Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

Κορίτσια ερώτηση? 

Οι άντρες πρέπει να κάνουν ορμονικές εξετάσεις? Σε 2 ουρολογους που πηγαμε δε μας έγραψε κανένας? Μόνο σπερμοδιαγραμμα και υπερηχο τρίπλεχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια εμένα τελικά μου ήρθε περίοδος,  αλλά σκέφτομαι οι γόνιμες μου ήταν πριν 2 3 μέρες σύμφωνα με τα τεστακια , μήπως ήταν ακόμα πιο πριν αλλά εγώ δεν τις είχα πιάσει; 

Ααα μπράβο αυτό είναι το καλύτερο κορίτσι μου στην παρούσα φάση να σου έρθει η περιοδος τώρα όλα θα ρυθμιστούν ξανά και θα κανείς πιο στοχευμένες προσπάθειες μόλις τελειώσεις και καθαρίσεις ανάλογα με τον κύκλο σου να αρχίσεις και τα τεστ τώρα θα έχει πιο ξεκάθαρη εικόνα για το ποτε θα κανείς ωορρηξία

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

ε ξενέρωσα, όλο κάτι νέο προκύπτει... Από όταν το αποφασίσαμε έχουν περάσει 9 μήνες, και καταφέραμε να προσπαθήσουμε τους 2. Δε μας θέλει 😂😂

Εντάξει και να μη γίνει καθόλου θα το αντέξω, η γιατρός μου είπε μπορεί να πάρει και 3 μήνες να επανέλθει ο θυρεοειδης κ οι υπόλοιπες ορμόνες. Το 3 μηνο να το διαχειριστώ, μόνο μην προκύψει ΚΑΙ κάτι άλλο μετά το 3μηνο γιατί άντε!
Αχ, καλά να μαστε κορίτσια μου και θα ρθει, που θα πάει ;;;

Αχ σε καταλαβαίνω κορίτσι μου, κι εγώ είμαι τώρα στον 8ο κύκλο προσπαθειών μετά από παλίνδρομη! Κι εγώ ήμουν άνετη επειδή την πρώτη φορά έμεινα έγκυος με τη μία και πίστευα ότι θα ξαναμείνω το ίδιο εύκολα - κούνια που με κούναγε 😅 Αλλά μη σε παίρνει από κάτω, δυστυχώς δε μπορούμε να ξέρουμε πότε θα συμβεί, αλλά μέχρι τότε ας εστιάσουμε σ αυτά που μπορούμε να ελέγξουμε/δουλέψουμε: να φροντίζουμε την σωματική και ψυχική μας υγεία και να κάνουμε τις επαφούλες μας. Επιμονή κι υπομονή και θα ρθει 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Κορίτσια ερώτηση? 

Οι άντρες πρέπει να κάνουν ορμονικές εξετάσεις? Σε 2 ουρολογους που πηγαμε δε μας έγραψε κανένας? Μόνο σπερμοδιαγραμμα και υπερηχο τρίπλεχ!

Εμάς ο ουρολόγος έγραψε για τον δικό μου πέρυσι, στον προγεννητικό έλεγχο που είχαμε κάνει, σπερμοδιάγραμμα, υπέρηχο όρχεων και από ορμονολογικές FSH, LH, τεστοστερόνη και προλακτίνη. Τότε πρόλαβε να κάνει τον υπέρηχο και τις ορμονολογικές, μετά, ενώ είχε ραντεβού για το σπερμοδιάγραμμα, έμεινα έγκυος οπότε δε το κανε. Στο σήμερα, πηγαίνοντας στην ειδικό γονιμότητας μας είπε ότι το σημαντικότερα απ όλα αυτά είναι το σπερμοδιάγραμμα. 

