Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωτόμηνια, Πρωτόχρονια, ελπίδα μία μες στην καρδιά, ο Αι Βασίλης έρχεται ξανά!!!


Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κι εγώ αυτό λέω, πάμε για Φλεβάρη δυναμικά 💪 

Δεν ελπίζω τίποτα γι αυτό τον κύκλο γιατί ακόμα κι αν έκανα ωορρηξία μπορεί λόγω της γρίπης να ήταν κακή ποιότητα του ωαρίου/σπέρματος; 🤷‍♀️ Ποιος ξέρει..

Δε με ακούς σου είπα εσυ 14.02 θα σαι έγκυος και θα έχεις ΠΗΤ 08.11.2024

Παρόλα αυτά συν πλην 3 μήνες πέφτω μέσα.. άρα είχες και αυτό το μήνα ελπίδες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα... Συγγνώμη που χάθηκα αλλά τις τελευταίες μέρες υποφέρω... Και όχι δε μιλάω για τα ελαφριά και πολύ υποφερτά συμπτώματα της εγκυμοσύνης... Τον περασμένο Αύγουστο μου εμφανίστηκε για πρώτη φορά αλλεργική ρινίτιδα... Έβαζα ένα spray μια φορά τη μέρα κι όλα ήταν καλά!!! Απο την ήμερα που έμαθα όμως για την εγκυμοσύνη μου τα έκοψαν όλα ο γυναικολόγος μου με τη φαρμακοποιό μου!!! Μόνο πλύσεις με Physiomer κι ένα spray το οποίο απλά βοηθάει για κάνα 2ωρο το πολύ... Κοιμάμαι με μεγάλη δυσκολία και το μόνο που ακούω είναι να κάνω υπομονή!!! 

@Elk μου υπομονή κι εσύ κορίτσι μου... Εγώ κάθε φορά που κάνω εμετό χαίρομαι που ξέρω ότι πηγαινούν όλα καλά... Σε καταλαβαίνω απόλυτα...

@Mpourmpoulo μου περιμένω πως και πως τη θετική χοριακή σου!!! Είναι ο μήνας σου και η χρονιά σας!!!

Αχ αυτό το έπαθε μια φίλη μου . Έβαζε σπρέι για τη μύτη αλλά μέχρι που γέννησε είχε θέμα. Πωπω περαστικά . Έχεις δοκιμάσει να βάλεις μια πετσέτα υγρή στο δωμάτιο πάνω στο καλοριφέρ? Μια άλλη λύση είναι και το κόκκινο κρεμμύδι το κόβεις και το βάζεις στο δωμάτιο.. μυρίζει σαν γυραδικο το σπίτι αλλά βοηθάει αρκετά . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Girly είπε:

@Παρασκευαιδου απιστευτοοοοο!!! Χαχαχχα νομίζω χρωστάς σε κάποιον τα κέρδη χαχαχχα 34 και όλα θα πάνε καλα, αμήν! Χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα 

@Elk μου καταλαβαίνω απόλυτα τι λες. Πόση δύναμη έχουμε οι μαμάδες...πόσες μπορούμε να υποστούμε για να είμαστε σίγουρες πως τα μωράκια μας είναι εντάξει ..με συγκινησες άθελά σου...κρατά γεραααα σε λίγο καιρό απλώνεται μπροστά σου το πιο ωραίο τρίμηνο! 

