Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωτόμηνια, Πρωτόχρονια, ελπίδα μία μες στην καρδιά, ο Αι Βασίλης έρχεται ξανά!!!


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Τα γνωρίζω αυτά δυστυχώς... Ήταν λιγο χαμηλότερη η δική μου τιμή ηλεκτροφόρησης. Τώρα θα πώ και στον μπαμπά του παιδιού να κάνει μια ηλεκτροφόρηση αιμοσφαιρίνης και με αυτά να πάω εγώ για τον μοριακό έλεγχο. Εγώ έχω χρόνια ένα μικρό πρόβλημα με το σίδηρο αλλά δεν έχω εξεταστεί ποτέ για το στίγμα. Απο την άλλη ο πρώην σύντροφος είναι απο τη βόρεια Ευρώπη και δε θυμάμαι να είχε ποτέ θέμα με το αίμα. Θα δούμε τώρα. Εγώ συνεχίζω να είμαι ψύχραιμη!!!

Δεν θα εχετε προβλημα.

Ειναι εξετασεις ρουτινας πλεον αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η mariza85 είπε:

Δεν θα εχετε προβλημα.

Ειναι εξετασεις ρουτινας πλεον αυτα

Έτσι πιστεύω κι εγώ... Σ' ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Τώρα είμαι στην 23η μέρα και με βάση τα τεστ ωορηξίας, είχα κατακόκκινα θετικά τεστ 18η και 19η, άρα η ωορηξια συνέβη κατα πάσα πιθανότητα την 20η μέρα του κύκλου - συνέβη αργά γενικά αλλά είχα αρρωστήσει με γρίπη οπότε γι αυτό καθυστέρησαν τα πράγματα... Εδώ που βρίσκομαι σου κάνουν τον υπέρηχο και σου λένε μόνο όταν υπάρχει κάτι ανησυχητικό, κατα τ' άλλα σε παραπέμπουν στο γιατρό που ζήτησε την εξέταση για να σου δώσει περαιτέρω εξηγήσεις. Τώρα πρέπει να κάνω και τις ορμονικές όταν μου έρθει περίοδος και μετά έχω ραντεβού στις 15/02 με την ειδικό γονίμοτητας να τα δούμε όλα μαζί.

@marilouu μου δε χωράνε λόγια... έχω βρεθεί στη θέση σου όπως σου είπαν και κάποια άλλα κορίτσια πιο πάνω και καταλαβαίνω την αγωνία σου 💔 ο χρόνος θα δείξει και ελπίζω και εύχομαι για σένα τα καλύτερα 🙏 σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά, όποτε θελήσεις ειμαστε εδώ για σένα ❣️

Είσαι εξωτερικό κορίτσι μου; Αν ναι σε καταλαβαίνω παθουσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! τελικά κρατήθηκα έως 2 ημέρες πρίν 😜

Για δείτε ....και πείτε!!!😘

IMG_20240124_070608.jpg

Καλημεραααα!!! Εγώ βλέπω μια σκιά!!!!!👏🤦💪💪

Εμένα αρνητικό κορίτσια και το σημερινό μου τεστακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημεραααα!!! Εγώ βλέπω μια σκιά!!!!!👏🤦💪💪

Εμένα αρνητικό κορίτσια και το σημερινό μου τεστακι...

φαίνεται γραμμουλα!!! Μακάρι να μην είναι πάλι εξάτμισης...βέβαια βγήκε στα πρώτα 5 λεπτά!!! Τώρα περιμένω να δω αν θα μου έρθει ή όχι Παρασκευή που κλείνω 14 ημέρες ακριβώς από την ωορρηξία!!!αν δεν έρθει Σάββατο θα πάρω ξανά τεστ και το ηλεκτρονικό μαζί....άντε να δούμε 🙏🙏🙏🙏

Περίμενουμε μαζί εμείς Παρασκευή...έχουμε ακόμα 2 ημέρες..εύχομαι να άλλαξει το τεστ σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! τελικά κρατήθηκα έως 2 ημέρες πρίν 😜

Για δείτε ....και πείτε!!!😘

IMG_20240124_070608.jpg

Καλημέρα και ναιιι και εγώ βλέπω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα και ναιιι και εγώ βλέπω... 

