Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου!! Να έχετε ένα όμορφο σαββατοκύριακο όλες ♥️🥰🥰 εγώ είμαι ακριβώς 14 μέρες μετά την σπερμματεγχηση! Το παρά προηγούμενο Σάββατο έγινε η σπερμματεγχηση το πρωί και σήμερα 8:30 μου ήρθε η περίοδος!! Όπως δείχνει το πράγμα το αυγουλάκι και το σπέρμα ήταν εκεί την ώρα που έπρεπε να ήταν αλλά πάλι δεν έγινε τίποτα!!! Να περάσετε όμορφα το 2 ήμερο ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Να έχετε ένα όμορφο σαββατοκύριακο όλες ♥️🥰🥰 εγώ είμαι ακριβώς 14 μέρες μετά την σπερμματεγχηση! Το παρά προηγούμενο Σάββατο έγινε η σπερμματεγχηση το πρωί και σήμερα 8:30 μου ήρθε η περίοδος!! Όπως δείχνει το πράγμα το αυγουλάκι και το σπέρμα ήταν εκεί την ώρα που έπρεπε να ήταν αλλά πάλι δεν έγινε τίποτα!!! Να περάσετε όμορφα το 2 ήμερο ♥️

Καλημέρα annita μου!! Λυπάμαι για αυτό το αποτέλεσμα... Αλλά η επόμενη μπορεί να είναι η τυχερή!!! Τι σκέφτεσαι να κάνεις?? Θα πας κ για δεύτερη φορά κατευθείαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα annita μου!! Λυπάμαι για αυτό το αποτέλεσμα... Αλλά η επόμενη μπορεί να είναι η τυχερή!!! Τι σκέφτεσαι να κάνεις?? Θα πας κ για δεύτερη φορά κατευθείαν?

Κορίτσι μου δεν μπορώ να πάω ξανά για σπερμματεγχηση!! Για κάποιο λόγο είχα υπερβολικό άγχος με όλη την διαδικασία και δεν πέρασα καθόλου καλά τις ημέρες τις αναμονής και δεν θέλω να το ξανά περάσω!! Θα πάμε κατευθείαν για εξωσωματική! Το αποφάσισα!! Τώρα θα μου πείς τράβηξες τόσο άγχος με την σπερμματεγχηση και δεν αγχώνεσαι για την εξωσωματική? Ναι αγχώνομαι πολύ αλλά τουλάχιστον η εξωσωματική έχει μεγάλα ποσοστά επιτυχίας τουλάχιστον στην ηλικία μου σε αντίθεση με την σπερμματεγχηση! Έκλεισα ραντεβού με γιατρό στη Θεσσαλονίκη στο embryolab για να κάνουμε την πρώτη επαφή!! Εσύ κορίτσι μου πως είσαι? Σε 3-4 μέρες περιμένεις περίοδο σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

Λοιπόν σήμερα για κάποιο περίεργο λόγο σε ειδα στον ύπνο μου 🤷‍♀️ 

λεει είχα έρθει σπίτι σου γιατί ήθελες να κανείς ενα τεστ εγκυμοσυνης και ηρθα να σου κάνω παρέα αλλά τελευταία στιγμή τελικά άλλαξες  γνωμη και μου λες πως τον τελευταίο καιρό άρχισαν να σε αγχώνουν τα τεστ και είπες δεν θα το κανείς ακόμα.. όποτε το αποτέλεσμα του τεστ δεν το ειδα, δεν το ξέρω !

μετά έστρωσες τραπεζι και κατσαμε  φάγαμε μελιτζάνες παπουτσάκια 😂 

Αααα ωραίοοοοο !!!καλό όνειρο είναι οι μελιτζάνες !!!! Αν δείτε λέει μελιτζάνες έρχονται ευχάριστα γεγονότα!!!😜 Λες να έχω ευχάριστα;;;; Α ρε συ γιατί δεν έκανα τεστ να δούμε το αποτέλεσμα;;;;;; Η αλήθεια είναι ότι από τον προηγούμενο μήνα δεν κάνω τεστ...μόνο με καθυστέρηση 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αααα ωραίοοοοο !!!καλό όνειρο είναι οι μελιτζάνες !!!! Αν δείτε λέει μελιτζάνες έρχονται ευχάριστα γεγονότα!!!😜 Λες να έχω ευχάριστα;;;; Α ρε συ γιατί δεν έκανα τεστ να δούμε το αποτέλεσμα;;;;;; Η αλήθεια είναι ότι από τον προηγούμενο μήνα δεν κάνω τεστ...μόνο με καθυστέρηση 😉

