

Μακαριιιι κορίτσι μου μακαριιιιιι❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πήγα στο γιατρό σήμερα ! Μ είπε ότι το ενδομήτριο είναι καθαρό κο δν βλέπει τίποτα! 
Επίσης είδε και το ωοθηλακιο το επικρατέστερο από δεξια πάλι , ήταν 15 16 χιλιοστά! Άρα μίκρυνε ο κύκλος μ! Λογικά μέχρι Κυριακή θα έχω κάνει ωορρηξια! Ελπίζω ν μην κάνω Κυριακή γιατί ο σύζυγος Δευτέρα φεύγει ταξίδι με τη δουλειά ! 
Μ είπε ότι πριν την εξωσωματική καλό είναι ν κάνω μια διαγνωστική υστεροσκοπηση ν είμαστε 100% σίγουροι ότι δν υπάρχει κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααα

Καλημέρα αγαπημένες μου!!! Σας διαβάζω όταν και όποτε μπορώ πια. Έχω ξεκινήσει σεμινάρια hr και έχουν πολύ μα πολύ διάβασμα ..συν την δουλειά συν τις καθημερινές υποχρεώσεις έχω χαθεί εντελώς...

Σήμερα όμως είπα πριν να  ξεκινήσω διάβασμα να πω μια καλημέρα!!!! Εγώ είμαι καλά δεν ξέρω καν πότε θα μου έρθει περίοδος. Δεν μετράω τίποτα, το έχω αφήσει φλου. Μετράει η @Παρασκευαιδουγια μένα! Βέβαια δεν είχα πολλές επαφές λόγω υποχρεώσεων. Αλλά δε πειράζει, εμείς να είμαστε καλά ❤️🎈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...