Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις μου στείλανε την χοριακη ! 34.85 πιστεύετε είναι καλή για 11η μέρα μετά την σπερματεγχυνση;

Μου φαίνεται αρκετά καλή εγώ την 16η ημέρα μετά την σπερματεγχυση είχα 256, τώρα ετοιμάζομαι για δεύτερη φορά να κάνω..... Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Χαχαχαχα κλαίω!!!! 
φίλε αλήθεια δν ξέρω σαν υπνωτισμένη πήγα μπροστά από το προσούτο! Και λέω θα φάω μαζί με πατατάκια πάπρικα! 
Τέλειος συνδιασμος! 
 

και την προηγούμενη βδομάδα παίζει ν ήταν Κυριακή βράδυ έτρωγα φρυγανιές με βούτυρο μαρμελάδα και ο σύζυγος κοτόπουλο ! Κ του λέω βάλε μου μια μπουκιτσα πάνω από το κοτόπουλο ! Κ μ λέει είσαι για δέσιμο 🤣🤣

μακάρι ν βγει η ζαιρα αληθινή και θα της στείλω δωρο! 🎁🎁🎁

Χαχαχχα εσυ το τερμάτισες😂😂😂😂 θα βγει θα το δεις❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχαχχα εσυ το τερμάτισες😂😂😂😂 θα βγει θα το δεις❤️

Μακάρι μπουρμπουλακι μ! 
και να ακολουθήσει και η girly μας! 
γιατι; Φιλινγκ είναι αυτό πως να το κάνουμε 🤣🤣

θα κανεις πάλι αύριο χοριακη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Έχω επαφές 10η 11η 12η 14η 15η μέρα και λογικά συνεχίζουμε,  κάπως έχω και γω μια όρεξη,  ίσως επειδή θέλω πολύ να συμβεί,  δε ξέρω για να δούμε 🤞

Καλή επιτυχία ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κ από αυτές έχω φουλ πακέτα... Κ πολλες αντιπηκτικες ενέσεις... Αν πάει καλά κ εμένα θα είμαστε διάφορα ένα μήνα ♥️🤰🥰

Όλα καλα θα πανε κορίτσι μου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Μακάρι μπουρμπουλακι μ! 
και να ακολουθήσει και η girly μας! 
γιατι; Φιλινγκ είναι αυτό πως να το κάνουμε 🤣🤣

θα κανεις πάλι αύριο χοριακη; 

Έτσι μπραβοοοο! Ναι καλεεεε και η γκερλι το είπε η ζαιραααα🙏 

Μου ειπε στην αρχή να κάνω το Σάββατο και του λέω δεν ξερω αν το Σάββατο είναι ανοιχτό το μικροβιολογικό και μου λέει μετά κάνε Δευτέρα, ακολουθεί σιωπή από εμένα …. Και μου λέει Αντε κάνε Πέμπτη για να μην αγχώνεσαι😂 όποτε θα κάνω Πέμπτη και αν όλα πανε καλα θα κάνω και Δευτέρα! Επίσης μου είπε αν πανε όλα καλα όταν φτάσει η χοριακη 1500+ να πάω να με δει ότι μέρα και να είναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Μου φαίνεται αρκετά καλή εγώ την 16η ημέρα μετά την σπερματεγχυση είχα 256, τώρα ετοιμάζομαι για δεύτερη φορά να κάνω..... Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη....

Αχ μακάρι βρε κορίτσι μου❤️ πας δλδ για δεύτερο νινι; Καλή επιτυχια κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ μακάρι βρε κορίτσι μου❤️ πας δλδ για δεύτερο νινι; Καλή επιτυχια κορίτσι μου❤️

Ναι για δεύτερο, περιμένουμε την ΑΜΗ και το σπερμοδιαγραμα για να συνεχίσουμε αν και κρατάω μικρό καλάθι τούτη την φορά γτ η αμη μου δεν ήταν πολύ καλή το 2020

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo ναι να πας μολις πιασεις τις 1500 μοναδες. Θα δείτε σακο. Τελεια θα παει ειμαο σίγουρη.