♥️♥️♥️ Αχ άντε να δούμε...τώρα υπομονή μέχρι Παρασκευή να δω αν θα μου έρθει ή όχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! τελικά κρατήθηκα έως 2 ημέρες πρίν 😜

Για δείτε ....και πείτε!!!😘

IMG_20240124_070608.jpg

Εγώ δε βλέπω ποτέ γραμμές συνήθως,σε αυτό βλέπω μια σκιά! Εύχομαι την Παρασκευή να είναι 2 κόκκινες γραμμές! Από σύμπτωματα έχεις τίποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! τελικά κρατήθηκα έως 2 ημέρες πρίν 😜

Για δείτε ....και πείτε!!!😘

IMG_20240124_070608.jpg

Καλημερα κορίτσι μου❤️ κάτι φαινετεεεεε🙏 εύχομαι τις επόμενες μέρες να δεις την γραμμουλα αυτή με ροζ χρωματακι❤️❤️❤️🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Εγώ δε βλέπω ποτέ γραμμές συνήθως,σε αυτό βλέπω μια σκιά! Εύχομαι την Παρασκευή να είναι 2 κόκκινες γραμμές! Από σύμπτωματα έχεις τίποτα?

Έχω διαφορα... Αλλά μοιάζουν πολυ με της περιόδου οπότε δεν είμαι σίγουρη αν είναι εγκυμοσύνης!!!μακάρι κορίτσι μου σε ευχαριστώ 

@Mpourmpoulo σε ευχαριστώ πολύ  και εσένα μακάρι,🙏 εσύ ξαναεκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! τελικά κρατήθηκα έως 2 ημέρες πρίν 😜

Για δείτε ....και πείτε!!!😘

IMG_20240124_070608.jpg

Κάτι φαίνεται... Περιμένουμε και του Σαββάτου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Έχω διαφορα... Αλλά μοιάζουν πολυ με της περιόδου οπότε δεν είμαι σίγουρη αν είναι εγκυμοσύνης!!!μακάρι κορίτσι μου σε ευχαριστώ 

@Mpourmpoulo σε ευχαριστώ πολύ  και εσένα μακάρι,🙏 εσύ ξαναεκανες;

Είμαι και εγώ στην αναμονή, και περνάνε διαφορά από το μυαλό μου, αλλά προσπαθώ να μη το σκέφτομαι γιατί κάτι μου λέει ότι πάλι θα απογοητευτώ! Εμενα ξενικνησαν πονακια περιοδου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Zenia z είπε:

Είσαι εξωτερικό κορίτσι μου; Αν ναι σε καταλαβαίνω παθουσα!

Ναι εξωτερικό είμαι 🥲

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! τελικά κρατήθηκα έως 2 ημέρες πρίν 😜

Για δείτε ....και πείτε!!!😘

IMG_20240124_070608.jpg

Κορίτσι μου κι εγώ βλέπω τη σκιά 🤞🤞🤞 Μακάρι μέχρι την Παρασκευή να δεις καθαρή κόκκινη γραμμούλα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Έχω διαφορα... Αλλά μοιάζουν πολυ με της περιόδου οπότε δεν είμαι σίγουρη αν είναι εγκυμοσύνης!!!μακάρι κορίτσι μου σε ευχαριστώ 

@Mpourmpoulo σε ευχαριστώ πολύ  και εσένα μακάρι,🙏 εσύ ξαναεκανες;