Ελα ντε ; Γιατί δεν το εκανες; Το κρατούσες στα χέρια και εκεί μετά άλλαξες γνωμη 🤷‍♀️ μπορεί να είναι σημάδι 🥰

Μακάρι να είναι ο τυχερός σου μήνας και να έρθει το μωρακι σας 🤰

Πάντως το φαγητό σου το εφαγα 😂

Θα πω την μαμα μου να μου κάνει να το φαγητό αυτο κρίμα είναι να μεινω με την όρεξη 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου δεν μπορώ να πάω ξανά για σπερμματεγχηση!! Για κάποιο λόγο είχα υπερβολικό άγχος με όλη την διαδικασία και δεν πέρασα καθόλου καλά τις ημέρες τις αναμονής και δεν θέλω να το ξανά περάσω!! Θα πάμε κατευθείαν για εξωσωματική! Το αποφάσισα!! Τώρα θα μου πείς τράβηξες τόσο άγχος με την σπερμματεγχηση και δεν αγχώνεσαι για την εξωσωματική? Ναι αγχώνομαι πολύ αλλά τουλάχιστον η εξωσωματική έχει μεγάλα ποσοστά επιτυχίας τουλάχιστον στην ηλικία μου σε αντίθεση με την σπερμματεγχηση! Έκλεισα ραντεβού με γιατρό στη Θεσσαλονίκη στο embryolab για να κάνουμε την πρώτη επαφή!! Εσύ κορίτσι μου πως είσαι? Σε 3-4 μέρες περιμένεις περίοδο σωστά?

Μιλάς σε κάποια που έχει μόνιμο άγχος κάθε μέρα για τα πάντα 😂... Το καταλαβαίνω αυτό που λες... Σίγουρα θα έχει παραπάνω άγχος αλλά όπως λες πιο μεγάλα ποσοστά επιτυχίας... Πήγαινε να δεις τι θα σου πουν κ εκείνοι την άποψη τους... Πότε θα πας? Εσύ να έχεις τις επαφουλες σου σε αυτόν τον κύκλο γιατί ποτέ δεν ξέρεις ♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου δεν μπορώ να πάω ξανά για σπερμματεγχηση!! Για κάποιο λόγο είχα υπερβολικό άγχος με όλη την διαδικασία και δεν πέρασα καθόλου καλά τις ημέρες τις αναμονής και δεν θέλω να το ξανά περάσω!! Θα πάμε κατευθείαν για εξωσωματική! Το αποφάσισα!! Τώρα θα μου πείς τράβηξες τόσο άγχος με την σπερμματεγχηση και δεν αγχώνεσαι για την εξωσωματική? Ναι αγχώνομαι πολύ αλλά τουλάχιστον η εξωσωματική έχει μεγάλα ποσοστά επιτυχίας τουλάχιστον στην ηλικία μου σε αντίθεση με την σπερμματεγχηση! Έκλεισα ραντεβού με γιατρό στη Θεσσαλονίκη στο embryolab για να κάνουμε την πρώτη επαφή!! Εσύ κορίτσι μου πως είσαι? Σε 3-4 μέρες περιμένεις περίοδο σωστά?

Όπως νιώθεις αν πιστεύεις ότι δεν μπορείς να ξανά πας να μην το ξανά κανείς κορίτσι μου.. όλες αυτές οι διαδικασίες δεν είναι και οι πιο ευχάριστες είναι αλήθεια λογικό.. 

σίγουρα με την εξωσωματική θα έχεις αλλά αποτελέσματα πιο σίγουρα.. 

καλα εκανες και έκλεισες ραντεβού να δείτε τι θα σας πουν και εκεί.. ποτε θα πας ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Μιλάς σε κάποια που έχει μόνιμο άγχος κάθε μέρα για τα πάντα 😂... Το καταλαβαίνω αυτό που λες... Σίγουρα θα έχει παραπάνω άγχος αλλά όπως λες πιο μεγάλα ποσοστά επιτυχίας... Πήγαινε να δεις τι θα σου πουν κ εκείνοι την άποψη τους... Πότε θα πας? Εσύ να έχεις τις επαφουλες σου σε αυτόν τον κύκλο γιατί ποτέ δεν ξέρεις ♥️ 

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Όπως νιώθεις αν πιστεύεις ότι δεν μπορείς να ξανά πας να μην το ξανά κανείς κορίτσι μου.. όλες αυτές οι διαδικασίες δεν είναι και οι πιο ευχάριστες είναι αλήθεια λογικό.. 

