Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Όχι τίποτα δεν έκανα..

Είχαμε 10η κ 13η μέρα του κύκλου. Αυτές οι μέρες είναι δύσκολες, έχω κ τα μικρά άρρωστα όποτε καταλαβαίνεις..

Αν καταφέρουμε αύριο θα είμαστε καλά 🤣🤣🤣

Μακάρι σε αυτές τις δύσκολες μέρες να ξετρυπωσει και ένα νινακι 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Όχι τίποτα δεν έκανα..

Είχαμε 10η κ 13η μέρα του κύκλου. Αυτές οι μέρες είναι δύσκολες, έχω κ τα μικρά άρρωστα όποτε καταλαβαίνεις..

Αν καταφέρουμε αύριο θα είμαστε καλά 🤣🤣🤣

Εύχομαι να τα καταφέρετε και συντομααα να ερθειιιι μπεμπινι σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Ναι για δεύτερο, περιμένουμε την ΑΜΗ και το σπερμοδιαγραμα για να συνεχίσουμε αν και κρατάω μικρό καλάθι τούτη την φορά γτ η αμη μου δεν ήταν πολύ καλή το 2020

Μην σε αγχώνει η ΑΜΗ κ εγώ χαλια την έχω κ τώρα έμεινα εγκυος με την πρώτη προσπάθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Καλέ δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω!!!

Καταρχάς @Mpourmpoulo η χοριακή πολύ καλή, είχα κάνει πριν 2 εβδομάδες, 3 μέρες πριν την περίοδο και είχα 30 και μετά από 6 μέρες είχε φθάσει 500+....άρα αυτό που μας νοιάζει είναι το νούμερο της Πέμπτης.

Αύριο έχει ραντεβού η @Raf123....αγωνιώ!!!! Τι ώρα έχεις;;;; Για να ξέρω να μπω...

Κάπου είδα και ένα τεστ ωορρηξίας....κάποια θα μπει σε love zone!!!!

@Θέτις Κ. εσύ ήσουν σε love zone αυτές τις μέρες αν θυμάμαι καλά.... 

έχω το απόγευμα 16:15 θα σας πω εννοείται 

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

@Elk @Raf123 θελω να το πιστεψω πως θα ρθει και για μένα ενα θαυματακι ξανα και μαλλον το προσπαθω απο ένστικτο,  μακάρι να πάει καλά 🤞

 

Σίγουρα θα πάνε όλα καλά κ σίγουρα θα αποκτήσεις το θαυματακι σου ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Μακάρι σε αυτές τις δύσκολες μέρες να ξετρυπωσει και ένα νινακι 🤞

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εύχομαι να τα καταφέρετε και συντομααα να ερθειιιι μπεμπινι σου❤️

Μακάρι κορίτσια μου!!! Αφού έγινε μια φορά θα ξανά γίνει!! Το πιστεύω ειλικρινά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!!! Αρχικά να πω συγχαρητήρια στην @Mpourmpoulo μας για το ωραίο νουμεράκι της.

Εύχομαι και σε όσες περιμένουν, μια θετική έκβαση!!! 

Εγώ δυστυχώς δεν έχω ευχάριστα νέα να πω γιατί ΞΑΝΑ αδιαθέτησα. Αλλά αυτή την φορά δεν στενοχωρήθηκα, νομίζω πια έχει γίνει συνήθεια, δεν ξέρω πως να το περιγράψω.... Πιο πολύ κούραση νιώθω. 

Τον Απρίλιο κλείνουμε και επίσημα έναν χρόνο (στοχευμένων) προσπαθειών, χωρίς αποτέλεσμα. Το μόνο που έχει μείνει είναι να κάνω σαλπιγγογραφία που θα την κλείσω για αυτόν τον μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα σε όλες!!!! Αρχικά να πω συγχαρητήρια στην @Mpourmpoulo μας για το ωραίο νουμεράκι της.

Εύχομαι και σε όσες περιμένουν, μια θετική έκβαση!!! 

Εγώ δυστυχώς δεν έχω ευχάριστα νέα να πω γιατί ΞΑΝΑ αδιαθέτησα. Αλλά αυτή την φορά δεν στενοχωρήθηκα, νομίζω πια έχει γίνει συνήθεια, δεν ξέρω πως να το περιγράψω.... Πιο πολύ κούραση νιώθω. 

