Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Πήγα σήμερα για υπέρηχο κ ήταν όλα τέλεια δεν υπήρχε η κύστη περιμένω περίοδο κ ξεκινάω 🙏 

Τέλεια κορίτσι μου!!! Άντε να έρθει κ να παίρνεις σειρααααα❤️💙🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Πήγα σήμερα για υπέρηχο κ ήταν όλα τέλεια δεν υπήρχε η κύστη περιμένω περίοδο κ ξεκινάω 🙏 

Μπράβο κορίτσι μου όλα μπαίνουν σε μια σειρα.. με το καλό να έρθει το μωρακι σας ! 

ποτε την περιμενεις ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Φυσικά και μπορεί μια καρδιόμορφη μήτρα να φιλοξενήσει με ασφ΄άλεια ένα μωρό... Απλά υπάρχει πιθανότητα στο τελευταίο 3μηνο να χρειάζεσαι περισσότερη ξεκούραση!!! Έχω κι εγώ την ίδια μήτρα και με έχει ενημερώσει ο γυναικολόγος μου!!!

Κ εγώ έχω καρδιόσχημη μήτρα κ 2 εγκυμοσύνες πήγαν όλα καλά, δε χρειάστηκε τίποτα ιδιαίτερο, ούτε περισσότερη ξεκούραση από ότι κανονικά. 

Μάλιστα ο γιατρός μου είπε ότι ώσπου μεγαλώνει η μήτρα δε φαίνεται πλέον ότι είναι καρδιόσχημη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Έχουμε ήδη ένα παιδάκι 27 μηνών. Έχουμε ελεύθερες επαφές εδώ και έναν χρόνο περίπου αλλά όχι στοχευμένα. Τον Δεκέμβριο που είχαμε στοχευμένες επαφές έμεινα έγκυος αλλά κατέληξε σε βιοχημική. Δεν θέλω να μπω στην διαδικασία της εξωσωματικής για την ώρα. Θα προσπαθήσουμε λίγο ακόμη και βλέπουμε...

Εφόσον έχετε ένα παιδάκι και είχες κ σύλληψη πρόσφατα άσχετα από το αποτέλεσμα εε δε μπαίνεις εύκολα στη διαδικασία. Χαλάρωσε λοιπόν κ εύχομαι με το καλό να έρθει κ το δεύτερο αν όχι είσαι ήδη μαμά ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/2/2024 at 9:38 ΜΜ, ο/η Elk είπε:

Μπα εμένα με το που έχει ο γυναικολογος  πρώτη εικόνα για το φύλο μου λέει αλλά με επιφυλάξει ο εμβρυολογος πάλι λέει μόνο όταν είναι σίγουρος δεν κάνω και κάποιο παρτυ για το φύλο όποτε δεν με πειράζει..αλλά έτσι όπως το ειδα δύσκολο να μην είναι αγόρι δηλαδή αν πάω την άλλη βδομαδα για αυχενική και μου πει ότι δεν είναι πραγματικά θα ξαφνιαστώ 😂

Στην κόρη μου μου είπαν μετά την αυχενική το φύλο 

αυτην την φορά μου το είπε 3 βδομαδες νωρίτερα από την κόρη μου και δεν το περίμενα κιολας 😂

εσυ πως είσαι κορίτσι μου σε τι φάση είσαι τώρα μπήκες γόνιμες ;

Είμαι στην αναμονή τώρα περιμένω περίοδο την άλλη εβδομάδα Δευτέρα Τρίτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Μπράβο κορίτσι μου όλα μπαίνουν σε μια σειρα.. με το καλό να έρθει το μωρακι σας ! 

