Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Barbiee είπε:

ναι την καθάριζα...αλλα το εκανα λάθος...ηρθε η παιδίατρος πριν 2 ωρες και μου εδειξε πως να το κάνω... ευτυχώς και ο μικρούλης μου δεν εχει κάτι!

Εντάξει δεν επηρεάζει τώρα στο έδειξε πως γίνετε όποτε θα την καθαρίζεις καλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ωχ βρε κορίτσι μου λυπάμαι πολύ για την απώλεια του παππού σου τώρα να είσαι μέσα στο μαιευτήριο και να έχει φύγει 😔

περαστικα μακάρι σου περάσει γρήγορα 

Τι στο καλό γίνετε αυτές τις μερες δεν ξέρω όλο κάτι ασχημα ακούω γίνονται μακάρι να φύγει αυτήν η περιοδος γρήγορα.. 

πραγματικά πολλα ασχημα γίνονται τωρα τελευταία!

εγω δεν τον βάζω να ρευτει...η μαμα μου έχει φαγωθεί να τον βάζω... μέχρι τώρα δεν μου εχει κανει κάτι όμως... οπότε συνεχίζω έτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

πραγματικά πολλα ασχημα γίνονται τωρα τελευταία!

εγω δεν τον βάζω να ρευτει...η μαμα μου έχει φαγωθεί να τον βάζω... μέχρι τώρα δεν μου εχει κανει κάτι όμως... οπότε συνεχίζω έτσι!

Όχι αφού θηλαζεις αποκλειστικά δεν χρειάζεται κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Εμένα γτ δε μου είπε τίποτα..αρχίζω να σκέφτομαι ότι δε μας προσέχει πολύ..δεν ξέρω..τώρα είμαι πολύ αγχωμένη με αυτόν τον φάκελο των μεταβολικών νοσημάτων..θα πάρω την παιδίατρο σε λίγο τηλ..

Την πήρες τη γιατρό τηλέφωνο? Εγώ όταν τον πήρα προχτές μου είπε ότι δεν πειράζει στο επόμενο ραντεβού δηλαδή 8/9 περίπου να του πάρει αίμα..αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να περιμένω τόσο..Δευτέρα θα πάρω τηλ να μου πει ποια μέρα να πάω..κι εγώ αγχώθηκα..εμένα στον υποθυρεοειδισμό μου γράφει επανάληψη εξέτασης και σ όλα τ αλλά φυσιολογικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η μαμά12345 είπε:

Την πήρες τη γιατρό τηλέφωνο? Εγώ όταν τον πήρα προχτές μου είπε ότι δεν πειράζει στο επόμενο ραντεβού δηλαδή 8/9 περίπου να του πάρει αίμα..αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να περιμένω τόσο..Δευτέρα θα πάρω τηλ να μου πει ποια μέρα να πάω..κι εγώ αγχώθηκα..εμένα στον υποθυρεοειδισμό μου γράφει επανάληψη εξέτασης και σ όλα τ αλλά φυσιολογικα

Κι εμένα ακριβώς το ίδιο γράφει..η παιδίατρος είπε ότι συχνά γίνεται κακή αιμοληψία ή δεν επαρκεί το αίμα.. εγώ σκέφτομαι μήπως πάω αύριο από εκεί, στο παίδων δλδ..λέτε βλακεία; Γτ η παιδίατρος λείπει διακοπές κι έρχεται την Πέμπτη.. πώς θα περιμένω ως την Παρασκευή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κι εμένα ακριβώς το ίδιο γράφει..η παιδίατρος είπε ότι συχνά γίνεται κακή αιμοληψία ή δεν επαρκεί το αίμα.. εγώ σκέφτομαι μήπως πάω αύριο από εκεί, στο παίδων δλδ..λέτε βλακεία; Γτ η παιδίατρος λείπει διακοπές κι έρχεται την Πέμπτη.. πώς θα περιμένω ως την Παρασκευή;

Εγώ πήρα τηλέφωνο εκεί που λέει στο φάκελο τους ρώτησα αν μπορούν να μου εξηγήσουν η αν μπορούν με το ΑΜΚΑ του παιδιού να μπουν να δουν τι ακριβώς γίνεται αλλά μου είπαν οτι δε γίνεται και να κάνω ότι ακριβώς λέει ο φάκελος ...να σου πω μήπως μπορείς να πας εκεί και να του πάρουν αίμα? Για ρωτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η μαμά12345 είπε:

