Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η Fighter είπε:

Καλησπέρα κορίτσια σε όλες…εγώ είμαι 17 εβδομάδων σήμερα και μεθαύριο κάνω αμνιοπαρακέντηση 🤞🏻είχαμε καλά αποτελέσματα αν θυμάστε αλλά βρήκαν μια ανατομική παραλλαγή και μας πρότειναν να την κάνουμε για σιγουριά…και σκεφτείτε είμαι 32…δεν έχει να κάνει πάντα με την ηλικια πιστεύω…αυτααα στείλτε θετική ενεργεια 💗σε άλλα νέα περιμένουμε μπεμπα

Σε σκεφτόμαστε και να πάνε όλα καλά!!!

🍀🤞🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Elk είπε:

Όχι ακόμα δεν το ξέρω το φύλλο.. ο γυναικολογος είπε μάλλον αγόρι, ο εμβρυολογος είπε μάλλον κορίτσι όποτε ακόμα δεν ξέρω 😂

την Δευτέρα που θα έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο λογικά θα το δούμε φαντάζομαι 🙂

εσυ ξέρεις ;

αγοράκι εγωω κατα 70%...

εμενα η γιατρός μου κάνει και την αυχενική και την β επιπέδου οπότε δεν έχω δεύτερη γνώμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Fighter είπε:

Καλησπέρα κορίτσια σε όλες…εγώ είμαι 17 εβδομάδων σήμερα και μεθαύριο κάνω αμνιοπαρακέντηση 🤞🏻είχαμε καλά αποτελέσματα αν θυμάστε αλλά βρήκαν μια ανατομική παραλλαγή και μας πρότειναν να την κάνουμε για σιγουριά…και σκεφτείτε είμαι 32…δεν έχει να κάνει πάντα με την ηλικια πιστεύω…αυτααα στείλτε θετική ενεργεια 💗σε άλλα νέα περιμένουμε μπεμπα 

έχεις ολη τη θετική μου ενέργεια!

εύχομαι να πάνε ολα καλαααα!

με το καλο η μπεμπουλα σας!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια 😔 έχω απο την τρίτη μ έχει πιάσει μια ίωση... πονόλαιμος, με πονάει το αυτί, το κεφάλι, κάνω δέκατα, έκανα μια φορά εμετό!

αγχώνομαι λίγο για τον μπεμπάκο μου!

η γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ, αλλά εγώ δεν γίνεται να μην ανησυχώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Barbiee είπε:

κορίτσια 😔 έχω απο την τρίτη μ έχει πιάσει μια ίωση... πονόλαιμος, με πονάει το αυτί, το κεφάλι, κάνω δέκατα, έκανα μια φορά εμετό!

αγχώνομαι λίγο για τον μπεμπάκο μου!

η γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ, αλλά εγώ δεν γίνεται να μην ανησυχώ!

Με το καλό το αγορακι σας λοιπόν 🩵 

μην αγχώνεσαι πολλές κοπέλες έχουν αρρωστήσει στην εγκυμοσύνη ειναι λογικό δεν βοηθάει και ο καιρός όλα καλά θα είναι το μπεμπακι δεν επηρεάζεται 

να ακολουθήσεις της συμβουλές από την γιατρό σου να ξεκουράζεσαι και όλα θα πάνε καλά περαστικα σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Με το καλό το αγορακι σας λοιπόν 🩵 

μην αγχώνεσαι πολλές κοπέλες έχουν αρρωστήσει στην εγκυμοσύνη ειναι λογικό δεν βοηθάει και ο καιρός όλα καλά θα είναι το μπεμπακι δεν επηρεάζεται 

να ακολουθήσεις της συμβουλές από την γιατρό σου να ξεκουράζεσαι και όλα θα πάνε καλά περαστικα σου 😊

ευχαριστώ πολύ!

