Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

Κορίτσια εσας οι παλάμες σας το βράδυ που κοιμαστε σας μουδιάζουν καθόλου; 

Αύριο θα πάω γυναικολόγο να του δειξω και την Doppler έχει καμία γιατρό τώρα στα κοντά ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια εσας οι παλάμες σας το βράδυ που κοιμαστε σας μουδιάζουν καθόλου; 

Αύριο θα πάω γυναικολόγο να του δειξω και την Doppler έχει καμία γιατρό τώρα στα κοντά ;

Όχι εμένα δε μου έχει τύχει να μουδιάσουν οι παλάμες..Το παθαίνεις συχνά; Το είχες κ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη;

Τώρα τελευταία αυτό που παθαίνω είναι σαν κράμπα ανάμεσα στα πόδια ψηλά ενώ είμαι όρθια..δεν ξέρω τι είναι αυτό..Γιατρό στις 15 έχω τώρα..

Μου είπε να πάω να κάνω έναν έλεγχο σε καρδιολόγο και οφθαλμίατρο,δεν ξέρω γιατί..Σας έχουν πει κ εσάς κάτι τέτοιο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maroo8 είπε:

Όχι εμένα δε μου έχει τύχει να μουδιάσουν οι παλάμες..Το παθαίνεις συχνά; Το είχες κ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη;

Τώρα τελευταία αυτό που παθαίνω είναι σαν κράμπα ανάμεσα στα πόδια ψηλά ενώ είμαι όρθια..δεν ξέρω τι είναι αυτό..Γιατρό στις 15 έχω τώρα..

Μου είπε να πάω να κάνω έναν έλεγχο σε καρδιολόγο και οφθαλμίατρο,δεν ξέρω γιατί..Σας έχουν πει κ εσάς κάτι τέτοιο;;

Κάθε βράδυ πλέον που κοιμάμαι ειδικά το δεξι χερι μουδιάζει πολυ Ναι το είχα και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη απλά στην προηγούμενη είχα και πόνο για την ώρα δεν πονάω μακάρι να μείνει μόνο στο μούδιασμα 

Όχι κράμπα εκεί δεν παθαίνω καμία φορά ένα στιγμιαίο πόνο όμως έχω όταν είμαι ξαπλωμένη ανάμεσα στο πόδια στα  ισχια 

οχι εμένα δεν μου είπαν να πάω σε καρδιολόγο ούτε οφθαλμίατρο που έχω και μυωπία 

ααα σε μια βδομαδα τωρα ωραία.. εγω είμαι περίεργη για αύριο να δω αν θα μου πει τώρα να πηγαίνω πιο συχνα ; 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια εσας οι παλάμες σας το βράδυ που κοιμαστε σας μουδιάζουν καθόλου; 

Αύριο θα πάω γυναικολόγο να του δειξω και την Doppler έχει καμία γιατρό τώρα στα κοντά ;

Εμενα μουδιαζει το ισχιο μου καμια φορα, παλαμες οχι. Μηπως ειναι συνδρομο καρπιαιου σωληνα που ειναι συχνο στην εγκυμοσυνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Gioher είπε:

Εμενα μουδιαζει το ισχιο μου καμια φορα, παλαμες οχι. Μηπως ειναι συνδρομο καρπιαιου σωληνα που ειναι συχνο στην εγκυμοσυνη?

Ναι στην πρώτη εγκυμοσύνη το είχα πάθει 

λογικά κατά εκεί πάει η δουλειά πάλι 😕 

πιέζει την λεκάνη μας το μωρο τώρα.. αρχίζει και ανοίγει..προετοιμάζεται για την γεννά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Κάθε βράδυ πλέον που κοιμάμαι ειδικά το δεξι χερι μουδιάζει πολυ Ναι το είχα και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη απλά στην προηγούμενη είχα και πόνο για την ώρα δεν πονάω μακάρι να μείνει μόνο στο μούδιασμα 

Όχι κράμπα εκεί δεν παθαίνω καμία φορά ένα στιγμιαίο πόνο όμως έχω όταν είμαι ξαπλωμένη ανάμεσα στο πόδια στα  ισχια 

οχι εμένα δεν μου είπαν να πάω σε καρδιολόγο ούτε οφθαλμίατρο που έχω και μυωπία 

ααα σε μια βδομαδα τωρα ωραία.. εγω είμαι περίεργη για αύριο να δω αν θα μου πει τώρα να πηγαίνω πιο συχνα ; 🤷‍♀️

Τουλάχιστον δεν έχεις πόνο..κάτι είναι κι αυτό..

