Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Εσενα κορίτσι μου με ποσο βαρος βγήκε από το μαιευτήριο ; 
θα είναι 3 κιλά σιγά σιγά θα έρθουν τα κιλά τους.. 

πηραμε και 3 πόντους είμαστε 53cm πλέον 😊

Βγήκε στις 19/8 2460γρ. Και στις 27/8 ήταν 2670γρ. Γι' αυτό πιστεύω να τα έχει περάσει τα 3 κιλά κι η δικιά μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α εγώ και ξαπλωμένη που είμαι επειδή είμαστε μόνες μας στο κρεβάτι τη βάζω μια από τη μια πλευρά και μια από την άλλη. Γενικά την τηρώ την εναλλαγή στήθους. Δε θέλω να μείνει κανένα πίσω σε παραγωγή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η μαμά12345 είπε:

Σ ένα μήνα..γεννήθηκε 3280 κι είναι 4700 και 60 πόντους 

60 πόντοι;; Πολύ ψηλό παιδί! πόσο γεννήθηκε; Εμένα πριν τον μήνα μας είχε δει νομίζω μετά την τρίτη εβδομάδα ειμασταν 56 πόντους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Βγήκε στις 19/8 2460γρ. Και στις 27/8 ήταν 2670γρ. Γι' αυτό πιστεύω να τα έχει περάσει τα 3 κιλά κι η δικιά μου. 

Πολύ καλά τα πάει!! Εκεί κοντά στα 200 γραμ/ εβδομάδα είναι σούπερ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Τώρα στην αρχή κορίτσι μου είναι φυσιολογικό να κάθεται πολλή ώρα! Για 2 ώρες δεν ξέρω βέβαια. Αλλά γενικά "χρησιμοποιούν" το στήθος για πολλούς λόγους. 

Εμένα όταν πιπιλαει για να κοιμηθεί με πονάει συνήθως γτ χάνει το πιάσιμό του, αυτή τη βεντούζα που κάνουν όταν τρώνε, και τον βγάζω 🙁 μετά επειδή τον έχει πάρει ο ύπνος δεν ξαναπιάνει.. λογικά όσο μεγαλώνουν τόσο πιο εύκολα πιστεύω να είναι όλα.. ευτυχώς σταμάτησε το δάγκωμα που μου έκανε..στο σεμινάριο σας είπαν ότι αν βάζει κιλά το μωρό και λερώνει πάνες ότι τρέφεται σωστά το μωρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Barbiee είπε:

εχω την εντύπωση οτι αυτό παθαίνω και εγώ 🤷

θηλαζω ΜΟΝΟ ξαπλωμένη..και το βράδυ επειδη τον έχουμε ανάμεσα συνήθως του δινω μόνο το ένα 🤷 και παρατηρώ οτι έχει διαφορά απο τη μια πλευρά με την άλλη 😔😔

Ναι θέλει προσοχή αυτό να το έχεις στο μυαλό σου να δίνεις και από τα δυο γιατί θα έχουν διαφορά μετά στην ποσοστά και είναι κρίμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Βγήκε στις 19/8 2460γρ. Και στις 27/8 ήταν 2670γρ. Γι' αυτό πιστεύω να τα έχει περάσει τα 3 κιλά κι η δικιά μου. 

Εεε νσι σίγουρα θα έχει πάει 

κοντά είμαστε πάντως στα κιλάκια τους δεν έχουμε μεγάλη διαφορά 

2590γρ βγήκαν εγω από το μαιευτήριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elkδεν κοιμάμαι ουτε εσυ εε;

εμας κατι μας έχει πιάσει χθες και σήμερα και ξυπναμε μες τη νυχτα και καθόμαστε 3 ωρες αυπνοι...δεν ξέρω τι γίνεται...ουτε κλαιει ούτε πονάει...απλα ειναι ξυπνιος και γκρινιαζει🤷🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Barbiee είπε:

@Elkδεν κοιμάμαι ουτε εσυ εε;

εμας κατι μας έχει πιάσει χθες και σήμερα και ξυπναμε μες τη νυχτα και καθόμαστε 3 ωρες αυπνοι...δεν ξέρω τι γίνεται...ουτε κλαιει ούτε πονάει...απλα ειναι ξυπνιος και γκρινιαζει🤷🤷

Ααα ωραία βλέπω και εσυ τα καλά τα δικας έχετε 😅 

Σηκώθηκε από της 2 την νύχτα και ξανά κοιμήθηκε 5 το πρωί 

μου κοιμήθηκε πολύ από τις απογευματινές ώρες όποτε 2 η ώρα την νύχτα είχε χορτάσει ύπνο 🙄