σίγουρα με την εξωσωματική θα έχεις αλλά αποτελέσματα πιο σίγουρα.. 

καλα εκανες και έκλεισες ραντεβού να δείτε τι θα σας πουν και εκεί.. ποτε θα πας ; 

Την Δευτέρα στις 26 θα πάω κορίτσια μου!! Πιστεύω ότι έκανα την σωστή επιλογή για το κέντρο!! Τώρα θα δω τι εντύπωση θα μου κάνει η γιατρός! Αν δεν μου αρέσει θα βρω άλλον! Πάντως το κέντρο δεν θέλω να το αλλάξω μιας και κοπέλα γνωστή μου ανέφερε τα καλύτερα και είναι αρκετά έμπιστη κοπέλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

 

Την Δευτέρα στις 26 θα πάω κορίτσια μου!! Πιστεύω ότι έκανα την σωστή επιλογή για το κέντρο!! Τώρα θα δω τι εντύπωση θα μου κάνει η γιατρός! Αν δεν μου αρέσει θα βρω άλλον! Πάντως το κέντρο δεν θέλω να το αλλάξω μιας και κοπέλα γνωστή μου ανέφερε τα καλύτερα και είναι αρκετά έμπιστη κοπέλα!!

Άντε με το καλό κορίτσι μου μακάρι να σου βγάλει εμπιστοσύνη η γιατρός και να προχωρήσετε 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/2/2024 at 9:04 ΜΜ, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@marinamanoulitsa πάλι μαζιιιι συγχρονιστήκαμε ❤️ βουρρρρ στο πατσααααααα🥰❤️ καλή επιτυχια κορίτσι μου🙏💝

@Θέτις Κ. την έκανα κορίτσι μου! Πονεσα αυτή τη φορά πιο πολύ! Μίλησα και με τον γιατρό μου και μου είπε ότι ο γιατρός που μου την έκανε (κουμπάρος του) είδε τις ωοθήκες φουντωμένες και πρέπει να προσέχω τις επόμενες μέρες πολύ, να μην κουράζομαι να μην περπατάω πολύ, όχι βάρος κτλ για να μη πάθω καμία υπερδιέγερση και αν πονέσω τις επομενες μερες στην κοιλιά να τον παρω τηλ να πάω να με δει!Επίσης στο σπερμοδιαγραμμα σήμερα η μορφολογία από 4%(φυσιολογικες τιμές 4% και πάνω) που ήταν το Δεκέμβριο, τώρα πήγε στο 3% ! Η εμβρυολογος το έλεγε στο γιατρό την ωρα που το έφερε αλλά είπε ότι ήταν στο όριο και δεν έδειξε ανησυχία! Ρωτησα και εγώ τον γιατρό μου και είπε να μην ανησυχώ ! Ελπιζω να πανε όλα καλά🙏

Χαίρομαι που πήγαν όλα καλά κορίτσι μου - ξεκούραση τώρα ❤️ κι όσον αφορά το σπέρμα, εφόσον ο γιατρός είναι αισιοδόξος να είσαι κι εσύ! Κι όπως έχετε πει κι άλλες κοπέλες εδώ που έχετε εμπειριά με σπερματέγχυση, το σπέρμα περνάει απο φυγοκέντριση οπότε θα έβαλαν τα καλύτερα ποιοτικά, μην σε ανησυχεί αυτό 🙂 όλα καλά να πάνε 🤞

στις πριν 8 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!♥️♥️♥️

Καλό Σαββατοκύριακο 🥰🥰🥰

Εχθές και προχθές κάναμε τις επαφές μας...και μια σήμερα και κλείσαμε με τις γόνιμες 😉 τώρα περιμένουμε το θαύμα να γίνει επιτέλους!!!!🙏