@annie!17η μερα με ενοχλησεις ωορηξια μ μυριζεται. Ποτε μπορείς να ξανα προσπαθησεις? Τι σ ειπε ο γιατρός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω!!!

Καταρχάς @Mpourmpoulo η χοριακή πολύ καλή, είχα κάνει πριν 2 εβδομάδες, 3 μέρες πριν την περίοδο και είχα 30 και μετά από 6 μέρες είχε φθάσει 500+....άρα αυτό που μας νοιάζει είναι το νούμερο της Πέμπτης.

Αύριο έχει ραντεβού η @Raf123....αγωνιώ!!!! Τι ώρα έχεις;;;; Για να ξέρω να μπω...

Κάπου είδα και ένα τεστ ωορρηξίας....κάποια θα μπει σε love zone!!!!

@Θέτις Κ. εσύ ήσουν σε love zone αυτές τις μέρες αν θυμάμαι καλά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk @Raf123 θελω να το πιστεψω πως θα ρθει και για μένα ενα θαυματακι ξανα και μαλλον το προσπαθω απο ένστικτο,  μακάρι να πάει καλά 🤞

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria98 είπε:

@Elk @Raf123 θελω να το πιστεψω πως θα ρθει και για μένα ενα θαυματακι ξανα και μαλλον το προσπαθω απο ένστικτο,  μακάρι να πάει καλά 🤞

 

Όλα θα πάνε καλά ειμαι σίγουρη αφού ήρθε μια φορά θα ξανά έρθει σύντομα πάλι ένα μωρακι και αυτήν την φορά θα μείνει 🩷🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Mpourmpoulo ναι να πας μολις πιασεις τις 1500 μοναδες. Θα δείτε σακο. Τελεια θα παει ειμαο σίγουρη.

@annie!17η μερα με ενοχλησεις ωορηξια μ μυριζεται. Ποτε μπορείς να ξανα προσπαθησεις? Τι σ ειπε ο γιατρός?

Έχω ήδη το ελεύθερο για προσπάθειες. Λες;;; Συνήθως κάνω νωρίτερα τώρα τι να πω.. Θα φανεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι στο μυαλό μου η προγεστερονη που στην αρχή της εγκυμοσύνης δεν ήταν καλή..μήπως θα έπρεπε να την κοιτάξω τις επόμενες μέρες μετά την ωορρηξία ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie!μπορει να επηρεαστεί ο κύκλος μπορεί και όχι όμως,  αλλά για να ναι λιγότερο από 28 μέρες δεν θα ναι λίγο παράξενο; 

Έχεις κάνει τεστακια μήπως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie! εμένα πιο πολύ για ωορηξια μ κανει παρα για περιοδος. Μπορει να εκανες αργοτερα σ αυτον τον κυκλο. Επισης μπορει να χρειαστουν ενας δύο κυκλοι για να ερθει ο οργανισμος στα ισα του. Αν έχεις ένα καλο ρυθμο επαφών μπορει να εισαι τυχερη κ να μην ξανα δεις περιοδο που στο ευχομαι ειλικρινα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου... @Mpourmpouloμια χαρά είναι η χοριακή σου... Εγώ είχα 88 4η μέρα καθυστέρησης... Όλα θα πάνε καλά αυτήν τη φορά... Στα είπα και προσωπικά...

Τα δικά μου νεάκια...Μόλις πήρα την απάντηση απο το PAPP-A και είναι όλα καλά. 

@Raf123 περιμένουμε και τα δικά σου νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Ναι για δεύτερο, περιμένουμε την ΑΜΗ και το σπερμοδιαγραμα για να συνεχίσουμε αν και κρατάω μικρό καλάθι τούτη την φορά γτ η αμη μου δεν ήταν πολύ καλή το 2020

Μην σκέφτεσαι αρνητικα ! Όλα θα πανε τελεια ❤️❤️❤️ περιμενουμε νέα σου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Mpourmpoulo ναι να πας μολις πιασεις τις 1500 μοναδες. Θα δείτε σακο. Τελεια θα παει ειμαο σίγουρη.