Τον Απρίλιο κλείνουμε και επίσημα έναν χρόνο (στοχευμένων) προσπαθειών, χωρίς αποτέλεσμα. Το μόνο που έχει μείνει είναι να κάνω σαλπιγγογραφία που θα την κλείσω για αυτόν τον μήνα.

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου! Οι περισσότερες το έχουμε περάσει και ξέρουμε πως νιώθεις! Ένα φαύλος κύκλος κάθε μήνα μια  κατάμαυρη ρουτίνα που τελειώνει και αρχίζει με τον ίδιο τρόπο κάθε φορά!! Πλέον η λέξη στεναχώρια δεν είναι είναι αρκετή για να περιγράψει την υπογονιμότητα!! Φτάνεις στο σημείο που νιώθεις ένα κενό και μια ατέλειωτη μοναξιά που ούτε δάκρυα δεν έχεις όρεξη να ρίξεις! Έτσι νιώθω εγώ περίπου 🤔🤔🤔🤔

Μμμ με έπιασαν οι μαύρες μου πάλι!! Συγνώμη κορίτσια μου πρωί πρωί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annitakianna είπε:

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου! Οι περισσότερες το έχουμε περάσει και ξέρουμε πως νιώθεις! Ένα φαύλος κύκλος κάθε μήνα μια  κατάμαυρη ρουτίνα που τελειώνει και αρχίζει με τον ίδιο τρόπο κάθε φορά!! Πλέον η λέξη στεναχώρια δεν είναι είναι αρκετή για να περιγράψει την υπογονιμότητα!! Φτάνεις στο σημείο που νιώθεις ένα κενό και μια ατέλειωτη μοναξιά που ούτε δάκρυα δεν έχεις όρεξη να ρίξεις! Έτσι νιώθω εγώ περίπου 🤔🤔🤔🤔

Μμμ με έπιασαν οι μαύρες μου πάλι!! Συγνώμη κορίτσια μου πρωί πρωί 

Αυτό ακριβώς, όπως το λες.... ούτε δάκρυ δεν έχω όρεξη να ρίξω. Βλέπω γνωστές μου να έχουν μείνει έγκυες και να ΄έχουν γεννήσει. Και εμείς ακόμα στην προσπάθεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν θέλω να σας μαυρίζω ειδικά τώρα που το θεματάκι μας είναι γεμάτο με ευχάριστα νέα, αλλά θέλω την βοήθεια σας.

Δεν ξέρω γιατί αλλά έχω πάρει με πολύ στραβό μάτι την σαλπιγγογραφία. Αν μπορούσε κάποια κοπέλα να μου πει την εμπειρία της ( για να ξέρω περίπου τι να περιμένω) και ποιος της την έκανε. Ρωτάω διότι όταν το συζήτησα με τον γιατρό μου, μου είπε πως εκείνος δεν κάνει αυτή την εξέταση και θα πρέπει να βρω έναν ακτινολόγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Μην σε αγχώνει η ΑΜΗ κ εγώ χαλια την έχω κ τώρα έμεινα εγκυος με την πρώτη προσπάθεια 

Καλημέρα σε ευχαριστώ πολύ.... Αύριο το πρωί θα σας πω τα αποτελέσματα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια δεν θέλω να σας μαυρίζω ειδικά τώρα που το θεματάκι μας είναι γεμάτο με ευχάριστα νέα, αλλά θέλω την βοήθεια σας.

Δεν ξέρω γιατί αλλά έχω πάρει με πολύ στραβό μάτι την σαλπιγγογραφία. Αν μπορούσε κάποια κοπέλα να μου πει την εμπειρία της και ποιος της την έκανε. Ρωτάω διότι όταν το συζήτησα με τον γιατρό μου, μου είπε πως εκείνος δεν κάνει αυτή την εξέταση και θα πρέπει να βρω έναν ακτινολόγο. 

