Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Christi.D. είπε:

 

Ναι Χαλκιδική πήγαμε! Στον Άγιο Μαμα!!

Ναι μόνο για καρότσι δεν κατέληξα αλλά θα πάω να δω από κοντά και θα καταλήξω

@nanouko κι εγώ πιστεύω τα άλλα τα μικρά δεν θέλουν έρευνα. Μετά πιο πολύ χρόνο θα μου πάρει να τα πλύνω και να τα σιδερωσω παρά να τα αγοράσω! 

@Elk εσύ και με ένα παιδάκι και μάλιστα τόσο μικρή λογικό να μην έχεις βρει ευκαιρία να το φτιάξεις το δωμάτιο! Το καλό είναι ότι θα έχεις ήδη τα περισσότερα πράγματα! Και ξέρεις και πολύ καλύτερα τι χρειαζεται στην αρχή κτλ 

 

Πηγαινε να τα δεις τα κορίτσια καλύτερα από κοντά αν μπορείς θα είναι και πιο εύκολο να αποφάσεις εγω τα ειδα στο Ίντερνετ και μετά πήγα από κοντά το ειδα και το πήρα κιολας 😊

οσο για το δωμάτιο τώρα μια και καλή θα γίνει και για τις δυο μαζί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια για καποιο λογο αργουν πολυ να εγκριθουν τα μηνυματα μου. Εχω και γω ξεκινησει τις αγορες. Εχω παρει λικνα για αρχη γιατι θα τα εχουμε στο δωματιο μας και δεν χωρανε δυο κουνιες!! Ηθελα να ρωτησω για το ριλαξ, ξερετε απο ποτε το χρησιμοποιουμε? Μπορουμε απο νωρις η μετα το δίμηνο ? Καλα ψωνια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Πηγαινε να τα δεις τα κορίτσια καλύτερα από κοντά αν μπορείς θα είναι και πιο εύκολο να αποφάσεις εγω τα ειδα στο Ίντερνετ και μετά πήγα από κοντά το ειδα και το πήρα κιολας 😊

οσο για το δωμάτιο τώρα μια και καλή θα γίνει και για τις δυο μαζί 

Ουτε εμεις εχουμε αλλο δωματιο, Οποταν αρχικά θα τα βάλουμε ολα στο υπνοδωμάτιο μας Και θα είναι μαζι μας και βλέπουμε. Ετσι κ αλλιώς τον πρώτο καιρο καλυτερα μαζι μας🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρύσακι είπε:

Ουτε εμεις εχουμε αλλο δωματιο, Οποταν αρχικά θα τα βάλουμε ολα στο υπνοδωμάτιο μας Και θα είναι μαζι μας και βλέπουμε. Ετσι κ αλλιώς τον πρώτο καιρο καλυτερα μαζι μας🩷

Ναι εντάξει καλύτερα μαζί μας τον πρώτο καιρό αλλά για εμένα αυτός ο πρώτος καιρός συνεχίζεται μέχρι και σήμερα 😅 ακόμα στο κρεβατι μαζί μας κοιμάται και κοντεύει δυο πως θα φύγει δεν έχω ιδέα.. τώρα όταν έρθει και η άλλη τι θα κάνω δεν ξέρω 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι εντάξει καλύτερα μαζί μας τον πρώτο καιρό αλλά για εμένα αυτός ο πρώτος καιρός συνεχίζεται μέχρι και σήμερα 😅 ακόμα στο κρεβατι μαζί μας κοιμάται και κοντεύει δυο πως θα φύγει δεν έχω ιδέα.. τώρα όταν έρθει και η άλλη τι θα κάνω δεν ξέρω 😂

