Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η μαμά12345 είπε:

Ρε κορίτσια όσες φτιάξατε το συμπληρωματικό του ΟΑΕΔ το φτιάξατε ηλεκτρονικά?

ναι ηλεκτρονικα γίνεται μόνο!

πες μου τι θες για να σε βοηθήσω...εμενα εγκρίθηκε χθες κιολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Barbiee είπε:

ναι ηλεκτρονικα γίνεται μόνο!

πες μου τι θες για να σε βοηθήσω...εμενα εγκρίθηκε χθες κιολας!

Τελικά το έφτιαξα...σ ευχαριστώ! Μετά από πόσες μέρες απ' την ώρα που έκανες την αίτηση σου εγκρίθηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η μαμά12345 είπε:

Τελικά το έφτιαξα...σ ευχαριστώ! Μετά από πόσες μέρες απ' την ώρα που έκανες την αίτηση σου εγκρίθηκε?

εκανα την αίτηση 6/9 και εγκρίθηκε 30/09

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα...περιμένει καμιά από σας να πληρωθεί σήμερα το 9μηνο??

Κάποιο άλλο πρέπει να εννοείς🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

τοσο νωρίς το 9μηνο;

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η μαμά12345 είπε:

Κάποιο άλλο πρέπει να εννοείς🤔

Όχι κορίτσια μου δεν εννοώ κάποιο άλλο το 9μηνο μητρότητας εννοώ...Εγώ είμαι ελεύθερη επαγγελματίας οπότε δε παίρνω συμπληρωματικό..Μετά της λοχείας έκανα απευθείας αίτηση για το 9μηνο και όντως σήμερα πληρώθηκα για τον μήνα Σεπτέμβρη!Ψάξτε τα λίγο αυτά γιατί ξέρετε με τις συγκεκριμένες υπηρεσίες άμα δε τους τρέξεις πάνε όλοι με το πάσο τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις για να κάνουμε το 9μηνο πρέπει να τελειωσει το λοχείας και μετά...δεν μπορούμε πιο πριν!

δουλευα σε λογιστικο γραφείο και ξέρω απο αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

 

Όχι κορίτσια μου δεν εννοώ κάποιο άλλο το 9μηνο μητρότητας εννοώ...Εγώ είμαι ελεύθερη επαγγελματίας οπότε δε παίρνω συμπληρωματικό..Μετά της λοχείας έκανα απευθείας αίτηση για το 9μηνο και όντως σήμερα πληρώθηκα για τον μήνα Σεπτέμβρη!Ψάξτε τα λίγο αυτά γιατί ξέρετε με τις συγκεκριμένες υπηρεσίες άμα δε τους τρέξεις πάνε όλοι με το πάσο τους!!

Ααα εντάξει δεν το ήξερα...εγώ να σου πω μέτα της λοχείας θα πάρω την άδεια του 24 μετα το μειωμένο σε άδεια μόλις τελειώσει θα πάρω την άδεια του 25 και μετά το 9 μηνό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

εντάξει μια χαρά...εγω ακομα το σκέφτομαι γιατι ισως παραιτηθώ απο τη δουλειά οταν ειναι να επιστρέψω.. οπότε θέλει λίγο σκέψη!

Ναι είναι πρόβλημα γενικά..εγώ δε ξέρω μήπως πάρω και το 4μηνο του ΟΑΕΔ ..αλλά μέχρι τότε θα το δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

. @Elk αυτό είδα! Έχει πάρα πολλά όμως!!

 

Ευχαριστώ θα το δοκιμάσω και εγώ έτσι το είχα δει αλλά εμένα από ότι έχω καταλάβει δεν έχει μεγάλη ελαστικότητα το πανί και ίσως για αυτό με δυσκολεύει να βάλω μέσα το μωρό 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια εγώ έκλεισα βάφτιση σήμερα…μάλλον είμαι η πρώτη ε; Κλείσαμε για Κυριακή της πεντηκοστής είναι την Κυριακή πριν του αγίου πνεύματος αρχές Ιουνίου 

Έκλεισα εκκλησία και φωτογράφο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Fighter είπε:

Γεια σας κορίτσια εγώ έκλεισα βάφτιση σήμερα…μάλλον είμαι η πρώτη ε; Κλείσαμε για Κυριακή της πεντηκοστής είναι την Κυριακή πριν του αγίου πνεύματος αρχές Ιουνίου 

Έκλεισα εκκλησία και φωτογράφο 

Μπράβο. Εγώ ήθελα του Αγίου Πνεύματος να σας πω την αλήθεια αλλά επειδή εδώ γιορτάζει την ίδια μέρα η Φανερωμένη δε γίνεται γιατί έχει 3ήμερο πανηγύρι και προσκυνάνε. Θα ρωτήσω βέβαια για καλό και για κακό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...