Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Παρ όλα αυτά τον διέψευσες με τον καλύτερο τρόπο! Έμεινες φυσιολογικα!!! 
εγω άραγε χρειάζεται να το κάνω το μικροβιωμα; Ο υπέρηχος μ είναι καθαρός δν εχω τίποτα, είμαι μπερδεμένη γιατί δν ξέρω αν και αυτά θ πρέπει ν τα πειράζουμε χωρίς λόγο ! Κατάλαβες πως το λέω;  Ν μη χαλάσουν οι ισορροπίες εκει κάτω! Το μόνο που έχω είναι αυτά τα καφέ σε κάποιους κύκλους πολύ πολύ νωρίτερα από όταν είναι ν μ ρθει η περίοδος , γ αυτό κ μ είπε ν κάνω υστεροσκοπηση! Εντωμεταξυ δυο μήνες τώρα που πήγα για υπέρηχο ακριβώς γ αυτόν τον λόγο δν είχα καφέ! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ δλδ έλεος

Από τη στιγμή που μπλέξαμε έτσι, πρέπει να σκεφτόμαστε δίπλα τις κινήσεις μας, γιατί όλα αυτά κοστίζουν κιολας ! 

Πρέπει να παίρνουμε γνώμες από γιατρούς και όχι να βιαζόμαστε! 

Εγώ αν θυμάσαι έκανα τη σαλπιγγογραφία βρέθηκε υπόνοια πολύποδα! Μου λέει προσπάθησε κανονικά 2-3 μήνες και αν δεν έρθει Έλα να κάνουμε την υστεροσκόπηση! Να δώσουμε δηλαδή 1000 ευρώ για να μπούμε να δούμε εάν υπάρχει πολυποδας ( ο οποίος μου λέει στο σημείο που είναι ΑΝ ΕΙΝΑΙ.. ΔΕΝ  επηρεάζει τη συλληψη αν υπάρχει να βγει και εάν δεν υπάρχει απλά στην ουσία 1000 ευρώ χάνονται! 

αποφασίσαμε να πάρουμε και άλλη γνώμη γενικά από άλλο γιατρό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Από τη στιγμή που μπλέξαμε έτσι, πρέπει να σκεφτόμαστε δίπλα τις κινήσεις μας, γιατί όλα αυτά κοστίζουν κιολας ! 

Πρέπει να παίρνουμε γνώμες από γιατρούς και όχι να βιαζόμαστε! 

Εγώ αν θυμάσαι έκανα τη σαλπιγγογραφία βρέθηκε υπόνοια πολύποδα! Μου λέει προσπάθησε κανονικά 2-3 μήνες και αν δεν έρθει Έλα να κάνουμε την υστεροσκόπηση! Να δώσουμε δηλαδή 1000 ευρώ για να μπούμε να δούμε εάν υπάρχει πολυποδας ( ο οποίος μου λέει στο σημείο που είναι ΑΝ ΕΙΝΑΙ.. ΔΕΝ  επηρεάζει τη συλληψη αν υπάρχει να βγει και εάν δεν υπάρχει απλά στην ουσία 1000 ευρώ χάνονται! 

αποφασίσαμε να πάρουμε και άλλη γνώμη γενικά από άλλο γιατρό! 

Και τι σε συμβούλευσε άλλος γιατρός ; 
εγω δν έχω καν υπόνοια αυτό σκέφτομαι! Από τη μια λέω ν πάω ν την κάνω στο δημόσιο νοσοκομείο εδώ αφού δν υπάρχει κατι και από την άλλη φοβάμαι! 
αλλα κ αυτό τώρα με το μικροβιωμα ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Παρ όλα αυτά τον διέψευσες με τον καλύτερο τρόπο! Έμεινες φυσιολογικα!!! 
εγω άραγε χρειάζεται να το κάνω το μικροβιωμα; Ο υπέρηχος μ είναι καθαρός δν εχω τίποτα, είμαι μπερδεμένη γιατί δν ξέρω αν και αυτά θ πρέπει ν τα πειράζουμε χωρίς λόγο ! Κατάλαβες πως το λέω;  Ν μη χαλάσουν οι ισορροπίες εκει κάτω! Το μόνο που έχω είναι αυτά τα καφέ σε κάποιους κύκλους πολύ πολύ νωρίτερα από όταν είναι ν μ ρθει η περίοδος , γ αυτό κ μ είπε ν κάνω υστεροσκοπηση! Εντωμεταξυ δυο μήνες τώρα που πήγα για υπέρηχο ακριβώς γ αυτόν τον λόγο δν είχα καφέ! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ δλδ έλεος

