Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωτόμηνια, Πρωτόχρονια, ελπίδα μία μες στην καρδιά, ο Αι Βασίλης έρχεται ξανά!!!


Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ δεν το ξερω! Έκαναν δουλειά; Να ξερω για από δω και περα! Τώρα θα ξεκινήσω αυτές που πήρα που είναι για δυο μήνες! Θα ρωτήσω βέβαια και τον γυναικολόγο μου για να είμαι σιγουρη! Ωχ λες να επηρεάσει η ουρολοιμωξη τυχόν εμφυτευση;;;; Και το κακό είναι ότι τυχόν εμφυτευση θα προκύψει από τριτη και μετά και δεν θα έχει προλάβει να δράσει και η αντιβιωσηηηη αν όντως έχω ουρολοιμωξη! 😩

Με ειχαν βοηθησει.

Μην ανησυχεις δεν θα επηρεαστει η εμφυτευση και αντιβιωση αν παρεις ηδη απτη 2η μερα θα βοηθησει τον οργανισμο σου να ειναι καλυτερα.

Μιλα με το γιατρο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk αν ηταν αποβολη θα ειχες αιμα και πονους πιστευω. Μην κλαις σε παρακαλω μονο κακο κανεις στον εαυτο σου και στην ψυχολογία σου. Πιστευω πως ολα ειναι καλα. Αν θυμαμαι καλα ειχες κανεξ αποξεση ετσι? Ισως τ σημειο π ηταν ο προηγ σακος ακομα να μην εχει ιαθει 100% καλα και να χάνει απειροελαχιστο αιμα. Επισης τωρα τα αγγεια στη μητρα κ τον τραχηλο ειναι πολυ πολυ ευαισθητα. Μπορει καποιο αγγειακι να σπάει να χανει καμια σταγονα αιμα κ μέχρι να φτασει σε σημειο να κατέβει να γινεται καφε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Elk αν ηταν αποβολη θα ειχες αιμα και πονους πιστευω. Μην κλαις σε παρακαλω μονο κακο κανεις στον εαυτο σου και στην ψυχολογία σου. Πιστευω πως ολα ειναι καλα. Αν θυμαμαι καλα ειχες κανεξ αποξεση ετσι? Ισως τ σημειο π ηταν ο προηγ σακος ακομα να μην εχει ιαθει 100% καλα και να χάνει απειροελαχιστο αιμα. Επισης τωρα τα αγγεια στη μητρα κ τον τραχηλο ειναι πολυ πολυ ευαισθητα. Μπορει καποιο αγγειακι να σπάει να χανει καμια σταγονα αιμα κ μέχρι να φτασει σε σημειο να κατέβει να γινεται καφε.

Ναι έκανα αποξεση πριν λίγους μήνες 

τι να πω εκεί που πάω να παρω μια ανάσα εκεί κάτι γίνετε και μου κόβετε 

 θα κάνω υπομονή και θα προσπαθήσω να είμαι ήρεμη δεν μπορω να κάνω και τίποτα έτσι και αλλιώς ότι είναι γραφτό  θα γίνει αλλά δεν μπορω αυτό το ψυχοφθόρο που δεν ξέρω τι γίνετε 

οταν παλινδρόμησε πήγα είπαμε δεν προχωράει και τέλος το πήρα ψύχραιμα δεν έκλαψα ήξερα τι γίνετε και ειπα εντάξει συμβαίνουν αυτά θα προσπαθήσω ξανά, αλλά τώρα αυτό με έχει κουράσει και είμαι ακόμα 7&5 έχω δρόμο μπροστά μου έτσι θα με πηγαίνει; Τι να πω.. 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/1/2024 at 11:09 ΠΜ, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κοριτσι Μ! Τον πήρα του είπα οτι έχω άγχος με τον βήχα λίγο μήπως και κάνω κακό στο έμβρυο, μου είπε οτι δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση και μου έδωσε νέα φάρμακα για το μπούκωμα και τον βήχα. Δεν νιώθω οτι τον ζαλίζω το έχουμε συζητήσει από τον πρώτο υπέρηχο αυτό το θέμα και γενικά με ρωτάει πάντα πότε θέλω να βάλουμε το επόμενο ραντεβού γιατί ξέρει το θέμα με το άγχος , δεν έχω τέτοιο παράπονο. Απλά προσπαθώ με τον τρόπο μου να αποβάλλω όλο αυτό. Με το να πηγαίνω κάθε τρείς και λίγο νμζω θα μου μείνει συνήθειο 😁 γιατί το κάνω συχνά είναι η αλήθεια. Θα αντέξω μέχρι την αυχενική 🙏