@flowerv κορίτσι μου στις αρχές όλες ήμασταν σαν εσένα...θα μιλήσω προσωπικά. Μη κοιτάς που τώρα είμαι cool, κάποτε δεν ήμουν! Κάποτε έβαζα και εγώ τα κλάματα και θυμωνα και στεναχωριομουν...μετά όμως απλά έγινε ένα κλικ και είπα όχι δεν θα γίνει αυτοσκοπός. Είμαστε γεροί δόξα τω Θεώ, το σώμα μου δουλεύει ολοσωστα και πρέπει να χαίρομαι που έχω την τύχη να έχω περίοδο! Άλλες δεν έχουν τέτοια τύχη ή δεν δουλεύει σωστά κάτι! Ας είμαστε ευγνώμονες για όσα έχουμε και με το καλό θα έρθουν και τα υπόλοιπα...κάποτε διάβασα σε μια συζήτηση εδώ που μια κοπέλα έγραφε " μη στεναχωριέστε που δεν ήρθε ακόμη το μωράκι...είναι εκεί πάνω ψηλά και απλά μαλώνουν γιατί δεν μπορούν να αποφασίσουν ποια θα πάνε που!" Το βρήκα υπέροχο σαν σκέψη! Έτσι λοιπόν μη στεναχωριέσαι κάθε που σου έρχεται περίοδος, απλά μαλώνουν ποια θα σε πρωτοεχει μαμά! Μη το βάζεις κάτω! Το κεφάλι ψηλά το βλέμμα στον στόχο και όλα θα γίνουν ❤️ @Θέτις Κ. Και για σένα τα γράφω αυτά! Μη στεναχωρεθει ποτέ που σου ήρθε περίοδος! Άλλη μια φορά το σώμα σου δούλεψε αψογαα και αξίζει μια μεγάλη αγκαλιά που το έκανε!

@Maria98 έζησα στην την ανυπόφορη αναμονή και ομολογώ πως είναι πιο ανυπόφορη και από την αναμονή μέχρι να ξεκινήσεις τα τεστ!!! Πάντως εκμεταλλευσου τώρα τον καιρό που σου απέμεινε κάνοντας οοοτι σου κατεβάσει ο νους γιατί εύχομαι σύντομα να μην μπορείς!!!!!

@Mpourmpoulo δύο στα δύο???!! Η ζαιρα μίλησε, οι βασιλόπιτες μίλησαν ...τι άλλο θέτε πχιααααααα!!! Οοοολα δείχνουν πως το 2024 θα είναι η χρονιά σας❤️❤️❤️❤️

Χαχαχαχ χαμουλης 😂 μακαριιιι να βγει αληθινή η ζαιρα μας ❤️ @Παρασκευαιδου🥰 φτιάξε τα μαντζούνια 🤗 οχιιιι δεν έκανα τεστ είναι πολύ νωρίς ακομηηηη! Την Κυριακή θα ξεκινήσω 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Mpourmpoulo ειναι σημαδι για μενα το φλουρι. Μεσα στη χρονια θα εισαι σιγουρα εγκυος! Εχω πολλες περιπτωσεις στον κυκλο μου. Και μενα τη χρονιά π μ επεσε εμεινα εγκυος. 

@flowervσε καταλαβαινω απολυτα. Ημουν εκει που εισαι. Ολα τα συναισθήματα ειναι αποδεκτά. Φτάνει ομως σε σημειο να μας απασχολει τοσο που μας τρωει ενέργεια. Χανουμε στιγμες απο την καθημερινότητα μας. Και δεν πρέπει. Εφοσον εχετε κανει ολες τιε εξετάσεις και ειναι καλες τοτε θα ρθει. Αλλωστε τ ποσοστα σε καθε κυκλο δυστυχως ειναι πολυ μικρα. 20 με 25%. Ειναι θεμα τυχης, πιθανοτητων και πολλών αλλων παραγοντων. 

Λεγεεεεε μου τετοιαααα💝❤️💝 μακάρι κοριτσάκι μου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα... Συγγνώμη που χάθηκα αλλά τις τελευταίες μέρες υποφέρω... Και όχι δε μιλάω για τα ελαφριά και πολύ υποφερτά συμπτώματα της εγκυμοσύνης... Τον περασμένο Αύγουστο μου εμφανίστηκε για πρώτη φορά αλλεργική ρινίτιδα... Έβαζα ένα spray μια φορά τη μέρα κι όλα ήταν καλά!!! Απο την ήμερα που έμαθα όμως για την εγκυμοσύνη μου τα έκοψαν όλα ο γυναικολόγος μου με τη φαρμακοποιό μου!!! Μόνο πλύσεις με Physiomer κι ένα spray το οποίο απλά βοηθάει για κάνα 2ωρο το πολύ... Κοιμάμαι με μεγάλη δυσκολία και το μόνο που ακούω είναι να κάνω υπομονή!!! 