Η αλήθεια είναι πως με παρότρυνε να προσπαθήσουμε ένα εξάμηνο και έπειτα να πάω για την υστεροσκοπηση. Παρόλα αυτά, εγώ πήρα γνώμη και από άλλον γιατρό και μου είπε και αυτός ότι πρέπει να κάνω την υστεροσκοπηση. Εγώ προσωπικά αν ποτε χρειαστεί να προβώ σε εξωσωματική, πρώτα θα κάνω υστεροσκοπηση είτε έχω πολύποδα είτε όχι, ώστε να εξακριβωθεί αν όλα είναι οκ εκεί κάτω. Σίγουρα είναι ένα μεγάλο κόστος, αλλά ενδεχομένως μας γλιτώνει από πρόσθετη ταλαιπωρία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Και τι σε συμβούλευσε άλλος γιατρός ; 
εγω δν έχω καν υπόνοια αυτό σκέφτομαι! Από τη μια λέω ν πάω ν την κάνω στο δημόσιο νοσοκομείο εδώ αφού δν υπάρχει κατι και από την άλλη φοβάμαι! 
αλλα κ αυτό τώρα με το μικροβιωμα ;;;

Την Τετάρτη έχω ραντεβού μόλις εχω νεότερα, θα σας ενημερώσω! Και εγώ θα φοβόμουν να σου πω σε δημόσιο νοσοκομείο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Την Τετάρτη έχω ραντεβού μόλις εχω νεότερα, θα σας ενημερώσω! Και εγώ θα φοβόμουν να σου πω σε δημόσιο νοσοκομείο! 

Πόσο άσχημο ρε γαμωτο ν μην ξέρουμε ποιον ν εμπιστευτούμε , να υπάρχουν γιατροί που εκμεταλλεύονται την αδυναμία μας, που παίζουν με το πόνο μας, ο κάθε γιατρός ν λέει τα δικά του από το πιο απλό μέχρι το πιο σύνθετο πράγμα και μείς να ψάχνουμε ν βρούμε ποιο είναι το σωστό κ ποιο όχι ! Πφφφφ

Θα περιμένω νέα σου κορίτσι μ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Πόσο άσχημο ρε γαμωτο ν μην ξέρουμε ποιον ν εμπιστευτούμε , να υπάρχουν γιατροί που εκμεταλλεύονται την αδυναμία μας, που παίζουν με το πόνο μας, ο κάθε γιατρός ν λέει τα δικά του από το πιο απλό μέχρι το πιο σύνθετο πράγμα και μείς να ψάχνουμε ν βρούμε ποιο είναι το σωστό κ ποιο όχι ! Πφφφφ

Θα περιμένω νέα σου κορίτσι μ ❤️

Αυτό ακριβώς αυτό ακριβώς!!! Να μη ξέρεις ποιον να εμπιστευτείς! Ή να σου λένε προσπάθησε και θα έρθει  είναι όλα καλά..  και ακούς γύρω σου να κάνουνε άπειρες εξετάσεις να έχεις κάνει τις βασικές και να λες τώρα είναι όντως όλα καλά?! 

Και τα ψυχικά αποθέματα να τελειώνουν γιατί έχει περάσει τόσος χρόνος όλοι γύρω σου τα καταφέρνουν και εσύ κάθε μηνα τα ίδια! Έρχεται η περίοδος και πάλι ελπίζεις στις γόνιμες ότι τα κατάφερες! Και πάει λέγοντας! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Αυτό ακριβώς αυτό ακριβώς!!! Να μη ξέρεις ποιον να εμπιστευτείς! Ή να σου λένε προσπάθησε και θα έρθει  είναι όλα καλά..  και ακούς γύρω σου να κάνουνε άπειρες εξετάσεις να έχεις κάνει τις βασικές και να λες τώρα είναι όντως όλα καλά?! 

Και τα ψυχικά αποθέματα να τελειώνουν γιατί έχει περάσει τόσος χρόνος όλοι γύρω σου τα καταφέρνουν και εσύ κάθε μηνα τα ίδια! Έρχεται η περίοδος και πάλι ελπίζεις στις γόνιμες ότι τα κατάφερες! Και πάει λέγοντας! 

 

Αχ μίλησαν στην ψυχή μου τα λόγια σ! Ακριβώς αυτές οι σκέψεις μ οι αμφιβολίες μου οι ελπίδες μ οι απογοητεύσεις μου και φτου κι από την αρχή! 
κοριτσι μου εσείς τι θέμα έχετε; Αν θέλεις μ λες ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ μίλησαν στην ψυχή μου τα λόγια σ! Ακριβώς αυτές οι σκέψεις μ οι αμφιβολίες μου οι ελπίδες μ οι απογοητεύσεις μου και φτου κι από την αρχή! 
κοριτσι μου εσείς τι θέμα έχετε; Αν θέλεις μ λες ! 

