Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις μου στείλανε την χοριακη ! 34.85 πιστεύετε είναι καλή για 11η μέρα μετά την σπερματεγχυνση;

Τέλεια είναι η χοριακή κορίτσι μου!! Άσε που δεν έχει σημασία ο αριθμός τόσο πολύ όσο ο διπλασιασμός!! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια τα 2 πρώτα είναι χθεσινά ( έκανα 2 γιατί το μεσημεριανό δε το κάνα σωστά ήμουν εκτός χαχα) και το τελευταίο είναι το σημερινό,  σαν να μου φαίνεται σκουραινει σιγά σιγά 🤞🤞🤞🤞

20240220_155522.jpg

Κορίτσι μου μεθαύριο θα είναι το πικ πιστεύω!! Η ορμόνη ανεβαίνει ομαλά!!Συνέχισε τις επαφές σου και θα το πιάσεις το σπορακι 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου μεθαύριο θα είναι το πικ πιστεύω!! Η ορμόνη ανεβαίνει ομαλά!!Συνέχισε τις επαφές σου και θα το πιάσεις το σπορακι 🥰

Κορίτσια να ξέρετε πως παίρνω πολύ κουράγιο από όλες σας εδώ🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Τέλεια είναι η χοριακή κορίτσι μου!! Άσε που δεν έχει σημασία ο αριθμός τόσο πολύ όσο ο διπλασιασμός!! ♥️

Αχ μακάρι να διπλασιαστεί🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις μου στείλανε την χοριακη ! 34.85 πιστεύετε είναι καλή για 11η μέρα μετά την σπερματεγχυνση;

Τέλεια είναι κορίτσι μου, στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα 35 3 μέρες πριν την καθυστέρηση, όλα πήγαν τέλεια!! Συγχαρητήρια πολλά όλα θα πάνε καλα🥳🥳❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Τέλεια είναι!! Το μόνο που σε απασχολεί είναι να διπλασιαστεί αύριο. 

Για πες Ζαΐρα… Εμένα με κόβεις να ξανά πιάνω φυσιολογικά στα κοντά ή ξανά στη δόξα της εξωσωματικής θα τραβήξω;;🤣🤣🤣

Μάιο είσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου εμείς πήραμε 3 μήνες βιταμίνες και όταν τελείωσε το τελευταίο κουτί αφήσαμε 20 μέρες για να κάνουμε το σπερμοδιαγραμμα! Έτσι μας είπε ο γιατρός έτσι κάναμε! 

Κ γώ αυτό πιστεύα ! Ότι θ αφήναμε κάποιες μέρες και μετά θ καναμε σπερμοδιαγραμμα! Ο γιατρός μ είπε πως συνεχίζει κανονικά τις βιταμίνες , κακο λέει δν θ τ κάνουν γιατί έτσι κ αλλιώς έχουμε πρόβλημα! 
απλα ν δούμε τι βελτίωση υπήρξε γ ν δούμε πως θ κινηθούμε από εδώ κ πέρα 

🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Χαχαχαχαχα βρε Ζαΐρα μας, είμαι 1,72! Εντάξει δεν είμαι κι ο Φασούλας, αλλά τι χάρισμα είναι αυτό 🤣 όλα τα βλέπει η Ζαΐρα 🔮

Δεν έχω και άλλες καρδιές να γελάσω με το σχόλιο σου χχαχαχα 

Μα είσαι ψηλή τι να κάνω ..  μου κρύβεις τις από πίσω χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπω η ζαιρα @Παρασκευαιδουεχει πιάσει δουλεια! 
για μένα βλέπεις φως στο τούνελ στα κοντά η ν κάνω τ χαρτιά μ ν πάω σεζόν μ τη δουλεια μ Σαντορίνη; 
 

@Mpourmpouloμπουρμπουλακι μ τα τεστ σ από χθες μας βγάζουν τ μάτια! Είσαι εγκυουλα πια! Κ η χοριακη μια χαρά ! Όπως είπαν κ τα κορίτσια σημασία έχει ν διπλασιάζεται!!!

το καλόκαιρι θ χεις την όμορφοτερη παρέα που θ λείπει ο άντρας σ !!! 😍💙

εγω κορίτσια είμαι 6ημερα από τον πόνο ωορρηξιας και 8η μέρα από τον υπέρηχο στο γιατρό που είδε ωοθηλακιο 16 εκ!

Δεν ξέρω τι παίζει αλλά σίγουρα δν είμαι καλά! Στο διάλειμμα πήρα κ εφαγα φέτες προσούτο με πατατάκια πάπρικα! 🤪🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate1992 είπε:

Βλέπω η ζαιρα @Παρασκευαιδουεχει πιάσει δουλεια! 
για μένα βλέπεις φως στο τούνελ στα κοντά η ν κάνω τ χαρτιά μ ν πάω σεζόν μ τη δουλεια μ Σαντορίνη; 
 

@Mpourmpouloμπουρμπουλακι μ τα τεστ σ από χθες μας βγάζουν τ μάτια! Είσαι εγκυουλα πια! Κ η χοριακη μια χαρά ! Όπως είπαν κ τα κορίτσια σημασία έχει ν διπλασιάζεται!!!