Λογικά από δω κ μπρος θα μας βλέπουν πιο συχνά..Για να δούμε..Θα μας πεις αύριο τι θα πει ο γιατρός σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η maroo8 είπε:

Τουλάχιστον δεν έχεις πόνο..κάτι είναι κι αυτό..

Λογικά από δω κ μπρος θα μας βλέπουν πιο συχνά..Για να δούμε..Θα μας πεις αύριο τι θα πει ο γιατρός σου..

ναι γιατί ο ιδιώτης με έβλεπε πιο συχνα για να δούμε αυτός τώρα τι θα μου πει 

ναι μακάρι να μην αρχίσει να πονάει γιατί πονάει αρκετά το άτιμο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! @Katiana1987 καλή επιστροφή! Ούτε εμένα μου είπε για οφθαλμίατρο ή καρδιολόγο! Έχουμε πολλές ραντεβού αυτή τη βδομάδα θυμάμαι! Άντε να δούμε τα μωρά μας! Ανυπομονώ! Την Τετάρτη εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Elk είπε:

ναι γιατί ο ιδιώτης με έβλεπε πιο συχνα για να δούμε αυτός τώρα τι θα μου πει 

ναι μακάρι να μην αρχίσει να πονάει γιατί πονάει αρκετά το άτιμο 

@Elk μακάρι να μη σε πιάσει! Το έχω περάσει κι εγώ λόγω δουλειάς σε υπολογιστή και είναι απαίσιος ο πόνος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

@Elk μακάρι να μη σε πιάσει! Το έχω περάσει κι εγώ λόγω δουλειάς σε υπολογιστή και είναι απαίσιος ο πόνος!

Ναι είναι χάλια αστα να πάνε.. 

άντε περιμένουμε τα νέα σου να μας πεις αν γύρισε ο μπέμπης σου.. κανείς καθόλου ασκήσεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @Katiana1987 καλή επιστροφή! Ούτε εμένα μου είπε για οφθαλμίατρο ή καρδιολόγο! Έχουμε πολλές ραντεβού αυτή τη βδομάδα θυμάμαι! Άντε να δούμε τα μωρά μας! Ανυπομονώ! Την Τετάρτη εγώ!

Ναι και εμένα δεν μου ζήτησαν ούτε τώρα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη 

@maroo8 σου είπε γιατί θέλεις να πας γιατρους ; Οφθαλμίατρο έχεις μυωπία και στο ζήτησε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι είναι χάλια αστα να πάνε.. 

άντε περιμένουμε τα νέα σου να μας πεις αν γύρισε ο μπέμπης σου.. κανείς καθόλου ασκήσεις; 

Κάνω οπότε το θυμηθώ, στα 4 στον καναπέ ή στο κρεβάτι, έχω και τη μπάλα Μπόλα, χαϊδεύω την κοιλιά μου χαμηλά, αλλά δεν ξέρω νομίζω ότι στριφογυρνάει και καταλήγει πάλι στην ίδια θέση 😀 δλδ στα δεξιά της κοιλιάς μου πιάνω έναν όγκο λίγο επιμήκη που μάλλον είναι το σώμα του.. εσύ πχ που σου έχει γυρίσει δεν πιάνεις όγκο δεξιά και αριστερά και απλά νιώθεις τις κλωτσιές ψηλά δεξιά και αριστερά; Και νιώθεις πίεση στη λεκάνη; Έτσι θα ξέρω ότι γύρισε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι και εμένα δεν μου ζήτησαν ούτε τώρα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη 

@maroo8 σου είπε γιατί θέλεις να πας γιατρους ; Οφθαλμίατρο έχεις μυωπία και στο ζήτησε ; 