Δεν έχουμε σύμφωνα με όσα έχουμε κάνει!

Ο σύζυγος έχει ένα σπερα σε όλα πάνω από τις φυσιολογικές τιμές! 

Και εγώ όλα τέλεια μου λενε ! Απλά έκανα σαλπιγγογραφία και βρέθηκε μια σκιά που ίσως είναι πολυποδας αλλά μπορεί και αίμα περιοδου που δε έφυγε και θα έφευγε με την επόμενη περίοδο! Ο υπέρηχος είναι πεντακάθαρος από 2 γιατρούς! 13 μήνες προσπάθειας και μωράκι γιοκ ! 

Και χθες μου έστειλε φίλη μου 1.5 χρόνο χωρίς περίοδο να προσπαθεί με χαπια να αδιαθετησει ! Ξαφνικά ανακάλυψε 3 μήνων έγκυος από το πουθενά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@cat12 και γω ειμαο 1000% οτι θα πετύχει με την 1η. Ετσι μου ηρθε στο μυαλο απο την αρχη. Αντε πλησιαζουν οι μερες. Ολα τελεια θα πανε!

@Mpourmpoulo αντε κοριτσι μ να κανεις και τον υπερηχο! Να δεις το σπορακι σου! Απολαυσε καθε στιγμή.

@annitakianna να εξαντλήσετε τα περιθωρια αφου σας παιρνει. Όταν η γυναικα δεν εχει καποιο θεμα ειναι πιο ευκολο. Που ξερεις μπορει σ αυτο το διαστημα να μεινεις και.απο μονη σου!

Αχ κορίτσι μου μακαρι να γίνει έτσι!! Να πιάσει με την πρώτη🙏 στις 8 του μήνα κάνω την έμβρυομεταφορά ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα και ευχαριστώ πολύ για την εμψύχωση 🥰 η αλήθεια είναι ότι μπορεί να ακούγονται καλά τα νέα αλλά εγώ έχω κουραστεί!! Ξανά εξετάσεις ξανά βιταμίνες ξανά προσπάθειες για φυσική σύλληψη ξανά απογοήτευση! 2.5 χρόνια δεν τα καταφέραμε και ξέρω ότι ούτε τώρα θα συμβεί! Ήθελα απλά να πάω και να μου πει οκ πάμε να ετοιμάσουμε τα χαρτιά τις εξωσωματική πραγματικά! Τώρα το επόμενο 6μηνο σίγουρα δεν θα κάνουμε εξωσωματική και αν δεν γίνει σύλληψη θα θέλει να περιμένω ξανά για να ετοιμάσω τα χάριτα κτλ κτλ κτλ!! Δηλαδή καλό 2025 😔

Και εγώ στο embryolamb πήγα τι καλοκαίρι του 2020 ήμουν 36 ετών τρία χρόνια προσπαθούσαμε αλλά δεν τα είχαμε καταφέρει έκανα σπερματεγχυση τον 10/2020 και έμεινα έγκυος με την πρώτη και έχω ένα αγόρι 2.5 χρονών περίπου εχθές μίλησα πάλι με τον γιατρό μου με χαμηλότερη σαφώς ΑΜΗ θα ξανά κάνω σπερματεγχυση σε κανένα μήνα αφού φτιάξει η κινητικότητα  του σπέρματος. Εν ολίγοις μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι τους έχουμε εμπιστοσύνη. Είσαι σε πολύ καλά χέρια να μην ανησυχείτε θα τα καταφέρετε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Και εγώ στο embryolamb πήγα τι καλοκαίρι του 2020 ήμουν 36 ετών τρία χρόνια προσπαθούσαμε αλλά δεν τα είχαμε καταφέρει έκανα σπερματεγχυση τον 10/2020 και έμεινα έγκυος με την πρώτη και έχω ένα αγόρι 2.5 χρονών περίπου εχθές μίλησα πάλι με τον γιατρό μου με χαμηλότερη σαφώς ΑΜΗ θα ξανά κάνω σπερματεγχυση σε κανένα μήνα αφού φτιάξει η κινητικότητα  του σπέρματος. Εν ολίγοις μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι τους έχουμε εμπιστοσύνη. Είσαι σε πολύ καλά χέρια να μην ανησυχείτε θα τα καταφέρετε......