εμενα στήθος κάθετε το μάτι γαρίδα και θηλάζει σταματάει λίγο άντε ξανα ετσι την βγάλαμε στην πολυθρόνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katiana1987 52 πόντους γεννήθηκε.. κι ο άλλος μου ο γιος από μωρό φαινόταν ότι θα γίνει ψηλος όπως κι έγινε έπαιρνε φουλ ύψος και βάρος τώρα αυτός θα δείξει στην πορεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Πολύ καλά τα πάει!! Εκεί κοντά στα 200 γραμ/ εβδομάδα είναι σούπερ 

Δεν ξέρω πόσο παίρνει τώρα... Αλλά υπολογίζω κάπου στα 190γρ τη βδομάδα ότι παίρνει. Μακάρι να μη βγω ψεύτρα τη Δευτέρα και να συνεχίσουμε έτσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elk είπε:

Εεε νσι σίγουρα θα έχει πάει 

κοντά είμαστε πάντως στα κιλάκια τους δεν έχουμε μεγάλη διαφορά 

2590γρ βγήκαν εγω από το μαιευτήριο 

130γρ. μου φαίνεται μεγάλη διαφορά για νεογέννητο... 🤭🫣

Μακάρι να είμαστε κι εμείς τόσο καλά κι ας είναι ακόμα χαμηλά στην καμπύλη!!! Κι εγώ μινιατούρα ήμουν μέχρι την πρώτη γυμνασίου. Όχι ότι μετά άλλαξα και πολύ δηλαδή... χαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η μαμά12345 είπε:

@Katiana1987 52 πόντους γεννήθηκε.. κι ο άλλος μου ο γιος από μωρό φαινόταν ότι θα γίνει ψηλος όπως κι έγινε έπαιρνε φουλ ύψος και βάρος τώρα αυτός θα δείξει στην πορεια

Κι ο αδερφός μου ο μικρός που γεννήθηκε 53 πόντους έγινε 190 κοντά. Οπότε κι ο 2ος σας λογικά ψηλός θα βγει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

130γρ. μου φαίνεται μεγάλη διαφορά για νεογέννητο... 🤭🫣

Μακάρι να είμαστε κι εμείς τόσο καλά κι ας είναι ακόμα χαμηλά στην καμπύλη!!! Κι εγώ μινιατούρα ήμουν μέχρι την πρώτη γυμνασίου. Όχι ότι μετά άλλαξα και πολύ δηλαδή... χαχαχαχαχα 

Ναι εχει καποια διαφορά τα 130 γρ δεν λέω , αλλά σε σχέση με τις άλλες κοπέλες εδώ που βγάλανε πιο μεγάλα μωράκια είμαστε πιο κοντά 😊

εγω 3,5 κιλά γεννήθηκα αλλά 41 εβδ αν με άφηναν και εμένα τόσο πιστεύω θα τα φτάναμε 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η μαμά12345 είπε:

@Katiana1987 52 πόντους γεννήθηκε.. κι ο άλλος μου ο γιος από μωρό φαινόταν ότι θα γίνει ψηλος όπως κι έγινε έπαιρνε φουλ ύψος και βάρος τώρα αυτός θα δείξει στην πορεια

Λογικά έτσι θα πάει και το δεύτερο αν λες πήρε 1,5 κιλό και έχει φτάσει ύψος 60 πόντους 😊 Να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου 

Πως τα πάνε τα αδερφάκια ; Έχεις βρει τους ρυθμούς σας με δυο παιδεία στο σπίτι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιαου καλή σχολική χρονιά κιολας όσες έχετε παιδάκια !!χωρίς πολλές αρρώστιες εύχομαι!!! 

@Elk μου καλά πάμε δε μπορώ να πω ότι έχουμε προβλήματα..τα κουμαντάρω γενικά τώρα με το σχολείο είναι λίγο βάσανο γιατί κάθε μέρα θα παίρνω και το μωρό μαζί στο πήγαινε ελα συν φαγητά τώρα ετοιμασίες ταπερακια και τέτοια ..ο μεγαλος ζηλεύει που και που αλλά όχι καμιά τρομερή αντίδραση .εσείς πώς πάτε?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Καλή σχολική χρονιά στα παιδάκια!! Εγώ πάντως που γεννήθηκα 39 εβδομάδα και 53 πόντους μινιατούρα έγινα τελικά 😀 Ίσως επειδή είχα πολύ νωρίς περίοδο, 10 χρονών! Πολλά παίζουν ρόλο! Υγεία να χουν τα παιδάκια μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η μαμά12345 είπε:

Κορίτσιαου καλή σχολική χρονιά κιολας όσες έχετε παιδάκια !!χωρίς πολλές αρρώστιες εύχομαι!!! 