το καλόκαιρι θ χεις την όμορφοτερη παρέα που θ λείπει ο άντρας σ !!! 😍💙

εγω κορίτσια είμαι 6ημερα από τον πόνο ωορρηξιας και 8η μέρα από τον υπέρηχο στο γιατρό που είδε ωοθηλακιο 16 εκ!

Δεν ξέρω τι παίζει αλλά σίγουρα δν είμαι καλά! Στο διάλειμμα πήρα κ εφαγα φέτες προσούτο με πατατάκια πάπρικα! 🤪🤪🤪🤪

Εσυ κάτσε.. τώρα δεν περιμένεις περίοδο... 

Δεν θα ξανά δεις.. για 9 μήνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Αν επιτρέπεται τι χάπια παίρνεις;

Τα cyclacur μόνο τα λευκά χάπια 😊 αυτά μου τα είχαν δώσει όλο το πακέτο για να φύγει η κύστη κ παλιότερα για ρύθμιση του κύκλου μου... Τώρα μου τα έχουν δώσει μόνο τα λευκά κ σε μεγαλύτερη ποσότητα την ημέρα όχι ένα ένα όπως πρέπει φυσιολογικά... Από αύριο θα παίρνω δύο την ημέρα κ αργότερα 3...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Τα cyclacur μόνο τα λευκά χάπια 😊 αυτά μου τα είχαν δώσει όλο το πακέτο για να φύγει η κύστη κ παλιότερα για ρύθμιση του κύκλου μου... Τώρα μου τα έχουν δώσει μόνο τα λευκά κ σε μεγαλύτερη ποσότητα την ημέρα όχι ένα ένα όπως πρέπει φυσιολογικά... Από αύριο θα παίρνω δύο την ημέρα κ αργότερα 3...

Δεν τα γνωρίζω κορίτσι. Εμένα η γιατρός μου συνέστησε όταν έχω γόνιμες μέρες να παίρνω salospir γιατί βοηθάει να σχηματιστεί καλύτερο ενδομήτριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εσυ κάτσε.. τώρα δεν περιμένεις περίοδο... 

Δεν θα ξανά δεις.. για 9 μήνες 

😯😯😯😯😯😯😯 αλήθεια έχεις αυτό το φιλινγκ;;; 
λοιπόν αν βγεις αληθινή στείλε διεύθυνση ! Ν περιμένεις δωρο από μένα 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Τα cyclacur μόνο τα λευκά χάπια 😊 αυτά μου τα είχαν δώσει όλο το πακέτο για να φύγει η κύστη κ παλιότερα για ρύθμιση του κύκλου μου... Τώρα μου τα έχουν δώσει μόνο τα λευκά κ σε μεγαλύτερη ποσότητα την ημέρα όχι ένα ένα όπως πρέπει φυσιολογικά... Από αύριο θα παίρνω δύο την ημέρα κ αργότερα 3...

Και εγώ παιρνω σικλακουρ κορίτσι μου τα λευκά δυο την ημέρα και μου είπε σήμερα να τα συνεχίσω κανονικά! Τα λευκά σικλακουρ βοηθανε το ενδομητριο και το παχαίνουν   Εν ολίγης βοηθανε και αργότερα ως υποστηριξη στην εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τέλεια είναι κορίτσι μου, στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα 35 3 μέρες πριν την καθυστέρηση, όλα πήγαν τέλεια!! Συγχαρητήρια πολλά όλα θα πάνε καλα🥳🥳❣️

Αχ ευχαριστώ κοριτσάκι μου❤️ μακάρι να πανε όλα καλα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Βλέπω η ζαιρα @Παρασκευαιδουεχει πιάσει δουλεια! 
για μένα βλέπεις φως στο τούνελ στα κοντά η ν κάνω τ χαρτιά μ ν πάω σεζόν μ τη δουλεια μ Σαντορίνη; 
 

@Mpourmpouloμπουρμπουλακι μ τα τεστ σ από χθες μας βγάζουν τ μάτια! Είσαι εγκυουλα πια! Κ η χοριακη μια χαρά ! Όπως είπαν κ τα κορίτσια σημασία έχει ν διπλασιάζεται!!!

το καλόκαιρι θ χεις την όμορφοτερη παρέα που θ λείπει ο άντρας σ !!! 😍💙

εγω κορίτσια είμαι 6ημερα από τον πόνο ωορρηξιας και 8η μέρα από τον υπέρηχο στο γιατρό που είδε ωοθηλακιο 16 εκ!