Αγαπούλα μου κανένα θέμα δε συμβαίνει με το έμβρυο αλλά σε εσένα ταλαιπωρία είναι πωπω σε ένιωσα άμεσως.. είχα απ' τον Δεκέμβριο μέχρι Μάρτιο συνεχώς άρρωστη μπούκωμα και βήχας και στο καπάκι να σου και ένα κορβιτ. Δόξα το Θεό έδωσα πολλά αντισώματα στο μωρό μου έλεγε η γιατρός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

@Mpourmpoulo πάρε και χυμό κράνμπερι βοηθάει - όπως και να χει να αποφύγεις οτιδήποτε απ αυτά για την ουρολοίμωξη που έχουν D-mannose γιατί έχει αποδειχτεί ότι εμποδίζει την εμφύτευση! Στο λέω γιατί κι εγώ παθαίνω ουρολοιμώξεις πού και πού και ενώ το συμπλήρωμα με D-mannose βοηθάει για άμεση ανακούφιση η γυναικολόγος μου είπε να μη το χρησιμοποιώ κατά τις προσπάθειες σύλληψης. Επίσης μετά τις επαφές οπωσδήποτε κατούρημα κορίτσια, βοηθάει να καθαρίσει ο κόλπος από τυχόν τέτοια μικρόβια.

Να και άλλο κοινό ψαχαχα. εδώ βασίλισσα.. 

@Mpourmpoulo γιαούρτι.. βοηθάει απίστευτα . Στον κόλπο κιόλας .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@Θέτις Κ. Άλλαξες και φώτο και με μπέρδεψες χχαχα άντε άντε έτσι θέλω επαφουλες..

Αχ κι ήμουν έτοιμη σήμερα μιας και το πάμε μέρα παρά μέρα από Δευτέρα, αλλά αρρώστησε ο δικός μου 😫 Μάλλον γρίπη το κόβω, το τεστ κοβιντ βγήκε αρνητικό αλλά έχει πυρετό - ξεκίνησε με δέκατα το πρωί και τώρα 39.2! Τι μας βρήκε τώρα που ξεκινά το παράθυρο των γόνιμων 😭 απόψε άκυρο - να δούμε πως θα ναι το σκ μήπως και γίνει τίποτα 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ρε κορίτσια πήγα πριν τουαλέτα και ενώ δυο μερες δεν έβγαλα καφέ 

τωρα έβγαλα καφέ με κάτι κλωστές κοκκινες αιμα ανοιχτό 

το θέμα είναι το ένιωσα κάτι να φευγει στην τουαλέτα αλλά ήταν σαν ασπράδι αβγού με λιγα καφέ σε μέγεθος  μπιζέλι δεν είχε αίμα ( συγγνώμη για την περιγραφή ) 

πηρα αμέσως τον τον γιατρό μου αλλά δυστηχως δεν τον προλαβα να πάω να με δει έφυγε για Αθήνα…  μου είπε δεν είναι αποβολή θα είχα αίμα αλλά θα πρέπει να πάω Δευτέρα πρωί να με δει μου έδωσε άλλο ένα χάπι προγεστερονη και υπομονή τώρα μέχρι την Δευτέρα 😔

για την ώρα είμαι καθαρη που πάω τουαλέτα δεν έχω τίποτα καφέ 

δεν ξέρω τι να σκεφτώ ρε κορίτσια στεναχωρέθηκα πολύ  και μια γνωστή μαία που ρώτησα μου είπε αυτά δεν δείχνουν αποβολή τα σημάδια αλλά έχω αγχώθηκα 😢

Πόνους περιόδου έχεις ? 

Αν παίρνεις προγεστερόνη κολπικά αυτά τα έχεις . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι έκανα αποξεση πριν λίγους μήνες 

τι να πω εκεί που πάω να παρω μια ανάσα εκεί κάτι γίνετε και μου κόβετε 

 θα κάνω υπομονή και θα προσπαθήσω να είμαι ήρεμη δεν μπορω να κάνω και τίποτα έτσι και αλλιώς ότι είναι γραφτό  θα γίνει αλλά δεν μπορω αυτό το ψυχοφθόρο που δεν ξέρω τι γίνετε 