Ζούμε στο εξωτερικό οπότε το πρωτόκολλο μπορεί να διαφέρει απ την Ελλάδα, αλλά αν κρίνω απ τα λόγια της ειδικού γονιμότητας, πιστεύω ότι το σπερμοδιάγραμμα είναι η πιο σημαντική εξέταση για τον άνδρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Εμάς ο ουρολόγος έγραψε για τον δικό μου πέρυσι, στον προγεννητικό έλεγχο που είχαμε κάνει, σπερμοδιάγραμμα, υπέρηχο όρχεων και από ορμονολογικές FSH, LH, τεστοστερόνη και προλακτίνη. Τότε πρόλαβε να κάνει τον υπέρηχο και τις ορμονολογικές, μετά, ενώ είχε ραντεβού για το σπερμοδιάγραμμα, έμεινα έγκυος οπότε δε το κανε. Στο σήμερα, πηγαίνοντας στην ειδικό γονιμότητας μας είπε ότι το σημαντικότερα απ όλα αυτά είναι το σπερμοδιάγραμμα. 

Ζούμε στο εξωτερικό οπότε το πρωτόκολλο μπορεί να διαφέρει απ την Ελλάδα, αλλά αν κρίνω απ τα λόγια της ειδικού γονιμότητας, πιστεύω ότι το σπερμοδιάγραμμα είναι η πιο σημαντική εξέταση για τον άνδρα.

Υπεραναλυω τώρα στο κεφάλι μου όλα αυτά που τρεχουν.. και λέω μήπως δε μας έχουν δώσει την απαραίτητη προσοχή λογω ηλικίας! Αλλά 2 ουρολογοι 1 γυναικολόγος και 1 εξωσωματικος κάνεις δεν είπε κάτι για ορμονολογικές στον συζηγο ! Είδαν όλοι το σπερμοδιαγραμμα και, η απάντηση όλων  ηταν χαλαρά και θα έρθει μη βλέπετε ότι αργει, σύμφωνα με αυτές τις εξετάσεις θα έρθει! Τι να πωω 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από εμένα!!! Χρειάζομαι την γνώμη σας εγώ 27 κι ο σύζυγος 30 προσπαθούμε εδώ κι 9 μήνες περίπου στους οποίους βέβαια έχουν προκύψει διαφορα covid κλπ οπότε δεν πήγαν όλοι όπως θέλαμε...έχουμε κάνει σπερμοδιαγραμμα και ορμονολογικες όλα καλα. Εχω πολυ αγχος και κάθε μηνας που περνάει απογοητεύομαι όλο και περισσοτερο. Εχω σε γενικές γραμμές σταθερό κύκλο 31-33 ημερών. Αυτο τον μήνα αισθάνθηκα πόνους ωορηξίας νωρίτερα από το προβλεπόμενο στην 14η ημέρα κι όχι στην 19η..άλλαξε ο κύκλος μου? πιθανόν! περιμένω περίοδο σε λίγες ημέρες θα δείξει. θεωρείται ότι πρέπει να ψαχτουμε περαιτερω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ααα μπράβο αυτό είναι το καλύτερο κορίτσι μου στην παρούσα φάση να σου έρθει η περιοδος τώρα όλα θα ρυθμιστούν ξανά και θα κανείς πιο στοχευμένες προσπάθειες μόλις τελειώσεις και καθαρίσεις ανάλογα με τον κύκλο σου να αρχίσεις και τα τεστ τώρα θα έχει πιο ξεκάθαρη εικόνα για το ποτε θα κανείς ωορρηξία

 

Μακάρι να είναι πιο ξεκάθαρη η προσπάθεια τώρα, για να δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η flowerv είπε:

Κορίτσια ερώτηση? 

Οι άντρες πρέπει να κάνουν ορμονικές εξετάσεις? Σε 2 ουρολογους που πηγαμε δε μας έγραψε κανένας? Μόνο σπερμοδιαγραμμα και υπερηχο τρίπλεχ!