έχω ραντεβού 13/3 μέχρι τότε... έχω μέρες για να δω πως ειναι το μπεμπακι μου και αγχώνομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όλα πήγαν καλά με την άμνιο…βγήκαν και τα πρώτα αποτελέσματα για τα βασικά σύνδρομα και είναι όλα καλά! Πφφ τώρα περιμένουμε και για κάποια άλλα που είναι πολύ πολύ σπάνια…και μας είπε ο γιατρός να δώσουμε βάση στα σημερινά 💗🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Fighter είπε:

Κορίτσια μου όλα πήγαν καλά με την άμνιο…βγήκαν και τα πρώτα αποτελέσματα για τα βασικά σύνδρομα και είναι όλα καλά! Πφφ τώρα περιμένουμε και για κάποια άλλα που είναι πολύ πολύ σπάνια…και μας είπε ο γιατρός να δώσουμε βάση στα σημερινά 💗🙏🏻

ΜΠΡΆΒΟ κορίτσι μου!!! Που την έκανες αν επιτρέπεται;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Fighter είπε:

Κορίτσια μου όλα πήγαν καλά με την άμνιο…βγήκαν και τα πρώτα αποτελέσματα για τα βασικά σύνδρομα και είναι όλα καλά! Πφφ τώρα περιμένουμε και για κάποια άλλα που είναι πολύ πολύ σπάνια…και μας είπε ο γιατρός να δώσουμε βάση στα σημερινά 💗🙏🏻

Τέλεια!! Συνεχίζουμε δυναμικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/2/2024 at 11:53 ΠΜ, ο/η Barbiee είπε:

κορίτσια 😔 έχω απο την τρίτη μ έχει πιάσει μια ίωση... πονόλαιμος, με πονάει το αυτί, το κεφάλι, κάνω δέκατα, έκανα μια φορά εμετό!

αγχώνομαι λίγο για τον μπεμπάκο μου!

η γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ, αλλά εγώ δεν γίνεται να μην ανησυχώ!

Εκεί μέσα που βρίσκεται ο μπεμπακος σου είναι πολύ καλά προστατευμένος. 

Η μικρή μας που πάει φέτος πρώτη φορά βρεφονηπιακό μας έχει κουβαλήσει όλες τις ιώσεις και φυσικά έχουμε κολλήσει. 

Χρειάστηκε να πάρω δύο φορές αντιβίωση για τον βήχα μου, όσο και να προσπάθησα να το αποφυγω και όλα είναι οκ.

Είναι ευτυχώς πολύ ήπια τα συμπτώματα που έχεις.  

Χαλάρωσε και όλα θα πάνε καλά!

Άντε να φτιάξει ο καιρός να ησυχάσουμε από τις ιώσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Fighter είπε:

Κορίτσια μου όλα πήγαν καλά με την άμνιο…βγήκαν και τα πρώτα αποτελέσματα για τα βασικά σύνδρομα και είναι όλα καλά! Πφφ τώρα περιμένουμε και για κάποια άλλα που είναι πολύ πολύ σπάνια…και μας είπε ο γιατρός να δώσουμε βάση στα σημερινά 💗🙏🏻

Μπράβο κορίτσι μου πήγαν ολα καλα λοιπόν τέλεια !😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Christine Pilates είπε:

Εκεί μέσα που βρίσκεται ο μπεμπακος σου είναι πολύ καλά προστατευμένος. 

Η μικρή μας που πάει φέτος πρώτη φορά βρεφονηπιακό μας έχει κουβαλήσει όλες τις ιώσεις και φυσικά έχουμε κολλήσει. 

Χρειάστηκε να πάρω δύο φορές αντιβίωση για τον βήχα μου, όσο και να προσπάθησα να το αποφυγω και όλα είναι οκ.

Είναι ευτυχώς πολύ ήπια τα συμπτώματα που έχεις.  

Χαλάρωσε και όλα θα πάνε καλά!

Άντε να φτιάξει ο καιρός να ησυχάσουμε από τις ιώσεις 

δεν την γλίτωσα την αντιβίωση και εγώ τελικά!

καθε μερα και χειρότερα ειμαι!