Ωχ... πρόβλαηματάκι μου μυρίζει, λόγω ζήλειας... Εγώ θα ρωτήσω το άλλο... πως κάνατε το 2ο με το 1ο να κοιμάται μαζί σας;;;🤔 αχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα κορίτσια ανοίγετε μεγάλο θέμα...ο δικός μου στα 5 τώρα κοιμάται στο δικό μας δωματιο στο διπλό μαζι Μ έναν απ' τους δυο μας...κι ο άλλος κοιμάται στο παιδικό..αφού τώρα σκέφτομαι να βάλω την κούνια στο παιδικό να κοιμάμαι εγώ με το μωρό κι ο άντρας μου μαζί με τον μικρό στο δικό μας ...😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Πηγαινε να τα δεις τα κορίτσια καλύτερα από κοντά αν μπορείς θα είναι και πιο εύκολο να αποφάσεις εγω τα ειδα στο Ίντερνετ και μετά πήγα από κοντά το ειδα και το πήρα κιολας 😊

οσο για το δωμάτιο τώρα μια και καλή θα γίνει και για τις δυο μαζί 

Τα περισσότερα τα είδα κιόλας 

Ένα δύο κρεβατάκια θα δω ακόμα!!

Αλλά ναι σιγά σιγά πρέπει να ξεκινήσουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ναι εντάξει καλύτερα μαζί μας τον πρώτο καιρό αλλά για εμένα αυτός ο πρώτος καιρός συνεχίζεται μέχρι και σήμερα 😅 ακόμα στο κρεβατι μαζί μας κοιμάται και κοντεύει δυο πως θα φύγει δεν έχω ιδέα.. τώρα όταν έρθει και η άλλη τι θα κάνω δεν ξέρω 😂

 

στις πριν 50 λεπτά, ο/η μαμά12345 είπε:

Ααα κορίτσια ανοίγετε μεγάλο θέμα...ο δικός μου στα 5 τώρα κοιμάται στο δικό μας δωματιο στο διπλό μαζι Μ έναν απ' τους δυο μας...κι ο άλλος κοιμάται στο παιδικό..αφού τώρα σκέφτομαι να βάλω την κούνια στο παιδικό να κοιμάμαι εγώ με το μωρό κι ο άντρας μου μαζί με τον μικρό στο δικό μας ...😂😂😂

Ωχ κορίτσια 

Πολύ δύσκολο μου ακούγεται αυτό που περιγράφει η καθεμία σας! 

Χαρά στο κουράγιο σας!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό το θέμα με το να κοιμούνται στο δωμάτιο τους κι εμένα δύσκολο μού φαίνεται αλλά λέω μέχρι να φτάσω σε αυτό το στάδιο, έχω πολλά ακόμα που προηγούνται οπότε δεν χρειάζεται να με απασχολεί από τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Χρύσακι είπε:

Ουτε εμεις εχουμε αλλο δωματιο, Οποταν αρχικά θα τα βάλουμε ολα στο υπνοδωμάτιο μας Και θα είναι μαζι μας και βλέπουμε. Ετσι κ αλλιώς τον πρώτο καιρο καλυτερα μαζι μας🩷

Κι εμείς δεν έχουμε άλλο δωμάτιο, οπότε όλοι μαζί προς το παρόν! 😊 Το άλλο..😏😏 όμως δεν το είχα σκεφτεί, πώς θα γίνει; Εγώ θέλω κρεβάτι! 🤭🤭🤐 Κορίτσια.. επειδή τώρα φοβόμαστε τις συσπάσεις και δεν... περιμένω πώς και πώς να μπω στον μήνα μου, να έχει μπει και το μωρό στη θέση του για να γίνει επιτέλους η πράξη! Χεχε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Ωχ... πρόβλαηματάκι μου μυρίζει, λόγω ζήλειας... Εγώ θα ρωτήσω το άλλο... πως κάνατε το 2ο με το 1ο να κοιμάται μαζί σας;;;🤔 αχαχαχαχα

Καλημέρα κορίτσια 

Ζήλεια όχι δεν θα το έλεγα επειδή θηλαζα πολλά βραδια λόγο αϋπνίας και κουρασεις, θηλαζε ενώ είμασταν ξαπλωμένες στο κρεβατι για να μπορω να κοιμάμαι και εγω λίγο την ώρα που θηλαζε αυτό έγινε όταν ήταν πιο μεγάλο το μωρο με αποτελέσματα μετά να μας παίρνει ο ύπνος όλους μαζί στο κρεβατι μας εεε αυτό ήταν ο θηλασμός κόπηκε αλλά το κρεβατι όχι ακόμα τουλάχιστον..