ποτε την περιμενεις ; 

Ευχαριστώ πολύ elk μου!!! Σε καμία εβδομάδα πιστεύω... Αν κ έχω πολύ έντονους πόνους περιόδου από χθές... Μήπως αδιαθετησω νωρίτερα? Θα δείξει... εκτός αν δεν αδιαθετησω καθόλου 😁😁😁Είχα θετικό τεστ ωορρηξίας 1η του μήνα οπότε είμαι στην 8ημερα από την ωορρηξία... Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί μου είπε ότι το ενδομήτριο μου έχει πάρα πολύ καλή εικόνα κ τα βλέπει θετικά όλα... Κ προτείνει να βάλουμε κ τις δύο ωάρια οπότε εύχομαι να πιάσει έστω ένα... Καλά ελπίζω κ τα 2... Γενικά ας πάνε καλά όλα περίμενα έναν χρόνο να νιώσω ότι είμαι κοντά στο όνειρο μου♥️♥️🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa πάλι μαζιιιι συγχρονιστήκαμε ❤️ βουρρρρ στο πατσααααααα🥰❤️ καλή επιτυχια κορίτσι μου🙏💝

@Θέτις Κ. την έκανα κορίτσι μου! Πονεσα αυτή τη φορά πιο πολύ! Μίλησα και με τον γιατρό μου και μου είπε ότι ο γιατρός που μου την έκανε (κουμπάρος του) είδε τις ωοθήκες φουντωμένες και πρέπει να προσέχω τις επόμενες μέρες πολύ, να μην κουράζομαι να μην περπατάω πολύ, όχι βάρος κτλ για να μη πάθω καμία υπερδιέγερση και αν πονέσω τις επομενες μερες στην κοιλιά να τον παρω τηλ να πάω να με δει!Επίσης στο σπερμοδιαγραμμα σήμερα η μορφολογία από 4%(φυσιολογικες τιμές 4% και πάνω) που ήταν το Δεκέμβριο, τώρα πήγε στο 3% ! Η εμβρυολογος το έλεγε στο γιατρό την ωρα που το έφερε αλλά είπε ότι ήταν στο όριο και δεν έδειξε ανησυχία! Ρωτησα και εγώ τον γιατρό μου και είπε να μην ανησυχώ ! Ελπιζω να πανε όλα καλά🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Ευχαριστώ πολύ elk μου!!! Σε καμία εβδομάδα πιστεύω... Αν κ έχω πολύ έντονους πόνους περιόδου από χθές... Μήπως αδιαθετησω νωρίτερα? Θα δείξει... εκτός αν δεν αδιαθετησω καθόλου 😁😁😁Είχα θετικό τεστ ωορρηξίας 1η του μήνα οπότε είμαι στην 8ημερα από την ωορρηξία... Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί μου είπε ότι το ενδομήτριο μου έχει πάρα πολύ καλή εικόνα κ τα βλέπει θετικά όλα... Κ προτείνει να βάλουμε κ τις δύο ωάρια οπότε εύχομαι να πιάσει έστω ένα... Καλά ελπίζω κ τα 2... Γενικά ας πάνε καλά όλα περίμενα έναν χρόνο να νιώσω ότι είμαι κοντά στο όνειρο μου♥️♥️🙏🙏🙏

Τι ομορφα νέα κορίτσι μου❤️❤️❤️ όπως και να έχει το σπορακι ή τα σπορακια ερχονταιιιιιιιιιιιιι❤️❤️❤️ περιμενουμεεεεε τα νέα σουυυυ σε λίγες μέρες🙏🎁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@marinamanoulitsa πάλι μαζιιιι συγχρονιστήκαμε ❤️ βουρρρρ στο πατσααααααα🥰❤️ καλή επιτυχια κορίτσι μου🙏💝