Όχι δεν ξαναέκανα! Και το χθεσινό ήταν αρνητικο όποτε σήμερα δεν έκανα! Χθες πήρα τελευταία μέρα τα χάπια όποτε τώρα περιμενω να αδιαθετησω ! Σήμερα θα πάω να ψάξω να βρω τις ενέσεις που μου είπε ο γιατρός και όταν αδιαθετησω θα τον παρω να μου πει ποτέ να τις ξεκινήσω και πως! 
 Όσο αναφορά τις ενέσεις μου είπε να παρω τις puregon 150IU 6 τεμάχια και αν είναι σε έλλειψη να παρω τις altermon 150IU 6 τεμάχια ! Τις έχει πάρει κάποια κοπέλα;  Στο ιντερνετ λίγο που κοίταξα είδα ότι οι puregon δεν βγαίνουν  πλέον σε τόσες λίγες μονάδες αλλά σε 600ΙU και σε 1200IU! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Είμαι και εγώ στην αναμονή, και περνάνε διαφορά από το μυαλό μου, αλλά προσπαθώ να μη το σκέφτομαι γιατί κάτι μου λέει ότι πάλι θα απογοητευτώ! Εμενα ξενικνησαν πονακια περιοδου ! 

Καλή επιτυχια κορίτσι μου❤️ ποτέ δεν την περιμενεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όχι δεν ξαναέκανα! Και το χθεσινό ήταν αρνητικο όποτε σήμερα δεν έκανα! Χθες πήρα τελευταία μέρα τα χάπια όποτε τώρα περιμενω να αδιαθετησω ! Σήμερα θα πάω να ψάξω να βρω τις ενέσεις που μου είπε ο γιατρός και όταν αδιαθετησω θα τον παρω να μου πει ποτέ να τις ξεκινήσω και πως! 
 Όσο αναφορά τις ενέσεις μου είπε να παρω τις puregon 150IU 6 τεμάχια και αν είναι σε έλλειψη να παρω τις altermon 150IU 6 τεμάχια ! Τις έχει πάρει κάποια κοπέλα;  Στο ιντερνετ λίγο που κοίταξα είδα ότι οι puregon δεν βγαίνουν  πλέον σε τόσες λίγες μονάδες αλλά σε 600ΙU και σε 1200IU! 

Menopur ήθελα να πω και όχι puregon. Ότι να ναιιιιι 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλή επιτυχια κορίτσι μου❤️ ποτέ δεν την περιμενεις;

Σ'ευχαριστω πολυ🙏🤍Μάλλον την Κυριακή με Δευτέρα, δεν έκανα τεστακια αυτό το μήνα και δε γνωρίζω ακριβώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η flowerv είπε:

Σ'ευχαριστω πολυ🙏🤍Μάλλον την Κυριακή με Δευτέρα, δεν έκανα τεστακια αυτό το μήνα και δε γνωρίζω ακριβώς!

Όποτε έχεις μερουλες ακόμη ! Εύχομαι να είσαι κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Είμαι και εγώ στην αναμονή, και περνάνε διαφορά από το μυαλό μου, αλλά προσπαθώ να μη το σκέφτομαι γιατί κάτι μου λέει ότι πάλι θα απογοητευτώ! Εμενα ξενικνησαν πονακια περιοδου ! 

Πότε περιμένεις κορίτσι μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όποτε έχεις μερουλες ακόμη ! Εύχομαι να είσαι κορίτσι μου❤️

Μακάρι μακάρι, μπας και γλιτώσω και την σαλπιγγογραφια.. θα την κάνω αν δεν τα έχουμε καταφέρει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marilouu καταλαβαίνω πόσο αναστατωμένη και αγχωμένη είσαι. Μην χάνεις το κουράγιο σου, μπορεί στο τέλος να πάνε όλα καλά, να είναι μια καθυστερημένη σύλληψη!

@annitakianna εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα κατ' ευχή το Σάββατο!!!!

@marinamanoulitsaεγώ θετικό πιστεύω ότι είναι αλλά επειδή είσαι 2 μέρες πριν κάνε αύριο άλλο ένα ή μια χορειακή...έτσι για να σιγουρευτείς!

@Unique23οποία ταύτιση!!!! 2 εγκυμοσύνες χωρίς να ξέρω πότε και αν έχω ωορρηξία και τώρα που ξεκίνησα για το 3ο πήρα τεστ...