@Elk μου καλά πάμε δε μπορώ να πω ότι έχουμε προβλήματα..τα κουμαντάρω γενικά τώρα με το σχολείο είναι λίγο βάσανο γιατί κάθε μέρα θα παίρνω και το μωρό μαζί στο πήγαινε ελα συν φαγητά τώρα ετοιμασίες ταπερακια και τέτοια ..ο μεγαλος ζηλεύει που και που αλλά όχι καμιά τρομερή αντίδραση .εσείς πώς πάτε?

 

Ωχ αυτό τώρα να τραβάς και το μωρο μαζί για να πάτε σχολείο είναι ζόρικο κάθε πρωί αλλά και τι να κανείς .. ααα τι καλά που δεν έβγαλε ζήλια ο μεγάλος σου.. μπράβο κάνει και για εσενα πιο εύκολα τα πράγματα 

Και εγω ακόμα δεν έχω δει να βγάζει ζήλια είναι η αλήθεια δεν ξέρω μήπως είναι νωρίς 🤷‍♀️

Αλλά είναι ζωηρή η μεγάλη είναι και η ηλικία τέτοια (2 ετών) τώρα που θέλει προσοχή και τρέξιμο από πίσω εγω τώρα επειδή θηλάζω κιολας τρώω αρκετές ώρες στον καναπε και πως να την κυνηγάω από πίσω, αύριο φεύγει η μαμα μου μπαίνω στα βαθια Και όλο στην ζημιά πάει αυτό το παιδί αυτά τα χέρια της δεν σταματάνε καθόλου δεν κάθετε να παίξει και μετά παιχνίδια της αστα να πάνε 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! Και εμένα μου πνίγεται όσο θηλάζει και τρέμω κάθε φορά…τι κάνετε όταν συμβαίνει αυτό; Εγώ την γυρίζω μπρούμυτα και την χτυπάω απαλά στην πλατούλα μέχρι να βήχει…τι άλλο μπορούμε να κάνουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ναι εχει καποια διαφορά τα 130 γρ δεν λέω , αλλά σε σχέση με τις άλλες κοπέλες εδώ που βγάλανε πιο μεγάλα μωράκια είμαστε πιο κοντά 😊

εγω 3,5 κιλά γεννήθηκα αλλά 41 εβδ αν με άφηναν και εμένα τόσο πιστεύω θα τα φτάναμε 😅

Ε ναι σωστά. Συγκριτικά με τα άλλα μωράκια ναι...

Κορίτσι μου 38+3 γέννησες. Δε νομίζω σε 2 βδομάδες να έπαιρνε 700 γραμμάρια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/8/2024 at 9:10 ΠΜ, ο/η Christi.D. είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! Την Πέμπτη 29 του μήνα γέννησα κι εγώ τον μικρούλη μου! 🥰🥰🥰

Πηγαίναμε για φυσιολογικό είχα ήδη 7-8 διαστολή αλλά λόγω βραδυκαρδιας του μωρού κάναμε εκτακτως καισαρική 

Σωματικά πολύ δύσκολη η καισαρική έχω να πω..

Ευτυχώς είμαστε κι οι δυο καλά και κάθε μέρα φαίνεται να πηγαίνει καλύτερα από την επόμενη! 

Ελπίζω να είστε όλες καλά μαζί με τα μωράκια σας!!

Καλησπέρα κορίτσια!! Κορίτσι μου!! Ίδια μέρα γεννήσαμε 29/8!!! Να μας ζήσουν τα μωράκια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Ε ναι σωστά. Συγκριτικά με τα άλλα μωράκια ναι...

Κορίτσι μου 38+3 γέννησες. Δε νομίζω σε 2 βδομάδες να έπαιρνε 700 γραμμάρια. 