Εγώ πήρα τηλέφωνο εκεί που λέει στο φάκελο τους ρώτησα αν μπορούν να μου εξηγήσουν η αν μπορούν με το ΑΜΚΑ του παιδιού να μπουν να δουν τι ακριβώς γίνεται αλλά μου είπαν οτι δε γίνεται και να κάνω ότι ακριβώς λέει ο φάκελος ...να σου πω μήπως μπορείς να πας εκεί και να του πάρουν αίμα? Για ρωτα..

Ναι! Αυτό μου είχε πει και η παιδίατρος, για να μην περιμένω ως την άλλη βδομάδα να πάω εκεί και θα του πάρουν εκεί αίμα..απλώς φοβάμαι λίγο μην έχει εκεί άρρωστα παιδιά και κολλήσουμε τπτ..ίσως μπει ο σύζυγος μέσα να συνεννοηθεί και να δει την κατάσταση και αν έχει πολυκοσμία πρώτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Ναι! Αυτό μου είχε πει και η παιδίατρος, για να μην περιμένω ως την άλλη βδομάδα να πάω εκεί και θα του πάρουν εκεί αίμα..απλώς φοβάμαι λίγο μην έχει εκεί άρρωστα παιδιά και κολλήσουμε τπτ..ίσως μπει ο σύζυγος μέσα να συνεννοηθεί και να δει την κατάσταση και αν έχει πολυκοσμία πρώτα..

Ναι μωρέ πήγαινε να ξεμπερδευεις να σου φύγει και το άγχος...μακάρι να μπορούσα κι εγώ να πάω εκει...κι ας ελπίσουμε να μην έχουν κάτι τα μωράκια μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ την έχω μόνο με την πάνα και όταν ανάβω aircondition της ρίχνω μια πάρα πολύ λεπτή βαμβακερή κουβερτούλα αν είναι τα ποδαράκια της κρύα! Όσο για τη μυτούλα... εγώ δεν την έχω καθαρίσει ακόμα. Πρέπει λέτε; Δε μου το είπε κανένας ούτε στο μαιευτήριο ούτε η παιδίατρος! 

Τα αποτελέσματα βλέπω σας ήρθαν γρήγορα... άρα κι εγώ θα τα λάβω την επόμενη εβδομάδα λέτε;;; 

@Christi.D.πως είσαι κορίτσι μου;;; Έδωσε κανένα σήμα ο μπέμπης ότι ετοιμάζεται για τη μεγάλη έξοδο ή μπα ακόμα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου εγώ την έχω μόνο με την πάνα και όταν ανάβω aircondition της ρίχνω μια πάρα πολύ λεπτή βαμβακερή κουβερτούλα αν είναι τα ποδαράκια της κρύα! Όσο για τη μυτούλα... εγώ δεν την έχω καθαρίσει ακόμα. Πρέπει λέτε; Δε μου το είπε κανένας ούτε στο μαιευτήριο ούτε η παιδίατρος! 

Τα αποτελέσματα βλέπω σας ήρθαν γρήγορα... άρα κι εγώ θα τα λάβω την επόμενη εβδομάδα λέτε;;; 

@Christi.D.πως είσαι κορίτσι μου;;; Έδωσε κανένα σήμα ο μπέμπης ότι ετοιμάζεται για τη μεγάλη έξοδο ή μπα ακόμα;;;

Τι να σου πω..;

Από χθες που ξεκίνησα πιο εντατικά ασκήσεις έχω πιο συχνά πετρώματα αλλα τπτ άλλο.  Ο γιατρός είπε έχει κάνει εμπέδωση θέσης αλλά θέλει ακόμα χρόνο..! Σήμερα που είχαμε επαφή με τον άντρα μου έβγαλα κάτι μπεζοκαφε υγρά αλλά μόνο εκείνη την ώρα. Θα φανεί..!