@Elk μου υπομονή κι εσύ κορίτσι μου... Εγώ κάθε φορά που κάνω εμετό χαίρομαι που ξέρω ότι πηγαινούν όλα καλά... Σε καταλαβαίνω απόλυτα...

@Mpourmpoulo μου περιμένω πως και πως τη θετική χοριακή σου!!! Είναι ο μήνας σου και η χρονιά σας!!!

Ωχ κορίτσι μου τι τραβάς! Δεν έχω κάποιο τιπς να σου πω καθώς δεν το έχω ζήσει ούτε ξερω κανέναν στον περίγυρο μου! Εύχομαι να σε αφήσει πολύ συντομααααα! 
μακαρι κορίτσι μου μακάρι🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αχ αυτό το έπαθε μια φίλη μου . Έβαζε σπρέι για τη μύτη αλλά μέχρι που γέννησε είχε θέμα. Πωπω περαστικά . Έχεις δοκιμάσει να βάλεις μια πετσέτα υγρή στο δωμάτιο πάνω στο καλοριφέρ? Μια άλλη λύση είναι και το κόκκινο κρεμμύδι το κόβεις και το βάζεις στο δωμάτιο.. μυρίζει σαν γυραδικο το σπίτι αλλά βοηθάει αρκετά . 

Καλοριφέρ δεν έχω αλλά αυτό με το κρεμμύδι θα το δοκιμάσω... Σ' ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpouloσίγουρα σου λεω μεσα στη χρονια θα μεινεις. Υπομονη μια βδομαδα εμεινε.

@Katiana1987 ρωτα το γιατρο σου μήπως μπορεις να παρεις παιδικο οτριβιν με τομπρεξ. Το φτιαχνουν στο φαρμακειο. Εγω τ εχω στις μικρες με συμβουλη γιατρου. Αλλα τ εχω δοκιμασει καο γω και έχει αμεσα αποτελεσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλοριφέρ δεν έχω αλλά αυτό με το κρεμμύδι θα το δοκιμάσω... Σ' ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή!

Εύχομαι να σε βοηθήσει. Το κάνω και στο μπούκωμα στο μωρό..

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχαχαχ χαμουλης 😂 μακαριιιι να βγει αληθινή η ζαιρα μας ❤️ @Παρασκευαιδου🥰 φτιάξε τα μαντζούνια 🤗 οχιιιι δεν έκανα τεστ είναι πολύ νωρίς ακομηηηη! Την Κυριακή θα ξεκινήσω 🙏

Εννοείται ότι έχω πέσει μέσα. Ας μη μιλήσω. Ότι φέτος έτυχα το φλουρί.. :-) εγώ έγκυος να μείνω δε θέλω άρα... @Girly οποία πω είναι 34 χαχχα έγκυος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εννοείται ότι έχω πέσει μέσα. Ας μη μιλήσω. Ότι φέτος έτυχα το φλουρί.. :-) εγώ έγκυος να μείνω δε θέλω άρα... @Girly οποία πω είναι 34 χαχχα έγκυος..

Και εμένα μου έτυχε καθαρά σε εμένα το φλουρί σε δύο βασιλόπιτες 😁😁  

 

Οι Μαθουσάλες αυτού του ποστ σιγά σιγά μια μια να πηγαίνουν σε ομάδες εγκυμοσύνης 😜😜 ήρθε η ώρα 