@Θέτις Κ. την έκανα κορίτσι μου! Πονεσα αυτή τη φορά πιο πολύ! Μίλησα και με τον γιατρό μου και μου είπε ότι ο γιατρός που μου την έκανε (κουμπάρος του) είδε τις ωοθήκες φουντωμένες και πρέπει να προσέχω τις επόμενες μέρες πολύ, να μην κουράζομαι να μην περπατάω πολύ, όχι βάρος κτλ για να μη πάθω καμία υπερδιέγερση και αν πονέσω τις επομενες μερες στην κοιλιά να τον παρω τηλ να πάω να με δει!Επίσης στο σπερμοδιαγραμμα σήμερα η μορφολογία από 4%(φυσιολογικες τιμές 4% και πάνω) που ήταν το Δεκέμβριο, τώρα πήγε στο 3% ! Η εμβρυολογος το έλεγε στο γιατρό την ωρα που το έφερε αλλά είπε ότι ήταν στο όριο και δεν έδειξε ανησυχία! Ρωτησα και εγώ τον γιατρό μου και είπε να μην ανησυχώ ! Ελπιζω να πανε όλα καλά🙏

Μην ανησυχείς καθόλου!! Από τη στιγμή που θα κάνετε σπερματέγχυση, ενισχύουν  το σπερμα κ βάζουν μόνο τα καλά!! Εμείς στην εξωσωματική είχαμε 2% φυσιολογικές μορφές.. Πρώτη φορά είδα το 4% τώρα που παίρνει κάποιες άλλες βιταμίνες που του έδωσε ο καινούργιος ουρολόγος κ είχαμε φυσική σύλληψη!! Προσωπικά πιστεύω ότι βοήθησαν οι βιταμίνες σε αυτό. Ο άντρας μου όχι αλλά δεν έχει καμμία σημασία🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Μην ανησυχείς καθόλου!! Από τη στιγμή που θα κάνετε σπερματέγχυση, ενισχύουν  το σπερμα κ βάζουν μόνο τα καλά!! Εμείς στην εξωσωματική είχαμε 2% φυσιολογικές μορφές.. Πρώτη φορά είδα το 4% τώρα που παίρνει κάποιες άλλες βιταμίνες που του έδωσε ο καινούργιος ουρολόγος κ είχαμε φυσική σύλληψη!! Προσωπικά πιστεύω ότι βοήθησαν οι βιταμίνες σε αυτό. Ο άντρας μου όχι αλλά δεν έχει καμμία σημασία🤣🤣🤣

κοριτσι μου καλημερα!!!

συγγνωμη που πεταγομαι αλλα ξεκιναμε κι εμεις τις διαδικασιες για ivf. 20/02 περναω επιτροπη και καλως εχοντων των πραγματων τον Απριλιο λογικα θα ξεκινησω διεγερση...

παιρνει και ο αντρας μου βιταμινες και ηθελα να σε ρωτησω ποιες βιταμινες σας εδωσε ο ουρολογος... και ποσο καιρο τις παιρνει ο αντρας σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Zenia z είπε:

Εφόσον έχετε ένα παιδάκι και είχες κ σύλληψη πρόσφατα άσχετα από το αποτέλεσμα εε δε μπαίνεις εύκολα στη διαδικασία. Χαλάρωσε λοιπόν κ εύχομαι με το καλό να έρθει κ το δεύτερο αν όχι είσαι ήδη μαμά ❤ 

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Εύχομαι σύντομα όλες μας να έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα! 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Μην ανησυχείς καθόλου!! Από τη στιγμή που θα κάνετε σπερματέγχυση, ενισχύουν  το σπερμα κ βάζουν μόνο τα καλά!! Εμείς στην εξωσωματική είχαμε 2% φυσιολογικές μορφές.. Πρώτη φορά είδα το 4% τώρα που παίρνει κάποιες άλλες βιταμίνες που του έδωσε ο καινούργιος ουρολόγος κ είχαμε φυσική σύλληψη!! Προσωπικά πιστεύω ότι βοήθησαν οι βιταμίνες σε αυτό. Ο άντρας μου όχι αλλά δεν έχει καμμία σημασία🤣🤣🤣

Έχω θορυβηθεί πολύ μέχρι τώρα ήταν μια χαρα τα σπερμοδιαγραμμα τα και έμαθα εκείνη την στιγμή για τη μορφολογία 3% και έπαθα σοκ! Εσείς γενικα είχατε θέμα με το σπερμα για αυτό πήγατε για εξωσωματικη;; Ποιες βιταμίνες πέρνει ο σύντροφος σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@marinamanoulitsa πάλι μαζιιιι συγχρονιστήκαμε ❤️ βουρρρρ στο πατσααααααα🥰❤️ καλή επιτυχια κορίτσι μου🙏💝

