Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωτόμηνια, Πρωτόχρονια, ελπίδα μία μες στην καρδιά, ο Αι Βασίλης έρχεται ξανά!!!


Recommended Posts

στις πριν 32 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Αν είναι τόσο απλό γιατί μου είπε τον άλλον μήνα? Ουφ..  δεν το ήξερα ότι στην εγκυμοσύνη βρίσκουν κύστη... Άρα είναι συχνό φαινόμενο... Αυτά τα χάπια που παίρνω μου τα ανέφερε σαν αντισυλληπτικά αλλά στο κουτί γράφει ότι δεν έχει αντισυλληπτική δράση... Δεν ξέρω τι να πιστέψω... Στο ίντερνετ οι μισοί λένε ότι μπορείς να μείνεις έγκυος με αυτά κ ότι δεν εμποδίζουν την σύλληψη κ οι άλλοι μισοί όχι... Λέω να κάνουμε προσπάθειες αυτόν τον μήνα να έχω τουλάχιστον μια ελπίδα... Δεν ξέρω πως θα περιμένω πάλι... Κ εάν δεν φύγει θα πρέπει να περιμένω κ άλλον έναν μήνα..  

κορίτσι μου εγώ στον πρώτο υπέρηχο, 6 εβδομάδων, είχα μια πολύ μεγάλη κιόλας κύστη! Μετά από περίπου ένα μήνα είχε φύγει. Επίσης, ο γιατρός δεν ανέφερε ποτε ότι τον προβληματίζει. Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική κ φυσικά θα ακούσεις τον γιατρό σου, αλλά πιστεύω πως πολλές κοπέλες έχουν κ δεν το ξέρουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρχισε πόνος στο στήθος σήμερα....νωρίς ρε γαμωτο...την άλλη Παρασκευή περιμένω...😒 Και πόνοι περιόδου λες και θα μου έρθει σήμερα ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου ! Εγώ δυστυχώς κανένα συμπτωμααααα ! Την προηγούμενη φορά σαν σήμερα 9η μέρα του κύκλου είχα φοβερά τσιμπήματα ! Με βλέπω να εστιάζω στον επόμενο κύκλο με τις ενέσεις και την σπερματεγχυνση ! 🙏

Πας για τον γιο . Για αυτό δεν έχεις τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Άρχισε πόνος στο στήθος σήμερα....νωρίς ρε γαμωτο...την άλλη Παρασκευή περιμένω...😒 Και πόνοι περιόδου λες και θα μου έρθει σήμερα ειμαι

@Girly να τις το πω ??? Μου αρέσει που πονάς     

Αν ανατρέξετε στα μηνύματα μου το 2017 αυτά θα δειτε.πονοι περιόδου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@Girly να τις το πω ??? Μου αρέσει που πονάς     

Αν ανατρέξετε στα μηνύματα μου το 2017 αυτά θα δειτε.πονοι περιόδου 

Αχ μακάρι να είναι καλό σημάδι 🙏😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πας για τον γιο . Για αυτό δεν έχεις τίποτα 

Αχ ζαιρα μου νομίζω μάπα το καρπουζι😂 εύχομαι να έχεις δίκιο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Άρχισε πόνος στο στήθος σήμερα....νωρίς ρε γαμωτο...την άλλη Παρασκευή περιμένω...😒 Και πόνοι περιόδου λες και θα μου έρθει σήμερα ειμαι

Κορίτσι καλα σημαδια είναι αυταααα🥰 ο πόνος στο στήθος σηματοδοτεί ανεβασμένη προγεστερονη❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@cat12 επειδη πας με εξωσωματικη θελει να σε παει με τις καλύτερες δυνατες συνθηκες. Μπορει και αλλη φορα να εοχες και να τηβ αποβάλες με την περιοδο. Και να μην το καταλαβες ποτε. Ρωτα τον πρώτα αφου παίρνεις χαπια αν κάνει να προσπαθησετε μονοι σας. 