οταν παλινδρόμησε πήγα είπαμε δεν προχωράει και τέλος το πήρα ψύχραιμα δεν έκλαψα ήξερα τι γίνετε και ειπα εντάξει συμβαίνουν αυτά θα προσπαθήσω ξανά, αλλά τώρα αυτό με έχει κουράσει και είμαι ακόμα 7&5 έχω δρόμο μπροστά μου έτσι θα με πηγαίνει; Τι να πω.. 😔

Αχ @Elk μου μοιράζομαι την αγωνία σου, αλλά αφού σου είπαν γιατρός και μαία ότι δεν είναι σημάδια αποβολής αυτά προσπάθησε όσο γίνεται να χαλαρώσεις. Καταλαβαίνω ότι όσο κι αν σου πούμε μην ανησυχείς, η αγωνία δεν είναι ένα κουμπί που το κλείνουμε κι ανοίγουμε, αλλά μόνο κακό μπορεί να σου κάνει. Σκέψου ότι εσύ από τη μεριά σου έκανες ότι περνάει απ το χέρι σου - συμβουλεύτηκες τους ειδικούς, έκλεισες ραντεβού για τη Δευτέρα. Ξεκουράσου τώρα το σκ όσο μπορείς και προσπάθησε να μη το σκέφτεσαι - μια αγκαλιά και για σένα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πόνους περιόδου έχεις ? 

Αν παίρνεις προγεστερόνη κολπικά αυτά τα έχεις . 

Όχι δεν έχω πόνους 

οχι δεν την παίρνω κολπικά την πίνω ένα πρωί ένα βράδυ και από αύριο με είπε να παίρνω και ένα το μεσημέρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Αχ κι ήμουν έτοιμη σήμερα μιας και το πάμε μέρα παρά μέρα από Δευτέρα, αλλά αρρώστησε ο δικός μου 😫 Μάλλον γρίπη το κόβω, το τεστ κοβιντ βγήκε αρνητικό αλλά έχει πυρετό - ξεκίνησε με δέκατα το πρωί και τώρα 39.2! Τι μας βρήκε τώρα που ξεκινά το παράθυρο των γόνιμων 😭 απόψε άκυρο - να δούμε πως θα ναι το σκ μήπως και γίνει τίποτα 😅

Πες του έλα να σε κάνω κασαζακι και κάνε και παιχνιδάκι.

Αυτό το διάστημα όλοι έτσι είναι και εμένα και τα μωρά και ο άντρας μου χάλια μόνο εγώ εκεί θηρίο . Αλλά εγώ παίρνω βιταμίνες περπατάω .. ντύνομαι σαν κρεμμύδι και βγαίνω έξω  στον καθαρό αέρα. Τρελή με ανέβαζε ο άντρας μου τρελή με κατεβάζει να σου τώρα έχει 2 εβδ δεν έχει συνέλθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Όχι δεν έχω πόνους 

οχι δεν την παίρνω κολπικά την πίνω ένα πρωί ένα βράδυ και από αύριο με είπε να παίρνω και ένα το μεσημέρι 

Εγώ είχα πόνους περιόδου βαριάς περιόδου. Η ακόμα καλύτερα πως είναι οι πρώτες συσπάσεις πριν γεννήσεις και μετά είδα αίμα έντονο κόκκινο. 

Εμένα η κλωστή που λες μου μοιάζει σημαδι απ' τον τράχηλο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πες του έλα να σε κάνω κασαζακι και κάνε και παιχνιδάκι.

Αυτό το διάστημα όλοι έτσι είναι και εμένα και τα μωρά και ο άντρας μου χάλια μόνο εγώ εκεί θηρίο . Αλλά εγώ παίρνω βιταμίνες περπατάω .. ντύνομαι σαν κρεμμύδι και βγαίνω έξω  στον καθαρό αέρα. Τρελή με ανέβαζε ο άντρας μου τρελή με κατεβάζει να σου τώρα έχει 2 εβδ δεν έχει συνέλθει.

Κι εγώ ευτυχώς καλά είμαι - έχω πλακωθεί στις βιταμίνες μη πέσω κι εγώ 😅 θα του ξεκινήσω τα μασαζάκια από αύριο γιατί σήμερα ψήνεται ο καημένος κι έχει φουλ γκρίνια, άσε 🤣 

θ αρχίσω κι εγώ τις βόλτες στο κρύο αύριο, έχεις απόλυτο δίκιο, μια χαρά κάνεις φίλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εγώ είχα πόνους περιόδου βαριάς περιόδου. Η ακόμα καλύτερα πως είναι οι πρώτες συσπάσεις πριν γεννήσεις και μετά είδα αίμα έντονο κόκκινο. 