@Θέτις Κ. την έκανα κορίτσι μου! Πονεσα αυτή τη φορά πιο πολύ! Μίλησα και με τον γιατρό μου και μου είπε ότι ο γιατρός που μου την έκανε (κουμπάρος του) είδε τις ωοθήκες φουντωμένες και πρέπει να προσέχω τις επόμενες μέρες πολύ, να μην κουράζομαι να μην περπατάω πολύ, όχι βάρος κτλ για να μη πάθω καμία υπερδιέγερση και αν πονέσω τις επομενες μερες στην κοιλιά να τον παρω τηλ να πάω να με δει!Επίσης στο σπερμοδιαγραμμα σήμερα η μορφολογία από 4%(φυσιολογικες τιμές 4% και πάνω) που ήταν το Δεκέμβριο, τώρα πήγε στο 3% ! Η εμβρυολογος το έλεγε στο γιατρό την ωρα που το έφερε αλλά είπε ότι ήταν στο όριο και δεν έδειξε ανησυχία! Ρωτησα και εγώ τον γιατρό μου και είπε να μην ανησυχώ ! Ελπιζω να πανε όλα καλά🙏

Αχ άντε να μείνουμε μαζί εγκύουλες αυτό τον μήνα 🙏🙏🙏🙏 με το καλοοοο ...όλα δεξιά να μας πάνε!!!ειδικά εσύ με την σπερματεγχυση!!!εύχομαι να πετύχει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αχ άντε να μείνουμε μαζί εγκύουλες αυτό τον μήνα 🙏🙏🙏🙏 με το καλοοοο ...όλα δεξιά να μας πάνε!!!ειδικά εσύ με την σπερματεγχυση!!!εύχομαι να πετύχει 

Μακάρι κορίτσι μου μακάρι❤️ εσυ βουρ επαφές τώρα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! SOS!!! Μου έσπασε εχθές ένα σφράγισμα... Ξέρει καμία αν μπορώ να κάνω κάτι τώρα;;;

@Mpourmpouloμε το καλό κοριτσάκι μου!!! 

Καλή επιτυχία σε όλες αυτόν το μήνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! SOS!!! Μου έσπασε εχθές ένα σφράγισμα... Ξέρει καμία αν μπορώ να κάνω κάτι τώρα;;;

@Mpourmpouloμε το καλό κοριτσάκι μου!!! 

Καλή επιτυχία σε όλες αυτόν το μήνα...

Κορίτσι μου νομίζω ότι πας κανονικά στον οδοντίατρο και το φτιάχνεις! Ρώτησε όμως τον γυναικολόγο σου για σιγουρια! 
ευχαριστω πολύ κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Ευχαριστώ πολύ elk μου!!! Σε καμία εβδομάδα πιστεύω... Αν κ έχω πολύ έντονους πόνους περιόδου από χθές... Μήπως αδιαθετησω νωρίτερα? Θα δείξει... εκτός αν δεν αδιαθετησω καθόλου 😁😁😁Είχα θετικό τεστ ωορρηξίας 1η του μήνα οπότε είμαι στην 8ημερα από την ωορρηξία... Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί μου είπε ότι το ενδομήτριο μου έχει πάρα πολύ καλή εικόνα κ τα βλέπει θετικά όλα... Κ προτείνει να βάλουμε κ τις δύο ωάρια οπότε εύχομαι να πιάσει έστω ένα... Καλά ελπίζω κ τα 2... Γενικά ας πάνε καλά όλα περίμενα έναν χρόνο να νιώσω ότι είμαι κοντά στο όνειρο μου♥️♥️🙏🙏🙏

Λες να σε πρόλαβε το μπεμπακι ; Τι να πω μακάρι κορίτσι μου αλλά όπως και να έχει είσαι σε απόσταση αναπνοής πλέον 🤰