Δεν ξέρω τι να πω... Στους υπερήχους που είχα κάνει 5 εβδομάδων κ 7 εβδομάδων δεν είχε δει ο γιατρός κάτι... Μπορεί να μην το είχε δεί... Τα cyclacur τα είχα πάρει κ πέρυσι μήπως μου έφτιαχνε την ροή του αίματος κ μου είχε πει να κάνω κανονικά προσπάθειες... Είμαι πολύ στεναχωρημένη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

κορίτσι μου εγώ στον πρώτο υπέρηχο, 6 εβδομάδων, είχα μια πολύ μεγάλη κιόλας κύστη! Μετά από περίπου ένα μήνα είχε φύγει. Επίσης, ο γιατρός δεν ανέφερε ποτε ότι τον προβληματίζει. Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική κ φυσικά θα ακούσεις τον γιατρό σου, αλλά πιστεύω πως πολλές κοπέλες έχουν κ δεν το ξέρουν. 

Ναι πιθανότατα να το παθαίνουμε κ να μην το έχουμε καταλάβει γιατί φεύγει με την περίοδο απλά στεναχωρήθηκα γιατί από πέρυσι όλο υπερήχους έκανα μέχρι κ πριν την ωοληψια κ δεν είχα τίποτα κ βρήκε τώρα να εμφανιστεί... Περίμενα πως κ πώς κ τώρα πάλι τα ίδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ναι πιθανότατα να το παθαίνουμε κ να μην το έχουμε καταλάβει γιατί φεύγει με την περίοδο απλά στεναχωρήθηκα γιατί από πέρυσι όλο υπερήχους έκανα μέχρι κ πριν την ωοληψια κ δεν είχα τίποτα κ βρήκε τώρα να εμφανιστεί... Περίμενα πως κ πώς κ τώρα πάλι τα ίδια...

Κορίτσι μου ψυχραιμία... Όλα για κάποιο λόγο γίνονται και όλα για καλό!!! Υπομονή αν και ξέρω πόσο δύσκολο είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Ναι πιθανότατα να το παθαίνουμε κ να μην το έχουμε καταλάβει γιατί φεύγει με την περίοδο απλά στεναχωρήθηκα γιατί από πέρυσι όλο υπερήχους έκανα μέχρι κ πριν την ωοληψια κ δεν είχα τίποτα κ βρήκε τώρα να εμφανιστεί... Περίμενα πως κ πώς κ τώρα πάλι τα ίδια...

Αχ κορίτσι μου σε καταλαβαίνω το ίδιο είχε βιώσει και η αδερφη μπυ και είχε στεναχωρηθεί πολύ! Είναι πολύ συχνό οι κύστες και ειδικά με τα φαρμακα ! Δεν σε προχωράει σε εμβρυομεταφορα  γτ θέλει να είναι όλα τελεια εκεί κατω!  Υπομονή θα πω εγώ και εύχομαι στον επόμενο κύκλο να γίνει και να έρθει το μπεμπακι σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Ναι πιθανότατα να το παθαίνουμε κ να μην το έχουμε καταλάβει γιατί φεύγει με την περίοδο απλά στεναχωρήθηκα γιατί από πέρυσι όλο υπερήχους έκανα μέχρι κ πριν την ωοληψια κ δεν είχα τίποτα κ βρήκε τώρα να εμφανιστεί... Περίμενα πως κ πώς κ τώρα πάλι τα ίδια...

Cat μου μην αγχώνεσαι!! Δεύτερη μέρα περιόδου δεν πήγες να σε δει;; θυμάμαι καλά;;;αν ναι...δεν είναι φυσιολογικό να υπάρχει κάποια κύστη;;; εγώ θυμάμαι στο πρώτο ραντεβού με τον γιατρό για να μαζέψουμε τα χαρτιά της εξωσωματικής ήταν μια μέρα πριν έρθει η περίοδος κ είχε δει ο γιατρός μια κύστη. Μου είπε μη δίνεις σημασία εσύ, γιατί μπορεί να είναι αιμορραγική κ να φύγει με την περίοδο. Θα σου πω ότι μετά την περίοδο που πήγα στον γυναικολόγο μου η κύστη δεν υπήρχε. 

