Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωτόμηνια, Πρωτόχρονια, ελπίδα μία μες στην καρδιά, ο Αι Βασίλης έρχεται ξανά!!!


Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Mpourmpoulo 10 η ώρα και μετά ,μόλις ξυπνήσω, περιμένω να δω το τεστ σου😉😉😉😉😉

Αχ μακάρι να έγινε!!!!

 

Θα σας το ανεβαζω κορίτσι μου❤️ μακάρι μακαριιιιιι❤️ σε λίγες μέρες περιμενουμε και το δικά σου τεστακια 💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Γλυκό μου κορίτσι ♥️ πάμε μαζί όπως λες!! Ναι η αλήθεια αυτή είναι μπορεί να θέλει να γίνει την επόμενη κ να είναι πιο καλή στιγμή πάρα τώρα... Αφού ο θεός το έφερε έτσι θα περιμένω... Σου εύχομαι όντως τα τσιμπηματακια να είναι πολύ καλό σημάδι 🙏 να περάσεις τέλεια στο χωριό κ να μας στείλεις καμία φωτογραφία με χιόνι γιατί εδώ στην Αθήνα δεν το βλέπω να έρχεται σύντομα!!! Κ μου αρέσει πολύ το χιονιιι!!! 

Για σένα γλυκάκι μου!!!IMG_20240120_215746.thumb.jpg.1c786686ab781d3a1cc792266f4d0fab.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Girly είπε:

Για σένα γλυκάκι μου!!!IMG_20240120_215746.thumb.jpg.1c786686ab781d3a1cc792266f4d0fab.jpg

Θα τρελαθώ τι ωραία!!!!! Να περάσεις υπέροχα κορίτσι μου!!!!!♥️🥰🥰♥️ Θέλω κ εγώ χιονιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κορίτσι μου❤️ τοτε θετική ενεργειααααα και αναμένω να δω τι θα δείξουν τα τεστακια μου αυτές τις μέρες 🤞 εννοειται πως αν δω θετικο θα σε κάνω ταγκ πρωί πρωί κατά της 10 😂😂😂

Καλημέρα.. εγώ εδώ είμαι πίστη στην ώρα μου χαχαψαψ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραα!!! Ευχαριστώ κορίτσια μου!!! Τώρα έκατσα να ξειδρωσω λίγο από τον χιονοπολεμο! Και είδα ότι είναι ακριβώς η ώρα που περιμένουμε!!! @Mpourmpoulo🍀🍀🍀🍀🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέραα!!! Ευχαριστώ κορίτσια μου!!! Τώρα έκατσα να ξειδρωσω λίγο από τον χιονοπολεμο! Και είδα ότι είναι ακριβώς η ώρα που περιμένουμε!!! @Mpourmpoulo🍀🍀🍀🍀🍀

Κι εγώ περιμένω!!;;; καλημέραααα 💝🤰🏼 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου ❤️ μόλις το έκανα ψιλό βλέπω κάτι αλλά νομίζω είναι το αυλάκι που λέμε! Δείτε και εσείς ! @Παρασκευαιδου νομίζω γραμμή εξάτμισης ή απλά το αυλάκι! Αν μπορεί κάποια να την κάνει αρνητικη🙏

IMG_7764.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Mpourmpoulo  μενω πιστη στην αποψη μου. Οτι ειναι πολυ πολυ νωρις! Κανε ενα την Τεταρτη. Τοσες μερες εκανες υπομονη. Κανε αλλες 3.

Δεν με έχεις μάθει ακόμη😂😂😂 είμαι εθισμενη στα τεστ κάλε😂 θα σας τρέλανε στα τεστ 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν με έχεις μάθει ακόμη😂😂😂 είμαι εθισμενη στα τεστ κάλε😂 θα σας τρέλανε στα τεστ 😂😂😂😂

Εγώ βλέπω κάτι 

Screenshot_2024-01-21-10-55-23-136_com.miui.mediaeditor.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εγώ βλέπω κάτι 

Screenshot_2024-01-21-10-55-23-136_com.miui.mediaeditor.jpg

Κάπως έτσι το βλέπω από κοντα και εγώ ! Δεξια αριστερα έχει ψιλό χρώμα και στη μέση τίποτα ! Πιστεύω όμως ότι είναι εξατμισης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εγώ βλέπω κάτι 

Screenshot_2024-01-21-10-55-23-136_com.miui.mediaeditor.jpg

Λοιπόν αυτό το φίλτρο σαγκρια πολύ μου αρέσει!!!!εδώ την δείχνει μια χαρά!!! 