Έχω λίγη μυωπία αλλά μη φανταστείς..Γυαλιά φοράω όταν βλέπω τηλεόραση,όταν οδηγώ βράδυ κ στον υπολογιστή..Βέβαια έχω χρόνια να ελέγξω τι γίνεται..Για τους γιατρούς μου είπε πριν της πω ότι έχω μυωπία, ότι κάποια στιγμή πρέπει να κάνω έναν έλεγχο κ καρδιολόγο..🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κάνω οπότε το θυμηθώ, στα 4 στον καναπέ ή στο κρεβάτι, έχω και τη μπάλα Μπόλα, χαϊδεύω την κοιλιά μου χαμηλά, αλλά δεν ξέρω νομίζω ότι στριφογυρνάει και καταλήγει πάλι στην ίδια θέση 😀 δλδ στα δεξιά της κοιλιάς μου πιάνω έναν όγκο λίγο επιμήκη που μάλλον είναι το σώμα του.. εσύ πχ που σου έχει γυρίσει δεν πιάνεις όγκο δεξιά και αριστερά και απλά νιώθεις τις κλωτσιές ψηλά δεξιά και αριστερά; Και νιώθεις πίεση στη λεκάνη; Έτσι θα ξέρω ότι γύρισε;

Εμένα που κ την τελευταία φορά στη γιατρό κ στο doppler προχθές ήταν γυρισμένος, καταλαβαίνω ανά διαστήματα όγκο δεξιά αριστερά..Πίεση στη λεκάνη δε θα έλεγα πως νιώθω..Αν δεν μου το έλεγαν δλδ δε θα καταλάβαινα κάπως ότι έχει πάρει θέση..🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elkεμένα δεν μου μουδιάζουν τα χέρια.ισως το πρωί να τα αισθάνομαι λίγο πρησμένα..

@maroo8ούτε εμένα μου είπε κάτι για γιατρούς! Για τον καρδιολογικά που σου είπε εννοούσε έτσι γενικά; Μήπως επειδή πλησιάζει στον μήνα σου το λέει σε όλες τις έγκυες για να είναι καλυμμένος;

@nanoukoεγώ άλλες φορές νομίζουμε ότι έχει πάρει θέση άλλες όχι. Τον αισθάνομαι να στριφογυρναει πάντως 

Την Πέμπτη έχω Doppler και θα δούμε τελικά πού είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maroo8 είπε:

Έχω λίγη μυωπία αλλά μη φανταστείς..Γυαλιά φοράω όταν βλέπω τηλεόραση,όταν οδηγώ βράδυ κ στον υπολογιστή..Βέβαια έχω χρόνια να ελέγξω τι γίνεται..Για τους γιατρούς μου είπε πριν της πω ότι έχω μυωπία, ότι κάποια στιγμή πρέπει να κάνω έναν έλεγχο κ καρδιολόγο..🤷‍♀️

Καρδιολογο μου ειχε πει και εμενα  να παω να κανω εναν ελεγχο οταν μπω στο τριτο τριμηνο. Προληπτικα. Για οφθαλμιατρο δεν μου ειπε κατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια εσας οι παλάμες σας το βράδυ που κοιμαστε σας μουδιάζουν καθόλου; 

Αύριο θα πάω γυναικολόγο να του δειξω και την Doppler έχει καμία γιατρό τώρα στα κοντά ;

Γεια σας κορίτσια! 
 

εχω κι εγω αυριο γιατρό στις 1:20, καταμεσήμερο αλλά τελοσπαντων. Περιμενω να πάω  για να της πω αυτά για την Doppler και για τον πλακούντα οτι άρχισε να γερνάει να δω τι θα μ πει κ αυτή. 
 

εμενα μουδιαζαν τα χέρια πριν καιρο, αλλά τωρα σταμάτησαν. 
 

κορίτσια μου τα δωμάτια, κούνιες, κλπ ποτε θα αρχίσετε να ετοιμάζετε; Εγω ακομα ολα στα κουτιά τα εχω, εκτός απο την κούνια που την έφεραν στημένη, όμως δεν την έστρωσα ή κατι.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Γεια σας κορίτσια! 
 

εχω κι εγω αυριο γιατρό στις 1:20, καταμεσήμερο αλλά τελοσπαντων. Περιμενω να πάω  για να της πω αυτά για την Doppler και για τον πλακούντα οτι άρχισε να γερνάει να δω τι θα μ πει κ αυτή. 
 