@Mpourmpoulo τύχαμε τα φλουρια πάμε για μπεμπέ φέτος!!!!! τέλος 😁😁😁😁😘😘😘 το πιστεύω πάρα πολύ και για εμένα και για εσένα και για την @Girly ότι σε λίγο καιρό όλες θα συζητάμε για τις κοιλιτσες μας που θα φουσκώνουν και θα παίρνουμε κιλά και θα αγχωνόμαστε 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakianna και εσύ Μαθουσάλα εδώ μαζί μας 2,5 χρόνια!!!και εσύ αυτό τον χρόνο θα γίνεις μαμά ...ήρθε η ώρα να μπουν άλλες σε αυτό το ποστ και εμείς να πάμε σε ομάδες εγκυμοσύνης!!!😘😘😘

 

ΣΑΣ ΑΓΑΠΏ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΘΟΥΣΑΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ....2,5 ΧΡΌΝΙΑ ΠΑΡΈΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΑ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΛΉΘΕΙΑ 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@annitakianna και εσύ Μαθουσάλα εδώ μαζί μας 2,5 χρόνια!!!και εσύ αυτό τον χρόνο θα γίνεις μαμά ...ήρθε η ώρα να μπουν άλλες σε αυτό το ποστ και εμείς να πάμε σε ομάδες εγκυμοσύνης!!!😘😘😘

 

ΣΑΣ ΑΓΑΠΏ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΘΟΥΣΑΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ....2,5 ΧΡΌΝΙΑ ΠΑΡΈΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΑ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΛΉΘΕΙΑ 🙏🙏🙏

Άστα να πάνε θα ήρθε η ώρα να πάρουμε σύνταξη επιτέλους να έρθει η καινούρια φουρνιά 😁😁 

Εγώ πάντως κορίτσια φέτος έχω σκοπό να μείνω έγκυος με τον έναν ή τον άλλο τρόπο!! Αν στους επόμενους 4-5 μήνες δεν έρθει με την σπερμματεγχηση θα πάω για εξωσωματική!! Επιτέλους έχω πλάνο στο κεφάλι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/1/2024 at 9:18 ΠΜ, ο/η lilly1984 είπε:

Γειά σου κορίτσι μου, λυπάμαι πολύ.... Μακάρι να είχε πετύχει η προσπάθειά σου από την 1η, αλλά σκέψου ότι έχεις άλλη μια ευκαιρία. Κι εγώ στη θέση σου θα προσπαθούσα με 2η ετ, μιας και το έμβρυο είναι καλό. Το πιο σημαντικό για μένα είναι να ρωτήσεις το γιατρό σου ποια είναι η δική του εκτίμηση για το λόγο ή λόγους που δεν πέτυχε. Συνήθως η διερεύνηση με υστεροσκόπηση κλπ γίνεται μετά από 2-3 αποτυχίες και όχι από την αρχή. Υπάρχουν και γιατροί που δεν ξεκινούν τη διαδικασία χωρίς υστεροσκόπηση. Εσύ που είχες το θέμα με τα ινομυώματα, θα έλεγα να τον ρωτήσεις μήπως έπαιξαν ρόλο. Δεν ξέρω κιόλας, μπορεί να ξαναβγούν ή όχι?

Καλημέρα. Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Δεν έχω βγάλει τα ινομυώματα. Έχω πάρει εκ διαμέτρων αντίθετες απόψεις για αυτό. 2 γιατροί ήταν αρνητικοί λόγω ότι δεν έχω γεννήσει και δεν ήθελαν να πειράξουν τη μήτρα, μου έλεγαν επίσης ότι θέλει τουλάχιστον 1 χρόνο από την εγχείρηση μέχρι να μείνω έγκυος για να μην έχω θέμα. Ο 3ος ήταν θετικός στο να τα βγάλω και μάλιστα μου είπε ότι μετά από 2 μήνες απο την εγχείρηση μπορώ να μείνω έγκυος. Δεν έχω ιστορικό αποβολών οπότε και δεν μπορεί ο εξωσωματικός να μου πει αν επηρεάζουν ή όχι. Στους υπερήχους φαίνεται να μην παραμορφώνουν το ενδομήτριο οπότε δεν τον ανησυχεί και ιδιαίτερα. Κι έτσι είμαι λίγο στα χαμένα.   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εννοείται ότι έχω πέσει μέσα. Ας μη μιλήσω. Ότι φέτος έτυχα το φλουρί.. :-) εγώ έγκυος να μείνω δε θέλω άρα... @Girly οποία πω είναι 34 χαχχα έγκυος..