νομίζω στην θέση σου και τα δυο θα έβαζα τα έμβρυα και μακάρι να πιάσουν και τα δυο κορίτσι μου εντάξει θα ζοριστείς με δυο παιδάκια είναι η αλήθεια αλλά αν έχεις και μια βοήθεια όλα γίνονται 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! SOS!!! Μου έσπασε εχθές ένα σφράγισμα... Ξέρει καμία αν μπορώ να κάνω κάτι τώρα;;;

@Mpourmpouloμε το καλό κοριτσάκι μου!!! 

Καλή επιτυχία σε όλες αυτόν το μήνα...

Δεν μου έχει τυχει αλλά πιστεύω θα πας οδοντίατρο θα του πεις πως είσαι εγκυος και θα σου πει τι επιλογές έχετε 

μπορεί να σου κάνει κάτι προσωρινό και όταν με το καλό θα μπορέσεις θα το κάνετε κανονικά 

εγω έχω ένα φρονιμιτη που έχει σκάσει και εύχομαι να μην με ενοχλήσει στην εγκυμοσύνη γιατί θα έχω μεγαλο προβλημα ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω 😫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Λες να σε πρόλαβε το μπεμπακι ; Τι να πω μακάρι κορίτσι μου αλλά όπως και να έχει είσαι σε απόσταση αναπνοής πλέον 🤰

νομίζω στην θέση σου και τα δυο θα έβαζα τα έμβρυα και μακάρι να πιάσουν και τα δυο κορίτσι μου εντάξει θα ζοριστείς με δυο παιδάκια είναι η αλήθεια αλλά αν έχεις και μια βοήθεια όλα γίνονται 🥰

Ναι για αυτό είμαι πιο ήσυχη αν δεν πιάστηκε το σπορακι κ αδιαθετησω τσουπ ξεκινάω για την ετ. Αν τύχει για 2(μακάρι🙏 να πετύχει με την πρώτη) έχω βοήθεια από γονείς, την αδελφή μου που θα έρθει να μείνει πιο κοντά μας... Αυτό μου λένε οι δικοί μου γιατί τους είπα για 2 κ μου είπαν κ αυτοί μακάρι γιατί εδώ θα είμαστε να σε βοηθάμε... Σε αυτό το κομμάτι είμαι τυχερή γιατί οι γονείς μου είναι από κάτω... Αν κ ψάχναμε να νοικιάσουμε άλλου αλλά  προς το παρόν το έχουμε αφήσει μέχρι να βρεθεί κάτι να είμαστε πάλι τόσο κοντά σε σπίτια... Τώρα νιώθω ότι δεν περνάνε με τίποτα οι μέρες!!! Άντε να ξεκινησωωωω 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ναι για αυτό είμαι πιο ήσυχη αν δεν πιάστηκε το σπορακι κ αδιαθετησω τσουπ ξεκινάω για την ετ. Αν τύχει για 2(μακάρι🙏 να πετύχει με την πρώτη) έχω βοήθεια από γονείς, την αδελφή μου που θα έρθει να μείνει πιο κοντά μας... Αυτό μου λένε οι δικοί μου γιατί τους είπα για 2 κ μου είπαν κ αυτοί μακάρι γιατί εδώ θα είμαστε να σε βοηθάμε... Σε αυτό το κομμάτι είμαι τυχερή γιατί οι γονείς μου είναι από κάτω... Αν κ ψάχναμε να νοικιάσουμε άλλου αλλά  προς το παρόν το έχουμε αφήσει μέχρι να βρεθεί κάτι να είμαστε πάλι τόσο κοντά σε σπίτια... Τώρα νιώθω ότι δεν περνάνε με τίποτα οι μέρες!!! Άντε να ξεκινησωωωω 😁😁😁

Μπράβο αυτό είναι πολύ καλό τουλάχιστον για την αρχή να έχεις τους δικού σου ανθρώπους κοντά 

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου είμαι σίγουρη πως θα πετύχει με την πρώτη 

αχ αυτές οι μερες δεν παίρναν οι άτιμες και εγω σαν τον φαντάρο τις μετράω υπομονή ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου καλημερα!!!