Θέλω να πιστεύω ότι σε κανένα πενθήμερο θα αποφασίσει να βγει ! Δεν του έμεινε και πολύς χρόνος!!😅😅

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

Τι να σου πω..;

Από χθες που ξεκίνησα πιο εντατικά ασκήσεις έχω πιο συχνά πετρώματα αλλα τπτ άλλο.  Ο γιατρός είπε έχει κάνει εμπέδωση θέσης αλλά θέλει ακόμα χρόνο..! Σήμερα που είχαμε επαφή με τον άντρα μου έβγαλα κάτι μπεζοκαφε υγρά αλλά μόνο εκείνη την ώρα. Θα φανεί..!

Θέλω να πιστεύω ότι σε κανένα πενθήμερο θα αποφασίσει να βγει ! Δεν του έμεινε και πολύς χρόνος!!😅😅

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!😊😊

Έχει χρόνο ακόμα κορίτσι μου! Μπορεί να πάρει και παραπάνω μέρες από τις 31/8 μην ξεχνάς! Κάθε πόση ώρα έχεις πετρώματα δηλαδή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Έχει χρόνο ακόμα κορίτσι μου! Μπορεί να πάρει και παραπάνω μέρες από τις 31/8 μην ξεχνάς! Κάθε πόση ώρα έχεις πετρώματα δηλαδή;

Να σου πω την αλήθεια δεν τα μετράω!  Λέω όποτε γεννάω θα το καταλάβω! 😅 Τώρα που τα έχω έτοιμα είμαι πιο ήρεμη! 

Άσε που αυτόν τον περίμενα πολύ καιρό (την εγκυμοσύνη)  να έρθει και ήρθε τελικά όταν ήθελε αυτός! Φαντάζομαι το ίδιο θα κάνει και τώρα 😅😅

ανυπομονώ να τον γνωρίσω! 🫠🫠🫠

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μια χαζή ερώτηση 

Οταν σας πιασαν οι πόνοι ή σπασαν τα νερά τους γονείς και τα πεθερικά σας τα ενημερωσατε εξαρχής? 

Δλδ ήρθαν και περίμεναν στο μαιευτήριο όπως βλέπω στις παλιές και στις ξένες ταινίες; 😅😅😅

Γιατί κάτι τέτοια λέγανε οι γονείς μου: να τους πούμε όταν γεννώ και να ρωτήσουμε αν επιτρέπεται να περιμένουν στο μαιευτήριο αλλά μου φαίνεται άσκοπο να περιμένουν εκεί τόσες ώρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christi.D. είπε:

Κορίτσια μια χαζή ερώτηση 

Οταν σας πιασαν οι πόνοι ή σπασαν τα νερά τους γονείς και τα πεθερικά σας τα ενημερωσατε εξαρχής? 

Δλδ ήρθαν και περίμεναν στο μαιευτήριο όπως βλέπω στις παλιές και στις ξένες ταινίες; 😅😅😅

Γιατί κάτι τέτοια λέγανε οι γονείς μου: να τους πούμε όταν γεννώ και να ρωτήσουμε αν επιτρέπεται να περιμένουν στο μαιευτήριο αλλά μου φαίνεται άσκοπο να περιμένουν εκεί τόσες ώρες 

Κορίτσι μου γλυκό εμένα ούτε πόνοι ούτε νερά έσπασαν όταν μπήκε το σώμα σε διαδικασία τοκετού!!! Γι' αυτό σε ρώτησα για τα πετρώματα. Εγώ τα χρονόμετρα για 2 ώρες ήταν κάθε 6-7 λεπτά και κρατούσαν περίπου 1-1,5 λεπτό! Μέχρι να φτάσω στο μαιευτήριο με τη "μητέρα" μου είχα 100αρα σύσπαση κάθε 4 λεπτά!

Εγώ "αναγκαστικά" πήγα με τη "μητέρα" μου και μετά ενημέρωσε και τον μπαμπά μου που ήρθε και περίμεναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό εμένα ούτε πόνοι ούτε νερά έσπασαν όταν μπήκε το σώμα σε διαδικασία τοκετού!!! Γι' αυτό σε ρώτησα για τα πετρώματα. Εγώ τα χρονόμετρα για 2 ώρες ήταν κάθε 6-7 λεπτά και κρατούσαν περίπου 1-1,5 λεπτό! Μέχρι να φτάσω στο μαιευτήριο με τη "μητέρα" μου είχα 100αρα σύσπαση κάθε 4 λεπτά!

