Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια άσχετο! Είχα ξεχάσει εντελώς τι θα κάνω με τη βάση αυτοκινήτου isofix! Έχετε πάρει; Είναι πιο ασφαλές έτσι;ωχ και λέει ότι σε 30 μέρες έρχεται 

Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου...

Βρέθηκα με το μπαμπά της μπουμπούς εχθές και μιλήσαμε! Δε θέλει ούτε να τη δει. Δεν αξίζει να ξανά ασχοληθώ καθόλου. Θα το αντιμετωπίσει όταν πάει η μικρή να του ζητήσει τα "ρέστα". 

Ευτυχώς σήμερα, ξανά πήρα maalox, γιατί είχα έντονη καούρα πριν πέσω για ύπνο, και κοιμήθηκα 5,5 ώρες σερί κορίτσια μου! Τελευταία μέρα σήμερα εδώ! Φτιάχνω βαλίτσα κι αύριο μεσημέρι... ξεκινάει η πιο γλυκιά αναμονή και προσμονή! Ευτυχώς έχω λίγα πράγματα να κάνω και στην Αθήνα ακόμα, οπότε θα περάσουν γρήγορα οι τελευταιές εβδομάδες. 

Εχθές με πήραν και απο το μαιευτήριο και κανόνισα και το μάθημα τοκετού!!! Κοντεύουμε κορίτσια μου κι ακόμα δεν το πιστεύω πως πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός!

Τελευταίο μπάνιο... εδώ!!!

1000011586.thumb.png.daf9732d63fd71f95239574b55b6b7bb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...

Βρέθηκα με το μπαμπά της μπουμπούς εχθές και μιλήσαμε! Δε θέλει ούτε να τη δει. Δεν αξίζει να ξανά ασχοληθώ καθόλου. Θα το αντιμετωπίσει όταν πάει η μικρή να του ζητήσει τα "ρέστα". 

Ευτυχώς σήμερα, ξανά πήρα maalox, γιατί είχα έντονη καούρα πριν πέσω για ύπνο, και κοιμήθηκα 5,5 ώρες σερί κορίτσια μου! Τελευταία μέρα σήμερα εδώ! Φτιάχνω βαλίτσα κι αύριο μεσημέρι... ξεκινάει η πιο γλυκιά αναμονή και προσμονή! Ευτυχώς έχω λίγα πράγματα να κάνω και στην Αθήνα ακόμα, οπότε θα περάσουν γρήγορα οι τελευταιές εβδομάδες. 

Εχθές με πήραν και απο το μαιευτήριο και κανόνισα και το μάθημα τοκετού!!! Κοντεύουμε κορίτσια μου κι ακόμα δεν το πιστεύω πως πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός!

Τελευταίο μπάνιο... εδώ!!!

1000011586.thumb.png.daf9732d63fd71f95239574b55b6b7bb.png

Κατιάνα νομίζω ότι η όλη του στάση δυστυχώς έδειχνε ότι δεν θέλει ανάμιξη... Κρίμα γιατί αυτός θα χάσει..! Εσύ κοίτα τη μπουμπού σου κι εσένα: να είστε γερές, να είστε καλά και αγάπη θα έχετε με το τσουβαλι στη ζωή σας!! Είμαι σίγουρη γι αυτό!

Ευτυχώς ανακουφιζεσαι με τα μαλοξ και κοιμάσαι λίγο πιο ανθρώπινα!!

Να απολαύσεις τη σημερινή μέρα! Πόσο όμορφα είναι βρε παιδί μου!! 😍😍

Αχ τι καλά που πλησιάζει ο καιρός! Είναι από τα λίγα καλοκαίρια που ανυπομονώ να τελειώσουν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

Κατιάνα νομίζω ότι η όλη του στάση δυστυχώς έδειχνε ότι δεν θέλει ανάμιξη... Κρίμα γιατί αυτός θα χάσει..! Εσύ κοίτα τη μπουμπού σου κι εσένα: να είστε γερές, να είστε καλά και αγάπη θα έχετε με το τσουβαλι στη ζωή σας!! Είμαι σίγουρη γι αυτό!

Ευτυχώς ανακουφιζεσαι με τα μαλοξ και κοιμάσαι λίγο πιο ανθρώπινα!!

Να απολαύσεις τη σημερινή μέρα! Πόσο όμορφα είναι βρε παιδί μου!! 😍😍

Αχ τι καλά που πλησιάζει ο καιρός! Είναι από τα λίγα καλοκαίρια που ανυπομονώ να τελειώσουν!! 