Δεν περνανε οι μέρες και με έχει φάει η αγωνία! Δεν έχω και κανένα τσίμπημα να πω ότι μου έδωσε σήμα🫨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Και εμένα μου έτυχε καθαρά σε εμένα το φλουρί σε δύο βασιλόπιτες 😁😁  

 

Οι Μαθουσάλες αυτού του ποστ σιγά σιγά μια μια να πηγαίνουν σε ομάδες εγκυμοσύνης 😜😜 ήρθε η ώρα 

@Mpourmpoulo τύχαμε τα φλουρια πάμε για μπεμπέ φέτος!!!!! τέλος 😁😁😁😁😘😘😘 το πιστεύω πάρα πολύ και για εμένα και για εσένα και για την @Girly ότι σε λίγο καιρό όλες θα συζητάμε για τις κοιλιτσες μας που θα φουσκώνουν και θα παίρνουμε κιλά και θα αγχωνόμαστε 😂😂😂

Και εσυ φλουρί τι γινετεεεεε❤️ μακάρι κορίτσι μου να είναι το τυχερο μας έτος και να φουσκώσουν οι κοιλίτσες μας!🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Άστα να πάνε θα ήρθε η ώρα να πάρουμε σύνταξη επιτέλους να έρθει η καινούρια φουρνιά 😁😁 

Εγώ πάντως κορίτσια φέτος έχω σκοπό να μείνω έγκυος με τον έναν ή τον άλλο τρόπο!! Αν στους επόμενους 4-5 μήνες δεν έρθει με την σπερμματεγχηση θα πάω για εξωσωματική!! Επιτέλους έχω πλάνο στο κεφάλι μου! 

Θα μείνεις έγκυος κορίτσι μου ! Δεν υπάρχει περίπτωση να μην έρθει στους μήνες αυτούς 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Άστα να πάνε θα ήρθε η ώρα να πάρουμε σύνταξη επιτέλους να έρθει η καινούρια φουρνιά 😁😁 

Εγώ πάντως κορίτσια φέτος έχω σκοπό να μείνω έγκυος με τον έναν ή τον άλλο τρόπο!! Αν στους επόμενους 4-5 μήνες δεν έρθει με την σπερμματεγχηση θα πάω για εξωσωματική!! Επιτέλους έχω πλάνο στο κεφάλι μου! 

Annita μου αυτός ο χρόνος θα σου φέρει σίγουρα το θετικό σου τεστακι 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν περνανε οι μέρες και με έχει φάει η αγωνία! Δεν έχω και κανένα τσίμπημα να πω ότι μου έδωσε σήμα🫨

Γτ τι είναι τσιμπιαρης για να σε τσιμπήσει χαχαχα.  Πέμπτη έχουμε πέρασαν οι μέρες. Τίποτα δεν έμεινε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δε με ακούς σου είπα εσυ 14.02 θα σαι έγκυος και θα έχεις ΠΗΤ 08.11.2024

Παρόλα αυτά συν πλην 3 μήνες πέφτω μέσα.. άρα είχες και αυτό το μήνα ελπίδες.. 