Σε ποιο γιατρό είσαι στο embryolab? 
 

να χαίρεσαι την οικογενεια σ κορίτσι μου και με το καλό τον άλλο μήνα ν έχεις θετικό τεστακι ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/2/2024 at 11:15 ΠΜ, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Να τις χαίρεσαι τις κοράκλες σου κορίτσι μου ❤️ εγώ θα ξαναρωτήσω ωστόσο - ο σύζυγός σου έχει κάνει εξετάσεις; Διότι εσύ, ναι μεν έχεις ΣΠΩ, άλλα είχες άλλες 2 τελειόμηνες εγκυμοσύνες και μία πριν 3 χρόνια που λες και οι εξετάσεις σου φαίνονται εντός φυσιολογικών τιμών. Δε ξέρω τι ηλικία έχετε, αλλά μήπως θα ήταν χρήσιμο να κάνει κι ο ίδιος κάποιες εξετάσεις μιας και προσπαθείτε αρκετό καιρό; Εύχομαι να τα καταφέρετε αφού το επιθυμείτε τόσο πολύ, κι είμαι σίγουρη ότι θα ρθει 🙏

Εγώ θα έκανα 1 τεστάκι προληπτικά μιας κι έχεις τη σαλπιγγογραφία, να είσαι σίγουρη τουλάχιστον μιας κι είναι επεμβατική διαδικασία. Εύχομαι όλα καλά κορίτσι μου 🙏

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου...κ ο σύζυγος έχεις ένα παιδάκιε την πρώην γυναίκα του... 

Είχε κιρσοκήλη κ έκανε χειρουργείο πριν 6 χρόνια...είχε κάνει σπερμοδιαγραμμα μετά το χειρουργείο και δεν ήταν τόσο καλό, βέβαια ήρθε η εγκυμοσύνη....τώρα θα ξανά πάει για εξετάσεις!! Είμαι 38 εγώ και 40 εκείνος!! Θα πάω γυναικολόγο την επόμενη εβδομάδα , για να δούμε τι θα μου πει κ εκείνη! Έχω ραντεβού κ με τον ενδοκρινολόγο!! Τι εξετάσεις πρέπει να κάνει ο σύζυγος εκτός από σπερμοδιαγραμμα;; Είμαι λίγο στα χαμένα σε αυτό το θέμα!! 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Σε ποιο γιατρό είσαι στο embryolab? 
 

να χαίρεσαι την οικογενεια σ κορίτσι μου και με το καλό τον άλλο μήνα ν έχεις θετικό τεστακι ❤️❤️❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ..... Εσείς έχετε παιδάκι? Τον κύριο Χριστοφορίδη έχω και είναι για εμένα ο καλύτερος και δεν τον κρίνω μόνο εκ του αποτελέσματος από την πρώτη στιγμή που με είδε και είχα ΑΜΗ τότε 1.2 μου έδωσε θάρρος και δεν αισθάνθηκα ποτέ ότι με βλέπει μόνο για τα χρήματα.... Εύχομαι από καρδιάς όλες μας να δούμε θετικό τεστ γιατί το ταξίδι της κατάκτησης της μητρότητας είναι πολλές φορές δύσκολο και δύσβατο το ξέρω γιατί το έζησα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Ευχαριστώ πολύ..... Εσείς έχετε παιδάκι? Τον κύριο Χριστοφορίδη έχω και είναι για εμένα ο καλύτερος και δεν τον κρίνω μόνο εκ του αποτελέσματος από την πρώτη στιγμή που με είδε και είχα ΑΜΗ τότε 1.2 μου έδωσε θάρρος και δεν αισθάνθηκα ποτέ ότι με βλέπει μόνο για τα χρήματα.... Εύχομαι από καρδιάς όλες μας να δούμε θετικό τεστ γιατί το ταξίδι της κατάκτησης της μητρότητας είναι πολλές φορές δύσκολο και δύσβατο το ξέρω γιατί το έζησα....

Όχι δν έχουμε! Προσπαθούμε 3 χρόνια έχουμε θέμα μ το σπερμα! Τώρα θ κάνει  πάλι ο σύζυγος εξετάσεις μέτα από τρίμηνη θεραπεία με βιταμίνες κ θ δούμε πως θ κινηθούμε!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Όχι δν έχουμε! Προσπαθούμε 3 χρόνια έχουμε θέμα μ το σπερμα! Τώρα θ κάνει  πάλι ο σύζυγος εξετάσεις μέτα από τρίμηνη θεραπεία με βιταμίνες κ θ δούμε πως θ κινηθούμε!!!!