εμενα μουδιαζαν τα χέρια πριν καιρο, αλλά τωρα σταμάτησαν. 
 

κορίτσια μου τα δωμάτια, κούνιες, κλπ ποτε θα αρχίσετε να ετοιμάζετε; Εγω ακομα ολα στα κουτιά τα εχω, εκτός απο την κούνια που την έφεραν στημένη, όμως δεν την έστρωσα ή κατι.

 

 

Ααα μαζί έχουμε γιατρό ωχ μέσα στην ζεστη σε έβαλε ; Ζορικο.. εγω έχω ραντεβού δεκα παρά τέταρτο

Το πλακούντα σε πιο νούμερο σε έχει 2 ή 3; 
εμενα είναι στο 2 

εγω το λικνο θέλω να στήσω όπου ναναι θα το ετοιμάσω σιγά σιγά.. έπλυνα ρούχα σεντόνια πετσέτες αβγό καλαθουνα τα έχω έτοιμα μόνο την φώλια θέλω να πλύνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

@Elkεμένα δεν μου μουδιάζουν τα χέρια.ισως το πρωί να τα αισθάνομαι λίγο πρησμένα..

@maroo8ούτε εμένα μου είπε κάτι για γιατρούς! Για τον καρδιολογικά που σου είπε εννοούσε έτσι γενικά; Μήπως επειδή πλησιάζει στον μήνα σου το λέει σε όλες τις έγκυες για να είναι καλυμμένος;

@nanoukoεγώ άλλες φορές νομίζουμε ότι έχει πάρει θέση άλλες όχι. Τον αισθάνομαι να στριφογυρναει πάντως 

Την Πέμπτη έχω Doppler και θα δούμε τελικά πού είναι 

Πρησμένα  είναι καιρό εμένα αφού την βέρα δεν την φοράω εδώ και κανένα μήνα την έχω βγάλει 😅

Ααα ωραία αυτήν την βδομάδα οι πιο πολλές δηλαδή έχουμε ραντεβού σε σε γιατρό  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maroo8 είπε:

Έχω λίγη μυωπία αλλά μη φανταστείς..Γυαλιά φοράω όταν βλέπω τηλεόραση,όταν οδηγώ βράδυ κ στον υπολογιστή..Βέβαια έχω χρόνια να ελέγξω τι γίνεται..Για τους γιατρούς μου είπε πριν της πω ότι έχω μυωπία, ότι κάποια στιγμή πρέπει να κάνω έναν έλεγχο κ καρδιολόγο..🤷‍♀️

Μυωπία έχω και εγω αλλά λίγο 1 βαθμό στο κάθε μάτι κανονικά γυαλιά φοράω κάθε μέρα απλά τώρα με την μικρή σταμάτησα γιατί έρχεται μου τα τραβάει και δεν με αφηνει 😂

Εεε αφού το ζήτησε πήγε να κανείς έναν έλεγχο καλό θα είναι 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

@Elkεμένα δεν μου μουδιάζουν τα χέρια.ισως το πρωί να τα αισθάνομαι λίγο πρησμένα..

@maroo8ούτε εμένα μου είπε κάτι για γιατρούς! Για τον καρδιολογικά που σου είπε εννοούσε έτσι γενικά; Μήπως επειδή πλησιάζει στον μήνα σου το λέει σε όλες τις έγκυες για να είναι καλυμμένος;

@nanoukoεγώ άλλες φορές νομίζουμε ότι έχει πάρει θέση άλλες όχι. Τον αισθάνομαι να στριφογυρναει πάντως 

Την Πέμπτη έχω Doppler και θα δούμε τελικά πού είναι 

Ναι αυτό κατάλαβα κ για τους δύο γιατρούς..Μου είπε να πω ότι επειδή είμαι στο τρίτο τρίμηνο,μου ζήτησε η γυναικολόγος έναν έλεγχο.. Ε θα τα κάνω κι αυτά να ξεμπερδευω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κάνω οπότε το θυμηθώ, στα 4 στον καναπέ ή στο κρεβάτι, έχω και τη μπάλα Μπόλα, χαϊδεύω την κοιλιά μου χαμηλά, αλλά δεν ξέρω νομίζω ότι στριφογυρνάει και καταλήγει πάλι στην ίδια θέση 😀 δλδ στα δεξιά της κοιλιάς μου πιάνω έναν όγκο λίγο επιμήκη που μάλλον είναι το σώμα του.. εσύ πχ που σου έχει γυρίσει δεν πιάνεις όγκο δεξιά και αριστερά και απλά νιώθεις τις κλωτσιές ψηλά δεξιά και αριστερά; Και νιώθεις πίεση στη λεκάνη; Έτσι θα ξέρω ότι γύρισε;

Άντε μακάρι να έχει γυρίσει να σου φύγει και αυτό..

