Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωτόμηνια, Πρωτόχρονια, ελπίδα μία μες στην καρδιά, ο Αι Βασίλης έρχεται ξανά!!!


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μου είπε όταν αρχίσουμε προσπάθειες να μου γράψει μια εξέταση να δούμε π βρίσκεται, Ε και λεω μετά το Πάσχα να μην αγχωθώ τώρα κ για αυτό 

Καλά εκανες άστο για αργότερα 

Εγω δεν το κοίταξα καθόλου να σου πω την αλήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Με το καλό 😊 ποτε σε έχει δώσει ΠΗΤ ;

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου κ εσένα με το καλό όλα❣️ 17 Μαΐου μου έχει δώσει τελική, στην αρχή έβγαινε μια βδομάδα μεγαλύτερο κ μου είχαν πει για 10 Μαΐου αλλά είναι πιο λίγο από βδομάδα πια, οπότε κάπου εκεί ανάμεσα😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλά εκανες άστο για αργότερα 

Εγω δεν το κοίταξα καθόλου να σου πω την αλήθεια 

Δεν έκανες καθόλου εξέταση αίματος δλδ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

7 μηνών;; Πώπω μεγάλωσε η ζουζούνα σου ♥️♥️ Πως τα πάτε με τις τροφές; 

Όχι τόσο καλά όσο νόμιζα ότι θα ήταν 🤣

Τρώει κρέμα για απογευματινό και υποτίθεται φρούτα για δεκατιανο, αλλά εκεί έχουμε θέμα... Σε λίγο ξεκινάμε και τα λαχανικά, να δούμε εκεί πως θα τα πάμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι κορίτσι μου έκανα κ τη Β, αγοράκι είναι😊 θα δείξει περιμένω κ εγώ να δω τι θα μου πει ο ενδοκρινολογος!

Α ωραία 😊 Νομίζω έχεις άλλο ένα κοριτσάκι ε; Οπότε θα τα έχεις 1 και 1 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου κ εσένα με το καλό όλα❣️ 17 Μαΐου μου έχει δώσει τελική, στην αρχή έβγαινε μια βδομάδα μεγαλύτερο κ μου είχαν πει για 10 Μαΐου αλλά είναι πιο λίγο από βδομάδα πια, οπότε κάπου εκεί ανάμεσα😅

Ουπς.. 16.05.2023 είχα εγώ :-) ξέρω πότε είχες τελευταία μέρα περιόδου 😉 με το καλό να έρθει ο ταύρος να σε φτιάξει.. λατρεύουν το φαγητό χαχαχαχ

τον έπιασα 23. 08 (όπου είναι και ταμενος) μια εικόνα εχω και αυτή με άκουσε και τις 2 φορές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Δεν έκανες καθόλου εξέταση αίματος δλδ;

Η τελευταία εξέταση που είχα κάνει για να δω θυροειδη ζαχαρο ήταν τον περασμένο Μάιο, προλακτινη δεν είχα κάνει τότε γιατί θηλαζα όποτε δεν είχε νοημα να κάνω 

Η επομενη εξέταση αίματος ήταν στην εγκυμοσύνη που πάλι δεν έκανα για προλακτινη αφού ήμουν είδη εγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Όχι τόσο καλά όσο νόμιζα ότι θα ήταν 🤣

Τρώει κρέμα για απογευματινό και υποτίθεται φρούτα για δεκατιανο, αλλά εκεί έχουμε θέμα... Σε λίγο ξεκινάμε και τα λαχανικά, να δούμε εκεί πως θα τα πάμε.

Κορίτσι μου είναι αρχή ακόμα να έχεις υπομονή περνάν από διάφορες φάσεις με το φαγητό πχ εμένα στην αρχή δεν της πολύ άρεσαν τα φρούτα λιωμένα προτίμησε τα λαχανικά.. όταν τα πήρε σε κομμάτια τα φρούτα μέχρι και σήμερα μπανάνα και μανταρίνι μπορεί να τρώει όλη μέρα της αρέσουν πολύ 

 το κρέας λιωμένο το έτρωγε μετά που μπήκαμε στα κομμάτια το κρέας δεν το έτρωγε καθόλου έκανα 2-3 μήνες να φαει κρέας 

μετα άρχισε σιγά σιγά να τρώει μακαρονια με κιμα μπιφτέκι γιουβαρλάκια και μετά άρχισε το κοτόπουλο.. 