Περιμένει καμία στα κοντά να κάνει τεστ εγκυμοσύνης;;;;;,🤰🏼🤰🏼

Έκλεισες εσύ κορίτσι με γόνιμες, ξεκινάω εγώ! Αχνά τα τσετάκια μέχρι στιγμής αλλά ολοένα και πιο έντονα. Ξεκινήσαμε ήδη από χθες το γλέντι, για να δούμε 🤣  Μακάρι να γίνει το θαύμα αυτό το μήνα για όλες μας 🤰🤞

στις πριν 8 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Να έχετε ένα όμορφο σαββατοκύριακο όλες ♥️🥰🥰 εγώ είμαι ακριβώς 14 μέρες μετά την σπερμματεγχηση! Το παρά προηγούμενο Σάββατο έγινε η σπερμματεγχηση το πρωί και σήμερα 8:30 μου ήρθε η περίοδος!! Όπως δείχνει το πράγμα το αυγουλάκι και το σπέρμα ήταν εκεί την ώρα που έπρεπε να ήταν αλλά πάλι δεν έγινε τίποτα!!! Να περάσετε όμορφα το 2 ήμερο ♥️

Αχ βρε κορίτσι, λυπάμαι πολύ πραγματικά. Αλλά δες που έχεις έναν κύκλο ρολόι, ε; πολύ σημαντικό αυτό! Έχεις ήδη το πλάνο Β τώρα, διαβάζω ότι βρήκες κι έκλεισες το κέντρο για την εξωσωματική, όποτε πάμε δυναμικά! Συνέχισε εννοείται τις επαφούλες, ποτέ δε ξέρεις ❤️🤞 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου δεν μπορώ να πάω ξανά για σπερμματεγχηση!! Για κάποιο λόγο είχα υπερβολικό άγχος με όλη την διαδικασία και δεν πέρασα καθόλου καλά τις ημέρες τις αναμονής και δεν θέλω να το ξανά περάσω!! Θα πάμε κατευθείαν για εξωσωματική! Το αποφάσισα!! Τώρα θα μου πείς τράβηξες τόσο άγχος με την σπερμματεγχηση και δεν αγχώνεσαι για την εξωσωματική? Ναι αγχώνομαι πολύ αλλά τουλάχιστον η εξωσωματική έχει μεγάλα ποσοστά επιτυχίας τουλάχιστον στην ηλικία μου σε αντίθεση με την σπερμματεγχηση! Έκλεισα ραντεβού με γιατρό στη Θεσσαλονίκη στο embryolab για να κάνουμε την πρώτη επαφή!! Εσύ κορίτσι μου πως είσαι? Σε 3-4 μέρες περιμένεις περίοδο σωστά?

Κορίτσια μου καλησπέρα σας παρακολουθώ και πάλι το τελευταίο διάστημα!!! 
@annitakianna και γώ για εξωσωματική οδεύω κορίτσι μ μιας κ το σπερμα δν είναι και το καλύτερο δυνατό και προσπαθούμε 3 χρόνια κοντά! 
και εγώ για embryolab σκέφτομαι, π γιατρός μ εσω π μένω συνεργάζεται με το embryolab! Εκει καναμε και τις τελευταίες κεράσεις του συζύγου! 
μου έκανε τρομερή εντύπωση που είδε ζευγάρια από το εξωτερικό που περίμεναν ! Έχω ακούσει κ γώ πολύ καλά λόγια!! Μακάρι ν μας πάνε όλα κατευχην 🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakianna @Kate1992 καλή αρχή κορίτσια μου!! Εγώ έκανα την εξωσωματική δίπλα στη new life. Νομίζω κ τα 2 κέντρα είναι από τα καλύτερα της πόλης. Σίγουρα έχει άγχος η εξωσωματική αλλά κ γω θεωρώ πως είναι λιγότερο ψυχοφθόρα σχετικά με τη σπερματέγχυση ειδικά εάν δεν είχες ποτε φυσιολογική σύλληψη. Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου...και εχθές τρίτη ημέρα στη σειρά είχαμε επαφή 🥰 τέλεια τις πιάσαμε όλες τις μέρες!!!εχθές βγήκε και αρνητικό της ωορρηξίας άρα έγινε Ε;;; Πέμπτη Παρασκευή βγήκε φατσούλα και εχθές όχι...αλλά από Πέμπτη ξεκινήσαμε φουλ!!!

