Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωτόμηνια, Πρωτόχρονια, ελπίδα μία μες στην καρδιά, ο Αι Βασίλης έρχεται ξανά!!!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια!!! 

@Mpourmpouloμου αισιοδοξία και περιμένουμε λίγες μέρες ακόμα 🧿

Κορίτσια να σας ρωτήσω,  έχετε δει αίμα εμφυτευσης; πως μοιάζει; 

Εγώ ακόμα περίοδο τίποτα αλλά εχθές το βράδυ είχα δει λίγο καφέ βλεννη και μια στάμπα γραμμή στο βρακακι μου καφέ, τώρα τι είναι αυτό δε ξέρω,  σήμερα τίποτα καθαρό είναι το χαρτάκι 

Μίλησα με την γιατρό την Παρασκευή σχετικά με τις εξετάσεις μου μου είπε πως υπάρχει η θρομβοφιλία  (ενώ ο γιατρός στο δημόσιο μου είπε πως δεν χρειάζεται να ανησυχώ για κάτι) 

Της ανέφερα πως περίοδο ακόμα δεν έχω δει και μου είπε να κάνουμε μια χοριακη αύριο,  εγώ λέω να κάνω και ένα τεστ το πρωί.

Θα μιλήσουμε να πάω από βδομάδα να μου πει τι πρέπει να κάνω όταν μάθω ξανά πως είμαι έγκυος. Έχω αγχωθεί λίγο και γω αλλά προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια μου δεν ξερω νομίζω είναι εξάτμισης ! Δεν ξερω τι να πιστέψω ! Μου φαινετε από κοντα ότι έχει χρωματακι αλλά δεν ξερω γτ με τα τεστ εχουμε δει πολλές εξάτμισης ! Τις επόμενες μέρες θα δειξει!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! 

@Mpourmpouloμου αισιοδοξία και περιμένουμε λίγες μέρες ακόμα 🧿

Κορίτσια να σας ρωτήσω,  έχετε δει αίμα εμφυτευσης; πως μοιάζει; 

Εγώ ακόμα περίοδο τίποτα αλλά εχθές το βράδυ είχα δει λίγο καφέ βλεννη και μια στάμπα γραμμή στο βρακακι μου καφέ, τώρα τι είναι αυτό δε ξέρω,  σήμερα τίποτα καθαρό είναι το χαρτάκι 

Μίλησα με την γιατρό την Παρασκευή σχετικά με τις εξετάσεις μου μου είπε πως υπάρχει η θρομβοφιλία  (ενώ ο γιατρός στο δημόσιο μου είπε πως δεν χρειάζεται να ανησυχώ για κάτι) 

Της ανέφερα πως περίοδο ακόμα δεν έχω δει και μου είπε να κάνουμε μια χοριακη αύριο,  εγώ λέω να κάνω και ένα τεστ το πρωί.

Θα μιλήσουμε να πάω από βδομάδα να μου πει τι πρέπει να κάνω όταν μάθω ξανά πως είμαι έγκυος. Έχω αγχωθεί λίγο και γω αλλά προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη 

Κορίτσι μου εγώ δεν είχα ποτέ αίμα εμφύτευσης μιας και δεν είχα και σύλληψη ποτέ 😁😁 αλλά τον προηγούμενο μήνα είχα 3 σταγόνες ροζ κόκκινο στο χαρτί στο σκούπισμα! Κάτι τέτοιο δεν ξανά είχα ποτέ μα ποτέ και νόμιζα ότι ήταν εμφύτευση αλλά τελικά μου ήρθε περίοδος κανονικά! Άλλη εμπειρία δεν έχω για να σε βοηθήσω αλλά σίγουρα πρέπει να κάνεις μια χορική η τέστ γιατί έχει αργήσει αρκετά η περίοδος σου! Καλή επιτυχία εύχομαι 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μου το είπε και η γιατρός, αλλά η αλήθεια είναι πως νιώθω και λίγο περίεργα να κάνω χοριακη και να δω αρνητικό αποτέλεσμα 😮💨 θα κάνω ένα τεστ το πρωί και βλέπουμε, μπορεί να έχει έρθει μέχρι το πρωί 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! 