συγγνωμη που πεταγομαι αλλα ξεκιναμε κι εμεις τις διαδικασιες για ivf. 20/02 περναω επιτροπη και καλως εχοντων των πραγματων τον Απριλιο λογικα θα ξεκινησω διεγερση...

παιρνει και ο αντρας μου βιταμινες και ηθελα να σε ρωτησω ποιες βιταμινες σας εδωσε ο ουρολογος... και ποσο καιρο τις παιρνει ο αντρας σου..

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έχω θορυβηθεί πολύ μέχρι τώρα ήταν μια χαρα τα σπερμοδιαγραμμα τα και έμαθα εκείνη την στιγμή για τη μορφολογία 3% και έπαθα σοκ! Εσείς γενικα είχατε θέμα με το σπερμα για αυτό πήγατε για εξωσωματικη;; Ποιες βιταμίνες πέρνει ο σύντροφος σου;

Είχαμε ένα μέτριο σπερμα το οποίο δε θεωρείται πως δεν μπορεί να γονιμοποιήσει αλλά δεν ήταν κ το καλύτερο. Με ανεξήγητη υπογονιμότητα πήγαμε εν τέλη. Ο τελευταίος ουρολόγος που πήγε κ πάει τώρα βρήκε μια μικρή κιρσοκηλη (οι άλλοι 2 χαμπάρι) κ του είπε πως λόγω ηλικίας (38-39 όταν πήγε) κ να στη χειρουργήσω ότι ήταν να κάνει στο σπερμα το έκανε κ λογικά δε θα δεις διαφορα. Αυτός του έδωσε τις spermotrend. Τις πήρε πέρυσι για κανα 2 μηνο όποτε θυμόταν όχι συστηματικά κ το Σεπτέμβρη μου τις ξανά ζήτησε (πάλι ξεχνάει καμμία μέρα να τις πάρει) κ τσουπ εγώ έμεινα έγκυος Ιανουάριο με μια επαφή τη 10η μέρα μόνο!!! Άσχετα αν δεν προχώρησε εγώ θεωρώ πως αυτό βοήθησε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!♥️♥️♥️

Καλό Σαββατοκύριακο 🥰🥰🥰

Εχθές και προχθές κάναμε τις επαφές μας...και μια σήμερα και κλείσαμε με τις γόνιμες 😉 τώρα περιμένουμε το θαύμα να γίνει επιτέλους!!!!🙏

Περιμένει καμία στα κοντά να κάνει τεστ εγκυμοσύνης;;;;;,🤰🏼🤰🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!♥️♥️♥️

Καλό Σαββατοκύριακο 🥰🥰🥰

Εχθές και προχθές κάναμε τις επαφές μας...και μια σήμερα και κλείσαμε με τις γόνιμες 😉 τώρα περιμένουμε το θαύμα να γίνει επιτέλους!!!!🙏

Περιμένει καμία στα κοντά να κάνει τεστ εγκυμοσύνης;;;;;,🤰🏼🤰🏼

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

Λοιπόν σήμερα για κάποιο περίεργο λόγο σε ειδα στον ύπνο μου 🤷‍♀️ 

λεει είχα έρθει σπίτι σου γιατί ήθελες να κανείς ενα τεστ εγκυμοσυνης και ηρθα να σου κάνω παρέα αλλά τελευταία στιγμή τελικά άλλαξες  γνωμη και μου λες πως τον τελευταίο καιρό άρχισαν να σε αγχώνουν τα τεστ και είπες δεν θα το κανείς ακόμα.. όποτε το αποτέλεσμα του τεστ δεν το ειδα, δεν το ξέρω !

μετά έστρωσες τραπεζι και κατσαμε  φάγαμε μελιτζάνες παπουτσάκια 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...