Κορίτσι μου δεν είναι τίποτα!! Πραγματικά δεν είναι τίποτα όμως! 15 λεπτά αν κρατάει! Δεν πονάει καθόλου ειδικά αυτή που είναι με αφρό! Γιατί η κλασική πονάει αρκετά εμένα δηλαδή με πόνεσε πολύ αν και έχω ακούσει από κορίτσια που δεν έχουν πονέσει ούτε στην κλασική! Εγώ έχω κάνει και τις 2 και θα σου πρότεινα να κάνεις με τον αφρό γιατί είναι και ανώδυνη αλλά και πολύ φιλική προς τον οργανισμό της γυναίκας! Εγώ προσωπικά την έκανα Θεσσαλονίκη ιδιωτικό ιατρείο! Αλλά κάνουν και σε δημόσια νοσοκομεία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια δεν θέλω να σας μαυρίζω ειδικά τώρα που το θεματάκι μας είναι γεμάτο με ευχάριστα νέα, αλλά θέλω την βοήθεια σας.

Δεν ξέρω γιατί αλλά έχω πάρει με πολύ στραβό μάτι την σαλπιγγογραφία. Αν μπορούσε κάποια κοπέλα να μου πει την εμπειρία της και ποιος της την έκανε. Ρωτάω διότι όταν το συζήτησα με τον γιατρό μου, μου είπε πως εκείνος δεν κάνει αυτή την εξέταση και θα πρέπει να βρω έναν ακτινολόγο. 

Καλημέρα εγώ έκανα την σαλπιγγογραφια στα 36 λίγο πριν την σπερματεγχυση και μετά από δύο χρόνια προσπαθειών όχι και τόσο στοχευμένων, έκανα την κλασσική σε ακτινολογικο αλλά η γιατρός δεν έβαλε σωστά τον καθετήρα και με ακτινοβολησε δύο φορές χωρίς αποτέλεσμα γτ δεν το πήρε χαμπάρι φυσικά τα έδειξα και αλλού και μου είπαν ότι είχε κάνει λάθος τελικά έκανα αυτή με τον αφρό και υπέρηχο δεν ένιωσα τπτ και μου έδωσαν αμέσως τα αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια δεν θέλω να σας μαυρίζω ειδικά τώρα που το θεματάκι μας είναι γεμάτο με ευχάριστα νέα, αλλά θέλω την βοήθεια σας.

Δεν ξέρω γιατί αλλά έχω πάρει με πολύ στραβό μάτι την σαλπιγγογραφία. Αν μπορούσε κάποια κοπέλα να μου πει την εμπειρία της ( για να ξέρω περίπου τι να περιμένω) και ποιος της την έκανε. Ρωτάω διότι όταν το συζήτησα με τον γιατρό μου, μου είπε πως εκείνος δεν κάνει αυτή την εξέταση και θα πρέπει να βρω έναν ακτινολόγο. 

Καλημέρα κορίτσι μου έκανα την σαλπιγγογραφια αυτό το μήνα! Είμαι απο θεσσαλονικη την έκανα στο ακτινολογικο Κελεμουριδης! Την εξέταση την έκανε γυναίκα, παίρνεις ένα παυσίπονο πριν και δεν καταλαβαίνεις τίποτα σαν τεστ παπ..μετά λένε ότι μπορεί να έχεις αιμα και πόνο..εγώ δεν είχα τίποτα απολύτως! Μου έδωσαν να βαλω σερβιετα,έφτασα  σπίτι και δεν είχα τίποτα απολύτως! Πηρα 3 μέρες αντιβιωση και τελείωσε η διαδικασία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλά θυμάσαι @ditakiήμουν σε live zone κοντά στο Βαλεντίνο ❤️ 

Τώρα είμαι 4η-5η μέρα ΜΤΟ.

Εσύ πως είσαι κορίτσι μου; Πότε έχεις ραντεβού με γυναικολόγο για το μπεμπέ;

Την άλλη εβδομάδα θα μας έχεις κόκκινη γραμμή εσύ...καλά είναι!