Εγώ "αναγκαστικά" πήγα με τη "μητέρα" μου και μετά ενημέρωσε και τον μπαμπά μου που ήρθε και περίμεναν!

Αχ αλήθεια!  Δεν το ήξερα ότι υπάρχει κι αυτό το ενδεχόμενο..

Προς το παρόν είναι ακανόνιστα δλδ μπορεί να κάνω δυο σε ένα 5λεπτο και μετά να ξανακάνω μετά από 20 λεπτά μετά από 30λεπτα. 

Εγώ επειδή σε όλη την εγκυμοσύνη είχα πετρώματα μου έχει φανεί ότι αραιωσαν πολύ σε κάποια φάση και τώρα που κάνω ασκήσεις αρχισαν να αυξάνονται αλλά όχι με σταθερό ρυθμό. 

Την Δευτέρα εκτός απροόπτου θα πάω για καρδιοτοκογραφημα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Christi.D. είπε:

Αχ αλήθεια!  Δεν το ήξερα ότι υπάρχει κι αυτό το ενδεχόμενο..

Προς το παρόν είναι ακανόνιστα δλδ μπορεί να κάνω δυο σε ένα 5λεπτο και μετά να ξανακάνω μετά από 20 λεπτά μετά από 30λεπτα. 

Εγώ επειδή σε όλη την εγκυμοσύνη είχα πετρώματα μου έχει φανεί ότι αραιωσαν πολύ σε κάποια φάση και τώρα που κάνω ασκήσεις αρχισαν να αυξάνονται αλλά όχι με σταθερό ρυθμό. 

Την Δευτέρα εκτός απροόπτου θα πάω για καρδιοτοκογραφημα! 

Α εντάξει... έχεις δρόμο ακόμα! Πόσα αισθάνεσαι περίπου μέσα στη μέρα; Εμένα από εκεί μπορεί να ήταν 10 μέσα στη μέρα τις τελευταίες 2 μέρες έγιναν ρυθμικές και έντονες πολύ. Δηλαδή είναι δύσκολο να μην τις καταλάβεις.

Με το καλό κορίτσι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πως είστε με τα μπεμπίνια σας; 

Σήμερα έχει γενέθλια η "μαμά" μου!!! Εχθές πήγαν για μπάνιο κι εγώ βρήκα ευκαιρία και πετάχτηκα να της πάρω ένα δωράκι! Βλακεία έκανα που βγήκα λέτε;;;

Βρε κορίτσια, εμένα η Ισμήνη Μαρία μου έχει βγει υπναρού. Ενώ κάνει ωραία μεγάλα γεύματα μέσα στη μέρα θα ρίξει κι έναν ύπνο 4-5 ώρες σερί!!! Ανυπομονώ να δω τις μετρήσεις της την Τρίτη που θα πάμε πάλι στην παιδίατρο. Μέχρι τότε αγχώνομαι λιγουλάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Α εντάξει... έχεις δρόμο ακόμα! Πόσα αισθάνεσαι περίπου μέσα στη μέρα; Εμένα από εκεί μπορεί να ήταν 10 μέσα στη μέρα τις τελευταίες 2 μέρες έγιναν ρυθμικές και έντονες πολύ. Δηλαδή είναι δύσκολο να μην τις καταλάβεις.

Με το καλό κορίτσι μου. 

Κι εγώ αυτό αισθάνομαι: ότι έχω δρόμο ακόμα!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! 

Να χαίρεσαι και τη μαμά σου!! 

Με το καλό την Τρίτη να δείξει έναν ωραίο αριθμό η ζυγαριά!!😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πως είστε με τα μπεμπίνια σας; 

Σήμερα έχει γενέθλια η "μαμά" μου!!! Εχθές πήγαν για μπάνιο κι εγώ βρήκα ευκαιρία και πετάχτηκα να της πάρω ένα δωράκι! Βλακεία έκανα που βγήκα λέτε;;;

Βρε κορίτσια, εμένα η Ισμήνη Μαρία μου έχει βγει υπναρού. Ενώ κάνει ωραία μεγάλα γεύματα μέσα στη μέρα θα ρίξει κι έναν ύπνο 4-5 ώρες σερί!!! Ανυπομονώ να δω τις μετρήσεις της την Τρίτη που θα πάμε πάλι στην παιδίατρο. Μέχρι τότε αγχώνομαι λιγουλάκι!!!