χαχαχαχα έχω και δεύτερη κρεβατοκάμαρα με διπλό κρεβατι το οποίο προορίζεται για παιδικό καποια στιγμή αλλά τώρα είναι σαν δωμάτιο για φιλοξενούμενους αλλά και αυτό να μην είχα υπάρχουν τρόποι αν θες και το σαλόνι και το πάτωμα όλα βολικά είναι όταν έχεις στόχο εγκυμοσύνη 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η μαμά12345 είπε:

Ααα κορίτσια ανοίγετε μεγάλο θέμα...ο δικός μου στα 5 τώρα κοιμάται στο δικό μας δωματιο στο διπλό μαζι Μ έναν απ' τους δυο μας...κι ο άλλος κοιμάται στο παιδικό..αφού τώρα σκέφτομαι να βάλω την κούνια στο παιδικό να κοιμάμαι εγώ με το μωρό κι ο άντρας μου μαζί με τον μικρό στο δικό μας ...😂😂😂

Εμένα με είπε η παιδιατρος αν δεν φύγει 6 μηνών από το κρεβατι μετά θα φύγει 6 χρόνων 😂

Εμάς ακόμα μας χωράει και τους 3 το κρεβατι (+ την κοιλιά μου 😂 ) τώρα όταν έρθει και το επόμενο δεν ξέρω τι θα γίνει.. να χωριστούμε δεν θέλω από το κρεβατι με τον αντρα μου αλλά θα δείξει κιολας πως θα πάει..δεν αποκλείω τίποτα ακόμα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κι εμείς δεν έχουμε άλλο δωμάτιο, οπότε όλοι μαζί προς το παρόν! 😊 Το άλλο..😏😏 όμως δεν το είχα σκεφτεί, πώς θα γίνει; Εγώ θέλω κρεβάτι! 🤭🤭🤐 Κορίτσια.. επειδή τώρα φοβόμαστε τις συσπάσεις και δεν... περιμένω πώς και πώς να μπω στον μήνα μου, να έχει μπει και το μωρό στη θέση του για να γίνει επιτέλους η πράξη! Χεχε 

δεν είναι και πολύ βολική η επαφή τότε αλλά λένε πως βοηθάει πολύ τον τελευταίο μήνα 

μετα θα βρείτε τους ρυθμούς σας με το μωρακι πως θα γίνετε η πράξη προσαρμοζόμαστε στην νέα κατάσταση αναγκάστηκα 😊 σίγουρα δεν είναι όπως ήταν πριν έρθει ένα μωρο με την έννοια ότι δεν είναι τόσο αυθόρμητο πάει λίγο πιο προγραμματισμένα αλλα προσαρμόζεται το ζευγάρι και σε αυτήν την αλλαγή 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Christi.D. είπε:

Αυτό το θέμα με το να κοιμούνται στο δωμάτιο τους κι εμένα δύσκολο μού φαίνεται αλλά λέω μέχρι να φτάσω σε αυτό το στάδιο, έχω πολλά ακόμα που προηγούνται οπότε δεν χρειάζεται να με απασχολεί από τώρα 

Καλά ναι είναι νωρίς να στο σκέφτεσαι από τώρα αυτά πάνε και λίγο βλέποντας και κάνοντας έχει να κάνει και με το παιδί εννοεται καποια προσαρμόζονται πιο εύκολα με τις αλλαγές καποια όχι τόσο 

εμένα έπαιξε ρόλο μεγάλο ότι δεν έχω κάνει δωμάτιο ακόμα στο παιδί πιστεύω αν το είχα κάνει θα ήταν κάπως καλύτερα τα πράγματα πάλι θα ερχόταν πιστεύω στο κρεβατι αλλά ίσως καποια βραδια κοιμόμασταν και χωριστά 🤷‍♀️ πράγμα που δεν το έχω δοκιμάσει δεν ξέρω πως θα ηταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