Flower ποσο καιρό προσπαθείτε? Γιατί ένας αρχικά μας έγραψε για σπέρματογραφια και μας είπε ότι αν εκεί υπάρχει έστω και το πιο μικρο πρόβλημα θα πάει για παραπάνω εξετάσεις. Αλλά επειδή πάντα οι σπερματογραφιες ήτανε πάντα χωρίς κανένα πρόβλημα, ο σύζυγος δεν χρειάστηκε να κάνει κάτι άλλο. Νομίζω μετά από αρκετό καιρό έκανε αιματολογικες αλλά αυτό ήτανε για να ξεκινήσουμε εξωσωματικη. Υπέρηχο δεν έκανε κιόλας ποτέ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η flowerv είπε:

Υπεραναλυω τώρα στο κεφάλι μου όλα αυτά που τρεχουν.. και λέω μήπως δε μας έχουν δώσει την απαραίτητη προσοχή λογω ηλικίας! Αλλά 2 ουρολογοι 1 γυναικολόγος και 1 εξωσωματικος κάνεις δεν είπε κάτι για ορμονολογικές στον συζηγο ! Είδαν όλοι το σπερμοδιαγραμμα και, η απάντηση όλων  ηταν χαλαρά και θα έρθει μη βλέπετε ότι αργει, σύμφωνα με αυτές τις εξετάσεις θα έρθει! Τι να πωω 🤷‍♀️

Εμπιστεύσου τους γιατρούς, καλώς έκανες και πήρες γνώμες από διάφορες ειδικότητες, άρα μάλλον είναι θέμα πιθανοτήτων. Ο χρόνος θα δείξει 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Vasoula9 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Εγώ στην 3η μέρα καθυστέρησης 15001 για αυτό το λέω μου φάνηκε αυξημένη… (16η μέρα μετά την ωορρηξία περίοδος μου έρχεται 13-14 μέρες μετά όποτε λέω έστω ότι ερχόταν στις 13 μέρες να πω ότι έχω 3 μέρες και όχι 2 καθυστέρηση) αλλά και για 3 μέρες μου φάνηκε υψηλή. Τι να πω θα δείξει στον επόμενο υπέρηχο λογικά που θα είμαι 5η εβδομάδα.

 @annie! Μου για να σου πω την αλήθεια εγώ θα ήθελα πολύ! 🥰🥰🥰

IMG_6299.jpeg

Μπροεθ να έγινε πιο νωρίς η σύλληψη. Μια χαρά είναι όσο έχουμε τέτοιες αυξήσεις μονο χαρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@flowerv αν το σπερμοδιαγραμμα είναι καλο δ κανουν ορμονολογικες στους αντρες. Δεβ χρειάζεται. Κάνουν πληρη ελεγχο όταν δ βγει καλο. Μηπως φταιει κατι π μπορει να διορθωθει.

@Maria98 κορίτσι μ αν θυμαμαι καλα υπεθεσες οτι τ πικ ήταν το πιο εντονο αλλα ουσιαστικά πουε δ εγινε ιδιο με τη γραμμη ελεγχου. Μετα απο κυηση τ τεστ ωορηξιας μπορει να κανουν τέτοιες διακυμάνσεις για ενα διαστημα. Μια να σκουραινουν κ μια να φαίνονται πιο αχνα. Ουσιαστικα τωρα αδιαθετησες κανονικα. Απο αυτη την περιοδο θα εχεις καλύτερη εικονα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@flowerv αν το σπερμοδιαγραμμα είναι καλο δ κανουν ορμονολογικες στους αντρες. Δεβ χρειάζεται. Κάνουν πληρη ελεγχο όταν δ βγει καλο. Μηπως φταιει κατι π μπορει να διορθωθει.

@Maria98 κορίτσι μ αν θυμαμαι καλα υπεθεσες οτι τ πικ ήταν το πιο εντονο αλλα ουσιαστικά πουε δ εγινε ιδιο με τη γραμμη ελεγχου. Μετα απο κυηση τ τεστ ωορηξιας μπορει να κανουν τέτοιες διακυμάνσεις για ενα διαστημα. Μια να σκουραινουν κ μια να φαίνονται πιο αχνα. Ουσιαστικα τωρα αδιαθετησες κανονικα. Απο αυτη την περιοδο θα εχεις καλύτερη εικονα. 

Δεν είναι και άριστο..Είναι σε όλα πάνω από τις φυσιολογικες τιμές! Φυσιολογικες μορφές εχει 7%!