Keep testing 😉. Σύντομα δε θα χρειαστεί φίλτρο εύχομαι!!! Μέχρι τότε ψυχραιμία ❤️❤️❤️. Περιμένουμε τώρα με το καλό το αυριανό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Και μια ακόμη με φουλ ζουμ😂

IMG_7772.jpeg

Σ' αυτήν κάτι φαίνεται! Μακάρι κορίτσι μου να γίνει κατακόκκινη τις επόμενες μέρες... 

Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου... @Girly φανταστική φωτό... Που έχει τόσο χιόνι αν επιτρέπεται;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katiana1987 είπε:

Σ' αυτήν κάτι φαίνεται! Μακάρι κορίτσι μου να γίνει κατακόκκινη τις επόμενες μέρες... 

Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου... @Girly φανταστική φωτό... Που έχει τόσο χιόνι αν επιτρέπεται;;;

Μακάρι κορίτσι μου ❤️ θα δειξει τις επόμενες μέρες🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Σ' αυτήν κάτι φαίνεται! Μακάρι κορίτσι μου να γίνει κατακόκκινη τις επόμενες μέρες... 

Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου... @Girly φανταστική φωτό... Που έχει τόσο χιόνι αν επιτρέπεται;;;

Στο Κιλκίς κορίτσι μου! Πολύ χιόνι! 25 πόντους!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου ❤️ μόλις το έκανα ψιλό βλέπω κάτι αλλά νομίζω είναι το αυλάκι που λέμε! Δείτε και εσείς ! @Παρασκευαιδου νομίζω γραμμή εξάτμισης ή απλά το αυλάκι! Αν μπορεί κάποια να την κάνει αρνητικη🙏

IMG_7764.jpeg

You are pregnant my dear💝💝💝🤰🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼

Δώρο στην 

@Παρασκευαιδου 😁😁😁😁😁 α

Αύριο πρωί θα δείξει καλύτερα πιστεύω 😁😁😁😁😁😁 εγώ την βλέπω μια χαρά για την μέρα που είσαι....πόσες μέρες μετά τη ωορρηξία είσαι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά!! Λέω καλημέρα γιατί εγώ τώρα ξύπνησα μιας και κοιμήθηκα πολύ αργά! Είχα ένα υπέροχο βράδυ εχθές και ήλπιζα η καημένη ότι όταν σηκωθώ θα δω ένα λευκό τοπίο έξω! Αλλά τίποτα! Ξύπνησα και έχει ήλιο! Ευτυχώς που μας έστειλε η @Girly την φωτογραφία να θυμηθούμε πως είναι το χιόνι! @Mpourmpoulo έκανα αρνητική την 2η φωτογραφία! Γραμμή σίγουρα υπάρχει αλλά μου φαίνεται χοντρή για εξάτμισης! Από την άλλη δεν έχει χρωμα!! Ελπίζω αύριο να είναι πιο ξεκάθαρο! 

photofunny.net__final_15139570376445952_.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν με έχεις μάθει ακόμη😂😂😂 είμαι εθισμενη στα τεστ κάλε😂 θα σας τρέλανε στα τεστ 😂😂😂😂

Μόνο εσύ? Όλες μας 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Μόνο εσύ? Όλες μας 🤣🤣🤣

Εγώ είδατε Ε;;; τήρησα τον λόγο μου... περιμένω έως Σάββατο που θα έχω και Μια ημέρα καθυστέρηση 😉😉 αλλιώς τα άρχιζα μια εβδομάδα μετά την ωορρηξία....όλο λέω να πάρω και όλο λέω!!!όχι αυτή την φορά δεν θα το κάνεις!!!😂 Αυτοσυγκράτηση θέλει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!

πως είστε;;; Εγώ στο τρέξιμο αλλά δεν παραπονιέμαι…

@Mpourmpouloκατι φαίνεται σε αυτό το τεστ αλλά πιστεύω σε 2-3 μέρες θα είναι πιο ξεκάθαρο. Αναμένουμε μια Ωραια κόκκινη γραμμή και δεν εννοώ της θεοδωριδου…

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...