δεν είναι και πολύ βολική η επαφή τότε αλλά λένε πως βοηθάει πολύ τον τελευταίο μήνα 

μετα θα βρείτε τους ρυθμούς σας με το μωρακι πως θα γίνετε η πράξη προσαρμοζόμαστε στην νέα κατάσταση αναγκάστηκα 😊 σίγουρα δεν είναι όπως ήταν πριν έρθει ένα μωρο με την έννοια ότι δεν είναι τόσο αυθόρμητο πάει λίγο πιο προγραμματισμένα αλλα προσαρμόζεται το ζευγάρι και σε αυτήν την αλλαγή 😊

Ναι, αυτό έχω ακούσει κι εγώ! Και ότι κάνει καλό και το σπέρμα! 

❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

@Elk θα το κρατήσω αυτό που είπε η παιδίατρος σου! 🤣🤣

Σίγουρα αυτά τα πράγματα τα βλέπεις στην πορεία αναλόγως με το μωρό και τις καταστάσεις!

@nanouko κι εγώ λόγω χαμηλού πλακούντα έχω απαγορευτικό για επαφές. Την άλλη Δευτέρα θα πάω στον γιατρό. Θα δούμε κιόλας μπας και ανέβηκε!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Εμένα με είπε η παιδιατρος αν δεν φύγει 6 μηνών από το κρεβατι μετά θα φύγει 6 χρόνων 😂

Εμάς ακόμα μας χωράει και τους 3 το κρεβατι (+ την κοιλιά μου 😂 ) τώρα όταν έρθει και το επόμενο δεν ξέρω τι θα γίνει.. να χωριστούμε δεν θέλω από το κρεβατι με τον αντρα μου αλλά θα δείξει κιολας πως θα πάει..δεν αποκλείω τίποτα ακόμα 😂

Καλημέρα κορίτσια μου.

Εγώ πάντως έφυγα μετά τα 13 απο το κρεβάτι της μαμάς μου. Αλλά ήταν μόνη της.

@nanouko εμένα μου είναι απαγορευμένα ΌΛΑ απο την αρχή! Αλλά απο τότε που άρχισα να αισθάνομαι την μπέμπα, δεν το πολύ σκέφτομαι να πω την αλήθεια μου...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Gioher είπε:

Κοριτσια για καποιο λογο αργουν πολυ να εγκριθουν τα μηνυματα μου. Εχω και γω ξεκινησει τις αγορες. Εχω παρει λικνα για αρχη γιατι θα τα εχουμε στο δωματιο μας και δεν χωρανε δυο κουνιες!! Ηθελα να ρωτησω για το ριλαξ, ξερετε απο ποτε το χρησιμοποιουμε? Μπορουμε απο νωρις η μετα το δίμηνο ? Καλα ψωνια σε ολες!!

Κορίτσι μου πρέπει να φτάσεις τα 20 περίπου μηνύματα για να βγεις απο δοκιμαστικό μέλος και να εμφανίζονται αμέσως. Νομίζω υπάρχουν ρηλάξ που είναι και για νεογγένητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/6/2024 at 12:36 ΠΜ, ο/η Gioher είπε:

Καλως σας βρηκα!!ΠΗΤ 7/08 αγορακι και κοριτσακι!!! 

Πως το καταφέρατε αυτό;;; χαχαχα!!! Με το καλό τα παιδάκια σας κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Benar ΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷

@Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵

@Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷

@Gioher ΠΗΤ 7/8 Αγοράκι🩵 Κοριτσάκι 🩷

@μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵

@Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵

@ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵

@nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵

@Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵

@Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷

@Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷

@Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷

@Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵

@katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷

@maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵

@Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵

@Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κι εμείς δεν έχουμε άλλο δωμάτιο, οπότε όλοι μαζί προς το παρόν! 😊 Το άλλο..😏😏 όμως δεν το είχα σκεφτεί, πώς θα γίνει; Εγώ θέλω κρεβάτι! 🤭🤭🤐 Κορίτσια.. επειδή τώρα φοβόμαστε τις συσπάσεις και δεν... περιμένω πώς και πώς να μπω στον μήνα μου, να έχει μπει και το μωρό στη θέση του για να γίνει επιτέλους η πράξη! Χεχε 