@Mpourmpouloμου αισιοδοξία και περιμένουμε λίγες μέρες ακόμα 🧿

Κορίτσια να σας ρωτήσω,  έχετε δει αίμα εμφυτευσης; πως μοιάζει; 

Εγώ ακόμα περίοδο τίποτα αλλά εχθές το βράδυ είχα δει λίγο καφέ βλεννη και μια στάμπα γραμμή στο βρακακι μου καφέ, τώρα τι είναι αυτό δε ξέρω,  σήμερα τίποτα καθαρό είναι το χαρτάκι 

Μίλησα με την γιατρό την Παρασκευή σχετικά με τις εξετάσεις μου μου είπε πως υπάρχει η θρομβοφιλία  (ενώ ο γιατρός στο δημόσιο μου είπε πως δεν χρειάζεται να ανησυχώ για κάτι) 

Της ανέφερα πως περίοδο ακόμα δεν έχω δει και μου είπε να κάνουμε μια χοριακη αύριο,  εγώ λέω να κάνω και ένα τεστ το πρωί.

Θα μιλήσουμε να πάω από βδομάδα να μου πει τι πρέπει να κάνω όταν μάθω ξανά πως είμαι έγκυος. Έχω αγχωθεί λίγο και γω αλλά προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη 

Εγώ είχα στον δεύτερο μου γιο ήταν μια σταγόνα ίσα ίσα στο χαρτί που το είδα. Νόμιζα θα ερχόταν ουρολοίμωξη.ομως σε κάθε γυναίκα είναι ακόμα και αυτό διαφορετικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ κοριτσια μου δεν ξερω νομίζω είναι εξάτμισης ! Δεν ξερω τι να πιστέψω ! Μου φαινετε από κοντα ότι έχει χρωματακι αλλά δεν ξερω γτ με τα τεστ εχουμε δει πολλές εξάτμισης ! Τις επόμενες μέρες θα δειξει!🙏

Αφού είσαι έγκυος γτ ναι εξάτμισης ? Έλα πες πόσες φορές πηγές κρυφά στην τουαλέτα και το έβλεπες.? Γενικά να ξέρετε πλάγιος θέλει το τεστ για να βγαίνεις στις φωτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αφού είσαι έγκυος γτ ναι εξάτμισης ? Έλα πες πόσες φορές πηγές κρυφά στην τουαλέτα και το έβλεπες.? Γενικά να ξέρετε πλάγιος θέλει το τεστ για να βγαίνεις στις φωτό 

Παρά πολλές 😂😂😂😂 έκανα και τώρα ένα αλλά δεν βλέπω γραμμουλα ! Μάλλον εξάτμισης είναι! Πάντως στο πρωινο η γραμμουλα είναι ροζ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου. Μια ερώτηση σοσ. Γενικά ξέρω πως έχω λίγα και πολύ μεγάλα αιμοπετάλια. Στην πρώτη προσπάθεια με σπερματεγχυση που έμεινα έγκυος δεν έπαιρνα τίποτα. Στην δεύτερη και τώρα παίρνω σαλοσπιρ το βράδυ. Τώρα μόλις σκέφτηκα το εξής. Δεν έχω αναφέρει γιατί δεν το σκέφτηκα καν στον γιατρό ότι έχω σχετικά λίγα αιμοπετάλια (όχι θρομβοπενία) ...λέτε να κάνω κακό παίρνοντας σαλοσπιρ και να ήταν και ένας λόγος που δεν έμεινα έγκυος ενώ και στην δεύτερη σπερματεγχυση είχαμε φουλ τέλειο σπέρμα??????? Έχω κατααγχωθει τωρα. Αύριο πρωί θα πάρω τον γιατρό μου τηλέφωνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly δεν εκανες εξετασεθς αιματος στην προηγούμενη σπερματεγχυση? Λογικα αν εβλεπε κατι ο γιατρός θα στο ελεγε. Μην αγχωνεσαι τζαμπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Παρά πολλές 😂😂😂😂 έκανα και τώρα ένα αλλά δεν βλέπω γραμμουλα ! Μάλλον εξάτμισης είναι! Πάντως στο πρωινο η γραμμουλα είναι ροζ! 

Του απογεύματος τεστ δεν το μετράμε. Πρωινά ούρα λέμε κυρία μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου. Μια ερώτηση σοσ. Γενικά ξέρω πως έχω λίγα και πολύ μεγάλα αιμοπετάλια. Στην πρώτη προσπάθεια με σπερματεγχυση που έμεινα έγκυος δεν έπαιρνα τίποτα. Στην δεύτερη και τώρα παίρνω σαλοσπιρ το βράδυ. Τώρα μόλις σκέφτηκα το εξής. Δεν έχω αναφέρει γιατί δεν το σκέφτηκα καν στον γιατρό ότι έχω σχετικά λίγα αιμοπετάλια (όχι θρομβοπενία) ...λέτε να κάνω κακό παίρνοντας σαλοσπιρ και να ήταν και ένας λόγος που δεν έμεινα έγκυος ενώ και στην δεύτερη σπερματεγχυση είχαμε φουλ τέλειο σπέρμα??????? Έχω κατααγχωθει τωρα. Αύριο πρωί θα πάρω τον γιατρό μου τηλέφωνο 