@annie!17η μερα με ενοχλησεις ωορηξια μ μυριζεται. Ποτε μπορείς να ξανα προσπαθησεις? Τι σ ειπε ο γιατρός?

Μακάρι κορίτσι μουυ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Καλέ δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω!!!

Καταρχάς @Mpourmpoulo η χοριακή πολύ καλή, είχα κάνει πριν 2 εβδομάδες, 3 μέρες πριν την περίοδο και είχα 30 και μετά από 6 μέρες είχε φθάσει 500+....άρα αυτό που μας νοιάζει είναι το νούμερο της Πέμπτης.

Αύριο έχει ραντεβού η @Raf123....αγωνιώ!!!! Τι ώρα έχεις;;;; Για να ξέρω να μπω...

Κάπου είδα και ένα τεστ ωορρηξίας....κάποια θα μπει σε love zone!!!!

@Θέτις Κ. εσύ ήσουν σε love zone αυτές τις μέρες αν θυμάμαι καλά.... 

αχ αλήθεια λες;;; Μακαριιιι το νούμερο της πέμπτης να είναι καλό🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

@Elk @Raf123 θελω να το πιστεψω πως θα ρθει και για μένα ενα θαυματακι ξανα και μαλλον το προσπαθω απο ένστικτο,  μακάρι να πάει καλά 🤞

 

Θα έρθει κορίτσι μου θα το δεις🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Θα διπλασιαστεί είμαι σίγουρη!!!

Συ είπας Ζαΐρα… Πέσε εσύ μέσα κ από μένα ότι θέλεις😜😜😜 Προς το παρόν έχω διάφορες ενοχλήσεις που συνάδουν με ερχομό περιόδου αλλά είμαι 17η μέρα αν πάρω ως περίοδο την 1η μέρα της αποβολής. Φαντάζομαι πως αυτός ο κύκλος θα είναι λίγο ότι να ναι 

Παίζει να είναι ωορρηξιας όποτε επαφουλες 😉🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου... @Mpourmpouloμια χαρά είναι η χοριακή σου... Εγώ είχα 88 4η μέρα καθυστέρησης... Όλα θα πάνε καλά αυτήν τη φορά... Στα είπα και προσωπικά...

Τα δικά μου νεάκια...Μόλις πήρα την απάντηση απο το PAPP-A και είναι όλα καλά. 

@Raf123 περιμένουμε και τα δικά σου νέα!!!

Αχ μακαριιιι κοριτσάκι μου❤️❤️❤️ τι ωραιααα μπραβο κορίτσι μου 🙏 πολύ ομορφα νέα και τα δικά σου μπραβοοο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

@annie!μπορει να επηρεαστεί ο κύκλος μπορεί και όχι όμως,  αλλά για να ναι λιγότερο από 28 μέρες δεν θα ναι λίγο παράξενο; 

Έχεις κάνει τεστακια μήπως;

Όχι τίποτα δεν έκανα..

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@annie! εμένα πιο πολύ για ωορηξια μ κανει παρα για περιοδος. Μπορει να εκανες αργοτερα σ αυτον τον κυκλο. Επισης μπορει να χρειαστουν ενας δύο κυκλοι για να ερθει ο οργανισμος στα ισα του. Αν έχεις ένα καλο ρυθμο επαφών μπορει να εισαι τυχερη κ να μην ξανα δεις περιοδο που στο ευχομαι ειλικρινα.

Είχαμε 10η κ 13η μέρα του κύκλου. Αυτές οι μέρες είναι δύσκολες, έχω κ τα μικρά άρρωστα όποτε καταλαβαίνεις..

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Παίζει να είναι ωορρηξιας όποτε επαφουλες 😉🙏❤️

Αν καταφέρουμε αύριο θα είμαστε καλά 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Καλέ δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω!!!

Καταρχάς @Mpourmpoulo η χοριακή πολύ καλή, είχα κάνει πριν 2 εβδομάδες, 3 μέρες πριν την περίοδο και είχα 30 και μετά από 6 μέρες είχε φθάσει 500+....άρα αυτό που μας νοιάζει είναι το νούμερο της Πέμπτης.