Εμένα η κλωστή που λες μου μοιάζει σημαδι απ' τον τράχηλο .

Αυτό είναι κακο σημάδι αν είναι από τον τράχηλο ; 
 
για την ώρα δεν έχω πόνους και είμαι καθαρη που παω τουαλέτα 🤷‍♀️

εκανα ένα ζεστο μπάνιο το μεσημέρι κοιμήθηκα 2 ώρες και μετά που ξύπνησα πήγα τουαλέτα και τα ειδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ευχαριστώ βρε κορίτσι μου δεν ξέρω τι να πω όλη μέρα κλαίω σήμερα 

Δεν μπορω να ησυχάσω είναι και ΣΚ δεν μπορω να κάνω τίποτα..

στο χωριό δεν έχουμε και υπέρηχο να πάω να δω αν είναι καλά 

Αχ κοριτσάκι μου μη κλαις 🥲 οι ορμόνες σου στα κάνουν αυτά ! Δεν θα είναι τίποτα θα το δεις! Χάιδεψε την κοιλιτσα σου και πες από μέσα σου οτι  ολα είναι μια χαρα και ότι δεν προκειτε να γίνει τπτ! Προσπάθησε να ηρεμήσεις🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mariza85 είπε:

Με ειχαν βοηθησει.

Μην ανησυχεις δεν θα επηρεαστει η εμφυτευση και αντιβιωση αν παρεις ηδη απτη 2η μερα θα βοηθησει τον οργανισμο σου να ειναι καλυτερα.

Μιλα με το γιατρο σου.

Αύριο θα πάω για εξέταση ουρων ! Αν βγει θετική η καλλιεργεια θα στείλω στον γιατρό! Εύχομαι να πανε όλα καλά! Νοιωθω λίγο καλύτερα και δεν έχω έντονο τσούξιμο μπορώ να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Αχ κι ήμουν έτοιμη σήμερα μιας και το πάμε μέρα παρά μέρα από Δευτέρα, αλλά αρρώστησε ο δικός μου 😫 Μάλλον γρίπη το κόβω, το τεστ κοβιντ βγήκε αρνητικό αλλά έχει πυρετό - ξεκίνησε με δέκατα το πρωί και τώρα 39.2! Τι μας βρήκε τώρα που ξεκινά το παράθυρο των γόνιμων 😭 απόψε άκυρο - να δούμε πως θα ναι το σκ μήπως και γίνει τίποτα 😅

Περαστικά κορίτσι μου🙏 να πίνει αντιπυρετικά κάθε 6 ώρες! Κυκλοφορούν και ένα σωρό ιώσεις αυτήν την περίοδο! Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk οχι ο τραχηλος ειναι ευαισθητος. Μη σε ανησυχεί. Πιστευω οτι ολα ειναι καλα. Πάρε ανασες, προσπαθησε να εισαι ηρεμη. Πολλες γυναικες στην αρχη της κυησης εχουν καφε. Ακομα κ αιμα.

@Θέτις Κ. περαστικα του. Και μενα ο αντρας μ ανεβασε πυρετο. Είναι πικρα π σας ετυχε αυτες τις μερες. Ας περιμενε κι αυτος λιγο χαχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια !!

Καλη χρονια να εχουμε.

Μια ερωτηση εχω μονο εχθες ενα τεστ και βγηκε θετικο σημερα ολα αρνητικα

Τι γινεται;; ☹️☹️☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Περαστικά κορίτσι μου🙏 να πίνει αντιπυρετικά κάθε 6 ώρες! Κυκλοφορούν και ένα σωρό ιώσεις αυτήν την περίοδο! Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση ❤️

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Elk οχι ο τραχηλος ειναι ευαισθητος. Μη σε ανησυχεί. Πιστευω οτι ολα ειναι καλα. Πάρε ανασες, προσπαθησε να εισαι ηρεμη. Πολλες γυναικες στην αρχη της κυησης εχουν καφε. Ακομα κ αιμα.

@Θέτις Κ. περαστικα του. Και μενα ο αντρας μ ανεβασε πυρετο. Είναι πικρα π σας ετυχε αυτες τις μερες. Ας περιμενε κι αυτος λιγο χαχα. 