Εγώ δεν ανυπομονώ καθόλου μπορώ να πω. Έχω πει πολλές φορές ότι ζω την κάθε στιγμή της εγκυμοσύνης μου... Τη χαίρομαι... και τις "δυσκολίες" της... Σ' ευχαριστώ τόσο πολύ για τα όμορφα σου λόγια! Είδες που θα την πηγαίνω του χρόνου για μπάνιο τη μπουμπούκα μου;;; Κι ακόμα δεν έχω πάει φετός στις ΤΟΠ παραλίες της Λευκάδας. Αυτές είναι οι πολύ κοντινές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια άσχετο! Είχα ξεχάσει εντελώς τι θα κάνω με τη βάση αυτοκινήτου isofix! Έχετε πάρει; Είναι πιο ασφαλές έτσι;ωχ και λέει ότι σε 30 μέρες έρχεται 

κορίτσι μου δεν την πήρα αυτήν την βάση το είχα με την ζώνη ήταν αρκετά καλά δεμένο σκέψου από την Αθήνα που γέννησα μέχρι το χωριό ήταν 4 ώρες 

βεβαια εγω προτίμησα από το να δόσω  λεφτά να παρω την βάση αυτήν, να δόσω λεφτά να παρω κάθισμα αυτοκινήτου αυτά έτσι και αλλιώς ξεκινάν από πολύ μωρά και πάει έως 36 κιλά… στο αβγό μέσα έτσι και αλλιώς δεν είναι για πολύ μεγαλωνουν γρήγορα και δεν θα χωράει να κάθετε εκεί 

καλημερα κορίτσια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η nanouko είπε:

@maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..

Ααα τώρα ειδα ότι το πήρες όχι βρε τι πειράζει Αθήνα δεν μένεις έτσι και αλλιώς δεν έχει να κανείς μεγάλο ταξίδι μια χαρά θα είναι θα το βάλεις να κοιτάει ανάποδα θα κάτσεις και εσυ πίσω όλα μια χαρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...

Βρέθηκα με το μπαμπά της μπουμπούς εχθές και μιλήσαμε! Δε θέλει ούτε να τη δει. Δεν αξίζει να ξανά ασχοληθώ καθόλου. Θα το αντιμετωπίσει όταν πάει η μικρή να του ζητήσει τα "ρέστα". 

Ευτυχώς σήμερα, ξανά πήρα maalox, γιατί είχα έντονη καούρα πριν πέσω για ύπνο, και κοιμήθηκα 5,5 ώρες σερί κορίτσια μου! Τελευταία μέρα σήμερα εδώ! Φτιάχνω βαλίτσα κι αύριο μεσημέρι... ξεκινάει η πιο γλυκιά αναμονή και προσμονή! Ευτυχώς έχω λίγα πράγματα να κάνω και στην Αθήνα ακόμα, οπότε θα περάσουν γρήγορα οι τελευταιές εβδομάδες. 

Εχθές με πήραν και απο το μαιευτήριο και κανόνισα και το μάθημα τοκετού!!! Κοντεύουμε κορίτσια μου κι ακόμα δεν το πιστεύω πως πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός!

Τελευταίο μπάνιο... εδώ!!!

1000011586.thumb.png.daf9732d63fd71f95239574b55b6b7bb.png

Μα το ωραία καλές βουτιές να κανείς κορίτσι μου με το καλό να πας και Αθήνα 

Να μας πεις εντυπώσεις από τα μαθήματα τοκετού 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ δεν ανυπομονώ καθόλου μπορώ να πω. Έχω πει πολλές φορές ότι ζω την κάθε στιγμή της εγκυμοσύνης μου... Τη χαίρομαι... και τις "δυσκολίες" της... Σ' ευχαριστώ τόσο πολύ για τα όμορφα σου λόγια! Είδες που θα την πηγαίνω του χρόνου για μπάνιο τη μπουμπούκα μου;;; Κι ακόμα δεν έχω πάει φετός στις ΤΟΠ παραλίες της Λευκάδας. Αυτές είναι οι πολύ κοντινές! 

Καλά δεν το συζητώ! Η μπουμπου σου είναι τυχερή για πολλούς λόγους!! 

Μπράβο σου που ζεις κάθε στιγμή! Εμένα συνήθως το μυαλό μου τρέχει μπροστά! 

@nanoukoούτε εγώ πήρα τη βαση. Θα πάρω μια καλή καθίσματακι με βάση που θα το έχει καιρό, όπως λέει κι η @Elk!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

Καλά δεν το συζητώ! Η μπουμπου σου είναι τυχερή για πολλούς λόγους!! 

Μπράβο σου που ζεις κάθε στιγμή! Εμένα συνήθως το μυαλό μου τρέχει μπροστά! 

@nanoukoούτε εγώ πήρα τη βαση. Θα πάρω μια καλή καθίσματακι με βάση που θα το έχει καιρό, όπως λέει κι η @Elk!