Κοίτα όταν υπάρχει θέληση όλα γίνονται μην αγχώνεσαι..θα το βρείτε....το μετά δεν το φοβάμαι εγώ ίσα ίσα...τώρα όμως δεν βολεύομαι πουθενά έχω και την κοιλιά φοβάμαι κιόλας και γίνονται όλα μετά κόπων και βασανων😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Gioher είπε:

Κοριτσια για καποιο λογο αργουν πολυ να εγκριθουν τα μηνυματα μου. Εχω και γω ξεκινησει τις αγορες. Εχω παρει λικνα για αρχη γιατι θα τα εχουμε στο δωματιο μας και δεν χωρανε δυο κουνιες!! Ηθελα να ρωτησω για το ριλαξ, ξερετε απο ποτε το χρησιμοποιουμε? Μπορουμε απο νωρις η μετα το δίμηνο ? Καλα ψωνια σε ολες!!

Καλημέρα! Μάλλον δεν έχεις φτάσει τα είκοσι μηνύματα, για αυτό δε φαίνονται αμέσως! Α! Εσύ περιμένεις τα διδιμάκια! Με το καλό!! 😊😊 Το λίκνο είναι ιδανικό για αρχή! Το ριξάλ όχι από την αρχή μου είχαν πει, σίγουρα μετά τον μήνα αλλά δε θυμάμαι ακριβώς πότε, θα πει και καμιά ήδη μανούλα εδώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η μαμά12345 είπε:

Κοίτα όταν υπάρχει θέληση όλα γίνονται μην αγχώνεσαι..θα το βρείτε....το μετά δεν το φοβάμαι εγώ ίσα ίσα...τώρα όμως δεν βολεύομαι πουθενά έχω και την κοιλιά φοβάμαι κιόλας και γίνονται όλα μετά κόπων και βασανων😂😂😂😂

😀😀

Άσε κι εγώ δεν μπορώ να στρίψω στο κρεβάτι..όλο μουγκρίζω και ξεφυσάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Christi.D. είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

@Elk θα το κρατήσω αυτό που είπε η παιδίατρος σου! 🤣🤣

Σίγουρα αυτά τα πράγματα τα βλέπεις στην πορεία αναλόγως με το μωρό και τις καταστάσεις!

@nanouko κι εγώ λόγω χαμηλού πλακούντα έχω απαγορευτικό για επαφές. Την άλλη Δευτέρα θα πάω στον γιατρό. Θα δούμε κιόλας μπας και ανέβηκε!! 

 

Θα ανέβει πιστεύω! Κι εμένα ήταν επιχείλιος και σιγά σιγά ανέβηκε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.

Εγώ πάντως έφυγα μετά τα 13 απο το κρεβάτι της μαμάς μου. Αλλά ήταν μόνη της.

@nanouko εμένα μου είναι απαγορευμένα ΌΛΑ απο την αρχή! Αλλά απο τότε που άρχισα να αισθάνομαι την μπέμπα, δεν το πολύ σκέφτομαι να πω την αλήθεια μου...  

Έτσι κι εγώ όταν άρχισα να νιώθω τον μπέμπη δεν είχα καμία όρεξη..Στο β τρίμηνο που είχα κάνει κάτι η αίσθηση δεν ήταν καθόλου ίδια όπως πριν και είχα τρομάξει, είχε πετρώσει η κοιλιά μου τόσο πολύ και μάλιστα ένιωσα κι έναν διάχυτο πόνο.. τώρα πάλι με έπιασε η όρεξη αλλά πέρα από την πλάκα θα δούμε..αν τρίψω λίγο την κοιλιά μου πετρώνει..μάλλον είναι πολύ ευαίσθητη..πόσο μάλλον αν γίνει και το άλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...