Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Christi.D. είπε:

@Katiana1987 μια χαρά ακούγονται όλα! Είναι το άγχος απλά που έλεγα και στη Χρύσα χθες ότι είναι λογικό να θέλουμε να είναι όλα ακριβώς στην ιδανική τιμή/κατάσταση/μέτρηση για να είμαστε σίγουρες ότι είναι εντάξει τα μωράκια μας!! Το μωράκι σου είναι πολύ καλά και μεγαλώνει όπως και όσο πρέπει!!

@Χρύσακι δεν θα ξαναπάς να σε δει την επόμενη εβδομάδα και να δείτε και για τη θέση του; Νομίζω ότι όταν μπαίνεις και στον μήνα σου πηγαίνεις κάθε βδομάδα.

Μήπως αλλάξει τις επόμενες εβδομάδες θέση. Την καισαρική για πότε στην προγραμμάτισε δλδ;(Εννοώ σε τι ηλικία κύησης)

Δεν μ ειπε για καισαρική κορίτσι μου! Θα πηγαινω για καρδιοτοκογραφο καθε βδομαδα, την Τρίτη θα παω και θα με βλέπει και η γυναικολόγος μου καθε βδομαδα. 
προς το παρόν το μωρό τρέφεται σωστα μου ειπε αν και ο πλακούντας grade 2-3. Απλα θα το παρακολουθούμε οπως ειπα θα με βλέπει και αυτή, θα κανω και καρδιοτοκογραφο σε αλλη κλινική, που δουλεύει σαν μαία η κουμπαρά μου και θα μου κάνει αυτή. 
ειπε θα προσπαθήσουμε για φυσιολογικό τοκετό προς το παρόν αν ολα πανε καλα που το εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Μου την προγραμμάτισε σε ηλικία 38και κάτι, είπε θα μου πει ακριβώς ποια μέρα, αλλά σγρ πριν τις 39. Όχι, σε δύο εβδομάδες θα πάω πάλι..δεν ξέρω γτ.. εμένα θα με φάει η αγωνία και το άγχος μέχρι τότε..

Να μην δεχτείς! Πες προτιμάς φυσιολογικό τοκετό γιατί μπορει να γυρίσει! Τωρα αν εν κ εφόσον δεν τοτε σιγουρα καισαρική. Εγω προχτές π μ ειπε για τον πλακούντα κι έκλαιγα, μου λέει Γτ κλαις φοβάσαι την καισαρική ; Κ της λεω ναι δεν θελω, και μου ειπε θα προσπαθήσουμε για φυσιολογικό! Μονο αν δουμε οτι υπάρξει πρόβλημα και σταματήσει να τρέφεται το μωρό θα κανουμε καισαρική! 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρύσακι είπε:

Δεν μ ειπε για καισαρική κορίτσι μου! Θα πηγαινω για καρδιοτοκογραφο καθε βδομαδα, την Τρίτη θα παω και θα με βλέπει και η γυναικολόγος μου καθε βδομαδα. 
προς το παρόν το μωρό τρέφεται σωστα μου ειπε αν και ο πλακούντας grade 2-3. Απλα θα το παρακολουθούμε οπως ειπα θα με βλέπει και αυτή, θα κανω και καρδιοτοκογραφο σε αλλη κλινική, που δουλεύει σαν μαία η κουμπαρά μου και θα μου κάνει αυτή. 
ειπε θα προσπαθήσουμε για φυσιολογικό τοκετό προς το παρόν αν ολα πανε καλα που το εύχομαι! 