 

Αυτά τα καθίσματα είναι μέχρι 0-36 κιλά εμένα σκέψου τώρα η κόρη μου τον Αύγουστο θα γίνει 2 και είναι 12 κιλά όποτε θα σε βολέψει καλύτερα θεωρώ 🤷‍♀️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η nanouko είπε:

@maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..

Ναι βρε σιγά δεν έγινε κ τίποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! Το είχε σε έκπτωση οπότε λέω άντε! Πλάκα πλάκα αν γεννουσαμε φθινόπωρο θα παίρναμε πολλά πράγματα σε έκπτωση! Anyway! 🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! Το είχε σε έκπτωση οπότε λέω άντε! Πλάκα πλάκα αν γεννουσαμε φθινόπωρο θα παίρναμε πολλά πράγματα σε έκπτωση! Anyway! 🥴

Κοιτα αν δεν έδωσες πολλά λεφτά για να το πάρεις οκ.. γιατί καποια βλέπω έχουν 100 ευρώ και… εκεί δεν αξίζει όταν με 150-200 ευρώ παίρνεις κάθισμα αυτοκινήτου εγω έτσι το σκέφτηκα δηλαδή 

παντως βλέπω τα ανέβασαν ολα και το καρότσι που είχα πάρει είναι πιο ακριβό και το κάθισμα αυτοκινήτου 🤷‍♀️ μεγάλη αύξηση μέσα σε 2 χρόνια  

Ίσως τον χειμώνα να βγάζουν καλύτερες προσφορές δεν ξέρω καθόλου.. οποτε κοιτα το δεύτερο παιδάκι να το κανείς χειμώνα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Κοιτα αν δεν έδωσες πολλά λεφτά για να το πάρεις οκ.. γιατί καποια βλέπω έχουν 100 ευρώ και… εκεί δεν αξίζει όταν με 150-200 ευρώ παίρνεις κάθισμα αυτοκινήτου εγω έτσι το σκέφτηκα δηλαδή 

παντως βλέπω τα ανέβασαν ολα και το καρότσι που είχα πάρει είναι πιο ακριβό και το κάθισμα αυτοκινήτου 🤷‍♀️ μεγάλη αύξηση μέσα σε 2 χρόνια  

Ίσως τον χειμώνα να βγάζουν καλύτερες προσφορές δεν ξέρω καθόλου.. οποτε κοιτα το δεύτερο παιδάκι να το κανείς χειμώνα 😂

Χαχα ναι!! Δε βγαίνω αλλιώς 😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Μα το ωραία καλές βουτιές να κανείς κορίτσι μου με το καλό να πας και Αθήνα 

Να μας πεις εντυπώσεις από τα μαθήματα τοκετού 😊

Ευχαριστώ! Θα σας ενημερώσω μόλις κάνω τα μαθήματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Gioher είπε:

Γεια σας κοριτσια..Το αυγο δεν ειναι για ενα -ενα μιση χρονο?

Μμμ εγω πριν τον χρόνο το αλλαξα να σου πως την αλήθεια το αβγό στο καρότσι 9-10 μηνών περίπου το έβγαλα γιατί άρχισε να ποδαράκια να βγαίνουν εκτός.. μαχ  πιστεύω εκεί στο χρόνο είναι.. 

Για 1,5 χρόνο σίγουρα όχι σκέψου θα περπατάει το παιδί 1,5 χρόνο δεν θα χωράει καν 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gioher είπε:

Γεια σας κοριτσια..Το αυγο δεν ειναι για ενα -ενα μιση χρονο?

Κι εγώ όταν πήγα να δω για καρότσι αβγό κτλ γύρω στο 9μηνο μου είπαν! Ανάλογα με το παιδί φυσικά αλλά πάνω κάτω εκεί. Για αυτό και μερικά καθίσματα αυτοκινήτου είναι από 9-36 . Με το σκεπτικό ότι πρίν θα έχεις το αβγό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gioher είπε:

Γεια σας κοριτσια..Το αυγο δεν ειναι για ενα -ενα μιση χρονο?

Θα συμφωνήσω ...κι εγώ 10 μηνών τον έβαλα σε κανονικό μεγάλο...ήταν και λίγο μεγάλος και δε χωράγε καθόλου...και γύρω στα 4 του το έβγαλα κι αυτό..έβρισκε παντού και τώρα κάθεται κανονικά με τη ζώνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα οκ κοριτσια... Εμας μας ειπε εκει αυτη οτι ειναι για περιπου χρονο, καλα στο site της εταιρειας γραφει μεχρι 24 μηνων, οποτε πηραμε και τις βασεις. Μαλλον άλλα ισχύουν στην πραξη. Τελοςπαντων οι βασεις ταιριαζουν και για το επομενο στη σειρα καθισμα οποτε βλεποντας και κανοντας!!😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Φεύγω για Αθήνα σε λίγες ώρες και δε θα μπορέσω να σας διαβάσω πολύ σήμερα. Τα λέμε απο αύριο!