Δε ξέρω τι θεωρειτε σούπερ, εμάς μας είπαν ότι με την εικόνα που είδαν ότι αυτό το σπερμα γονιμοποιεί κανονικά! Να δώσουμε χρόνο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Μακάρι κορίτσι να είναι και διδυμάκια αφού το θες τόσο πολύ 🙏 Έχετε διδυμάκια στην οικογένεια απ τη μεριά σου ή του συντρόφου σου; Κι εγώ θα το ήθελα πολύ, έχω το γονίδιο καθώς η γιαγιά μου (απ τη μεριά της μαμάς) έχει δίδυμο αδερφό, ο παππούς μου (απ τη μεριά του μπαμπά) ήταν δίδυμος, κι ο αδερφός μου ήταν δίδυμος αλλά δυστυχώς το δεύτερο έμβρυο δε τα κατάφερε στην 7η εβδομάδα. Οπότε το έχω άφθονο θεωρώ το γονίδιο 🤣 Πέρυσι που έμεινα έγκυος παρόλα αυτά είχα μόνο ένα.

Ο άντρας μου το έχει εγώ καθόλου.. μακάρι! Ναι το θέλω …. ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elk είπε:

1501 είναι η τιμή σου όχι 15001(μάλλον μπερδεύτηκες ) 😊 ειναι αυξημένο αλλά παίζει και ρόλο ποτε έγινε η σύλληψη εμένα 16 ημερα μετά την σύλληψη ήταν 413 η χοριακη μου 

ειναι πολύ καλό το νούμερο έχεις πολύ καλή αύξηση που αυτό μετράει τώρα… για δίδυμα δεν ξέρω ισως να θέλει μεγαλύτερη τιμή αλλα δεν το ξέρω καθόλου

εύχομαι να είναι δυο τα μωράκια 🥰

Ναι έχεις δίκιο … δεν μπερδεύτηκα κατά λάθος μου έφυγε ένα 0 παραπάνω 😂😂😂 η σύλληψη έγινε σίγουρα 16 μέρες πριν ίσως και 15 είχα θετικό τεστ ωορρηξίας 20/1  και χοριακη 1501 στις 5/2 όποτε είναι σίγουρο .. έκανα τα ηλεκτρονικά τα clear blue . Τι να πω θα δείξει .. 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Vasoula9 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Εγώ στην 3η μέρα καθυστέρησης 15001 για αυτό το λέω μου φάνηκε αυξημένη… (16η μέρα μετά την ωορρηξία περίοδος μου έρχεται 13-14 μέρες μετά όποτε λέω έστω ότι ερχόταν στις 13 μέρες να πω ότι έχω 3 μέρες και όχι 2 καθυστέρηση) αλλά και για 3 μέρες μου φάνηκε υψηλή. Τι να πω θα δείξει στον επόμενο υπέρηχο λογικά που θα είμαι 5η εβδομάδα.

 @annie! Μου για να σου πω την αλήθεια εγώ θα ήθελα πολύ! 🥰🥰🥰

IMG_6299.jpeg

Στο εύχομαι κοριτσάκι μου.

στις πριν 5 ώρες, ο/η flowerv είπε:

Δεν είναι και άριστο..Είναι σε όλα πάνω από τις φυσιολογικες τιμές! Φυσιολογικες μορφές εχει 7%!

Δε ξέρω τι θεωρειτε σούπερ, εμάς μας είπαν ότι με την εικόνα που είδαν ότι αυτό το σπερμα γονιμοποιεί κανονικά! Να δώσουμε χρόνο! 

Εάν η κινητικότητα είναι πάνω από τα όρια κ με αυτές τις φυσιολογικές μορφές λογικά είστε σούπερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Στο εύχομαι κοριτσάκι μου.

Εάν η κινητικότητα είναι πάνω από τα όρια κ με αυτές τις φυσιολογικές μορφές λογικά είστε σούπερ!!