σήμερα ξεκινάω αντιβίωση και ο Θεος βοηθός!🙏

ειλικρινά να φτιάξει ο καιρός να ησυχάσουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/2/2024 at 9:34 ΜΜ, ο/η Barbiee είπε:

ευχαριστώ πολύ!

έχω ραντεβού 13/3 μέχρι τότε... έχω μέρες για να δω πως ειναι το μπεμπακι μου και αγχώνομαι!

Εγώ τι να πω που απο τις 13/2 θα το ξανά δω στις 19/3;;;;;; Δεν αγχώνομαι βέβαια... απλά θέλω να το δω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/3/2024 at 11:36 ΠΜ, ο/η Barbiee είπε:

δεν την γλίτωσα την αντιβίωση και εγώ τελικά!

καθε μερα και χειρότερα ειμαι!

σήμερα ξεκινάω αντιβίωση και ο Θεος βοηθός!🙏

ειλικρινά να φτιάξει ο καιρός να ησυχάσουμε!

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου! Ηρεμία και να ακολουθείς τις οδηγίες του γιατρού σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ τι να πω που απο τις 13/2 θα το ξανά δω στις 19/3;;;;;; Δεν αγχώνομαι βέβαια... απλά θέλω να το δω!!!

καλημέρααα!

πολύ μετά σ έβαλε!

άντε υπομονή...τι να κάνουμε!😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου. @Elkμου περιμένουμε τα νέα σου και φυσικά και την τελική απόφαση για το φύλλο του μωρού!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. @Elkμου περιμένουμε τα νέα σου και φυσικά και την τελική απόφαση για το φύλλο του μωρού!!! 🥰

Τι κάνετε κορίτσια ; Πως είστε ; Εγω πήγα στο γιατρό όλα καλά με είπε σε ένα μήνα θα ξανά πάω τώρα να με δει 

τελικα έχουμε κοριτσάκι πάλι 🩷😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Τι κάνετε κορίτσια ; Πως είστε ; Εγω πήγα στο γιατρό όλα καλά με είπε σε ένα μήνα θα ξανά πάω τώρα να με δει 

τελικα έχουμε κοριτσάκι πάλι 🩷😊

Μπράβο κοριτσάκι μου... Ελπίζω να μη σας ένοιξε που είναι και πάλι κοριτσάκι! Γερή και καλότυχη η μικρούλα σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου... Ελπίζω να μη σας ένοιξε που είναι και πάλι κοριτσάκι! Γερή και καλότυχη η μικρούλα σας. 

Όχι βρε ίσα ίσα ο αντρας μου ήθελε πάλι κορίτσι για να έχει πάτημα να μου πει να κάνουμε και τρίτο παιδάκι 😂 ευχαριστώ πολύ με το καλό όλες μας να κρατήσουμε γερά μωράκια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΟ TEAM ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2024!!!!! ❤️ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ..

ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗ 16η ΕΒΔ +2 ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ 😛 ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΠΡΙΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ..ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ Σ ΕΜΕΝΑ ΛΟΓΩ ΔΙΑΒΗΤΗ ΕΔΩΣΑΝ ΣΑΛΟΣΠΙΡ ΓΙΑ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΟΕΚΛΑΜΨΙΑΣ..ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ, ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΥΠΝΗΛΙΑ.. 😛 

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΗΤΑΝ ΛΙΓΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΥΓΡΑ Ή ΚΑΦΕ ΑΙΜΑ..ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΥΓΡΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΕ ΣΥΝΟΛΟ ΕΙΔΑ, ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ, 3 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΕ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΕΠΑΦΗ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ) ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΦΤΑΙΞΕ ΑΥΤΟ..

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 11/3 ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΟ ΚΡΥΒΩ ΟΣΟ Κ ΑΝ ΜΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ, ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΡΟΜΑΞΑΝ.. 😕 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΟ TEAM ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2024!!!!! ❤️ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ..

ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗ 16η ΕΒΔ +2 ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ 😛 ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΠΡΙΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ..ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ Σ ΕΜΕΝΑ ΛΟΓΩ ΔΙΑΒΗΤΗ ΕΔΩΣΑΝ ΣΑΛΟΣΠΙΡ ΓΙΑ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΟΕΚΛΑΜΨΙΑΣ..ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ, ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΥΠΝΗΛΙΑ.. 😛 

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΗΤΑΝ ΛΙΓΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΥΓΡΑ Ή ΚΑΦΕ ΑΙΜΑ..ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΥΓΡΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΕ ΣΥΝΟΛΟ ΕΙΔΑ, ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ, 3 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΕ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΕΠΑΦΗ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ) ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΦΤΑΙΞΕ ΑΥΤΟ..

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 11/3 ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΟ ΚΡΥΒΩ ΟΣΟ Κ ΑΝ ΜΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ, ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΡΟΜΑΞΑΝ.. 😕 

 

Καλημέρα κορίτσια 

ααα είμαστε κοντά εγω είμαι 15εβδ & 4 μερ σήμερα.. 5 μερες διαφορά έχουμε μόνο 😊

εγω είχα καφέ από την 7 εβδ έως 9 εβδ μόνο πρωί τα έβγαζα.. εμένα μου είχε πει πως είναι χαμηλά ο πλακούντας και για αυτό τα βλέπω.. επαφες μου είχε όχι τότε 

τωρα έχει αναιβει ο πλακούντας αλλά είναι ακόμα οπίσθιος χαμηλός.. για επαφες μου έδωσε το οκ τώρα αλλά η μαία με είπε πως επειδή είναι χαμηλά ίσως δω πάλι λίγα καφέ να μην τρομάξω 

Μήπως και εσενα λίγο χαμηλά και τα είχες ; Πιστεύω δεν είναι κάτι ανησυχητικό αφού σου λέει και ο γιατρός θα είναι οκ τώρα εισαι και πιο προχωρημένη η εγκυμοσυνη όποτε δεν πιστεύω πως υπάρχει θέμα.. 

Σαλοσπίρ παίρνουν πολλές κοπέλες και καμία φορά προληπτικά δεν είναι κάτι θα το παίρνεις και θα είστε εντάξει.. 

Με το καλό το αγοράκι σας 🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

εγω είχα καφέ από την 7 εβδ έως 9 εβδ μόνο πρωί τα έβγαζα.. εμένα μου είχε πει πως είναι χαμηλά ο πλακούντας και για αυτό τα βλέπω.. επαφες μου είχε όχι τότε 

τωρα έχει αναιβει ο πλακούντας αλλά είναι ακόμα οπίσθιος χαμηλός.. για επαφες μου έδωσε το οκ τώρα αλλά η μαία με είπε πως επειδή είναι χαμηλά ίσως δω πάλι λίγα καφέ να μην τρομάξω 

Μήπως και εσενα λίγο χαμηλά και τα είχες ; Πιστεύω δεν είναι κάτι ανησυχητικό αφού σου λέει και ο γιατρός θα είναι οκ τώρα εισαι και πιο προχωρημένη η εγκυμοσυνη όποτε δεν πιστεύω πως υπάρχει θέμα.. 

Σαλοσπίρ παίρνουν πολλές κοπέλες και καμία φορά προληπτικά δεν είναι κάτι θα το παίρνεις και θα είστε εντάξει.. 

Με το καλό το αγοράκι σας 🩵

Δεν μου είχαν αναφέρει κάτι για τον πλακούντα γενικά..αν υπήρχε κάποια ιδιαιτερότητα δεν θα το έλεγαν? ούτε στην αυχενική..όλα τα είδαν σούπερ..σκέφτομαι μόνο ότι είχα κάτι ελαφρά πονάκια στον κόλπο και μπορεί να ΄ήταν απο αυτό..

όσο για το σαλοσπιρ δεν με πείραξε και πολ΄ύ..γενικά είμαι συνηθισμένη στα φάρμακα λόγω του διαβήτη μου οπότε ένα παραπάνω δεν θα κάνει τη διαφορά :P 

εσύ έκανες αυχενική ? είδατε φύλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...