Ρε φίλη και εγώ έχω χαμηλά. Ο λόγος της πρώτης καισαρικής ήταν και αυτός. Έγκυος θα μείνεις δε δημιουργεί θέμα. Αλλά με το σαλοσπιρ ίσως να έχεις αίμα και στο κόβουν μετα.  Για εμένα το σαλοσπιρ κακός το δίνουν αν δεν υπάρχει θρομβοφιλια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Του απογεύματος τεστ δεν το μετράμε. Πρωινά ούρα λέμε κυρία μου 

Την προηγούμενη φορά εβγαινε η γραμμουλα και στα απογευματινά μου τεστ! Αύριο το πρωί θα λύθει το μυστηριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Την προηγούμενη φορά εβγαινε η γραμμουλα και στα απογευματινά μου τεστ! Αύριο το πρωί θα λύθει το μυστηριο! 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια μου!!!! Ανυπομονούμε μαζί σου💝💝💝💝😁😁😁😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Την προηγούμενη φορά εβγαινε η γραμμουλα και στα απογευματινά μου τεστ! Αύριο το πρωί θα λύθει το μυστηριο! 

Καλά και σήμερα είναι νωρίς. Αν δεν έχεις καθυστέρηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Girly δεν εκανες εξετασεθς αιματος στην προηγούμενη σπερματεγχυση? Λογικα αν εβλεπε κατι ο γιατρός θα στο ελεγε. Μην αγχωνεσαι τζαμπα.

Καλημέρα!! Οι εξετάσεις που μου ζήτησαν ήταν καθαρά για την σπερματεγχυση αλλά δεν είχαν σχέση με γενική αίματος. Ήταν ορμονικές και κάποιες για ηπατίτιδα κλπ.. μίλησα με τον γιατρό μου είπε ότι δεν πιστεύει ότι μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα αυτό αλλά καλό θα ήταν να συμβουλευτούμε και έναν αιματολογο. Εγώ ξέρω ότι έχω λίγα αιμοπετάλια γιατί είναι κληρονομικο και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη με παρακολουθούσε αιματολογοε σε δημόσιο νοσοκομείο. Εφόσον μου είπε ο γιατρός ότι δεν πιστεύει να έγινε κάτι κακό , ηρέμησα!

@Mpourmpoulo πετά το πάπλωμα και κάνε τεσσσττττ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα!! Οι εξετάσεις που μου ζήτησαν ήταν καθαρά για την σπερματεγχυση αλλά δεν είχαν σχέση με γενική αίματος. Ήταν ορμονικές και κάποιες για ηπατίτιδα κλπ.. μίλησα με τον γιατρό μου είπε ότι δεν πιστεύει ότι μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα αυτό αλλά καλό θα ήταν να συμβουλευτούμε και έναν αιματολογο. Εγώ ξέρω ότι έχω λίγα αιμοπετάλια γιατί είναι κληρονομικο και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη με παρακολουθούσε αιματολογοε σε δημόσιο νοσοκομείο. Εφόσον μου είπε ο γιατρός ότι δεν πιστεύει να έγινε κάτι κακό , ηρέμησα!

@Mpourmpoulo πετά το πάπλωμα και κάνε τεσσσττττ!!!!

Κορίτσι μου εσύ για καλό και για κακό μπορείς να ρωτήσεις κάποιον αιματολογο για να είσαι πιο ήρεμη 🥰 πως πας από συμπτώματα?? Ποτέ θα κάνεις τεστακια?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου εγώ σήμερα έχω ραντεβού με τον γιατρό στην Θεσσαλονίκη για να μιλήσουμε για την σπερμματεγχηση!! Δεν ξέρω αν θα μου κάνει και υπέρηχο! Πάντως εγώ θα πάρω από εξετάσεις τα πάντα μας μου και εύχομαι να είναι όλα οκ!! Ένα άλλο θέμα που με απασχολεί είναι ότι 2 εβδομάδες τώρα που πήραμε την απόφαση για την σπερμματεγχηση έχω τρομερό στρες και άγχος! Υπερβολικό όμως και δυστυχώς το βγάζω στα δόντια μου! Δηλαδή το βράδυ τρίβω τα δόντια μου και σφίγγω το στόμα σε υπερβολικό βαθμό σε σημείο που το πρωί πονάει η γνάθος ο αυχένας και τα δόντια επίσης! Δεν ξέρω τι να κάνω! Λέτε η γιόγκα να βοηθήσει λίγο με το στρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου εσύ για καλό και για κακό μπορείς να ρωτήσεις κάποιον αιματολογο για να είσαι πιο ήρεμη 🥰 πως πας από συμπτώματα?? Ποτέ θα κάνεις τεστακια?? 