Χρυσακι χίλια συγγνώμη! Τη @nanouko ήθελα να κάνω ταγκ και μπερδεύτηκα!! Δεν το πήρα χαμπάρι ότι ταγκαρα εσένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Δεν μ ειπε για καισαρική κορίτσι μου! Θα πηγαινω για καρδιοτοκογραφο καθε βδομαδα, την Τρίτη θα παω και θα με βλέπει και η γυναικολόγος μου καθε βδομαδα. 
προς το παρόν το μωρό τρέφεται σωστα μου ειπε αν και ο πλακούντας grade 2-3. Απλα θα το παρακολουθούμε οπως ειπα θα με βλέπει και αυτή, θα κανω και καρδιοτοκογραφο σε αλλη κλινική, που δουλεύει σαν μαία η κουμπαρά μου και θα μου κάνει αυτή. 
ειπε θα προσπαθήσουμε για φυσιολογικό τοκετό προς το παρόν αν ολα πανε καλα που το εύχομαι! 

Εντομεταξυ εμενα κορίτσι μου γύρισε με το κεφάλι κατω ήδη απο την 32 που πηγα για την  Doppler. Και προχτές π πηγα στην γυναικολόγο είναι ακομα γυρισμένο προς τ κατω ειπε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αυτό που λέτε για τον πλακούντα (αν είναι grade 1,2 κλπ) το γράφει στην εξέταση που σας δώσανε στο doppler;; Γιατί το κοίταξα κ δε γράφει σε μένα κάτι..Μου είπε εκείνη την ώρα ότι ο πλακούντας είναι μια χαρά,αυτό μόνο..Κι εγώ δε ρώτησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nanouko πάρε τον χρόνο σου μίλα και με τη μαία να σου εξηγήσει τι και πως!

Έχει δίκιο η @Elkότι μπορεί ο γιατρός να έχει λόγους που από τώρα σου είπε για καισαρική, γι αυτό καλό είναι να μιλήσεις με τη μαία του γιατρού (αφού με αυτήν μιλάς στο τηλ) για να σου εξηγήσει! Και να έχεις μια πιο ξεκάθαρη εικόνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Χρύσακι μια χαρά το μωράκι σου αφού βολεύτηκε από νωρίς σε αυτή τη θέση!😊😊

@maroo8 εγώ Doppler αύριο θα κάνω αλλά εμένα και στη β επιπέδου μου το είχανε γράψει το grade. Τον έλεγξαν πάντως τον δικό σου άρα είναι οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η maroo8 είπε:

Κορίτσια αυτό που λέτε για τον πλακούντα (αν είναι grade 1,2 κλπ) το γράφει στην εξέταση που σας δώσανε στο doppler;; Γιατί το κοίταξα κ δε γράφει σε μένα κάτι..Μου είπε εκείνη την ώρα ότι ο πλακούντας είναι μια χαρά,αυτό μόνο..Κι εγώ δε ρώτησα..

Ναι κορίτσι μου το γραφει πάνω στην Doppler εμένα είναι στο 2 

εκεί που γραφή την θέση πλακούντα οπίσθιος υψηλός λέει εμένα γραφει και το grade 2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η maroo8 είπε:

Κορίτσια αυτό που λέτε για τον πλακούντα (αν είναι grade 1,2 κλπ) το γράφει στην εξέταση που σας δώσανε στο doppler;; Γιατί το κοίταξα κ δε γράφει σε μένα κάτι..Μου είπε εκείνη την ώρα ότι ο πλακούντας είναι μια χαρά,αυτό μόνο..Κι εγώ δε ρώτησα..

Εμένα το γράφει ναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nanouko είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου!! Θα προσπαθήσω να μην το σκέφτομαι και να μην πιάνω συνέχεια την κοιλιά μου.. λογικά αύριο θα είμαι καλύτερα!🌺

Γιατί να μην την πιάνεις;;; Ίσα ίσα... να χαιδεύεις χαμηλά! https://www.imommy.gr/2014/02/13/to-mwro-moy-den-exei-parei-swsth-thesh/ και διάβασε κι αυτό...2032397058_.thumb.jpg.70817878b167d6cb414c3d161807bf4e.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κοίταξα ξανά,λέει θέση πλακούντα οπίσθιος υψηλός αλλά δε γράφει κάτι άλλο..ποιος ξέρει..αφού είπε είναι εντάξει,δεν τρώγομαι κι εγώ άλλο..Ευχαριστώ κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, εγώ έχω χαθεί γενικά παρα πολύ...σας διαβάζω καθε μέρα...αλλα δεν έχω χρόνο να γράψω!