Επίσης σήμερα το πρωί είδα λίγο ροζ αίμα πολύυυ ελάχιστο στο σκούπισμα.....λέτε να σημαίνει κάτι;;; 

Και ξέρετε ποιο είναι το θετικό;;;;έκανα από δεξιά ωορρηξία...την τελευταία φορά που έμεινα έγκυος ήταν από δεξιά!!!!έχει να γίνει τρία χρόνια από εκεί...πάντα από αριστερά πόνουσα 😋

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σας παρακολουθώ και πάλι το τελευταίο διάστημα!!! 
@annitakianna και γώ για εξωσωματική οδεύω κορίτσι μ μιας κ το σπερμα δν είναι και το καλύτερο δυνατό και προσπαθούμε 3 χρόνια κοντά! 
και εγώ για embryolab σκέφτομαι, π γιατρός μ εσω π μένω συνεργάζεται με το embryolab! Εκει καναμε και τις τελευταίες κεράσεις του συζύγου! 
μου έκανε τρομερή εντύπωση που είδε ζευγάρια από το εξωτερικό που περίμεναν ! Έχω ακούσει κ γώ πολύ καλά λόγια!! Μακάρι ν μας πάνε όλα κατευχην 🙏🧿

Καλή επιτυχία Kate στη προσπάθεια σου. Τα ζευγάρια από το εξωτερικό έρχονται γιατι ειναι πιο φθηνά σε σχέση με τη χώρα τους . Και να πω την αλήθεια τα πράγματα τρέχουν  πιο γρήγορα στην Ελλάδα. Εγώ ζω Αγγλία κ ήρθα Ελλάδα μιας κ εκεί ήταν πιο αργοί κ από την καθυστέρηση χαχα και για τα χρήματα άστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; εμένα τώρα τελείωσαν οι ακαθαρισιες και σιγά σιγά σε 3 4 μέρες θα ξεκινήσω τα τεστακια. Ποια άλλη κοπέλα είναι κοντά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...και εχθές τρίτη ημέρα στη σειρά είχαμε επαφή 🥰 τέλεια τις πιάσαμε όλες τις μέρες!!!εχθές βγήκε και αρνητικό της ωορρηξίας άρα έγινε Ε;;; Πέμπτη Παρασκευή βγήκε φατσούλα και εχθές όχι...αλλά από Πέμπτη ξεκινήσαμε φουλ!!!

Επίσης σήμερα το πρωί είδα λίγο ροζ αίμα πολύυυ ελάχιστο στο σκούπισμα.....λέτε να σημαίνει κάτι;;; 

Και ξέρετε ποιο είναι το θετικό;;;;έκανα από δεξιά ωορρηξία...την τελευταία φορά που έμεινα έγκυος ήταν από δεξιά!!!!έχει να γίνει τρία χρόνια από εκεί...πάντα από αριστερά πόνουσα 😋

 

Αν μπορείς να κανείς άλλη και επαφή κι σήμερα θα σου έλεγα εγω για σίγουρα 

τωρα για το ροζ δεν ξέρω μήπως είχες κάποιο τραυματισμό από την επαφή; Ή μπορεί να είναι και από την ωορρηξία και αυτό παίζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/2/2024 at 5:27 ΜΜ, ο/η annie! είπε:

 

Είχαμε ένα μέτριο σπερμα το οποίο δε θεωρείται πως δεν μπορεί να γονιμοποιήσει αλλά δεν ήταν κ το καλύτερο. Με ανεξήγητη υπογονιμότητα πήγαμε εν τέλη. Ο τελευταίος ουρολόγος που πήγε κ πάει τώρα βρήκε μια μικρή κιρσοκηλη (οι άλλοι 2 χαμπάρι) κ του είπε πως λόγω ηλικίας (38-39 όταν πήγε) κ να στη χειρουργήσω ότι ήταν να κάνει στο σπερμα το έκανε κ λογικά δε θα δεις διαφορα. Αυτός του έδωσε τις spermotrend. Τις πήρε πέρυσι για κανα 2 μηνο όποτε θυμόταν όχι συστηματικά κ το Σεπτέμβρη μου τις ξανά ζήτησε (πάλι ξεχνάει καμμία μέρα να τις πάρει) κ τσουπ εγώ έμεινα έγκυος Ιανουάριο με μια επαφή τη 10η μέρα μόνο!!! Άσχετα αν δεν προχώρησε εγώ θεωρώ πως αυτό βοήθησε!!! 