Γι' αυτό μη στεναχωριέσαι!!! Θέλει υπομονή αυτή η διαδικασία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ας γίνει ότι είναι να γίνει🙏 θετική σκέψη και προχωράμε💪

Εγώ όταν έμεινα εγκυος δεν είχα καθόλου συμπτώματα μόνο καθυστέρηση για αυτό μην αγχώνεσαι! Μετά την καθυστέρηση 5+ εβδομαδες έρχονται τα συμπτώματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ όταν έμεινα εγκυος δεν είχα καθόλου συμπτώματα μόνο καθυστέρηση για αυτό μην αγχώνεσαι! Μετά την καθυστέρηση 5+ εβδομαδες έρχονται τα συμπτώματα 

Μακάρι κορίτσι μου να είμαι και ας μην έχω συμπτώματα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να είμαι και ας μην έχω συμπτώματα🙏

Μην περιμένεις να νιώσεις τα ίδια ακριβώς συμπτώματα με την άλλη φορά κ μάλιστα με τέτοια ακρίβεια.  Σώνει κ ντε την 9η μέρα για παράδειγμα. Καλή επιτυχία..όσο δεν έρχεται ελπίζουμε!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Zenia z είπε:

Μην περιμένεις να νιώσεις τα ίδια ακριβώς συμπτώματα με την άλλη φορά κ μάλιστα με τέτοια ακρίβεια.  Σώνει κ ντε την 9η μέρα για παράδειγμα. Καλή επιτυχία..όσο δεν έρχεται ελπίζουμε!❤

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ λίγο εμεινε θα δειξει🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ λίγο εμεινε θα δειξει🙏

Καλά ένα θα σου πω τόσες εγκυμοσύνες έχω στο ενεργητικό μου καμία μα καμία δεν είχε τα ίδια συμπτώματα. 

Ειδικά στης πρώτη είχα θετικό τεστ και έβαλα σερβιετα γτ πονούσα σα να έρχεται η περίοδος τίποτα άλλο δεν είχα ούτε στήθος ούτε τίποτα. 

Σε άλλη είχα αίμα τρελό , σε άλλη ζαλάδα , στην τελευταία είχα αιματακι εμφύτευσης και υγρά. Γενικά σε καμία μα καμία δεν είχα τα ίδια 

Καλημέρα είπαμε δεν είπαμε.. αύριο τι ώρα να ξυπνήσω ? Θέλω ταγκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααα

Κοριτσαρες μου γλυκές καλημέρα! @Mpourmpouloανυπομονώ άπειρα για αυριοοοοο! Αν και εγώ είχα δει πιο αργά θετικό τεστακι, εσύ ίσως δεις από αύριο!!!! @marinamanoulitsa τέτοια λέγε μου!!! Αυτά είναι υπέροχα συμπτώματα!!! Ανυπομονώ μαζί σου ναα ξεκινήσουμε τα τεστ!!! @cat12 συνοδοιπορε μου , τόσες φορές ήμασταν μαζί χέρι χέρι! Θέλω να πιστέψεις απόλυτα στο timing! Μόνο όταν είναι η σωστή ώρα συμβαίνουν πράγματα και αν αυτή η ώρα δεν ήταν τώρα ,τότε καλώς έγινε έτσι. Προτιμώ να στεναχωριέσαι για κάτι που δεν έγινε "χωρίς άλλες συνέπειες" πάρα για κάτι που έγινε και τελικά ίσως δεν ήταν η ώρα του να γίνει! 

Εγώ Κορίτσια μου από στήθος δεν έχω εντελώς τίποτα. Από προχθές είχα τη μέση μου αλλά σήμερα είναι καλύτερα. Σήμερα πριν λίγη ώρα ένιωσα κάποια ωραία δυνατά τσιμπήματακια δεξιά χαμηλά εκεί που πιστεύω γίνεται δουλειά αυτή τη φορά γιατί από αριστερά απόλυτη σιωπη! Εύχομαι αυτά τα τρυοηματακια να σηματοδοτούν κάποιο πολύ ωραίο νέο, αν είναι η ώρα του !!!! Φεύγω πάω χωριό για σκ μπας και δούμε λίγο περισσότερο χιονακι εκεί! Θα σας γράψω αργότερα!!! Σας φιλωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλά ένα θα σου πω τόσες εγκυμοσύνες έχω στο ενεργητικό μου καμία μα καμία δεν είχε τα ίδια συμπτώματα. 

Ειδικά στης πρώτη είχα θετικό τεστ και έβαλα σερβιετα γτ πονούσα σα να έρχεται η περίοδος τίποτα άλλο δεν είχα ούτε στήθος ούτε τίποτα. 