έχει άδεια ο άντρας μου και προσπαθώ να συμμαζεψω πράγματα τώρα που μπορώ και έχω βοήθεια!

σήμερα γυρίσαμε απο διακοπές... πήγαμε Δευτέρα και γυρίσαμε σήμερα!

γυρνώντας είχα ραντεβού στη γιατρό..33+1 σήμερα...ο μπεμπακος μου είναι 2267 γρ. , ο πλακούντας ακόμα grade 1 (ευτυχώς), αλλα μια αρτηρία ειναι λιγο πιο φουσκωμένη καπως ετσι μου το είπε...και πρέπει να προσέχω πολύ να μην βάλω άλλα κιλά γιατι αυτό ισως μ δημιουργήσει πίεση! μεχρι την επόμενη φορά λεει να μην έχω βαλει ουτε ένα κιλό 😔 να κοψω τελειως το βραδινό 😔😔 πολυ δύσκολο 😔 μεχρι τώρα είμαι στα +11..

γενικά ολα είναι πολύ καλά!

από αύριο θα ξεκινήσω να πλένω και να ετοιμάζω τη βαλίτσα μαιευτηρίου να τα έχω ολα έτοιμα! απο πράγματα τα έχω πάρει ολα..δε μου λείπει απολύτως τίποτα!

πάνες πήρα 4 πακέτα των 24 τμχ την μάρκα lupilu των lidl..το νούμερο 1...δεν ξέρω αν έκανα καλά...αλλα γραφει απο 2-5... οπότε νομίζω ειναι οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατα τα άλλα μπαίνουμε στην τελική ευθεία νιώθω!

1 Αυγούστου έχω το επόμενο ραντεβού και θα με βαλει και καρδιοτοκογραφο μου είπε!

ααα το πιο σημαντικό γύρισε ο μπεμπακος μου προς τα κάτω! πηρε την θεση του!

εντωμεταξυ θέλω να απαντήσω στην καθε μια ξεχωριστά αλλά είναι τοσα πολλά αυτά που έχετε πει και δεν υπάρχει περίπτωση να προλάβω ακομα και αν κατσω μεχρι αυριο να γράφω!

εύχομαι σε όλες με το καλό να δεχτούμε τα μωρα μας στην αγκαλια μας και να είναι υγιή το κυριότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Γιατί να μην την πιάνεις;;; Ίσα ίσα... να χαιδεύεις χαμηλά! https://www.imommy.gr/2014/02/13/to-mwro-moy-den-exei-parei-swsth-thesh/ και διάβασε κι αυτό...2032397058_.thumb.jpg.70817878b167d6cb414c3d161807bf4e.jpg

Θα το διαβάσω, εν τω μεταξύ θυμάμαι η μαία είχε πει σε μια κοπέλα που είχε ρωτήσει ότι είναι επικίνδυνος ο εξωτερικός μετασχηματισμός..στο ίντερνετ διαβάζω ότι ελάχιστοι γνωρίζουν και κάνουν με ασφάλεια.. μακάρι να το έκανε και ο δικός μου αν χρειαστεί! εγώ δεν έχω κάτι από όλα αυτά..ο πλακούντας μου είναι οπίσθιος υψηλός, grade 1 μου είπανε προφορικά στο doppler..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christi.D. είπε:

@nanouko πάρε τον χρόνο σου μίλα και με τη μαία να σου εξηγήσει τι και πως!