εγω νιωθω πιο πολύ τις κλωτσιές ψηλά στην στομάχι ειδικά αριστερά δίπλα από τον αφαλο  μόνιμος βλέπω να βγαίνει ένα εξόγκωμα μικρό τώρα ή χερι είναι αυτό ή πόδι είναι  δεν ξέρω 🤷‍♀️ από την δεξιά μεριά από τον αφαλο δεν νιωθω τόσο κίνηση 

το κεφάλι υπόθετο πρέπει να είναι κάτω δεξιά χαμηλά δηλαδή και εγω στο περίπου δηλαδή μπορω να καταλάβω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εγώ τώρα σιγά σιγά θα στήσω κούνια και συρταριέρα, έχω κάνει σχεδόν όλα τα πλυσίματα και σιδερώματα, έχω φτιάξει βαλίτσα και νεσεσέρ μαιευτηρίου..και το καρότσι ακόμη στην κούτα είναι.. αν ήταν στο χέρι μου θα τα 'χα κάνει αλλά ο άντρας μου δουλεύει πολλές ώρες και δεν έχω άλλον να με βοηθήσει.. είναι και οι καθημερινές δουλειές..πολλά..οπότε λίγο λίγο ετοιμάζουμε το σπίτι.. ελπίζω μην τύχει τίποτα νωρίτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Γεια σας κορίτσια! 
 

εχω κι εγω αυριο γιατρό στις 1:20, καταμεσήμερο αλλά τελοσπαντων. Περιμενω να πάω  για να της πω αυτά για την Doppler και για τον πλακούντα οτι άρχισε να γερνάει να δω τι θα μ πει κ αυτή. 
 

εμενα μουδιαζαν τα χέρια πριν καιρο, αλλά τωρα σταμάτησαν. 
 

κορίτσια μου τα δωμάτια, κούνιες, κλπ ποτε θα αρχίσετε να ετοιμάζετε; Εγω ακομα ολα στα κουτιά τα εχω, εκτός απο την κούνια που την έφεραν στημένη, όμως δεν την έστρωσα ή κατι.

 

 

Εγώ κούνια και συρταριερα τα περιμένω τέλος του μήνα να έρθουν..Οπότε τότε θα τα κάνω αναγκαστικά..το λίκνο θέλω να στήσω κάποια στιγμή αν κ δε θα το στρώσω ακόμα νομίζω για να μη σκονιζεται..Το αυγό θέλω να πάω για καθάρισμα γιατί μου το δώσανε κ το είχε στην αποθήκη η κουμπάρα μου..Κατά τα άλλα περιμένω κάτι πραγματακια που έχω παραγγείλει να τα πλυνω κ να τα σιδερωσω σιγά σιγά..το καρότσι κ εμένα στο κουτί είναι ακόμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Άντε μακάρι να έχει γυρίσει να σου φύγει και αυτό..

εγω νιωθω πιο πολύ τις κλωτσιές ψηλά στην στομάχι ειδικά αριστερά δίπλα από τον αφαλο  μόνιμος βλέπω να βγαίνει ένα εξόγκωμα μικρό τώρα ή χερι είναι αυτό ή πόδι είναι  δεν ξέρω 🤷‍♀️ από την δεξιά μεριά από τον αφαλο δεν νιωθω τόσο κίνηση 

το κεφάλι υπόθετο πρέπει να είναι κάτω δεξιά χαμηλά δηλαδή και εγω στο περίπου δηλαδή μπορω να καταλάβω 

Για να δούμε!! Εγώ τον λόξυγκα κάτω χαμηλά τον νιώθω και λίγο δεξιά..λες να είναι το κεφάλι εκεί;

🧸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...