Σε άλλη είχα αίμα τρελό , σε άλλη ζαλάδα , στην τελευταία είχα αιματακι εμφύτευσης και υγρά. Γενικά σε καμία μα καμία δεν είχα τα ίδια 

Καλημέρα είπαμε δεν είπαμε.. αύριο τι ώρα να ξυπνήσω ? Θέλω ταγκ

Καλημερα κορίτσι μου❤️ τοτε θετική ενεργειααααα και αναμένω να δω τι θα δείξουν τα τεστακια μου αυτές τις μέρες 🤞 εννοειται πως αν δω θετικο θα σε κάνω ταγκ πρωί πρωί κατά της 10 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέραααααααααα

Κοριτσαρες μου γλυκές καλημέρα! @Mpourmpouloανυπομονώ άπειρα για αυριοοοοο! Αν και εγώ είχα δει πιο αργά θετικό τεστακι, εσύ ίσως δεις από αύριο!!!! @marinamanoulitsa τέτοια λέγε μου!!! Αυτά είναι υπέροχα συμπτώματα!!! Ανυπομονώ μαζί σου ναα ξεκινήσουμε τα τεστ!!! @cat12 συνοδοιπορε μου , τόσες φορές ήμασταν μαζί χέρι χέρι! Θέλω να πιστέψεις απόλυτα στο timing! Μόνο όταν είναι η σωστή ώρα συμβαίνουν πράγματα και αν αυτή η ώρα δεν ήταν τώρα ,τότε καλώς έγινε έτσι. Προτιμώ να στεναχωριέσαι για κάτι που δεν έγινε "χωρίς άλλες συνέπειες" πάρα για κάτι που έγινε και τελικά ίσως δεν ήταν η ώρα του να γίνει! 

Εγώ Κορίτσια μου από στήθος δεν έχω εντελώς τίποτα. Από προχθές είχα τη μέση μου αλλά σήμερα είναι καλύτερα. Σήμερα πριν λίγη ώρα ένιωσα κάποια ωραία δυνατά τσιμπήματακια δεξιά χαμηλά εκεί που πιστεύω γίνεται δουλειά αυτή τη φορά γιατί από αριστερά απόλυτη σιωπη! Εύχομαι αυτά τα τρυοηματακια να σηματοδοτούν κάποιο πολύ ωραίο νέο, αν είναι η ώρα του !!!! Φεύγω πάω χωριό για σκ μπας και δούμε λίγο περισσότερο χιονακι εκεί! Θα σας γράψω αργότερα!!! Σας φιλωωωωω

Καλημερα κορίτσι μου❤️❤️❤️ αχ τα τσιμπηματάκια είναι τα αγαπημενααααααα μουυυυυυυυ❤️❤️❤️ γινετε δουλιτσααααα εκεί κατωωωωωωωω❤️❤️❤️ να περάσετε τελειαααα 🥰 αχ τι ωραιαααα με το χιονάκι ❤️ εμείς εδώ Αθήνα  δεν θα δούμε άσπρη μέρα δυστυχώς 😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέραααααααααα

Κοριτσαρες μου γλυκές καλημέρα! @Mpourmpouloανυπομονώ άπειρα για αυριοοοοο! Αν και εγώ είχα δει πιο αργά θετικό τεστακι, εσύ ίσως δεις από αύριο!!!! @marinamanoulitsa τέτοια λέγε μου!!! Αυτά είναι υπέροχα συμπτώματα!!! Ανυπομονώ μαζί σου ναα ξεκινήσουμε τα τεστ!!! @cat12 συνοδοιπορε μου , τόσες φορές ήμασταν μαζί χέρι χέρι! Θέλω να πιστέψεις απόλυτα στο timing! Μόνο όταν είναι η σωστή ώρα συμβαίνουν πράγματα και αν αυτή η ώρα δεν ήταν τώρα ,τότε καλώς έγινε έτσι. Προτιμώ να στεναχωριέσαι για κάτι που δεν έγινε "χωρίς άλλες συνέπειες" πάρα για κάτι που έγινε και τελικά ίσως δεν ήταν η ώρα του να γίνει! 