Άρα βοήθησαν πολύ οι βιταμίνες κορίτσι μου❤️ θα έρθει συντομα το σπορακι σου❤️ σκέφτηκα και εγώ να του παραγγείλω τις spermotrend ! Κακό δεν θα κάνουν παρά μόνο καλό! Ο γιατρός είπε να μην ανησυχώ αλλά εγώ προφανώς και ανησυχώ! Αν δεν έχει πετυχει η σπερματεγχυνση θα τις παραγγείλω να τις ξεκινήσει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/2/2024 at 11:36 ΠΜ, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Να έχετε ένα όμορφο σαββατοκύριακο όλες ♥️🥰🥰 εγώ είμαι ακριβώς 14 μέρες μετά την σπερμματεγχηση! Το παρά προηγούμενο Σάββατο έγινε η σπερμματεγχηση το πρωί και σήμερα 8:30 μου ήρθε η περίοδος!! Όπως δείχνει το πράγμα το αυγουλάκι και το σπέρμα ήταν εκεί την ώρα που έπρεπε να ήταν αλλά πάλι δεν έγινε τίποτα!!! Να περάσετε όμορφα το 2 ήμερο ♥️

Λυπαμαι κοριτσάκι μου😢 αφού επέλεξες το δρόμο της εξωσωματικής είναι σίγουρο ότι το νινακι σου θα ερθειιιιιι❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Χαίρομαι που πήγαν όλα καλά κορίτσι μου - ξεκούραση τώρα ❤️ κι όσον αφορά το σπέρμα, εφόσον ο γιατρός είναι αισιοδόξος να είσαι κι εσύ! Κι όπως έχετε πει κι άλλες κοπέλες εδώ που έχετε εμπειριά με σπερματέγχυση, το σπέρμα περνάει απο φυγοκέντριση οπότε θα έβαλαν τα καλύτερα ποιοτικά, μην σε ανησυχεί αυτό 🙂 όλα καλά να πάνε 🤞

Έκλεισες εσύ κορίτσι με γόνιμες, ξεκινάω εγώ! Αχνά τα τσετάκια μέχρι στιγμής αλλά ολοένα και πιο έντονα. Ξεκινήσαμε ήδη από χθες το γλέντι, για να δούμε 🤣  Μακάρι να γίνει το θαύμα αυτό το μήνα για όλες μας 🤰🤞

Αχ βρε κορίτσι, λυπάμαι πολύ πραγματικά. Αλλά δες που έχεις έναν κύκλο ρολόι, ε; πολύ σημαντικό αυτό! Έχεις ήδη το πλάνο Β τώρα, διαβάζω ότι βρήκες κι έκλεισες το κέντρο για την εξωσωματική, όποτε πάμε δυναμικά! Συνέχισε εννοείται τις επαφούλες, ποτέ δε ξέρεις ❤️🤞 

Ναι έχω ελπίδες καθώς το εμπλουτίζουν και αφού είχα και 2 ωάρια αυτή τη φορά🙏 εύχομαι σε όλες μας να έρθει πολύ συντομα🎁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...και εχθές τρίτη ημέρα στη σειρά είχαμε επαφή 🥰 τέλεια τις πιάσαμε όλες τις μέρες!!!εχθές βγήκε και αρνητικό της ωορρηξίας άρα έγινε Ε;;; Πέμπτη Παρασκευή βγήκε φατσούλα και εχθές όχι...αλλά από Πέμπτη ξεκινήσαμε φουλ!!!

Επίσης σήμερα το πρωί είδα λίγο ροζ αίμα πολύυυ ελάχιστο στο σκούπισμα.....λέτε να σημαίνει κάτι;;; 

Και ξέρετε ποιο είναι το θετικό;;;;έκανα από δεξιά ωορρηξία...την τελευταία φορά που έμεινα έγκυος ήταν από δεξιά!!!!έχει να γίνει τρία χρόνια από εκεί...πάντα από αριστερά πόνουσα 😋

 