Έχει δίκιο η @Elkότι μπορεί ο γιατρός να έχει λόγους που από τώρα σου είπε για καισαρική, γι αυτό καλό είναι να μιλήσεις με τη μαία του γιατρού (αφού με αυτήν μιλάς στο τηλ) για να σου εξηγήσει! Και να έχεις μια πιο ξεκάθαρη εικόνα! 

Ναι, κορίτσι μου θα το κάνω, αύριο, σήμερα δεν έχω όρεξη να της μιλήσω 🥴 ελπίζω να αλλάξει η διάθεσή μου μέχρι τη γέννα και να μην πάω και τους κάνω μούτρα χαχα αχ όλα τα δύσκολα σε μένα Παναγίτσα μου.. μακάρι να ναι η τελευταία δυσκολία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εγώ έχω χαθεί γενικά παρα πολύ...σας διαβάζω καθε μέρα...αλλα δεν έχω χρόνο να γράψω!

έχει άδεια ο άντρας μου και προσπαθώ να συμμαζεψω πράγματα τώρα που μπορώ και έχω βοήθεια!

σήμερα γυρίσαμε απο διακοπές... πήγαμε Δευτέρα και γυρίσαμε σήμερα!

γυρνώντας είχα ραντεβού στη γιατρό..33+1 σήμερα...ο μπεμπακος μου είναι 2267 γρ. , ο πλακούντας ακόμα grade 1 (ευτυχώς), αλλα μια αρτηρία ειναι λιγο πιο φουσκωμένη καπως ετσι μου το είπε...και πρέπει να προσέχω πολύ να μην βάλω άλλα κιλά γιατι αυτό ισως μ δημιουργήσει πίεση! μεχρι την επόμενη φορά λεει να μην έχω βαλει ουτε ένα κιλό 😔 να κοψω τελειως το βραδινό 😔😔 πολυ δύσκολο 😔 μεχρι τώρα είμαι στα +11..

γενικά ολα είναι πολύ καλά!

από αύριο θα ξεκινήσω να πλένω και να ετοιμάζω τη βαλίτσα μαιευτηρίου να τα έχω ολα έτοιμα! απο πράγματα τα έχω πάρει ολα..δε μου λείπει απολύτως τίποτα!

πάνες πήρα 4 πακέτα των 24 τμχ την μάρκα lupilu των lidl..το νούμερο 1...δεν ξέρω αν έκανα καλά...αλλα γραφει απο 2-5... οπότε νομίζω ειναι οκ!

Τέλειος είναι ο μπεμπάκος σου! Μια χαρά είναι το νούμερο σε καλύπτει! Αχ σε νιώθω για το φαγητό! Υπομονή, μετά θα τρώμε όσο θέλουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ; Πως είστε ;

εμένα σήμερα ο αντρας βγήκε θετικός στον κοβιτ 😕

για να δούμε αν την γλυτωσαμε εγω με το παιδί 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ; Πως είστε ;

εμένα σήμερα ο αντρας βγήκε θετικός στον κοβιτ 😕

για να δούμε αν την γλυτωσαμε εγω με το παιδί 🤷‍♀️

Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου!!! Περαστικά του κοπέλα μου! Να εύχεσαι βασικά να κολλήσετε τώρα... Για να μην είσαι μόνη σου στο νοσοκομείο!!! 

Εγώ σήμερα νιώθω σαν κοτόπουλο απο τη ζέστη! Δεν έχω κοιμηθεί και καλά λόγω αλλεργίας... φτερνιζόμουν συνέχεια! Ελπίζω να καταφέρω να κοιμηθώ λίγο ακόμα μέσα στη μέρα γιατί αλλιώς αισθάνομαι ότι θα πέσω κάτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου!!! Περαστικά του κοπέλα μου! Να εύχεσαι βασικά να κολλήσετε τώρα... Για να μην είσαι μόνη σου στο νοσοκομείο!!! 