Ευχαριστώ κορίτσια μου 🙏 Περαστικά και σε σας @Diwni 🤞 Του δίνω Lonarid κάθε 6 ώρες και τον έχω φουλ στα πούπουλα και τις βιταμίνες - τι να κάνω η έρμη κι εγώ, προσπαθώ να σώσω την κατάσταση μπας και προλάβουμε το fertile window 🤣 στον υπέρηχο που έκανα πάντως το απόγευμα μου είπαν ότι έχω ακόμα 3-4 μέρες για την ωορρηξία οπότε μπορεί και να μας παίρνει τελικά - μόνο μην αρρωστήσω εγώ κι έχουμε άλλα μετά 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Θέτις Κ. ε σας οαιρνει ανετα. Αστον να ξεκουραστεί και μετα βουρ.

Μου τελείωσαν για σήμερα οι αντιδράσεις (γιατί τόσος περιορισμός στα likes;;!), αλλά ναι, κι εγώ πιστεύω ότι μας παίρνει μια χαρά - είχαμε και 2 επαφ΄ές μες τη βδομάδα ήδη, οπότε τι στο καλό! 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ρε κορίτσια πήγα πριν τουαλέτα και ενώ δυο μερες δεν έβγαλα καφέ 

τωρα έβγαλα καφέ με κάτι κλωστές κοκκινες αιμα ανοιχτό 

το θέμα είναι το ένιωσα κάτι να φευγει στην τουαλέτα αλλά ήταν σαν ασπράδι αβγού με λιγα καφέ σε μέγεθος  μπιζέλι δεν είχε αίμα ( συγγνώμη για την περιγραφή ) 

πηρα αμέσως τον τον γιατρό μου αλλά δυστηχως δεν τον προλαβα να πάω να με δει έφυγε για Αθήνα…  μου είπε δεν είναι αποβολή θα είχα αίμα αλλά θα πρέπει να πάω Δευτέρα πρωί να με δει μου έδωσε άλλο ένα χάπι προγεστερονη και υπομονή τώρα μέχρι την Δευτέρα 😔

για την ώρα είμαι καθαρη που πάω τουαλέτα δεν έχω τίποτα καφέ 

δεν ξέρω τι να σκεφτώ ρε κορίτσια στεναχωρέθηκα πολύ  και μια γνωστή μαία που ρώτησα μου είπε αυτά δεν δείχνουν αποβολή τα σημάδια αλλά έχω αγχώθηκα 😢

Βρε @Elk μου, μην στεναχωριέσαι, οι γιατροί ξέρουν πάνω από όλα, εφόσον σου λέει ο γιατρός (και η μαία) ότι δεν είναι αποβολή, μην στεναχωριέσαι, ψέμματα δεν θα λέγανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! 

@Elk μου , μην στεναχωριέσαι και κυρίως μην πανικοβαλλεσαι. Ξέρω ότι τρέμεις και φοβάσαι λόγω του παρελθόντος,όμως πρέπει να φανείς δυνατή και να σκεφτείς πως κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική. Τα συμπτώματα κάθε που αλλάζεις μήνα η βδομάδα μπορεί να διαφέρουν. Επίσης παίζει μεγάλο ρόλο που ο υπέρηχος γίνεται ακόμη κολπικά και φυσικά κάποιες φορές επειρεαζει με κάποιον ασήμαντο μικροτραυματισμο. Οι μικρές αποκολλήσεις είναι σύνηθες φαινόμενο και δεν πρέπει να μας τρομάζουν αλλά να μας αφυπνίζουν ώστε να είμαστε πιο προσεκτικές. Έχοντας ένα μικρακο να μεγαλώνει ταυτόχρονα η καθημερινότητα σου δεν μπορεί να είναι η ίδια όπως όταν περίμενες το πρώτο σου παιδί και ήσουν πολύ πιο χαλαρή. Παίζει και αυτό τον ρόλο του. Εφόσον ούτε ο γιατρός ούτε η μαία δεν εκρουσαν κίνδυνο, εγώ θα σου έλεγα από την δική μου εμπειρία να ξεκουραστείς και να μείνεις λίγο ξάπλα. Μόνο καλό θα κάνεις. Δεν είναι κακό!

Σήμερα πως είσαι? Σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά . Μην ανησυχείς,όλα είναι καλά εκεί μέσα. Επίσης θα προτείνα αν γινόταν να έλεγες στον γιατρό σου να κάνεις κάθε βδομάδα υπέρηχο ώστε να είσαι πιο ήσυχη καθαρά για ψυχολογικούς λόγους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...