Καλημέρα κορίτσια 

οχι βρε τι να πειράζει που βγήκες απλά μάσκα να φοράς αν μπαίνεις σε μαγαζιά 

κοριτσι μου μην την αφήνεις και κοιμάται τόσο πολύ σερί χωρίς να έχει φαει 

Και εμένα αυτό ήταν το πρόβλημα μου με την Μπέμπα ότι κοιμόταν πολλές ώρες σερί και δεν ξυπνούσε να φαει 

οταν θηλαζεις ανα δυο ώρες πρέπει να την σηκώνεις για να θηλάσει ( 2 ωρες από την ώρα που αρχίσει ο θηλαμος) άντε βαριά τρίωρο μην την αφήνεις πιο πολύ.. δεν έχουν ακόμα την ικανότητα να ξυπναν από μόνο τους επειδή πεινάνε 

Για αυτό και εγω είχα ζοριστεί την πρώτη βδομαδα με την Μπέμπα επειδή κοιμοταν 5 ώρες σερί.. τώρα το σταμάτησε αυτο μπήκε σε μια σειρά άρχισε να ξυπνάει από μόνη της για φαγητό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...

Μιας που έκανα την αρχή στις γέννες ας κάνω και την αρχή στους κολικούς 🙈🙈🚨🚨🚨🚨..Ελπίζω να μη μας ακολουθήσει καμιά σας γιατί πραγματικά δε παλεύεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια...

Μιας που έκανα την αρχή στις γέννες ας κάνω και την αρχή στους κολικούς 🙈🙈🚨🚨🚨🚨..Ελπίζω να μη μας ακολουθήσει καμιά σας γιατί πραγματικά δε παλεύεται!!

Ωχ υπομονή τώρα με τους κολικούς 

ενα 3 μηνο τραβάνε τώρα αυτά 

δοκιμασε λευκο θόρυβο ίσως βοηθάει να ηρεμήσει λιγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ωχ υπομονή τώρα με τους κολικούς 

ενα 3 μηνο τραβάνε τώρα αυτά 

δοκιμασε λευκο θόρυβο ίσως βοηθάει να ηρεμήσει λιγο 

Τα βρίσκουμε ήδη μπαστούνια..για την ακρίβεια έχει ψευτοκολικους αλλά ταλαιπωρείται πολύ ο καλός μου 🙄...Οταν τον πιάνει δεν ηρεμεί με τίποτα,ούτε λευκούς ήχους ούτε κούνημα ούτε τιιιιποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1) @Demy93Γέννησε 3/8 Αγορακι 🩵

2) @Χρύσακι Γέννησε 5/8 Κοριτσάκι🩷

3) @Mommyel Γέννησε 6/8 Αγορακι 🩵

4) @Fighter Γέννησε 7/8 Κοριτσάκι 🩷

5) @μαμά12345 Γέννησε 8/8 Αγορακι🩵

6) @Christine PilatesΓέννησε 9/8 Αγορακι🩵

7) @nanouko Γέννησε 9/8 Αγορακι🩵

8 ) @Elk Γέννησε 12/8 Κοριτσάκι 🩷

9) @maroo8 Γέννησε 12/8 Αγορακι 🩵

10) @Barbiee Γέννησε 13/8 Αγορακι 🩵

11) @Katiana1987 Γέννησε 15/8 Κοριτσάκι 🩷

12) @katerinayia Γέννησε 21/8 Κοριτσάκι 🩷

κορίτσια εαν έχω ξεχάσει καποια κοπέλα ή έχω γράψει κάτι λαθος πειτε μου να το φτιάξω 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Τα βρίσκουμε ήδη μπαστούνια..για την ακρίβεια έχει ψευτοκολικους αλλά ταλαιπωρείται πολύ ο καλός μου 🙄...Οταν τον πιάνει δεν ηρεμεί με τίποτα,ούτε λευκούς ήχους ούτε κούνημα ούτε τιιιιποτα..