Εγώ σήμερα νιώθω σαν κοτόπουλο απο τη ζέστη! Δεν έχω κοιμηθεί και καλά λόγω αλλεργίας... φτερνιζόμουν συνέχεια! Ελπίζω να καταφέρω να κοιμηθώ λίγο ακόμα μέσα στη μέρα γιατί αλλιώς αισθάνομαι ότι θα πέσω κάτω!

Ναι και εγω αυτό ειπα τουλάχιστον καλύτερα που έγινε τώρα μην γινόταν όταν θα ηθελα να πάω γεννήσω και είχαμε αλλά μετά 😅

Αχ εγω το βράδυ με την ζεστη κορίτσια τρελάθηκα δεν μπορούσα να κοιμηθώ ούτε εγω ούτε το παιδί γίναμε μούσκεμα 

Ωχ σε πιάνει και αλλεργία; Χάλια που να μπορέσεις να κοιμηθείς μακάρι να μπορέσεις να κοιμηθείς το μεσημέρι 

Θα προσπαθήσω και εγω να κοιμηθώ λίγο το μεσημέρι  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ; Πως είστε ;

εμένα σήμερα ο αντρας βγήκε θετικός στον κοβιτ 😕

για να δούμε αν την γλυτωσαμε εγω με το παιδί 🤷‍♀️

Καλημέρα ! Ελκ μου περαστικά στον σύζυγό! Έχει δίκιο η Κατιάνα ότι αν είναι να κολλήσετε καλύτερα τώρα παρά όταν είναι να γεννήσεις! Από την άλλη κι εγώ στη θέση σου θα ερχόμουν απλά να μην κολλήσω!

Είναι στο σπίτι τώρα ο άντρας σου απλά με μάσκα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ; Πως είστε ;

εμένα σήμερα ο αντρας βγήκε θετικός στον κοβιτ 😕

για να δούμε αν την γλυτωσαμε εγω με το παιδί 🤷‍♀️

καλημέρα...ωωω περαστικά σας! λίγη προσοχή μόνο και δεν νομίζω να κολλήσετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ; Πως είστε ;

εμένα σήμερα ο αντρας βγήκε θετικός στον κοβιτ 😕

για να δούμε αν την γλυτωσαμε εγω με το παιδί 🤷‍♀️

Περαστικά του! Μακάρι να μην κολλήσατε,αλλιώς να το περάσετε όσο πιο ανώδυνα γίνεται..Γίνεται ένας χαμός με τον κοβιντ πάλι ρε παιδί μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christi.D. είπε:

Καλημέρα ! Ελκ μου περαστικά στον σύζυγό! Έχει δίκιο η Κατιάνα ότι αν είναι να κολλήσετε καλύτερα τώρα παρά όταν είναι να γεννήσεις! Από την άλλη κι εγώ στη θέση σου θα ερχόμουν απλά να μην κολλήσω!

Είναι στο σπίτι τώρα ο άντρας σου απλά με μάσκα;

Τον έχω βάλει στην άλλη κρεβατοκάμαρα να κάθετε αυτός εκεί μονος του έχει και δικό του μπάνιο το δωμάτιο ότι χρειάζεται φαγητό του το αφήνω έξω στην αυλη και βγαίνει και το παίρνει.. θα τον αφήσω 2-3 μερες κλειδωμένο εκεί 😂

αλλα πρέπει να είχε 2 μερες που ήταν θετικός κοιμόμασταν όλοι μαζί σήμερα όμως που ανέβασε πυρετο έκανε το τεστ και ήταν θετικό κατά κόκκινο 

τωρα εύχομαι να  το προλάβαμε και να μην μας κόλλησε 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Barbiee είπε:

καλημέρα...ωωω περαστικά σας! λίγη προσοχή μόνο και δεν νομίζω να κολλήσετε..