Να περάσετε τέλεια σήμερα ότι κι αν κάνετε!!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Φεύγω για Αθήνα σε λίγες ώρες και δε θα μπορέσω να σας διαβάσω πολύ σήμερα. Τα λέμε απο αύριο!

Να περάσετε τέλεια σήμερα ότι κι αν κάνετε!!!😘

καλημέρα κορίτσια ☺️


Καλό δρόμο να έχεις !!! 🚗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Φεύγω για Αθήνα σε λίγες ώρες και δε θα μπορέσω να σας διαβάσω πολύ σήμερα. Τα λέμε απο αύριο!

Να περάσετε τέλεια σήμερα ότι κι αν κάνετε!!!😘

Καλημέρα κορίτσια!!🌞 Καλό ταξίδι να έχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Φεύγω για Αθήνα σε λίγες ώρες και δε θα μπορέσω να σας διαβάσω πολύ σήμερα. Τα λέμε απο αύριο!

Να περάσετε τέλεια σήμερα ότι κι αν κάνετε!!!😘

Καλό ταξίδι!! Με το καλό να επιστρέψεις με την κορούλα σου αγκαλιά!!! 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Την κόρη μου την πρώτη την γέννησα σε ιδιωτική κλινική εκεί οι μαίες βοήθησαν για θηλασμό όταν ήθελες βοήθεια.. εκεί είχα και την δικιά μου μαία την πρώτη μέρα οπότε ήταν πιο εύκολα και επίσης είχα και ένα μωρό που συνεργάστηκε άψογα  τώρα γέννησα σε δημόσιο εκεί οι μαίες μου είχαν σπάσει τα νεύρα για μπουκάλι με είχαν τρελάνει.. εγώ είχα και το θέμα ότι το μωρό δεν μπορούσα να το βάλω αμέσως στήθος λόγο ολικής ναρκώσεις οπότε πέρασαν 3 ώρες μέχρι να βάλω το μωρό στήθος.. ο άντρας μου έκανε αγώνα για να μην δώσουν το μωρό μπουκάλι αυτές τις 3 ώρες μέχρι να ξυπνήσω  δυστηχως όμως το μωρό δεν ήταν συνεργάσιμο αυτήν την φορά δεν μπορούσε να πιάσει κοιμόταν όλη την ώρα μάλλον έφταιγαν και τα φάρμακα που μου εδιναν… οπότε έδωσα μπουκάλι με κλάματα εγώ αλλά δεν το έβαλα κάτω προσπαθούσα να την βάζω στήθος και αν μην έτρωγε ήθελα να έχει την επαφή  Τι δεν θα έδινα να νιώσω και εγώ αυτήν την εμπειρία του ΦΤ να έχω τον άντρα μου μαζί να ακούσω και εγώ το πρώτο κλάμα της  Τουλάχιστον πήγαν όλα καλά  με την καισαρική είμασταν καλά και οι δύο ( και τις δύο φορες που έκανα)  είχα καλή αποθεραπεία και τις δύο φορές χωρίς κάποιο πρόβλημα 
    • Τι να πω τώρα κι εγώ 21η μέρα και έχω τραβήγματα και ένα πολύ περίεργο feeling εσωτερικά, δεν μπορώ να το εξηγήσω!! Δεν θα πω και πολλά γιατί μετά η @Παρασκευαιδου θα με "μαλώσει" 😂 
    • Με το καλό κ το δεύτερο αγοράκι! 🩵🩵🩵 εγώ έχω ένα κοριτσάκι 5 ετών , ένα αγοράκι 2.5 ετών κ τώρα περιμένω πάλι αγοράκι 🤰🏼 Εμένα καμπύλη μου είπε ο γιατρός θα κανονισουμε ημερομηνία  τώρα Δευτέρα που θα πάω (μένω εξωτερικό εδώ λειτουργούν αλλιώς τα πράγματα, όλες τις αιμοληψίες μου τις κάνουν στο ιατρείο δεν πάω σε μικροβιολογικό άρα αναμένω να δω που θα κάνω κ την καμπύλη και πως 😬, την σιχαίνομαι αυτήν την εξέταση κάθε φορά 🙅‍♀️)  από φάρμακα μόνο σίδηρο παίρνω που έπεσε στις εξετάσεις  κ θα ξανά ξεκινήσω μαγνήσιο γιατί έχω πάρα πάρα πολλές συσπάσεις.    καλό είναι γενικά να κάνεις εξετάσεις για ό,τι συμπληρώματα/ φάρμακα παίρνεις για να δεις κ που έχεις έλλειψη σε συννενόηση με το γιατρό σου φυσικά 😊 
    • ααα...εγω επειδή ειχα ηδη τεράστιο στήθος τις ραγαδες τις εχω από πάντα 🤷 δεν με ενοχλούν εκεί 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...