Εγώ Κορίτσια μου από στήθος δεν έχω εντελώς τίποτα. Από προχθές είχα τη μέση μου αλλά σήμερα είναι καλύτερα. Σήμερα πριν λίγη ώρα ένιωσα κάποια ωραία δυνατά τσιμπήματακια δεξιά χαμηλά εκεί που πιστεύω γίνεται δουλειά αυτή τη φορά γιατί από αριστερά απόλυτη σιωπη! Εύχομαι αυτά τα τρυοηματακια να σηματοδοτούν κάποιο πολύ ωραίο νέο, αν είναι η ώρα του !!!! Φεύγω πάω χωριό για σκ μπας και δούμε λίγο περισσότερο χιονακι εκεί! Θα σας γράψω αργότερα!!! Σας φιλωωωωω

Να σε στείλω εγώ χιονακι που το μισώ?? Κάτσε στα αυγά σου που μου θες και χιόνια έγκυος γυναίκα... Μακριά φιλεναδακι μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κορίτσι μου❤️ τοτε θετική ενεργειααααα και αναμένω να δω τι θα δείξουν τα τεστακια μου αυτές τις μέρες 🤞 εννοειται πως αν δω θετικο θα σε κάνω ταγκ πρωί πρωί κατά της 10 😂😂😂

Τι λες τώρα 10:00 η ώρα μεσημεριατικαα?? Πρωί πρωί θέλω ταγκ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι λες τώρα 10:00 η ώρα μεσημεριατικαα?? Πρωί πρωί θέλω ταγκ. 

Χαχαχαχα! Κάλε τι μεσημερι 😂😂😂 αν ξυπνήσω νωρίτερα εννοειταιιιι😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέραααααααααα

Κοριτσαρες μου γλυκές καλημέρα! @Mpourmpouloανυπομονώ άπειρα για αυριοοοοο! Αν και εγώ είχα δει πιο αργά θετικό τεστακι, εσύ ίσως δεις από αύριο!!!! @marinamanoulitsa τέτοια λέγε μου!!! Αυτά είναι υπέροχα συμπτώματα!!! Ανυπομονώ μαζί σου ναα ξεκινήσουμε τα τεστ!!! @cat12 συνοδοιπορε μου , τόσες φορές ήμασταν μαζί χέρι χέρι! Θέλω να πιστέψεις απόλυτα στο timing! Μόνο όταν είναι η σωστή ώρα συμβαίνουν πράγματα και αν αυτή η ώρα δεν ήταν τώρα ,τότε καλώς έγινε έτσι. Προτιμώ να στεναχωριέσαι για κάτι που δεν έγινε "χωρίς άλλες συνέπειες" πάρα για κάτι που έγινε και τελικά ίσως δεν ήταν η ώρα του να γίνει! 

Εγώ Κορίτσια μου από στήθος δεν έχω εντελώς τίποτα. Από προχθές είχα τη μέση μου αλλά σήμερα είναι καλύτερα. Σήμερα πριν λίγη ώρα ένιωσα κάποια ωραία δυνατά τσιμπήματακια δεξιά χαμηλά εκεί που πιστεύω γίνεται δουλειά αυτή τη φορά γιατί από αριστερά απόλυτη σιωπη! Εύχομαι αυτά τα τρυοηματακια να σηματοδοτούν κάποιο πολύ ωραίο νέο, αν είναι η ώρα του !!!! Φεύγω πάω χωριό για σκ μπας και δούμε λίγο περισσότερο χιονακι εκεί! Θα σας γράψω αργότερα!!! Σας φιλωωωωω

Γλυκό μου κορίτσι ♥️ πάμε μαζί όπως λες!! Ναι η αλήθεια αυτή είναι μπορεί να θέλει να γίνει την επόμενη κ να είναι πιο καλή στιγμή πάρα τώρα... Αφού ο θεός το έφερε έτσι θα περιμένω... Σου εύχομαι όντως τα τσιμπηματακια να είναι πολύ καλό σημάδι 🙏 να περάσεις τέλεια στο χωριό κ να μας στείλεις καμία φωτογραφία με χιόνι γιατί εδώ στην Αθήνα δεν το βλέπω να έρχεται σύντομα!!! Κ μου αρέσει πολύ το χιονιιι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...