Σ ακουω Ζαίρα μου, καλά το είπες εσύ 🔮🤰 χαχαχαχα Απλά να μωρέ, ο Ιανουάριος είναι ο μήνας που έχουμε κι εγώ κι ο σύζυγος γενέθλια γι αυτό και ποντάρουμε στο μήνα 😅 Αλλά δε πειράζει, ας έρθει και 1-2 μήνες μετά 💖  Και μιας και λέμε για φλουριά, εμένα μου τυχε στη μέση ακριβώς με τον αδερφό μου χαχαχα

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@annitakianna και εσύ Μαθουσάλα εδώ μαζί μας 2,5 χρόνια!!!και εσύ αυτό τον χρόνο θα γίνεις μαμά ...ήρθε η ώρα να μπουν άλλες σε αυτό το ποστ και εμείς να πάμε σε ομάδες εγκυμοσύνης!!!😘😘😘

 

ΣΑΣ ΑΓΑΠΏ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΘΟΥΣΑΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ....2,5 ΧΡΌΝΙΑ ΠΑΡΈΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΑ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΛΉΘΕΙΑ 🙏🙏🙏

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Άστα να πάνε θα ήρθε η ώρα να πάρουμε σύνταξη επιτέλους να έρθει η καινούρια φουρνιά 😁😁 

Εγώ πάντως κορίτσια φέτος έχω σκοπό να μείνω έγκυος με τον έναν ή τον άλλο τρόπο!! Αν στους επόμενους 4-5 μήνες δεν έρθει με την σπερμματεγχηση θα πάω για εξωσωματική!! Επιτέλους έχω πλάνο στο κεφάλι μου! 

χαχαχαχαχα @marinamanoulitsa @annitakianna να πάρουμε απολυτήριο από την ενότητα "Σύλληψη και γονιμότητα" και να προαχθούμε στην επόμενη τάξη 🤣🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν περνανε οι μέρες και με έχει φάει η αγωνία! Δεν έχω και κανένα τσίμπημα να πω ότι μου έδωσε σήμα🫨

Τι να πω και εγώ που πρέπει να φτάσει η άλλη Παρασκευή που περιμένω περιοδο 🥴 βασικά το επόμενο Σάββατο θα κάνω τεστ...θα αφήσω να φτάσει μια ημέρα καθυστέρηση...γιατί Πάντα μα ΠΑΝΤΑ ακριβώς στις 14 ημέρες μετά που θα δω φατσούλα έρχεται η περίοδος.. ποτέ δεν αργεί!!!άρα αν δεν έρθει την επόμενη Παρασκευή θα είμαι έγκυος 😉🙏 άρα το επόμενο Σάββατο τεστ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου άσχετο αλλά ξέχασα να σας το πωωω😂 την πρωτοχρονιά κόψαμε βασιλόπιτα στα πεθερικά μου γτ καναμε εκεί πρωτοχρονιά και το φλουρί ήταν ανάμεσα σε εμένα και τον συντροφο! Προχθές που κόψαμε και στο σπίτι μας γτ το είχαμε ξεχάσει τελείως πάλι το φλουρί έτυχε ανάμεσα μας🙏 δεν είναι τυχαιοοοοο πιστεύω🥰😂

Και εμένα μου έπεσε το φλουρί φέτος και το είδα για σημάδι!! Οσες φορές μου είχε τύχει στο παρελθόν είχε γίνει κάτι πολύ σημαντικό (πτυχίο, δουλειά), τώρα μόνο το μωρό είναι το σημαντικό που περιμένω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Γτ τι είναι τσιμπιαρης για να σε τσιμπήσει χαχαχα.  Πέμπτη έχουμε πέρασαν οι μέρες. Τίποτα δεν έμεινε 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν περνανε οι μέρες και με έχει φάει η αγωνία! Δεν έχω και κανένα τσίμπημα να πω ότι μου έδωσε σήμα🫨

@Παρασκευαιδου δηλαδή η σφαίρα σου δεν πιάνει εμένα και την @annitakianna??? Εμείς δεν προβλέπεται να μείνουμε έγκυες;;;😂😂  σε όλες τις άλλες τα λες!!!!και λέω μάλλον δεν μας βλέπει στην σφαίρα της.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Σ ακουω Ζαίρα μου, καλά το είπες εσύ 🔮🤰 χαχαχαχα Απλά να μωρέ, ο Ιανουάριος είναι ο μήνας που έχουμε κι εγώ κι ο σύζυγος γενέθλια γι αυτό και ποντάρουμε στο μήνα 😅 Αλλά δε πειράζει, ας έρθει και 1-2 μήνες μετά 💖  Και μιας και λέμε για φλουριά, εμένα μου τυχε στη μέση ακριβώς με τον αδερφό μου χαχαχα