Ναι θα ρωτήσω..δεν χάνω τίποτα.. τεστακι έκανα σήμερα..το έκανα γιατί είναι η δεύτερη μέρα μετά τα τρυοηματακια που είχα τα έντονα..έχω ενα τεστ λοιπόν καθ'όλα λευκό μα με μια υποψία γραμμής που είμαι σίγουρη πια ότι είναι αποκύημα του μυαλού μου..σίγουρα βλέπω κάτι αλλά πιστεύω είναι απλά μια σκιά που προέρχεται από την γραμμή εξάτμισης. Είναι πολύ νωρίς ακόμη και εύχομαι αυτη τη φορά να δω ξεκάθαρα μια γραμμουλα...

Ντυθείτε ζεστά, ήλιο με δόντια έχουμε σήμερα! Με το καλό να έρθετε και πίστεψε με θα σε ησυχάσει ο γιατρός. Πιστεύω ;υτο που παθαίνεις είναι από την ανυπομονησία σου και όχι από άγχος. Απλά προσπάθησε να απασχολήσεις με κάτι άλλο το μυαλό σου. Εγώ. Ξεκίνησα να κάνω μακραμε! Χαχαχ! Για την γιόγκα δεν ξέρω δεν έχω κάνει ποτέ. Όμως δεν χάνεις κάτι να δοκιμάσεις!!!!

Screenshot_2024-01-22-09-35-15-268_com.miui.gallery.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ναι θα ρωτήσω..δεν χάνω τίποτα.. τεστακι έκανα σήμερα..το έκανα γιατί είναι η δεύτερη μέρα μετά τα τρυοηματακια που είχα τα έντονα..έχω ενα τεστ λοιπόν καθ'όλα λευκό μα με μια υποψία γραμμής που είμαι σίγουρη πια ότι είναι αποκύημα του μυαλού μου..σίγουρα βλέπω κάτι αλλά πιστεύω είναι απλά μια σκιά που προέρχεται από την γραμμή εξάτμισης. Είναι πολύ νωρίς ακόμη και εύχομαι αυτη τη φορά να δω ξεκάθαρα μια γραμμουλα...

Ντυθείτε ζεστά, ήλιο με δόντια έχουμε σήμερα! Με το καλό να έρθετε και πίστεψε με θα σε ησυχάσει ο γιατρός. Πιστεύω ;υτο που παθαίνεις είναι από την ανυπομονησία σου και όχι από άγχος. Απλά προσπάθησε να απασχολήσεις με κάτι άλλο το μυαλό σου. Εγώ. Ξεκίνησα να κάνω μακραμε! Χαχαχ! Για την γιόγκα δεν ξέρω δεν έχω κάνει ποτέ. Όμως δεν χάνεις κάτι να δοκιμάσεις!!!!

Screenshot_2024-01-22-09-35-15-268_com.miui.gallery.jpg

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ναι θα ρωτήσω..δεν χάνω τίποτα.. τεστακι έκανα σήμερα..το έκανα γιατί είναι η δεύτερη μέρα μετά τα τρυοηματακια που είχα τα έντονα..έχω ενα τεστ λοιπόν καθ'όλα λευκό μα με μια υποψία γραμμής που είμαι σίγουρη πια ότι είναι αποκύημα του μυαλού μου..σίγουρα βλέπω κάτι αλλά πιστεύω είναι απλά μια σκιά που προέρχεται από την γραμμή εξάτμισης. Είναι πολύ νωρίς ακόμη και εύχομαι αυτη τη φορά να δω ξεκάθαρα μια γραμμουλα...

Ντυθείτε ζεστά, ήλιο με δόντια έχουμε σήμερα! Με το καλό να έρθετε και πίστεψε με θα σε ησυχάσει ο γιατρός. Πιστεύω ;υτο που παθαίνεις είναι από την ανυπομονησία σου και όχι από άγχος. Απλά προσπάθησε να απασχολήσεις με κάτι άλλο το μυαλό σου. Εγώ. Ξεκίνησα να κάνω μακραμε! Χαχαχ! Για την γιόγκα δεν ξέρω δεν έχω κάνει ποτέ. Όμως δεν χάνεις κάτι να δοκιμάσεις!!!!