Αύριο έχει ραντεβού η @Raf123....αγωνιώ!!!! Τι ώρα έχεις;;;; Για να ξέρω να μπω...

Κάπου είδα και ένα τεστ ωορρηξίας....κάποια θα μπει σε love zone!!!!

@Θέτις Κ. εσύ ήσουν σε love zone αυτές τις μέρες αν θυμάμαι καλά.... 

Καλά θυμάσαι @ditakiήμουν σε live zone κοντά στο Βαλεντίνο ❤️ 

Τώρα είμαι 4η-5η μέρα ΜΤΟ.

Εσύ πως είσαι κορίτσι μου; Πότε έχεις ραντεβού με γυναικολόγο για το μπεμπέ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια  Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω εσεις το βράδυ που κοιμαστε αν πάτε να αλλάξετε πλευρό έχετε πόνους ;  εχτές μέσα ατο αμαξι ένιωσα μια πίεση χαμηλά στην κοιλιά ένα βαρος λέω κοιτα στο τέλος μην γεννήσω πριν την ώρα μου 😅
    • Τα ίδια μου είπε και ο γιατρός μου γιατί έχουμε και 1 ώρα απόσταση οπότε δε θέλει λόγω λάθος συναγερμού να τρέχω να πηγαίνω να ταλαιπωρούμαι και να γυρίζω πίσω..θα περιμένουμε και 2 3 μέρες μετά την ΠΗΤ και αναλόγως θα αποφασίσουμε..
    • Καλημέρα κορίτσια  κορίτσι μου ετοιμάζεται από μέρα σε μέρα τώρα στην φάση που είσαι αυτα περιμενεις και πρέπει να έχεις  πόνους συσπάσεις ίσως και λίγο αιματακι έρχεται ο μπέμπης σου σιγά σιγά  εμενα μου είχε πει τότε η μαία στο πρώτο αν με πιάσουν πόνοι θα μπαίνω να κάνω ένα ζεστο μπανάκι και θα ξαπλώνω αν συνεχίζονται μάλλον πάει για γεννά αν σταματήσουν λαθος συναγερμός  Θα περίμενε μέχρι την ΠΗΤ και αν δεν θα σε βάλει με πρόκληση ;
    • Κορίτσι μου τα τεστ ωορρηξίας ας πούμε βοηθάνε πάρα πολύ ειδικά σε γυναίκες που έχουν άστατο κύκλο... οπότε αυτή η συμβουλή δεν είναι πάντα σωστή... δηλαδή εγώ κάνω συνήθως 30αρη κύκλο αλλά αυτός ο κύκλος μου βγαίνει 26αρης..αν δεν είχα κάνει τεστ ωορρηξίας θα βαρουσαμε στο γάμο του Καραγκιόζη που λένε 😅😅😅 και ειδικά όταν δυσκολεύεσαι να πιάσεις παιδί βοηθάνε...ας πούμε στα πρώτα μου δυο παιδιά που έπιανα κυριολεκτικά με το που με ακουμπούσε ο άντρας μου δεν τα χρησιμοποίησα... ΑΛΛΑ γύρισε ο τροχός και βρέθηκα και εγώ στο να έχω δευτερογενή υπογονιμότητα...έτσι λέγεται...όταν κάνεις παιδιά και μετά δυσκολεύεσαι να πιάσεις.... Τότε δεν ήξερα καν τι σημαίνει να δυσκολεύεσαι...αλλά το ένιωσα στο πετσί μου....
    • Καλημέρα κορίτσια Ναι λογικά έγινε στης 14 εσκασε το ωάριο θεωρώ πως είναι οκ σίγουρα θα ήταν αυξημένες οι πιθανότητες αν είχατε επαφες 13-14-15 αλλα ξέρω πως με ένα μωρακι στο σπίτι δεν είναι και πολύ εύκολο 🥰 καλή επιτυχία κορίτσι μου 🤰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...