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η maroo8 είπε:

Περαστικά του! Μακάρι να μην κολλήσατε,αλλιώς να το περάσετε όσο πιο ανώδυνα γίνεται..Γίνεται ένας χαμός με τον κοβιντ πάλι ρε παιδί μου

Ευχαριστώ βρε κορίτσια μακάρι να το προλάβαμε να μην κολλήσαμε τι να πω.. δεν έχω ξανά κολλήσει κιολας όποτε αντισώματα 0 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Τον έχω βάλει στην άλλη κρεβατοκάμαρα να κάθετε αυτός εκεί μονος του έχει και δικό του μπάνιο το δωμάτιο ότι χρειάζεται φαγητό του το αφήνω έξω στην αυλη και βγαίνει και το παίρνει.. θα τον αφήσω 2-3 μερες κλειδωμένο εκεί 😂

αλλα πρέπει να είχε 2 μερες που ήταν θετικός κοιμόμασταν όλοι μαζί σήμερα όμως που ανέβασε πυρετο έκανε το τεστ και ήταν θετικό κατά κόκκινο 

τωρα εύχομαι να  το προλάβαμε και να μην μας κόλλησε 🤷‍♀️

Περαστικά κορίτσι μου! Τι συμπτώματα εχει; Εγω ακομα μπούκωμα κ έκανα και σημερα τεστ. Παλι θετική! Αλλα εκτός απο το μπούκωμα ειμαι μια χαρα ευτυχως😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • καλημερα κοριτσι μου! ναι επιτελους 🥳🥰   κοριτσια μου καλημερα καλη κυριακή !!❤️✨  σας διαβάζω καθε μερα και βλεπω τα νέα σας απλά σταμάτησα να γραφω γιατι σκεφτομουν ότι θα χαθούν τα πολλα μηνύματα αφού δεν μου τα εγκρίνανε😕 και επειδή είχαν περάσει πολλες μερες εστειλα μήνυμα στο φόρουμ και ετσι πρέπει να τα είδανε χαιρομαι πολυ που θα μπορω να σας γραφω κανονικα να επικοινωνούμε ❤️❤️❤️ αντωνια μου καλα να περασετε στις διακοπες σας να ξεκουραστείτε και να γυρισετε με γεμάτες μπαταρίες !! παλι καλα δεν συνεχίσεις με τους εμετούς ούτε αναγούλες !!!  εγω στα ίδια κοριτσια ανακατεύομαι όλη μερα έχω και εμετούς αλλα ενταξει πιστεύω σιγα σιγα θα αρχισουν να μειώνονται τα συμπτώματα  ναι πλησιάζει η μερα της αυχενικής! ανυπομονώ να δουμε το μωρακι και δεν αγχώνομαι για ότι είναι να βγει θα το δουμε εκείνη την ημέρα είναι η αληθεια κοριτσια έχετε καποιο feeling για το φύλο του μωρού σας ;; εγω από  την αρχή το σκεφτομαι για κοριτσακι λες και μου το έχει επιβεβαιώσει κάποιος 🤣 ενώ παντα πιστευα ότι θα κανω αγορια! τις τελευταίες μερες έχω αρχίσει να σκεφτομαι και την περίπτωση να είμαι τελειως λαθος! θα δειξει ! 
    • Ευχαριστουμε Αννιτα μου!!!🥰🥰🥰  Εσυ θα ξεκουραστεις τον Αυγουστο;;
    • Ρια μου να χαιρεσαι το παιδακι σου κ με το καλο να ερθει κ το 2ο μωρακι σας!!🙏❤️🤰🧿✨️ Εχεις κοριτσακι ή αγορακι;; Εχεις feeling γ το φυλο του 2ου;;  Ποτε με το καλο εχεις επομενο υπερηχο ή εχεις προγραμματισει αυχενικη;; Σορρυ γ τις πολλες ερωτησεις.. απλα γ ν σε μαθουμε καλυτερα!!😊
    • Απ'ότι βλέπω όλες σχεδόν τα έχουμε τα πονάκια μας!! Πλησιάζουμε κορίτσια!!
    • Άντε κορίτσι πολύ λίγο έμεινε!! 🤗🤗
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...