Screenshot_2024-01-22-09-35-15-268_com.miui.gallery.jpg

 

Screenshot_2024-01-22-10-41-08-030-edit_kada.negativeimage.InvertImage.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ναι θα ρωτήσω..δεν χάνω τίποτα.. τεστακι έκανα σήμερα..το έκανα γιατί είναι η δεύτερη μέρα μετά τα τρυοηματακια που είχα τα έντονα..έχω ενα τεστ λοιπόν καθ'όλα λευκό μα με μια υποψία γραμμής που είμαι σίγουρη πια ότι είναι αποκύημα του μυαλού μου..σίγουρα βλέπω κάτι αλλά πιστεύω είναι απλά μια σκιά που προέρχεται από την γραμμή εξάτμισης. Είναι πολύ νωρίς ακόμη και εύχομαι αυτη τη φορά να δω ξεκάθαρα μια γραμμουλα...

Ντυθείτε ζεστά, ήλιο με δόντια έχουμε σήμερα! Με το καλό να έρθετε και πίστεψε με θα σε ησυχάσει ο γιατρός. Πιστεύω ;υτο που παθαίνεις είναι από την ανυπομονησία σου και όχι από άγχος. Απλά προσπάθησε να απασχολήσεις με κάτι άλλο το μυαλό σου. Εγώ. Ξεκίνησα να κάνω μακραμε! Χαχαχ! Για την γιόγκα δεν ξέρω δεν έχω κάνει ποτέ. Όμως δεν χάνεις κάτι να δοκιμάσεις!!!!

Screenshot_2024-01-22-09-35-15-268_com.miui.gallery.jpg

Είχα και εγώ τέτοια γραμμή εξάτμισης ήταν σε εμένα... Ελπίζω σε εσένα να σημαίνει η αρχή του θαύματος σας🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Είχα και εγώ τέτοια γραμμή εξάτμισης ήταν σε εμένα... Ελπίζω σε εσένα να σημαίνει η αρχή του θαύματος σας🙏

Και μένα σαν εξάτμισης μου φαίνεται αν και την αντιλαμβάνομαι παχιά..αχχχ αυτά τα μάτια μου!!! Δεν γίνεται να μην έβλεπαν τέτοιες γραμμές!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου❤️ έκανα τεστ αλλά σήμερα είναι ολολευκοοοο όποτε χθες ήταν εξάτμισης η γραμμή και είχε και χρώμα! Ότι να ναι! 

IMG_7777.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα.Μεγάλη μέρα με αρκετό αγχος.Εχουμε γιατρό το βραδάκι,εύχομαι σήμερα να ακούσουμε καρδούλα και να είναι όλα καλά.Από συμπτώματα η αναγούλα και ο πόνος στο στήθος ερχονται και φευγουν.Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό,διαβάζω οτι είναι και οτι συμβαινει.Απλα το μυαλό μας παίζει παιχνίδια και ψαχνουμε διάφορα..Δεν ξέρω ρε κορίτσια..Βλέπω σε συζητήσεις που λενε ζήσε το,η καλύτερη περίοδος κτλ αλλα εμένα μου φαίνεται οτι κάθε μήνας έχει το δικό του αγχος...Οχι να δουμε σακο,οχι να ακουσουμε καρδουλα,μετα αυχενικη μετα τις υπολοιπες εξετάσεις...Ποτε έρχεται η ηρεμία?😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Kαλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα.Μεγάλη μέρα με αρκετό αγχος.Εχουμε γιατρό το βραδάκι,εύχομαι σήμερα να ακούσουμε καρδούλα και να είναι όλα καλά.Από συμπτώματα η αναγούλα και ο πόνος στο στήθος ερχονται και φευγουν.Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό,διαβάζω οτι είναι και οτι συμβαινει.Απλα το μυαλό μας παίζει παιχνίδια και ψαχνουμε διάφορα..Δεν ξέρω ρε κορίτσια..Βλέπω σε συζητήσεις που λενε ζήσε το,η καλύτερη περίοδος κτλ αλλα εμένα μου φαίνεται οτι κάθε μήνας έχει το δικό του αγχος...Οχι να δουμε σακο,οχι να ακουσουμε καρδουλα,μετα αυχενικη μετα τις υπολοιπες εξετάσεις...Ποτε έρχεται η ηρεμία?😝

Με το καλό ι υπέρηχος. Έρχονται φεύγουν δεν υπάρχουν η υπάρχουν τα πάντα όλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...