Εγώ αύριο το πρωί έχω...θα κάνουμε τον πρώτο υπέρηχο, και ανυπομονώ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου δεν είναι τίποτα!! Πραγματικά δεν είναι τίποτα όμως! 15 λεπτά αν κρατάει! Δεν πονάει καθόλου ειδικά αυτή που είναι με αφρό! Γιατί η κλασική πονάει αρκετά εμένα δηλαδή με πόνεσε πολύ αν και έχω ακούσει από κορίτσια που δεν έχουν πονέσει ούτε στην κλασική! Εγώ έχω κάνει και τις 2 και θα σου πρότεινα να κάνεις με τον αφρό γιατί είναι και ανώδυνη αλλά και πολύ φιλική προς τον οργανισμό της γυναίκας! Εγώ προσωπικά την έκανα Θεσσαλονίκη ιδιωτικό ιατρείο! Αλλά κάνουν και σε δημόσια νοσοκομεία!!

 

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Καλημέρα εγώ έκανα την σαλπιγγογραφια στα 36 λίγο πριν την σπερματεγχυση και μετά από δύο χρόνια προσπαθειών όχι και τόσο στοχευμένων, έκανα την κλασσική σε ακτινολογικο αλλά η γιατρός δεν έβαλε σωστά τον καθετήρα και με ακτινοβολησε δύο φορές χωρίς αποτέλεσμα γτ δεν το πήρε χαμπάρι φυσικά τα έδειξα και αλλού και μου είπαν ότι είχε κάνει λάθος τελικά έκανα αυτή με τον αφρό και υπέρηχο δεν ένιωσα τπτ και μου έδωσαν αμέσως τα αποτελέσματα 

 

στις πριν 33 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου έκανα την σαλπιγγογραφια αυτό το μήνα! Είμαι απο θεσσαλονικη την έκανα στο ακτινολογικο Κελεμουριδης! Την εξέταση την έκανε γυναίκα, παίρνεις ένα παυσίπονο πριν και δεν καταλαβαίνεις τίποτα σαν τεστ παπ..μετά λένε ότι μπορεί να έχεις αιμα και πόνο..εγώ δεν είχα τίποτα απολύτως! Μου έδωσαν να βαλω σερβιετα,έφτασα  σπίτι και δεν είχα τίποτα απολύτως! Πηρα 3 μέρες αντιβιωση και τελείωσε η διαδικασία!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας κορίτσια. Οπότε μάλλον και εγώ θα ψάξω να κάνω αυτή με τον αφρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΛΕΥΚΗ Καλημέρα κοριτσάκι μου, εγώ έκανα την κλασσική σαλπιγγογραφία στη Θεσσαλονίκη. Πήρα ένα παυσίπονο μια ώρα πριν κ δεν πόνεσα πολύ. Στιγμιαίος είναι ο πόνος σαν κάψιμο αλλά κρατάει ελάχιστα. Το μόνο με τον αφρό είναι πως αν χρειαστεί να πας σε διαδικασίες υποβοηθούμενης αναπαραγωγής, που δε θα χρειαστείς, δεν τη δέχεται η επιτροπή και θέλουν την κλασσική. Ναι δεν την κάνουν οι γυναικολόγοι μόνο ακτινολόγοι και καλό είναι να πας συστημένη σε κάποιο εξειδικευμένο ακτινολογικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

Την άλλη εβδομάδα θα μας έχεις κόκκινη γραμμή εσύ...καλά είναι!

Εγώ αύριο το πρωί έχω...θα κάνουμε τον πρώτο υπέρηχο, και ανυπομονώ!!! 

Μακάρι κορίτσι μου ❤️❤️ 

Περιμένουμε νεακια σου λοιπόν μαζί με της @Raf123 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@ΛΕΥΚΗ Καλημέρα κοριτσάκι μου, εγώ έκανα την κλασσική σαλπιγγογραφία στη Θεσσαλονίκη. Πήρα ένα παυσίπονο μια ώρα πριν κ δεν πόνεσα πολύ. Στιγμιαίος είναι ο πόνος σαν κάψιμο αλλά κρατάει ελάχιστα. Το μόνο με τον αφρό είναι πως αν χρειαστεί να πας σε διαδικασίες υποβοηθούμενης αναπαραγωγής, που δε θα χρειαστείς, δεν τη δέχεται η επιτροπή και θέλουν την κλασσική. Ναι δεν την κάνουν οι γυναικολόγοι μόνο ακτινολόγοι και καλό είναι να πας συστημένη σε κάποιο εξειδικευμένο ακτινολογικό.