 

Όλα θα έχουν πάει καλά οι βιταμίνες βοηθούν πολύ, όταν το σπέρμα φτιάξει  κάνε σπερματεγχυση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Αχ κορίτσι μου μακαρι να γίνει έτσι!! Να πιάσει με την πρώτη🙏 στις 8 του μήνα κάνω την έμβρυομεταφορά ♥️

Με το καλό κοριτσάκι μου!! Θα πιάσεις είμαι σίγουρη. Αρκετά ταλαιπωρήθηκες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Όλα θα έχουν πάει καλά οι βιταμίνες βοηθούν πολύ, όταν το σπέρμα φτιάξει  κάνε σπερματεγχυση 

Μακάρι ν είναι έτσι!!! Τριών ειδών βιταμίνες παίρνει και διατροφή φουλ στα αντιοξειδωτικά σαλάτες φρούτα τρώει 5 την ημέρα! Δλδ ποσό πια; 
μακαρι να χει βελτιωθεί τόσο ώστε να μπορέσουμε ν κάνουμε σπερματέγχυση! 
γιατι με το προηγούμενο σπερμοδοαγραμμα ήταν απαγορευτική η σπερματέγχυση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/3/2024 at 11:11 ΠΜ, ο/η Kate1992 είπε:

Μακάρι ν είναι έτσι!!! Τριών ειδών βιταμίνες παίρνει και διατροφή φουλ στα αντιοξειδωτικά σαλάτες φρούτα τρώει 5 την ημέρα! Δλδ ποσό πια; 
μακαρι να χει βελτιωθεί τόσο ώστε να μπορέσουμε ν κάνουμε σπερματέγχυση! 
γιατι με το προηγούμενο σπερμοδοαγραμμα ήταν απαγορευτική η σπερματέγχυση! 

Εγώ πιστεύω ότι θα βοηθήσουν θετικές σκέψεις, κάθε ημέρα θα λες στον εαυτό σου ότι όλα θα πάνε καλά... Και θα δεις που θα γίνει<3 ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/3/2024 at 10:32 ΠΜ, ο/η Pnlpi είπε:

Καλημέρα και καλο μήνα!!!! Δυστυχώς δεν βγήκε θετικη αλλά δεν μας παίρνει από κατω!! Μόνο που μου απαγόρεψα από δω και πέρα τα τεστ🤣

Και καλά κάνεις αν θέλεις τη γνώμη μου. Εγώ όποτε είχα υποψίες περίμενα την καθυστέρηση κι έκανα κατ' ευθείαν χοριακή! Σου εύχομαι την επομένη φορά να πάρεις στα χέρια το θετικό αποτέλεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/2/2024 at 9:48 ΜΜ, ο/η Faidrag είπε:

Καλησπέρα και πάλι από εμένα. Μάλλον δεν ξέρω που να βλέπω τις απαντήσεις σας από το προηγούμενο Ποστ Παρότι τα διάβασα όλα ένα-ένα μέχρι σήμερα. Δεν πειράζει θα το βρω.

Τα νέα είναι ότι έκανα χοριακή τελικά την Τρίτη βγήκε 17, μου είπε να επαναλάβω στις 2 μέρες δηλαδή σήμερα, έκανα και βγήκε 0,7. Άρα πάει και για μένα αυτός ο κύκλος, Ενώ ξεκίνησε πιο αισιόδοξα.

Ο γιατρός μου μιλησε για βιοχημική κύηση, (ιδέα δεν είχα τώρα διαβάζω) να κόψω τα φάρμακα και ότι θα μου έρθει περίοδος, ξέρει κάποια σε πόσες μέρες; Όπως και να χει, Θα προσπαθήσω να το δω ψύχραιμα. Καλή επιτυχία σε όλες τις Άμεσα Μελλοντικές μανούλες Και λίγο περισσότερη έγνοια στα κορίτσια σαν κι εμένα εδώ μέσα💪🏾🧿🤍

Κορίτσι μου επειδή είσαι δοκιμαστικό μέλος αργούν να εμφανιστούν οι δημοσιεύσεις σου! Όταν φτάσεις τις 20 θα εμφανίζομται αμέσως. Με το καλό στην επόμενη προσπάθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Εγώ πιστεύω ότι θα βοηθήσουν θετικές σκέψεις, κάθε ημέρα θα λες στον εαυτό σου ότι όλα θα πάνε καλά... Και θα δεις που θα γίνει<3 ❤️

Αχ μακάρι ν ναι έτσι κορίτσι μ!!! Ν πάνε όλα καλά! Αυτό το ψυχολογικό δν παλεύεται άλλο κάθε μήνα κάθε μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...