Κοριτσάκι μπυ κάνε και σήμερα μια επαφουλα γτ μπορεί το αιματακι να είναι της ωορρηξιας και να έγινε σημεραααα! Αν έχετε όρεξη κάντε και σήμερα μια επαφουλα 🙏 καλή επιτυχιααααα κορίτσι μου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σας παρακολουθώ και πάλι το τελευταίο διάστημα!!! 
@annitakianna και γώ για εξωσωματική οδεύω κορίτσι μ μιας κ το σπερμα δν είναι και το καλύτερο δυνατό και προσπαθούμε 3 χρόνια κοντά! 
και εγώ για embryolab σκέφτομαι, π γιατρός μ εσω π μένω συνεργάζεται με το embryolab! Εκει καναμε και τις τελευταίες κεράσεις του συζύγου! 
μου έκανε τρομερή εντύπωση που είδε ζευγάρια από το εξωτερικό που περίμεναν ! Έχω ακούσει κ γώ πολύ καλά λόγια!! Μακάρι ν μας πάνε όλα κατευχην 🙏🧿

Καληηηη επιτυχια και στις δυοοοοο❤️ περιμενουμε με αγωνία τις διαδικασίες σας🙏 να μας ενημερώνετε για όλα τα στάδια❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...και εχθές τρίτη ημέρα στη σειρά είχαμε επαφή 🥰 τέλεια τις πιάσαμε όλες τις μέρες!!!εχθές βγήκε και αρνητικό της ωορρηξίας άρα έγινε Ε;;; Πέμπτη Παρασκευή βγήκε φατσούλα και εχθές όχι...αλλά από Πέμπτη ξεκινήσαμε φουλ!!!

Επίσης σήμερα το πρωί είδα λίγο ροζ αίμα πολύυυ ελάχιστο στο σκούπισμα.....λέτε να σημαίνει κάτι;;; 

Και ξέρετε ποιο είναι το θετικό;;;;έκανα από δεξιά ωορρηξία...την τελευταία φορά που έμεινα έγκυος ήταν από δεξιά!!!!έχει να γίνει τρία χρόνια από εκεί...πάντα από αριστερά πόνουσα 😋

 

Καλή τύχη σου εύχομαι κορίτσι μου. Με το καλό το θετικό τεστ εγκυμοσύνης πια. Η ροζ βλέννα μπορεί να ήταν και της ωορηξίας να ξέρεις. Εμφύτευσης αποκλείεται γιατί είναι πάρα πολύ νωρίς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Άρα βοήθησαν πολύ οι βιταμίνες κορίτσι μου❤️ θα έρθει συντομα το σπορακι σου❤️ σκέφτηκα και εγώ να του παραγγείλω τις spermotrend ! Κακό δεν θα κάνουν παρά μόνο καλό! Ο γιατρός είπε να μην ανησυχώ αλλά εγώ προφανώς και ανησυχώ! Αν δεν έχει πετυχει η σπερματεγχυνση θα τις παραγγείλω να τις ξεκινήσει! 

Κορίτσι μου, μ έχει πει εμβρυολογος πως στους αντρες δν δίνουμε βιταμίνες χωρίς εξετάσεις διότι αν δν υπάρχει οξειδωτικό στρες οι βιταμίνες κακο κάνουν παρά καλό! 
γνώμη μ αν σε ανησυχεί κατι ας κάνει ενα σπερμοδιαγραμμα οξειδωτικό στρες και κατακερματισμό για να δεις το γίνεται ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καληηηη επιτυχια και στις δυοοοοο❤️ περιμενουμε με αγωνία τις διαδικασίες σας🙏 να μας ενημερώνετε για όλα τα στάδια❤️

Εγώ έχω κελισει γ υπέρηχο ν δούμε το ενδομήτριο γιατί στον προηγούμενο κύκλο ο γιατρός κατι είδε απλα επειδή ήταν παχύ δν ήταν σίγουρος! 
περιμένουμε να τελειώσει ο σύζυγος τη τρίμηνη θεραπεία βιταμινών γ ν κάνουμε επαναληπτικές εξετάσεις ν δούμε αν υπήρξε βελτίωση ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσι μου, μ έχει πει εμβρυολογος πως στους αντρες δν δίνουμε βιταμίνες χωρίς εξετάσεις διότι αν δν υπάρχει οξειδωτικό στρες οι βιταμίνες κακο κάνουν παρά καλό! 
γνώμη μ αν σε ανησυχεί κατι ας κάνει ενα σπερμοδιαγραμμα οξειδωτικό στρες και κατακερματισμό για να δεις το γίνεται ! 

Ναι Ε; Τοτε αν είναι θα κλείσω ραντεβού σε ανδρολόγο ουρολόγο να πάρουμε μια γνώμη και να του δείξουμε τα σπερμοδιαγραμμα τα που έχει κάνει και να μας πει τι πρέπει να κάνουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...