την μεγάλη διαφορά όμως με το φαγητό την ειδα όταν κόπηκε ο θηλασμός εκεί άρχισε να τρώει πιο πολύ ποσότητα 

Θέλει χρόνο και υπομονή όπως όλα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 
Να πω σχετικά με την εισαγωγή στις στέρεες τροφές ότι είναι και λίγο θέμα παιδιού. Πχ η μεγάλη μου δεν δέχτηκε ποτε να βάλει στο στόμα της οτιδήποτε ήταν αλεσμένο όποτε μετά από 1 μήνα ανεπιτυχών προσπαθειών αναγκάστηκα και έδωσα πατημένα και σιγά σιγά μικρά κομμάτια και μόνο έτσι έφαγε. Βέβαια προσωπικά εμένα στην αρχή αυτό με φόβιζε. 
ο μικρος απ την άλλη ήθελε μόνο αλεσμένα και με δυσκόλεψε παρά πολύ αυτό για να κάνω την μετάβαση σε μη αλεσμένο. 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/1/2024 at 9:00 ΠΜ, ο/η lilly1984 είπε:

Συγχαρητήρια!!! Με το καλό και μια τεράστια χοριακή!

Κορίτσια έκανα χοριακή…. Είμαι 11η μέρα μετά την ωορρηξία… Για πείτε;;;;

IMG_6273.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακή…. Είμαι 11η μέρα μετά την ωορρηξία… Για πείτε;;;;

IMG_6273.jpeg

Ωραιότατη είναι...και εγώ έτσι ξεκίνησα όταν την έκανα και ήμουν στην 26η μέρα του κύκλου μου 🥰🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακή…. Είμαι 11η μέρα μετά την ωορρηξία… Για πείτε;;;;

IMG_6273.jpeg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Καλούς διπλασιασμους!!!🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακή…. Είμαι 11η μέρα μετά την ωορρηξία… Για πείτε;;;;

IMG_6273.jpeg

Συγχαρητήρια κορίτσι μουυυυ❤️❤️❤️❤️ τελειαααα ειναιιι! Καλούς διπλασιασμούς και είμαι όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη εύχομαι❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακή…. Είμαι 11η μέρα μετά την ωορρηξία… Για πείτε;;;;

IMG_6273.jpeg

Συνχαρητηρια εύχομαι καλούς διπλασιασμούς και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακή…. Είμαι 11η μέρα μετά την ωορρηξία… Για πείτε;;;;

IMG_6273.jpeg

Συγχαρητήρια κορίτσι!!! Καλούς διπλασιασμούς, το σποράκι σας ν' ανθίσει 🌱🐣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακή…. Είμαι 11η μέρα μετά την ωορρηξία… Για πείτε;;;;

IMG_6273.jpeg

Συγχαρητήρια 💕💕 καλούς διπλασιασμούς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ουπς.. 16.05.2023 είχα εγώ :-) ξέρω πότε είχες τελευταία μέρα περιόδου 😉 με το καλό να έρθει ο ταύρος να σε φτιάξει.. λατρεύουν το φαγητό χαχαχαχ

τον έπιασα 23. 08 (όπου είναι και ταμενος) μια εικόνα εχω και αυτή με άκουσε και τις 2 φορές. 

Και εμένα ταύρος ο μεγάλος μου είναι 😁😁😁 13 Μαϊου γεννημένος!!! έχουν πάρα πολλά ταλεντα τα ταυρακια 🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακή…. Είμαι 11η μέρα μετά την ωορρηξία… Για πείτε;;;;

IMG_6273.jpeg

Στην εκπνοή του μήνα βγήκε ένα θετικό τεστ και μια χοριακή!!!πάλι καλά!!!με το καλοοοοο κορίτσι μου!!!!ι;;;☺️

Επεξεργάστηκε από marinamanoulitsa
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/1/2024 at 4:21 ΜΜ, ο/η annie! είπε:

Σας ευχαριστω παρα πολύ ολες !! Κορίτσια όντως είμαι έγκυος 🤣🤣🤣 κατά τις 20.00 θα βγει η χοριακη αλλά έκανα άλλα 2 τεστ διαφορετικών εταιριών για σιγουριά.. Είμαι τρελή το ξέρω αλλά δε μπορώ να το πιστέψω με τίποτα!!! Προσπαθούσαμε 1.5 χρόνο πριν την εξωσωματική που μας χάρισε τα διδυμάκια μας κ τώρα άλλον έναν 1.5 χρόνο και τίποτα. Τον επόμενο μήνα θα ξεκινούσα διέγερση κ με μια μόνο επαφή αυτό το μήνα έμεινα έγκυος;!;!;; Απίστευτο μου φαίνεται 

IMG_6004.jpeg

Οοοο τώρα τα είδα έχω να μπω μέρες γιατί τρέχω με τα παιδιά!!! Οοοοοόοο μπράβο ρε κοπέλα μου!!!με το καλοοοοοο☺️☺️☺️☺️ θα μας ανοίξεις εσύ το νέο θεματακι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακή…. Είμαι 11η μέρα μετά την ωορρηξία… Για πείτε;;;;

IMG_6273.jpeg

Σούπερ είναι κορίτσι μου μπράβο!! Καλούς διπλασιασμούς!!

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Οοοο τώρα τα είδα έχω να μπω μέρες γιατί τρέχω με τα παιδιά!!! Οοοοοόοο μπράβο ρε κοπέλα μου!!!με το καλοοοοοο☺️☺️☺️☺️ θα μας ανοίξεις εσύ το νέο θεματακι;;;;

Ευχαριστώωωωωω ναι θα ανοίξω εγώ αν είναι. Ρε κορίτσια όσες έχετε περάσει από 2η εγκυμοσύνη τι φάση;;; Έχω τρελό πρήξιμο!! Έχω κάνει κοιλιά ήδη!! Είναι δυνατόν;!;!;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 
Να πω σχετικά με την εισαγωγή στις στέρεες τροφές ότι είναι και λίγο θέμα παιδιού. Πχ η μεγάλη μου δεν δέχτηκε ποτε να βάλει στο στόμα της οτιδήποτε ήταν αλεσμένο όποτε μετά από 1 μήνα ανεπιτυχών προσπαθειών αναγκάστηκα και έδωσα πατημένα και σιγά σιγά μικρά κομμάτια και μόνο έτσι έφαγε. Βέβαια προσωπικά εμένα στην αρχή αυτό με φόβιζε. 
ο μικρος απ την άλλη ήθελε μόνο αλεσμένα και με δυσκόλεψε παρά πολύ αυτό για να κάνω την μετάβαση σε μη αλεσμένο. 
 

Συμφωνώ.  Εγώ έχω τεράστιο θέμα με τον δεύτερο ο πρώτος άνοιγε το στόμα έτρωγε κανένα θέμα. Ο δεύτερος κάτι λίγα ξεκίνησε τώρα σε μη αλεσμένα. Αλεσμένα δεν βάζει μπουκια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακή…. Είμαι 11η μέρα μετά την ωορρηξία… Για πείτε;;;;

IMG_6273.jpeg

Συγχαρητήρια.   Είσαι έγκυος 🤰 με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Και εμένα ταύρος ο μεγάλος μου είναι 😁😁😁 13 Μαϊου γεννημένος!!! έχουν πάρα πολλά ταλεντα τα ταυρακια 🩵

Είχα Πητ 16.05 αλλά γέννησα 12.05 🫣 είναι ένας ... Ίδιος ο πατέρας του που έχει γενέθλια 19.05 😅 μου έλεγε μην τυχών γεννήσεις 19.05

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Στην εκπνοή του μήνα βγήκε ένα θετικό τεστ και μια χοριακή!!!πάλι καλά!!!με το καλοοοοο κορίτσι μου!!!!ι;;;☺️

2 τεστ και 1 χοριακή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοριτσιιιι ❣️❣️❣️❣️❣️ 

Εγώ κορίτσια να σας πω σχετικά με τα τεστ ωορηξιας κάνω ένα την μέρα συνήθως μεσημέρι 15.30 και δείτε μια εικόνα.  Στις 30/1 έκανα 2 για να δω , τι λέτε; μήπως πέρασαν οι γόνιμες; θα συνεχίσω να κάνω βέβαια 

20240131_161756.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...