Δεν ξέρω τι παίζει αλλά σίγουρα δν είμαι καλά! Στο διάλειμμα πήρα κ εφαγα φέτες προσούτο με πατατάκια πάπρικα! 🤪🤪🤪🤪

Μακάρι κορίτσι μου μακαριιιιι❤️❤️❤️ η ζαιραααα μίλησε τελοσσς😉 και μαζί οι διατροφικές ορέξεις σου😂😂😂 εγώ 2 μέρες μετά την σπερματεγχυνση ήθελα να φάω σαλάμι αέρος 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Δεν τα γνωρίζω κορίτσι. Εμένα η γιατρός μου συνέστησε όταν έχω γόνιμες μέρες να παίρνω salospir γιατί βοηθάει να σχηματιστεί καλύτερο ενδομήτριο.

Μου τα έδωσε ο γιατρός μου γιατί σε λίγες μέρες θα κάνω εμβρυομεταφορά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Και εγώ παιρνω σικλακουρ κορίτσι μου τα λευκά δυο την ημέρα και μου είπε σήμερα να τα συνεχίσω κανονικά! Τα λευκά σικλακουρ βοηθανε το ενδομητριο και το παχαίνουν   Εν ολίγης βοηθανε και αργότερα ως υποστηριξη στην εγκυμοσυνη!

Ααα σου είπε να τα συνεχίσεις?? Δλδ θα παίρνεις πάλι 2? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η cat12 είπε:

Ααα σου είπε να τα συνεχίσεις?? Δλδ θα παίρνεις πάλι 2? 

Ναι κανονικά συνεχίζω με 2 την ημέρα! Μετά την εμβρυομεταφορα θα σου δώσει και προγεστερονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δεν έχω και άλλες καρδιές να γελάσω με το σχόλιο σου χχαχαχα 

Μα είσαι ψηλή τι να κάνω ..  μου κρύβεις τις από πίσω χαχαχα

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Αχ βρε κορίτσια να στε καλά, παρά τις δυσκολίες και όλα όσα περνάμε, πραγματικά μου φτιάχνεται τη διάθεση με τα όμορφα νέα σας που χαρίζουν ελπίδα και σε όσες περιμένουμε, τα αστεία σας, όλα 💖

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια τα 2 πρώτα είναι χθεσινά ( έκανα 2 γιατί το μεσημεριανό δε το κάνα σωστά ήμουν εκτός χαχα) και το τελευταίο είναι το σημερινό,  σαν να μου φαίνεται σκουραινει σιγά σιγά 🤞🤞🤞🤞

20240220_155522.jpg

Το τεστ σου φαίνεται πιο σκούρο λογικά αύριο θα είναι το πικ

εχετε κάνει είδη πολλές επαφες ελπίζω να έχετε κουράγιο να κάνετε και τις επόμενες μερες που έρχεται η ωορρηξία σου και να συνεχίσετε το σερί 

Καλή επιτυχία 🥰  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι κορίτσι μου μακαριιιιι❤️❤️❤️ η ζαιραααα μίλησε τελοσσς😉 και μαζί οι διατροφικές ορέξεις σου😂😂😂 εγώ 2 μέρες μετά την σπερματεγχυνση ήθελα να φάω σαλάμι αέρος 😂

Χαχαχαχα κλαίω!!!! 
φίλε αλήθεια δν ξέρω σαν υπνωτισμένη πήγα μπροστά από το προσούτο! Και λέω θα φάω μαζί με πατατάκια πάπρικα! 
Τέλειος συνδιασμος! 
 

και την προηγούμενη βδομάδα παίζει ν ήταν Κυριακή βράδυ έτρωγα φρυγανιές με βούτυρο μαρμελάδα και ο σύζυγος κοτόπουλο ! Κ του λέω βάλε μου μια μπουκιτσα πάνω από το κοτόπουλο ! Κ μ λέει είσαι για δέσιμο 🤣🤣

μακάρι ν βγει η ζαιρα αληθινή και θα της στείλω δωρο! 🎁🎁🎁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι μα διπλασιαστεί🙏 

πολυ συντομα θα έρθει το σπορακι σου είμαι σιγουρη🙏💝

Θα διπλασιαστεί είμαι σίγουρη!!!

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μάιο είσαι. 

Συ είπας Ζαΐρα… Πέσε εσύ μέσα κ από μένα ότι θέλεις😜😜😜 Προς το παρόν έχω διάφορες ενοχλήσεις που συνάδουν με ερχομό περιόδου αλλά είμαι 17η μέρα αν πάρω ως περίοδο την 1η μέρα της αποβολής. Φαντάζομαι πως αυτός ο κύκλος θα είναι λίγο ότι να ναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι κανονικά συνεχίζω με 2 την ημέρα! Μετά την εμβρυομεταφορα θα σου δώσει και προγεστερονη!

Κ από αυτές έχω φουλ πακέτα... Κ πολλες αντιπηκτικες ενέσεις... Αν πάει καλά κ εμένα θα είμαστε διάφορα ένα μήνα ♥️🤰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...