Είναι είναι πολύ πάνω! Εε γιατί δεν έρχεται τότε??? Είμαι να σκάσω, αύριο έχω ραντεβού για τη σαλπιγγογραφια και φοβάμαι τόσο πολύ! Είναι η κλασική όχι αυτό με τον αφρό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Είναι είναι πολύ πάνω! Εε γιατί δεν έρχεται τότε??? Είμαι να σκάσω, αύριο έχω ραντεβού για τη σαλπιγγογραφια και φοβάμαι τόσο πολύ! Είναι η κλασική όχι αυτό με τον αφρό! 

Θα έρθει κοριτσάκι μου θα έρθει. Το άγχος παίζει τεράστιο ρόλο. Εμείς προσπαθούσαμε 1.5 χρόνο, κάναμε όλες τις εξετάσεις μ ένα πολύ μέτριο σπερμα κ κάναμε την εξωσωματική. Μετά είπαμε αν έρθει μόνο του ήρθε.. Δεν ερχόταν, πέρασα επιτροπή πήρα τα φάρμακα κ έλεγα αν θα ξεκινήσω με αυτή ή την επόμενη περίοδο κ τσουπ ήμουν έγκυος!! Άσχετα αν δεν προχώρησε κ αποβάλλω είναι η πρώτη φυσιολογική σύλληψη που είχα. Ποτε;; Όταν δεν το σκεφτόμουν κ δεν το περίμενα καθόλου. Σχετικά με τη σαλπιγγογραφια πάρε ένα παυσίπονο μια ώρα πριν κ θα είσαι καλά. Πονάει αλλά στιγμιαία κ μετά τέλος. Εγώ το αισθάνθηκα σαν κάψιμο. Σκέψου ότι θα σε φέρει πιο κοντά στο στόχο σου κοριτσάκι μου γλυκό!! Θα περιμένουμε νέα σου  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Θα έρθει κοριτσάκι μου θα έρθει. Το άγχος παίζει τεράστιο ρόλο. Εμείς προσπαθούσαμε 1.5 χρόνο, κάναμε όλες τις εξετάσεις μ ένα πολύ μέτριο σπερμα κ κάναμε την εξωσωματική. Μετά είπαμε αν έρθει μόνο του ήρθε.. Δεν ερχόταν, πέρασα επιτροπή πήρα τα φάρμακα κ έλεγα αν θα ξεκινήσω με αυτή ή την επόμενη περίοδο κ τσουπ ήμουν έγκυος!! Άσχετα αν δεν προχώρησε κ αποβάλλω είναι η πρώτη φυσιολογική σύλληψη που είχα. Ποτε;; Όταν δεν το σκεφτόμουν κ δεν το περίμενα καθόλου. Σχετικά με τη σαλπιγγογραφια πάρε ένα παυσίπονο μια ώρα πριν κ θα είσαι καλά. Πονάει αλλά στιγμιαία κ μετά τέλος. Εγώ το αισθάνθηκα σαν κάψιμο. Σκέψου ότι θα σε φέρει πιο κοντά στο στόχο σου κοριτσάκι μου γλυκό!! Θα περιμένουμε νέα σου  

Ποσο σε ευχαριστώ για τα λόγια σου ❤️ με έχει κυριεύσει σήμερα η απελπισία και ότι δε θα τα καταφέρουμε ποτέ, εχω αγχωθει πολυ και νιωθω οτι επειδη ειμαι πλεον αγχωμενη δεν έρχεται οτι φταίω εγω, αλλα δε ξέρω τι να κανω για να το ξεχάσω όταν το θέλω τοσο πολύ  ! Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σας ! Πάρε αγκαλιά τα δυδιμακια σου, πάρε μια βαθιά ανάσα και όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου ! Σε ευχαριστώ πολύ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μόλις βγήκα από γιατρό ! Επιτέλους έχω κάνει 2 αυγουλακια 🙏 το ένα είναι 19χιλ και το άλλο 16χιλι και το ενδομητριο 8,5! Σήμερα κατά της μια θα κάνω την οβιτρελ και την Πέμπτη 3 η ωρα θα κάνουμε τη σπερματεγχυνση!  Μου είπε πως η οιστραδιολη μου είναι πολύ καλή ! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις βγήκα από γιατρό ! Επιτέλους έχω κάνει 2 αυγουλακια 🙏 το ένα είναι 19χιλ και το άλλο 16χιλι και το ενδομητριο 8,5! Σήμερα κατά της μια θα κάνω την οβιτρελ και την Πέμπτη 3 η ωρα θα κάνουμε τη σπερματεγχυνση!  Μου είπε πως η οιστραδιολη μου είναι πολύ καλή ! 🙏🙏🙏