Εμένα ο απορροφητήρας με είχε σώσει και στο κινητό έβαζα λευκούς θορύβους κι έβγαζε διάφορα κι αυτά παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Τα βρίσκουμε ήδη μπαστούνια..για την ακρίβεια έχει ψευτοκολικους αλλά ταλαιπωρείται πολύ ο καλός μου 🙄...Οταν τον πιάνει δεν ηρεμεί με τίποτα,ούτε λευκούς ήχους ούτε κούνημα ούτε τιιιιποτα..

Υπομονή κορίτσι μου αν δεν πιάνει και απορροφητηρας ζόρικο 😮💨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Η προσμονή για το σποράκι σου σε κάνει να είσαι ανυπόμονη… ζήσε τον έρωτα σου με τον άντρα σου κ θα έρθει εκεί που δεν το περιμένεις !!  εμενα μου ήρθε στο πιο άκυρο μήνα προσπαθειών (εντάξει είχα κ χειρότερο) κ μάλιστα δεν έκανα νωρίτερα τεστ πρώτη φορά γιατί δεν το πίστευα … στην πρώτη μέρα καθυστέρησης έλεγα θα μου έρθει κ την δεύτερη έκανα τεστ γιατί μου ήρθε αναγούλα … Εχε πίστη κ επιμονή! Αν πιστεύεις στα θεία, κάνε προσευχές… εγω σε αλλά νέα πήγα για 2ο υπέρηχο , 6+5 , ακούσαμε καρδούλα !!!! Ευχαριστημένος με την αύξηση στο μέγεθος, καμία ένδειξη για αποκόλληση, παρά τα καφέ που είχα.. είμαι 4 μέρες πίσω (βέβαια το υπολογίζαμε εξ αρχής) .. θα με δει στις 9 εβδομάδες κ μετά πάω στις 12 για αυχενική! μου έδωσε την επιλογή αν θέλω να το βλέπω κάθε βδομάδα , αλλά νομίζω είναι αγχωτικό… (σίγουρα δεν είναι οικονομικό το θέμα) αν δω ότι αγχώνομαι ίσως πάω να το δω νωρίτερα, αλλά καλύτερα να έχουμε κ μια εξέλιξη… για επιβράβευση έφαγα μια κρέπα από έξω , δεν είχα ξαναφάει βρωμια από την μέρα που εμαθα την εγκυμοσύνη (αν εξαιρέσουμε κανονική ταβέρνα/εστιατοριο) χιχιχι
    • Ηθελα να μεινω λίγο μόνη μου είναι η αλήθεια να ηρεμήσω..  αυριο που θα είμαι όλη μέρα μόνη όμως να δω πως θα πάει 😅
    • Αχ μπράβο κορίτσι μου!! Πολύ ωραία! Α έκλεισες κιόλας την β επιπέδου? Εγώ η στις 1 Οκτωβρίου η στις 8 θα την κάνω!! Ακόμα δεν έχω αποφασίσει 🤔 έχω ακούσει ότι μετά την β επιπέδου ο χρόνος κυλάει σαν νεράκι!! Η αλήθεια είναι ότι εμένα μου φάνηκε σαν αιώνας ο 4ο μήνας!! 
    • Οχι δεν ειχα καποιο θέμα παντα κυμαινόταν απο 37 έως 39. Πιστευω να ανέβει  τωρα π μ αλλαξε την αγωγή αν κ πιστευω πως δεν ειναι τοσο χαμηλα κ ειναι λαθος τα αποτελέσματα του νοσοκομείου.Μ εχει ξανασυμβεί. Ειχα δωσει αιμα κ μετα απο ενα δίμηνο  είχα παει να κάνω έλεγχο να δω αν ανέβηκε. Αποτελέσματα νοσοκομείου 32 αιματοκρίτης, παω την ιδια μερα εξω σε μικροβ 36. Σκεφτομαι να παω αυριο στην μικροβιολόγο μ να κανω μια γενική αίματος.  Εγώ πάντως νιωθω καλά. Σιγουρα μπισκοτάκια με ζαχαροπλάστα δεν ξερω τι αλλο. Για πειτε καμια ιδέα κοριτσια   
    • Την είδαμε,μεγάλωσε όντως πολύ κι έπαιζε με τα χέρια της!Όλα καλά!!🧿🩷Τώρα στις 24 πάλι,που έχουμε την Β'επιπεδου!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...