Τα ξεκίνησα την Δευτέρα αλλά βάση εφαρμογής Πέμπτη - Παρασκευή θα κάνω. Θα δείξει πότε θα φανεί η φατσούλα στην οθόνη.!!!

Αν και δεν κατάλαβα ακριβώς αν θα κάνω εκείνη την ημέρα ωορρηξία ή σε 24 ώρες....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όχι δεν ξαναέκανα! Και το χθεσινό ήταν αρνητικο όποτε σήμερα δεν έκανα! Χθες πήρα τελευταία μέρα τα χάπια όποτε τώρα περιμενω να αδιαθετησω ! Σήμερα θα πάω να ψάξω να βρω τις ενέσεις που μου είπε ο γιατρός και όταν αδιαθετησω θα τον παρω να μου πει ποτέ να τις ξεκινήσω και πως! 
 Όσο αναφορά τις ενέσεις μου είπε να παρω τις puregon 150IU 6 τεμάχια και αν είναι σε έλλειψη να παρω τις altermon 150IU 6 τεμάχια ! Τις έχει πάρει κάποια κοπέλα;  Στο ιντερνετ λίγο που κοίταξα είδα ότι οι puregon δεν βγαίνουν  πλέον σε τόσες λίγες μονάδες αλλά σε 600ΙU και σε 1200IU! 

Άντε καλή επιτυχία 😘😘😘 τον επόμενο μήνα θα έρθει!!!😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ditaki είπε:

@marilouu καταλαβαίνω πόσο αναστατωμένη και αγχωμένη είσαι. Μην χάνεις το κουράγιο σου, μπορεί στο τέλος να πάνε όλα καλά, να είναι μια καθυστερημένη σύλληψη!

@annitakianna εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα κατ' ευχή το Σάββατο!!!!

@marinamanoulitsaεγώ θετικό πιστεύω ότι είναι αλλά επειδή είσαι 2 μέρες πριν κάνε αύριο άλλο ένα ή μια χορειακή...έτσι για να σιγουρευτείς!

@Unique23οποία ταύτιση!!!! 2 εγκυμοσύνες χωρίς να ξέρω πότε και αν έχω ωορρηξία και τώρα που ξεκίνησα για το 3ο πήρα τεστ...

Τα ξεκίνησα την Δευτέρα αλλά βάση εφαρμογής Πέμπτη - Παρασκευή θα κάνω. Θα δείξει πότε θα φανεί η φατσούλα στην οθόνη.!!!

Αν και δεν κατάλαβα ακριβώς αν θα κάνω εκείνη την ημέρα ωορρηξία ή σε 24 ώρες....

 

Μακάρι κορίτσι μου 🙏💓 θα σας ενημερώσω.... Ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ditaki είπε:

@marilouu καταλαβαίνω πόσο αναστατωμένη και αγχωμένη είσαι. Μην χάνεις το κουράγιο σου, μπορεί στο τέλος να πάνε όλα καλά, να είναι μια καθυστερημένη σύλληψη!

@annitakianna εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα κατ' ευχή το Σάββατο!!!!

@marinamanoulitsaεγώ θετικό πιστεύω ότι είναι αλλά επειδή είσαι 2 μέρες πριν κάνε αύριο άλλο ένα ή μια χορειακή...έτσι για να σιγουρευτείς!

@Unique23οποία ταύτιση!!!! 2 εγκυμοσύνες χωρίς να ξέρω πότε και αν έχω ωορρηξία και τώρα που ξεκίνησα για το 3ο πήρα τεστ...

Τα ξεκίνησα την Δευτέρα αλλά βάση εφαρμογής Πέμπτη - Παρασκευή θα κάνω. Θα δείξει πότε θα φανεί η φατσούλα στην οθόνη.!!!

Αν και δεν κατάλαβα ακριβώς αν θα κάνω εκείνη την ημέρα ωορρηξία ή σε 24 ώρες....

 

Με το που βγει η φατσουλα να έχεις την ίδια μέρα και τις επόμενες δυο ωστε να είσαι σιγουρη❤️ καλή επιτυχια κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...