Υποθετικά πάντα αν με αφηνε σαν την μαμα μου και εμένα να κλεισω 41 εβδ πιστεύω αν όχι να τα έφτανα θα τα πλησίαζα
η κόρη μου που γεννήθηκε 2 βδομαδες μετά ήταν 500γρ πάνω και στις 38 εβδ που είχα κάνει υπέρηχο ήταν 2800 γρ τώρα βέβαια ήταν και άλλος γιατρός δεν ξέρω πως μετρούσε αυτός 🤷‍♀️

αλλά τώρα δεν έχει και κανένα νοημα έτσι κουβέντα να γίνετε 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Fighter είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! Και εμένα μου πνίγεται όσο θηλάζει και τρέμω κάθε φορά…τι κάνετε όταν συμβαίνει αυτό; Εγώ την γυρίζω μπρούμυτα και την χτυπάω απαλά στην πλατούλα μέχρι να βήχει…τι άλλο μπορούμε να κάνουμε;

εμένα καμία φορά την παίρνει ο ύπνος στο στήθος πνίγετε και βήχει, λίγο την πλάτη χτυπάω,  όταν βήχει το μωρο είναι εντάξει παίρνει αναπνοή κομπλέ..

εμένα στις αρχές που την έδινα μπουκάλι και την κοβόταν η ανασα και για 3 δευτερόλεπτα δεν έπαιρνε αναπνοή εκεί ήταν το χειρότερο... όποτε τώρα αυτό δεν μου φαίνεται τρομακτικό 😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...ζω ενα δράμα 🥹 απο τον δεξιό μαστο ξεκινάω να παθαινω μαστίτιδα... πονάω υπερβολικά πολύ... ξεκίνησα αντιβίωση...χθες έκανα πυρετό μεχρι 38.7... ηταν ο μαστός που δινω πιο πολυ στο μπέμπη τα βρυπου σας έλεγα με αποτέλεσμα να εχω πολύ γαλα απο αυτή την πλευρά και να μείνει μεσα παλιο γάλα και εγινε πέτρα σε ενα σημείο 😔😔

 

στον μπεμπακο τώρα...χθες είχε απο τις 7.30 το απόγευμα μεχρι στις 2 το βράδυ εκλαιγε με λυγμούς...τοσο δυνατά πρώτη φορά..τον βαζαμε για υπνο και σε 5 λεπτά ξυπναγε και ξεκινουσε πάλι 🤷 με αποτέλεσμα να τον παω νοσοκομείο μήπως έχει κάτι 🤷 αγχωθηκα... φοβήθηκα...αλλα μου ειπαν οτι ηταναπο τους κολικούς και δεν ειχε κάτι...δεν τον εξετασαν και οπως πρέπει βέβαια... τέλος πάντων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Barbiee είπε:

Καλημέρα κορίτσια...ζω ενα δράμα 🥹 απο τον δεξιό μαστο ξεκινάω να παθαινω μαστίτιδα... πονάω υπερβολικά πολύ... ξεκίνησα αντιβίωση...χθες έκανα πυρετό μεχρι 38.7... ηταν ο μαστός που δινω πιο πολυ στο μπέμπη τα βρυπου σας έλεγα με αποτέλεσμα να εχω πολύ γαλα απο αυτή την πλευρά και να μείνει μεσα παλιο γάλα και εγινε πέτρα σε ενα σημείο 😔😔

 

στον μπεμπακο τώρα...χθες είχε απο τις 7.30 το απόγευμα μεχρι στις 2 το βράδυ εκλαιγε με λυγμούς...τοσο δυνατά πρώτη φορά..τον βαζαμε για υπνο και σε 5 λεπτά ξυπναγε και ξεκινουσε πάλι 🤷 με αποτέλεσμα να τον παω νοσοκομείο μήπως έχει κάτι 🤷 αγχωθηκα... φοβήθηκα...αλλα μου ειπαν οτι ηταναπο τους κολικούς και δεν ειχε κάτι...δεν τον εξετασαν και οπως πρέπει βέβαια... τέλος πάντων!

Αχ βρε κορίτσι μου περαστικα να είναι πονάει πολύ όταν γίνετε πέτρα το ξέρω κομπρέσες και μασάζ να κανείς όσο μπορείς έχω φτάσει στο Τσακ να πάθω 

κανει και πυρετο  καποιες βγάζουν και λίγο αίμα με το γαλα το έχεις εσυ ; 
Συνεχίζεις θηλαζεις κανονικά ; 

αχ το μωρακι θα πονάει πολύ οι σταγόνες δεν βοηθανε άλλο ; 
Καλά εκανες και πηγες νοσοκομείο γιατί καμία φορά δεν ξέρεις τι μπορεί να είναι μεγάλη ταλαιπωρία μωρέ ο μικρούλης τόσες ώρες να κλαίει 

σου έδωσαν καμία συμβουλή άλλη από το νοσοκομείο για τους κολικούς ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...