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@ΛΕΥΚΗ Καλημέρα κοριτσάκι μου, εγώ έκανα την κλασσική σαλπιγγογραφία στη Θεσσαλονίκη. Πήρα ένα παυσίπονο μια ώρα πριν κ δεν πόνεσα πολύ. Στιγμιαίος είναι ο πόνος σαν κάψιμο αλλά κρατάει ελάχιστα. Το μόνο με τον αφρό είναι πως αν χρειαστεί να πας σε διαδικασίες υποβοηθούμενης αναπαραγωγής, που δε θα χρειαστείς, δεν τη δέχεται η επιτροπή και θέλουν την κλασσική. Ναι δεν την κάνουν οι γυναικολόγοι μόνο ακτινολόγοι και καλό είναι να πας συστημένη σε κάποιο εξειδικευμένο ακτινολογικό.

Κορίτσι μου κ γώ αυτή με τον αφρό έχω κάνει! Αν δν υπάρχει θέμα στη σαλπιγγογραφια και βγει καθαρή τότε κ στην επιτροπή εξωσωματική την δέχονται αλλά αν θυμάμαι καλά ν ειναι τελευταίου χρόνου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια δεν θέλω να σας μαυρίζω ειδικά τώρα που το θεματάκι μας είναι γεμάτο με ευχάριστα νέα, αλλά θέλω την βοήθεια σας.

Δεν ξέρω γιατί αλλά έχω πάρει με πολύ στραβό μάτι την σαλπιγγογραφία. Αν μπορούσε κάποια κοπέλα να μου πει την εμπειρία της ( για να ξέρω περίπου τι να περιμένω) και ποιος της την έκανε. Ρωτάω διότι όταν το συζήτησα με τον γιατρό μου, μου είπε πως εκείνος δεν κάνει αυτή την εξέταση και θα πρέπει να βρω έναν ακτινολόγο. 

Κορίτσι μου είναι λογικό να γοβασαι! Κ γώ το προηγούμενο βράδυ εκλογές κ ήθελα ν την ακυρώσω! 
εγώ εκανα αυτήν με τον αφρό,δν πόνεσα στιγμή , ο γιατρός απίστευτος! Την εκανα στο fertilia genesis στη Θεσσαλονίκη ! 
πλεον τη δέχονται και σε επιτροπή γ εξωσωματική την σαλπιγγογραφια με αφρό εφόσον δν υπάρχει κατι παθολογικό και είναι κ τελευταίου χρόνου! 
εγω αν χρειαστεί ν κινήσω διαδικασίες εξωσωματικής θ κάνω πάλι αυτήν με τον αφρό γιατί ξέρω ότι είναι καθαρή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου❤️ σας στέλνω και τα σημερινά μου τεστακια🙏

IMG_7909.jpeg

Καλημέρα κορίτσια

Μια χαρά πάει κορίτσι μου 🍼 ανέβηκε 

θα συγκρίνεις μαζί του το προχθεσινό και βλέπεις εχει ωραία διαφορά εμφανή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου❤️ σας στέλνω και τα σημερινά μου τεστακια🙏

IMG_7909.jpeg

Να σ πω θες ν μας πονέσουν τα μάτια εσυ από τις γραμμές! 🤣

εισαι εγκυουλα κορίτσι μου !!!! Παρτο χαμπάρι! Αυτή τη φορά θα πάει καλααααααααα ❤️❤️❤️❤️

είπαμε home not alone πχια 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου❤️ σας στέλνω και τα σημερινά μου τεστακια🙏

IMG_7909.jpeg

Αα είναι πιο έντονα σήμερα!!!! Άρα ανεβαίνει η χοριακη ❤️❤️

@ditakiαυριο εχεις εσυ πρώτο ραντεβού;; Νόμιζα είχες πάει!!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου❤️ σας στέλνω και τα σημερινά μου τεστακια🙏

IMG_7909.jpeg

Ανεβαίνει η β-χοριακη ορμόνη, μεγαλώνει το σποράκι σου κορίτσι μου 🌱 θα κάνεις χοριακη και σήμερα Ε; Ή αύριο είναι, θύμησέ μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...