Σούπερ νέα κορίτσι!! Έρχονται κι άλλα διδυμακια μήπως;; ☺️🤞🎉 Καλή επιτυχία την Πέμπτη, η σκέψη μας μαζί σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Ποσο σε ευχαριστώ για τα λόγια σου ❤️ με έχει κυριεύσει σήμερα η απελπισία και ότι δε θα τα καταφέρουμε ποτέ, εχω αγχωθει πολυ και νιωθω οτι επειδη ειμαι πλεον αγχωμενη δεν έρχεται οτι φταίω εγω, αλλα δε ξέρω τι να κανω για να το ξεχάσω όταν το θέλω τοσο πολύ  ! Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σας ! Πάρε αγκαλιά τα δυδιμακια σου, πάρε μια βαθιά ανάσα και όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου ! Σε ευχαριστώ πολύ ❤️

Σ ευχαριστώ πολύ. Προσπάθησε να ηρεμήσεις όσο μπορείς. Σε καταλαβαίνω απόλυτα πίστεψε με. Αλλά κ φυσιολογικά να μην έρθει υπάρχουν επιλογές πλέον κ με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο θα έρθει ένα μωρακι!! 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις βγήκα από γιατρό ! Επιτέλους έχω κάνει 2 αυγουλακια 🙏 το ένα είναι 19χιλ και το άλλο 16χιλι και το ενδομητριο 8,5! Σήμερα κατά της μια θα κάνω την οβιτρελ και την Πέμπτη 3 η ωρα θα κάνουμε τη σπερματεγχυνση!  Μου είπε πως η οιστραδιολη μου είναι πολύ καλή ! 🙏🙏🙏

Τέλεια κοριτσάκι μου μπραβοοο!! Με το καλοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις βγήκα από γιατρό ! Επιτέλους έχω κάνει 2 αυγουλακια 🙏 το ένα είναι 19χιλ και το άλλο 16χιλι και το ενδομητριο 8,5! Σήμερα κατά της μια θα κάνω την οβιτρελ και την Πέμπτη 3 η ωρα θα κάνουμε τη σπερματεγχυνση!  Μου είπε πως η οιστραδιολη μου είναι πολύ καλή ! 🙏🙏🙏

Άντε μπράβο κορίτσι μου καλή επιτυχία με το καλό να έρθει το μωρακι σας 😊 

ααα τώρα αυτήν την Πέμπτη ; Άντε μια χαρά ! Πιο μετά περίμενα να σου πει να πας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Θέτις Κ. χαχαχα λες;;;; Ευχαριστωωωω πολύ κοριτσάκι μου ❤️❤️❤️❤️

@annie!ευχαριστωωω πολύ κοριτσάκι μου ❤️❤️❤️❤️

αχχχ μακαριιιι να έρθει σε ευχαριστωωωωωω πολύ❤️❤️❤️❤️ και εγώ για πιο μετά περιμενα αλλά τελικά με τις ενέσεις τα ωοθηλακια ωρίμασαν πιο γρηγορα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@Θέτις Κ. χαχαχα λες;;;; Ευχαριστωωωω πολύ κοριτσάκι μου ❤️❤️❤️❤️

@annie!ευχαριστωωω πολύ κοριτσάκι μου ❤️❤️❤️❤️

αχχχ μακαριιιι να έρθει σε ευχαριστωωωωωω πολύ❤️❤️❤️❤️ και εγώ για πιο μετά περιμενα αλλά τελικά με τις ενέσεις τα ωοθηλακια ωρίμασαν πιο γρηγορα! 

@Elk κάλε δεν σε τάγκαρα😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...