χαχαχαχαχα @marinamanoulitsa @annitakianna να πάρουμε απολυτήριο από την ενότητα "Σύλληψη και γονιμότητα" και να προαχθούμε στην επόμενη τάξη 🤣🙏

Άντε ντε πότε θα πάρουμε απολυτήριο;;;😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Γτ τι είναι τσιμπιαρης για να σε τσιμπήσει χαχαχα.  Πέμπτη έχουμε πέρασαν οι μέρες. Τίποτα δεν έμεινε 

Αν δεν νοιωσω τσιμπήματα δεν ελπιζω σε τιποτααα😂 τι τιποτααααα τρεις μέρες ακόμη για το πρώτο τεστ🫨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Και εμένα μου έπεσε το φλουρί φέτος και το είδα για σημάδι!! Οσες φορές μου είχε τύχει στο παρελθόν είχε γίνει κάτι πολύ σημαντικό (πτυχίο, δουλειά), τώρα μόνο το μωρό είναι το σημαντικό που περιμένω!

Αχ κορίτσι μου στο ευχομαιιιιιιιιιιι💝❤️💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ για τα όμορφα σου λόγια λυπάμαι και για τη δική σου απώλεια ναι αυτό νιώθω ότι θέλω χρόνο δεν το πιστεύω ακόμα τι έχει γίνει....ήταν στιγμιαίο μου είπε ο γιατρός έπαθα αποκόλληση πλακούντα και γίνονται αυτά ένα στο εκατομμύριο ήμουν η τυχερή και ήμουν μέσα στο εκατομμύριο 
    • Κοριτσι μου γεια σου!! 🌺 Καλως ηρθες στην παρεα μας κ ελπιζω να εισαι καλα κ να μην εχεις ξαναδει καφε.. η προγεστετονη σιγουρα βοηθαει αλλα λγκ σου ειπε κ ξεκουραση οσο γινεται... εργαζεσαι; μηπως να παρεις αναρρωτικη γ ν εισαι πιο ηρεμη κ ξεκουραστη;; Στη γιατρο ποτε θα ξαναπας;; Ευχομαι ν πανε ολα καλα γ ολες μας κ το ταξιδι μας να φτασει ως το τελος με γερα μωρα στην αγκαλια μας!!🙏🙏🙏🤰🤰🤰🤰💞💞💞🧿🧿
    • Θ μετραμε τις μερες μαζι!!! Παρασκευουλα εσυ, μετα το σκ θ περασει γρηγορα (εχουμε φουλ γαμοβαφτισια κ σαββατο κ κυριακη) κ μετα τσακ τσακ εφτασε κ η Πεμπτουλα γ μενααα!!!  Κ παει κ η Χρυσα!! Μπορουμε ν κανουμε κ πινακακι μ τα επομενα ραντεβου τωρα π μαζευομαστε ωστε να ξερουμε ποτε εχουμε τις επισκεψεις μας στους γιατρους! Ε, τι λετε; 😉
    • Αννιτακι μου γλυκο χσιρομαι τοσο πολυ για εσας!!!!! Τι μοναδικη στιγμη!!!! Τι φανταστικο καρδιοχτυπι!!!💓💓 2 καρδιες που χτυπουν σε 1 σωμα!!!! 🥹💞 Με το καλο να συνεχισουν ολα τελεια!!! 🙏🙏🙏🙏🧿🧿🧿 Οσο γ τις μερες π λες, εχω διαβασει πολλα ποστ κοριτσιων με τετοιες αποκλισεις κ δν ειχαν θεμα... ολα θ πανε τελειαααα!!🥰
    • Κορίτσι μου γλυκό λυπάμαι πάρα πολύ... δύναμη εύχομαι.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...